Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna Dystans Szkoła Młodzika
1 Franciszek Komolka Święciechowa 1 Brzechwa team MINI -
2 Krzysztof Skorliński Leszno 1 LKK TEAM MINI -
3 Bartłomiej Marczewski Leszno 1 Metabo TORA Bike MINI -
4 Paulina Płatek Leszno 1 SPINKO CYCLING TEAM MŁODZIK SP 12 LESZNO
5 Arkadiusz TIETZ Leszno 1 LKK TEAM MEGA -
6 DOMINIK KACZMAREK Włoszakowice 1 Galibier Bikefun Team MINI -
7 Wacław Florczyk Modrzyca 1 - MINI -
8 Grzegorz Kumiszczo sława 1 niezrzeszony-emeryt MINI -
9 Andrzej Ławniczak Śrem 1 Green Bike ŚREM MINI -
10 jarosław matłoka Komorniki 1 komorniki mtb team MINI -
11 MACIEJ MAŁUSZEK Odolanów 1 - MEGA -
12 Krzysztof Majewski Stara Góra 1 DGR RACING TEAM MINI -
13 Szymon Serbin kłecko 1 Kłecko Cycling Team MINI -
14 zbigniew kaźmierczak Leszno 1 LKK MINI -
15 Piotr Malak Leszno 1 Werner Kenkel Sport Team MINI -
16 Łukasz Bieniek Leszno 1 Bemko MINI -
17 Krzysztof Majchrzak Leszno 1 Szybki jak Pierun TEAM MINI -
18 ŁUKASZ WITKOWSKI Leszno 1 SZAWER MTB TEAM Leszno MINI -
19 Patryk Krzyżyński RYDZYNA 1 Real 64-sto JUNIOR -
20 Arkadiusz Broda Luboń 1 Vezuvio Team MEGA -
21 Adam Kaczmarek Stare Miasto 1 Rybczyński Bikes Remmers Team MEGA -
22 Łukasz Olszewski kłecko 1 Kłecko Cycling Team MINI -
23 Julia Pieprzyk Leszno 1 SZAWER MTB TEAM LESZNO MŁODZIK SP 13 LESZNO
24 Kazimierz Jaszkiewicz smigiel 1 - JUNIOR -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna Dystans Szkoła Młodzika
1 Robert Mencfeldowski Dobroszyce - EUROROWER.PL MINI -
2 Jerzy Nogała Leszno - METABO TORA BIKE MEGA -
3 BRONISŁAW SIKORA Leszno - ŚMIGŁO OSIECZNA MINI -
4 Szymon GULAREK Nowy Tomysl - Team Berotu MEGA -
5 Paweł Stachowiak Kąkolewo - CIESIÓŁKA TEAM MINI -
6 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń - EUROROWER.PL MINI -
7 Marek Wawrowski Leszno - Spinko Cycling Team MINI -
8 Waldemar Jendrzejczak Leszno - Spinko Leszno MINI -
9 Maciej Wawrzyniak RYDZYNA - R-TEAM RYDZYNA MINI -
10 Kacper Szłapka Karolewko - R-TEAM RYDZYNA MINI -
11 Przemysław Szłapka Karolewko - R-TEAM RYDZYNA MINI -
12 Mariusz Chyła Kąkolewo - REAL 64-sto MEGA -
13 Jakub Bordecki Święciechowa - CIESIÓŁKA TEAM MINI -
14 ROMAN Lutostański Leszno - Brzechwa Team MINI -
15 Piotr Kukla Leszno - GALIBIER BIKEFUN TEAM MEGA -
16 Aleksander Jęsiek Leszno - CIESIÓŁKA TEAM MINI -
17 PAWEŁ CIEŚLIŃSKI Wilkowice - CIESIÓŁKA TEAM MINI -
18 Marek Beśka Wrocław - brak MEGA -
19 Kacper Bartkowiak Kąkolewo - REAL 64-sto JUNIOR -
20 Paweł Stasiak Ostrów Wlkp. - Interkol cx 80 team MEGA -
21 PRZEMYSŁAW KUBIAK Leszno - - MINI -
22 Dariusz Jamielucha Poznań - - MEGA -
23 Tadeusz Damski Poznań - - MINI -
24 Krzysztof Kaźmierczak Głogów - MTB G-TEAM MINI -
25 Damian Miela Wrocław - STREFASPORTU.PL MW INVEST MEGA -
26 Tomasz Leciejewski Święciechowa - EUROROWER.PL MINI -
27 JAN KAPUŚCIK Wrocław - AMATOR MINI -
28 Przemek Kozowski RYDZYNA - METABO TORA BIKE MINI -
29 Krystian Schiller Śmigiel - Orzeł Lipno MINI -
30 Eryk Stróżycki Leszno - Metabo Tora bike MINI -
31 Malwina Kusz Prezmęt - Orzeł Lipno MINI -
32 Iwona Chyła Leszno - REAL 64 - STO MEGA -
33 Tomasz Zając Bardo - ultimasport.pl CHELLANGE_PZKOL -
34 Mieczysław Andrzejewski Murowana-Goślina - OTC Oborniki MINI -
35 Mateusz Lorych Leszno - R-TEAM RYDZYNA MINI -
36 Konrad Chudak Nietążkowo - ŚTC Śmigiel MEGA -
37 Andrzej Żurawik GOLINA - KTK Image Cycling Team MINI -
38 Damian Śliwczyński Śmigiel - Orzeł Lipno MINI -
39 Zenon Szoplik Leszno - zwift.pl MINI -
40 Robert Wawrzyniak Kórnik - WAWRZYN TEAM MINI -
41 Mateusz Matuszewski Leszno - METABO TORA BIKE MEGA -
42 Dawid Marcinkowski LIPNO - CIESIÓŁKA TEAM MINI -
43 Rafał Wiatrak Milicz - Planson Cieszkòw MINI -
44 Tomasz Płóciennik Cieszków - Planson Cieszków MINI -
45 Błażej Wojciechowski Ostrów Wielkopolski - Sokół Sklamierzyce MEGA -
46 Alicja Węgierska Nowa Wieś - ŚTC ŚMIGIEL MŁODZIK SP ŚMIGIEL
47 Hieronim Majewski Osieczna - - MINI -
48 WALDEMAR DUBICKI Nowa Sól - - MINI -
49 Jakub Klimpel Kąkolewo - Real 64-STO MŁODZIK SP KĄKOLEWO
50 Sebastian Gryziecki Dłużyna - Orzeł Lipno MINI -
51 Rafał Starszow Piła - - MINI -
52 Michał Ossowski Gniezno - omed24 MINI -
53 Mikołaj Urbaniak jerka - EURO-ROWER.PL MINI -
54 Daniel FENGLER Lubin - EURO-ROWER.PL MINI -
55 Krzysztof Pietrzak Leszno - - MINI -
56 Waldemar Delezynski Zyrardow - ZTC MINI -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 5
Mężczyźni 75
Wszyscy 80