Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Powiatu Mieszkaniec Dolnego Śląska Mieszkaniec Gminy Strzelin
1 KATARZYNA BACHMATIUK Strzelin - - RoKa Bike POWIAT STRZELIŃSKI TAK TAK
2 Tomasz Kowal Kłodzko - - EBIEGI.PL NIE DOTYCZY TAK NIE
3 Agnieszka Stencel Strzelin - - - POWIAT STRZELIŃSKI TAK TAK
4 MARCIN GAJEWSKI Kłodzko - - EBIEGI.PL NIE DOTYCZY TAK NIE
5 Michał Ostrowski Strzelin - - Strzeliński Klub Biegacza POWIAT STRZELIŃSKI TAK TAK
6 ANDRZEJ KAWOŃ Namysłów - - - NIE DOTYCZY NIE NIE
7 Paweł Nowak Wrocław - - Land Rower Wrocław NIE DOTYCZY TAK NIE
8 KATARZYNA GAJEWSKA Kłodzko - - EBIEGI.PL NIE DOTYCZY TAK NIE
9 Grzegorz Bira Ziębice - - Sparta Ziębice POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE
10 Tomek Wołoszczuk Brzeg - - - NIE DOTYCZY NIE NIE
11 JACEK WIŚNIEWSKI Nowa Ruda-Słupiec - - NOWA RUDA BIEGA NIE DOTYCZY TAK NIE
12 Marcin Szarek Ząbkowice Śląskie - - ząbkowice sl POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE
13 Jakub Stanik Strzelin - - Strzeliński Klub Biegacza GRANIT POWIAT STRZELIŃSKI TAK TAK
14 Michał Zajączkowski Wrocław - - Biegam z Trening Ultrasa POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE
15 Diana Grynienko Strzelin - - - POWIAT STRZELIŃSKI TAK TAK
16 Małgorzata Gąsior Ziębice - - Sparta Ziębice POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE
17 ANDRZEJ PELINSKI Świdnica - - - NIE DOTYCZY TAK NIE
18 Agnieszka Gruszecka Brzeg - - - NIE DOTYCZY NIE NIE
19 Sylwia Krzaczkowska Zabłocie - - ULKS Bystrzyca Kłodzka NIE DOTYCZY TAK NIE
20 Robert Górski Zabkowice Slaskie - - Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein POWIAT ZĄBKOWICKI TAK NIE
21 Piotr Stelmach wroclaw - - Adrian Danilewicz Group POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE
22 Sebastian Bednarek Nowa Ruda - - Aktywna Nowa Ruda NIE DOTYCZY TAK NIE
23 Jan Plachytka Nowa Ruda - - Aktywna Nowa Ruda NIE DOTYCZY TAK NIE
24 Sylwester Rak Borów - - Korba Tem POWIAT STRZELIŃSKI TAK NIE
25 Alan Kwiatkowski Strzelin - - SKB GRANIT POWIAT STRZELIŃSKI TAK TAK
26 Michał Hubicki Wrocław - - Moja Własna POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE
27 Marlena Cieślik Strzelin - - - POWIAT STRZELIŃSKI TAK TAK
28 Mateusz Stanik Strzelin - - Strzeliński Klub Biegacza GRANIT POWIAT STRZELIŃSKI TAK TAK
29 Marcel Kępiński Stare Bogaczowice - - - NIE DOTYCZY TAK NIE
30 Piotr Sobolewski Czeladź - - ToPo Czeladź NIE DOTYCZY NIE NIE
31 Łukasz Bernat Strzelin - - - POWIAT STRZELIŃSKI TAK TAK
32 Mariusz Marut Grodków - - brak NIE DOTYCZY NIE NIE
33 Tomasz Wiśniewski Bolesławiec - - Makoś Team NIE DOTYCZY TAK NIE
34 Michał Roman Szydłowice - - Police Team Brzeg NIE DOTYCZY NIE NIE
35 Sylwia Roman Szydłowice - - - NIE DOTYCZY NIE NIE
36 MAGDALENA STYRCZULA Smolec - - Team Styrczula POWIAT WROCŁAWSKI TAK NIE
37 Małgorzata Krzyśków kuropatnik - - - POWIAT STRZELIŃSKI TAK TAK
38 Piotr Balicki Oleśnica - - PENNY GONDEK TEAM Oleśnica NIE DOTYCZY TAK NIE
39 TOMASZ OKRASA Oleśnica - - - NIE DOTYCZY TAK NIE
40 Paulina Bednarczuk Stanowice - - - POWIAT OŁAWSKI TAK NIE
41 Katarzyna Nowak Tułowice - - - NIE DOTYCZY NIE NIE
42 Kamil Laszczyński PIETRZYKOWICE - - - POWIAT STRZELIŃSKI TAK TAK
43 Bartosz Wierzbicki Brzeg - - - NIE DOTYCZY NIE NIE
44 Julia Kępińska Stare Bogaczowice - - - NIE DOTYCZY TAK NIE
45 Grzegorz Bublis Wrocław - - Kamiennogórska Grupa Biegowa NIE DOTYCZY TAK NIE
46 Mateusz Koziarski Wiązów - - - POWIAT STRZELIŃSKI TAK NIE
47 Anna Suwalska Oława - - 2krr POWIAT OŁAWSKI TAK NIE
48 Bartosz Petronecki Muszkowice - - - POWIAT ZĄBKOWICKI NIE NIE
49 ARTUR NIZIO Milicz - - - NIE DOTYCZY TAK NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 15
Mężczyźni 34
Wszyscy 49