Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata
1 Jacek Gnysiński Sieradz BIEG - -
2 AGNIESZKA KUZYK Raciszyn BIEG - -
3 Witold Zamorski Kraków - - -
4 Grzegorz Sobczak Dąbrowa - - -
5 Maciej Dróżdż Felinów NORDIC WALKING - -
6 Zbigniew Redkiewicz Sieradz BIEG - -
7 Tomasz Juszczak Tarnowskie Góry - - -
8 Marlena Girek wieluń - - -
9 Paweł Chlebicz Sieradz - - -
10 Julian Szuster Osjaków - - -
11 ARTUR DAWID Osjaków - - -
12 MAŁGORZATA DAWID Osjaków - - -
13 Wojciech Kuźbiński Pątnów - - -
14 Dawid Nowakowski Warszawa/Osjakow BIEG - -
15 Monika Niciejewska Czarnożyły BIEG - -
16 Mariusz Bartczak wieluń BIEG - -
17 Andrzej Kozłowski Wieruszów BIEG - -
18 Robert Król BEŁCHATÓW - - -
19 Gabriela Dróżdż Felinów NORDIC WALKING - -
20 Artur Ciepłucha Tumidaj - - -
21 ANNA MARIA CHWIAŁKOWSKA Sieradz BIEG - -
22 Mateusz Nowak Wrocław - - -
23 ANETA DAWIDUK Sieradz BIEG - -
24 Łukasz Bałczewski Łódź - - -
25 Arkadiusz Cudejko Poznań - - -
26 Joanna Zamorska Kraków - - -
27 Izabela Keller Ostrówek - - -
28 Krzysztof Siudmak wieluń - - -
29 Jacek Mruszczyk Makowiska - - -
30 Dawid Pryszmont Opatów BIEG - -
31 Rafał Pryszmont Opatów BIEG - -
32 Daniel Broczkowski Osjaków - - -
33 Adam Trzebski LUTUTÓW BIEG - -
34 Tomasz Keller Ostrówek - - -
35 Rafał Wolniak Biała BIEG - -
36 Anna Gagatek-Woźniak WIELUN - - -
37 Ewa Kotala wieluń BIEG - -
38 Jarosław Krysiak Szczerców BIEG - -
39 Patryk Kamyk Działoszyn - - -
40 Łukasz Czyż Osjaków BIEG - -
41 Przemysław Paprota wieluń - - -
42 Tomasz Bator Osjaków - - -
43 Agnieszka Bogus Burzenin - - -
44 Aneta Olszowiec Warszawa - - -
45 Daria Bałczewska Łódź - - -
46 Dominik Puch Działoszyn - - -
47 Michał Członka BEŁCHATÓW BIEG - -
48 Marcin Baczyński Wrocław - - -
49 Paulina Dugacz Osjaków - - -
50 Wiesław Wlaźlak Strzelce wielkie - - -
51 Tomasz Płatek Drobnice BIEG - -
52 Tomasz Różański Kolonia Lipnik - - -
53 Krystian Duźniak Buczek BIEG - -
54 Czesław Freus Rusiec - - -
55 Anna Wojewòdka wieluń - - -
56 Aneta Chuda Kol.Dąbrowice NORDIC WALKING - -
57 Barbara Pabjanak Osjaków NORDIC WALKING - -
58 Czesław Wojewoda wieluń BIEG - -
59 Wioletta Marczak Osjaków NORDIC WALKING - -
60 Iwona Półgrabia Zofia BIEG - -
61 Wojciech Matuszczyk Praszka BIEG - -
62 JORDAN MICHALSKI Osjaków BIEG - -
63 Filip Mazur BEŁCHATÓW BIEG - -
64 Monika Dąbkowska Zelów BIEG - -
65 Roksana Korepta Sokolniki BIEG - -
66 Robert Rygalski Wola Jankowska BIEG - -
67 Bartosz Gliński Skrzynno BIEG - -
68 Ewa Samulska Osjaków BIEG - -
69 Kamil Baranowski Piotrków Trybunalski BIEG - -
70 Andrzej Zawadzki Piotrków Trybunalski BIEG - -
71 Dominik Maciejewski Łódź BIEG - -
72 Urszula Krysiak Szczerców BIEG - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 24
Mężczyźni 48
Wszyscy 72