Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Drużyna / Szkoła
1 Mateusz Bawej Olesno PODSTAWÓWKI KL. 7-8 - PSP nr 1 Olesno
2 Julia Karaś Piekary Śląskie PODSTAWÓWKI KL. 7-8 - Karaś Team
3 Michał Piecuch Bodzanowice PODSTAWÓWKI KL. 7-8 - -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Drużyna / Szkoła
1 Kamila Bawej Olesno PODSTAWÓWKI KL. 4-6 - PSP nr 3 Olesno
2 Antonina Bensz Leśna PODSTAWÓWKI KL. 4-6 - -
3 Michał Birlet Rudniki PODSTAWÓWKI KL. 4-6 - Pap Rudniki
4 Marcel Jamrozy Wojciechów PODSTAWÓWKI KL. 4-6 - PSP Wojciechów
5 Maia Jeziorek Olesno PODSTAWÓWKI KL. 4-6 - PSP nr 2 Olesno
6 Kacper Jeziorek Olesno PODSTAWÓWKI KL. 4-6 - PSP nr 2 Olesno
7 Szymon Leniec Ligota Dolna PODSTAWÓWKI KL. 4-6 - Grupetto Kluczbork
8 Wiktor Łowicki Lasowice Wielkie PODSTAWÓWKI KL. 4-6 - Szkoła Podstawowa Imienia Mikołaja Kopernika
9 Szymon Majewski Częstochowa PODSTAWÓWKI KL. 4-6 - SP 34
10 Antoni Piech Olesno PODSTAWÓWKI KL. 4-6 - PSP nr 3 Olesno
11 Szymon Ratajczyk Jankowice Wielkie PODSTAWÓWKI KL. 4-6 - PSP Jankowice Wielkie
12 Karol Sekienda Janinów PODSTAWÓWKI KL. 4-6 - Rudniki
13 Wiktoria Sitek Bolesławiec PODSTAWÓWKI KL. 4-6 - -
14 Maximilian Sitek Bolesławiec PODSTAWÓWKI KL. 4-6 - -
15 Julia Zielonka Grodzisko PODSTAWÓWKI KL. 4-6 - PSP nr 2
16 Kacper ZIMOLĄG Olesno PODSTAWÓWKI KL. 4-6 - PSP 2 Olesno

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Drużyna / Szkoła
1 Stanisław Bensz Leśna PODSTAWÓWKI KL. 1-3 - -
2 Marta Birlet Rudniki/ Jaworel PODSTAWÓWKI KL. 1-3 - PSP RUDNIKI
3 Szymon Gadzimora Opole PODSTAWÓWKI KL. 1-3 - -
4 KAROL KORDAS Kraków PODSTAWÓWKI KL. 1-3 - -
5 Kacper Kowolik Dobrodzień PODSTAWÓWKI KL. 1-3 - Dobrodzień
6 Aleksandra Królica Olesno PODSTAWÓWKI KL. 1-3 - PSP nr 3
7 Borys Księżarek Olesno PODSTAWÓWKI KL. 1-3 - PSP3 w Oleśnie
8 Piotr Kukuła Olesno PODSTAWÓWKI KL. 1-3 - PSP 3
9 Maciej Leniec Ligota Dolna PODSTAWÓWKI KL. 1-3 - Grupetto Kluczbork
10 Natalia Miśkiewicz Olesno PODSTAWÓWKI KL. 1-3 - PSP nr 2 Olesno
11 Tomasz Ośródka Jaworek PODSTAWÓWKI KL. 1-3 - Narzędziownia Pszenica
12 Stanislaw Piech Olesno PODSTAWÓWKI KL. 1-3 - -
13 Roksana Pieczonka Wrocław PODSTAWÓWKI KL. 1-3 - SP 95 Wrocław
14 Zuzanna Roszak Olesno PODSTAWÓWKI KL. 1-3 - PSP nr2 Olesno
15 Tomasz Skowronek Olesno PODSTAWÓWKI KL. 1-3 - PSP 2 Olesno
16 Jakub Skowronek Świercze PODSTAWÓWKI KL. 1-3 - PSP nr 2 w Oleśnie
17 Piotr Tomys Olesno PODSTAWÓWKI KL. 1-3 - -
18 Wojciech Trybuła Olesno PODSTAWÓWKI KL. 1-3 - PSP nr 3 Olesno
19 Zuzanna Wiśniowska Wachowice PODSTAWÓWKI KL. 1-3 - PSP nr 2 w Oleśnie
20 Jan Wyleżoł Bytom PODSTAWÓWKI KL. 1-3 - -
21 NICOLE ZIMOLĄG Olesno PODSTAWÓWKI KL. 1-3 - PSP 2 Olesno

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Drużyna / Szkoła
1 Oliwia Dąbrowska Olesno PRZEDSZKOLAKI - -
2 Miłosz Dąbrowski Olesno PRZEDSZKOLAKI - -
3 Jan Dytman Olesno PRZEDSZKOLAKI - Oddział przedszkolny przy szkole nr 3
4 Paulina Gaida Zębowice PRZEDSZKOLAKI - -
5 Adam Góra Rozterk PRZEDSZKOLAKI - Góra Team
6 Kalina Janik Olesno PRZEDSZKOLAKI - Przedszkole nr 4
7 Michał Janusz Olesno PRZEDSZKOLAKI - -
8 Szymon Jarząb Olesno PRZEDSZKOLAKI - Przedszkole nr 3 Olesno
9 Paweł Kobiołka Świercze PRZEDSZKOLAKI - -
10 LEON KORDAS Kraków PRZEDSZKOLAKI - -
11 Aleksander Krężel Olesno PRZEDSZKOLAKI - PP nr 3
12 Maksymilian Krężel Olesno PRZEDSZKOLAKI - PP nr 3
13 Mateusz Książek Olesno PRZEDSZKOLAKI - Przedszkole nr 3 Olesno
14 Milena Księżarek Olesno PRZEDSZKOLAKI - PP nr 4 w Oleśnie
15 Paweł Kukuła Olesno PRZEDSZKOLAKI - Przedszkole nr 3 , Olesno
16 Maksymilian Kupski Olesno PRZEDSZKOLAKI - PP nr 4 Olesno
17 Antoni Mania Olesno PRZEDSZKOLAKI - -
18 Stanisław Marek Olesno PRZEDSZKOLAKI - Przedszkole nr 4
19 Julian Miśkiewicz CHOCIANOWICE PRZEDSZKOLAKI - Przedszkole Chocianowice
20 Patrycja Oślizło Wodzisław Śląski PRZEDSZKOLAKI - -
21 Wiktoria Pawelec Sowczyce PRZEDSZKOLAKI - -
22 Milena Pawlik Praszka PRZEDSZKOLAKI - -
23 Milan Pawlik Praszka PRZEDSZKOLAKI - -
24 Maja Rasztar Opole PRZEDSZKOLAKI - PPI51
25 Fabian Respondek Oława PRZEDSZKOLAKI - Grupetto Kluczbork
26 Adam Saboczyński Olesno PRZEDSZKOLAKI - Nestro Group Team
27 Tomasz Sekienda Janinów PRZEDSZKOLAKI - Rudniki
28 Jan Skowronek Olesno PRZEDSZKOLAKI - Bajkowa Trójeczka Olesno
29 Bartłomiej Szuliński Gogolin PRZEDSZKOLAKI - -
30 Wiktoria Tomys Olesno PRZEDSZKOLAKI - -
31 Sebastian Trepka Opole PRZEDSZKOLAKI - BUDREMik Opole Team
32 Aleksander Trepka Opole PRZEDSZKOLAKI - BUDREMik Opole Team
33 Sylwester Trybuła Olesno PRZEDSZKOLAKI - Przedszkole nr 4 Olesno
34 Michał Wyleżoł Bytom PRZEDSZKOLAKI - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 22
Mężczyźni 52
Wszyscy 74