Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię kierowcy Nazwisko kierowcy Kategoria Nazwa teamu Imię pilota Nazwisko pilota
1 Grzegorz Kołpak - Team Sędziszowa-Auto Max ...... ......
2 Rafał Ruszczak - Honda Team Kamienna Góra Sebastian Gołojuch
3 Dawid Fiłek - Polonia Napleton Kamil Kacprzak
4 Oskar Sikorski - Freekee Team Maciej Lichoń
5 Michał Matuszewski - Misza WRT Sylwia Wysoczańska
6 Dominik Kaczmarczyk - Orlina TEAM Adrian Kaczmarczyk
7 Łukasz Matuszewski - MURAKUN TEAM Piotr Borodin
8 Łukasz Koziarski - PUMBA&JUCHNA TEAM BARCINEK Gabrysia Juchniewicz
9 Dawid Nazlukhanyan - Auto Naprawa MAGAJWER
10 Adam Należny - ADACHO TURBO xxx xxx
11 Mateusz Piszczek - Pucio & Wąska Team Barcinek Sylwia Piszczek
12 Adrian Naskręcki - Swiry Psk Damian Naskrecki
13 Dawid Kanabrocki - TO-MA --- ---
14 Patryk Kwiatkowski - Wajda Team Barcinek Każdy kto chętny :)
15 Sebastian Czajkowski - Śmieszne Papieroski Jan Wróbel
16 Grzegorz Zakrzewski - POL LOG Zakrzewski Robert Brzostek
17 Arkadiusz Skąpski - Asior Team Xxx Xxx
18 KRZYSZTOF STAŃCZYK - ZJEDNOCZENI W BŁOCIE Damian P.C.
19 Radosław Kosmala - Team Ciechòw Xxx Xxx
20 Andrzej Kosmala - Team Ciechòw Xx Xx
21 Marcin Wielechowski - Auto TiM -Jaru Team Jacek Bąk
22 Przemysław Więcław - Team Ciechòw Karol Brzeziński
23 Mateusz Nowakowski - EVOBrothers Bartłomiej Nowakowski
24 Tomasz Niewadzisz - TO-MA3 Mateusz Niewadzisz
25 Sławomir Jaros - TO-MA4 --- ---
26 Paweł Koziołkiewicz - Quattro Kapitan Bomba
27 Bartłomiej Machynia - KSM Byczeń RALLY TEAM Radosław Keller
28 Dawid Paurowicz - Auto Lubańska team Patrycja Piekarska
29 Daniel Misiura - Auto Lubańska Team Marta Misiura
30 Rafał Pawlak - KSM Byczeń RALLY TEAM Jakiś się Znajdzie xD
31 Łukasz Szymański - T. & P. REMONT
32 Maciek Nowak - Jarkowice Team Bartosz Paluch
33 sebastian Łoś - Pomoc drogowa team Jakub Górecki
34 Malgorzata Lipek - BESTYJKA Xxxx Xxxx
35 Wojciech Klamecki - Blok Ekipa Bartosz Smętek
36 Artur Twórzewski - Szuraka Brak Brak
37 Karol Tupaczyński - Klimaciarze Jakiegoś Ogarnę ;)
38 Maciej Stachura - Zuzmat Klaudia Oryl
39 Radek Sagala - Gibon sosnowka ????? ?????
40 Patryk Pyziak - Herman Stany ??? ???
41 Arkadiusz Mickiewicz - ZJEDNOCZENI W BŁOCIE xxx xxx
42 Szymon Matuszewski - Team Ciechòw Magdalena Matuszewska
43 Witek Francuz - FIRE & ICE Beata Francuz
44 Kamil Wojecki - Świry PSK Adrian Gudyka
45 Patryk Rusinek - Nocny laweciarz Kamil Mazur
46 Sebastian De - Czarny koń xxx xxx
47 Jan Wróbel - Wściekłe zołzy Beata Grzegorzak
48 Tomasz Maceluch - Zimny Drań Kuba Szelc
49 Grzegorz Łoznikow - Wigry 1942 Michał Zin


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 0
Mężczyźni 1
Wszyscy 49