Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Olesna Rozmiar koszulki
1 Marek` Konik Draliny MEGA Mega M40 1 - NIE L
2 Ewelina Adamów-Babiarz Kluczbork MINI Mini K40 1 - NIE L
3 Remigiusz Antczak Grodzisko MEGA Mega M30 1 - NIE M
4 Sławomir Babiarz Kluczbork MINI Mini M30 1 Kluczborska Grupa Biegowa NIE XL
5 Krzysztof Badura Radzionków MEGA Mega M30 1 Sii Cycling Team NIE S
6 Zdzisław Bajdak Radawie MINI Mini M50+ 1 ATO Team NIE L
7 Adam Baldy Kluczbork MEGA Mega M30 1 Grupetto Kluczbork NIE M
8 Andrzej Bambynek Droniowie MINI Mini M40 1 - NIE L
9 Grzegorz Bańbuła Gliwice MINI Mini M30 1 - NIE -
10 Marek Barański Krzepice MINI Mini M40 1 Bradas Bike Adventure NIE M
11 Daniel Baros Rudniki MINI Mini M30 1 FALSTART Rudniki NIE S
12 Edward Bartoszek Olesno MINI Mini M40 1 - TAK XL
13 WIKTOR BASIŃSKI Rudniki MEGA Mega M50+ 1 FALSTART RUDNIKI NIE L
14 Roman Bawej Olesno MEGA Mega M30 1 Fifarafa Team TAK L
15 Andrzej Bąk Olesno MEGA Mega M30 1 Nestro Sport Team TAK L
16 piotr bednarek Dobrodzień MINI Mini M30 1 giant-run bednarek NIE L
17 Krzysztof Bednarski Kluczbork MEGA Mega M50+ 1 KGB NIE M
18 Piotr Beśka Olesno MINI Mini M30 1 - TAK XL
19 Mateusz Boboń Chudoba MEGA Mega M30 1 Chudoketa NIE -
20 Piotr Bochenek Solarnia MEGA Mega M50+ 1 Nie NIE -
21 Marcin Bok Żędowice MEGA Mega M30 1 - NIE -
22 Bogusław Borgieł CZECHOWICE-DZIEDZICE MEGA Mega M50+ 1 - NIE M
23 Marcin Borgieł CZECHOWICE-DZIEDZICE MEGA Mega M40 1 Romski Klub Kolarski KEREK NIE XXL
24 Grzegorz Borowski Glinica MEGA Mega M40 1 ATO Team NIE XL
25 Mateusz Borowski Parzymiechy MEGA Mega M30 1 Cold Creek Cycling NIE -
26 Mateusz Brodacki Olesno MEGA Mega M30 1 - TAK L
27 Kacper Brodziak Starokrzepice MEGA Mega M30 1 Bradas Bike Adventue NIE L
28 Marek Brzęczek Olesno MINI Mini M50+ 1 - TAK L
29 Anita Brzęczek Olesno MINI Mini K50+ 1 - TAK S
30 Robert Byrski Nysa MEGA Mega M40 1 nysa NIE L
31 Marek Celnik Uszyce MINI Mini M30 1 - NIE XL
32 Andrzej Chmielewski Opole MEGA Mega M30 1 Opolskie Centrum Rowerowe NIE M
33 Jacek Chochulski Suchy Bór MEGA Mega M50+ 1 - NIE -
34 Jarosław Cholewa Katowice MEGA Mega M30 1 - NIE L
35 Jakub Chrzan Kluczbork MINI Mini M30 1 - NIE -
36 Marcin Chuć Świercze MINI Mini M30 1 Bradas Bike Adventue TAK L
37 Marek Cichoń Olesno MEGA Mega M50+ 1 Fifarafa Team TAK M
38 Marek Cienciała Tarnowskie Góry MEGA Mega M40 1 - NIE L
39 Jan Cieśla Rudniki MINI Mini M50+ 1 Falstart Rudniki NIE L
40 Maciej Cieślak Praszka MEGA Mega M30 1 BROwerowy TEAM NIE L
41 Artur Czerwony Kluczbork MINI Mini M30 1 - NIE XL
42 Marek Czeszek Praszka MEGA Mega M40 1 - NIE L
43 Mirosław Dedyk Olesno MEGA Mega M50+ 1 - TAK M
44 Zuzanna Dedyk Olesno MEGA Mega K30 1 - TAK S
45 Piotr Deja Izbicko MEGA Mega M40 1 - NIE -
46 Jan Delakowicz Radłów MEGA Mega M30 1 - NIE -
47 Łukasz Dembiński Tarnowskie Góryory MEGA Mega M30 1 - NIE -
48 Mariusz Dembowski Olesno MINI Mini M40 1 DZR TAK -
49 Maciej Derengowski Kluczbork MINI Mini M40 1 - NIE XXL
50 Grzegorz Derengowski Kluczbork MINI Mini M30 1 - NIE L
51 Jarek Dobosz Częstochowa MINI Mini M30 1 Nice JURA BIKE Częstochowa NIE M
52 Daniel Dobrenko Blachownia MEGA Mega M40 1 Blachownia Team NIE L
53 Szymon Drosik Katowice MEGA Mega M30 1 Cold Creek Cycling NIE S
54 Adam Drzas Wojnarowice MEGA Mega M40 1 Ciclismo Wrocław NIE XL
55 Marek Dubiel Olesno MEGA Mega M50+ 1 - TAK -
56 Mateusz Duda Olesno MINI Mini M30 1 - TAK M
57 Marcin Dyjak Kraków MEGA Mega M30 1 - NIE M
58 Sebastian Dyrka Skrońsko MEGA Mega M40 1 lokalni bohaterowie NIE -
59 Marcin Dzierżanowski Opole MINI Mini M30 1 LinkNet NIE XXL
60 Daniel Eichhorn Staniszcze Małe MEGA Mega M30 1 Colonnowska Team NIE -
61 Krzysztof Figiel Jaworzno MEGA Mega M30 1 Cube Szok Team NIE M
62 Łukasz Fil Olesno MINI Mini M30 1 - TAK -
63 DARIUSZ FILIPCZAK Strzelce Opolskie MEGA Mega M50+ 1 GMINA STRZELCE OPOLSKIE NIE -
64 Andrzej Flejsierowicz Kluczbork MEGA Mega M30 1 Grupetto NIE -
65 Waldemar Friedrich Chudoba MEGA Mega M30 1 Chudokieta NIE L
66 Jakub Gabryś Lubliniec MEGA Mega M30 1 Kanaan Olesno NIE L
67 Marian Gadzimora Opole MEGA Mega M30 1 CykloOpole NIE -
68 Daniel Gagat Wędrynia MEGA Mega M40 1 - NIE L
69 Marcel Gagat Wędrynia MEGA Mega M30 1 Fifarafa Team NIE L
70 Mariusz Gaida Zębowice MINI Mini M30 1 - NIE -
71 Anna Gajdeczka Olesno MINI Mini K30 1 - TAK M
72 Mirosław Gaś Dobrodzień MEGA Mega M30 1 - NIE -
73 Przemysław Gawin Olesno MEGA Mega M30 1 DZIKI TAK -
74 Łukasz Gawroński Kluczbork MINI Mini M30 1 Budrem Opole Team NIE L
75 PIOTR GEBAUER MALNIA MINI Mini M40 1 - NIE XL
76 Mateusz Gliński Borki Małe MINI Mini M30 1 - TAK -
77 Florian Gładysz Olesno MINI Mini M40 1 Bradas Bike Adventure TAK M
78 Magdalena Gładysz Olesno MINI Mini K40 1 Bradas Bike Adventure TAK M
79 Adam Golonkiewicz Opole MEGA Mega M30 1 SKR NIE M
80 Ryszard Goluch Olesno MEGA Mega M50+ 1 Fifarafa Team TAK L
81 Piotr Gorysz Opole MINI Mini M30 1 Linknet NIE -
82 Łukasz Góra Rozterk MINI Mini M30 1 - NIE XL
83 Robert GóRAL Brzeg MEGA Mega M40 1 - NIE -
84 Piotr Górok Olesno MINI Mini M40 1 DZR TAK -
85 Piotr Gręda Olesno MEGA Mega M40 1 NIGHT RIDERS TAK M
86 Janusz Gruszka Wołczyn MEGA Mega M30 1 KITA TEAM NIE -
87 Paweł Grzanka Olesno MEGA Mega M50+ 1 Fifarafa Team TAK XL
88 Mateusz Grzanka Olesno MEGA Mega M30 1 Fifarafa Team TAK XL
89 Damian Gulka Kluczbork MEGA Mega M40 1 Grupetto kluczbork NIE -
90 Kamil HAJDA Radzionków MEGA Mega M30 1 Sii Cycling Team NIE L
91 Urszula Harkawa Nysa MINI Mini K40 1 Born to Ride Nysa Team NIE M
92 Dariusz Hatys Kędzierzyn-Koźle MEGA Mega M50+ 1 LKS Bryksjusz Gościęcin NIE -
93 Paweł Heś Wrocław MINI Mini M30 1 Ciclismo Wrocław NIE XL
94 Kinga Hęcinska Olesno MINI Mini K40 1 Lady’s team TAK S
95 Piotr Hęcinski Olesno MEGA Mega M40 1 Bradas Bike Adventue TAK M
96 Łukasz Honiok Opole MINI Mini M30 1 Budrem Opole Team NIE L
97 Wojciech Imiela Tychy MEGA Mega M30 1 Szmyd Coaching NIE -
98 Ryszard Jachymski Praszka MEGA Mega M50+ 1 - NIE M
99 Jakub Jachymski Słowików MINI Mini M30 1 Firefighters Team NIE XL
100 Tomasz Jachymski Słowików MINI Mini M40 1 Firefighters Team NIE XXL
101 Dominik Jagielak Knurów MEGA Mega M30 1 Śląsk Kolarsko NIE -
102 Tomasz Jagielak Zawadzkie MEGA Mega M50+ 1 TCR Zawadzkie NIE -
103 Grzegorz Jaksender Częstochowa MEGA Mega M30 1 - NIE M
104 Andrzej Jakubowski Nysa MEGA Mega M40 1 Born To Ride Nysa Team NIE L
105 Marek Janas Jaworzno MINI Mini M40 1 - NIE XL
106 Szymon Janicki Kluczbork MEGA Mega M30 1 Grupetto Kluczbork NIE L
107 WALDEMAR JANIK Szczedrzyk MINI Mini M30 1 JADYMY DURCH NIE XL
108 Andrzej Janik Olesno MINI Mini M50+ 1 Jokiel-Okna TAK XXL
109 Przemysław Janowicz Olesno MEGA Mega M30 1 CYKLOOPOLE TAK M
110 Dorota Janusz Wrocław MEGA Mega K30 1 Romet Factory Team NIE -
111 Jacek Januszkiewicz Olesno MINI Mini M40 1 - TAK M
112 Anna Januszkiewicz Olesno MINI Mini K40 1 Bradas Bike Adventure TAK S
113 Dariusz Jańczyk Radawie MINI Mini M40 1 ATO Team NIE L
114 Tomasz Jarząbek Gliwice MINI Mini M30 1 - NIE XL
115 Piotr Jarząbek sadów MEGA Mega M30 1 Grupetto NIE -
116 MAREK JAŚKIEWICZ Nysa MEGA Mega M30 1 Nysa Cycling Team NIE -
117 DARIUSZ JENDROSEK Strzelce Opolskie MEGA Mega M40 1 - NIE -
118 Anna Jeziorek Oleno MINI Mini K30 1 - TAK -
119 Bożena Jeziorek Wachowice MINI Mini K50+ 1 Fifarafa Team TAK S
120 Waldemar Jeziorek Wachowice MEGA Mega M50+ 1 Fifarafa Team TAK L
121 Marcin Jeziorek Olesno MINI Mini M30 1 Firefighters Team TAK L
122 Hubert Jokiel Olesno MINI Mini M50+ 1 Jokiel-Okna TAK XL
123 Jan Juraszczyk Bielsko-Biała MEGA Mega M30 1 - NIE S
124 Łukasz Jureczka Bojanów MEGA Mega M30 1 Eko-Okna Team NIE M
125 Marzena Justyńska Praszka MEGA Mega K30 1 - NIE L
126 Rafał Kaczmarczyk Koszwice MEGA Mega M40 1 - NIE XL
127 Dariusz Kaczmarek Blachownia MEGA Mega M40 1 Blachownia Team NIE L
128 Paweł Kaczyński Koniecpol MINI Mini M30 1 Nestro Sport Team NIE L
129 Sebastian Kansy Jełowa MINI Mini M30 1 - NIE M
130 Daniel Karaś Piekary Śląskie MEGA Mega M40 1 SII CYCLING TEAM NIE S
131 Roman Karmoliński Olesno MINI Mini M50+ 1 Fifarafa Team TAK -
132 Filip Karmoliński Olesno MINI Mini M30 1 Fifarafa Team TAK -
133 Mateusz Kądziela Radzionków MEGA Mega M30 1 Sii Cycling Team NIE M
134 Leszek Kierat Olesno MINI Mini M40 1 - TAK L
135 Małgorzata Kierat Olesno MINI Mini K40 1 - TAK L
136 Bartek Kilian Niemodlin MEGA Mega M40 1 T NIE L
137 Teresa Kisiel Chudoba MINI Mini K50+ 1 Chudoketa NIE L
138 Piotr Kisiel Chudoba MINI Mini M50+ 1 Chudoketa NIE XL
139 Mirosław Kita Łomnica MEGA Mega M40 1 - NIE M
140 Tomasz Klimza Olesno MEGA Mega M40 1 NIGHTRIDERS TAK -
141 Artur Kocik Brzeg MEGA Mega M30 1 - NIE M
142 Bartek Kolanek Łowoszów MINI Mini M30 1 - NIE L
143 Piotr Kolasa TARNÓW OPOLSKI MEGA Mega M30 1 PK-BIKEGARAGE NIE XL
144 Norbert Koleczek Makowczyce MINI Mini M30 1 ATO Team NIE L
145 Daniel Kołecki Panki MEGA Mega M30 1 - NIE -
146 Bartłomiej Koper Strojec MINI Mini M30 1 Narzędziownia Pszenica NIE XL
147 Marcin Kopytko Chorzów MEGA Mega M40 1 Sii Cycling Team NIE M
148 Marek Kopyto Staniszcze Małe MEGA Mega M40 1 Colonnowska Team NIE -
149 Krzysztof Kosmal Kędzierzyn-Koźle MEGA Mega M40 1 LKS Bryksjusz Gościęcin NIE -
150 Paweł Kosowski Ozimek MEGA Mega M30 1 KTK Amator Ozimek NIE M
151 Aneta Kostorz Olesno MINI Mini K30 1 - TAK S
152 Grzegorz Kostorz Sowczyce MEGA Mega M30 1 Sowczyce Cycling Team NIE -
153 Andrzej Kotula Brynica MINI Mini M30 1 - NIE -
154 Tadeusz Kowalczyk Zawadzkie MEGA Mega M50+ 1 - NIE -
155 Grzegorz Kowalski Strzelce Opolskie MEGA Mega M30 1 CykloOpole NIE -
156 Dariusz Kowolik Dobrodzień MEGA Mega M40 1 KTR jednoślat NIE L
157 Adam Krakowiński Koszwice MEGA Mega M40 1 - NIE XL
158 Szymon Krause Tarnowskie Góry MINI Mini M30 1 - NIE M
159 Szczepan Krokosz Kluczbork MEGA Mega M30 1 Drunkcyclist NIE -
160 Piotr Krotla Częstochowa MEGA Mega M30 1 Triathlon Training Center NIE M
161 Tomasz Krzak Olesno MINI Mini M30 1 - TAK L
162 Adam Krzemień Tarnowskie Góry MEGA Mega M30 1 - NIE -
163 Szymon Krzyzowski Wołczyn MEGA Mega M30 1 Bicester Millenium Cycling Club NIE M
164 Katarzyna Kubacka Olesno MINI Mini K40 1 - TAK S
165 Mariusz KUBAT Olesno MINI Mini M40 1 Firefighters Team TAK L
166 Rafał Kubiak Piekary Śląskie MINI Mini M30 1 - NIE M
167 Krzysztof Kubica Kośmidry MEGA Mega M40 1 ATO Team NIE M
168 Alicja Kucharczyk Wojciechów MINI Mini K40 1 - TAK L
169 Maciej Kucia wieluń MEGA Mega M40 1 BROwerowy TEAM NIE XL
170 Jakub Kucia wieluń MEGA Mega M30 1 MLKS Wieluń NIE S
171 Gabriel Kuropatwa Przemyśl MINI Mini M30 1 Olescy krwiodawcy NIE M
172 Łukasz kuś Borki Małe MINI Mini M30 1 - TAK L
173 Jacek Kuźmiński Olesno MINI Mini M40 1 Bradas Bike Adventure TAK M
174 Szymon Kwiatkowski Gdańsk MINI Mini M40 1 Jeppesen NIE M
175 MATEUSZ KWIATKOWSKI Dąbrowa Górnicza MEGA Mega M30 1 SII Cycling Team NIE M
176 Miłosz Kwiecień Opole MEGA Mega M30 1 Opolskie Centrum Rowerowe NIE M
177 Mateusz Lembke Olesno MINI Mini M30 1 - TAK -
178 Marek Leniec Ligota Dolna MEGA Mega M40 1 Grupetto Kluczbork NIE M
179 Krzysztof Leniec Kluczbork MEGA Mega M40 1 Grupetto KLUCZBORK NIE S
180 Katarzyna Lerche Olesno MINI Mini K30 1 - TAK -
181 Dawid Lerche Olesno MINI Mini M30 1 - TAK XL
182 Łukasz Lesik wroclaw MINI Mini M30 1 - NIE L
183 Michał Lewald Opole MEGA Mega M30 1 CYKLOOPOLE NIE -
184 Damian Lewandowski Olesno MINI Mini M30 1 - TAK M
185 Katarzyna Lipińska Skarżysko-Kamienna MINI Mini K40 1 - NIE M
186 Marek Lipiński Skarżysko-Kamienna MEGA Mega M40 1 - NIE M
187 Marcin Łazik Praszka MEGA Mega M30 1 BROwerowy TEAM NIE L
188 Robert Łukomski Gaszyn MEGA Mega M40 1 Narzędziownia Pszenica NIE XL
189 Marek Machała Glinica MEGA Mega M40 1 Lucky Loser NIE -
190 Marek Machała Glinica MEGA Mega M40 1 Lucky Losers NIE M
191 Tomasz Maciaś Opole MEGA Mega M40 1 Elmar Verge ESKA Team NIE M
192 anna madej Opole MEGA Mega K40 1 Cykloopole NIE L
193 Paweł Majewski Częstochowa MEGA Mega M30 1 - NIE M
194 Dariusz Malinowski Zduńska Wola MEGA Mega M40 1 GATTA BIKE-RS NIE S
195 Aleksander Malong Kluczbork MEGA Mega M50+ 1 Kluczborska Grupa Biegowa NIE M
196 Filip Małecki Olesno MEGA Mega M30 1 - TAK M
197 Jacek Małecki Olesno MEGA Mega M50+ 1 - TAK L
198 Kamil Małek Opole MEGA Mega M30 1 - NIE -
199 STANISŁAW MAŁEK Praszka MINI Mini M50+ 1 NEAPCO PRASZKA NIE L
200 Mateusz Małkowski Wodzisław Śląski MEGA Mega M30 1 Centrum Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego NIE L
201 Filip Mamot Radzionków MEGA Mega M30 1 Sii Cycling Team NIE M
202 Mateusz Mańka Kochanowice MEGA Mega M30 1 Grupetto LC NIE -
203 Marian Marian KLIMEK Tworóg MEGA Mega M50+ 1 - NIE L
204 Jerzy Maroń Olesno MEGA Mega M50+ 1 - TAK M
205 Rafał Matusz Blachownia MEGA Mega M40 1 Blachownia Team NIE L
206 Roman Matyszczak Kłobuck MINI Mini M50+ 1 - NIE -
207 ANDRZEJ MAZUR Kluczbork MEGA Mega M50+ 1 TT KOMURA NIE L
208 Piotr Mazurczak Kluczbork MEGA Mega M30 1 - NIE L
209 Piotr Mazurkiewicz Olesno MINI Mini M40 1 Night Riders TAK XXL
210 Artur Mazurkiewicz Olesno MINI Mini M30 1 Olescy krwiodawcy TAK L
211 Rafał Michalczyk Szemrowice MEGA Mega M40 1 - NIE M
212 Sławomir Mikołajczyk Zawadzkie MEGA Mega M40 1 STIVPOL TEAM NIE L
213 Rafał Milcz Kluczbork MINI Mini M30 1 Grupetto Kluczbork NIE M
214 Zbigniew Miler Niemodlin MEGA Mega M50+ 1 - NIE M
215 Dorota Miśkiewicz Olesno MINI Mini K30 1 Nestro Sport Team TAK S
216 Marek Mlynek Pludry MINI Mini M30 1 Nestro Sport Team NIE XL
217 Michał Młynarczyk Praszka MEGA Mega M30 1 BROwerowy TEAM NIE L
218 Sylwester Molski Olesno MEGA Mega M40 1 - TAK L
219 Paweł Morawski Węgry (obok Opola) MEGA Mega M30 1 CykloOpole NIE -
220 Jan Moroz Oława MINI Mini M30 1 - NIE L
221 Mateusz Mortka Olszyna MINI Mini M30 1 - NIE L
222 Tomasz Motus Olesno MINI Mini M30 1 Elektro-Motus TAK M
223 Wojciech Motus Olesno MINI Mini M50+ 1 Elektro-Motus TAK XL
224 Monika Motus Olesno MINI Mini K30 1 Elektro-Motus TAK -
225 Andrzej Motus Olesno MINI Mini M50+ 1 Elektro-Motus TAK L
226 Daniel Możwiłło Radawie MEGA Mega M30 1 - NIE L
227 Adrian Mrozek Zębowice MEGA Mega M30 1 Nestro Sport Team NIE XL
228 Grzegorz Muszkiet kolonowskie MEGA Mega M30 1 Colonnowska Team NIE -
229 Lucjan Muzyka Wołczyn MEGA Mega M30 1 Grupetto Kluczbork NIE M
230 Sławomir Napierała Lasowice Wielkie MEGA Mega M40 1 Tetryk NIE M
231 Ewa Niejadlik Olesno MINI Mini K40 1 - TAK -
232 ROBERT NOCOŃ Nysa MEGA Mega M40 1 NYSA NIE L
233 Sebastian Nowak Wojciechów MEGA Mega M30 1 - TAK -
234 Marcin Nowak Olesno MEGA Mega M30 1 - TAK L
235 Piotr Nowak Chudoba MINI Mini M30 1 Chudoketa NIE XL
236 Łukasz Nowak Dobrodzień MEGA Mega M40 1 KTR Jednoślad NIE XL
237 Sebastian Nowak Sowczyce MEGA Mega M30 1 Sowczyce Cycling Team NIE M
238 Dawid Obruśnik Racibórz MINI Mini M30 1 - NIE XL
239 Mikołaj Ochman Zdziechowice MINI Mini M30 1 Nowa ziemia NIE M
240 Krzysztof Okaj Tarnowskie Góry MEGA Mega M30 1 Runaways NIE L
241 PIOTR OLIWA Opole MEGA Mega M30 1 - NIE M
242 Kamil Olszewski Świercze MEGA Mega M30 1 - NIE -
243 Rafał Omietański Świercze MEGA Mega M30 1 - TAK -
244 Robert Oślizło Wodzisław Śląski MEGA Mega M40 1 - NIE M
245 Ireneusz Ośródka Strojec MEGA Mega M40 1 Narzędziownia Pszenica NIE L
246 Jarosław Ośródka Rudniki MEGA Mega M40 1 Narzędziownia Pszenica NIE L
247 Tomasz Pakuła Radłów MINI Mini M30 1 Firefighters Team NIE L
248 Adam Panchyrz Kielcza MEGA Mega M40 1 - NIE L
249 Julia Panek Borzygniew MINI Mini K30 1 Cold Creek Cycling NIE S
250 Krzysztof Pankosz Lasowice Wielkie MEGA Mega M30 1 Night riders NIE L
251 Agata Pasternak Nowy Korczyn MEGA Mega K30 1 Browerzyści NIE -
252 Marcin Pawelec Sowczyce MEGA Mega M30 1 Sowczyce NIE XL
253 Daniel Pawlik Praszka MEGA Mega M30 1 BROwerowy TEAM NIE XL
254 Marek Pawluk Olesno MEGA Mega M50+ 1 - TAK M
255 Łukasz Pelka Piekary Śląskie MEGA Mega M30 1 SII CYCLING TEAM NIE M
256 Adam Petrolewicz Ujazd MEGA Mega M50+ 1 - NIE -
257 Joanna Piech Olesno MINI Mini K30 1 - TAK -
258 Arkadiusz Piech Olesno MINI Mini M40 1 - TAK -
259 Mirosław Pielok Lubliniec MEGA Mega M40 1 ATO Team NIE L
260 Daniel Pilak Strojec MINI Mini M40 1 Narzędziownia Pszenica NIE L
261 Piotr Piontek Rybnik-Kamień MEGA Mega M30 1 Śląsk Kolarsko NIE L
262 Łukasz Piotrowski Opole MINI Mini M30 1 :-) NIE M
263 Andrzej Pisula Uszyce MINI Mini M30 1 - NIE L
264 Krzysztof PLEWA Niepołomice MEGA Mega M40 1 - NIE XL
265 Marek Podgórski Częstochowa MEGA Mega M50+ 1 - NIE L
266 WOJCIECH POKORSKI Strojec MINI Mini M50+ 1 Narzędziownia Pszenica NIE XL
267 Edyta Polak Olesno MINI Mini K40 1 - TAK S
268 Dominik Policht Praszka MEGA Mega M30 1 BROwerowy TEAM NIE M
269 Leszek Poloczek Dobrodzien MEGA Mega M40 1 - NIE -
270 Mariusz Polok Palowice MEGA Mega M40 1 Śląsk Kolarsko NIE L
271 Marcin Popławski Praszka MEGA Mega M30 1 - NIE XXL
272 Sebastian Prochota Olesno MINI Mini M30 1 - TAK M
273 Marek Prokop Opole MINI Mini M50+ 1 - NIE L
274 Paweł Przewała Kościeliska MINI Mini M30 1 - NIE XL
275 Roch Przewała Kościeliska MINI Mini M50+ 1 Nestro Sport Team NIE L
276 Zygmunt Pyka Olesno MEGA Mega M50+ 1 Jokiel-Okna TAK XL
277 Jerzy Rasztar Strojec MEGA Mega M50+ 1 Narzędziownia Pszenica NIE L
278 Jacek Ratajczyk Jankowice Wielkie MEGA Mega M40 1 Adient Metal NIE M
279 Stanisław Rdest Pludry MEGA Mega M50+ 1 - NIE M
280 Krystian Respondek Staniszcze Małe MEGA Mega M30 1 Grupetto Kluczbork NIE M
281 Adrian Respondek Oława MEGA Mega M30 1 Grupetto Kluczbork NIE L
282 Marcin Reszka Jaworzno MEGA Mega M30 1 2-Koła Team NIE L
283 Grzegorz Rękowicz Strojec MEGA Mega M40 1 Narzędziownia Pszenica NIE L
284 Aurelia Robok Olesno MEGA Mega K50+ 1 - TAK L
285 Mateusz Robok Olesno MEGA Mega M30 1 - TAK L
286 Jacek Robok Olesno MEGA Mega M50+ 1 OOL TAK L
287 Łukasz Roj Stare Olesno MINI Mini M30 1 - TAK XL
288 Michał Roj Stare Olesno MINI Mini M30 1 - NIE L
289 Kazimierz Rojek Brzeg MINI Mini M50+ 1 ELMAR ESKA TEAM NIE M
290 Marek Rosa Opole MEGA Mega M30 1 - NIE M
291 Tomasz Rosiak Łódź MEGA Mega M30 1 CDDP NIE XL
292 Paweł Rybak Tarnowskie Góry MEGA Mega M40 1 Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe NIE -
293 Hubert Rymarczyk Olesno MINI Mini M40 1 DZR TAK -
294 Jakub Ryng Ligota Górna MEGA Mega M40 1 Kluczborska Grupa Biegowa NIE L
295 Zbigniew Saboczyński Olesno MINI Mini M50+ 1 Nestro Sport Team TAK L
296 Roland Schoenfeld Olesno MEGA Mega M40 1 Night Riders TAK -
297 Adrian Schubert Olesno MINI Mini M30 1 DZR TAK L
298 Michał Schudy Chudoba MINI Mini M30 1 - NIE L
299 Anna Sekienda Janinów MINI Mini K30 1 - NIE S
300 Daniel Sidor Wrocław MINI Mini M40 1 Cicilismo Wrocław NIE XXL
301 Sławomir Siódmak Olesno MINI Mini M50+ 1 Jokiel-okna TAK XL
302 Przemyslaw Skowron Opole MEGA Mega M30 1 CykloOpole NIE S
303 TOMASZ SKUŁA Kluczbork MINI Mini M40 1 ----- NIE XL
304 Jacek Słomian Krzepice MINI Mini M30 1 - NIE -
305 Bogusława Słowik Radłów MEGA Mega K30 1 - NIE -
306 Andrzej Słowik Radłów MEGA Mega M40 1 - NIE -
307 Wioletta Słowik Olesno MINI Mini K40 1 CYKLOOPOLE TAK S
308 Józef Sobczyk Lubliniec MEGA Mega M40 1 Kanaan Olesno NIE XL
309 Sławomir Socha Wodzisław Śląski MEGA Mega M40 1 - NIE -
310 BOGDAN SPAŁEK Lubliniec MEGA Mega M50+ 1 SAUVAKAVELY NW LUBLINIEC NIE -
311 AGNIESZKA STANOSSEK Kraków MINI Mini K40 1 - NIE S
312 LUDWIK STANOSSEK Kluczbork MEGA Mega M50+ 1 - NIE M
313 Przemysław Stańczyk Ozimek MEGA Mega M40 1 - NIE L
314 Natalia Stańczyk Zawadzkie MINI Mini K40 1 STIVPOL TEAM NIE L
315 Sebastian Stańczyk Zawadzkie MINI Mini M30 1 STIVPOL TEAM NIE XXL
316 Stefan Stańczyk Zawadzkie MEGA Mega M40 1 STIVPOL TEAM NIE XXL
317 Wojciech Starczewski Opole MEGA Mega M50+ 1 - NIE M
318 Paweł Starczewski Opole MEGA Mega M30 1 - NIE S
319 Adam Staroń Olesno MEGA Mega M40 1 Night Riders TAK L
320 Mariusz Stefan Olesno MEGA Mega M30 1 - TAK L
321 Grzegorz Stefan Olesno MINI Mini M40 1 - TAK XXL
322 Paulina Stolecka Pątnów MINI Mini K30 1 - NIE -
323 Tomasz Strózik Blachownia MEGA Mega M40 1 Blachownia Team NIE S
324 Beata Stróżyk Chudoba MINI Mini K40 1 - NIE L
325 Rafał Stróżyk Chudoba MEGA Mega M40 1 Chudoketa NIE L
326 Filip Stróżyk Chudoba MINI Mini M30 1 GiBJC Team NIE L
327 Krzysztof Stupiński Dobrodzień MEGA Mega M30 1 - NIE S
328 Arkadiusz Suchecki Częstochowa MEGA Mega M40 1 - NIE M
329 Andrzej Suder Olesno MINI Mini M50+ 1 Olescy krwiodawcy TAK -
330 Bogusław SUMISŁAWSKI 0lesno MINI Mini M50+ 1 - TAK -
331 Marcin Surowiec Praszka MEGA Mega M30 1 BROwerowy TEAM NIE -
332 Marcin Swornowski Szczurowa MEGA Mega M40 1 - NIE L
333 Janusz Syma Gorzów Ślaski MINI Mini M50+ 1 - NIE -
334 Bożena Syma Gorzów Ślaski MINI Mini K50+ 1 - NIE -
335 Damian Szandała Praszka MEGA Mega M30 1 BROwerowy TEAM NIE M
336 Marek Szatanik Radlin MEGA Mega M30 1 GRUPA MARAT NIE -
337 Zbigniew Szeląg Częstochowa MINI Mini M50+ 1 - NIE L
338 MARIUSZ SZKARADEK Wrocław MINI Mini M30 1 Prom Riders Team NIE M
339 Jakub Szklorz Radzionkow MEGA Mega M30 1 SII CYCLING TEAM NIE S
340 Piotr Szuliński Gogolin MINI Mini M30 1 - NIE -
341 Dariusz Szwej Opole MEGA Mega M50+ 1 - NIE L
342 Tomasz Szymański Praszka MEGA Mega M30 1 LKS BASKET PRASZKA NIE L
343 Piotr Światłowski Ignacówka Trzecia MEGA Mega M30 1 - NIE M
344 Marek Świtała Żędowice MINI Mini M30 1 - NIE L
345 Dariusz Tarociński Kluczbork MEGA Mega M40 1 - NIE M
346 Tomasz Tkaczyk Szemrowice MEGA Mega M30 1 - NIE L
347 Marek Tomala Łagiewniki Małe MEGA Mega M40 1 - NIE L
348 Sandra Tomys Radłów MEGA Mega K30 1 - NIE -
349 Krystian Toporowski Wołczyn MEGA Mega M30 1 Grupetto Kluczbork NIE -
350 Marcin Tracz Zajączki Drugie MEGA Mega M30 1 Cold Creek Cycling NIE M
351 Tomasz Trybuła Olesno MINI Mini M30 1 - TAK L
352 Natalia Twardy Olesno MINI Mini K30 1 - TAK M
353 Olga Tyrała Olesno MINI Mini K30 1 Bradas Bike Adventure TAK M
354 Henryk Wałaszek kolonowskie MINI Mini M50+ 1 - NIE L
355 Maciej Wcisło Porąbki MINI Mini M40 1 - NIE L
356 Dawid Weber Radłów MEGA Mega M30 1 Elektro-motus NIE L
357 Krzysztof Wesołowski Nowy Sącz MEGA Mega M30 1 - NIE L
358 Michał Wichary Lubliniec MEGA Mega M30 1 - NIE M
359 Marek Wiecha Lasowice Wielkie MINI Mini M40 1 - NIE -
360 Manuela Wieczorek Olesno MINI Mini K30 1 Nestro Sport Team TAK S
361 AURELIA WIECZOREK Olesno MINI Mini K40 1 Nestro Sport Team TAK S
362 Marcin Wieczorek Olesno MINI Mini M30 1 Nestro Sport Team TAK L
363 Marcin Witczak Opole MINI Mini M30 1 - NIE XXL
364 Sandra Witczak Opole MINI Mini K30 1 - NIE S
365 Tomasz Włodarski Praszka MEGA Mega M30 1 Neapco NIE -
366 Patryk Włóczyk Sowczyce MEGA Mega M30 1 Sowczyce Cycling Team TAK L
367 Jarosław Wnęk Kluczbork MEGA Mega M30 1 Kupszose.pl NIE -
368 Tomasz Wojewoda Bytom MINI Mini M40 1 Tomdom NIE XL
369 Sławomir Wolański Dobrodzień MEGA Mega M40 1 - NIE XXL
370 Marcin Wolski Opole MEGA Mega M30 1 Pro Trening/Opolskie Centrum Rowerowe NIE M
371 Piotr Wójcik Wrocław MINI Mini M50+ 1 Ciclismo Wrocław NIE XL
372 Przemysław Wróblewski Zabrze MEGA Mega M30 1 Sii Cycling Team NIE S
373 Andrzej Wyleżoł Bytom MINI Mini M30 1 - NIE M
374 Dawid Wysocki Kraków MEGA Mega M30 1 - NIE L
375 Andrzej Wywrot Nysa MEGA Mega M40 1 - NIE -
376 Maciej Zadworny Heroldsberg MEGA Mega M40 1 - NIE -
377 Joanna Zajac Olesno MINI Mini K30 1 - TAK -
378 Tomasz Zając Lubliniec MEGA Mega M40 1 - NIE L
379 Klaudiusz Zaremba Olesno MEGA Mega M30 1 Bradas Bike Adventure TAK XL
380 Ryszard Zieliński Pludry MEGA Mega M50+ 1 - NIE XL
381 Michał Zielonka Olesno MEGA Mega M30 1 - TAK -
382 Roman Zimoch Rydułtowy MEGA Mega M40 1 Brak NIE -
383 Agnieszka Zolisz Olesno MINI Mini K40 1 Lady,s team TAK M
384 KRZYSZTOF ZYGA Dobrodzień MINI Mini M30 1 Browerzyści NIE -
385 Marek Żmudziński Olesno MEGA Mega M50+ 1 - TAK M
386 Paweł Żwirek Lubliniec MEGA Mega M50+ 1 Nie NIE -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Olesna Rozmiar koszulki
1 Jacek Babiarz Kluczbork MEGA Mega M30 - - NIE M
2 Maria Bednarska Olesno MINI Mini K30 - - TAK M
3 Wojciech Bednarski Olesno MINI Mini M30 - - TAK XL
4 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI Mini M40 - SKU Team NIE M
5 WALDEMAR BORKOWSKI Rędziny MINI Mini M40 - Zabiegani Częstochowa NIE -
6 Krzysztof Bunia Molestowice MINI Mini M50+ - - NIE XL
7 Jacek Czempora Opole MEGA Mega M30 - Cykloopole NIE XL
8 Magdalena Gładysz Olesno MINI Mini K40 - Bradas Bike Adventue TAK -
9 Przemysław Janowicz Olesno MEGA Mega M30 - CykloOpole TAK -
10 Tomasz Jendrosek Olesno MEGA Mega M30 - - TAK M
11 Zdzisław Kociubiński Gracze MINI Mini M50+ - - NIE XL
12 Czesław Rajch Opole MEGA Mega M50+ - niestowarzyszony NIE L
13 Magdalena Rupik Koty MINI Mini K30 - - NIE S
14 Karolina Surmińska Ligota Górna MINI Mini K30 - - NIE S
15 Łukasz Węgliński Opole MINI Mini M30 - - NIE M


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Mega K30 6
Mega K40 1
Mega K50+ 1
Mega M30 116
Mega M40 75
Mega M50+ 37
Mini K30 18
Mini K40 18
Mini K50+ 4
Mini M30 72
Mini M40 28
Mini M50+ 25
Kobiety 48
Mężczyźni 353
Wszyscy 401