Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Robert Sadzik Bardo BIEG - - NEOPROFIL
2 HENRYK STRZELCZAK Nowa Ruda BIEG - 1 KS MARATON
3 Tomasz Kowal Kłodzko BIEG - 1 EBIEGI.PL
4 Marek Piotrowski Bystrzyca Kłodzka NORDIC WALKING - 1 Goggle PAE Team
5 Paweł Bogdał Międzygórze BIEG - - ULKS Bystrzyca Kłodzka
6 JERZY ULIASZ Bystrzyca Kłodzka BIEG - - LKS Iskra Jaszkowa
7 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie BIEG - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
8 Paweł Wilk Boguszyn BIEG - 1 BoguszynTeam
9 KAZIMIERZ KORDZIŃSKI Lubliniec BIEG - - Mafia Team Lubliniec
10 Aneta Pitoń Ząbkowice Śląskie BIEG - 1 Aby Do Mety
11 Adam Wcisło Jaszkowa Dolna BIEG - - LKS Iskra Jaszkowa
12 MARCIN KRUPA Nowa Ruda-Słupiec BIEG - 1 AKTYWNA NOWA RUDA
13 Krzysztof Kukuryk Nowa Ruda-Słupiec NORDIC WALKING - 1 AKTYWNA NOWA RUDA
14 Robert Banaś Nowa Ruda BIEG - - Aktywna Nowa Ruda
15 Marcin Pałys Nowa Ruda BIEG - 1 UKS Ludwikowice
16 Aleksandra Grodecka Ząbkowice Śląskie BIEG - - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
17 Przemysław Zwaduch Kłodzko BIEG - - EBIEGI.PL
18 Radosław Panek Kamieniec Ząbkowicki BIEG - 1 Bielawska Akademia Biegania
19 HALINA ZBYRYT Nowa Ruda NORDIC WALKING - - AKTYWNA NOWA RUDA
20 JUSTYNA LEŚNIEWSKA Radków BIEG - - Aktywna Nowa Ruda
21 Paweł Grodecki Ząbkowice Śląskie BIEG - - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
22 LESZEK SWOBODA Solarnia BIEG - - Mafia Team Lubliniec
23 Andrzej Michoń Nowa Ruda NORDIC WALKING - - -
24 Marta Kwiatkowska Wrocław BIEG - - -
25 Piotr Sędek Wałbrzych BIEG - - Umicore Running Team
26 Katarzyna Zygadło Nowa Ruda NORDIC WALKING - 1 Matplast Team
27 Krzysztof Merak Ołdrzychowice Kłodzkie BIEG - 1 Klub Lekkoatletycznych Ziemia Kłodzka
28 Daniel Pawlak Kłodzko BIEG - 1 LKS Iskra Jaszkowa
29 Joanna Sitkowska Kłodzko BIEG - 1 EBIEGI.PL
30 Joanna Pliniewicz Stronie Śląskie BIEG - 1 Strońska grupa rowerowa
31 Urszula Mróz Stronie Śl BIEG - 1 -
32 Marek Bykowski Ścinawka Średnia BIEG - - KS MARATON
33 Seweryn Poniatowski Wrocław BIEG - 1 PrzedwojewskiMT
34 Natan Logaj Kłodzko BIEG MŁODZIEŻOWY - 1 -
35 Laura Oleksiuk Kłodzko BIEG MŁODZIEŻOWY - - -
36 Krystian Woźny Kłodzko BIEG - 1 -
37 Michał Młotkowski Wrocław BIEG - - -
38 Przemysław Krupa Częstochowa NORDIC WALKING - 1 -
39 Julia Langheinig Nowa Ruda BIEG MŁODZIEŻOWY - 1 -
40 Marcin Kosowski Wrocław BIEG - 1 -
41 Teresa Oszczepalińska-Krupa Częstochowa NORDIC WALKING - 1 -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 12
Mężczyźni 29
Wszyscy 41