Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Szkoła
1 Kacper Bogdański Mała Wieś Grupa IV - Klasy VII i VIII szkoły podstawowej , III gimnazjum (2005,2004,2003) Chełmiec
2 Jakub Gliński Grybów Grupa IV - Klasy VII i VIII szkoły podstawowej , III gimnazjum (2005,2004,2003) Podstawowa nr 1 w Grybowie
3 Jan Kowalski Piwniczna Zdrój Grupa IV - Klasy VII i VIII szkoły podstawowej , III gimnazjum (2005,2004,2003) Szkoła Podstawowa nr 2 w Piwnicznej Zdroju
4 Julian Litwin Sosnowiec Grupa IV - Klasy VII i VIII szkoły podstawowej , III gimnazjum (2005,2004,2003) Sosnowiec
5 Gabriela Migda Nowy Sącz Grupa IV - Klasy VII i VIII szkoły podstawowej , III gimnazjum (2005,2004,2003) UKS Evan
6 Monika Ogórek Nowy Sącz Grupa IV - Klasy VII i VIII szkoły podstawowej , III gimnazjum (2005,2004,2003) Sp 21 Nowy Sącz
7 Paulina Pawlik Młodów Grupa IV - Klasy VII i VIII szkoły podstawowej , III gimnazjum (2005,2004,2003) Głębokie
8 Filip Podgórski Rytro Grupa IV - Klasy VII i VIII szkoły podstawowej , III gimnazjum (2005,2004,2003) Podstawowa im S.Pawlika w Rytrze
9 Emilia Żukow Bytom Grupa IV - Klasy VII i VIII szkoły podstawowej , III gimnazjum (2005,2004,2003) Gimnazjum nr 1 w Bytomiu

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Szkoła
1 Malwina Adamik Muszyna Grupa III - Klasy IV, V, VI szkoła podstawowa (rocznik 2008,2007,2006) GUKS MUSZYNA CECHINI
2 Julia Budka Mordarka Grupa III - Klasy IV, V, VI szkoła podstawowa (rocznik 2008,2007,2006) Szkoła Podstawowa w Mordarce
3 Adrian Citak Nowa Wieś Grupa III - Klasy IV, V, VI szkoła podstawowa (rocznik 2008,2007,2006) www.uksfenix.pl
4 Paula Faron Muszyna Grupa III - Klasy IV, V, VI szkoła podstawowa (rocznik 2008,2007,2006) GUKS MUSZYNA CECHINI
5 Dorota Karłowska Szyce Grupa III - Klasy IV, V, VI szkoła podstawowa (rocznik 2008,2007,2006) Podstawowa Wielka Wieś
6 Wiktor Kotarba Warszawa Grupa III - Klasy IV, V, VI szkoła podstawowa (rocznik 2008,2007,2006) SP246
7 Weronika Kurzydło Wysokie Grupa III - Klasy IV, V, VI szkoła podstawowa (rocznik 2008,2007,2006) SP nr 2 w Limanowej
8 Patryk Mackiewicz Kraków Grupa III - Klasy IV, V, VI szkoła podstawowa (rocznik 2008,2007,2006) Szkoła Podstawowa nr 101
9 Anna Maurek Kraków Grupa III - Klasy IV, V, VI szkoła podstawowa (rocznik 2008,2007,2006) Na sportowo wesoło i zdrowo
10 Dominik Pałuzewicz Nowy Sącz Grupa III - Klasy IV, V, VI szkoła podstawowa (rocznik 2008,2007,2006) Podstawowa
11 Alicj Pawlik Młodów Grupa III - Klasy IV, V, VI szkoła podstawowa (rocznik 2008,2007,2006) Głębokie
12 Przemysław Pieróg Muszyna Grupa III - Klasy IV, V, VI szkoła podstawowa (rocznik 2008,2007,2006) GUKS MUSZYNA CECHINI
13 ZUZANNA PISKORSKA Golub-Dobrzyń Grupa III - Klasy IV, V, VI szkoła podstawowa (rocznik 2008,2007,2006) Podstawowa
14 Cyprian Prusak Muszyna Grupa III - Klasy IV, V, VI szkoła podstawowa (rocznik 2008,2007,2006) GUKS MUSZYNA CECHINI
15 Karolina Sikora Stara Wieś Grupa III - Klasy IV, V, VI szkoła podstawowa (rocznik 2008,2007,2006) ZPO Borki
16 Lena Tomasiak Rytro Grupa III - Klasy IV, V, VI szkoła podstawowa (rocznik 2008,2007,2006) Szkoła Podstawowa w Rytrze
17 Krzysztof Tomasiak Muszyna Grupa III - Klasy IV, V, VI szkoła podstawowa (rocznik 2008,2007,2006) GUKS MUSZYNA CECHINI
18 Karolina Urbańska Muszyna Grupa III - Klasy IV, V, VI szkoła podstawowa (rocznik 2008,2007,2006) GUKS MUSZYNA CECHINI
19 Melania Zielińska Łabowiec Grupa III - Klasy IV, V, VI szkoła podstawowa (rocznik 2008,2007,2006) Podstawowa
20 Kinga Żukow Bytom Grupa III - Klasy IV, V, VI szkoła podstawowa (rocznik 2008,2007,2006) Szkoła podstawowa nr 3 w Bytomiu
21 Radosław Żukow Bytom Grupa III - Klasy IV, V, VI szkoła podstawowa (rocznik 2008,2007,2006) Szkoła podstawowa nr.3 w Bytomiu

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Szkoła
1 Gabriela Bryg GORLICE Grupa II - Klasy I-III (2011,2010,2009) SP 5 Gorlice
2 Sebastian Chmielowski Muszyna Grupa II - Klasy I-III (2011,2010,2009) GUKS MUSZYNA CECHINI
3 Marcel Cycoń Muszyna Grupa II - Klasy I-III (2011,2010,2009) GUKS MUSZYNA CECHINI
4 Zuzanna Hopej Muszyna Grupa II - Klasy I-III (2011,2010,2009) GUKS MUSZYNA CECHINI
5 Kamila Jaworska Stary Sącz Grupa II - Klasy I-III (2011,2010,2009) SP nr 17 Nowy Sącz
6 Maciej Kuraś Muszyna Grupa II - Klasy I-III (2011,2010,2009) GUKS MUSZYNA CECHINI
7 Lena Kurzydło Wysokie Grupa II - Klasy I-III (2011,2010,2009) SP nr 2 w Limanowej
8 Michał Maślanka Piwniczna - Zdrój Grupa II - Klasy I-III (2011,2010,2009) Podstawowa nr 1 w Piwnicznej - Zdrój
9 Jan Maurek Kraków Grupa II - Klasy I-III (2011,2010,2009) Na sportowo wesoło i zdrowo
10 Zuzanna Pawlik Młodów Grupa II - Klasy I-III (2011,2010,2009) Głębokie
11 Oliwia Pieron Radziszów Grupa II - Klasy I-III (2011,2010,2009) Sp Rzozów
12 Szymon Pieróg Muszyna Grupa II - Klasy I-III (2011,2010,2009) GUKS MUSZYNA CECHINI
13 Wiktor Podgórny Muszyna Grupa II - Klasy I-III (2011,2010,2009) GUKS MUSZYNA CECHINI
14 Zofia Prusak Muszyna Grupa II - Klasy I-III (2011,2010,2009) GUKS MUSZYNA CECHINI
15 Adrian Sikora Stara Wieś Grupa II - Klasy I-III (2011,2010,2009) ZPO Borki
16 OLGA ŚCIURKA SUCHA DOLINA Grupa II - Klasy I-III (2011,2010,2009) SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 2 W KOSARZYSKACH

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Szkoła
1 Natalia Bahr Kraków Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Przedszkole nr116 Kraków
2 Wiktor Bicz Kraków Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Przedszkole 65 Kraków
3 Martyna Budka Mordarka Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Brak
4 Emilia Damasiewicz Składziste Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Szkoła Podstawowa w Maciejowej
5 Aurelia Damasiewicz Składziste Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Szkoła Podstawowa w Maciejowej
6 Stanisław Dąbrowski Nowy Sącz Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Przedszkole Lokomotywa w Nowym Sączu
7 Adela Gajda Stary Sącz Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) przedszkolak
8 Hanna Gajda Stary Sącz Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) przedszkolak
9 Hanna Gazda Grzywacz Kraków Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Kraków, Konarskiego
10 Jan Izworski Piwniczna-Zdrój Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Przedszkole nr 1
11 Aleksander Izworski Łomnica Zdrój Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Łomnica Zdrój
12 Bartłomiej Izworski Kokuszka Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Przedszkole nr 3 piwniczna Zdrój
13 Mateusz Jaworski Stary Sącz Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Przedszkole Językowo-Sportowe Nowy Sącz
14 Michał Jaworski Stary Sącz Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Przedszkole Językowo-Sportowe Nowy Sącz
15 Dawid Karłowski Szyce Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Przedszkole Wielka Wieś
16 Joanna Krzak Nowy Sącz Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Przedszkole
17 Zofia Krzak Nowy Sącz Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Przedszkole
18 Filip Kurowski Łącko Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Przedszkole Promyczek w Łącku
19 Antoni Lichoń Nowy Sącz Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Misiek
20 Miłosz Mackiewicz Kraków Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Przedszkole Akademia Małych Pociech
21 Karolina Malik kosarzyska Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Przedszkole
22 Hanna Malik kosarzyska Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Przedszkole
23 Oskar Maślanka Piwniczna - Zdrój Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Przedszkole
24 Bartosz Matyszkiewicz kosarzyska Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Przedszkole
25 Kacper Maurek Kraków Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Na sportowo wesoło i zdrowo
26 Martyna Michalik Nowy Sącz Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Szkoła Podstawowa nr 18 w Nowym Sączu
27 MARCEL PISKORSKI Golub-Dobrzyń Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Przedszkole
28 Samuel Podgórski Rytro Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Gminne Przedszkole Publiczne w Rytrze
29 Hanna Pytel Klęczany Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) przedszkole
30 Matylda Rudnicka Bruksela Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Don Bosco
31 Błażej Rychel Piwniczna-Zdrój Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Przedszkole nr 3 w Piwnicznej- Zdroju
32 Oliwia Rychel Piwniczna-Zdrój Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Przedszkole nr 3 w Piwnicznej- Zdroju
33 Maciej Sikora Stara Wieś Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) ZPO Borki
34 Marcelina Sochaj Nawojowa Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Podstawowa
35 Halina Sochaj Nawojowa Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Przedszkole
36 Julia Sochaj Nawojowa Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Przedszkole
37 Faustyna Tomasiak Rytro Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Przedszkole w Rytrze
38 Barbara Wrzosek Tczew Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) SP12 Tczew
39 Koleta Zielińska Łabowiec Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Podstawowa
40 Olmpia Zielińska Łabowiec Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Podstawowa
41 Koleta Zieluńska Łabowiec Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Podstawowa
42 Piotr Żytkowicz Piwniczna Grupa I - Przedszkolaki (2012 i młodsi) Przedszkole nr 1 w Piwnicznej


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 48
Mężczyźni 40
Wszyscy 88