Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Dystans Szkoła Młodzika Mieszkaniec Ziemi Górowskiej
1 Tomasz Adamczewski Popowo Stare M2 - Orzeł Lipno MINI - NIE
2 Michał Andrzejewski Wilkowice M3 - REAL 64-STO MINI - -
3 Mieszko Antkowiak RYDZYNA JUNIOR 1 R-TEAM Rydzyna JUNIOR - NIE
4 Marek Balowski Wilkowice M4 1 MyBikeShop.pl MINI - NIE
5 Marcin Banasiak Wrocław M4 1 i-dualnie WRO MEGA - NIE
6 Joanna Banasiak Wrocław JUNIORKA - MKS MOS Wrocław JUNIOR - NIE
7 Monika Banasiak Wrocław K3 1 - MINI - NIE
8 Anna Banasiak Wrocław MŁODZICZKA - MItutoyo AZS Wratislavia Wrocław MŁODZIK INNA NIE
9 Tomasz Bartkowiak rawicz M3 1 DGR RACING TEAM MEGA - NIE
10 Bartosz Bartkowiak Kąkolewo MŁODZIK - Real 64-sto MŁODZIK SP KĄKOLEWO NIE
11 Kacper Bartkowiak Kąkolewo JUNIOR - REAL 64-sto JUNIOR - NIE
12 Piotr Berdzik Wrocław M3 - IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team MEGA - NIE
13 Maksymilian Biernat Leszno MŁODZIK - REAL 64-STO MŁODZIK SP 5 LESZNO NIE
14 Przemysław Biernat Leszno M4 1 REAL LESZNO MINI - NIE
15 Rafał Błażejowicz Poznań M2 1 EUROROWER.PL MEGA - NIE
16 Maciej Bogdanów Leszno M4 1 CIESIÓŁKA TEAM MINI - NIE
17 Maciej Bonikowski Leszno M3 1 - MINI - NIE
18 Jakub Bordecki Święciechowa M2 1 CIESIÓŁKA TEAM MINI - NIE
19 Arkadiusz Broda Luboń M2 1 Vezuvio Team MEGA - NIE
20 Paweł Brucko-Stempkowski Dobrzykowice M4 1 - MINI - NIE
21 Joanna Bryl Gostyń K4 1 ALFAPANEL MTB TEAM MINI - NIE
22 Grzegorz Bryl Gostyń M4 1 ALFAPANEL MTB TEAM MINI - NIE
23 Adam Bugajewski Koziegłowy M3 1 - MINI - NIE
24 Adam Chmiel Góra M4 1 Aktywna Góra MINI - TAK
25 Rafal Chocianowski Włodków Górny M4 1 DGR Racing Team MEGA - TAK
26 KONRAD CHOCIANOWSKI Włodków Górny JUNIOR 1 DGR Racing Team MINI - TAK
27 Iwona Chyła Leszno K4 - REAL 64 - STO MEGA - NIE
28 JERZY CIAPIERZYŃSKI Ołobok M6 1 MTB OŁOBOK MINI - NIE
29 Krzysztof Cielon Góra M4 1 DGR RACING TEAM MINI - TAK
30 Magdalena Cieślińska Leszno K3 1 MS Road 66 MINI - NIE
31 Karol Cieśliński Leszno M2 1 MS Road 66 MINI - NIE
32 Szymon Cieśliński Leszno M4 1 MS Road 66 MINI - NIE
33 Jarek Czekaj Leszno M5 1 REAL 64-Sto MEGA - NIE
34 Bartosz Drożdżyński Leszno MŁODZIK - REAL 64-STO MŁODZIK SP 7 LESZNO NIE
35 Tomasz Dyrsowicz Góra M3 1 DGR Racing Team MEGA - TAK
36 Mariusz Dziewic Góra M4 1 - MINI - TAK
37 Nodirżon Farmonow Komorniki M3 1 Komorniki MTB Team MINI - NIE
38 Jakub Fijołek januszkowice - - Pneumat System MŁODZIK NIE DOTYCZY NIE
39 Dorota Fijołek januszkowice K4 - Pneumat System MINI - NIE
40 Robert Fijołek januszkowice M4 - Pneumat System MEGA - NIE
41 Adam Firlej Śmigiel MŁODZIK - ŚTC Śmigiel MŁODZIK SP ŚMIGIEL NIE
42 Wacław Florczyk Modrzyca M6+ 1 - MINI - NIE
43 Bartosz Foltyn Poznań M4 1 MRÓZROWERY TEAM MEGA - NIE
44 Mateusz GINDERA RYDZYNA MŁODZIK 1 R-team MŁODZIK INNA NIE
45 Dawid j Gindera RYDZYNA M1 1 R-team Rydzyna MINI - NIE
46 Dawid Gindera2 RYDZYNA M4 1 R-TEAM RYDZYNA MINI - NIE
47 Paulina Grajnert Leszno K3 1 Galibier Bikefun Team MINI - NIE
48 Jacek Grajser Poznań M4 1 Komorniki MTB Team MEGA - NIE
49 Tomasz Grondal Leszno M3 - METABO TORA BIKE MINI - NIE
50 Mateusz Guzikowski Osieczna M1 1 SZAWER MTB TEAM Leszno MINI - NIE
51 Daniel Huzar Włodków Górny M4 - DGR RACING TEAM MEGA - TAK
52 Wojciech Jachimczyk Góra M2 1 DGR RACING TEAM MEGA - TAK
53 Tomasz Jakubiec Strzelin M4 1 STS EXTREME STRZELIN MEGA - NIE
54 Marzena Jakubiec Strzelin K4 1 STS EXTREME STRZELIN MINI - NIE
55 Grzegorz Jakubowski Leszno M4 1 MTB G-TEAM MEGA - NIE
56 Kazimierz Jaszkiewicz smigiel M6 1 - MINI - NIE
57 Tomasz Jaz Góra M4 1 DGR RACING TEAM MEGA - TAK
58 Waldemar Jendrzejczak Leszno M5 - Spinko Cycling Team MINI - NIE
59 Aleksander Jęsiek Leszno M5 1 CIESIÓŁKA TEAM MINI - NIE
60 Paweł John Kaszczor M3 1 - MINI - NIE
61 Wojciech Jurewicz Góra M3 1 DGR RACING TEAM MINI - TAK
62 Magdalena Kaczmarek RYDZYNA K4 1 R-TEAM RYDZYNA MINI - NIE
63 JACEK KACZMAREK Krzycko Wielkie M3 1 - MINI - NIE
64 DOMINIK KACZMAREK Włoszakowice M3 1 Galibier Bikefun Team MINI - NIE
65 Jarosław Kaczmarek RYDZYNA M4 1 R-TEAM RYDZYNA MINI - NIE
66 Arek Kaczmarek Strzyżewice M4 1 niezrzeszony MINI - NIE
67 Mariusz Kamiński Mirków M4 1 Rowerowa Rodzina MEGA - NIE
68 Izabela Karolczyk Wolsztyn K4 1 - MINI - NIE
69 Slawek Kasprzyk LIPNO M3 - Orzel Lipno MINI - NIE
70 zbigniew kaźmierczak Leszno M6 - LKK MINI - NIE
71 Adam Kędzia Śmigiel M4 - STREFASPORTU. PL MW INVEST MEGA - NIE
72 ALEKSANDER KHITRYKAU Bucz M5 1 EUROROWER.PL MEGA - NIE
73 MICHAŁ KIAŁKA rawicz M4 1 Klub mojej żony Basi MINI - NIE
74 Maciej Klimpel Kąkolewo M3 1 REAL 64-STO MINI - NIE
75 Jakub Klimpel Kąkolewo MŁODZIK - Real 64-STO MŁODZIK SP KĄKOLEWO NIE
76 Paweł Kołosionek Leszno M4 1 Metabo TORA Bike MINI - NIE
77 Franciszek Komolka Święciechowa M6+ 1 Brzechwa team MINI - NIE
78 Bartosz Kosicki Rogoźno Wielkopolskie M3 1 Grupa Krotoski-Cichy MINI - NIE
79 Paweł Kosmowski Oborniki M5 1 Vezuvio Team MEGA - NIE
80 Przemek Kozowski RYDZYNA M1 1 METABO TORA BIKE MINI - NIE
81 MARCEL Kozyczak Leszno MŁODZIK - Real 64-sto MŁODZIK SP 5 LESZNO NIE
82 Patryk Krzyżyński RYDZYNA JUNIOR - Real 64-sto JUNIOR - NIE
83 Maciej Krzyżyński RYDZYNA M4 1 R-TEAM Rydzyna MINI - NIE
84 Patrycja Langner Stare Bojanowo K3 1 ŚTC ŚMIGIEL MINI - NIE
85 Tomasz Leciejewski Święciechowa M4 1 EUROROWER.PL MINI - NIE
86 Grzegorz Linke LIPNO M3 1 - MINI - NIE
87 Bartosz Lisiecki Góra M3 1 DGR RACING TEAM MINI - TAK
88 Hubert Lubinski LIPNO M4 - Orzeł Lipno MINI - NIE
89 Dominik Łagoda Kakolewo M3 1 Ciesiółka Team MINI - NIE
90 Adrian Łata RYDZYNA MŁODZIK 1 R-TEAM RYDZYNA MŁODZIK INNA NIE
91 ARKADIUSZ ŁATA RYDZYNA M4 1 R-TEAM RYDZYNA MINI - NIE
92 Radosław Łata RYDZYNA M4 1 R-TEAM RYDZYNA MINI - NIE
93 Mariusz Majchrzak Leszno M4 - STREFASPORTU.PL MW INVEST MINI - NIE
94 Klaudiusz Majewski Leszno JUNIOR 1 4 EVER BIKE JUNIOR - NIE
95 Krzysztof Majewski Stara Góra M4 1 DGR RACING TEAM MINI - TAK
96 Dawid Marcinkowski LIPNO M3 1 CIESIÓŁKA TEAM MINI - NIE
97 Karol Martynów Krzycko Małe M4 1 KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE MINI - NIE
98 Mirosław Matuszewski Wilkowice M4 1 MyBikeShop.pl MEGA - NIE
99 Mateusz Matuszewski Leszno M2 1 METABO TORA BIKE MINI - NIE
100 Marek Mierzwiczak Oborniki M6 1 Goggle Pro Active Eyewear MINI - NIE
101 Przemysław MIKOŁAJCZYK Kostrzyn M4 1 Agrochest Team MINI - NIE
102 Wojciech Milewski Rogoźno M4 1 - MINI - NIE
103 Kacper Mizuro Leszno MŁODZIK - Real-64 STO MŁODZIK SP 7 LESZNO NIE
104 Wojciech Mizuro Leszno M4 - Real-64 sto MINI - NIE
105 Kinga MOCEK Leszno K3 1 Fotografia MM-FOTO.eu MEGA - NIE
106 Marcin Mrozowski Góra M2 - DGR RACING TEAM MINI - TAK
107 Jakub Musielak Bojanowo M2 1 - MINI - NIE
108 Łukasz Napierała Bolechówko M2 1 Cube Racing Team MINI - NIE
109 Grzegorz Napierała Bolechówko M6+ - Goggle Pro Active Eyewear MINI - NIE
110 Kamil Naskręt Leszno M2 1 Szawer MTB Team Leszno MINI - NIE
111 Marcin NAWROTKIEWICZ RYDZYNA M3 - Spinko Cycling Team MINI - NIE
112 Jerzy Nogała Leszno M4 1 METABO TORA BIKE MINI - NIE
113 Marcin Nowak Leszno M1 1 R-TEAM RYDZYNA MINI - NIE
114 Patryk Nowak Koscian M3 1 ŚTC Śmigiel MINI - NIE
115 Gniewko Nowicki Leszno M3 1 LKK TEAM MEGA - NIE
116 Adam Obiegała Leszno M3 1 MEGAN MINI - NIE
117 Barbara Ociepka Poznan K4 - Ibike Poznan MINI - NIE
118 MAREK OSTROWSKI Poznań M4 - BORANT MINI - NIE
119 Radosław Papież Poznań M3 1 Cellfast MTB Team / Rowerplus.pl MINI - NIE
120 Rafał Paszek Leszno M4 1 Radio Elka MINI - NIE
121 PATRYK PAWŁOWSKI Leszno M3 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST MINI - NIE
122 Julia Pieprzyk Leszno MŁODZICZKA - SZAWER MTB TEAM LESZNO MŁODZIK SP 13 LESZNO NIE
123 Mirosław Pleskot Leszno M5 - Orzeł Lipno MINI - NIE
124 Łukasz Płonka Leszno M4 1 - MINI - NIE
125 Marcin Pokarowski Wrocław M3 1 OŚ Racing Team MINI - NIE
126 Jędrzej Powelski Poznań M2 1 Consdata Supersportowy MINI - NIE
127 Damian Przybylak Święciechowa M2 1 MTB G-TEAM MINI - NIE
128 WALDEMAR PRZYBYLSKI Śrem M4 - ANP TEAM DOLSK MINI - NIE
129 PRZEMYSŁAW RATAJCZAK Leszno M3 1 Metabo TORA bike MINI - NIE
130 Przemysław Ratajczak Leszno M3 - Spinko Cycling Team MINI - NIE
131 PRZEMYSŁAW ROZWALKA LIPNO M2 1 - MEGA - NIE
132 Bartosz Samborski Góra M3 1 DGR Racing Team MINI - TAK
133 Paweł Samol Włoszakowice M4 1 Parkiety-Samol MINI - NIE
134 Krystian Schiller Śmigiel M3 - Orzeł Lipno MINI - NIE
135 Jan Schulz Osieczna JUNIOR - REAL 64-STO JUNIOR - NIE
136 Michał Sikorski Osieczna M3 1 Wielkopolanie MINI - NIE
137 Andrzej Skiba Leszno M3 1 LKK Team MEGA - NIE
138 Krzysztof Skorliński Leszno M5 1 LKK TEAM MINI - -
139 Julia Skorupińska Żegrówko K2 - Orzeł Lipno MINI - NIE
140 ANDRZEJ SKORUPSKI Kąkolewo M6 1 SMIGŁO OSIECZNA MINI - NIE
141 Michał Stachowski Leszno M3 - REAL 64-sto MEGA - NIE
142 Wiktor Staniewski Leszno MŁODZIK - REAL 64-STO MŁODZIK SP 5 LESZNO NIE
143 Konrad Staniewski GRONÓWKO M4 1 REAL 64-STO MINI - NIE
144 Dariusz Stankowiak Leszno M5 1 Brak MINI - NIE
145 ŁUKASZ STAWIŃSKI Kąkolewo M3 1 śmigło osieczna MINI - NIE
146 Szymon Stępniewski Leszno M2 1 METABO TORA BIKE MINI - NIE
147 Marcin Szałata Wrocław M4 1 - MINI - NIE
148 Roman Szczepaniak Leszno M4 1 LKK TEAM MEGA - NIE
149 Kamil Szeląg RYDZYNA M3 1 R-Team Rydzyna MINI - NIE
150 Przemysław Szłapka Karolewko M4 1 R-TEAM RYDZYNA MINI - NIE
151 Kacper Szłapka Karolewko M2 1 R-TEAM RYDZYNA MINI - NIE
152 DAWID SZUDRA Leszno JUNIOR - SZAWER MTB TEAM Leszno JUNIOR - NIE
153 Dominik Szymański Leszno M3 - SZAWER MTB TEAM Leszno MINI - NIE
154 Jarosław ŚLIWA WSCHOWA M4 1 DGR RACING TEAM MEGA - NIE
155 Bartłomiej Temporale Mechlin M3 - Romet Factory Team MINI - NIE
156 Arkadiusz TIETZ Leszno M4 1 LKK TEAM MEGA - NIE
157 Dawid Tomaszewski Śmigiel M3 - Orzeł Lipno MINI - NIE
158 Sylwia Tumiłowicz Góra K2 - DGR RACING TEAM MEGA - TAK
159 Janusz Tumiłowicz Góra M4 1 DGR RACING TEAM MEGA - TAK
160 Bartosz Tycner Śmigiel - 1 ŚTC ŚMIGIEL MŁODZIK SP ŚMIGIEL NIE
161 Dariusz Walczak Leszno M5 1 Pozytywnie Zakręceni MINI - NIE
162 Rafał Walczewski Przysieka Polska M2 1 EUROROWER.PL MINI - NIE
163 Marek Wawrowski Leszno M3 - Spinko Cycling Team MINI - NIE
164 Maciej Wawrzyniak RYDZYNA M4 1 R-TEAM RYDZYNA MINI - NIE
165 Robert Wawrzyniak Kórnik M5 - WAWRZYN TEAM MINI - NIE
166 Szymon Wesolek Strzyżewice M3 1 LKK LESZNO MEGA - NIE
167 Alicja Węgierska Nowa Wieś MŁODZICZKA - ŚTC ŚMIGIEL MŁODZIK NIE DOTYCZY NIE
168 Bartosz Wieloch Góra M3 1 DGR RACING TEAM MINI - TAK
169 Marcin Włodarczyk Wilkowice M3 1 CIESIÓŁKA TEAM MINI - NIE
170 Dawid Wojciechowski Leszno M2 1 MS Road 66 MINI - NIE
171 Dariusz Wojtkowiak Leszno M5 - REAL 64-sto Leszno MINI - NIE
172 Dariusz Wojtkowiak Leszno M5 - REAL 64-sto MINI - NIE
173 Błażej Wolny WSCHOWA M3 1 - MINI - NIE
174 Tomasz Wróbel Szreniawa M3 1 Komorniki MTB Team MEGA - -
175 Bartosz Wujczak Leszno M3 - REAL 64-sto MEGA - NIE
176 Maciej ZAGÓRSKI Poznań M4 - - MINI - NIE
177 Patryk Zajaczkowski Leszno M4 - Spinko Leszno MINI - NIE
178 Łukasz Zielony Bełcz Wielki M2 1 DGR RACING TEAM MINI - TAK
179 Magdalena Zimniak Leszno K4 1 Galibier Bikefun Team MINI - NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
JUNIOR 7
JUNIORKA 1
K2 2
K3 5
K4 8
M1 4
M2 19
M3 45
M4 53
M5 12
M6 5
M6+ 3
MŁODZICZKA 3
MŁODZIK 10
Kobiety 19
Mężczyźni 160
Wszyscy 179