Zapisz się na zawody
Lp. Opłata Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Dystans Rodzaj roweru Kategoria
1 1 Przemysław Gruca Kobylanka HATHA YOGA KOBYLANKA MINI SZOSA M4
2 1 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce OTR INTERKOL-CX80 TEAM MINI SZOSA M4
3 1 Sławomir Lehmann Dominowo SUF-SYSTEM MINI SZOSA M5
4 1 Sandra Lehmann Dominowo SUF-SYSTEM MINI SZOSA K1
5 1 Zenon Tarnawski Świnoujście - MINI INNY M6
6 1 Franciszek Gustowski Sobótka KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA MINI SZOSA M7B
7 1 Elżbieta Stempińska Szczecin Gryfus Szczecin MINI INNY K5
8 1 Paweł Stempiński Szczecin Gryfus Szczecin MINI INNY M2
9 1 KATARZYNA JOCHER Ostrów wlkp otr INTERKOL CX80 TEAM MINI SZOSA K4
10 1 JACEK JOCHER Ostrów wlkp otr INTERKOL CX80 TEAM MINI SZOSA M5
11 1 Tobiasz Walczak Koźmin Wielkopolski Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. MINI SZOSA M3
12 1 Andrzej Gierusz Wrocław T&J MINI SZOSA M5
13 1 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp. Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. MINI INNY M5
14 1 Artur Chudzik Sieradz Szosa Sieradz Team MINI SZOSA M4
15 1 Piotr Bajerski Sieradz Szosa Sieradz Team MINI SZOSA M3
16 1 Marek Czwojdziński Leszno Brzechwa Team MINI INNY M4
17 1 Irena Łańcucka Wrocław - MINI SZOSA K6
18 1 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wielkopolski AGK Koźmin Wlkp. MINI SZOSA M5
19 1 RYSZARD GREMPKA Wrocław - MINI SZOSA M6
20 1 Piotr Strojny Poznań - MINI SZOSA M6
21 1 Zygmunt Matejczuk Swinoujszcie - MINI SZOSA M7B
22 1 Henryk TORBUS Kalisz Tama Polska MINI SZOSA M7A
23 1 Krzysztof Szewczyk Stróżewo - MINI INNY M4
24 1 Paweł Cempa Nowe Chrapowo - MINI INNY M4
25 1 Henryk Sokołowski Stargard - MINI INNY M6
26 1 Antoni Gonera Choszczno Rowery Turowski MINI SZOSA M7A
27 1 Paweł Similak Sieradz SZOSA SIERADZ TEAM MINI SZOSA M3
28 1 Mariusz Mikołajczak Świebodzin - MINI SZOSA M4
29 1 Jerzy Markowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI SZOSA M5
30 1 Piotr Pluta Dolice Dolice MINI SZOSA M4
31 1 Jan Pluta Dolice Dolice MINI SZOSA M7A
32 1 Felix Badziag Choszczno Choszczno MINI SZOSA M7A
33 1 Kazimierz Pacholczyk Choszczno Choszczno MINI SZOSA M7A
34 1 Adrian Sosnowski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI SZOSA M1
35 1 Piotr Kozłowski Choszczno - MINI INNY M2
36 1 Konrad Majewski Przedecz ZSP Kłodawa MINI SZOSA M2
37 1 Tomasz Kocik Szczecin - MINI INNY M4
38 1 Kamil Dzierżawski Kłodawa ZSP Kłodawa MINI SZOSA M1
39 1 Renata Bętlewska Słupsk - MINI INNY K4
40 1 Mieczysław Juszczak Choszczno - MINI SZOSA M5
41 1 Jakub Kaczmarek Stargard Stargard. Ja się nie ścigam MINI INNY M2
42 1 Tadeusz Zagdanski Stargard STC Stargard MINI SZOSA M7B
43 1 Szymon Błasik Łask Jastrzębie Łaskie MINI INNY M2
44 1 Piotr Chojecki Łask Jastrzębie Łaskie MINI SZOSA M5
45 1 Przemysław Torbus Kalisz Tama Polska MINI SZOSA M4
46 1 Andrzej Mara Łask Jastrzębie Łaskie MINI SZOSA M6
47 1 Stanisław Wesoły Choszczno - MINI INNY M6
48 1 Zbigniew Gajda Gorzów Wlkp. Mistrzowskie rowery Lech piasecki MINI SZOSA M5
49 1 Mieczysław Sztendel Łódź Jastrzębie Łaskie MINI SZOSA M6
50 1 Alojzy Pawlaczek Pudliszki Wolny strzelec MINI SZOSA M7A
51 1 PIOTR MODZELEWSKI Glinnik Hippo Cycling MINI INNY M3
52 1 Beata Tulimowska Włocławek WTR Lumac LikeBike Włocławek MINI SZOSA K5
53 1 Bartłomiej Błaszkiewicz Jastrowie - MINI SZOSA M2
54 1 Weronika Kocyła Bierzwnik - MINI SZOSA K1
55 1 Wigosław Jakubowicz Poznan Drużyna Szpiku MINI SZOSA M6
56 1 Remigiusz Rolski Świdnica Talvi Sport Szklarska Poręba MINI SZOSA M4
57 1 Irena Łańcucka Wrocław - MINI SZOSA K6
58 1 MIROSŁAW JANUSEK Międzyrzecz WYSZANOWO MINI INNY M4
59 1 Mateusz Firlik Międzywodzie - MINI SZOSA M2
60 1 JUSTYNA STEIN Poznań - MINI SZOSA K3
61 1 Karol Kameduła Rosochata - MINI SZOSA M2
62 1 Grażyna Węcławik Stargard Keramzyt System Szczecin MINI INNY M4
63 1 Stanisław Węcławik Stargard Keramzyt System Szczecin MINI INNY M4
64 1 Bogusław Dziatko Drawno - MINI SZOSA M6
65 1 Arkadiusz Nowicki Stargard Keramzyt System Szczecin MINI INNY M4
66 1 Robert Gudowski Jelenia Góra karkonoskiTEAM MINI SZOSA M4
67 1 Wiesław Galas Wrocław - MINI SZOSA M5
68 1 Adam Żytkowiak Police GÓRAL POLICE MINI SZOSA M4
69 1 Małgorzata Molka Sieradz Tama team Sieradz MINI INNY K5
70 1 PIOTR MIERZWA WROCŁAW - MINI SZOSA M4
71 1 Zofia Potkańska Police - MINI SZOSA K1
72 1 Mirosław MITURSKI Trzebnica Szerszenie Trzebnica MINI INNY M6
73 1 MONIKA OSICKA SIERADZ TAMA POLSKA MINI INNY K3
74 1 Sławomir Lipiński Nowogard Masters Gryfice MINI SZOSA M4
75 1 Rafał Blej Szczecin Góral Police MINI SZOSA M2
76 1 Romuald Hrycan Stargard - MINI SZOSA M8
77 1 Tomasz Szulc Palędzie - MINI SZOSA M3

Lp. Opłata Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Dystans Rodzaj roweru Kategoria
1 - Marzena Ratajczyk Zduńska Wola PTC ALPINA PABIANICE MINI SZOSA K4
2 - Alicja Krzanowska Nowa Ruda Aktywna Nowa Ruda MINI INNY K4
3 - Tomasz Stalinger Wrocław GMG MINI SZOSA M2
4 - Piotr Skwarnecki Łódź - MINI SZOSA M4
5 - SZYMON SADKOWSKI BABIMOST - MINI SZOSA M5
6 - Bożena Śmiałko Wrocław Prom Riders Team MINI SZOSA K4
7 - Daniel Pierzakowski Sieradz Szosa Sieradz Team MINI SZOSA M4
8 - Anna Szymańska Goleniów Rozbiegany Goleniów MINI SZOSA K6
9 - Maciej Andrzejczak Szczecin - MINI INNY M5
10 - MICHAŁ BIERNACIK Stargard - MINI INNY M3
11 - Gracjan Połomski Choszczno Choszczno Team MINI SZOSA M1
12 - Jacek Szumski Stargard - MINI SZOSA M5
13 - Maciej Snopczyński Sieradz SZOSA SIERADZ TEAM MINI SZOSA M5
14 - edward konieczny radaczewo - MINI INNY M7A
15 - Mariusz Krause Szczecin Giant&Liv Team MINI SZOSA M5
16 - Irena Aksamit Dolice Dolice MINI SZOSA K6
17 - Sylwester Lampa Kołobrzeg - MINI INNY M5
18 - Robet Kierzek Raszków Otr Interkol CX 80 Team MINI SZOSA M4
19 - Piotr Mazur Łobez - MINI SZOSA M4
20 - Stanisław Słomian Janczewo Gorzów Wlkp MINI SZOSA M6
21 - Piotr Miałkas Buk - MINI SZOSA M4
22 - Piotr Kocyła Złotoryja OLAWS Złotoryja MINI INNY M4
23 - ROBERT ŁĘSZCZAK Grodzisk Wielkopolski KKFP MINI SZOSA M3
24 - Marcin Krześniowski Szczecin Rowerowy Załom MINI INNY M4
25 - sylwester dobrowolski trzebnica inna MINI SZOSA M5
26 - Alekdandra Lewandowska Myślibórz Mkp Myślibórz MINI SZOSA K4
27 - Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp OTR INTERKOL - CX80 TEAM MINI SZOSA M5
28 - Ferdynand Malak Leszno - MINI SZOSA M7A
29 - Irena Aksamit Dolice Dolice MINI SZOSA K6
30 - Jacek Szymański Kalisz Pomorski SzymPans Team Kalisz Pomorski MINI SZOSA M5
31 - Tomasz Kocik Szczecin - MINI INNY M4
32 - Danuta Lasota Wolsztyn brak MINI INNY K5
33 - Eugeniusz Koralewski Wolsztyn brak MINI SZOSA M7A
34 - URSZULA ZADWORNA GRYFICE K.R. GRYFLAND MINI INNY K5
35 - MIROSŁAW JANUSEK Międzyrzecz TEAM MIĘDZYRZECZ MINI SZOSA M4
36 - Jakub Chruściński Poznań - MINI SZOSA M2
37 - Jacek Kuzynin Choszczno 2x3 Racing Team MINI SZOSA M4
38 - Andrzej Biel Police GÓRAL POLICE MINI SZOSA M5
39 - Marek Kozłowski Szczeci STC Stargard MINI SZOSA M4
40 - Tomasz Stankiewicz Stargard Stc stargard MINI SZOSA M3
41 - Józef Koszarek Morzyczyn Stc stargard MINI SZOSA M5
42 - Dariusz Pytlak Oborniki OTC MINI INNY M5
43 - Andrzej Warszewski Przeźmierowo - MINI SZOSA M2
44 - Mirosław Wilczyński Wałcz - MINI SZOSA M5
45 - Dariiusz Stafyniak Międzyrzecz Międzyrzecz MINI SZOSA M4
46 - Dominik Warszewski Opalenica - MINI SZOSA M2
47 - Jarosław Nowak Szczecin Rowery Turowski MINI INNY M5
48 - Jakub Piskorowski Szczecin - MINI INNY M2
49 - leszek krzywicki TRZEBNICA ELMAR SPECTRUM BIKE MINI SZOSA M5
50 - Tomasz Jędzura Gryfice Masters Gryfice MINI SZOSA M4
51 - Krzysztof Skrobot Gryfice Masters Gryfice MINI SZOSA M4
52 - Dariusz Matysiak Szczecin GRYFUS SZCZECIN MINI SZOSA M4
53 - Paweł Wszołkowski Szczecin VIKING Bike Team MINI SZOSA M3
54 - Tadeusz Sowa Stargard STC Stargard MINI INNY M7B
55 - Arkadiusz Pytel Choszczno Choszczno MINI SZOSA M4
56 - Bronisław Kozhempa Rercz - MINI SZOSA M4
57 - Andrzej Bośko Gryfice Masters Gryfice MINI SZOSA M5
58 - Jarosław Ptak Borzyszewo Masters Gryfice MINI SZOSA M4

Lp. Opłata Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Dystans Rodzaj roweru Kategoria
1 1 Józef Drozdowski GŁogów - MEGA INNY M6
2 1 Andrzej Kot Murowana Goślina OTC Oborniki MEGA SZOSA M7A
3 1 Arkadiusz Lotek POZNAŃ - MEGA SZOSA M4
4 1 Leszek Wuziak Poznań ŻTC Żychlin MEGA SZOSA M3
5 1 Dariusz Malinowski Zduńska Wola GATTA BIKE-RS MEGA SZOSA M4
6 1 Magdalena Skowrońska Ozorków - MEGA SZOSA K2
7 1 Krzysztof Knaś Wrocław - MEGA INNY M5
8 1 Tadeusz Przybylski Pudliszki GKR gostyn MEGA SZOSA M6
9 1 Tadeusz Stepnowski Nowa sól Bez klubu MEGA INNY M7B
10 1 Andrzej WEWIÓRSKI Wrocław - MEGA INNY M7A
11 1 Artur Gonera Szczecin STC Stargard MEGA SZOSA M4
12 1 Piotr Jakubowski Gorzów Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA SZOSA M6
13 1 Mirosław Szafrański Gorzów Wlkp - MEGA SZOSA M7A
14 1 Krzysztof Sadzik Dołgie Strefa 3L MEGA SZOSA M7B
15 1 Zbigniew Spaltenstein Gorzów Wlkp. - MEGA SZOSA M7A
16 1 Małgorzata Szalewicz Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ MEGA INNY K5
17 1 RAFAŁ WOJEWÓDKA SIEMIANICE SZERSZENIE TRZEBNICA MEGA SZOSA M4
18 1 Radosław Flaum Grodzisk Wielkopolski - MEGA SZOSA M3
19 1 Tomasz Salachna Pyskowice - MEGA SZOSA M5
20 1 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI WOLIBÓRZ - MEGA SZOSA M6
21 1 Paweł Cichy Łask Jastrzębie Łaskie MEGA SZOSA M6
22 1 EUGENIUSZ BRODZIAK Międzyrzecz TEAM MIĘDZYRZECZ MEGA INNY M6
23 1 Waldemar Grabiński Wyszanowo WYSZANOWO MEGA INNY M5
24 1 jacek hoffman jastrowie PRECON POLSKA MEGA INNY M5
25 1 Gerard Skalski Trzebnica - MEGA SZOSA M5
26 1 Dariusz Stafyniak Międzyrzecz Międzyrzecz MEGA SZOSA M4
27 1 Tadeusz Habaj Zabrze - MEGA SZOSA M7A
28 1 STANISŁAW KALETKA GRYFINO - MEGA SZOSA M6
29 1 Mariusz Truszkiewicz Gryfino - MEGA SZOSA M5
30 1 ANNA BIELAWSKA MILICZ - MEGA SZOSA K4
31 1 Krzysztof Bindek Choszczno frogunia MEGA SZOSA M3

Lp. Opłata Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Dystans Rodzaj roweru Kategoria
1 1 Waldemar FRĄCKOWIAK REWAL CNC SKRAWTEX SZCZECIN GIGA INNY M5
2 1 MATEUSZ DANIELSKI ROKIETNICA KIBOLSKI KS GIGA SZOSA M3
3 1 Paweł Jóźwiak Rokietnica TATA SZYMKA GIGA SZOSA M3
4 1 STANISLAW SZCZESNY krzepice - GIGA SZOSA M5
5 1 Izabela Tamiłowska Toruń - GIGA SZOSA K3
6 1 Szymon Koziatek Zawiercie - GIGA SZOSA M4
7 1 Zbigniew Bauta Kaszczor Cień Szułany GIGA INNY M4
8 1 iza włosek Dąbrowa Górnicza Jas-Kółka GIGA SZOSA K4
9 1 Krzysztof Łańcucki Wrocław - GIGA SZOSA M6
10 1 Jan Wesołowski Świnoujście KS Uznam GIGA SZOSA M7A
11 1 Przemysław Gruca Kobylanka HATHA YOGA KOBYLANKA GIGA SZOSA M4
12 1 Sławomir Chwirot Opalenica - GIGA SZOSA M5
13 1 Robert Szeliga Międzywodzie - GIGA SZOSA M4
14 1 Krzysztof Wlazło Mysłowice - GIGA INNY M5
15 1 Rafal Walkowski Szczecin - GIGA INNY M6
16 1 Henryk Bętlewski Słupsk VIKING.BIKE TEAM GIGA SZOSA M5
17 1 Dariusz Kaczyński Mierzyn Daniello GIGA SZOSA M5
18 1 IWONA JANKOWSKA Sulechów - GIGA SZOSA K6
19 1 PIOTR GRUCEL RZECKO RSP RZECKO GIGA SZOSA M4
20 1 Krzysztof Łańcucki Wrocław - GIGA SZOSA M6
21 1 Ryszard Maziarz Trzcianka Lubuska K.R. Gryfland GIGA INNY M6
22 1 Krzysztof Kubik Krotoszyn OTR Interkol Cx80 Team GIGA SZOSA M2
23 1 Edward Dąbrowski BOJADŁA - GIGA SZOSA M7B
24 1 Mariusz Staszak Śrem ŚMR GIGA SZOSA M5
25 1 Arkadiusz Pytel Choszczno - GIGA SZOSA M4
26 1 Ryszard Głowacki Brudnice - GIGA SZOSA M6
27 1 CZESŁAWA KRUCZKOWSKA Wrocław OTR INTERKOL CX-80 TEAM GIGA SZOSA K2
28 1 Jacek ILMER Poznań RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM GIGA SZOSA M3
29 1 Michał Ryszewski Poznań - GIGA SZOSA M3
30 1 Piotr Chmielewski stargard 696480378 GIGA SZOSA M4

Lp. Opłata Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Dystans Rodzaj roweru Kategoria
1 - Anna Szymańska Goleniów Rozbiegany Goleniów MEGA SZOSA K6
2 - Daniel Jabłoński Boguszów Gorce amator MEGA SZOSA M6
3 - Michał Bandrowski Zielona Góra - MEGA INNY M3
4 - MAREK NARUSZEWICZ STRZELCE KRAJEŃSKIE FSD SPORT MEGA SZOSA M6
5 - Romuald Gałażewski Piła - MEGA SZOSA M6
6 - Piotr Tyrakowski Krotoszyn - MEGA SZOSA M5
7 - Marcin Krześniowski Szczecin Rowerowy Załom MEGA INNY M4
8 - Bartłomiej Ochman Gliwice - MEGA SZOSA M4
9 - Mirosław Jesiołkiewicz Kłodawa Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki MEGA SZOSA M4
10 - Dariusz Górecki Słupsk - MEGA INNY M4
11 - MAREK ZADWORNY GRYFICE K.R. GRYFLAND MEGA INNY M5
12 - Krzysztof Sadzik Dołgie Strefa 3L MEGA SZOSA M7B
13 - Piotr Słowik Tanowo - MEGA SZOSA M4
14 - Mirosław Wojtyś Niekłończyca - MEGA SZOSA M5
15 - Krzysztof Stanisławski Nowa Sól - MEGA SZOSA M2

Lp. Opłata Imię Nazwisko Miejscowość Drużyna Dystans Rodzaj roweru Kategoria
1 - Piotr Krysztofczyk Łódź - GIGA SZOSA M4
2 - Krzysztof Reński Klępczewo VIKING Bike Team GIGA SZOSA M2
3 - PAWEŁ KURCZAK TRZEBNICA SZERSZENIE TRZEBNICA GIGA SZOSA M5
4 - Marcin Krześniowski Szczecin Rowerowy Załom GIGA INNY M4
5 - Paweł Brodziński Węgorzyno VIKING Bike Team GIGA SZOSA M3
6 - Sławomir Julke Warszawa Bike U Up GIGA SZOSA M4
7 - Łukasz Gawle Świnoujście - GIGA SZOSA M3
8 - Zbigniew Heleniarz Police Góral Police GIGA SZOSA M3
9 - Łukasz Szrubkowski Jelenia Góra Eroe Racing Club GIGA SZOSA M3
10 - Marian Przybylski Trzebnica Szerszenie Trzebnica GIGA INNY M6


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K1 3
K2 2
K3 3
K4 8
K5 6
K6 7
K7 0
M1 3
M2 17
M3 21
M4 57
M5 43
M6 27
M7A 15
M7B 8
M8 1
Kobiety 29
Mężczyźni 192
Wszyscy 221