Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Powiatu Rozmiar koszulki Służby Mundurowe Służba Więzienna Nauczyciel Samorządowiec
1 Daniel Abramowicz Chełm M30 1 Chełmskie Speed Trampki NIE M NIE - NIE NIE
2 Anna Adamczyk Siennica Nadolna K 30 1 CBI TAK M NIE - NIE NIE
3 Jacek Adamczyk Chełm M50 1 - NIE M NIE - NIE TAK
4 Pozak Andrzey Warszawa M50 1 - NIE L NIE - NIE NIE
5 Marek Antończak Żółkiewka M30 1 Krasnystaw Biega TAK L NIE - NIE NIE
6 Bruno Arich-Gerz Huerth / Niemcy M50 1 - NIE XL NIE - TAK NIE
7 Wiesław Bać Racławówka M40 1 - NIE L NIE - TAK NIE
8 MAREK BAJKOWSKI Wisznice M40 1 - NIE L TAK NIE NIE NIE
9 Mateusz Banaś Katowice M30 1 Night Runners Katowice NIE M NIE - NIE NIE
10 Karolina Baran Siennica Nadolna K 30 1 4NALSKY.RUN TAK L NIE - NIE NIE
11 Tomasz Baran Puławy M30 1 - NIE XL NIE - NIE NIE
12 Lucyna Baran-Hałasa Zamość K 30 1 Rgb cyku pyku NIE S TAK NIE NIE NIE
13 Agata Baranowska Lublin K 30 1 Lublin Biega NIE M NIE - NIE NIE
14 Tomasz Barszczewski Warszawa M40 1 - NIE L NIE - NIE NIE
15 Wojciech Bartnik Hrubieszów M50 1 Barni NIE XL NIE - NIE NIE
16 Hubert Bazylewicz Warszawa M30 1 - NIE M NIE - NIE NIE
17 Konrad Bednarczyk Lublin M30 1 - NIE L NIE - NIE NIE
18 Mikołaj Bekasiak Szamotuły M18 1 Także tego... NIE M NIE - NIE NIE
19 Mariusz Biaduń SIEDLCE M30 1 Biegacze Pomagacze NIE M NIE - NIE NIE
20 Jacek Białas Lublin M30 1 - NIE L TAK TAK NIE NIE
21 Mirosław Biały Ziółków M40 1 - NIE XL NIE - NIE NIE
22 Marcin Bida Krasnystaw M30 1 - TAK L NIE - NIE NIE
23 Krzysztof Bielak Lublin M30 1 PKO Bank Polski NIE M NIE - NIE NIE
24 Juliusz Bielak Lublin M30 1 - NIE M NIE - NIE NIE
25 Adrian Bielecki Krasnystaw M18 1 ZAPASY KRASNYSTAW TAK L NIE - NIE NIE
26 Marcin BIL Lublin M40 1 LITPOLUKRBRIG NIE M TAK NIE NIE NIE
27 Marek Bisek Lublin M50 1 Lubelski Węgiel "BOGDANKA" NIE M NIE - NIE NIE
28 Jarek Blacha Biłgoraj M30 1 - NIE XL NIE - NIE NIE
29 Alena Blokhina Minsk K40 1 Victoria NIE M NIE - NIE NIE
30 Piotr Bocian Lublin M40 1 - NIE L NIE - NIE NIE
31 Marek Bojarski Krasnystaw M18 1 - TAK M NIE - NIE NIE
32 Grzegorz Bojarski Piaski M30 1 - NIE M TAK NIE NIE NIE
33 Patryk Bojarski Krasnystaw M18 1 - TAK S NIE - NIE NIE
34 Leszek Bołochowski Turka M40 1 - TAK M TAK NIE NIE NIE
35 Piotr Borgoń Lublin M18 1 MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAM NIE M NIE - NIE NIE
36 Arkadiusz Borowiec Chełm M40 1 24 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY NIE M TAK NIE TAK NIE
37 Damian Borowski Żółtańce-Kolonia M18 1 - NIE L TAK NIE NIE NIE
38 Kamil Borowski Żółtańce Kolonia M18 1 Chełm Biega NIE M NIE - NIE NIE
39 Zbigniew Boruch Świdnik M50 1 Biegający Świdnik NIE L NIE - NIE NIE
40 Adam Brodecki Radzyń Podlaski M18 1 WATAHA łączy nas bieganie NIE XL NIE - NIE NIE
41 Andrzej Brygoła Lublin M60 1 - NIE M NIE - NIE NIE
42 Katarzyna Buczkowska Krasnystaw K18 1 Dziki Czechów TAK S NIE - NIE NIE
43 Krzysztof Buławski Puchaczów M50 1 Bogdanka NIE M NIE - NIE NIE
44 Stanisław Burzykowski Lublin M60 1 - NIE XL NIE - NIE NIE
45 Jacek Charaba Pawłów M30 1 Zawisza Stara Kuźnia NIE M NIE - NIE NIE
46 Piotr Chlebowski Ryki M40 1 Inspektorat Wsparcia SZ NIE XL TAK NIE NIE NIE
47 Agnieszka Chodun Lublin K40 1 - NIE S NIE - TAK NIE
48 Marek Chodun Lublin M40 1 - NIE XL NIE - NIE NIE
49 Robert Chrzan Gniezno M50 1 - NIE L NIE - TAK NIE
50 Paweł Chuba Krasnystaw M40 1 - TAK S NIE - TAK NIE
51 Daniel Chutkowski Biłgoraj M18 1 - NIE M NIE - NIE NIE
52 Jacek Cichorz Bystrzejowice Drugie M30 1 - NIE L NIE - NIE NIE
53 Krzysztof Cichosz Krasnystaw M40 1 - TAK L TAK NIE NIE NIE
54 Michał Ciekliński Malbork M18 1 MALBORK BIEGA!!! NIE L NIE - NIE NIE
55 Krzysztof Cieszko Lublin M18 1 - NIE M NIE - NIE NIE
56 Rafal Czajkowski Warszawa M40 1 EkoBiegi NIE M NIE - NIE NIE
57 Rafał Czelej Świdnik M30 1 BIEGAJĄCY Świdnik NIE L NIE - TAK NIE
58 Marek Czernecki Lublin M40 1 Drużyna Jezusa NIE L NIE - NIE NIE
59 Adrian Czerniak Lublin M30 1 LATAJĄCE KLAPKI KUBOTA NIE M NIE - NIE NIE
60 Ireneusz Czyżewski Bezek M40 1 - NIE M TAK NIE NIE NIE
61 Bożena Dąbrowska Krasnystaw K40 1 Krasnystaw Biega TAK L NIE - NIE TAK
62 Łukasz Dąbrowski Biłgoraj M18 1 Biłgoraj Biega TAK M NIE - NIE NIE
63 Wojciech Deleżuch Niemce M40 1 Nie Ma Letko NIE M TAK NIE NIE TAK
64 Piotr Dembiński Majdan Kozic Dolnych M30 1 MAKONDO TIME NIE M NIE - NIE NIE
65 Bartłomiej Deptuś Krasnystaw M30 1 - TAK XL NIE - NIE NIE
66 MARIUSZ Dominik Biłgoraj M40 1 może BUT Biłgoraj Ultra Trail NIE L NIE - NIE NIE
67 Marcin Dras Krasnystaw M40 1 - TAK L NIE - NIE NIE
68 Marcin Drążkiewicz Warszawa M40 1 - NIE S NIE - NIE NIE
69 Paweł Dudek Krasnystaw M30 1 - TAK XL NIE - NIE TAK
70 Barbara Dzida Wielobycz K40 1 - NIE S NIE - NIE NIE
71 Wojciech Dziki Zamość M30 1 waldemardziki.pl NIE L NIE - NIE NIE
72 Robert Dziura Chełm M40 1 ZK Chełm TAK L TAK TAK NIE NIE
73 Radoslaw Echta Chełm M30 1 chełmbiega NIE S TAK NIE NIE NIE
74 Zbigniew Falba Warszawa M40 1 Cabernet Moravia NIE S NIE - NIE NIE
75 Michał Feledyn Kraśnik M18 1 Erkado RT Kraśnik NIE XL NIE - NIE NIE
76 Bartłomiej Fidecki Warszawa M30 1 - TAK S NIE - NIE NIE
77 Stanisław Filewicz Wincentów M50 1 - TAK L NIE - NIE NIE
78 Wojciech Flak Podhorce M30 1 - NIE M TAK NIE NIE NIE
79 Ula Foltyn LUDWIN K40 1 Łęczna Biega NIE M NIE - NIE NIE
80 Dawid Foltyn kostkowice M18 1 Iskry Grupa Biegowa NIE S NIE - NIE NIE
81 ROBERT FORNAL Krasnystaw M40 1 PIWO MOJE PALIWO TAK L NIE - NIE NIE
82 Jakub Fornalski Krasnystaw M18 1 4NALSKY.RUN TAK M TAK NIE NIE NIE
83 Tomasz Fornalski Krasnystaw M40 1 4Nalsky.Run TAK XL NIE - NIE NIE
84 Marcin Franczak Lublin M30 1 AKPOL TEAM NIE XL NIE - NIE NIE
85 Ewa Furmanik Świerże K40 1 Chełm biega NIE M NIE - NIE TAK
86 Konrad Gawron Widniowka M18 1 Widniowka biega TAK M NIE - NIE NIE
87 Joanna Gąszczyk Lublin K40 1 - NIE S NIE - TAK NIE
88 Edward Gigilewicz Świdnik M50 1 KUL Runnig Team NIE L NIE - NIE NIE
89 Michał Gilas Biłgoraj M30 1 - NIE M NIE - NIE NIE
90 Tomasz Gmiterek Lublin M40 1 - NIE M NIE - TAK NIE
91 Marcin Gniadek Ryki M30 1 - NIE L NIE - NIE NIE
92 Andrzej Golański Dąbrowa M30 1 Bieszczadzkie Wilki NIE L NIE - NIE NIE
93 Ireneusz Golec Krasnystaw M30 1 Vege Runners TAK S NIE - NIE NIE
94 Sebastian Golian Lublin M30 1 GRAT z biegusiem.pl NIE L NIE - NIE NIE
95 Karol Gołofit Lublin M30 1 PKO Bank Polski NIE M NIE - NIE NIE
96 Piotr Gorzel Świdnik M30 1 Biegający Świdnik NIE M NIE - NIE NIE
97 Tomasz Gosztyła Rzeszów M40 1 - NIE M NIE - NIE NIE
98 Krzysztof Goździcki Lublin M50 1 biegam do minus sześciu NIE XL NIE - NIE NIE
99 Ireneusz Góźdź Lubartów M40 1 - NIE XL NIE - NIE TAK
100 Piotr Gradowski Warszawa M40 1 - NIE M NIE - NIE NIE
101 Łukasz Grochowski Lublin M18 1 - TAK L NIE - NIE NIE
102 Radosław Gromek Warszawa M30 1 - NIE XL NIE - TAK NIE
103 Magdalena Gromysz Abramowice Prywatne K 30 1 - NIE M NIE - NIE NIE
104 Jacek Gromysz Abramowice Prywatne M40 1 - NIE L TAK NIE NIE NIE
105 Jolanta Grzesik Tomaszów Lubelski K40 1 Tomaszowska Grupa Biegowa NIE M NIE - NIE NIE
106 Michał Grzesiuk Łęczna M40 1 Łęczna Biega NIE L TAK NIE NIE NIE
107 WIESŁAW PIOTR GRZYWACZEWSKI Okszów M40 1 Z.K. CHEŁM NIE XL TAK TAK NIE NIE
108 Monika Guluk Uchanie K 30 1 Uchanie biegają NIE L NIE - NIE NIE
109 Wojciech Gutkowski szydłowiec M40 1 - NIE XL NIE - NIE NIE
110 Aleksandra Harasim Lublin K 30 1 - NIE S NIE - NIE NIE
111 Ireneusz Hawryluk Krasnystaw M50 1 Krasnystaw Birga TAK L TAK TAK NIE NIE
112 Marek Horbaczewski Chełm M50 1 - NIE M NIE - NIE NIE
113 Stanisław Hrymak Lubaczów M60 1 - NIE XL NIE - NIE NIE
114 Mateusz Huk Chełm M18 1 Dzikusy w natarciu NIE L NIE - NIE NIE
115 Andrzej Jabłoński Chełm M50 1 PSG Dorohusk NIE L TAK NIE NIE NIE
116 Tomasz Jagi Zamość M40 1 Robonauka Biega NIE M NIE - NIE NIE
117 JAROSŁAW JAGNIONTKOWSKI Krasnystaw M30 1 KRASNYSTAW BIEGA TAK L NIE - NIE NIE
118 Arkadiusz Jakóbczyk Lublin M40 1 - NIE S NIE - NIE NIE
119 Aleksandra Jakubczak Zamość K 30 1 3 BATALION ZMECHANIZOWANY W ZAMOŚCIU NIE M TAK NIE NIE NIE
120 Dariusz Jakubski Przeworsk M30 1 - NIE L NIE - NIE NIE
121 LESZEK JANICKI Lublin M40 1 Lublin to Żużel NIE L NIE - NIE NIE
122 Tomasz Jankowski Lublin M30 1 brak NIE XL TAK NIE NIE NIE
123 Radosław Jankowski Lubartów M30 1 - NIE L NIE - NIE NIE
124 Paweł Jarmosz Surhów M18 1 - TAK M NIE - NIE NIE
125 Aleksandra Jarocka Krasnystaw K 30 1 CBI TAK M NIE - NIE NIE
126 Krzysztof Jarzynka Lublin M50 1 - NIE XXL TAK NIE NIE NIE
127 Krzysztof Jaworski Stary Sącz M30 1 Visegrad Maraton Rytro NIE M NIE - TAK NIE
128 Jakub Jendrych Świdnik M18 1 - NIE XL NIE - NIE NIE
129 Artur Jendrych Świdnik M18 1 Biegajacy Świdnik NIE M NIE - NIE NIE
130 Wioletta Jurkiewicz Izbica K18 1 - TAK M NIE - NIE TAK
131 Łukasz Kaczanowski Lublin M30 1 Wieniawa NIE L NIE - NIE NIE
132 Yury Kalasouski Mohylew M30 1 Victoria NIE M NIE - NIE NIE
133 Piotr Kalicki Poniatowa M30 1 ISKRY NIE L TAK TAK NIE NIE
134 Agnieszka Kalinowska Kraśnik K 30 1 Kraśnik Biega NIE S NIE - NIE NIE
135 Marcin Kamiński Zawadówka M30 1 - NIE S NIE - NIE NIE
136 DAREK Kantor Boduszyn M50 1 lubelskibiegacz.plTEAM/ Jan Kantor Team NIE M NIE - NIE TAK
137 Katarzyna Karasiewicz Kuligów K40 1 - NIE L NIE - NIE NIE
138 Jarosław Kargol Garwolin M50 1 Towarzystwo Biesiadno Sportowe NIE M NIE - TAK NIE
139 Radek Karwat Stryjów M30 1 - TAK M TAK NIE NIE NIE
140 Maryna Kasko Minsk K 30 1 Victoria NIE S NIE - NIE NIE
141 Jarosław Kawalec Chełm M40 1 - NIE M NIE - NIE NIE
142 Radosław Kędra Łęczna M40 1 LW Bogdanka NIE XL NIE - NIE NIE
143 Robert Kijek Turka M50 1 - NIE L NIE - NIE NIE
144 Monika Klimkowska Chełm K40 1 Sporty Czarniecki - Chełm Biega NIE M NIE - TAK NIE
145 Mariusz Klin Chełm M40 1 Chełm Biega NIE L TAK NIE NIE NIE
146 Jacek Kluch Jakubowice Konińskie M50 1 Elpie Team NIE M NIE - NIE NIE
147 Piotr Kłosiński Krakow M30 1 - NIE M NIE - NIE NIE
148 Andrzej Kmicic Krasnystaw M60 1 - TAK L NIE - NIE NIE
149 Piotr Kmieć Biłgoraj M30 1 Wesoła Siódemka NIE XXL NIE - NIE NIE
150 Damian Kobeluk Biłgoraj M40 1 BUT Biłgoraj Ultra Trail NIE XL NIE - NIE NIE
151 Marcin Kobielski Przeworsk M40 1 - NIE L NIE - NIE NIE
152 Wojciech Kochaj Lublin M40 1 - NIE S NIE - NIE NIE
153 Rafał Koloczek Zabrze M30 1 - NIE M NIE - NIE NIE
154 Igor Kopeć Krasnystaw M18 1 - TAK S NIE - NIE NIE
155 Łukasz Kordowicz Biłgoraj M40 1 BUT Biłgoraj Ultra Trail NIE M NIE - NIE NIE
156 Andrzej Korkosz Blizne Jasińskiego M40 1 Groty Team NIE L NIE - NIE NIE
157 Janusz Kornaga Horyniec-Zdrój M50 1 - NIE S NIE - NIE TAK
158 Jacek Korzeniak Turka M30 1 - NIE M NIE - NIE NIE
159 Sławomir Korzeniak Krasnystaw M50 1 - TAK L NIE - NIE NIE
160 Krzysztof Kostowski Chełm M30 1 - NIE L TAK NIE NIE NIE
161 Stanisław Kostowski Chełm M40 1 - NIE L TAK NIE NIE NIE
162 Jakub Kościk Warszawa M30 1 - NIE S NIE - NIE NIE
163 Kamil Kościółek Nowy Sącz M18 1 - NIE M NIE - NIE NIE
164 Leszek Kot Łęczna M60 1 LW Bogdanka NIE L NIE - NIE NIE
165 Jarosław Kotowski Wincentów M18 1 - TAK L NIE - NIE NIE
166 Ewelina Kowalczyk Wierzchowiny K18 1 - TAK S NIE - NIE NIE
167 Agnieszka Kowalska Świdnik K18 1 - NIE XL NIE - TAK NIE
168 Marcin Kozak Lubartów M40 1 Saint-Gobain Squad NIE L NIE NIE NIE NIE
169 Paweł Kozielski Józefosław M40 1 DXC Run Team NIE L NIE - NIE NIE
170 Jarosław Krajka Lublin M40 1 UMCS Biega NIE S NIE - TAK NIE
171 Andrzej Krawczuk Gdańsk M60 1 TeamKaraś Elbląg NIE XL NIE - NIE NIE
172 Krzysztof Król Świdnik M40 1 - TAK L NIE - NIE NIE
173 Agata Królikowska Lublin K 30 1 Lublin Biega NIE S NIE - NIE NIE
174 Michał Krzosek Lublin M30 1 - NIE M NIE - TAK NIE
175 Małgorzata Krzych Horyniec-Zdrój K 30 1 - NIE S NIE - NIE TAK
176 Łukasz Krzyżanowski Chełm M18 1 Chełm/Okszów Biega NIE L NIE - NIE NIE
177 Sebastian Kubiszyn Lubaczów M18 1 - NIE M TAK NIE NIE NIE
178 Maciej Kucharczyk Przeworsk M40 1 - NIE M NIE - NIE NIE
179 Tomasz Kuczmowski Lublin M40 1 - NIE M NIE - NIE NIE
180 Jacek Kudełka Lublin M40 1 Biegam bo lubię NIE M NIE - NIE NIE
181 Marcin Kukiełka Hrubieszów M30 1 JW 4055 TAK L TAK NIE NIE NIE
182 Mariusz Kulik Zofian M40 1 4.Skrzydło Lotnictwa Szkolnego NIE XL TAK NIE NIE NIE
183 Paweł Kuś Rzeszów M30 1 - NIE XXL NIE - NIE NIE
184 Krzyszof Kuśmierz Urzędów M18 1 - NIE L NIE - NIE NIE
185 Olga Kuzmicz STARY UŚCIMÓW K 30 1 Jaga Lata - Uścimów NIE S NIE - NIE NIE
186 Rafał Kwietniewski Lublin M40 1 Firststop NIE XXL NIE - NIE NIE
187 Kamil Laszewicz Gardzienice Pierwsze M30 1 - NIE S TAK NIE NIE NIE
188 ZBIGNIEW LESZEK Miętne M60 1 Towarzystwo Biesiadno Sportowe NIE M NIE - NIE NIE
189 Piotr LEŚNIAK Chełm M40 1 DAS TEAM NIE M TAK NIE NIE NIE
190 Norbert Lewczuk Łosice M30 1 Biegacze pomagacze NIE M NIE - NIE NIE
191 Piotr Lewczyński Lublin M60 1 - NIE M NIE - NIE NIE
192 Marek Lik Chelm M50 1 Chełm Biega ;) NIE L NIE - NIE NIE
193 Krzysztof Lotek Lublin M18 1 - NIE L NIE - NIE NIE
194 Kamila Łasocha Poznań K 30 1 - NIE S NIE - NIE NIE
195 Arkadiusz Łaszkiewicz Zamość M30 1 - NIE S NIE - NIE TAK
196 Krystian Łatka Pokrówka M30 1 DAS TEAM NIE L TAK NIE NIE NIE
197 MARIUSZ ŁOBACZUK Chełm M40 1 CHEŁM BIEGA NIE M NIE - NIE NIE
198 Kamil Łuszczak Lublin M30 1 STAY INSANE NIE M NIE - NIE NIE
199 Piotr Maciejewski Lublin M30 1 - NIE M NIE - NIE NIE
200 Tomasz Maj Lublin M30 1 FKS Odyniec NIE S NIE - NIE NIE
201 Krzysztof Majer Warszawa M40 1 Cabernet Moravia NIE L NIE - NIE NIE
202 Tomasz Majos Żory M40 1 - NIE M NIE - NIE TAK
203 Andrzej Makaryczew Chełm M50 1 CHEŁMBIEGA NIE M NIE - TAK NIE
204 Marek Makosz Radzyń Podlaski M30 1 Aktywne Borki NIE M NIE - TAK NIE
205 ROBERT MAKULEC Garwolin M30 1 Towarzystwo Biesiadno Sportowe NIE M NIE - NIE NIE
206 Natallia Malinouskaya Minsk K40 1 victoria NIE M NIE - NIE NIE
207 Izabela Malinowska Kraśniczyn K 30 1 - NIE S NIE - NIE TAK
208 Marcin Malinowski Krasnystaw M40 1 Krasnystaw Biega TAK L NIE - NIE NIE
209 Mariusz Małek Chełm M30 1 - NIE XL NIE - NIE TAK
210 Michał Małek Biłgoraj M30 1 ZTB NIE XL NIE - NIE NIE
211 Piotr Mamej Lublin M50 1 Sklep Biegacza Lublin NIE XL NIE - NIE NIE
212 - Marek Chełm M50 1 SP5 Chełm NIE L NIE NIE TAK NIE
213 Wojciech Marucha Krasnystaw M18 1 - TAK S NIE - NIE NIE
214 Tomasz Marucha Krasnystaw M30 1 Drużyna Ż TAK M NIE - NIE NIE
215 Wiesław Marud Ząbki M50 1 - NIE L NIE - TAK NIE
216 Tomasz Masełko Chełm M30 1 - TAK XL NIE - NIE NIE
217 Krzysztof Matczuk Hanna M50 1 --- NIE L NIE - NIE NIE
218 Dawid Mazur MARKI M30 1 Cabernet Moravia NIE L NIE - NIE NIE
219 Paweł Mazurek Lublin M30 1 NKS ZRYW NIE S NIE - NIE NIE
220 Małgorzata Mazurek Lublin K 30 1 NKS Zryw NIE S NIE - NIE NIE
221 Ryszard Mączka Puławy M40 1 Bank Spółdzielczy w Końskowoli NIE M NIE - NIE NIE
222 ROBERT MICHALSKI Warszawa M30 1 Nocne Piłowanie Agrykoli NIE M NIE - NIE NIE
223 Albert Michaluk Lublin M40 1 - NIE XXL NIE - NIE NIE
224 Maciej Michałowski Świdnik M30 1 Świdnik Wysokich Lotów NIE M NIE - NIE TAK
225 SŁAWOMIR MILCZAREK Turka M50 1 - NIE M NIE - NIE NIE
226 Miron Misiurek Lublin M40 1 Lublin Biega NIE M TAK NIE NIE NIE
227 Bogusław Mochniej Siennica Różana M30 1 - TAK M NIE - NIE NIE
228 janusz monach kulik M40 1 siedliszcze NIE M NIE - NIE NIE
229 Michał Moniakowski Krasnystaw M40 1 Krasnystaw Biega TAK M NIE - TAK NIE
230 Arkadiusz Morawski Adamów M40 1 Tomaszowska Grupa Biegowa NIE L NIE - NIE NIE
231 Irena Motyl Świdnik K50 1 Biegający Świdnik NIE XL NIE - NIE NIE
232 Łukasz Mróz Piaski M18 1 Piaski NIE L NIE - NIE NIE
233 Elżbieta Mróz Chełm K40 1 24 Batalion Lekkiej Piechoty Chełm NIE XL TAK NIE TAK NIE
234 Kamila Mucha Konin K40 1 Biegam Na Tarchominie NIE XL NIE - NIE NIE
235 Tadeusz Mulawa Obsza M60 1 - NIE L NIE - NIE NIE
236 Sebastian Musioł Tychy M40 1 Biegający Oldboje NIE XL NIE - NIE NIE
237 Piotr Muzyka Tarło Kolonia M18 1 Lubartów Biega NIE M NIE - NIE NIE
238 Sławomir Myszak Biłgoraj M40 1 Biłgoraj Biega NIE M NIE - NIE TAK
239 Natalia Nawrocka Katowice K40 1 - NIE M NIE - TAK NIE
240 Przemek Nawrocki Katowice M40 1 Silesia Marathon Team NIE M NIE - NIE NIE
241 Krzysztof Nepelski Lublin M30 1 - NIE L NIE - TAK NIE
242 Artur Niemierski Lublin M40 1 - NIE XXL TAK NIE NIE NIE
243 Arkadiusz Niziołek Wesołówka M30 1 - NIE L NIE - NIE NIE
244 Maciej Nurzyński Łuków M30 1 Biegacze Pomagacze NIE M NIE - TAK TAK
245 Witold Olczak Lublin M50 1 UMCS Biega NIE L NIE - NIE NIE
246 Zbigniew Oleszczuk Krasnystaw M40 1 Krasnystaw biega TAK S TAK NIE NIE NIE
247 TOMASZ OLESZCZUK Krasnystaw M30 1 lubelskibiegacz.pl TEAM TAK M NIE - NIE NIE
248 MARIUSZ OSETEK Kraśnik M40 1 Kraśnik Biega NIE M NIE - NIE NIE
249 Kuba Osiński Jawidz M30 1 MyLittleAntSRun / WildRun NIE M NIE - NIE NIE
250 Tomasz Ostrowski Zamość M30 1 - NIE L TAK TAK NIE NIE
251 Grześ Ostrowski Włodawa M40 1 - NIE L NIE - NIE NIE
252 ŁUKASZ OSTROWSKI Krasnystaw M30 1 - TAK L NIE - NIE NIE
253 Ewa Pajuro Lublin K 30 1 Piwny Lublin NIE S NIE - NIE NIE
254 Krzysztof Paradowski Krasnystaw M30 1 - TAK L NIE - NIE NIE
255 Andrzej Parchomiuk Chotyłów M40 1 - NIE M NIE - NIE NIE
256 Marcin Pasicki Kraków M40 1 - NIE L NIE - NIE NIE
257 Robert Pasieczny Gorzyce M40 1 FARTLEK GO NIE S NIE - TAK TAK
258 Damian Pasieczny Lublin M18 1 - NIE L NIE - NIE NIE
259 Robert Pastuszak Łęczna M40 1 - NIE XL TAK NIE NIE NIE
260 Konrad Paterek Świdnik M30 1 - NIE L NIE - NIE NIE
261 Jacek Patkowski Lublin M40 1 - NIE L NIE - TAK NIE
262 paweł pawiński Piaski M18 1 makondo NIE M NIE - NIE NIE
263 Andrzej Pawlikowski Krasnystaw M30 1 Johnnie Runner Team TAK S NIE - NIE NIE
264 Małgorzata Pawluk-Wieczorek Ożarów Mazowiecki K40 1 KB Ożarów Mazowiecki Biega NIE M NIE - TAK NIE
265 Wiesław Pazowski WIELKIE OCZY M60 1 - NIE L NIE - TAK NIE
266 Irena PAŹDZIOR Chełm K50 1 Chełm biega NIE S NIE - NIE NIE
267 Tomasz Pędrak Kraśnik M30 1 Kraśnik Biega NIE M NIE - NIE NIE
268 Sebastian Piechol Majdan Kozic Dolnych M30 1 MAKONDO TIME NIE L NIE - NIE NIE
269 Sławomir Piekarski Chełm M40 1 - NIE L NIE - NIE NIE
270 Wojciech Pietroń Warszawa M40 1 - NIE L NIE - NIE NIE
271 Robert Pietrykowski Szczebrzeszyn M40 1 RGB cyku pyku TAK L NIE - NIE NIE
272 Krzysztof Pietrzak Lublin M30 1 - NIE M NIE - NIE NIE
273 Dariusz Pietrzyk Mełgiew M40 1 Biegający Świdnik NIE M NIE - NIE NIE
274 ZBIGNIEW PIETRZYK Kępa Borzechowska M50 1 Bełżyce i okolice biegają NIE XL NIE - NIE NIE
275 Tomasz Piętas Kalinówka M40 1 - NIE L NIE - NIE NIE
276 Anna Pilewska Warszawa K40 1 - NIE S NIE - NIE NIE
277 Emil Piotrowski Hrubieszów M30 1 Trzeci bez podium NIE M TAK NIE NIE NIE
278 Konrad Piskała Warszawa M40 1 Cabernet Moravia NIE M NIE - NIE NIE
279 Barbara Płucienniczak Latchorzew K 30 1 - NIE M NIE - NIE NIE
280 Artur Podgórniak Chełm M30 1 ZADYSZKA NIE L NIE - NIE NIE
281 Henryk Podolak Krasnystaw M40 1 - TAK L NIE - NIE TAK
282 Leszek Popiołek Żnin M40 1 - NIE M NIE - NIE NIE
283 Robert Przybyła Krasnystaw M30 1 - TAK L NIE - NIE NIE
284 Anna Psuja Świdnik K 30 1 BIEGAJĄCY ŚWIDNIK NIE S NIE - NIE NIE
285 Henryk Pytka Łęczna M50 1 LUBELSKI WĘGIEL 'BOGDANKA' NIE M NIE - NIE NIE
286 ANDRZEJ RABCZEWSKI suszno M50 1 Włodawa Biega NIE L TAK TAK NIE NIE
287 Daniel Rajca Warszawa M18 1 wkurw_team NIE L NIE - NIE NIE
288 Maciej Rapa Siennica Nadolna M18 1 - TAK L NIE - NIE NIE
289 Bartek Rączkowski Warszawa M40 1 - NIE M NIE - NIE NIE
290 Sebastian Redes Łosice M30 1 Biegacze pomagacze NIE M NIE - NIE NIE
291 Maksim Remezau Minsk M30 1 Victoria NIE M NIE - NIE NIE
292 Łukasz Reszka Franciszków M30 1 - NIE S NIE - NIE TAK
293 Aleko Ristowski Rzeszów M50 1 Makedonija NIE L NIE - NIE TAK
294 Kamil Rodak Łuków M30 1 Polish Runners Club Ireland NIE M NIE - NIE NIE
295 Krzysztof Róg Chocianów M40 1 BBKTS Chocianów NIE L NIE - NIE NIE
296 Żaneta Rumińska Bełżyce K40 1 Bełżyce biegają NIE M TAK TAK NIE NIE
297 Grzegorz Rycyk Krasnystaw M40 1 Krasnystaw Biega TAK S NIE - TAK NIE
298 Kuba Saj Krasnystaw M30 1 Drużyna Ż NIE S NIE - NIE NIE
299 YURY SALODKI Minsk M50 1 Victoria NIE S NIE - NIE NIE
300 JACEK SATKO Tarnów M50 1 - NIE XL NIE - NIE NIE
301 Jarosław Sawa Lublin M40 1 Stay Insane NIE M NIE - NIE NIE
302 Rafał SEMENIUK Chełm M30 1 24 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY NIE L TAK NIE NIE NIE
303 Krzesimir Siatka Lublin M30 1 lubelskibiegacz.pl TEAM NIE S NIE - NIE NIE
304 Zbigniew Siedlaczek Lublin M60 1 Sklep Biegacza Lublin Team NIE L NIE - NIE NIE
305 Wojciech Sikora Borki M30 1 Aktywne Borki NIE M NIE - NIE NIE
306 Korneliusz Sionek Sławiny M30 1 Towarzystwo Biesiadno Sportowe NIE XL NIE - NIE NIE
307 Michał Siwek Niepołomice M18 1 Niepołomice Biegają NIE M NIE - NIE NIE
308 Agata Siwiec Krasnystaw K18 1 - TAK M NIE - NIE NIE
309 Witold Skiba Lubaczów M50 1 Biegomania Lubaczów NIE L NIE - NIE NIE
310 Emilia Skórska Lublin K18 1 #głupiowyszło NIE M NIE - NIE NIE
311 Tadeusz Słoma Hrubieszów K40 1 - NIE XL NIE - NIE NIE
312 Ryszard Smoluch Zamość M40 1 - NIE L TAK NIE NIE NIE
313 Małgorzata Smyk Gorzków K 30 1 - TAK M NIE - NIE TAK
314 Małgorzata Smyk Gorzków M30 1 - TAK L NIE - NIE NIE
315 Robert Socha Siedliszcze M30 1 - NIE M TAK NIE NIE NIE
316 Roman Sokół Skorczyce M40 1 Kraśnik Biega NIE L NIE - NIE NIE
317 Łukasz Solan Lublin M30 1 Omida Run Team NIE M NIE - NIE NIE
318 Maciej Stańczuk Krasnystaw - 1 - TAK M NIE - NIE NIE
319 Robert Staszak Majdan Kozic Dolnych M30 1 MAKONDO TIME NIE M NIE - NIE NIE
320 Piotr Stawecki Wisznice M40 1 - NIE XL NIE - NIE NIE
321 Zbigniew Stelmach Ćmiłów M50 1 Lubelski Wegiel Bogdanka NIE M NIE - NIE NIE
322 Piotr Stola Kraśnik M50 1 KRAŚNIK BIEGA NIE M NIE - NIE NIE
323 Dorota Stola Kraśnik K40 1 - NIE S NIE - NIE TAK
324 Robert Struski Chełm M30 1 ZADYSZKA NIE L NIE - NIE NIE
325 Kacper Suchora Kraśnik M18 1 - NIE M NIE - NIE NIE
326 Jerzy Suchora Kraśnik M50 1 - NIE L NIE - NIE NIE
327 Władysław Sulowski Marysin M60 1 - NIE XL NIE - NIE NIE
328 Bogdan Surdacki DĄBROWA CHOINY M40 1 - TAK L NIE - TAK NIE
329 Piotr Swacha Biłgoraj M30 1 Biłgoraj Biega NIE M NIE - NIE NIE
330 Andrzej Syga Miętne M50 1 Towarzystwo biesiadno sportowe NIE M NIE - NIE NIE
331 Radosław Syroka Niedrzwica Duża M30 1 Bychawa Runner’s NIE XXL NIE - NIE NIE
332 Iwona Syroka Niedrzwica Duża K 30 1 Bychawa Runner’s NIE S NIE - NIE NIE
333 KAZIMIERZ SYSA Krasnystaw M60 1 Krasnystaw Biega TAK M NIE - NIE NIE
334 Adam Szaruga Chełm M30 1 ZK Chełm NIE L TAK TAK NIE NIE
335 Waclaw Szczepanski Kosina M40 1 - NIE L NIE - NIE NIE
336 Kamil Szczęśniak Międzyrzec Podlaski M18 1 Łejny NIE M NIE NIE NIE NIE
337 Paweł Szelchauz Lublin M30 1 PKO Bank Polski NIE M NIE - NIE NIE
338 Robert Szelest Lublin M30 1 - NIE S NIE - NIE NIE
339 Krzysztof Szewczuk Chełm M30 1 Zadyszka NIE M NIE - NIE NIE
340 Rafał Szewczyk Nowy Sącz M40 1 Felek Nowy Sącz NIE M NIE - NIE NIE
341 Mariusz Szkaradek Nowy Sącz M18 1 Visegrad Maraton Rytro NIE M NIE - NIE NIE
342 Robert Szkoda Biłgoraj M30 1 BUT Biłgoraj Ultra Trail NIE M NIE - NIE NIE
343 Tomasz Szopa Warszawa M30 1 - NIE XL NIE - NIE NIE
344 Sebastian Szpinda Biłgoraj M40 1 BUT Biłgoraj Ultra Trail NIE M NIE - NIE NIE
345 Adrian Szufnara Krasnystaw M18 1 - TAK M NIE - NIE NIE
346 Aleksandra Szumna Suchynia, Kraśnik K 30 1 - NIE M NIE - NIE NIE
347 Marek Szymaniak Warszawa M30 1 - NIE L NIE - NIE NIE
348 ARTUR SZYMAŃSKI Warszawa M40 1 - NIE XL NIE - NIE NIE
349 Marcin Ścibor Krasnystaw M30 1 - TAK XL NIE - NIE NIE
350 Aneta Ściuba Lublin K 30 1 Stay Insane NIE S NIE - NIE NIE
351 Andrzej Śliwa Łęczna M50 1 LW BOGDANKA NIE L NIE - NIE NIE
352 Robert Świerszcz Świdnik M40 1 Biegający Świdnik NIE M TAK NIE NIE NIE
353 Katarzyna Tabulska terespol K 30 1 KB Szuracz Terespol NIE M NIE - NIE NIE
354 Agnieszka Talarowska Krasnystaw K 30 1 - TAK M NIE - NIE TAK
355 Paweł Talarowski Krasnystaw M30 1 Husaria Race Team TAK L NIE - NIE NIE
356 Marcin Taras Warszawa M30 1 - NIE L TAK NIE NIE NIE
357 Sławomir Tatysiak Chełm M40 1 - NIE M NIE - NIE NIE
358 Konrad Tomasiak Rytro M18 1 Visegrad Maraton Rytro NIE L TAK NIE NIE NIE
359 Marek Tomasiak Barcice M50 1 Visegrad Maraton Rytro NIE M NIE - NIE NIE
360 Jan Tomasiak Rytro M40 1 Visegrad Maraton Rytro NIE L NIE - NIE NIE
361 Mariusz Toporowski Lublin M30 1 MTeam NIE M NIE - NIE NIE
362 Artur Truk Milejów M40 1 - NIE M NIE - NIE NIE
363 Łukasz Trybulski Warszawa M30 1 Frajers Team NIE L NIE - NIE NIE
364 Alicja Trykacz Radzyń Podlaski K40 1 Bociany NIE M NIE - NIE NIE
365 Witold Twardosz Ruda Śląska M40 1 - NIE L NIE - NIE NIE
366 Michał Tyburek Lublin M40 1 Stay Insane NIE S NIE - NIE NIE
367 Maciej Ułanowicz Lublin M18 1 - NIE M TAK NIE NIE NIE
368 Mikalai Valodchanka Minsk M50 1 Victoria NIE L NIE - NIE NIE
369 SIARHEI VASILEVICH MOLODECHNO M50 1 VICTORIA NIE XXL NIE - NIE NIE
370 Robert WAL Toruń M40 1 - NIE L TAK NIE NIE NIE
371 Paweł Walkowiak Borki M18 1 Aktywne Borki NIE M NIE - NIE NIE
372 Marcin Warda Dęblin M30 1 - NIE L TAK NIE NIE NIE
373 Grzegorz Wasilak Lublin M18 1 - NIE L NIE - NIE NIE
374 Eryk Watros Luboń M30 1 31 Baza Lotnictwa Taktycznego NIE S TAK NIE NIE NIE
375 Andrzej Wegiera Abramowice Prywatne M40 1 TRIATHLON LUBLIN TEAM NIE L NIE - NIE NIE
376 Wojciech Wenerski Lublin M60 1 Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe NIE L NIE - NIE NIE
377 Marek Wiązania Gliwice M40 1 - NIE L NIE - NIE NIE
378 GRZEGORZ Widz Godziszów M40 1 - NIE L TAK NIE NIE NIE
379 ANDRZEJ WIĘSEK Świdnik M40 1 BIEGAJĄCY ŚWIDNIK NIE S TAK NIE NIE NIE
380 Paweł Wilgos Hrubieszów M30 1 UNIA HRUBIESZÓW NIE L NIE - NIE NIE
381 Diana Wilgos Hrubieszów K18 1 - NIE M NIE - NIE NIE
382 Edyta Wilkos Uchanie K 30 1 - NIE L NIE - NIE NIE
383 Marcin Wilkos Uchanie M40 1 - NIE XL NIE - NIE NIE
384 Dawid Witkowski Chełm M18 1 - NIE L NIE - NIE NIE
385 Grzegorz Wnuk rybnik M50 1 SBD Energetyk Rybnik NIE XL NIE - NIE NIE
386 Małgorzata Wojtowicz Tomaszów Lubelski K40 1 Tomaszowska Grupa Biegowa NIE M NIE - NIE NIE
387 Grzegorz Wojtunik Lublin M30 1 - NIE XL NIE - NIE NIE
388 Łukasz Wojtyna Krasnystaw M30 1 12tri.pl TAK M NIE - NIE NIE
389 Michał Wolańczuk Zamość M18 1 - NIE M NIE - NIE NIE
390 Marcin Wolańczuk Warszawa M18 1 - NIE M NIE - NIE NIE
391 Michał Woś Zamość M30 1 - NIE L NIE - NIE NIE
392 Paweł Wójcicki Chełm M30 1 - NIE L TAK NIE NIE NIE
393 Paweł Wójcik Nowa Wólka M40 1 - NIE M NIE - NIE NIE
394 Sławek Wójcik Wrocław M30 1 Sport Freaks Poland NIE L NIE - NIE NIE
395 Łukasz Wójtowicz Bełżyce M30 1 Bełżyce Biegają NIE L NIE - NIE NIE
396 Paweł Wójtowicz Lublin M40 1 Lublin Biega NIE XL NIE - NIE NIE
397 Andrzej Wrona Lublin M60 1 Triathlon Lublin Team NIE XXL NIE - NIE NIE
398 Paweł Wronkowicz Lublin M30 1 - NIE M NIE - NIE NIE
399 Marcin Wróbel Zawadówka M40 1 PSG Dorohusk NIE XL TAK NIE NIE NIE
400 Robert Wróblewski Lublin M30 1 - NIE S NIE - TAK NIE
401 Marcin Wysocki Dobczyce M40 1 biegam do minus sześciu NIE L NIE - NIE NIE
402 Tomasz Wziątek Jastków M30 1 - NIE L NIE - TAK NIE
403 Łukasz Zaborski Lublin M30 1 Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe NIE M NIE - NIE NIE
404 Wojciech Zając Bełżyce M18 1 Bełżyce i okolice biegają TAK XL TAK NIE NIE NIE
405 Anna zając jarczów K50 1 Tomaszowska Grupa Biegowa NIE M NIE - NIE TAK
406 Olga Zarzeczna Lublin K 30 1 LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE NIE L NIE - NIE NIE
407 Mikołaj Zasiadko Łęczna M40 1 LW Bogdanka NIE L NIE - TAK NIE
408 Zbigniew Zatoński Lublin M40 1 Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe NIE L NIE - NIE NIE
409 Sławomir Zdziebko Lublin M30 1 - NIE M NIE - TAK NIE
410 Henadzi Zhauronak Berezino, Minsk region M40 1 Victoria NIE S NIE - NIE NIE
411 Marek Zieliński Wola Rębkowska M50 1 Towarzystwo Biesiadno Sportowe NIE M NIE - TAK NIE
412 Paweł Zieliński Krasnystaw M30 1 Ruch Izbica TAK M NIE - NIE NIE
413 Tomasz Zieniewicz Majdan Kozic Dolnych M30 1 MAKONDO TIME NIE M NIE - NIE NIE
414 Paweł Żelisko Krasnystaw M18 1 - TAK M TAK NIE NIE NIE
415 Dariusz Żmijski Chełm M50 1 - NIE M NIE - NIE NIE
416 Szymon Żołnacz Rejowiec Fabryczny M18 1 - NIE M NIE - NIE NIE
417 Arkadiusz Żukowski Świdnik M40 1 - NIE L NIE - NIE NIE
418 Piotr Żurek Lublin M40 1 Lublin Biega NIE M NIE - NIE NIE
419 Наталья Корожан Minsk K40 1 Viktoria NIE M NIE - NIE NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Powiatu Rozmiar koszulki Służby Mundurowe Służba Więzienna Nauczyciel Samorządowiec
1 Mariusz Adamczyk Borzechow Kolonia M40 - - NIE M NIE - NIE NIE
2 Bogusław Andrzejuk Białystok M40 - - NIE S NIE - NIE NIE
3 Leszek Belowski Puławy M60 - Chemik NOXY Puławy NIE S NIE - NIE NIE
4 Mateusz Bodio Krasnystaw M30 - NOSG TAK XL TAK NIE NIE NIE
5 Mateusz Bodio Krasnystaw M30 - NOSG TAK XXL TAK NIE NIE NIE
6 Waldemar Brodacki Puławy M60 - Chemik Noxy Puławy NIE S NIE - NIE NIE
7 Agnieszka Bryła-Cruz Lublin K 30 - - NIE S NIE - TAK NIE
8 Maciej Byjoś Puławy M30 - - NIE M NIE - NIE NIE
9 Adam Czarnecki Rogóźno M18 - - NIE XL NIE - NIE NIE
10 Adrianna Dras Krasnystaw - - - TAK S NIE - NIE NIE
11 Przemek Filipiuk Chotyłów M40 - - NIE L NIE - NIE NIE
12 Leszek Fleischer Ostrów Wlkp. M40 - AŚ Ostrów Wlkp NIE XL TAK TAK NIE NIE
13 Tomasz Godek Zamość M40 - - NIE L NIE - NIE NIE
14 ŁUKASZ IWANICKI Lublin M30 - LUBELSKI WĘGIEL Bogdanka NIE XL NIE - NIE NIE
15 Grzegorz Kraśnik M30 - Kraśnik Biega NIE M NIE - NIE NIE
16 Piotr Jonasz Kraśnik M18 - - NIE L NIE - NIE NIE
17 GRZEGORZ JÓŹWIAK Krasnystaw M40 - PRCI@MSR TAK M NIE - NIE NIE
18 Marzena Juraś-Kmieć Lublin K40 - LUBLIN BIEGA NIE M NIE - NIE NIE
19 Zbigniew Karwan Lublin M50 - BBL NIE L NIE - NIE NIE
20 Paweł Kraczek Biłgoraj M30 - WESOŁA SIÓDEMKA NIE XL NIE - NIE NIE
21 Julita Krzysztofiak Krasnystaw K 30 - - TAK S NIE - NIE NIE
22 Andrzej Kurkiewicz Franciszków M40 - - NIE L NIE NIE NIE NIE
23 Mariusz Machoś Tomaszów Lubelski M40 - Tomaszowska Grupa Biegowa NIE M NIE - NIE NIE
24 Beata Maj Piotrkowice K40 - WKZ KOZIENICE BBL NIE S NIE - NIE TAK
25 Kamil Malec Zamość M30 - Malec TEAM NIE M NIE - NIE NIE
26 ROBERT Mazurek Lublin M40 - Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe / LUBELAKY NIE M NIE - NIE NIE
27 Grzegorz Mielniczek Kraków M40 - B.RUNNER NIE M NIE - NIE NIE
28 Kamil Motyka Jarosław M30 - JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ NIE L TAK NIE NIE NIE
29 Mateusz Mulawa Lublin M30 - - NIE L NIE - NIE NIE
30 Marcin Nowosz Kąkolewnica M18 - OSP Wygnanka NIE L TAK NIE NIE NIE
31 Stefan Piekut Płock M60 - TKKF Płock NIE M NIE - NIE NIE
32 Ireneusz Pszczoła Lublin M30 - Lublin Biega NIE M NIE - NIE NIE
33 Anna Rawska - Śmieciuch Lubaczów K50 - Biegomania Lubaczów NIE S NIE - TAK NIE
34 Marcin Robak Biłgoraj M30 - Wesoła Siódemka NIE XXL NIE - NIE NIE
35 Łukasz Różański Chełmno M18 - Wkurw_team NIE S TAK NIE NIE NIE
36 Krzysztof Rusin Szarów M40 - - NIE M NIE - NIE NIE
37 Paweł Ruszniak Krasnystaw M30 - Krasnystaw Biega TAK S NIE - NIE NIE
38 Piotr Siatka - M30 - lubelskibiegacz.pl TEAM NIE S NIE - NIE NIE
39 Robert Szaniawski Łęczna M30 - - NIE M NIE - NIE NIE
40 Marian Szewc Biłgoraj M60 - - NIE L NIE - NIE NIE
41 Marta Szpinda Biłgoraj K40 - BUT Biłgoraj Ultra Trail NIE M NIE - NIE NIE
42 Łukasz Ścibior Świdnik M30 - Biegający Świdnik NIE L NIE - NIE NIE
43 Łukasz Topyła Piaseczno M30 - - NIE S NIE - TAK NIE
44 Rafał Walczyk Lublin M18 - UMCS Biega - AZS UMCS Lublin NIE L NIE - NIE NIE
45 Ewelina Warchocka Lublin K 30 - Bychawa runners NIE S NIE - NIE NIE
46 Krzysztof Wierzbowicz Lublin M30 - Wysportowani Racing Team NIE M NIE - NIE NIE
47 Paweł Wojciechowski Puławy M40 - Avangarda Puławy NIE L NIE - NIE NIE
48 Jacek Wołos Hrubieszów M50 - - NIE L NIE - NIE NIE
49 Paweł Wypych Lublin M30 - PGB SPORTOWA PACZKA NIE L NIE - NIE NIE
50 Damian Wyrwisz Lublin M40 - intrograf team NIE S NIE - NIE NIE
51 Michal Zarzycki Lublin M40 - - NIE L NIE - NIE NIE
52 Marlena Zielińska Krępiec K18 - Biegający Świdnik NIE S NIE - NIE NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K 30 31
K18 8
K40 25
K50 4
M18 55
M30 148
M40 130
M50 49
M60 19
Kobiety 69
Mężczyźni 402
Wszyscy 471