Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki
1 Robert Banaś Nowa Ruda BIEG GŁÓWNY - 1 Aktywna Nowa Ruda L
2 KAMIL BAŃKOWSKI Lublin BIEG GŁÓWNY - 1 - M
3 Aleksandra Baranek Szczecinek MŁODZIK - 1 MKP SZCZECINEK S
4 Michał Biały Kraśnik BIEG GŁÓWNY - 1 SKB Kraśnik S
5 Artur Bielański Bystrzyca Kłodzka BIEG GŁÓWNY - 1 - L
6 JOANNA BIELECKA Legnica BIEG GŁÓWNY - 1 - L
7 Paweł Bogdał Międzygórze BIEG GŁÓWNY - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka S
8 Daniel Borysowski Opole BIEG GŁÓWNY - 1 - M
9 Adam Buczyński Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 Non Stop Trail M
10 PAWEŁ BUKOWSKI Gdynia MŁODZIK - 1 LKS ZORZA GDYNIA S
11 JACEK BUKOWSKI Gdynia BIEG GŁÓWNY - 1 LKS ZORZA GDYNIA M
12 Marian Bukowski Stary Kazanów BIEG GŁÓWNY - 1 - M
13 Marek BYKOWSKI Ścinawka Średnia BIEG GŁÓWNY - 1 Aktywna Nowa Ruda L
14 Wojtek Cepielik Pustelnik BIEG GŁÓWNY - 1 Aktywna Gmina Marciszów L
15 Katarzyna Chomiak Jedlina-Zdrój BIEG GŁÓWNY - 1 Biegaj w Jedlinie M
16 paweł chrzanowski Lądek-Zdrój BIEG GŁÓWNY - 1 - L
17 BOGDAN CIECHOMSKI STARA KUŹNIA BIEG GŁÓWNY - 1 ZAWISZA STARA KUŹNIA M
18 ARTUR CIEMIĘGA Lipie BIEG GŁÓWNY - 1 LKB RUDNIK XL
19 Jakub Ciemięga Lipie JUNIOR / JUNIOR MŁODSZY - 1 Lkb Rudnik L
20 Klaudia Czarnecka Stara-Kuźnia BIEG GŁÓWNY - 1 ZAWISZA Stara-Kuźnia L
21 Przemyslaw Czarnecki Stara-Kuźnia BIEG GŁÓWNY - 1 ZAWISZA Stara-Kuźnia XXL
22 Maria Czok Strzelce Opolskie BIEG GŁÓWNY - 1 Alpin Sport Hoka One One Team / UK AZS Politechnika Opolska S
23 ARTUR DEKIERT Poznań BIEG GŁÓWNY - 1 Coffee to GO!! L
24 Jacek Długosz Starachowice BIEG GŁÓWNY - 1 - M
25 Adam Dołęga Nowa Bystrzyca BIEG GŁÓWNY - 1 - M
26 Maria Domiszewska Ustrzyki Dolne BIEG GŁÓWNY - 1 MKS Halicz S
27 Wojciech Domiszewski Ustrzyki Dolne BIEG GŁÓWNY - 1 MKS Halicz M
28 Marta Dreger Bystrzyca Kłodzka BIEG GŁÓWNY - 1 - M
29 Jacek Dudzik Klodzko BIEG GŁÓWNY - 1 LKS ISKRA Jaszkowa M
30 Dariusz Dul Wałbrzych BIEG GŁÓWNY - 1 Mad Runners Wałbrzych L
31 Sara Dwojak Wałbrzych BIEG GŁÓWNY - 1 Mad Runners Wałbrzych S
32 Dagmara Dybek Chorzów BIEG GŁÓWNY - 1 Chsbd "W Ruchu" S
33 Mariusz Dyczek Zdzieszowice BIEG GŁÓWNY - 1 Dyczuś Team L
34 KATARZYNA GAJEWSKA Kłodzko BIEG GŁÓWNY - 1 EBIEGI.PL S
35 MARCIN GAJEWSKI Kłodzko BIEG GŁÓWNY - 1 EBIEGI.PL L
36 Małgorzata Glina - Krawczyk Starczów BIEG GŁÓWNY - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein S
37 Lucyna Glos Łozina BIEG GŁÓWNY - 1 Nie S
38 Oliwia Główka Krynki JUNIOR / JUNIOR MŁODSZY - 1 LKB RUDNIK M
39 Arnold Goliasz Międzygórze BIEG GŁÓWNY - 1 Wilczym Szlakiem L
40 Kinga Gomołysek Głuchołazy BIEG GŁÓWNY - 1 Matner Running Team S
41 Jakub Gorzelańczyk Golęczewo BIEG GŁÓWNY - 1 Tour de Run L
42 Małgorzata Grajnert Domaszków BIEG GŁÓWNY - 1 ULKS BYSTRZYCA KŁODZKA M
43 Tomasz Grochowski Poznań BIEG GŁÓWNY - 1 Husaria Race Team M
44 Magdalena Gumienny Kotlarnia BIEG GŁÓWNY - 1 Zawisza Stara Kuźnia M
45 Alicja Gumkowska Gdańsk MŁODZIK - 1 Lks Zorza Gdynia S
46 Ida Halk Gdynia JUNIOR / JUNIOR MŁODSZY - 1 LKS ZORZA M
47 Marta Hawrot Lądek Zdrój BIEG GŁÓWNY - 1 - S
48 Tomasz Ickowski Gdynia JUNIOR / JUNIOR MŁODSZY - 1 LKS Zorza Gdynia M
49 Mieczysław Igras Nysa BIEG GŁÓWNY - 1 - M
50 JACEK JAGNIĄTKOWSKI Ołdrzychowice Kłodzkie BIEG GŁÓWNY - 1 Klub lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka L
51 Filip Janas Wrocław MŁODZIK - 1 SSMKS M
52 Dariusz Jarosz Bolków JUNIOR / JUNIOR MŁODSZY - 1 UKS PIAST BOLKÓW M
53 Agnieszka Jarzębska Wrocław BIEG GŁÓWNY - 1 INTER Polska SA M
54 Kamil Jastrzębski Kraśnik BIEG GŁÓWNY - 1 SKB Kraśnik S
55 MAREK JEZIERSKI Chrzanów BIEG GŁÓWNY - 1 shamrock M
56 Maciej Jeżyna Koluszki MŁODZIK - 1 LKS Koluszki XL
57 Krzysztof Jilek Bystrzyca Kłodzka BIEG GŁÓWNY - 1 Ulks Bystrzyca Kłodzka/Bogdał Team/Fizjoterapeuty M
58 Andrzej Jończyk Gdynia BIEG GŁÓWNY - 1 GDYNIA M
59 Jarosław Juszczyk Wodzisław Śląski BIEG GŁÓWNY - 1 Gosław Sport Center M
60 Radosław Kacprzak Łódź BIEG GŁÓWNY - 1 Klub Biegacza Provident L
61 Łukasz Kadys Roztoki BIEG GŁÓWNY - 1 Lks Iskra Jaszkowa L
62 Maciej Kajrukszto ŻYRARDÓW BIEG GŁÓWNY - 1 arturkurek.pro CAS XL
63 Grzegorz Kaliszyk Wałbrzych BIEG GŁÓWNY - 1 Mad Runners Wałbrzych M
64 Piotr Kanty Zabrze BIEG GŁÓWNY - 1 - M
65 Jakub Kepa Ruda MŁODZIK - 1 L. K. B Rudnik S
66 Marek Kępiński Bystrzyca Kłodzka BIEG GŁÓWNY - 1 mieszkaniec gminy Bystrzyca Kłodzka L
67 Dominik Kijowski Milcza JUNIOR / JUNIOR MŁODSZY - 1 Kb Krościenko Wyżne M
68 Mateusz Klich Olkusz BIEG GŁÓWNY - 1 KS Olkusz L
69 PIOTR KNAPIK Wrocław BIEG GŁÓWNY - 1 LKS Iskra Jaszkowa M
70 PIOTR KOŃ RĘCZNO BIEG GŁÓWNY - 1 ALPIN SPORT TEAM M
71 Sebastian Kopaszewski Poznań BIEG GŁÓWNY - 1 Akademia Cogito L
72 Daniel Korcz Jaworzno BIEG GŁÓWNY - 1 Jaworzno Runners Pro Team M
73 Marcin Kornaś Bardo BIEG GŁÓWNY - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN L
74 Paweł Kotecki Poznań BIEG GŁÓWNY - 1 Expansja Advertising/King Runner Ultra M
75 Klaudia Kowalska Brody MŁODZIK - 1 L.K.B Rudnik S
76 Karol Kozieł Styków MŁODZIK - 1 LKB Rudnik M
77 Magdalena Krawczyk Brzezina BIEG GŁÓWNY - 1 - S
78 Natalia Krupa Chorzów BIEG GŁÓWNY - 1 ChSBD "W Ruchu" S
79 Sylwia Krzaczkowska Zabłocie BIEG GŁÓWNY - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka S
80 Maja Krzewska Dziurów MŁODZIK - 1 Lkb rudnik S
81 NORBERT KUBIK Świdnica BIEG GŁÓWNY - 1 GtŻ XL
82 Krzysztof Kuczek Gorzanów BIEG GŁÓWNY - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka M
83 Wojciech Kuliński Wrocław BIEG GŁÓWNY - 1 - S
84 Andrzej Kunka Koluszki BIEG GŁÓWNY - 1 Razem Trenujemy Sport XL
85 MARIUSZ KUPIEC Nowa Ruda BIEG GŁÓWNY - 1 EBIEGI.PL M
86 Marcin Laskowski Nowa Ruda BIEG GŁÓWNY - 1 Aktywna Nowa Ruda S
87 Sylwester Lepiarz WRONÓW BIEG GŁÓWNY - 1 LKB RUDNIK S
88 Wacław Leszczyński Świebodzice BIEG GŁÓWNY - 1 - L
89 Paulina Lewandowska Wrocław MŁODZIK - 1 - S
90 Wojtek Lewandowski Wrocław BIEG GŁÓWNY - 1 - S
91 Agnieszka Lubowska Bielsko-Biała JUNIOR / JUNIOR MŁODSZY - 1 KS Sprint Bielsko-BIała S
92 Piotr Łapa Pszczyna BIEG GŁÓWNY - 1 Pszczyna Biega M
93 Kinga Łucka-Wowczuk Gdynia JUNIOR / JUNIOR MŁODSZY - 1 LKS Zorza Gdynia S
94 JANUSZ MAGIERA Wodzisław Śląski BIEG GŁÓWNY - 1 - L
95 Maciej Majchrzak Wrocław BIEG GŁÓWNY - 1 - S
96 Adam Majewski Wrocław MŁODZIK - 1 SSMKS Parasol Wrocław M
97 Grzegorz Malek Kielce BIEG GŁÓWNY - 1 - M
98 Grzegorz Malicki Nowy Kazanów BIEG GŁÓWNY - 1 SCYZORYK L
99 Bartosz Maluga Wrocław BIEG GŁÓWNY - 1 maluga.pl M
100 Dariusz Marek WIELICZKA BIEG GŁÓWNY - 1 Monk Sandals Team S
101 Martyna Masłowska IŁOWA BIEG GŁÓWNY - 1 - S
102 MAŁGORZATA MICHALSKA Stara Bystrzyca BIEG GŁÓWNY - 1 Aktywna Bystrzyca Kłodzka XL
103 Jolanta Michalska Bystrzyca Kłodzka BIEG GŁÓWNY - 1 Aktywna Bystrzyca Kłodzka M
104 Józef Michalski Bystrzyca Kłodzka BIEG GŁÓWNY - 1 Aktywna Bystrzyca Kłodzka XL
105 Bartosz Michalski Stara Bystrzyca BIEG GŁÓWNY - 1 - L
106 Janusz Michalski Stara Bystrzyca BIEG GŁÓWNY - 1 Aktywna Bystrzyca Kłodzka XL
107 Bartosz Misiak Stronie Śląskie BIEG GŁÓWNY - 1 MUKS SZS CIESZYN/Alpin Sport HOKA One One Team L
108 Artur Misiak Stronie Śląskie BIEG GŁÓWNY - 1 Team Bazyl L
109 Mateusz Młynarski Wrocław BIEG GŁÓWNY - 1 - L
110 KAMIL MŁYNARZ Łęcznowola BIEG GŁÓWNY - 1 SKB Kraśnik S
111 Zuzanna Mokros Pabianice BIEG GŁÓWNY - 1 RKS ŁÓDŹ S
112 Marcin Mokrzyński Ołdrzychowice Kłodzkie BIEG GŁÓWNY - 1 Feniks Team M
113 Mateusz Moroń Poznań BIEG GŁÓWNY - 1 - M
114 Wojciech Mucha Wrocław BIEG GŁÓWNY - 1 - XL
115 ryszard Nesterewicz Kłodzko BIEG GŁÓWNY - 1 LKS Iskra Jaszkowa M
116 Andrzej Nikolin Wrocław BIEG GŁÓWNY - 1 - L
117 Jerzy Nogała Leszno BIEG GŁÓWNY - 1 METABO TORA BIKE L
118 Tomasz Nosal Zakopane BIEG GŁÓWNY - 1 - L
119 Kamil Nowak Zawiercie BIEG GŁÓWNY - 1 - S
120 Marcin Nowakowski Wrocław BIEG GŁÓWNY - 1 - M
121 Tomasz Nowakowski Koluszki BIEG GŁÓWNY - 1 - M
122 Katarzyna Oczkowska Stara Bystrzyca BIEG GŁÓWNY - 1 - XL
123 Wojciech Odważny Poznań BIEG GŁÓWNY - 1 OdwaznyTeam.pl M
124 Mikołaj Odważny Warszawa BIEG GŁÓWNY - 1 OdwaznyTeam.pl M
125 Dariusz Odważny Stronie Śląskie BIEG GŁÓWNY - 1 OdwaznyTeam.pl M
126 Paweł Olejniczak Zgierz BIEG GŁÓWNY - 1 - L
127 Wojciech Olewicz Wrocław BIEG GŁÓWNY - 1 - L
128 Rafał Olkis Wrocław BIEG GŁÓWNY - 1 RateMyTrail.com M
129 Magdalena Olmas Bystrzyca Kłodzka BIEG GŁÓWNY - 1 - S
130 VOLODYMYR OPANASENKO wroclaw BIEG GŁÓWNY - 1 Hutin Puj M
131 Krzysztof Orłowski Świebodzice BIEG GŁÓWNY - 1 - M
132 Igor Orłowski Świebodzice MŁODZIK - 1 - M
133 Henryk Ostropolski Dzierżoniów BIEG GŁÓWNY - 1 Bielawska Akademia Biegania L
134 Agata Ozimek Bystrzyca Kłodzka BIEG GŁÓWNY - 1 Pro-Run Wrocław M
135 Radosław Panek Kamieniec Ząbkowicki BIEG GŁÓWNY - 1 Bielawska Akademia Biegania M
136 arkadiusz parysek Brzeg Dolny BIEG GŁÓWNY - 1 - M
137 Olga Pasławska Wrocław BIEG GŁÓWNY - 1 przebiega.pl S
138 Daniel Pawlak Kłodzko BIEG GŁÓWNY - 1 LKS Iskra Jaszkowa M
139 Mikołaj Pawłoś Adamów MŁODZIK - 1 LKB Rudnik M
140 Łukasz Pelc Krosno MŁODZIK - 1 Kb Krościenko Wyżne S
141 Krzysztof Pięta Bielawa BIEG GŁÓWNY - 1 - L
142 Marta Plata Bytom BIEG GŁÓWNY - 1 - S
143 Katarzyna Plewa Stronie Śląskie BIEG GŁÓWNY - 1 nordic16.com XXL
144 Piotr Pogocki Knurów BIEG GŁÓWNY - 1 - S
145 Adam Polc Łaziska Górne BIEG GŁÓWNY - 1 - M
146 Marcel Polc Łaziska Górne BIEG GŁÓWNY - 1 - M
147 Pawel Posluszny Wrocław BIEG GŁÓWNY - 1 AWF Wrocław / KS Artemis M
148 Mikołaj Prejc Koleczkowo JUNIOR / JUNIOR MŁODSZY - 1 LKS Zorza Gdynia L
149 Barbara Prymakowska Tarnów BIEG GŁÓWNY - 1 niezrzeszona S
150 Patryk Ptak Chorzów BIEG GŁÓWNY - 1 ChSBD "W Ruchu" M
151 Paulina Putowska Lobzow JUNIOR / JUNIOR MŁODSZY - 1 KS Olkusz S
152 DARIUSZ RESPONDEK Wrocław BIEG GŁÓWNY - 1 - L
153 Maja Rokita` Gdynia MŁODZIK - 1 LKS Zorza Gdynia S
154 Przemysław Rymwid-Mickiewicz Krapkowice BIEG GŁÓWNY - 1 - M
155 jacek sikora Żelowice BIEG GŁÓWNY - 1 - L
156 Dariusz Sikora Brody MŁODZIK - 1 LKB RUDNIK S
157 Michał Sikora Żelowice BIEG GŁÓWNY - 1 Świdnickie Cepry L
158 Dariusz Sikorski Dzierżoniów BIEG GŁÓWNY - 1 InsERT TEAM XL
159 Paulina Siniarska Warszawa BIEG GŁÓWNY - 1 - S
160 Anna Skalska Bytom BIEG GŁÓWNY - 1 Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy w Krynicy S
161 Piotr Skraburski Gdańsk BIEG GŁÓWNY - 1 - S
162 Dariusz Skrobała Bolechowo BIEG GŁÓWNY - 1 - S
163 Adam Skrutek Lezajsk BIEG GŁÓWNY - 1 - L
164 Jan Skrutek Wrocław BIEG GŁÓWNY - 1 GOPR Bieszczady st.poza służb. L
165 Damian Sławiński Gdynia BIEG GŁÓWNY - 1 LKS Zorza Gdynia M
166 Grzegorz Smusz Stronie Slaskie BIEG GŁÓWNY - 1 - L
167 Michał Smyka Gałków Kolonia MŁODZIK - 1 LKS Koluszki M
168 Karol Sokołowski Gałków Kolonia MŁODZIK - 1 LKS Koluszki M
169 Marek Sokołowski Mysłowice-Wesoła BIEG GŁÓWNY - 1 Alpin Sport HOKA One One Team S
170 Tomasz Stachowicz Olkusz BIEG GŁÓWNY - 1 KS Olkusz L
171 Paulina Stańczak Starachowice JUNIOR / JUNIOR MŁODSZY - 1 LKB Rudnik S
172 Daniel Stańczyk Opole BIEG GŁÓWNY - 1 - L
173 Tomasz Starczyński Gowarzewo BIEG GŁÓWNY - 1 TEAM AKTYWNY STĘSZEW L
174 Dariusz Staszewski Tomaszów Mazowiecki BIEG GŁÓWNY - 1 - L
175 Jerzy Sterczula Międzygórze BIEG GŁÓWNY - 1 Międzygórze L
176 Bartosz Stosz Chorzów BIEG GŁÓWNY - 1 Chorzów L
177 Piotr Straszak Szemud JUNIOR / JUNIOR MŁODSZY - 1 LKS Zorza Gdynia L
178 Małgorzata Szal Polanica-Zdrój BIEG GŁÓWNY - 1 Tenis centrum As S
179 Grzegorz Szczepański Wałbrzych BIEG GŁÓWNY - 1 Mad Runners Wałbrzych M
180 Krzysztof Szubart Racibórz BIEG GŁÓWNY - 1 - M
181 Mirosław Szwal Bystrzyca Kłodzka BIEG GŁÓWNY - 1 - XL
182 Andrzej Ślęzak Mikołów BIEG GŁÓWNY - 1 - L
183 Krystian Ślifierz Styków MŁODZIK - 1 LKB RUDNIK M
184 Ewelina Świątek Wrocław BIEG GŁÓWNY - 1 Spartanie Dzieciom M
185 Krystyna Świerk Janowice Wielkie BIEG GŁÓWNY - 1 NaturalniE Janowice L
186 Mateusz ŚWIESIULSKI Bystrzyca Kłodzka JUNIOR / JUNIOR MŁODSZY - 1 ULKS Bystrzyca Kłodzka - BOGDAŁ TEAM M
187 Ganna Tereshchenko Warszawa BIEG GŁÓWNY - 1 - S
188 Dominik Tofil Bytom BIEG GŁÓWNY - 1 ChSBD M
189 Dawid Tomaszek Gdynia JUNIOR / JUNIOR MŁODSZY - 1 LKS ZORZA GDYNIA L
190 WOJCIECH TOMASZKIEWICZ Stronie Śląskie BIEG GŁÓWNY - 1 Run Forest M
191 Rafał Tomczyk Wrocław BIEG GŁÓWNY - 1 Wosiek Team M
192 Dariusz Turkiewicz Wrocław BIEG GŁÓWNY - 1 - M
193 Wiktor Urban Zabrze BIEG GŁÓWNY - 1 Night Runners Zabrze / ZPB S
194 ryszard walczak Zielona Góra BIEG GŁÓWNY - 1 - XL
195 BARTŁOMIEJ WALOSZCZYK Świętoszów BIEG GŁÓWNY - 1 10BKPanc Świętoszów S
196 Adam Wcisło Jaszkowa Dolna BIEG GŁÓWNY - 1 LKS Iskra Jaszkowa L
197 ILONA WERENKOWICZ-WRONA Pawłów BIEG GŁÓWNY - 1 LKB RUDNIK M
198 Jan Wiecha Kuczów MŁODZIK - 1 Lkb Rudnik M
199 Katarzyna Wilk Tarnów BIEG GŁÓWNY - 1 - S
200 Magdalena Wójcicka Lubartów BIEG GŁÓWNY - 1 SKB Kraśnik S
201 ARKADIUSZ WRONA Pawłów BIEG GŁÓWNY - 1 LKB Rudnik L
202 Lucjan Wroński Kotlarnia BIEG GŁÓWNY - 1 Zawisza Stara Kuźnia M
203 Marta Zagożdżon Gdynia JUNIOR / JUNIOR MŁODSZY - 1 LKS Zorza Gdynia S
204 Izabela Zatorska Wrocanka BIEG GŁÓWNY - 1 Alpin Sport Hoka One One Team/KB Krościenko Wyżne M
205 Dominik Ząbczyński Jastrzębie-Zdrój BIEG GŁÓWNY - 1 Alpin Sport HOKA One One Team M
206 Krzysztof Zieliński Gdynia MŁODZIK - 1 LKS Zorza Gdynia S
207 Anna Żółtak Busko-Zdrój BIEG GŁÓWNY - 1 LUB Rudnik S
208 Krzysztof Żygenda Gdynia BIEG GŁÓWNY - 1 LKS Zorza Gdynia M

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Rozmiar koszulki
1 Ewelina Antosiak BYSTRZYCA KLODZKA BIEG GŁÓWNY - - - S
2 Wojciech Bałys Stronie Śląskie MŁODZIK - - - S
3 Grzegorz Bandur Poznań BIEG GŁÓWNY - - KB MANIAC POZNAŃ M
4 Jolana Benešová Bezděkov n/M BIEG GŁÓWNY - - Redpoint Team S
5 Nikol Benešová Bezděkov n/M BIEG GŁÓWNY - - Redpoint Team S
6 Karolina Bielecka Michałowo JUNIOR / JUNIOR MŁODSZY - - Niestowarzyszona / MKL JAROCIN M
7 Patrycja Bielecka Michałowo JUNIOR / JUNIOR MŁODSZY - - Niestowarzyszona / MKL JAROCIN M
8 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie JUNIOR / JUNIOR MŁODSZY - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN M
9 Grzegorz Chojnacki Zielonka BIEG GŁÓWNY - - Dziady OCR M
10 Daniel Czarniecki Polanica-Zdrój BIEG GŁÓWNY - - TiE M
11 Jarek Czuba Kraków BIEG GŁÓWNY - - Team Mountain Fuel Polska S
12 Ewa Czuchry Warszawa BIEG GŁÓWNY - - KS Kandahar L
13 Ignacy Domiszewski Ustrzyki Dolne BIEG GŁÓWNY - - MKS Halicz L
14 Tomasz Engel Oława BIEG GŁÓWNY - - straż pożarna Oława M
15 Dominik Gawlaz Cieszyn BIEG GŁÓWNY - - DANIEL WOSIK TERVEL TEAM S
16 Przemysław Górak Sobótka BIEG GŁÓWNY - - KB Sobótka S
17 Dariusz Grabowski Bratian BIEG GŁÓWNY - - Radomno Biega XL
18 Błażej Gregor Piechcin BIEG GŁÓWNY - - SPWLąd Poznań S
19 Adam Gruda Nowa Ruda JUNIOR / JUNIOR MŁODSZY - - KL Ziemia Kłodzka M
20 Joanna Hoja Wałbrzych BIEG GŁÓWNY - - ALPIN SPORT HOKA HOKA ONE TEAM S
21 Mateusz Joachimski Wałbrzych BIEG GŁÓWNY - - Ronal Polska RUN L
22 Krzysztof Karoń Stronie Śląskie BIEG GŁÓWNY - - - L
23 Jakub Kępa Brody BIEG GŁÓWNY - - LKB RUDNIK XL
24 Marek Kierczak Świdnica BIEG GŁÓWNY - - Świdnicka Grupa Biegowa M
25 MARIUSZ KOŃKA CHOJNÓW BIEG GŁÓWNY - - - L
26 Mirosław Kopacz Poznan BIEG GŁÓWNY - - - M
27 Rafał Kopij Stara Bystrzyca BIEG GŁÓWNY - - - L
28 FRANCISZEK Kornaś Bardo MŁODZIK - - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN S
29 Urszula Krupa Ząbkowice Śląskie MŁODZIK - - klub lekkoatletyczny ,,Ziemia Kłodzka" S
30 Maciej Kubiak Reda BIEG GŁÓWNY - - Zoeller Tech M
31 Bernadeta Kupczak Gliwice BIEG GŁÓWNY - - - S
32 KRZYSZTOF LAZAROWICZ Paczków BIEG GŁÓWNY - - - M
33 Wiktor Majchrowicz Rogi BIEG GŁÓWNY - - TS Beskidy M
34 MACIEJ MAJEWSKI Świdnica BIEG GŁÓWNY - - - M
35 Paweł Marcinowski Stara Łomnica BIEG GŁÓWNY - - - M
36 KARIOLINA MATIASIK Ustrzyki Dolne JUNIOR / JUNIOR MŁODSZY - - MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE S
37 magdalena mendyka Wrocław BIEG GŁÓWNY - - Go go Power Rangers M
38 Agnieszka Michalska Krosnowice BIEG GŁÓWNY - - KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE M
39 Michał Morawski Kłodzko BIEG GŁÓWNY - - - L
40 Mateusz Moroń Poznań BIEG GŁÓWNY - - - M
41 Izabella Moskal Poznań BIEG GŁÓWNY - - Drużyna Szpiku S
42 Magdalena Mrzygłód Wrocław BIEG GŁÓWNY - - - XL
43 Łukasz Nowak Wrocław BIEG GŁÓWNY - - NOA M
44 Rafał Nowak jarocin BIEG GŁÓWNY - - Bridgestone Poznań Sport Team M
45 Sylwia Olejniczak Kłodzko BIEG GŁÓWNY - - Ebiegi.pl S
46 Paweł Olesiuk Szczytna BIEG GŁÓWNY - - - M
47 Irena PAKOSZ januszkowice BIEG GŁÓWNY - - Zawisza Stara Kużnia S
48 Marcin Pałys Nowa Ruda BIEG GŁÓWNY - - UKS Ludwikowice M
49 Krzysztof Pietrzyk Koluszki BIEG GŁÓWNY - - LKS KOLUSZKI M
50 Bartosz Podsadny Poznań BIEG GŁÓWNY - - - M
51 Bartosz Polak Żelazno JUNIOR / JUNIOR MŁODSZY - - Klub lekkoatletyczny ziemia kłodzka S
52 Sebastian Polak Żelazno JUNIOR / JUNIOR MŁODSZY - - KL Ziemia Kłodzka M
53 Janusz Powała Lubin BIEG GŁÓWNY - - JiL L
54 Magdalena Runowicz Jaszkowa Dolna BIEG GŁÓWNY - - - M
55 Adam Sikora Żelowice BIEG GŁÓWNY - - Sikory L
56 Henryk Sobczak Nowy Targ BIEG GŁÓWNY - - - L
57 SERGIUSZ SOLARSKI Wałbrzych BIEG GŁÓWNY - - - L
58 Norbert Stępniewski Starachowice BIEG GŁÓWNY - - LKB Rudnik M
59 Sławomir Szarafin Wałbrzych BIEG GŁÓWNY - - BiegiGórskie.eu L
60 Anna Świerk Janowice Wielkie BIEG GŁÓWNY - - NaturalniE Janowice M
61 MICHAŁ TALAGA rawicz BIEG GŁÓWNY - - - XXL
62 Marcin Tatka Wojbórz BIEG GŁÓWNY - - Aby do mety M
63 Dariusz Tęcza Jedlina Zdrój BIEG GŁÓWNY - - - L
64 Tomasz Tyl Kłodzko BIEG GŁÓWNY - - Ebiegi.pl L
65 JERZY ULIASZ Bystrzyca Kłodzka BIEG GŁÓWNY - - LKS Iskra Jaszkowa M
66 Kamil Wdowiak Stara Bystrzyca BIEG GŁÓWNY - - - XL
67 Monika Węgrzyn Widełka JUNIOR / JUNIOR MŁODSZY - - UKS Tiki Taka Kolbuszowa S
68 Piotr Wielgosz Olkusz BIEG GŁÓWNY - - KS Olkusz L
69 Marcin Wojrach Stronie Śląskie BIEG GŁÓWNY - - WILDCAT TEAM L
70 Adrian Wojtacha Olkusz BIEG GŁÓWNY - - KS Olkusz L
71 Wojciech Wozniak Poznan BIEG GŁÓWNY - - Better L
72 Paulina Woźny Szczytna BIEG GŁÓWNY - - - M
73 MARCIN WRÓBEL Wrocław BIEG GŁÓWNY - - Mitsubishi Materials Mtb Team M
74 Katarzyna Ziemba BYSTRZYCA KLODZKA BIEG GŁÓWNY - - - S
75 Tomasz Żurek Wrocław BIEG GŁÓWNY - - Zurek team M


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 77
Mężczyźni 206
Wszyscy 283