Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Niepełnosprawny Mieszkaniec Polanicy Drużyna
1 Adam Anusz Imbramowice M3 NIE NIE Żarów Biega
2 Roksana Anusz Imbramowice K3 NIE NIE Żarów Biega
3 Roman Awrycewicz Nowa Ruda M5 NIE NIE uks ludwikowice
4 MONIKA AWRYCEWICZ Nowa Ruda K3 NIE NIE UKS Ludwikowice
5 Łukasz Babiak Kłodzko M3 NIE NIE -
6 Robert Banaś Nowa Ruda M3 NIE NIE Aktywna Nowa Ruda
7 Sebastian Bednarek Nowa Ruda M3 NIE NIE Aktywna Nowa Ruda
8 Marcin Bernecki Kłodzko M3 NIE NIE -
9 Łukasz Bienias Dzierżoniów M3 NIE NIE -
10 Elżbieta Bisikiewicz Nowa Ruda K4 NIE NIE UKS Ludwikowice
11 Anna Biskupska Polanica Zdrój K3 NIE TAK -
12 Igor Blaźniak Nowa Ruda Słupiec M1 NIE NIE Maraton Nowa Ruda
13 Paweł Bogdał Międzygórze M4 NIE NIE ULKS Bystrzyca Kłodzka
14 Krystian Bryła Słupiec M1 NIE NIE Maraton Nowa Ruda
15 Marek Bykowski Ścinawka Średnia M1 NIE NIE -
16 Małgorzata Bzdyra Polanica—Zdrój K4 NIE TAK -
17 Mirosław Chmaj Kłodzko M4 NIE NIE -
18 Iwona Chmaj Kłodzko K4 NIE NIE -
19 Adam Chorzępa Szczytna M5 NIE NIE -
20 Maciej Cieciuch Polanica Zdrój M4 NIE TAK OLAWS ZŁOTORYJA
21 Monika Cieciuch Polanica Zdrój K3 NIE TAK Uzdrowiska Kłodzkie
22 Maria Czarnecka Duszniki Zdrój K3 NIE NIE Team Sanders Run
23 Agata Dereń Stara Łomnica K2 NIE NIE LKS Iskra Jaszkowa
24 Joanna Domagała Dzierżoniów K3 NIE NIE -
25 Joanna Domagała Dzierżoniów M3 NIE NIE -
26 paweł droździk Nysa M4 NIE NIE wkb meta lubliniec
27 Adrian Dydyna Międzylesie M2 TAK NIE -
28 Magdalena Dyja Polanica Zdrój K2 NIE TAK -
29 Katarzyna Faruga Radków K4 NIE NIE -
30 Łukasz Fil Wrocław M3 NIE NIE Veritas
31 Dariusz Fuchs Ołdrzychowice Kłodzkie M5 NIE NIE Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka
32 KATARZYNA GAJEWSKA Kłodzko K4 NIE NIE EBIEGI.PL
33 NATALIA GAJEWSKA Kłodzko K2 NIE NIE EBIEGI.PL
34 MARCIN GAJEWSKI Kłodzko M4 NIE NIE EBIEGI.PL
35 Martyna Gędłek Ząbkowice Śląskie K2 NIE NIE -
36 Anna Gołębiewska Kłodzko K3 NIE NIE EBIEGI.PL
37 Rafał GORYNIAK Kłodzko M3 NIE NIE -
38 Justyna Goździcka Wojbórz K3 NIE NIE -
39 Krzysztof Gregorczyk Chełmsko Śląskie M4 NIE NIE -
40 Andrzej Grzywnowicz Kłodzko M6 NIE NIE -
41 MARCIN GWIAZDA Polanica zdroj M1 TAK TAK -
42 Sebastian Gwiazda Polanica Zdrój M1 TAK TAK -
43 Patryk Gwiazda Polanica zdroj M2 TAK TAK -
44 Marta Homa Kłodzko K4 NIE NIE KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE
45 Aleksandra Homa Kłodzko K1 NIE NIE KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE
46 Oliwier Hryc Polanica-Zdrój - NIE TAK Team OPS
47 JACEK JAGNIĄTKOWSKI Ołdrzychowice Kłodzkie M3 NIE NIE Klub lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka
48 Kazimierz Jagodziński Wolibórz M4 NIE NIE NOWA RUDA BIEGA
49 Emilia Janowska Szczytna K3 NIE TAK -
50 Paweł Jasiński Polanica Zdrój M3 NIE TAK -
51 Ula Jędrzejewska sława K4 NIE NIE WATAHA
52 Łukasz Jędrzejewski sława M4 NIE NIE WATAHA
53 Krzysztof Kadłubicki Szczytna M1 TAK NIE -
54 Barbara Anna Kamińska Radków K4 NIE NIE -
55 Mirosław Kapłan Bardo M6 NIE NIE -
56 Stanisław Kapłon Kłodzko M6 NIE NIE LKS Iskra Jaszkowa
57 Witold Kapłon Polanica-Zdrój M4 NIE TAK DUVENBECK MTB TEAM
58 Izabela Kapłon Polanica-Zdrój K4 NIE TAK -
59 Renata Kapłon Kłodzko K5 NIE NIE LKS Iskra Jaszkowa
60 Jakub Kapłon Polanica Zdrój M2 TAK TAK -
61 Krzysztof Karasek Kłodzko M3 NIE NIE -
62 Łukasz Karpowicz Gorzanow M1 TAK NIE -
63 Kajetan Kauba Kłodzko M2 NIE NIE -
64 Iwona Kawalec Wambierzyce K3 NIE NIE -
65 Klaudia Kiefer Skarbimierz K2 NIE NIE -
66 Dorota Koberska Polanica-Zdrój K2 NIE TAK Team Sander Run
67 Grzegorz Koberski Polanica-Zdrój M3 NIE TAK Team Sanders Run
68 Arkadiusz Kociemba Kłodzko M4 NIE NIE -
69 Paweł Kokot Zielona Góra M3 NIE NIE Harpagan ZG
70 Patryk Kolaśinski Ołdrzychowice Kłodzkie M1 TAK NIE -
71 Tomasz Komorek Radomierzyce M3 NIE NIE -
72 ARTUR KONIECZYŃSKI Kłodzko M4 NIE NIE -
73 MARIUSZ KONIECZYŃSKI Kłodzko M4 NIE NIE -
74 FRANCISZEK Kornaś Bardo - NIE NIE Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
75 Marcin Kornaś Braszowice M4 NIE NIE Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
76 Jerzy Kostrzewski Kłodzko M6 NIE NIE -
77 Paweł Kotrys Paczków M3 NIE NIE Team Sanders Run
78 Tomasz Kowal Kłodzko M3 NIE NIE EBIEGI.PL
79 Tomasz Kozieł Kudowa-Zdrój M4 NIE NIE #WAWRZYNTEAM
80 Agata Kreiser Polanica-Zdrój K1 NIE TAK -
81 MARCIN KRUPA Nowa Ruda-Słupiec M4 NIE NIE AKTYWNA NOWA RUDA
82 Łukasz Krzysztofka Przyłęk M1 TAK NIE -
83 Justyna Kubicz Ząbkowice Śląskie K2 NIE NIE -
84 Urszula Kujawka głuszyca K3 NIE NIE Kat cross Wałbrzych
85 Piotr Kujawka głuszyca M4 NIE NIE Kat cross Wałbrzych
86 Norbert Kulawiak Kłodzko M4 NIE NIE LKS ISKRA JASZKOWA
87 Marcin Laskowski Nowa Ruda M3 NIE NIE Aktywna Nowa Ruda
88 Seweryn Laszewicz Szczytna K4 NIE NIE -
89 Dominika Leszczyńska-Bogdał Międzygórze K3 NIE NIE ULKS Bystrzyca Kłodzka
90 MAREK LEŚNICKI Stanowice M5 NIE NIE Strzegomska Dwunastka
91 JUSTYNA LEŚNIEWSKA Radków K3 NIE NIE Aktywna Nowa Ruda
92 Patrycja Lewandowska Ołdrzychowice Kłodzkie K3 NIE NIE Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka
93 Ryszard Lewandowski Ołdrzychowice Kłodzkie M6 NIE NIE Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka
94 Dawid Łaźniowski Kudowa Zdrój M3 NIE NIE EBIEGI.PL
95 JAROSŁAW ŁUCZAK Polanica-Zdrój M4 NIE TAK Oldboys Polanica Zdrój
96 Marta Łysyganicz Kłodzko K2 NIE NIE KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE
97 Emilian Marciniszyn Polanica-Zdrój - NIE TAK -
98 ŁUKASZ MARCJANEK Szczytna M3 NIE NIE LKS Iskra Jaszkowa
99 Weronika Mokrzycka Gorzanów K3 NIE NIE -
100 Ewa Musiał Kłodzko K4 NIE NIE EBIEGI.PL
101 Barbara Niemiec Nowa Ruda K5 NIE NIE -
102 Waldemar Niemiec Nowa Ruda M5 NIE NIE -
103 Marta Nonas Polanica Zdrój K3 NIE TAK -
104 Katarzyna Nowaczyk Polanica Zdrój K4 NIE TAK -
105 Gabriel Nowak Racibórz M2 TAK NIE -
106 MAGDALENA OMYŁA Kłodzko K3 NIE NIE -
107 Henryk Ostropolski Dzierżoniów M6 NIE NIE Bielawska Akademia Biegania
108 Katarzyna Pacześna Ołdrzychowice Kłodzkie K3 NIE NIE -
109 Marcin Pałys Nowa Ruda M3 NIE NIE UKS Ludwikowice
110 Bronek Parada Polanica Zdrój M4 NIE TAK -
111 Daniel Pawlak Kłodzko M4 NIE NIE Iskra Jaszkowa
112 Remigiusz Piotrowski Polanica Zdrój M3 NIE TAK -
113 Marek Piotrowski Bystrzyca Kłodzka M5 NIE NIE Goggle PAE Team
114 Łukasz Pisula Kudowa-Zdrój M3 NIE NIE -
115 Jan Plachytka Nowa Ruda M4 NIE NIE Aktywna Nowa Ruda
116 Kornelia Prorok Nowa Ruda K3 NIE NIE -
117 Joanna Ressel Polanica-Zdrój K3 NIE TAK Bukowy Park
118 Jakub Rębiałkowski Polanica Zdrój M3 NIE TAK -
119 Marlena Runiewicz-Wac Polanica-Zdroj K5 NIE TAK -
120 Emilia Sabo Polanica-Zdrój K1 NIE TAK niezrzeszony
121 Karol Sadowski Stronie Śląskie M1 TAK NIE -
122 Robert Sadzik Bardo M3 NIE NIE NEOPROFIL
123 Robert Sałapatek Lutomia M4 NIE NIE -
124 Ewelina Serafin Radków K4 NIE NIE -
125 Robert Serafin Radków M4 NIE NIE -
126 Joanna Sitkowska Kłodzko K2 NIE NIE -
127 Marcin Skorobohaty Kłodzko M3 NIE NIE -
128 Katarzyna Skorobohaty Kłodzko K3 NIE NIE -
129 Łukasz Smużny Wałbrzych M1 NIE NIE Predators Wałbrzych
130 ANTONI Sobczak Nysa M4 NIE NIE Nysa Biega/CrossandActive Nysa
131 Aleksander Sobczak Dzierżoniów M3 NIE NIE Bielawska Akademia Biegania
132 monika sprot Kiełczów K3 NIE NIE -
133 Kamil Stanek Bystrzyca Kłodzka M2 NIE NIE Team Sanders Run
134 HENRYK STRZELCZAK Nowa Ruda M6 NIE NIE KS MARATON
135 Sylwia Sułkowska Zielona Góra K3 NIE NIE Harpagan ZG
136 Małgorzata Szal Polanica-Zdrój K3 NIE TAK -
137 KAMIL SZAROTA Ścinawka Średnia M3 TAK NIE EBIEGI.PL
138 Marta Szewczyk Radków K3 NIE NIE -
139 Weronika Szmechlik Nowa Ruda K2 NIE NIE -
140 Sebastian Szuba Międzylesie M2 NIE NIE Brak
141 JACEK SZYDA Wrocław M4 NIE NIE PRO-RUN WROCŁAW
142 Daria Szymańska Polanica zdroj K4 NIE TAK -
143 Michał Terek Kłodzko M2 NIE NIE -
144 MACIEJ TOMAKA Kłodzko M3 NIE NIE KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE
145 Dorota Tomera Stara Bystrzyca K4 NIE NIE lks iskra jaszkowa
146 Radek Tyś Nowa Ruda M3 NIE NIE Nowa Ruda Biega
147 JERZY ULIASZ Bystrzyca Kłodzka M5 NIE NIE LKS Iskra Jaszkowa
148 Izabela Urbańska-Krawczyk Kamieniec Wrocławski K5 NIE NIE Familyfit
149 Mariusz Winiarz Polanica-Zdrój M4 NIE TAK Team OPS
150 Agnieszka Wiśniewska Nowa Ruda-Słupiec K3 NIE NIE NOWA RUDA BIEGA
151 JACEK WIŚNIEWSKI Nowa Ruda-Słupiec M4 NIE NIE NOWA RUDA BIEGA
152 Artur Witowski Dębowina M4 NIE NIE -
153 Adrian Wojnar Duszniki-Zdrój M1 NIE NIE SMS Duszniki-Zdrój
154 Waldemar Woźniak Wrocław M3 NIE NIE EBIEGI.PL
155 Karolina Wujek Gostyń K4 NIE NIE -
156 Piotr Zalewski Wrocław M3 NIE NIE KB Harcownik Jelcz-Laskowice
157 Marta Zaucha Kłodzko K3 NIE NIE KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE
158 Marek Zbyryt Nowa Ruda M5 TAK NIE AKTYWNA NOWA RUDA
159 HALINA ZBYRYT Nowa Ruda K4 NIE NIE AKTYWNA NOWA RUDA
160 Katarzyna Zielińska Kłodzko K3 NIE NIE -
161 Sylwester Zieliński Kłodzko M3 NIE NIE -
162 Przemysław Zwaduch Kłodzko M4 NIE NIE EBIEGI.PL


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K1 3
K2 10
K3 28
K4 17
K5 4
M1 12
M2 8
M3 33
M4 29
M5 8
M6 7
Kobiety 62
Mężczyźni 100
Wszyscy 162