Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Dystans Drużyna Szkoła Młodzika
1 JAROSŁAW ADAMCZAK Poznań - 1 MINI Komorniki MTB Team -
2 Artur Adamczak Stęszew - 1 MINI - -
3 Mateusz Andrzejczak dobramyśl - 1 MINI Śmigło Osieczna -
4 Bartosz Bal Poznań - 1 MEGA STREFASPORTU.PL MW INVEST. -
5 Bartosz Bednarczyk Śmigiel - 1 MINI EUROROWER.PL -
6 Piotr Berdzik Wrocław - 1 MEGA IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team -
7 GRZEGORZ BIELECKI Legnica - 1 MINI FOCUS LEGNICA -
8 Przemysław Biernat Leszno - 1 MINI REAL LESZNO -
9 Maksymilian Biernat Leszno - 1 MŁODZIK REAL 64-STO SP 5 LESZNO
10 Rafał Błażejowicz Poznań - 1 MINI EUROROWER.PL -
11 Jakub Bordecki Święciechowa - 1 MINI CIESIÓŁKA TEAM -
12 Arkadiusz Broda Luboń - 1 MEGA Vezuvio Team -
13 Ryszard Bróździński Poznan - 1 MEGA Goggle pro active eyewear -
14 Grzegorz Bryl Gostyń - 1 MINI ALFAPANEL MTB TEAM -
15 Konrad Chudak Nietążkowo - 1 MEGA ŚTC Śmigiel -
16 Magdalena Cieślińska Leszno - 1 MINI MS Road 66 -
17 Szymon Cieśliński Leszno - 1 MINI MS Road 66 -
18 Karol Cieśliński Leszno - 1 MINI MS Road 66 -
19 Marcin Czekaj Leszno - 1 MEGA REAL 64-STO -
20 Jarek Czekaj Leszno - 1 MEGA REAL 64-Sto -
21 Katarzyna Dąbrowicz Komorniki - 1 MEGA KOMORNIKI MTB TEAM -
22 Aleksandra Domaniecka Sierakowo - 1 MŁODZIK Real 64-sto INNA
23 Damian Dominiak Śrem - 1 MEGA Klub Kolarski KOMETA Śrem -
24 Roman Duda Gostyń - 1 MINI SUBOKA TEAM -
25 Lukasz Duda Wroclaw - 1 MEGA IMMOTION SPECIALIZED TEAM -
26 Przemysław Dudziak Leszno - 1 MEGA LKK TEAM -
27 DARIUSZ DUKARSKI Zwola - 1 MINI - -
28 Łukasz Farulewski Komorniki - 1 MINI Komorniki MTB Team -
29 Maurycy Fiszer Osieczna - 1 MŁODZIK REAL 64-STO SP OSIECZNA
30 Wacław Florczyk Modrzyca - 1 MINI - -
31 Bartosz Foltyn Poznań - 1 MEGA GALIBIER BIKEFUN -
32 Przemysław Galuba Strzałkowo - 1 MINI - -
33 Robert Gbiorczyk Śmigiel - 1 MINI ŚTC Śmigiel -
34 Marcin Giernas Leszno - 1 MINI G-TEAM -
35 Paulina Grajnert Leszno - 1 MINI Galibier Bikefun Team -
36 Tomasz Grondal Leszno - 1 MINI METABO TORA BIKE -
37 Mateusz Guzikowski Osieczna - 1 MINI SZAWER MTB TEAM Leszno -
38 Daniel Huzar Włodków Górny - 1 MEGA DGR RACING TEAM -
39 Marek JAKUBOWSKI Leszno - 1 MINI EUROROWER.PL -
40 Grzegorz Jakubowski Leszno - 1 MEGA MTB G-TEAM -
41 Andrzej Janik Leszno - 1 MINI AND.NOVA -
42 Patryk JANKOWSKI Śmigiel - 1 MEGA Śtc Śmigiel -
43 piotr janus Leszno - 1 MINI Pozytywnie zakręceni leszno -
44 Joanna Jarząb Góra - 1 MINI Pozytywnie Zakręceni -
45 IGOR JĘDRUSIK Kalisz - 1 MINI KU AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY POZNAŃ -
46 Bartosz Jędrzejczak Poznań - 1 MINI vezuvio team -
47 Aleksander Jęsiek Leszno - 1 MINI CIESIÓŁKA TEAM -
48 Paweł John Kaszczor - 1 MINI - -
49 Wojciech Jurewicz Góra - 1 MINI DGR RACING TEAM -
50 Mikołaj Jurkowlaniec Wrocław - 1 MEGA IMmotion Specialized Skoda GALL-ICM Team -
51 Jarosław Kaczmarek RYDZYNA - 1 MINI R-TEAM RYDZYNA -
52 DOMINIK KACZMAREK Włoszakowice - 1 MINI Galibier Bikefun Team -
53 Maciej Kaczmarek Wilkowice - 1 MINI P.U.H. Ardek Sp.z o.o. -
54 Magdalena Kaczmarek RYDZYNA - 1 MINI R-TEAM RYDZYNA -
55 Marta Kaczmarek RYDZYNA - 1 MINI R-TEAM RYDZYNA -
56 Rafał Kaczor Gostyń - 1 MEGA Galibier Bikefun -
57 Waldemar Kajoch Leszno - 1 MINI Galibier Bikefun Team -
58 Mirosław Kajoch Leszno - 1 MEGA Galibier Bikefun -
59 Mariusz Kamiński Mirków - 1 MEGA Kamińscy MTB Team -
60 Kamil Kandulski Leszno - 1 MINI - -
61 Grzegorz Karg Turew - 1 MINI ROWEROWI SZALEŃCY -
62 Mateusz Kaszuba Leszno - 1 MINI - -
63 zbigniew kaźmierczak Leszno - 1 MINI LKK -
64 Krzysztof Kaźmierczak Głogów - 1 MINI MTB G-TEAM -
65 Łukasz Kaźmierczak Głogów - 1 MŁODZIK - INNA
66 Krzysztof Kaźmierowski Leszno - 1 MINI Astromal -
67 Aleksander Khitrykau Bucz - 1 MEGA EUROROWER.PL -
68 MICHAŁ KIAŁKA rawicz - 1 MINI Klub mojej żony Basi -
69 Bartosz Kliber Kalisz - 1 MINI eRka Team MTB -
70 MARIUSZ KOBUS Gostyń - 1 MINI SUBOKA TEAM -
71 Paweł Kołosionek Leszno - 1 MINI Metabo TORA Bike -
72 Franciszek Komolka Święciechowa - 1 MINI Brzechwa team -
73 Michał Kordek RYDZYNA - 1 MŁODZIK R-Team INNA
74 KAMIL KOWALSKI Leszno - 1 MINI Galibier Bikefun Team -
75 Sławek Kozowski RYDZYNA - 1 MINI R-TEAM RYDZYNA -
76 Przemek Kozowski RYDZYNA - 1 MINI METABO TORA BIKE -
77 Kamil Król Oborniki Śląskie - 1 MEGA OŚ Racing Team -
78 ŁUKASZ KRÓLIKOWSKI Leszno - 1 MINI Metabo Tora Bike -
79 Krzysztof Krówczyński Leszno - 1 MEGA Werner Kenkel Sport Team -
80 Maja KRYSMAN Kościan - 1 MŁODZIK EURO-ROWER.PL INNA
81 Maciej Krzyżyński RYDZYNA - 1 MINI R-TEAM Rydzyna -
82 Patryk Krzyżyński RYDZYNA - 1 JUNIOR Real 64-sto -
83 Dawid Kubera Osieczna - 1 MINI Czarny Kruk -
84 Tomasz Kuik Leszno - 1 MINI EUROROWER.PL -
85 Piotr Kukla Leszno - 1 MEGA GALIBIER BIKEFUN TEAM -
86 Oliwia Kulesza Modła - 1 MŁODZIK - NIE DOTYCZY
87 Jarosław Kurkiewicz Poznań - 1 MEGA - -
88 Paweł Kuśmierczak Kalisz - 1 MINI eRka Team mtb -
89 Daniel Kuźniak Poznań - 1 MINI ROWEROWI SZALEŃCY -
90 Patrycja Langner Stare Bojanowo - 1 MINI ŚTC ŚMIGIEL -
91 Tomasz Leciejewski Święciechowa - 1 MINI EUROROWER.PL -
92 Grzegorz Linke LIPNO - 1 MINI - -
93 Anna Lipowa Krzycko Wielkie - 1 MINI WERNER KENKEL SPORT TEAM -
94 Tomasz Loman Leszno - 1 MINI - -
95 Mateusz Ludwiczak Leszno - 1 MINI SZAWER MTB TEAM Leszno -
96 Dominik Łagoda Kąkolewo - 1 MINI CIESIÓŁKA TEAM -
97 Adrian Łata RYDZYNA - 1 MŁODZIK R-TEAM RYDZYNA NIE DOTYCZY
98 Radosław Łata RYDZYNA - 1 MINI R-TEAM RYDZYNA -
99 Maciej Łazarenko Śrem - 1 MEGA Klub Kolarski KOMETA Śrem -
100 Adam ŁĘGOWSKI Krosno - 1 MINI - -
101 Kamil Maćkowiak Osieczna - 1 MINI - -
102 Krzysztof Majewski Stara Góra - 1 MINI DGR RACING TEAM -
103 Klaudiusz Majewski Leszno - 1 JUNIOR 4 EVER BIKE -
104 Piotr Malak Leszno - 1 MINI Werner Kenkel Sport Team -
105 Krzysztof Malcherek Święciechowa - 1 MINI Q-systems -
106 Dawid Marcinkowski LIPNO - 1 MINI CIESIÓŁKA TEAM -
107 Mateusz Marek RYDZYNA - 1 MŁODZIK R-TEAM Rydzyna INNA
108 jarosław matłoka Komorniki - 1 MINI komorniki mtb team -
109 Mateusz Matuszewski Leszno - 1 MEGA METABO TORA BIKE -
110 Paweł Matykiewicz Leszno - 1 MINI REAL 64-sto -
111 DANIEL MICHALAK Leszno - 1 MEGA MTB G-TEAM -
112 Jakub Mikinik Jerzmanowa - 1 MŁODZIK MKS Polkowice NIE DOTYCZY
113 KACPER MIKINIK Jerzmanowa - 1 MINI MKS Polkowice -
114 Marcin Mikolajczak Bojanowo - 1 MINI 4 EVER BIKE -
115 Grzegorz Mikołajczak Tworzanice - 1 MINI 4 EVER BIKE -
116 Piotr Mikołajczak Leszno - 1 MINI R-TEAM RYDZYNA -
117 Maciej Milewski Wrocław - 1 MEGA - -
118 Kinga MOCEK Leszno - 1 MEGA Fotografia MM-FOTO.eu -
119 Mateusz MOCEK Leszno - 1 MEGA Fotografia MM-FOTO.eu -
120 Maciej Mogiłka Leszno - 1 MINI EUROROWER.PL -
121 Krystian Mróz Leszno - 1 MINI 4 EVER BIKE -
122 Mateusz Mróz czapury - 1 MEGA Galibier Bikefun -
123 Tomasz Naryniecki Wrocław - 1 MINI - -
124 ANDRZEJ NAWROCKI Leszno - 1 MINI 35 PLUS -
125 ŁUKASZ NĘDZA Święciechowa - 1 MEGA WERNER KENKEL SPORT TEAM -
126 Arkadiusz Nędzewicz Leszno - 1 MINI Metabo Tora Bike -
127 Jerzy Nogała Leszno - 1 MEGA METABO TORA BIKE -
128 PAWEŁ NOWACKI RYDZYNA - 1 MINI MEIBES -
129 Jacek Nowak Leszno - 1 MINI R-TEAM RYDZYNA -
130 Marcin Nowak Leszno - 1 MINI R-Team Rydzyna -
131 Marcin Nowak Leszno - 1 MINI - -
132 Adam Obiegała Leszno - 1 MINI MEGAN -
133 Marek Obiegała Leszno - 1 MINI Elmar -
134 Iwona Ogrodowska czapury - 1 MINI ROWEROWI SZALEŃCY -
135 MAREK OSTROWSKI Poznań - 1 MINI BORANT -
136 Damian Owczarz Poznań - 1 MINI VEZUVIO TEAM -
137 Andrzej Pacanowski Leszno - 1 MINI MORO Team -
138 PATRYK PAWŁOWSKI Leszno - 1 MINI STREFASPORTU.PL MW INVEST -
139 Remigiusz Pędrak Szreniawa - 1 MINI Komorniki MTB Team -
140 Julia Pieprzyk Leszno - 1 MŁODZIK SZAWER MTB TEAM LESZNO SP 13 LESZNO
141 Paulina Płatek Leszno - 1 MŁODZIK Spinko Cycling Team SP 12 LESZNO
142 Marcin Pokarowski Wrocław - 1 MINI OŚ Racing Team -
143 Mikołaj Poloch Bukówiec Górny - 1 MEGA Kołownik Włoszakowice -
144 Leszek Pożegowiak Wilkowice - 1 MINI REAL 64-STO -
145 Krzysztof Przybylak Leszno - 1 MINI MTB G-TEAM -
146 Damian Przybylak Święciechowa - 1 MINI MTB G-TEAM -
147 WALDEMAR PRZYBYLSKI Śrem - 1 MINI ANP TEAM DOLSK -
148 Piotr Przybył Poznań - 1 MEGA Team Berotu -
149 Patryk PRZYBYŁA Plewiska - 1 MEGA VEZUVIO TEAM -
150 Marcin Przyjemski WSCHOWA - 1 MINI Strefasportu -
151 Jędrzej Quoos Leszno - 1 MEGA Werner Kenkel Sport Team -
152 PRZEMYSŁAW RATAJCZAK Leszno - 1 MINI Metabo TORA bike -
153 Tomasz Ratajczak Leszno - 1 MINI METABO TORA BIKE -
154 Mateusz Ratajczak Rosnówko - 1 MINI Komorniki MTB Team -
155 Łukasz Ratajczak Leszno - 1 MINI 4 EVER BIKE -
156 PRZEMYSŁAW ROZWALKA LIPNO - 1 MEGA - -
157 Zbigniew Rozwalka GONIEMBICE - 1 MINI Galibier bikefun team -
158 Daniel Rozwalka RYDZYNA - 1 MINI Galibier-Bikefun Team -
159 PAWEŁ RZYMIAŃSKI Cerekwica - 1 MINI AGMAR SERWIS ROWEROWY -
160 Bartosz Samborski Góra - 1 MEGA DGR Racing Team -
161 Sandra Samolewska Wilkowice - 1 MINI EUROROWER.PL -
162 Adrian Samolewski Wilkowice - 1 MINI Kross Euro-Rower -
163 Artur Schaefer Poznań - 1 MINI Borant -
164 Kamil Sierszulski czapury - 1 MINI Spec Kable -
165 Andrzej Skiba Leszno - 1 MEGA LKK Team -
166 Krzysztof Skorliński Leszno - 1 MINI LKK TEAM -
167 Maciej Skorupski RYDZYNA - 1 MINI R-Team Rydzyna -
168 Dariusz Skrzypczak Rokietnica - 1 MINI - -
169 AGNIESZKA SKRZYPCZAK Rokietnica - 1 MINI - -
170 Marcin Sołtysiak LIPNO - 1 MINI Galibier Bikefun Team -
171 Bartłomiej Spychała Nietążkowo - 1 MINI ŚTC ŚMIGIEL -
172 Wiktor Staniewski GRONÓWKO - 1 MŁODZIK REAL 64-STO SP 5 LESZNO
173 Konrad Staniewski GRONÓWKO - 1 MINI REAL 64-STO -
174 Dariusz Stankowiak Leszno - 1 MINI Brak -
175 Tomasz Stelmaszyński Gostyń - 1 MEGA GALIBIER BIKEFUN -
176 Szymon Stępniewski Leszno - 1 MINI METABO TORA BIKE -
177 Roman Szczepaniak Leszno - 1 MEGA LKK TEAM -
178 Tomasz Szczepaniak Przemęt - 1 MINI Grupa MTB Przemęt -
179 Przemysław Szłapka Karolewko - 1 MINI R-TEAM RYDZYNA -
180 Kacper Szłapka Karolewko - 1 MINI R-TEAM RYDZYNA -
181 Filip Sznajder Szreniawa - 1 MINI Komorniki MTB Team -
182 Zenon Szoplik Leszno - 1 MINI zwift.pl -
183 DAWID SZUDRA Leszno - 1 JUNIOR SZAWER MTB TEAM Leszno -
184 Dominik Szymański Leszno - 1 MINI SZAWER MTB TEAM Leszno -
185 Dawid Śliwiński Leszno - 1 JUNIOR SZAWER MTB TEAM Leszno -
186 daniel świątkowski Głogów - 1 MEGA tc chrobry betron głogów -
187 Robert Taciak Wrocław - 1 MEGA WTT -
188 Arkadiusz TIETZ Leszno - 1 MEGA LKK TEAM -
189 Roman Trojnar Wilkowice - 1 MINI MTB G-TEAM -
190 Sylwia Tumiłowicz Góra - 1 MINI DGR RACING TEAM -
191 Janusz Tumiłowicz Góra - 1 MEGA DGR RACING TEAM -
192 Adam Tyrała Święciechowa - 1 MINI MTB G-TEAM -
193 Dariusz Walczak Leszno - 1 MINI Pozytywnie Zakręceni -
194 Rafał Walczewski Przysieka Polska - 1 MINI EUROROWER.PL -
195 Maciej Wawrzyniak RYDZYNA - 1 MINI R-TEAM RYDZYNA -
196 Emil Wawrzyniak RYDZYNA - 1 MŁODZIK R-TEAM RYDZYNA INNA
197 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń - 1 MINI eurorower.pl -
198 ŁUKASZ WITKOWSKI Leszno - 1 MINI SZAWER MTB TEAM Leszno -
199 Marcin Włodarczyk Wilkowice - 1 MINI CIESIÓŁKA TEAM -
200 Dawid Wojciechowski Leszno - 1 MINI MS Road 66 -
201 Piotr Wojciechowski Kobylin - 1 MINI - -
202 Przemysław Zalewski Śrem - 1 MEGA Klub Kolarski KOMETA Śrem -
203 Adrian Zimny Stobno - 1 MINI - -
204 Grzegorz Żyliński Święciechowa - 1 MINI Galibier Bikefun Team -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Dystans Drużyna Szkoła Młodzika
1 Adam Adamkiewicz Piaski - - MEGA STREFASPORTU.PL MW INVEST -
2 Michał Andrzejewski Wilkowice - - MINI REAL 64-STO -
3 Tomasz Bartkowiak Rawicz- Masłowo - - MEGA DGR RACING TEAM -
4 Kacper Bartkowiak Kąkolewo - - JUNIOR REAL 64-sto -
5 Maciej Betka Kościelna Wieś - - MINI GILICKIBIKE TEAM -
6 Julia BOROWSKA Kąty - - MINI EUROROWER.PL -
7 Marcin Brzozowski Leszno - - MINI Spinko Cycling Team -
8 Igor Chudak Śmigiel - - MŁODZIK ŚTC Śmigiel SP ŚMIGIEL
9 Jakub Chudak Smolno - - JUNIOR ŚTC Śmigiel -
10 Iwona Chyła Leszno - - MEGA REAL 64 - STO -
11 Mariusz Chyła Kąkolewo - - MEGA REAL 64-sto -
12 Katarzyna Dąbrowicz Komorniki - - MINI Komorniki MTB Team -
13 Bartosz Drożdżyński Leszno - - MŁODZIK REAL 64-STO SP 7 LESZNO
14 Adam Dudziak Leszno - - MINI Strefasportu.pl MV INVEST TEAM -
15 Adam Firlej Śmigiel - - MŁODZIK ŚTC Śmigiel SP ŚMIGIEL
16 Kacper Fiszer łoniewo - - MINI REAL 64-sto -
17 Dominik Frąckowiak Nietążkowo - - MINI Orzeł Lipno -
18 Przemysław Frąckowiak Leszno - - MINI STREFASPORTU.PL MW INVEST -
19 Renata Głód Leszno - - MINI STREFASPORTU.PL MW INVEST -
20 Adam Główka Zielona Góra - - MEGA Podium Kabiny Prysznicowe -
21 Krzysztof Hetnar Wrocław - - MINI OŚ RACING Team -
22 Paweł Hrankowski Leszno - - MINI Spinko Cycling Team -
23 Jakub Ignyś Leszno - - MINI SZAWER MTB TEAM Leszno -
24 KACPER JABŁOŃSKI rawicz - - MINI STREFASPORTU.PL MW INVEST -
25 MARIUSZ JANKOWIAK Bronikowo - - MINI ORZEŁ LIPNO -
26 Łukasz Jasiuwian czapury - - MINI MRÓZROWERY TEAM -
27 Marcin JURKÓW Leszno - - MEGA STREFASPORTU.PL MW INVEST -
28 Slawek Kasprzyk LIPNO - - MINI Orzel Lipno -
29 Piotr Kaźmierowski Leszno - - MINI Astromal -
30 Adam Kędzia Śmigiel - - MEGA STREFASPORTU. PL MW INVEST -
31 Jakub Klimpel Kąkolewo - - MŁODZIK REAL 64-sto SP KĄKOLEWO
32 Tomasz Klupś Gostyń - - MINI REAL Team -
33 Maciej Kłoczaniuk Zielona Góra - - MINI UKS Peleton Nowa Sól -
34 ROBERT KORNA Poznan - - MINI RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team -
35 Dawid Kowalczyk Leszno - - MINI REAL 64-sto -
36 Bartosz Kozak Śmigiel - - MINI Orzeł Lipno -
37 PIOTR KRYSMAN Włoszakowice - - MEGA Real 64-sto -
38 kuba kubala Leszno - - JUNIOR 35 PLUS -
39 Malwina Kusz Prezmęt - - MINI Orzeł Lipno -
40 Błażej Kutrowski Leszno - - MEGA STREFASPORTU.PL MW INVEST -
41 DARIUSZ ŁABIAK rawicz - - MINI STREFASPORTU.PL MW INVEST -
42 Dominik Łakomy Kościan - - MINI Spinko Cycling Team -
43 Krzysztof Łuczak Leszno - - MEGA STREFASPORTU.PL MW INVEST -
44 Janusz Majchrzak Luboń - - MINI RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team -
45 Mariusz Majchrzak Leszno - - MINI STREFASPORTU.PL MW INVEST -
46 Adrian Majchrzak Kąkolewo - - MINI STREFASPORTU.PL MW INVEST -
47 Krzysztof Mańka Konarzewo - - MINI A&M RIDERS -
48 Darek Markiewicz LIPNO - - MINI STREFASPORTU.PL MW INVEST -
49 Karol Martynów Krzycko Małe - - MINI KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE -
50 BERNARD MATUSZAK Śmigiel - - MEGA ŚTC ŚMIGIEL -
51 Marcin Matuszczak Koszanowo - - MŁODZIK ŚTC SP ŚMIGIEL
52 Jakub Mądry Kąkolewo - - MINI REAL 64-sto -
53 Zuzanna Michalewicz Włoszakowice - - MŁODZIK Kołownik Włoszakowice INNA
54 Damian Miela Wrocław - - MEGA STREFASPORTU.PL MW INVEST -
55 Wojciech Mizuro Leszno - - MINI Real 64 sto -
56 Kacper Mizuro Leszno - - MŁODZIK Real 64-sto SP 7 LESZNO
57 MARCIN MOSTOWSKI Kościan - - MEGA REAL 64-STO -
58 Magdalena Musielak LIPNO - - MEGA Strefa Sportu -
59 Przemyslaw Nalewaj Leszno - - MEGA Lkk team -
60 Kamil Naskręt Leszno - - MINI Szawer MTB Team Leszno -
61 Szymon Nowaczyk Leszno - - MINI STREFASPORTU.PL MW INVEST -
62 Marcin Nowak Olesno - - MEGA - -
63 Patryk Nowak Koscian - - MINI ŚTC Śmigiel -
64 Marcin Nowak Śmigiel - - MINI Orzeł Lipno -
65 Łukasz Nowak Dabcze - - MINI Spinko Cycling Team -
66 Przemysław Papież Leszno - - MEGA STREFASPORTU.PL MW-INVEST -
67 Mirosław Pleskot Leszno - - MINI Orzeł Lipno -
68 Łukasz Płonka Leszno - - MINI - -
69 Włodzimierz Pospiech Leszno - - MINI REAL -
70 Edward Radke Włoszakowice - - MINI Kołownik Włoszakowice -
71 Kazimierz Ratajczak Dolsk - - MINI ANP TEAM Dolsk -
72 Anna Ratajczak Dolsk - - JUNIOR ANP TEAM DOLSK -
73 Dariusz Ratajczak Dolsk - - MŁODZIK ANP TEAM DOLSK INNA
74 Dariusz Ratajczak Dolsk - - MINI ANP TEAM DOLSK -
75 Przemysław Ratajczak Leszno - - MINI Spinko Cycling Team -
76 Wiktor Rzepecki RYDZYNA - - JUNIOR Real 64-sto -
77 Paweł Samol Włoszakowice - - MINI Parkiety-Samol -
78 Krystian Schiller Śmigiel - - MINI Orzeł Lipno -
79 Jan Schulz Osieczna - - JUNIOR REAL 64-STO -
80 ROBERT SIECLA rawicz - - MINI STRAFASPORTU.PL MW .INVEST -
81 Mateusz Siejak Kiekrz - - MINI Consdata Supersportowy Team -
82 BRONISŁAW SIKORA Leszno - - MINI ŚMIGŁO OSIECZNA -
83 Justyna Skorupinska Świętno - - MINI Orzeł Lipno -
84 Wojciech Skorupinski Świętno - - MINI Orzeł Lipno -
85 Julia Skorupińska Żegrówko - - MINI Orzeł Lipno -
86 Filip Sobczak Leszno - - MINI MORO Team -
87 Tomasz Sobczak Leszno - - MINI MORO Team -
88 Michał Stachowski Leszno - - MEGA REAL 64-sto -
89 Eryk Stróżycki Leszno - - MINI Metabo Tora bike -
90 MARTYNA SZUDRA Leszno - - MINI SZAWER MTB TEAM Leszno -
91 Andrzej Szymański Dolsk - - MINI ANP TEAM Dolsk -
92 Robert Świętek sława - - MINI Kołownik Włoszakowice -
93 Tomasz Tęgi Leszno - - MŁODZIK REAL 64-STO NIE DOTYCZY
94 Dawid Tomaszewski Śmigiel - - MINI Orzeł Lipno -
95 Marcin TOMIAK Szczytniki - - MEGA Galibier Bikefun -
96 Jacek TUTUCKI Leszno - - MINI 4 EVER BIKE -
97 Paweł Wasiński Kąkolewo - - MEGA STREFASPORTU.PL MW INVEST -
98 Zdzisław Wasiołka Leszno - - MINI Spinko Cycling Team -
99 Marek Wawrowski Leszno - - MINI Spinko Cycling Team -
100 Remigiusz Wawrzyniak Leszno - - MINI REAL 64-STO -
101 Robert Wawrzyniak Kórnik - - MINI WAWRZYN TEAM -
102 Krzysztof Weiss Włoszakowice - - MINI Kołownik Włoszakowice -
103 Alicja Węgierska Nowa Wieś - - MŁODZIK ŚTC ŚMIGIEL SP ŚMIGIEL
104 Arkadiusz Wojciechowski Leszno - - MINI Spinko Cycling Team -
105 JAREK WOJCZAL Piechowice - - MEGA VYTYV -
106 Paweł Wojczal Piechowice - - MEGA YYTYV -
107 Krzysztof Wójt Leszno - - MINI Spinko Cycling Team -
108 Marek Wróblewski Sądzia - - MINI Kołownik Włoszakowice -
109 Amadeusz Wróblewski Sądzia - - JUNIOR Kołownik Włoszakowice -
110 Bartosz Wujczak Leszno - - MEGA REAL 64-sto -
111 Tomasz Zając Bardo - - MINI ultimasport.pl -
112 KRZYSZTOF ZALESIŃSKI Leszno - - MEGA STREFASPORTU.PL MW INVEST -
113 Filip Zinowiew Dąbcze - - MINI REAL 64-sto -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 29
Mężczyźni 288
Wszyscy 317