Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Gmina Czastary Data zapisu
1 Paweł Udała Opatów M40 1 --- NIE 2019-04-08
2 Marek Dudka Parcice M40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK 2019-04-08
3 Florentyna Emessaouden Katowice K40 1 A-MI-GO NIE 2019-04-17
4 Michał Czarski Katowice M40 1 A-MI-GO NIE 2019-04-17
5 Magdalena Bieda CZASTARY K40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK 2019-04-21
6 Maciej Lewiński CZASTARY M40 - GKS Czastary TAK 2019-04-21
7 Jagoda Bieda CZASTARY - 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK 2019-04-21
8 Szymon Modrzejewski Wydrzyn - - - NIE 2019-04-21
9 Izabela Keller Ostrówek - - Wieluń Biega NIE 2019-04-22
10 Bartosz Płonka Opole - 1 - NIE 2019-04-22
11 Tomasz Keller Ostrówek M40 - Wieluń Biega NIE 2019-04-22
12 Maciej Świątek Kępno - - KS Gepard Kępno NIE 2019-04-22
13 Aleksandra Wolniak Biała - - - NIE 2019-04-22
14 Przemysław Płuska Wieruszów - - - NIE 2019-04-22
15 Michał Bieda CZASTARY - - GKS Czastary TAK 2019-04-22
16 Paweł Wójcik wieluń - - Wieluń Biega NIE 2019-04-22
17 Monika Jungowska Czarnożyły - - Wieluń Biega NIE 2019-04-23
18 Adam Trzebski LUTUTÓW - 1 - NIE 2019-04-23
19 Tomasz Bartoszczyk Wieruszów M40 - - NIE 2019-04-23
20 Mateusz Kwapisz Kępno - - - NIE 2019-04-24
21 Robert Bieda CZASTARY M40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK 2019-04-25
22 Andrzej Witczak wieluń M40 - - NIE 2019-04-25
23 Robert Waligóra Ryś - 1 - NIE 2019-04-26
24 Piotr Malecha Opole - 1 - NIE 2019-04-26
25 MARLENA CYBULSKA CZASTARY K40 1 - TAK 2019-04-26
26 Sebastian Olejnik wieluń - 1 - NIE 2019-04-29
27 Daria Wierzbińska Łyskornia - - - NIE 2019-05-01
28 Żaneta Powolna Mirków - - - NIE 2019-05-01
29 Grzegorz Sytniewski Wołczyn M40 1 - NIE 2019-05-03
30 Edyta Młynarczyk Rudniki - - - NIE 2019-05-04
31 Natalia Krawczyk Wieruszów - 1 - NIE 2019-05-05
32 Marcin Gonera Wieruszów - 1 - NIE 2019-05-06
33 Zuzanna Zysiek Łubnice - - - NIE 2019-05-06
34 EWA KOTALA WIELUN K40 - wielun biega NIE 2019-05-07
35 Wojciech Grajerz Wieruszów - - BBKTS NIE 2019-05-09
36 Anna Gagatek-Woźniak WIELUN K40 - Wielun biega NIE 2019-05-10
37 Kamila Boryczka Uszyce - 1 Wieluń biega NIE 2019-05-12
38 Roman Boryczka Uszyce - - Wieluń Biega NIE 2019-05-12
39 Łukasz Bartela Wieruszów - - WieRUNszów NIE 2019-05-13
40 Anna Osiewacz Zbrojewsko - - ZRYW Parzymiechy, ZS-P w Lipiu NIE 2019-05-19
41 Magdalena Makles-Kluba Bodzanowice - - ZRYW Parzymiechy NIE 2019-05-19
42 Aleksandra Zając Łęka Opatowska - - - NIE 2019-05-20


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K40 5
M40 9
Kobiety 18
Mężczyźni 24
Wszyscy 42