Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Dystans Rozmiar koszulki
1 Ryszard Antosiak Łódź Hulajnogi_M - - WYŚCIG NA HULAJNOGACH XXL
2 Martin Beneš Czech Republic Hulajnogi_M - Sokol Kunvald WYŚCIG NA HULAJNOGACH M
3 Jan Burian Starý Plzenec Hulajnogi_M - TJ Sokol Maxičky WYŚCIG NA HULAJNOGACH L
4 Jan Burian Starý Plzenec Hulajnogi_M - TJ Sokol Maxičky WYŚCIG NA HULAJNOGACH M
5 Włodzimierz Gągała Milicz Hulajnogi_M - Samostatný Jezdec WYŚCIG NA HULAJNOGACH XXL
6 Martina Grebíková Olomouc Hulajnogi_K - Olomouc WYŚCIG NA HULAJNOGACH S
7 EWA HOFMAN CZERNIAWA-ŚWIERADÓW Hulajnogi_K - RUN&SKI ŚWIERADÓW ZDRÓJ WYŚCIG NA HULAJNOGACH S
8 BARTEK HOFMAN CZERNIAWA-ŚWIERADÓW Hulajnogi_M - RUN&SKI ŚWIERADÓW ZDRÓJ WYŚCIG NA HULAJNOGACH M
9 Zdzisław Jaskólski Pęczniew Hulajnogi_M - - WYŚCIG NA HULAJNOGACH XL
10 Artur Jaworski Brzezia Łąka Hulajnogi_M - KPZ Sfora WYŚCIG NA HULAJNOGACH XXL
11 Marek Kadlec Česká republika Hulajnogi_M - PSP klub koloběhu Plzeň WYŚCIG NA HULAJNOGACH M
12 Dagmar Kadlecová Praha Hulajnogi_K - PSP klub koloběhu Plzeň WYŚCIG NA HULAJNOGACH M
13 Lucie Klímová Česká republika Hulajnogi_K - PSP klub koloběhu Plzeň WYŚCIG NA HULAJNOGACH S
14 Piotr Kluszczyński Bydgoszcz Hulajnogi_M - Hulaj Team WYŚCIG NA HULAJNOGACH L
15 Michal Mayer Louny Hulajnogi_M - TJ Sokol Maxičky WYŚCIG NA HULAJNOGACH XL
16 Martin Mihulka Kunvald Hulajnogi_M - TJ Sokol Kunvald WYŚCIG NA HULAJNOGACH XL
17 Monika Naydowska Bydgoszcz Hulajnogi_K - Hulaj Team WYŚCIG NA HULAJNOGACH M
18 Karla Podešvová Třebíč Hulajnogi_K - BKG WYŚCIG NA HULAJNOGACH M
19 Tadeusz Rybczyński CHOJNÓW Hulajnogi_M - KPZ Sfora Chojnów WYŚCIG NA HULAJNOGACH L
20 Edyta Stańczyk Gdańsk Hulajnogi_K - Hulaj Team WYŚCIG NA HULAJNOGACH L
21 Monika Szyszkowska Sopot Hulajnogi_K - - WYŚCIG NA HULAJNOGACH M
22 Rafal Szyszkowski Osowiec Hulajnogi_M - - WYŚCIG NA HULAJNOGACH M
23 Rafał Śmiałkowski Bolesławiec Hulajnogi_M - Husse Team WYŚCIG NA HULAJNOGACH M
24 Marcin Teresak Bydgoszcz Hulajnogi_M - HULAJ TEAM WYŚCIG NA HULAJNOGACH L
25 Jan Veselý Třebíč Hulajnogi_M - BKG WYŚCIG NA HULAJNOGACH XXL
26 Dominik Wieczorkiewicz Międzychód Hulajnogi_M - Hulaj Krysiu WYŚCIG NA HULAJNOGACH XXL

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Dystans Rozmiar koszulki
1 - - Lubin M1_12OKR - Aby do Mety Przemków WYŚCIG KOLARSKI -
2 Krzysztof Bukraba boleslawiec M2_12OKR - Romet Factory Team WYŚCIG KOLARSKI -
3 Karol CHOMIŃSKI Wrocław M1_12OKR - Bike Center Ataksport Świdnica WYŚCIG KOLARSKI -
4 Łukasz Dwornicki Środa Śląska M1_12OKR - 50UPAT WYŚCIG KOLARSKI -
5 Jakub Fajkiel Legnica M1_12OKR - - WYŚCIG KOLARSKI -
6 Michał Iwan Bolesławiec M2_12OKR - ROWEROWA DOIIB WYŚCIG KOLARSKI -
7 Dominik Janeczko Marcinowo M1_12OKR - ELMAR ESKA TEAM WYŚCIG KOLARSKI -
8 Jacek Jankowski Złotoryja M2_12OKR - Romet Factory Team WYŚCIG KOLARSKI -
9 Dorota Janusz Wrocław - - Romet Factory Team WYŚCIG KOLARSKI -
10 Zbigniew Kaczmarek TRZEBNICA M3_10OKR - ELMAR ESKA TEAM WYŚCIG KOLARSKI -
11 Weronika Kaczmarek TRZEBNICA - - ELMAR ESKA TEAM WYŚCIG KOLARSKI -
12 Katarzyna Kozłowska Zielona Góra - - Yolobike Team WYŚCIG KOLARSKI -
13 Paweł Król Warszawa M2_12OKR - Warszawski Klub Kolarski WYŚCIG KOLARSKI -
14 Artur Kubicz Bolesławiec M2_12OKR - Fitwheels.eu / bikestacja WYŚCIG KOLARSKI -
15 Patryk Lelek Świebodzice M1_12OKR - JTC TEAM JAWOR WYŚCIG KOLARSKI -
16 Krzysztof LENKOWSKI Jelenia Góra M4_8OKR - RED-OX Champion Podgórzyn WYŚCIG KOLARSKI -
17 Krzysztof Leszczyński Nowogrodziec M1_12OKR - Road-racing.pl WYŚCIG KOLARSKI -
18 Mariusz Lickiewicz Bolesławiec M4_8OKR - GK Bolesławiec WYŚCIG KOLARSKI -
19 Damian Miela Wrocław M1_12OKR - STREFASPORTU.PL MW INVEST WYŚCIG KOLARSKI -
20 Artur MIODUSZEWSKI Warta Bolesławiecka M3_10OKR - brak WYŚCIG KOLARSKI -
21 Łukasz Młynarski Jelenia Góra M2_12OKR - Romet Factory Team WYŚCIG KOLARSKI -
22 Grzegorz Owsiannik Legnica M3_10OKR - - WYŚCIG KOLARSKI -
23 Krzysztof Paluszek głuszyca M3_10OKR - Sklep rowerowy Bike Finger Wałbrzych WYŚCIG KOLARSKI -
24 Jakub Pasek Marcinowo M1_12OKR - ELMAR ESKA TEAM WYŚCIG KOLARSKI -
25 Klaudia Petters Bolesławiec - - Romet Factory Team WYŚCIG KOLARSKI -
26 Marcin Raczyński Sokołowsko M3_10OKR - Race Challenge Club WYŚCIG KOLARSKI -
27 Kamil Ryś Kruszyn M2_12OKR - Niezrzeszony WYŚCIG KOLARSKI -
28 Kamil Siedlaczek Wrocław M1_12OKR - Huzar bike academy WYŚCIG KOLARSKI -
29 Marcin Sieradzki Wrocław M1_12OKR - K.S. Wielki Grzmot WYŚCIG KOLARSKI -
30 Róża Skiedrzyńska Wrocław - - xD WYŚCIG KOLARSKI -
31 Tomasz Sorbian Wrocław M2_12OKR - Strefasportu.pl MW Invest WYŚCIG KOLARSKI -
32 Dariusz Spychała Złotoryja M4_8OKR - Romet Factory Team WYŚCIG KOLARSKI -
33 Maciej Szeszko TRZEBNICA M2_12OKR - Elmar Eska Team WYŚCIG KOLARSKI -
34 Patryk Śniegula TRZEBNICA M1_12OKR - ELMAR ESKA TEAM WYŚCIG KOLARSKI -
35 Janusz Tumiłowicz Góra M3_10OKR - DGR RACING TEAM WYŚCIG KOLARSKI -
36 Sylwia Tumiłowicz Góra - - DGR RACING TEAM WYŚCIG KOLARSKI -
37 Waldemar TWARDZISZEWSKI Podgórzyn M4_8OKR - Red-ox Champion Podgórzyn WYŚCIG KOLARSKI -
38 Artur Urbański Bojadła M3_10OKR - Masterchem Bike Team WYŚCIG KOLARSKI -
39 Robert Waczko szczytnica M3_10OKR - - WYŚCIG KOLARSKI -
40 Marian Wiewiór Godzieszowa M2_12OKR - ELMAR ESKA TEAM WYŚCIG KOLARSKI -
41 Andrzej Wójcik Bolesławiec M2_12OKR - - WYŚCIG KOLARSKI -
42 Jaroslae Zarębski Boleslawice M2_12OKR - ZARĘBSKI TEAM WYŚCIG KOLARSKI -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Hulajnogi_K 8
Hulajnogi_M 18
M1_12OKR 12
M2_12OKR 12
M3_10OKR 8
M4_8OKR 4
Kobiety 14
Mężczyźni 54
Wszyscy 68