Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Anna ZACZYŃSKA Lubin Nordic Walking Nordic K 1 MSPORT Team
2 Krzysztof Skiba Legnica Nordic Walking Nordic M 1 mSport team Polkowice
3 MICHAŁ FLOREK Kraków Nordic Walking Nordic M 1 Wojsko Polskie
4 Rafał Ziętek Sławków Nordic Walking Nordic M 1 Sławkowskie Włóczy-Kije
5 Elżbieta Tomczyk Sławków Nordic Walking Nordic K 1 Sławkowskie Włóczykije
6 Dorota Bagińska Sławków Nordic Walking Nordic K 1 Sławkowskie Włóczykije
7 Anna Krawczyk Sławków Nordic Walking Nordic K 1 -
8 Agnieszka Skubis Sławków Nordic Walking Nordic K 1 Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo się nie przejdzie"
9 Monika Hajduk-Dołba Sławków Nordic Walking Nordic K 1 Sławkowskie Włóczy-kije samo sie nie przejdzie
10 Sylwia Purc Sławków Nordic Walking Nordic K 1 Sławkowskie Włóczy-kije
11 Karol Stiller Kusięta Nordic Walking Nordic M 1 KABEX Podkowa Janów
12 Aleksandra Morawska Sosnowiec Nordic Walking Nordic K 1 morsy po sezonie
13 Karolina Stachowicz Sławków Nordic Walking Nordic K 1
14 Monika Stradomska Dąbrowa Górnicza Nordic Walking Nordic K 1 -
15 Katarzyna Romańska Katowice Nordic Walking Nordic K 1 #Czeladzbiega
16 Iwona Górecka Swiętochłowice Nordic Walking Nordic K 1 -
17 Iwona Jasica Sławków Nordic Walking Nordic K 1 Nordic walking
18 Magdalena Łaskawiec Bukowno Nordic Walking Nordic K 1 Nordic walking
19 Jakub Partyka Jaworzno Nordic Walking Nordic M 1 Trail Runners Jaworzno
20 Barbara Pogorzelska Sosnowiec Nordic Walking Nordic K 1 FIS-SST TEAM
21 Monika Maciejewska Sosnowiec Nordic Walking Nordic K 1 -
22 Agnieszka Miszuta Chrzanów Nordic Walking Nordic K 1 -
23 Tomasz Miszuta Chrzanów Nordic Walking Nordic M 1 -
24 Agata Delowska Sosnowiec Nordic Walking Nordic K 1 -
25 Edyta Kaznodziej Sławków Nordic Walking Nordic K 1 -
26 Alicja Zawisz Sławków Nordic Walking Nordic K 1 -
27 Grażyna Kmiecik Sławków Nordic Walking Nordic K 1 -
28 Dariusz Tomczyk Sławków Nordic Walking Nordic M 1 Sławkowskie Włóczykije
29 Krzysztof Żelezik Będzin Nordic Walking Nordic M 1 -
30 Marzena Żelezik Będzin Nordic Walking Nordic K 1 -
31 Bożena Partyka Jaworzno Nordic Walking Nordic K 1 Trai Runners Jaworzno
32 Katarzyna Malec Dąbrowa Górnicza Nordic Walking Nordic K 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Łukasz Noga Sosnowiec Bieg Główny M 30-39 1 Zdzieraj Kapcie
2 ELWIRA Katanowska Sławków Bieg Główny K 40-49 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
3 Joanna Szczepanek Olkusz Bieg Główny K 40-49 1 Olkuszbiega.pl
4 Ireneusz Myjak Bolesław Bieg Główny M 40-49 1 Kusy Bukowno
5 Łukasz Hofler Sławków Bieg Główny M 30-39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
6 Paweł Frąckiewicz Sławków Bieg Główny M 30-39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
7 PAULINA Klasińska Pińczów Bieg Główny K 30-39 1 5 Sów Run Team Pińczów
8 Katarzyna Korpus-Mielczarska Sławków Bieg Główny K 30-39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
9 Jarosław Kasperek Sławków Bieg Główny M 40-49 1 -
10 Marek Olszewski Sławków Bieg Główny M 50> 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
11 Marta Cebo Sławków Bieg Główny K 30-39 1 SW-K Samo się nie przejdzie
12 Michał Wieczorek Czeladz Bieg Główny M 30-39 1 -
13 Mariusz BUCZYŃSKI Międzygórze Bieg Główny M 30-39 1 -
14 Konrad Siutka Sławków Bieg Główny M 16-29 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
15 Marta Szreter Bukowno Bieg Główny K 30-39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
16 Katarzyna Łokieć Sławków Bieg Główny K 30-39 1 -
17 Kamil Skubis Sławków Bieg Główny M 16-29 1 -
18 Łukasz Wiekiera Sławków Bieg Główny M 40-49 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
19 Dominik Lorek Sławków Bieg Główny M 30-39 1 Mushroom Hunter
20 Paweł Rusek Bukowno Bieg Główny M 50> 1 Kusy Bukowno
21 AGNIESZKA Bochen Michałów Bieg Główny K 40-49 1 -
22 Artur Bochen Michałów Bieg Główny M 40-49 1 -
23 Edyta Zych Pińczów Bieg Główny K 40-49 1 -
24 Zbigniew Hasik Sosnowiec Bieg Główny M 50> 1 -
25 Paweł Purc Sławków Bieg Główny M 30-39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
26 Grzegorz Maciążek Sławków Bieg Główny M 30-39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
27 Artur Potempa Zabrze Bieg Główny M 30-39 1 Night Runners Zabrze
28 Joanna Potempa Zabrze Bieg Główny K 16-29 1 Night Runners Zabrze
29 Radosław Waluda Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 30-39 1 Polski Gaz
30 SŁAWOMIR FLORKIEWICZ Sosnowiec Bieg Główny M 50> 1 -
31 Patrycja Kosobudzka Bukowno Bieg Główny K 30-39 1 -
32 Paweł Kołba Bukowno Bieg Główny M 30-39 1 -
33 Barbara Zdeb Zabrze Bieg Główny K 30-39 1 -
34 Bogdan Lachera Zabrze Bieg Główny M 50> 1 Night Runners Zabrze
35 Marysia Lachera Zabrze Bieg Główny K 50> 1 Night Runners Zabrze
36 SŁAWOMIR WŁODARCZYK Sosnowiec Bieg Główny M 50> 1 -
37 Mateusz Jasica Sławków Bieg Główny M 16-29 1 Kusy Bukowno
38 Paweł Kozłowski Sławków Bieg Główny M 40-49 1 13ŚBOT
39 Rafał Krupa Sławków Bieg Główny M 30-39 1 -
40 Piotr Kryczek Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 40-49 1 Team URODZENI BIEGACZE
41 Monika Mucha-Labisko Bukowno Bieg Główny K 30-39 1 Kusy Bukowno
42 Jakub Garncarz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 30-39 1 -
43 Damian Chałupczak Sławkow Bieg Główny M 30-39 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
44 Jakub Ziętek Sławków Bieg Główny M 40-49 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
45 Mariusz Koniec dabrowa gornicza Bieg Główny M 30-39 1 Beztimutim
46 Katarzyna Klejnot NIEGOWONICE Bieg Główny K 16-29 1 "ES" Team
47 Jakub Bocheński Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 16-29 1 "ES" Team
48 Piotr Gierczak Sosnowiec Bieg Główny M 30-39 1 ES Team
49 Igor Przybylski Sławków Bieg Główny M 16-29 1 Good Move Gym
50 Łukasz Karlik Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 30-39 1 "ES" Team
51 Dariusz Horbacz Sosnowiec Bieg Główny M 40-49 1 Zimnokrwiści
52 Barbara GOS Mysłowice Bieg Główny K 50> 1 -
53 Grzegorz Lebioda Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 40-49 1 -
54 TOMASZ SZCZERBA Sosnowiec Bieg Główny M 30-39 1 -
55 Przemysław Hrynkiewicz Sosnowiec Bieg Główny M 30-39 1 -
56 Izabela Hrynkiewicz Sosnowiec Bieg Główny K 30-39 1 -
57 Radosław Kawczynski Sosnowiec Bieg Główny M 30-39 1 Team URODZENI BIEGACZE
58 Joanna Kawa Myslowixe Bieg Główny K 40-49 1 #Wawrzynteam
59 Ewa Bratek Sławków Bieg Główny K 40-49 1 Nie zrzeszona
60 Agata Pogorzelska-Kliks Sosnowiec Bieg Główny K 40-49 1 FIS-SST TEAM
61 Andrzej Kliks Sosnowiec Bieg Główny M 40-49 1 FIS-SST TEAM
62 Ewa Wilsz Paniówki Bieg Główny K 40-49 1 FIS-SST TEAM
63 Amelia Nowacka Sławków Bieg Główny K 30-39 1 -
64 Leszek Milejski Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 30-39 1 Magneti Marelli
65 Paweł Kaczmarzyk Sosnowiec Bieg Główny M 40-49 1 Magneti Marelli Polska
66 Adam Wilsz Paniówki Bieg Główny M 40-49 1 FIS-SST TEAM
67 Arkadiusz Maciejewski Sosnowiec Bieg Główny M 50> 1 -
68 Marta Regulska Czajowice Bieg Główny K 40-49 1 Ultimo
69 Marcin Majchrzak Sławkow Bieg Główny M 30-39 1 Polish Runners Club Ireland
70 Bartosz Meduna Bukowno Bieg Główny M 16-29 1 -
71 Aleksandra Wilk Bukowno Bieg Główny K 16-29 1 -
72 Magdalena Kasperek Zabrze Bieg Główny K 40-49 1 FIS - SST TEAM
73 IRENEUSZ Kasperek Zabrze Bieg Główny M 40-49 1 FIS - SST TEAM
74 Jakub Florkiewicz Sosnowiec Bieg Główny M 16-29 1 -
75 Joanna Michalska-Ćwiek Ruda Śląska Bieg Główny K 40-49 1 Ekipa Na Kijach
76 Artur Olszewski Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 30-39 1 parkrun Katowice
77 Barbara Ćwiok Paniówki Bieg Główny K 40-49 1 FIS-SST TEAM
78 Marek Ćwiok Paniówki Bieg Główny M 40-49 1 -
79 Klaudia Piątek - Olszewska Dąbrowa Górnicza Bieg Główny K 16-29 1 parkrun Katowice
80 Michał Rutkowski Warszawa Bieg Główny M 40-49 1 BASTA
81 TOMASZ CHMURA Bukowno Bieg Główny M 40-49 1 -
82 Krystian Kopeć Ryczówek Bieg Główny M 16-29 1 -
83 Sebastian Kopeć Ryczówek Bieg Główny M 30-39 1 -
84 Justyna Jarosinska Raclawice Bieg Główny K 16-29 1 Rebellion of Free Runners
85 Tomasz Gruszka Bedzin Bieg Główny M 30-39 1 -
86 EDWARD TEOFILAK Trzebinia Bieg Główny M 50> 1 -
87 Agnieszka Tatarek-Konik Czeladz Bieg Główny K 16-29 1 #Grodziecrun
88 Daria Urbanik-Gorczyca Sosnowiec Bieg Główny K 40-49 1 -
89 Agata Lis Kraków Bieg Główny K 30-39 1 ULTIMO
90 Mariusz Gorczyca Sosnowiec Bieg Główny M 40-49 1 -
91 Adam Kałuża Sławków Bieg Główny M 50> 1 -
92 Bernardeta Wiekiera Sławków Bieg Główny K 40-49 1 -
93 Kamil Kozieł Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 30-39 1 -
94 Ilona Robak Sławków Bieg Główny K 50> 1 -
95 Andrzej Robak Sławków Bieg Główny M 50> 1 -
96 Adam Kmiecik Sławków Bieg Główny M 50> 1 -
97 Daniel Żurawik Jaworzno Bieg Główny M 30-39 1 PPI SYSTEMY-GRZEWCZE
98 Paulina Kurbiel Sosnowiec Bieg Główny K 16-29 1 -
99 Marcelina Kocój Trzebinia Bieg Główny K 16-29 1 -
100 Irena Sadowska-Kocój Trzebinia Bieg Główny K 50> 1 -
101 RAFAŁ OZIĘBŁO Chorzów Bieg Główny M 30-39 1 -
102 Łukasz Wywiał Wojkowice Bieg Główny M 30-39 1 Saint - Gobain Squad
103 Anna Dudkiewicz Katowice Bieg Główny K 30-39 1 Eko- Okna Runners
104 Łukasz Dunaj Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 30-39 1 -
105 Błażej Brzeziński Sosnowiec Bieg Główny M 40-49 1 -
106 Ewelina Palajska Krakow Bieg Główny K 30-39 1 -
107 Przemysław Kutrzyk Sosnowiec Bieg Główny M 40-49 1 -
108 STANISŁAW PASTERNAK Olkusz Bieg Główny M 50> 1 olkuszbiega.pl
109 Agnieszka Białczyk Sławków Bieg Główny K 30-39 1 dobreznatury
110 Łukasz Knaś Piekary Śląskie Bieg Główny M 30-39 1 F-TEAM
111 Jerzy Górski Sosnowiec Bieg Główny M 50> 1 -
112 Przemek Starzycki Jaworzno Bieg Główny M 16-29 1 KB MCKiS JAWORZNO
113 Piotr Szczerba Sosnowiec Bieg Główny M 30-39 1 -
114 Tomasz Semper Sławków Bieg Główny M 30-39 1 -
115 Piotr Nagło Sosnowiec Bieg Główny M 30-39 1 Solvere Team
116 Katarzyna Wieczorek Będzin Bieg Główny K 30-39 1 Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych
117 Amadeusz Bałazy Kraków Bieg Główny M 30-39 1 HOLBA
118 Bartosz Macholc Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 30-39 1 Zimnokrwisci
119 Michał Wojtunik Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 40-49 1 Sportowa Dąbrowa
120 Adrian Ziętek Sławków Bieg Główny M 16-29 1 -
121 Jakub Ćwikliński Sosnowiec Bieg Główny M 40-49 1 -
122 Piotr Sadłos Olkusz Bieg Główny M 40-49 1 -
123 Kacper Pałka Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 16-29 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Grażyna Glanowska Sławków Nordic Walking Nordic K - sławkowskie włóczykije
2 Elzbieta Żuchowicz Dąbrowa Górnicza Nordic Walking Nordic K - Medicover Runners
3 Ewa Ościłowicz Sosnowiec Nordic Walking Nordic K - MOSiR Sosnowiec
4 Magdalena Motyka Sosnowiec Nordic Walking Nordic K - -
5 Ewa Grzesiak Sławków Nordic Walking Nordic K - Sławkowskie Włóczykije
6 Angelika Pietrzyk Janów Nordic Walking Nordic K - Kabex Podkowa Janów
7 Magdalena Matula Będzin Nordic Walking Nordic K - -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Damian Pasek Bytom Bieg Główny M 30-39 - TEAM PASEK
2 Beata Wrońska Jasło Bieg Główny K 30-39 - -
3 Stanisław Filuś Mysłowice Bieg Główny M 50> - KRS Triathlon Dąbrowa Górnicza
4 Jakub Lysko Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 30-39 - WKB Meta Lubliniec
5 Artur Bugajski Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 40-49 - -
6 Marek Andruchów Olkusz Bieg Główny M 30-39 - -
7 Adam Proń Katowice Bieg Główny M 40-49 - IPRONMAN
8 Dominik Koziński Sławków Bieg Główny M 16-29 - SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
9 Marcim Adamczyk Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 40-49 - -
10 Justyna Dziwiec-Guzik Dąbrowa Górnicza Bieg Główny K 40-49 - -
11 Marcin Jasiński Sławków Bieg Główny M 40-49 - -
12 Aleksandra Nabiałek Dąbrowa Górnicza Bieg Główny K 40-49 - Fitolaa
13 Magdalena Pasek Bytom Bieg Główny K 16-29 - TEAM PASEK
14 Łukasz Głąb Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 30-39 - -
15 ROBERT POLASZEK Będzin Bieg Główny M 40-49 - Wojskowa Komenda Uzupełnień w Będzinie
16 Adriana Pliżga-Wojtunik Dąbrowa Górnicza Bieg Główny K 30-39 - Sportowa Dąbrowa
17 TOMASZ BORCZ Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 40-49 - -
18 Ewelina Spirydowicz Sosnowiec Bieg Główny K 30-39 - -
19 Wojciech Błach Sosnowiec Bieg Główny M 30-39 - www.mizopol.pl
20 Magdalena Mitusińska Jaroszowiec Bieg Główny K 30-39 - Antrans Bis Olkusz
21 JANUSZ BŁONIARCZYK Koszyce Małe Bieg Główny M 50> - -
22 Bartosz Dudzicz Bukowno Bieg Główny M 30-39 - -
23 Tomasz Pałka Limanowa Bieg Główny M 40-49 - -
24 Roman Ziuziański Siemianowice Śląskie Bieg Główny M 30-39 - -
25 Ryszard Baran Chorzów Bieg Główny M 30-39 - -
26 Jacek Chruzik Sosnowiec Bieg Główny M 40-49 - Marelli
27 Józef Chrząszcz Sławków Bieg Główny M 50> - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K 16-29 9
K 30-39 19
K 40-49 16
K 50> 4
M 16-29 12
M 30-39 44
M 40-49 30
M 50> 16
Nordic K 31
Nordic M 8
Kobiety 79
Mężczyźni 110
Wszyscy 189