Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Drużyna Rozmiar koszulki
1 Robert Banaś Nowa Ruda BIEG GŁÓWNY - Aktywna Nowa Ruda L
2 Grzegorz Bandur Poznań BIEG GŁÓWNY - KB MANIAC POZNAŃ M
3 Aleksandra Baranek Szczecinek MŁODZIK - MKP SZCZECINEK S
4 Paweł Bogdał Międzygórze BIEG GŁÓWNY - ULKS Bystrzyca Kłodzka S
5 Grzegorz Chojnacki Zielonka BIEG GŁÓWNY - Dziady OCR M
6 Maria Czok Strzelce Opolskie BIEG GŁÓWNY - Alpin Sport Hoka One One Team / UK AZS Politechnika Opolska S
7 Jarek Czuba Kraków BIEG GŁÓWNY - Team Mountain Fuel Polska S
8 Ewa Czuchry Warszawa BIEG GŁÓWNY - KS Kandahar L
9 Mariusz Dyczek Zdzieszowice BIEG GŁÓWNY - Dyczuś Team L
10 KATARZYNA GAJEWSKA Kłodzko BIEG GŁÓWNY - EBIEGI.PL S
11 MARCIN GAJEWSKI Kłodzko BIEG GŁÓWNY - EBIEGI.PL L
12 Jakub Gorzelańczyk Golęczewo BIEG GŁÓWNY - Tour de Run L
13 Dariusz Grabowski Bratian BIEG GŁÓWNY - Radomno Biega XL
14 Joanna Hoja Wałbrzych BIEG GŁÓWNY - ALPIN SPORT HOKA HOKA ONE TEAM S
15 JACEK JAGNIĄTKOWSKI Ołdrzychowice Kłodzkie BIEG GŁÓWNY - Klub lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka L
16 Agnieszka Jarzębska Wrocław BIEG GŁÓWNY - INTER Polska SA M
17 Mateusz Joachimski Wałbrzych BIEG GŁÓWNY - Ronal Polska RUN L
18 Marek Kępiński Bystrzyca Kłodzka BIEG GŁÓWNY - mieszkaniec gminy Bystrzyca Kłodzka L
19 Marcin Kornaś Braszowice BIEG GŁÓWNY - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN L
20 Sylwia Krzaczkowska Zabłocie BIEG GŁÓWNY - ULKS Bystrzyca Kłodzka S
21 NORBERT KUBIK Świdnica BIEG GŁÓWNY - GtŻ XL
22 Wojciech Kuliński Wrocław BIEG GŁÓWNY - - S
23 KRZYSZTOF LAZAROWICZ Paczków BIEG GŁÓWNY - - M
24 Wiktor Majchrowicz Rogi BIEG GŁÓWNY - TS Beskidy M
25 Maciej Majchrzak Wrocław BIEG GŁÓWNY - - S
26 Bartosz Maluga Wrocław BIEG GŁÓWNY - maluga.pl M
27 Paweł Marcinowski Stara Łomnica BIEG GŁÓWNY - - M
28 magdalena mendyka Wrocław BIEG GŁÓWNY - Go go Power Rangers M
29 Józef Michalski Bystrzyca Kłodzka BIEG GŁÓWNY - Aktywna Bystrzyca Kłodzka XL
30 Izabella Moskal Poznań BIEG GŁÓWNY - Drużyna Szpiku S
31 Tomasz Nosal Zakopane BIEG GŁÓWNY - - L
32 Marcin Nowakowski Wrocław BIEG GŁÓWNY - - M
33 Katarzyna Oczkowska Stara Bystrzyca BIEG GŁÓWNY - - XL
34 Henryk Ostropolski Dzierżoniów BIEG GŁÓWNY - Bielawska Akademia Biegania L
35 Marcin Pałys Nowa Ruda BIEG GŁÓWNY - UKS Ludwikowice M
36 Krzysztof Pięta Sosnowiec BIEG GŁÓWNY - - L
37 Marta Plata Bytom BIEG GŁÓWNY - - S
38 Katarzyna Plewa Stronie Śląskie BIEG GŁÓWNY - nordic16.com XXL
39 Pawel Posluszny Wrocław BIEG GŁÓWNY - AWF Wrocław / KS Artemis M
40 Przemysław Rymwid-Mickiewicz Krapkowice BIEG GŁÓWNY - - M
41 Paulina Siniarska Warszawa BIEG GŁÓWNY - - S
42 Anna Skalska Bytom BIEG GŁÓWNY - Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy w Krynicy S
43 Dariusz Skrobała Bolechowo BIEG GŁÓWNY - - S
44 Adam Skrutek Lezajsk BIEG GŁÓWNY - - L
45 Jan Skrutek Wrocław BIEG GŁÓWNY - GOPR Bieszczady st.poza służb. L
46 Grzegorz Smusz Stronie Slaskie BIEG GŁÓWNY - - L
47 Marek Sokołowski Mysłowice-Wesoła BIEG GŁÓWNY - Alpin Sport HOKA One One Team S
48 SERGIUSZ SOLARSKI Wałbrzych BIEG GŁÓWNY - - L
49 Tomasz Starczyński Gowarzewo BIEG GŁÓWNY - TEAM AKTYWNY STĘSZEW L
50 Mirosław Szwal Bystrzyca Kłodzka BIEG GŁÓWNY - - XL
51 Ewelina Świątek Wrocław BIEG GŁÓWNY - Spartanie Dzieciom M
52 MICHAŁ TALAGA rawicz BIEG GŁÓWNY - - XXL
53 Dominik Tofil Bytom BIEG GŁÓWNY - ChSBD M
54 Rafał Tomczyk Wrocław BIEG GŁÓWNY - Wosiek Team M
55 Dariusz Turkiewicz Wrocław BIEG GŁÓWNY - - M
56 JERZY ULIASZ Bystrzyca Kłodzka BIEG GŁÓWNY - - M
57 Kamil Wdowiak Stara Bystrzyca BIEG GŁÓWNY - - XL
58 MARCIN WRÓBEL Wrocław BIEG GŁÓWNY - Mitsubishi Materials Mtb Team M


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 15
Mężczyźni 43
Wszyscy 58