Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki Mieszkaniec Gminy Wieluń
1 Aneta Pabiniak Złoczew - - Złoczew TEAM - NIE
2 Łukasz Packi wieluń - 1 Wieluń Biega - TAK
3 Norbert Wolny wieluń - 1 Wieluń Biega - TAK
4 Łukasz Bartela Wieruszów - - WieRUNszów L NIE
5 Andrzej Derkowski Orzechowiec - - Weterynaria L NIE
6 Grzegorz Sobczak Dąbrowa - 1 - - TAK
7 Mateusz Komisarek wieluń - 1 - - TAK
8 Arek Budzyński wieluń - - Body Art Wieluń - TAK
9 Jarosław Mikoś Baranów - - RUNNERS TEAM KĘPNO - NIE
10 HUBERT KOŁACZEK Turów - - xRunners - TAK
11 Jolanta Jakubowska wieluń - 1 Wieluń Biega - TAK
12 Marlena Girek wieluń - 1 Wieluń Biega M TAK
13 Damian Szczesny wieluń - 1 Wieluń Biega M TAK
14 Leszek Wolniaczyk wieluń - - Wieluń Biega M TAK
15 ANDRZEJ KAWOŃ Namysłów - - - - NIE
16 Jacek Latocha Rychłowice - 1 - L TAK
17 Andrzej Pabiniak Złoczew - - Złoczew TEAM - NIE
18 Monika Niciejewska Czarnożyły - 1 Wieluń Biega M NIE
19 Mariusz Bartczak wieluń - - - - TAK
20 Aleksandra Kudra wieluń - 1 Wieluń Biega L TAK
21 Andrzej Helicki Ostrów Wielkopolski - - - XL NIE
22 Andrzej Adamczyk wieluń - 1 Wieluń Biega M TAK
23 Tomasz Zając Bardo - 1 ultimasport.pl - -
24 Błażej Wielgosz Gdańsk - - - - NIE
25 Sebastian Olejnik wieluń - 1 - L TAK
26 Izabela Keller Ostrówek - 1 Wieluń Biega M NIE
27 Grzesiu Sobczyk wieluń - 1 Wieluń Biega M TAK
28 Marcin Kotarski Krzepice - - KB Florian Zajączki Drugie - NIE
29 Paweł Udała Opatów - - --- - NIE
30 Marek Sekieta Pabianice - - - - NIE
31 Grażyna Sujka wieluń - 1 Wieluń Biega L TAK
32 Gabriela Ceglarska Kąty - - - S NIE
33 Przemysław Skałecki Kępno - - RUNNERS TEAM KĘPNO - NIE
34 Aleksandra Zając Łęka Opatowska - - - - NIE
35 Tomasz Keller Ostrówek - 1 Wieluń Biega M NIE
36 Tomasz Skupiński wieluń - 1 Wieluń Biega - TAK
37 Marcin Wolny WIELUN - 1 Wieluń Biega - TAK
38 Anna Gagatek-Woźniak WIELUN - 1 Wieluń Biega S TAK
39 Ewa Kotala wieluń - 1 Wieluń Biega M TAK
40 RYSZARD JEZIORNY wieluń - 1 Wieluń Biega L TAK
41 Anna Stępień wieluń - 1 Wieluń Biega - TAK
42 Monika Drążek BEŁCHATÓW - - - - NIE
43 Piotr Krawczyk Pabianice - - Gillette Run L NIE
44 Tomasz Andrzejewski Pabianice - - GILLETTE RUN L NIE
45 Piotr Woszczyk wieluń - 1 Wieluń Biega L TAK
46 Mateusz Kołodziej Widoradz - 1 Diabeł Widoradzki M TAK
47 Justyna Cieślak Buczek - - - - NIE
48 Krzysztof Hajduga Gaszyn - 1 Wieluń Biega XL TAK
49 Mateusz Zabłocki wieluń - 1 - - TAK
50 Dominika Kubis Masłowice/Wieluń - 1 - S TAK
51 Marcin Podyma wieluń - 1 - - TAK
52 Grzegorz Urbaniak wieluń - 1 - M TAK
53 Kamila Boryczka Uszyce - 1 Wieluń biega L NIE
54 Tomasz Płatek Drobnice - 1 Wieluń Biega - NIE
55 BARBARA Napieraj wieluń - 1 Wieluń Biega M TAK
56 Elżbieta Bryła WIELUN - 1 Wieluń Biega - TAK
57 Szymon Modrzejewski Wydrzyn - 1 Wieluń Biega L NIE
58 Bartłomiej Betka Będzin - - - L NIE
59 Elżbieta Bryła wieluń - 1 Wieluń Biega S TAK
60 Agnieszka Bogus Burzenin - - - - NIE
61 Marcin Solik Siemianowice Śląskie - - Siemianowice i przyjaciele biegają L NIE
62 Jarosław Fic wieluń - 1 - - TAK
63 Magdalena Dziwińska wieluń - - - - TAK
64 Marlena Kucharska wieluń - - WIELUŃ BIEGA S TAK
65 Mateusz Skoczylas Ramiszów - - - M NIE
66 Andrzej Bury Blachownia - - - - NIE
67 Agnieszka Kilanowska Radomsko - - Rozbiegajmy Radomsko M NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 23
Mężczyźni 44
Wszyscy 67