Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię / Meno Nazwisko / Priezvisko Miejscowość / Mesto Kategoria Drużyna / Tim
1 NORBERT KUBIK Świdnica - GtŻ
2 KRZYSZTOF WINIARCZYK Świebodzice - -
3 Remigiusz Stalmasiński Jelenia Góra - Team Vertical
4 PIOTR SZYMAŃSKI Świebodzice - KB Faurecia Frames
5 Sylwia Gołębiewska Świdnica - Świdnicka Grupa Biegowa
6 JACEK GOŁĘBIEWSKI Świdnica - Świdnicka Grupa Biegowa
7 Krzysztof Mazur Szczawno - Zdrój - MaratonyPolskie.PL Team
8 Stanisław Świerk Janowice Wielkie - NaturalniE Janowice
9 ARTUR ŻAK Wałbrzych - Aktywny Walbrzych
10 Roman WAŚCIŃSKI Bojanowo - Pędzi - Para
11 Marek Patalon Zebrzydów - GLKS Marcinowice
12 ALAN DOBROWOLSKI Boguszów-Gorce - DECATHLON TEAM
13 EUGENIUSZ MARCINOWSKI Bielawa - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
14 RYSZARD GURGUL Boguszów Gorce - Świdnicka Grupa Biegowa
15 Marek Pawlicki Marcinowice - Świdnicka Grupa Biegowa
16 Łukasz Kondratowicz Kamienna Góra - -
17 BARTŁOMIEJ WOJSŁAW Biała - GLKS MARCINOWICE
18 Radosław Zagrobelny Wrocław - AWF Wrocław
19 Grzegorz Durał Wrocław - Trening Ultrasa/Grupa Biegowa KS Brochów
20 Jarosław Domański Świerzawa - -
21 Katarzyna Gramza rawicz - -
22 Łukasz Wrona Boleścin - Aktywny Wałbrzych
23 Jacek Biernacik Kudowa-Zdrój - -
24 Dariusz Kalisz Wałbrzych - SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
25 PIOTR MIELNIKOWSKI Sobótka - -
26 Damian Cabaj Świdnica - Świdnicka Grupa Biegowa
27 Michał Szymański Świebodzice - Wałbrzyskie Morsy i Okolice
28 Edyta Gardecka Wałbrzych - -
29 Sylwia Gardecka Wałbrzych - -
30 Wiesław Lęga Świdnica - KS Tęcza
31 Aleksander Sobczak Dzierżoniów - Bielawska Akademia Biegania
32 Adam Anusz Imbramowice - Żarów Biega
33 wojciech onoszko Walbrzych - wkb walbrzych
34 Michał Zajączkowski Wrocław - Biegam z Trening Ultrasa/Grupa Biegowa KS Brochów
35 Katarzyna Bujak Mieroszów - SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
36 WADIM SIELUTIN Legnica - KB Lew Legnica 2000
37 Wojtek Cepielik Pustelnik - Aktywna Gmina Marciszów
38 Arkadiusz Mikołajczyk Wałbrzych - Predators Wałbrzych
39 Katarzyna Teterycz-Dytko Miszkowice - K2 Miszkowice
40 Stanisław Wasłowicz Wolibórz - Gmina Now
41 Sebastian Piguła Jelenia Góra - BIEGAMDLAZDROWIA. PL
42 Andrzej Cukier Kamienna Góra - Kamienna Góra Biega
43 Agnieszka Sackiewicz-Wiącek Jedlina-Zdrój - Biegaj W Jedlinie
44 Damian Rohacz głuszyca - -
45 Dariusz Proskura Wałbrzych - Trójgarb Stare Bogaczowice
46 Mariola Sarnecka Mieroszów - WKB Podzamcze Zamek Książ
47 JUSTYNA SOBKÓW Mieroszów - -
48 Adrian Kołodziej Strzegom - Grupa Biegowa "Bez Granic"
49 Michał Kurnyta Wałbrzych - -
50 Marek Sargalski Walbrzych - TEMMPO WAŁBRZYCH
51 Andrzej Klimza Dzierżoniów - -
52 Krzysztof Słodkowski Świdnica - Świdnicka Grupa Biegowa
53 Joanna Gadzińska Świdnica - ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
54 Piotr Kociołowicz Janowiec - Biegam w Górach Bardzkich
55 Daniel Latko Świdnica - Świdnicka Grupa Biegowa
56 Piotr Wciórka Świdnica - -
57 Kamil Powalski Sobótka - Grupa Biegowa beZ GRANIc
58 Piotr Chorąży Janowice Wielkie - NaturalniE Janowice
59 Jacek Matwiejczuk Świebodzice - TeMMPo
60 Adam Bała Szczawno-Zdrój - Predators Wałbrzych
61 Tomasz Woźniak Wałbrzych - Wałbrzyskie Centrum Siły
62 Bartłomiej Truszczyński Wałbrzych - -
63 Marika Żak Wałbrzych - KAT CROSS WAŁBRZYCH
64 Grzegorz Bublis Wrocław - Kamiennogórska Grupa Biegowa
65 Joanna Figas Wałbrzych - Predators Wałbrzych
66 Robert Adamski Wałbrzych - KAT CROSS WAŁBRZYCH
67 Joanna Adamska Wałbrzych - KAT CROSS WAŁBRZYCH
68 Roksana Anusz Imbramowice - Żarów Biega
69 Igor Hoffman Wałbrzych - Mieroszowskie Centrum Kultury
70 Łukasz Grzesiak Stare Bogaczowice - Aktywny Wałbrzych
71 Wojtek Wójciak Gorzeszów - Contender Kamienna Góra
72 Marzena Kowzan Wałbrzych - Aktywny Wałbrzych
73 Michał Michalak Wałbrzych - -
74 Monika Wciórka Świdnica - Biegowa Świdnica
75 Michal Lech Świebodzice - -
76 Ireneusz Cygan Swidnica - KB Skurcz
77 Dariusz Pypeć Wałbrzych - kat Cross Wałbrzych
78 Łukasz Konopka Wałbrzych - KAT CROSS WAŁBRZYCH
79 Sylwia Otok Wałbrzych - Kat cross
80 Michał Leszko Świdnica - UKS Sokołowsko
81 Darek Wiśniewski Nowogród Bobrzański - Nowogrodzka Grupa Biegowa Fiber
82 Sebastian Sułkowski Wałbrzych - -
83 KATARZYNA LACH-PAPCIAK Jawor - -
84 Katarzyna Mitro Kamienna Góra - Kamiennogorska Grupa Biegowa
85 Anna Koziarz Kołobrzeg - KMT
86 Edyta Waścińska Bojanowo - Pędzi - Para
87 Krzysztof Piwowarski Kamienna Góra - Kamiennogórska grupa biegowa
88 DANUTA FIJAŁKOWSKA-BŁASZKIEWICZ Wałbrzych - -
89 ADRIAN SZLEMBARSKI Wałbrzych - Aktywny Wałbrzych
90 Marcin Broda Sierpnica - Wataha łączy nas bieganie
91 Piotr Apanowicz Świebodzice - -
92 Łukasz Karpiński Wałbrzych - Aktywny Wałbrzych
93 Damian Słowiński Kamienna Góra - Kamiennogórska Grupa Biegowa
94 Ewa Apanowicz Świebodzice - -
95 Rafał Tęcza Wałbrzych - -
96 Grzegorz Jaroni Wałbrzych - -
97 Dorota Rozpendowska Wałbrzych - TeMMPo
98 Aleksander Kurowski Wałbrzych - Predators Wałbrzych
99 Agnieszka Wyszowska Wałbrzych - PREDATORS WAŁBRZYCH
100 Andrzej Zmitrowicz Kamienna Góra - Kamiennogórska Grupa biegowa
101 Wioletta Staranowicz Boguszów Gorce - -
102 Małgorzata Bieńkowska Wałbrzych - -
103 Jerzy Sterniczuk Szprotawa - Drużyna Chrobrego
104 Beata Gałecka-Ziółkowska Szprotawa - BIEGAM DLA ZDROWIA
105 Wojciech Franaszczuk Sobótka - KB Sobótka
106 Joanna Domagała Dzierżoniów - -
107 Mariusz Żurek rawicz - -
108 Dawid Żurek rawicz - -
109 MAGDALENA MARTA CENDROWICZ Sobótka - SonkoTeam
110 Andrzej Jarosiak Wałbrzych - Brak
111 Anna Pokojowa Wałbrzych - -
112 Wojciech Domowicz boleslawiec - CYKLOSPORT BOLESLAWIEC
113 Rafal Wysocki Sobótka - KB Sobótka
114 Nazariy Kurylo wroclaw - -
115 MATEUSZ MATWIEJCZUK Świdnica - -
116 Daniel Czuchrowski Wałbrzych - OSTEO MED
117 Anna Pałosz Wałbrzych - -
118 Paweł Pokojowy Wałbrzych - -
119 IZABELA ŚWIDERSKA Jedlina Zdrój - Kobiety w biegu
120 Piotr ŚWIDERSKI Jedlina Zdrój - -
121 Michał Pawlak Mieroszów - -
122 Roksana Jankowska Wałbrzych - -
123 Paweł Altheim Mieroszów - -
124 Sylwester Jakubowski Boguszów-Gorce - Lubię biegać.
125 Mariusz Kozyrski Sobótka - -
126 Mariusz Opałacz Jelenia Góra - -
127 Andrzej Hołowacz Śwoiebodzice - -
128 Natalia Hoffman Wałbrzych - UKS Rekin Świebodzice
129 Magdalena Ridel Świdnica - BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
130 Sławomir Meredyk Jelenia Góra - ZORKA Jelonki Running Team
131 Jarosław Włodarczyk Jelenia Góra - -
132 Agnieszka Troszczyńska Wałbrzych - -
133 Artur DZIEDZIC Wałbrzych - LEŚNE Cymbały
134 Jakub Dziedzic Wałbrzych - Leśne Cymbały
135 Mariusz Chwiłka Walbrzych - -
136 Adam Wolski Boguszów-Gorce - -
137 Monika Reczulska Walbrzych - Aktywny Wałbrzych
138 Monika Tołysz Wałbrzych - Cat Kross Wałbrzych
139 Krzysztof Barański Jedlina-Zdrój - Nadleśnictwo Wałbrzych
140 Krzysztof Dytko Lubawka - K2 Miszkowice
141 MIROSŁAW BUDKA Wałbrzych - walbrzych
142 Michał Rais Wałbrzych - TeMMPo Wałbrzych
143 Jolana Benešová Bezděkov n/M - Redpoint Team
144 KRYSTYNA DRĄG Wałbrzych - Sudeckie Wycieczki Biegowe
145 Sławomir Wiercioch Lubin - Drużyna Jodri
146 Sebastian Kasperek Wałbrzych - Ronal Run Polska


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 40
Mężczyźni 106
Wszyscy 146