Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Adam Kuzynin Proszkowice M40 - EMPOL Team
2 Tomasz Swatowski Kąty Wrocławskie M30 - KB Kąty Wrocławskie
3 Zdzisław Tomaszewski Wałbrzych M50 - -
4 Jakub Staroń Zachowice M30 - ---
5 Anna Gordijenko Jelenia Góra K30 - VEGE RUNNERS/ŚLĘZAK TEAM
6 Mirosław Hołdyński Kąty Wrocławskie M50 - WKB Meta Lubliniec
7 JUSTYNA KLIMEK Smolec K40 - -
8 Piotr Łukawski Smolec M40 -
9 Adam Wasilewski Wrocław M50 - -
10 JAKUB MICHALAK Wrocław M30 - MKS-Siechnice
11 Paweł Torbus Kąty Wrocławskie M30 - Naura Team
12 Piotr Krawczyk Wrocław M30 - -
13 Leslaw Zalenski Wrocław M60 - MARATON TEAM
14 Monika Niedziółka grzmiaca K40 - PREDATORS WAŁBRZYCH
15 Kuba Lewandowski Wrocław M14 - UKS Olimpijczyk 46
16 Marcin Michalak Smolec M40 - MICHALAKY
17 Anna Wyszowska Wałbrzych K14 - Karkonosz Running Team
18 Leszek Kwiecień Piotrowice M50 - KP TEAM
19 Jacek Jagniątkowski Ołdrzychowice Kłodzkie M30 - Klub lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka
20 Piotr Stelmach wroclaw M40 - Adrian Danilewicz Group
21 Krzysztof Zarówny Kąty Wrocławskie M40 - -
22 Jan Podwórny Wrocław M40 - Trenujznami.pl
23 Łukasz Smużny Wałbrzych M14 - Predators Wałbrzych
24 Artur Herbut Czerńczyce M30 - -
25 Katarzyna Sebzda-Sztul Gniechowice K30 - Aktywny Samorząd
26 Maciej Mnitowski Strzegom M20 - UKS GOKIS
27 katarzyna śmiecińska Stoszyce K40 - -
28 Marek Bańkowski Kąty Wrocławskie M40 - -
29 Adrian Kos Smolec M20 - Doti Smolec
30 Kamila Bartosik Smolec K40 - KB Zadyszka Smolec
31 Jagoda Petryna Wrocław K30 - NOA
32 Adrian Ottenbreit Nowa Wieś Kacka M30 - TeamKaras
33 Barbara Durał SIECHNICE M40 - BBKTS
34 Mariusz Sowiński Gniechowice M40 - -
35 Elżbieta Sznajder Mokronos Górny K60 - -
36 Dawid Sondej Pustków Żurawski M14 - TAM
37 Łukasz Myca Miękinia M30 - -
38 Zdzisław Dudziec Kąty Wrocławskie M50 - -
39 Dominika Hebda Wrocław K20 - Adrian Danilewicz Group
40 Andrzej Lisowski Wrocław M60 - Adrian Danilewicz Group
41 Marcin Kokott Smolec M30 - Ewa Huryń Team
42 Beata Podkowska Wrocław K50 - Wkb Piast /Adrian Danilewicz Gruop
43 Agnieszka Kokott Smolec K30 - Ewa Huryń Team
44 Agata Krawecka sadków K40 - -
45 Katarzyna Cymerman Kąty Wrocławskie K30 - Adrian Danilewicz Group
46 Sebastian Kotlarz Smolec M40 - Aktywny Samorząd
47 Krzysztof Olejnik Wrocław M30 - -
48 Kamil Szafrański Kąty Wrocławskie M30 - -
49 Bartosz Sadowski wroclaw M30 - Thinkthing goKIDS
50 Anna Siebielec Garncarsko K40 - Korff Team
51 Janusz Czapliński Garncarsko M50 - Amator
52 Monika Bortkiewicz Wrocław K30 - Pole Dance Studio Wrocław
53 Adam Sałek Pruszowice M20 - Ledwo 10-m
54 przemysław Michalak Ostrów Wielkopolski M30 - Michalaky
55 Przemysław Drąg Żarów M30 - Zielony Żarów
56 Anna Herbut Zachowice K20 - Aktywny Samorząd
57 Patrycja Bernacka Środa Śląska K30 - -
58 Izabela Łukawska Smolec K40 -
59 Joanna Figas Wałbrzych K30 - Predators Wałbrzych
60 Patrycja Ślusarczyk Kamieniec Wrocławski K30 - Adrian Danilewicz Group
61 Jerzy Fudała Wrocław M50 - -
62 Katarzyna Ptaszek PIETRZYKOWICE K40 - trenujznami.pl
63 Dorota Piróg Kąty Wrocławskie K30 - -
64 Piotr Żuk Jurczyce M40 - -
65 Oliwia Szczepanowska Kąty Wrocławskie K14 - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K14 2
K20 2
K30 10
K40 8
K50 1
K60 1
K70+ 0
M14 3
M20 3
M30 15
M40 11
M50 7
M60 2
M70+ 0
Kobiety 24
Mężczyźni 41
Wszyscy 65