Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Krzysztof Sadurski Pieszyce MEGA - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
2 KATARZYNA BACHMATIUK Strzelin MEGA - - RoKa Bike
3 Marcin Duszak Jelcz-Laskowice MEGA - - Toyota Motor Manufacturing Poland Bike Team
4 AREK LUBECKI Strzelin Family - - Bike FreeRide DST
5 KAMILA BIERNAT Strzelin MEGA - - In Mogilany Cycling Team
6 Krystian Kwaśny Strzelin MEGA - - -
7 JOANNA KOZUBAL Wrocław MINI - - wrocławski klub kolarski
8 RAFAŁ KOCHANOWSKI Opole MEGA - - Cyklo Opole
9 Waldemar Baran Namysłów MINI - - Hardcore Holidays MTB
10 Wojciech Kryczka Kudowa Zdrój MEGA - - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
11 Joanna Kamińska Mirków MINI - - Rowerowa Rodzina
12 Piotr Glita Bytom MEGA - - -
13 Robert Szydłowski Wrocław MINI - - K-TEAM
14 Daniel Kińczyk Oława MEGA - - Kin-spaw
15 Zuzanna Baran Strzelin Family - - STS EXTREME STRZELIN
16 Krzysztof Hetnar Wrocław MEGA - - OŚ RACING Team
17 Sylwester Sordyl Bielawa MEGA - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
18 Paweł Maciąg Oława MINI - - -
19 Joanna Chit Ząbkowice Śląskie MINI - - WKS Wrocław
20 Michał Decewicz Wrocław MINI - - ROMET FACTORY TEAM
21 ROBERT POLAK Wrocław MINI - - -
22 Mariusz Wyroda Polanica Zdrój MINI - - DUVENBECK MTB TEAM
23 Rafał Wołczyński Jelenia Góra MINI - - -
24 Radek Dalecki Wałbrzych MINI - - ALEX TEAM
25 PIOTR HRYŃCZUK Wrocław MEGA - - Lone Rider
26 Paweł Brzeszcz Jelcz-Laskowice MEGA - - VOLVO POLSKA CYCLING TEAM
27 Szymon Juchniewicz Walim MINI - - MTB WALIM
28 Mirosław DĄBEK Ziębice MINI - - MIRAS
29 Damian Ozdoba Oleśnica MEGA - - Klub Kolarski HRmax Oleśnica
30 Paweł Klimkiewicz Kłodzko MINI - - Padbar Wrocław
31 Przemysław Talik Ziębice MINI - - Sparta Ziębice
32 Tomasz Rudnicki Pieszyce MINI - - Wielka Sowa Pieszyce
33 ADAM KOWALSKI Wiązów MINI - - -
34 dorota KOWALSKA Wiązów Family - - -
35 Przemysław Perka Lubin MINI - - Nowoczesne Salony Rowerowe NSR
36 Grzegorz Słomian Oleśnica MINI - - -
37 Grzegorz Prokopski Wrocław Family - - Prokopscy Team
38 Andrzej Pyto Kudowa Zdrój MEGA - - Kudowianka Cyklon Proal Team
39 Artur Cirug Bydgoszcz MINI - - -
40 Dawid Mosoczy Świerzawa MEGA - - POPOLUPO
41 Sebastian Maszkowski Oława Family - - KORBA Team
42 Jakub Rysz Dzierżoniów MINI - - SOWIE TEAM
43 Michał Mucha Krzepice MINI - - Korba Team Strzelin
44 Mateusz Ruciński Strzelin MINI - - mati.wrc Team
45 Wojciech Plywacz LILLE MEGA - - -
46 Katarzyna Zygadło Nowa Ruda Family - - Matplast Team
47 Mateusz Gałek Wrocław MINI - - -
48 Patryk Krzemień Miłowice MINI - - Klub Kolarski HrMax Oleśnica
49 Krzysztof Zawierucha Strzelin Family - - -
50 Aleksandra Zawierucha Strzelin Family - - -
51 Alicja Broda Wrocław MINI - - More Womens Team
52 Adam Firlej Walim MINI - - MTB Walim
53 Michał Ruciński Strzelin MINI - - -
54 Marcin Mazurkiewicz Ziębice MINI - 1 -
55 Robert Bachmatiuk Dornstadt MINI - - -
56 SYLWEK Kądeja gęsiniec MINI - - -
57 Hubert Pawełek Strzelin Family - - -
58 Magdalena Pawełek Strzelin Family - - -
59 Remigiusz Pawełek Strzelin Family - - -
60 Przemysław Kordus Oława MINI - - -
61 Lucjan Mróz Oława MINI - - -
62 Alan Maszkowski olawa Family - - KORBA TEAM
63 Gabrys Maszkowski olawa Family - - KORBA TEAM
64 Adrian Okoń Strzelin MEGA - - -
65 Agnieszka Kozieł Bielany Wrocławskie MINI - - -
66 Mariusz Kozieł Bielany Wrocławskie MINI - - -
67 Mateusz Kurowski Oleśnica MEGA - - -
68 Marcin Ruciński Strzelin Family - - MR Team
69 Krystyna Rucińska Strzelin Family - - MR Team
70 Colin Ruciński Strzelin Family - - MR Team
71 Michelle Rucińska Strzelin Family - - MR Team
72 Nicolas Ruciński Strzelin Family - - MR Team
73 Łukasz Sprot Ręków MINI - - Padbar Wrocław Team
74 Wojciech Wolicki Borek Strzeliński MINI - - -
75 Robert Wajk Strzelin Family - - -
76 Martyna Matwijów Strzelin MINI - - -
77 Mateusz Woźniak Krzepice MINI - - -
78 Aleksandra Pasisz Strzelin Family - - -
79 Monika Pasisz Strzelin Family - - -
80 Agata Mróz- Fabisiak Strzelin Family - - -
81 Piotr Półtorak Sobótka MINI - - Huzar Bike Academy
82 Robert kolodziejczyk Komorowice MINI - - -
83 Zbigniew Świerczek Lipki MINI - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 19
Mężczyźni 64
Wszyscy 83