Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Wybieram koszulkę za dopłatą
1 Paulina Andrzejewska Bielawa 21KM - 1 PCH Sport Team BEZ KOSZULKI
2 Michał Andrzejewski Bielawa 21KM - 1 PCH Sport Complex BEZ KOSZULKI
3 michał basiński Wrocław 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
4 Barbara Baszczyńska Brzeg 12KM - - Wkurw_team BEZ KOSZULKI
5 Grzegorz Bialic Brzezinka Średzka 21KM - - - BEZ KOSZULKI
6 JOANNA BIELECKA Legnica 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
7 Marcin Bogusz Poznań 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
8 Marcin Borowik Ząbkowice Śląskie 42KM - - - BEZ KOSZULKI
9 Krzysztof Chojnacki Ostrów Wielkopolski 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
10 Agnieszka Chorzępa-Pasik Gryfino 42KM - 1 KB HERMES GRYGINO S
11 Dawid Cieplik Dąbcze 21KM - 1 Lesz No Limits BEZ KOSZULKI
12 Maciej Ciesielski Wrocław 12KM - 1 Maślice Kingdom L
13 Beata Czubala Ziębice 42KM - 1 Sparta Ziębice BEZ KOSZULKI
14 URSZULA DĄBROWSKA Lubin 21KM - 1 biegająca kasta miedziowego miasta BEZ KOSZULKI
15 DANIEL DĄBROWSKI Lubin 21KM - 1 biegająca kasta miedziowego miasta BEZ KOSZULKI
16 Ola Drozd Józefów 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
17 Tomasz Engel Oława 12KM - 1 straż pożarna Oława BEZ KOSZULKI
18 Katarzyna Ewert-Krzemieniewska Wrocław 21KM - - - BEZ KOSZULKI
19 JOWITA FEDOROWICZ Brzeg 12KM - 1 KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM BEZ KOSZULKI
20 Karol Frąckiewicz Ząbki 42KM - - - BEZ KOSZULKI
21 Dawid Gajlusz Oleśnica 42KM - 1 Biegiem po marzenia TEAM BEZ KOSZULKI
22 Kamil Galiński Krępice 21KM - 1 Kb Sobótka BEZ KOSZULKI
23 Tomasz Gałecki Warszawa 42KM - 1 SAHARA BEZ KOSZULKI
24 Małgorzata Glina - Krawczyk Starczów 21KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein BEZ KOSZULKI
25 Sławomir Górny Gostyń 21KM - - Górny Team BEZ KOSZULKI
26 Mateusz Gramala Krapkowice 21KM - 1 Biegiem po kebsa BEZ KOSZULKI
27 Malgorzata Grudzien wroclaw 21KM - - --- BEZ KOSZULKI
28 Marek Grys Brzezina 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
29 Joanna Grzesik głuszyca 42KM - - - S
30 Dariusz Herman Ciepłowody 42KM - - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein BEZ KOSZULKI
31 Marta Hojan Wrocław 12KM - 1 - S
32 Agnieszka Jakowicz Otwock 21KM - - Labosport BEZ KOSZULKI
33 Mateusz Jakowski Bardo 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
34 Piotr Janczak Żerniki Wrocławskie 21KM - 1 Anton Team L
35 Ilona Janiec Czeladź 12KM - - - L
36 Skrzyniarz Jarek Wrocław 42KM - 1 Havana BEZ KOSZULKI
37 Marcin Jaskólski Wrocław 12KM - 1 happyfeetteam XL
38 Adam Jaskulski Milicz 21KM - 1 - XL
39 Bartłomiej Jędrychowski Kudowa Zdrój 42KM - - WemecoTeam / Kudowianka Run BEZ KOSZULKI
40 Jacek Jurczak Wrocław 21KM - 1 Vege Runners BEZ KOSZULKI
41 Agnieszka Jurczak - Chudzik Oława 21KM - - - BEZ KOSZULKI
42 Michał Kacprzak Wrocław 21KM - 1 ludwik team BEZ KOSZULKI
43 Mariusz Kaczor Warszawa 21KM - - Sahara BEZ KOSZULKI
44 PIOTR KADŁUBOWSKI Brzeg 12KM - 1 KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM BEZ KOSZULKI
45 Szymon Kapica Poznań 42KM - - CKF BEZ KOSZULKI
46 RAFAL KARPOWICZ wroclaw 42KM - 1 - BEZ KOSZULKI
47 Tomasz Kaszyński Luboń 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
48 michał klemens Ksieginice 21KM - 1 MATNER RUNNING TEAM BEZ KOSZULKI
49 Marcin Klimczak Łódź 21KM - 1 Pojawiam się i znikam M
50 Marcin Kłopotek Bartkowo 21KM - 1 Family Extreme M
51 Nina Kłopotek Bartkowo 21KM - 1 Family Extreme M
52 Piotr Kociołowicz Janowiec 42KM - 1 Biegam w Górach Bardzkich BEZ KOSZULKI
53 Kacper Kociumbas Milicz 42KM - 1 - L
54 Bartosz Kociumbas Milicz 42KM - 1 - BEZ KOSZULKI
55 MARIUSZ KONIECZYŃSKI Kłodzko 12KM - 1 EBIEGI.PL BEZ KOSZULKI
56 MAŁGORZATA KOTECKA-CYZA Brzeg 12KM - 1 Kotwica Brzeg BEZ KOSZULKI
57 Piotr Kowalczyk wroclaw 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
58 Katarzyna Kozikowska Wrocław 12KM - 1 - M
59 Iwona Kozłowska Leszno 42KM - 1 - BEZ KOSZULKI
60 Krzysztof Kraicziczek Gliwice 21KM - 1 Keller Williams Power Team M
61 Radosław Kraus Świdnica 42KM - 1 - BEZ KOSZULKI
62 Zbigniew Królicki Lutomia 42KM - 1 - BEZ KOSZULKI
63 Zbigniew Królicki Lutomia 42KM - - - BEZ KOSZULKI
64 Agnieszka Kruszyńska-Ziaja Nowa Wola 21KM - 1 AKS polonia warszawa BEZ KOSZULKI
65 Piotr Kryczek Warszawa 42KM - 1 - M
66 Robert Krysiak Borzęcin Mały 21KM - 1 biegowarodzina BEZ KOSZULKI
67 Bartosz Kryś Lubin 21KM - - Bez_Ciśnienia BEZ KOSZULKI
68 Agnieszka Kubica Brzeg 12KM - 1 Kotwica Brzeg BEZ KOSZULKI
69 Olga Kuśnierczyk-Milewska Wrocław 12KM - - - BEZ KOSZULKI
70 KRZYSZTOF LAZAROWICZ Paczków 42KM - - - BEZ KOSZULKI
71 Łukasz Lewandowski Mysiadło 21KM - 1 biegowarodzina BEZ KOSZULKI
72 Marek Lewandowski Żary 42KM - - 23SPA BEZ KOSZULKI
73 Patryk Łachan Wrocław 21KM - 1 WKURW_TEAM BEZ KOSZULKI
74 Przemysław Łopoka Niedźwiednik 42KM - - Aby do mety BEZ KOSZULKI
75 Kamil Łyczkowski Wałbrzych 42KM - - Windir BEZ KOSZULKI
76 Krzysiek Majcher Lublin 12KM - - OCR Lublin BEZ KOSZULKI
77 Hubert Mak Kalisz 21KM - 1 Drużyna Kubusia Puchatka BEZ KOSZULKI
78 Michał Margasiński Ząbkowice Śląskie 42KM - 1 - BEZ KOSZULKI
79 Danuta Mąkowska Krasowiec 12KM - 1 Apteneo running team BEZ KOSZULKI
80 Ivan Melnyk Wrocław 42KM - 1 Kukurudza BEZ KOSZULKI
81 magdalena mendyka Wrocław 12KM - 1 MATNER RUNNING TEAM BEZ KOSZULKI
82 Marian Michałek Komorniki 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
83 Katarzyna Miecznikowska Wrocław 12KM - 1 - M
84 Paweł Mruk Wysowa-Zdrój 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
85 Adam Murawicz Poznań 42KM - 1 - BEZ KOSZULKI
86 Grzegorz Murawicz Podlesie 42KM - 1 - BEZ KOSZULKI
87 Jacek Neumann Radków 21KM - 1 Centrum Łąkowa 1 BEZ KOSZULKI
88 Jerzy Nogała Leszno 21KM - 1 METABO TORA BIKE BEZ KOSZULKI
89 Ewa Nosko ŻAGAŃ 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
90 Mateusz Nowacki Stronie Śląskie 12KM - 1 Nowacki Chiropraktyka BEZ KOSZULKI
91 Joanna Ochej Wrocław 12KM - 1 APTENEO RUNNING TEAM BEZ KOSZULKI
92 Agnieszka Ochota Opole 42KM - - Ex Team S
93 MARCIN OSIŃSKI Warszawa 12KM - 1 - L
94 Łukasz Osiurak Drużyna 42KM - 1 Syn lasu BEZ KOSZULKI
95 Tomasz Owczarek Lubin 21KM - 1 ŚLĘZAK TEAM L
96 Daniel Paluch Grodków 21KM - - - BEZ KOSZULKI
97 Marcin Pałys Nowa Ruda 12KM - - UKS Ludwikowice BEZ KOSZULKI
98 JAKUB PARA Leszno 42KM - 1 LeszNO Limits Runners BEZ KOSZULKI
99 Marta Pasek-Zarzycka Oborniki Śląskie 12KM - - Oborygeni BEZ KOSZULKI
100 Tomasz Pawlaczyk Kalisz 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
101 Agnieszka Pietrzak-Porowska Lasek 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
102 Robert Pietrzakowski Gorzów Wielkopolski 21KM - 1 - L
103 Paweł Pitoń Ząbkowice Śląskie 42KM - - #UltraRodzinka BEZ KOSZULKI
104 Andrzej Polonis Poznań 21KM - - - S
105 waldek Porowski Celestynów/Lasek 42KM - 1 Ślęża Skład L
106 Mateusz Prokop Milkow 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
107 Andrzej Prokopiuk Milanówek 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
108 GRZEGORZ PURCZYŃSKI Zielona Góra 21KM - - Zielona Góra BEZ KOSZULKI
109 Tomasz Reczuch Oława 21KM - - - BEZ KOSZULKI
110 Jarosław Roślicki Ozorowice 12KM - 1 Ubezpieczenia dla aktywnych BEZ KOSZULKI
111 Tomasz Rudnicki Pieszyce 12KM - - Wielka Sowa Pieszyce BEZ KOSZULKI
112 Damian Rytka SIECHNICE 21KM - - - M
113 Robert Sadzik Bardo 21KM - 1 NEOPROFIL BEZ KOSZULKI
114 Jörg Schulze Luckenwalde 42KM - 1 DAV Zittau BEZ KOSZULKI
115 Grzegorz Serwatkiewicz Tłumaczów 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
116 Pavlo Sifyse Gorzow 12KM - 1 - L
117 Karolina Sikorska Kiełczów 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
118 Szymon Sikorski Kiełczów 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
119 Joanna Sowińska-Janeczek Turek 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
120 Robert Stadnicki Lubin 21KM - 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta BEZ KOSZULKI
121 Kasia Stajszczyk Bielsko-Biała 21KM - - - BEZ KOSZULKI
122 barbara stefaniak Lubrza 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
123 Roland Suchy Krapkowice 21KM - 1 Pogoń Bydło BEZ KOSZULKI
124 Przemysław Szaj Lubrza 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
125 Małgorzata Szal Polanica-Zdrój 21KM - 1 Tenis centrum As S
126 KAMILL SZAROTA Ścinawka Średnia 42KM - - EBIEGI.PL BEZ KOSZULKI
127 Daria Szewczyk Warszawa 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
128 Marcin Szymczak Szczecin 12KM - - WKURW_TEAM L
129 Aleksandra Tatarczuk Warszawa 21KM - 1 USTA BEZ KOSZULKI
130 ŁUKASZ Tekiela Kłodzko 12KM - 1 - L
131 Michał Terek Kłodzko 12KM - 1 EBIEGI.PL M
132 Igor Tregub wroclaw 42KM - 1 Kukurudza BEZ KOSZULKI
133 Klaudia Trojnar Sobótka 21KM - 1 Wataha Sobótka BEZ KOSZULKI
134 Michał Urbański Wrocław 21KM - 1 Flunkyball Team Lądek-Zdrój BEZ KOSZULKI
135 Witold Węglarz Bielawa 12KM - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa BEZ KOSZULKI
136 Łukasz Węgrzynowski Byków 12KM - - Tieto Triathlon Team BEZ KOSZULKI
137 Anita Wierzba-Jurczak Wrocław 21KM - 1 Vege Runners BEZ KOSZULKI
138 Paweł Wiesiołek Katowice 21KM - - - BEZ KOSZULKI
139 Agnieszka Wietrzyńska Brzeg 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
140 Michał Witomski Raszków 42KM - - EBIEGI.PL BEZ KOSZULKI
141 Jarosław Włodarczyk Wrocław 21KM - 1 Akademia Wojsk Lądowych BEZ KOSZULKI
142 Jan Wojdanowski Jelcz-Laskowice 42KM - 1 Jelcz Triathlon Project BEZ KOSZULKI
143 Tomasz Wołyniak Milicz 21KM - 1 - S
144 Krystian Woźny Kłodzko 12KM - 1 EBIEGI.PL BEZ KOSZULKI
145 Paulina Woźny Szczytna 12KM - 1 - BEZ KOSZULKI
146 Piotr Wójcik Stoszowice 12KM - 1 E30 Bike Team BEZ KOSZULKI
147 Marcin Wójtowicz Wrocław 21KM - 1 - M
148 ANNA WYSOCKA Brzeg 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
149 Marek WYSOCKi Brzeg 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
150 Mateusz Ziaja Nowa Wola 12KM - 1 AKS polonia warszawa BEZ KOSZULKI
151 Maciej Żelezny Wrocław 21KM - 1 - BEZ KOSZULKI
152 Łukasz Żydowski Oława 21KM - - TERMY JAKUBA OŁAWA BEZ KOSZULKI
153 Piotr Żywczak Siemianowice Śląskie 21KM - 1 Brak M


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 41
Mężczyźni 112
Wszyscy 153