Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 DAMIANO 666 Byczeń 10KM - 1 PIEKŁO BYCZEŃ
2 Dariusz Adach Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
3 Rudolf Ates Kudowa-Zdrój 10KM - 1 KUDOWA
4 Dagmara Banaszczak Jaworzyna Śląska 5KM - 1 Świdnicka Grupa Biegowa
5 Roksana Banaszczak Jaworzyna Śląska 5KM - 1 -
6 Mateusz Banaś Bielawa 10KM - 1 Połówka na kaca
7 Robert Banaś Nowa Ruda 10KM - 1 Aktywna Nowa Ruda
8 Bożena Bawoł-Bernatek Strzegom 5KM - 1 STRZEGOMSKA DWUNASTKA
9 Patrycja BEDNARCZYK Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 ZKKK/Stronger Runner
10 Marcin Bednarz Ołdrzychowice Kłodzkie 5KM - 1 KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKA
11 Michał Beresniewicz Swidnica 5KM - 1 Biegowa Swidnica
12 Marcin Bernatek Strzegom 10KM - 1 Strzegomska Dwunastka
13 Izabela Białokryty Tarnów 10KM - 1 -
14 Marcin Bielas Świdnica 10KM - 1 WYBIEGAĆ MARZENIA TEAM
15 Grzegorz Bira Ziębice 10KM - 1 Sparta Ziębice
16 Jerzy Błaszczyk Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Grupa Biegowa Frankensztajn
17 Ewa Błauciak Tarnów 10KM - 1 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN
18 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
19 MAREK BŁOŃSKI Kłodzko 10KM - 1 EBIEGI.PL
20 Bożena Bogaczyńska-Adach Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
21 Andrzej Bolisęga Dzierżoniów 5KM - 1 BolisTeam
22 Maciej Borysiewicz Wrocław 5KM - 1 -
23 Leszek Bryl Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 -
24 Marcin Brzeziński Wilkszyn 10KM - 1 -
25 Piotr Brzęczkowski Ząbkowice Śl. 10KM - 1 Zespół Niespokojnych Nóg
26 Kacper Burzała Ożary 5KM - 1 Delta Runners - Filia Ożary
27 Marek BYKOWSKI Ścinawka Średnia 10KM - 1 Aktywna Nowa Ruda
28 Piotr Cabaj Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 -
29 Łukasz Cebula Łódź 10KM - 1 ,
30 Andrzej Cendrowski Ciepłowody 10KM - 1 STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT
31 Elżbieta Chilarska Kudowa-Zdrój 10KM - 1 Kudowscy Miłośnicy Biegania
32 Marta Cholewa Starczówek 5KM - 1 Team budowlananocoń
33 Jolanta Cholewa Starczówek 5KM - 1 JAKUBEK&SPORT
34 Tomasz Cichoń Strzegom 5KM - 1 STRZEGOMSKA DWUNASTKA
35 Elżbieta Cichoń Strzegom 10KM - 1 Strzegomska Dwunastka
36 Maciek Ciesielski Wrocław 5KM - 1 Ciesiu Team
37 Krzysztof Cieśla Ziębice 10KM - 1 Sparta Ziębice
38 Tomasz Cisak Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
39 PIOTR CYRAN Nysa 5KM - 1 NOA
40 Jakub Cywka Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
41 Tomek Cywka Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
42 Dariusz Czarnota WSCHOWA 10KM - 1 -
43 Weronika Czenczek Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 KURDE BIEGNE
44 Marcin Czyż Kamieniec Ząbkowicki 10KM - 1 -
45 Michalina Czyżyk Bielany Wrocławskie 5KM - 1 -
46 Marcin Czyżyk Bielany Wrocławskie 10KM - 1 -
47 ROBERTO DIMICCOLI raciborz 10KM - 1 -
48 Agnieszka Domagała Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
49 Jarosław Dorniak Wrocław 10KM - 1 PZU Sport Team
50 Adrian Drozdowski Bielawa 10KM - 1 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
51 Edyta Dubicka Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 Kurde Biegne
52 Karolina Dubicka Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 KURDE BIEGNE
53 Kacper Dubicki ząbkowice ślaskie 5KM - 1 KURDE BIEGNE
54 Agnieszka Duda Dzierżoniów 5KM - 1 Pozytywnie Zabiegani Dzierżoniów
55 KRZYSZTOF DUDA Dzierżoniów 10KM - 1 Bielawska Akademia Biegania
56 Gabriel Dudek Opatów 10KM - 1 -
57 MONIKA DUDEK Ziębice 10KM - 1 pasja chrzanka running team
58 Janusz Dudzik Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 -
59 Magdalena Duraj Niemcza 5KM - 1 -
60 Magdalena Dyja Polanica Zdrój 10KM - 1 -
61 Grzegorz Dziwenko Henryków 10KM - 1 -
62 Adam Fedko Zabkowice Slaskie 10KM - 1 HEMI TEAM
63 JOWITA FEDOROWICZ Brzeg 5KM - 1 KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM
64 Anna Ficner Złotoryja 10KM - 1 olaws złotoryja/ mks siechnice
65 KATARZYNA GAJEWSKA Kłodzko 10KM - 1 EBIEGI.PL
66 NATALIA GAJEWSKA Kłodzko 10KM - 1 EBIEGI.PL
67 MARCIN GAJEWSKI Kłodzko 10KM - 1 EBIEGI.PL
68 Robert Gałecki Ziębice 10KM - 1 HFB Team
69 Stanisław Gałka Dzierżoniów 10KM - 1 PCH Sport Team
70 Czesław Gawryś Kudowa-Zdrój 10KM - 1 KUDOWA
71 STANISŁAW GIL Dzierżoniów 10KM - 1 Bielawska Akademia Biegania
72 Daniel Gniadek Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstain
73 Anna Gołębiewska Kłodzko 10KM - 1 EBIEGI.PL
74 SEBASTIAN GOŁĘBIEWSKI Kłodzko 10KM - 1 EBIEGI.PL
75 JACEK GOŁĘBIEWSKI Świdnica 10KM - 1 Świdnicka Grupa Biegowa
76 Arkadiusz Gołuch Łagiewniki 10KM - 1 Strzegomska dwunastka
77 Przemysław Górak Sobótka 10KM - 1 KB Sobótka
78 Barbara Górczyńska Lądek-Zdrój 10KM - 1 22 karpacki batalion piechoty górskiej
79 Oliwia Górska Zabkowice Slaskie 5KM - 1 ZGBF
80 Robert Górski Zabkowice Slaskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
81 Stanisław Grabowy Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Rodzina Grabowych
82 Aleksandra Grodecka Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
83 Paweł Grodecki Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
84 Adam Gruda Nowa Ruda 10KM - 1 KS Maraton Nowa Ruda
85 Katarzyna Grzybowska Ząbkowice Śl. 5KM - 1 Grzyb-TEAM
86 Dawid Gut Świdnica 10KM - 1 akademialekkosci.org
87 Marcin Haber Groblice 5KM - 1 MKS Siechnice
88 Agnieszka Haber Groblice 5KM - 1 MKS Siechnice
89 Denis Halas Chorwacja 10KM - 1 -
90 Mateusz Harzowski Wrocław 10KM - 1 -
91 Dariusz Herman Ciepłowody 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
92 Ewelina Herman Ciepłowody 10KM - 1 ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN
93 Mieczysław Igras Nysa 10KM - 1 -
94 Aleksandra Jagieła Zwrócona 10KM - 1 Jagiełowie
95 Dariusz Jagieła Zwrócona 10KM - 1 Jagiełowie
96 Kazimierz Jagodziński Wolibórz 10KM - 1 NOWA RUDA BIEGA
97 Anna Jakubowska Bielawa, pow. dzierżoniowski 10KM - 1 -
98 Bogdan Jamniuk Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa
99 Tomasz Janik Bardo 10KM - 1 KP PSP Ząbkowice Śl.
100 Narcyz Jasiecki Swidnica sl 10KM - 1 swidnicka grupa biegowa
101 Arkadiusz JEŻEWSKI Świdnica 5KM - 1 Świdnicka Grupa Biegowa
102 Leopld Jowczyk Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 nie
103 Przemysław Jóźwik Wrocław 10KM - 1 -
104 MICHAŁ KADŁUBOWSKI Brzeg 5KM - 1 KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM
105 PIOTR KADŁUBOWSKI Brzeg 10KM - 1 KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM
106 DARIUSZ KALININ Świdnica 5KM - 1 BIEGOWA ŚWIDNICA
107 Marian Kandora Ciasna/ Iserlohn/Germany 5KM - 1 LAZ Iserlohn
108 Mirosław Kapłan Bardo 10KM - 1 -
109 alicja kaucka Bielawa 10KM - 1 BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
110 Marek Kępiński Bystrzyca Kłodzka 10KM - 1 mieszkaniec gminy Bystrzyca Kłodzka
111 KRZYSZTOF KĘŚMINOWICZ Brzeg 10KM - 1 Kotwica Brzeg
112 Jakub Kieraś Nowa Ruda 5KM - 1 -
113 Ewelina Kieraś Nowa Ruda 5KM - 1 -
114 Ryszard Klita Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 -
115 Beata Klita Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 ZGB Frankenstein
116 Monika Klita Zwrócona 10KM - 1 -
117 Sylwia Klita Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 -
118 ROBERT KMITA Wrocław 10KM - 1 Goggle PAE Team
119 Piotr Kociołowicz Janowiec 10KM - 1 Biegam w Górach Bardzkich
120 Sylwia Kodzis Janowiec 5KM - 1 Biegam w Górach Bardzkich
121 Artur Kokosza Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 -
122 DARIUSZ KOŁAKOWSKI Świdwin 10KM - 1 K.B.SPRINT ŚWIDWIN
123 Tadeusz Kołcz Bielawa 10KM - 1 wielka sowa
124 Adam Konopka Kłodzko 10KM - 1 -
125 Przemysław Kończal Wrocław 10KM - 1 -
126 Wiesław Koprowski Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 BETONY Nadodrze
127 FRANCISZEK Kornaś Bardo 5KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
128 Marcin Kornaś Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
129 Roman Kos Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 -
130 Tomasz Kowal Kłodzko 5KM - 1 EBIEGI.PL
131 Tomasz Kowalczyk Pieszyce 5KM - 1 Bielawska Akademia Biegania
132 Artur KOZA Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 ZKKK
133 Małgorzata Koza Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 ZKKK
134 Tomasz Kruk Nysa 5KM - 1 Athletics Nysa/I-Sport
135 MARCIN KRUPA Nowa Ruda-Słupiec 5KM - 1 AKTYWNA NOWA RUDA
136 Norbert Krupa Ząbkowice Śl. 5KM - 1 klub lekkoatletyczny ,,Ziemia Kłodzka
137 Justyna Kubicz Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 -
138 Mariusz Kucharski Wrocław 5KM - 1 -
139 Krzysztof Kuczek Gorzanów 10KM - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka
140 Arkadiusz Kurzaj Dzierżoniów 10KM - 1 HATA
141 Magdalena Kutzmann Nysa 10KM - 1 WKB Meta Lubliniec
142 Dominik Kwiatkowski Polanica Zdrój 5KM - 1 -
143 Ireneusz Kwolek Wrocław 10KM - 1 Gazeta Ząbkowicka
144 Marcin Laskowski Nowa Ruda 5KM - 1 Aktywna Nowa Ruda
145 David Launay Zwrócona 10KM - 1 -
146 jan LECHOWSKI Jelcz-Laskowice 10KM - 1 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
147 Kasia Lew-Kucharska Wrocław 5KM - 1 -
148 Wiesław Lęga Świdnica 10KM - 1 KS Tęcza
149 Łukasz Lipiński Przyłęk 10KM - 1 Przyłęk
150 Piotr Lorek Wrocław 10KM - 1 Betony Nadodrze
151 ZYGMUNT LUBASKI Świdnica 5KM - 1 Świdnicka Grupa Biegowa
152 Dariusz Ludwicki Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 -
153 Mateusz Łabys Wilemowice 10KM - 1 New Optimal Action (NOA)
154 Dariusz Łaszczewski Budzów 10KM - 1 Świt Wrocław
155 Gabriela Łazarenko Środa Śląska 10KM - 1 -
156 Mirosław Łęczek Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 brak
157 LESZEK ŁUKASIK Oława 10KM - 1 nie dotyczy
158 Paweł Maczyta Pieszyce 10KM - 1 Wig-Kru
159 Viktoria Maj Wrocław 5KM - 1 -
160 Kinga Makuch Bielawa 5KM - 1 Bielawska Akademia Biegania
161 TOMASZ MAKUCH Bielawa 10KM - 1 Bielawska Akademia Biegania
162 Arkadiusz Malczewski Środa Śląska 10KM - 1 -
163 Grzegorz Mandziej Strzelin 5KM - 1 Wataha
164 JAROSLAW MARDAUS Jaszkowa Dolna 10KM - 1 KLODZKOprzyTWIERDZABIEGANIE
165 Aleksander Marzec Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 PODZAMCZE
166 Zbigniew Marzec Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
167 Marcin Maziarek Opole 10KM - 1 -
168 Adela Maziarek Niemodlin 5KM - 1 -
169 Michał Maziarek Niemodlin 10KM - 1 -
170 Katarzyna Mazur Niepołomice 10KM - 1 Berserk on the top/ MUAY RUNNING Team
171 Tomasz​ Mazur Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
172 RAFAŁ MAZURKIEWICZ Bardo 10KM - 1 22BPG
173 Marek Meliński Dzierżoniów 10KM - 1 PCH Sport Team
174 Piotr Michalkiewicz Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 -
175 Marcin Minta Świdnica 10KM - 1 -
176 Jakub Misiąg Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
177 boleslaw mizeracki Bielawa 10KM - 1 bielawska akademia biegania
178 Bożena Morawska Świdnica 5KM - 1 Wielka Sowa
179 Michał Morawski Kłodzko 5KM - 1 -
180 Filip Motyka Piława Górna 10KM - 1 -
181 KAMIL Musielski Dzierżoniów 10KM - 1 Lincoln Electric Bester Run Team Bielawa
182 Seweryn Nocoń Płonica 10KM - 1 Team budowlananocoń
183 TERESA NOWAK Ziębice 10KM - 1 ZSP Ziębice
184 Artur Oberda Polanica-Zdrój 5KM - 1 Kurde Biegne
185 MATEUSZ ODLEWAŃSKI Wrocław 10KM - 1 -
186 Sylwia Olejniczak Kłodzko 5KM - 1 Ebiegi.pl
187 Kacper OLEWICZ Ziębice 5KM - 1 tutturu
188 Wojciech OLEWICZ Ziębice 5KM - 1 tutturu
189 Dorota Opalińska Dzierżoniów 10KM - 1 Bielawska Akademia Biegania
190 Dominik Opaliński Pieszyce 10KM - 1 POŁÓWKA NA KACA
191 Jacek Opaliński Dzierżoniów 10KM - 1 Bielawska Akademia Biegania
192 Marek Oporski Gilów 10KM - 1 Nie
193 Magdalena Ostaszewska Brzeźnica 10KM - 1 Ziemniaki
194 Henryk Ostropolski Dzierżoniów 5KM - 1 Bielawska Akademia Biegania
195 Marcin Pacholak Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 LUFT TRI TEAM
196 Ewelina Palac POTWORÓW 10KM - 1 -
197 Adriana Pawłowska Świdnica 10KM - 1 Swidnicka Grupa Biegowa
198 Paweł Perdion Wrocław 10KM - 1 Tempo Dzida
199 Marcin Pęcak Wrocław 10KM - 1 Betony Nadodrze
200 SŁAWOMIR PIECZUROWSKI Wrocław 10KM - 1 Team-LUKS Żórawina-Wrocaw
201 Zbigniew Pieron Zabrze 10KM - 1 -
202 Monika Pierzchała Szczytna 10KM - 1 -
203 Grzegorz Pierzchała Szczytna 5KM - 1 -
204 Waldemar Pietkiewicz Dzierżoniów 10KM - 1 OGNISKO TKKF DZIERŻONIÓW
205 Przemysław Pietkiewicz Wrocław 10KM - 1 NOKIA
206 Sylwia Pietroczuk Nysa 5KM - 1 NOA
207 Danuta Piskorowska Wrocław 10KM - 1 TEAM-LUKS Zórawina-Wrocław
208 Emilia Piskorska Przyłęk 5KM - 1 Biegam w Górach Bardzkich
209 Michał Pitura Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 -
210 Kamil Piwowarski SIECHNICE 10KM - 1 Piwko team
211 ANDRZEJ PODGÓRSKI Przyłęk 5KM - 1 OSK OMEGA
212 PRZEMEK PODOLSKI Świdnica 10KM - 1 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA
213 Grzegorz Podolski Braszowice 5KM - 1 WATAHA Ząbkowice
214 Krzysztof Portasiński Kiełczyn 10KM - 1 Biceps Team
215 Zdzisław Poświat Kamieniec Ząbkowicki 10KM - 1 -
216 Kamil Powalski Sobótka 10KM - 1 Grupa Biegowa beZ GRANIc
217 Jacek Pożarowski Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 -
218 Andrzej Przybylski Krzelków 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
219 Tomasz Przystasz Ząbkowice Śl 10KM - 1 -
220 WALID QANNITA Dzierżoniów 10KM - 1 -
221 Patrycja QANNITA Dzierżoniów 10KM - 1 -
222 Adrian Radziszewski Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
223 Wojciech Rajczakowski Wrocław 10KM - 1 Eliud Kipchoge Team Poland
224 Jakub Rębiałkowski Polanica Zdrój 10KM - 1 -
225 Patryk Rokicki Płock 5KM - 1 -
226 Jarosław Rokosz Ząbkowice Śl. 10KM - 1 -
227 Paweł Rozumkiewicz Świdnica 5KM - 1 Świdnicka Grupa Biegowa
228 Sonia Rozumkiewicz Świdnica 10KM - 1 Świdnicka Grupa Biegowa
229 Grzegorz Rózycki Bielaw 10KM - 1 ZKKK
230 Karolina Różańska Dzierżoniów 10KM - 1 -
231 Tomir RÓŻAŃSKI Rzeszotary 10KM - 1 -
232 ROBERT RUDZKI Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 -
233 Patrycja Rutkowska Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 -
234 Konrad Rzatkiewicz Wrocław 10KM - 1 KS DW Opona
235 Robert Sadzik Bardo 10KM - 1 NEOPROFIL
236 Robert Sałapatek Lutomia 10KM - 1 -
237 Łukasz Samolak Lądek Zdrój 10KM - 1 22 karpacki batalion piechoty górskiej
238 Tomasz Sekuła Bielawa 10KM - 1 -
239 Ewelina Serafin Radków 10KM - 1 -
240 Robert Serafin Radków 10KM - 1 -
241 Andrzej Sidorowicz-Radzikowski Polanica-Zdrój 10KM - 1 Sidorowicz - biathlon team
242 Marcelina Sikorska Bielawa 5KM - 1 Bielawska Akademia Biegania
243 piotr siodlaczek Dzierżoniów 10KM - 1 -
244 Łukasz Słodyczka Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 WATAHA Ząbkowice Śląskie
245 Maksymilian Smalec Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 -
246 Patrycja Smolak Stara Łomnica 5KM - 1 -----
247 Karina Sobańska Jutrosin 10KM - 1 -
248 Grażyna Sobór Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 -
249 PIOTR Soluk Bielawa 10KM - 1 Bielawska Akademia Biegania
250 Dorota Sowa Rososznica 10KM - 1 -
251 JADWIGA SOWIŃSKA Bardo 10KM - 1 -
252 Weronika Spisak Ożary 5KM - 1 -
253 Jadwiga Stagrowska Lewin Brzeski 10KM - 1 LEWIN BIEGA
254 Stanisław Staniec Strzelin 10KM - 1 amator
255 Jakub Stanik Strzelin 10KM - 1 Strzeliński Klub Biegacza GRANIT
256 Marek Stepowicz Wrocław 10KM - 1 Vege Runners
257 Piotr Stryszewski Ziębice 10KM - 1 M
258 HENRYK STRZELCZAK Nowa Ruda 10KM - 1 KS MARATON
259 Marian Stypuła Świdnica 10KM - 1 Świdnicka Grupa Biegowa
260 Małgorzata Styrcz Bielawa 5KM - 1 Bielawska Akademia Biegania
261 Marcin Syrek Świdnica 10KM - 1 -
262 Katarzyna Szczepańczuk Ziębice 10KM - 1 -
263 Malwina Szczybiełkiewicz Siechnice, pow. wrocławski 5KM - 1 Piwko team
264 Łukasz Szewczyk Wrocław 10KM - 1 Tri luk
265 Izabela Szkwarek Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 CKB Ząbkowice Śląskie
266 Marta Szostak Henryków 10KM - 1 RUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIK
267 Andrzej Szydłowski Wrocław 5KM - 1 -
268 Patryk Szymański Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 22 karpacki batalion piechoty górskiej
269 Wiesław Szyszka Jelcz-Laskowice 10KM - 1 KB Harcownik Jelcz-Laskowice
270 Marcin Świrski Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 -
271 Mateusz Świrski Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 -
272 Bogusław Tomaka Ząbkowice Śląskie 10KM - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
273 Przemysław Tomalik Malczyce 10KM - 1 -
274 WOJCIECH TOMASZKIEWICZ Stronie Śląskie 10KM - 1 Run Forest
275 Piotr Towpik Kłodzko 10KM - 1 -
276 Robert Trzciński Jaszkowa Dolna 10KM - 1 -
277 Grzegorz Trzebski Żarów 10KM - 1 Żarowski Biegoholik
278 Jan Urbaniak Wrocław 10KM - 1 Run-passion.pl Team
279 Damian Winnik Gołogłowy 10KM - 1 -
280 przemyslaw winny Bielawa 10KM - 1 BABiegani
281 Patryk Witka Nowa Ruda 10KM - 1 Aktywna Nowa Ruda
282 Weronika Wojnowska Ząbkowice Śląskie 5KM - 1 Kurde Biegne
283 Krystian Woźny Kłodzko 10KM - 1 EBIEGI.PL
284 Dorota Wójcik Ziębice 10KM - 1 -
285 Waldemar Wójcik Ziębice 10KM - 1 x
286 Paweł Wychowaniec Jelcz-Laskowice 10KM - 1 -
287 Piotr Wydra Ziębice 10KM - 1 Sparta Ziębice
288 Waldemar Zarychta Świdnica 5KM - 1 Świdnicka Grupa Biegowa
289 STANISŁAW ZAWADA Grodków 10KM - 1 -
290 Sylwia Zawojak Żarów 10KM - 1 POŁÓWKA NA KACA
291 HALINA ZBYRYT Nowa Ruda 5KM - 1 AKTYWNA NOWA RUDA
292 Marek Zbyryt Nowa Ruda 5KM - 1 AKTYWNA NOWA RUDA
293 Leonarda Zdrojkowska Ziębice 10KM - 1 Brak
294 Dawid Zdrojkowski Ziębice 5KM - 1 -
295 Bogdan ZEBZDA Kłodzko 10KM - 1 22BPG
296 Bogdan Zięba Pszenno 10KM - 1 Biegowa Świdnica
297 Robert Ziółkowski Bielawa 10KM - 1 Bielawska Akademia Biegania
298 Agata Żuk Ostroszowice 10KM - 1 Połówka na kaca

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 rudolf ates Kudowa Zdrój 10KM - - -
2 Piotr Barnaś Bardo 10KM - - -
3 WIESŁAW BEDNARCZYK Brzeg 10KM - - Kotwica Brzeg
4 Zygmunt Bomba Zloty Stok 10KM - - niezrzeszony
5 Patryk Chrzanowski Bielawa 10KM - - PCH Sport Team
6 Justyna Czyżewska Brzoza 10KM - - -
7 czesław gawryś Duszniki Zdrój 10KM - - -
8 Marta Grudysz Polanica-Zdrój 5KM - - -
9 Ewelina Hawliczek Ząbkowice Śląskie 10KM - - Zabkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
10 Jacek Jagniątkowski Ołdrzychowice Kłodzkie 10KM - - Klub lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka
11 Tomasz Janik Bardo 10KM - - KP PSP Ząbkowice Śl.
12 JAN KACZOR Wałbrzych 10KM - - -
13 Olga Kazimirowa Kalisz 10KM - - ICE MAT TEAM OSTROW WLKP
14 Valentyna Kiliarska Nikolaev, Ukraine 10KM - - Dream team
15 Aneta Klinke-Osadnik Ząbkowice Śląskie 5KM - - Aby do Mety / Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
16 Tomasz Kozieł Kudowa-Zdrój 10KM - - Kudowianka Run
17 Sylwia Krzaczkowska Zabłocie 10KM - - ULKS Bystrzyca Kłodzka
18 Agnieszka Kukian Stara Bystrzyca 5KM - - -
19 MARIUSZ KUPIEC Nowa Ruda 10KM - - EBIEGI.PL
20 Krzysztof Kurek Miłkowice 5KM - - Przebiegli Miłkowice
21 Rafał Michalak Czepielowice 5KM - - CZAPLA TEAM
22 ryszard Nesterewicz Kłodzko 10KM - - LKS Iskra Jaszkowa
23 Wojciech Olewicz Ziębice 10KM - - -
24 Ryszard Osadnik Ząbkowice Śląskie 10KM - - Rysio biega
25 Krzysztof Pięta Bielawa 5KM - - -
26 Dariusz Romanowicz SIECHNICE 10KM - - -
27 Wioleta Sarara Ziębice 5KM - - brak
28 Anna Skalska Bytom 10KM - - Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy w Krynicy
29 Filip Skowron Ząbkowice Śląskie 5KM - - -
30 Piotr Sobolewski Czeladź 10KM - - ToPo Czeladź
31 Dominika Stankiewicz Srebrna Góra 10KM - - -
32 Kamil Szczerek Ząbkowice Śląskie 10KM - - Brak
33 ADAM SZPULARZ Kąty Wrocławskie 10KM - - CRAZY RUNNERS
34 Jarosław Śleziak Złoty Stok 10KM - - Matner Running Team
35 Katarzyna Terlecka Ząbkowice Śląskie 10KM - - FBW/CKB ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
36 Paweł Tubicz Wrocław 10KM - - -
37 Dawid Turkiewicz Woliborz 10KM - - Wolibórz w biegu
38 BARTŁOMIEJ WOJSŁAW Biała 10KM - - GLKS MARCINOWICE
39 Piotr Wójcik Stoszowice 5KM - - E30 Bike Team
40 Marta Zaucha Kłodzko 10KM - - KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE
41 Tomasz ZAWADZKI Kłodzko 10KM - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 95
Mężczyźni 244
Wszyscy 339