Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Gmina Wicko
1 Joanna Babińska Łeba - - Błękitne Morsy Łebskie NIE
2 Dorota Bianga Choczewo - - kreatywne animacje NIE
3 ŁUKASZ BOBRUCKI LINIA - - Morska jednostka rakietowa NIE
4 Elżbieta Budzyńska Słupsk - - - NIE
5 Aleksandra Cichosz Gdańsk - - - NIE
6 Jakub Czerwionka Charbrowski Bór - - GMINA WICKO TAK
7 Julita Damps Słupsk - - Night Runners Słupsk NIE
8 Kamil Druciarz Koniecpol - - - NIE
9 Wojciech Dzieduszyński Brzeg - - BBL NIE
10 Krzysztof Gaffke Czarnówko - - - NIE
11 Dawid Garski Bytów - - Baszta Bytów NIE
12 Anna Gertner Łeba - - Błękitne morsy łebskie NIE
13 Dominik Grabowski SARBSK - - Ekoludek TAK
14 Norbert Graff SZCZENURZE - - - TAK
15 Piotr Grajewski lębork - - - NIE
16 Wojtek Jabłonowski lębork - - FM 2012/Klub 42,2 NIE
17 MARCIN KAMIŃSKI Smołdzino - - - NIE
18 Piotr Kasprzyk nowęcin - - - TAK
19 Anna Kita Siemirowice - - MKS Fighter NIE
20 Mariusz Knauber Siemirowice - - - NIE
21 Andrzej Kotuła SZCZENURZE - - - TAK
22 Beata KUBIŃSKA Słupsk - - NIGHT RUNNERS SŁUPSK NIE
23 Rafał KUBIŃSKI Słupsk - - NIGHT RUNNERS SŁUPSK NIE
24 Andrzej Kuźmiński lębork - - - NIE
25 Ewa Labuda Cewice - - - NIE
26 Kamil Laskowski Ząbki - - Muszkieterowie Ząbki NIE
27 Krzysztof Licau Rozłazino - - KS Rozłazino NIE
28 Anetta Licau Rozłazino - - KS Rozłazino NIE
29 Krzysztof MADEJ Kobylnica - - - NIE
30 Małgorzata Marczak Żelkowo - - - NIE
31 Krzysztof Mionskowski Robakowo - - - NIE
32 Damian Myszk Robakowo - - - NIE
33 Aleksandra Myszk Robakowo - - - NIE
34 Dariusz Naczke lębork - - - NIE
35 Katarzyna Obrzud Bożepole Wielkie - - - NIE
36 Grzegorz Osiak lębork - - kreatywne animacje NIE
37 Jakub PIOTROWSKI Wrocław - - - NIE
38 Tadeusz Pirycki Rozłazino - Karczemki - - Ks Rozłazino NIE
39 Dorota Podolak lębork - - - NIE
40 Małgorzata Polewik Słupsk - - - NIE
41 Jarosław Reszke Robakowo - - - NIE
42 Krzysztof Rudnik Krępa Słupska - - - NIE
43 Artur Spychalski GARDNA Wielka - - - NIE
44 Dariusz Stanek Lubowidz - - . NIE
45 Łukasz Stefański Redystowo - - KS Rozłazino NIE
46 Piotr Stelmach wroclaw - - Adrian Danilewicz Group NIE
47 Grzegorz Stromski Siemirowice - - Jaszczurka Smaczna Team NIE
48 Dawid Stromski Siemirowice - - Jaszczurka Smaczna Team NIE
49 Agnieszka Sull Wodnica - - Night Runners Słupsk NIE
50 Kacper Sull Wodnica - - Night Runners Słupsk NIE
51 Sebastian Szmigiero Słupsk - - W.P.K SŁOŃ TEAM SŁUPSK NIE
52 Adam Szymański lębork - - - NIE
53 Grzegorz Tracewicz lębork - - Klub42,2 Lębork NIE
54 Grzegorz TURCZYN Słupsk - - Night Runners Słupsk NIE
55 Przemysław Urzędowski Siemirowice - - 44 Baza Lotnictwa Morskiego NIE
56 Agnieszka Walińska Słupsk - - Dream Team NIE
57 Agnieszka Weiland Słupsk - - NIGHT WOLVES SŁUPSK NIE
58 Adrian Weiland Słupsk - - NIGHT WOLVES SŁUPSK NIE
59 Damian Wenta Łebunia - - - NIE
60 Marlena Wisniewska Wrzescienko - - - TAK
61 Piotr Wisniewski Wrzescienko - - - TAK
62 Grzegorz Woźniak Krajenka - - Aktywna Krajenka NIE
63 Blanka Zarzeczańska-Janasik Pecna - - - NIE
64 Krzysztof Zdziebłowski Cewice - - - NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 19
Mężczyźni 45
Wszyscy 64