Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Wojciech Ast Jedlicze 1,5KM - - Amstaff Team Jedlicze
2 Bartosz Bąk Sokołów Małopolski 1,5KM - - -
3 Mateusz Bąk Sokołów Małopolski 1,5KM - - -
4 Kinga Florek Rzeszów 1,5KM - - Przeworska Grupa Biegowa
5 Wiktor Kawalec Trzciana 1,5KM - - TEAM IWO
6 Igor Kawalec Trzciana 1,5KM - - TEAM IWO
7 Tomasz Kiec Zaczernie 1,5KM - - -
8 Karol Kiec Zaczernie 1,5KM - - -
9 Dawid Michalik Brzóza Królewska 1,5KM - - JANTEX TEAM
10 Jakub Pasierb Sokołów Młp. 1,5KM - - -
11 Antoni Rzeszutek Rzeszów 1,5KM - 1 biegamnaboso.pl
12 Wojciech Sikora Rzeszów 1,5KM - - -
13 Jakub Stącel Krasne 1,5KM - - TEAM IWO
14 Wacław Tomasiak Sokołów Małopolski 1,5KM - - Na Zdrowie
15 Jakub Zdeb Brzóza Królewska 1,5KM - - JANTEX TEAM

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Andrzej Augustyn Stalowa Wola 12KM - 1 Stalowowolski Klub Biegacza
2 Andrzej Bareła Stalowa Wola 12KM - 1 -
3 JANUSZ BĄK Sokołów Małopolski 12KM - - -
4 Monika Bester Kosina 12KM - 1 -
5 Dawid Bielecki Brzóza Królewska 12KM - - Real Madryt
6 Maciej Blajer Rzeszów 12KM - 1 -
7 Elżbieta Blajer Rzeszów 12KM - 1 -
8 PIOTR BRZYSKI Stalowa Wola 12KM - 1 -
9 Marcin Cebula Mielec 12KM - 1 Poker to nie hazard!
10 Marek Chrabąszcz Książnice 12KM - 1 Frytki Z MAJONEZEM
11 Andrzej Cisek Rzeszów 12KM - 1 Rzeszowskie Gazele i Gepardy
12 Anna Cisek Chmielnik 12KM - - -
13 Andrzej Cyran Nowy Żmigród 12KM - - -
14 Danuta Czwakiel Leżajsk 12KM - - -
15 Wacław Czwakiel Leżajsk 12KM - - -
16 Tomasz Dąbrowski Rzeszów 12KM - - Husaria Race Team
17 Mateusz Gąciarz Głogów Małopolski 12KM - 1 -
18 Paweł Grzywacz Łańcut 12KM - 1 -
19 Janusz Gut Sokołów Małopolski 12KM - - -
20 Maciej Haspel Rzeszów 12KM - 1 Gang sowy
21 Zuzanna Haszto Leżajsk 12KM - 1 080808080
22 Robert Jabłonowski Rzeszów 12KM - 1 -
23 Grzegorz Jędrek Łętownia 12KM - - Łętowski Biegacz
24 Piotr Job Złotniki 12KM - 1 -
25 Alicja Kaczyńska Rzeszów 12KM - - Perfect Runner Team
26 Ireneusz Karasiński Nosówka 12KM - 1 MZBM Rzeszów
27 Grzegorz Kardys Malinie 12KM - - -
28 Zbigniew Karwan Lublin 12KM - 1 BBL
29 Tomasz Kasperski Przeworsk 12KM - - -
30 Sławomir Kasprzak Sokołów Młp 12KM - - GB.na zdrowie
31 Marek Kida Górno 12KM - - -
32 Ryszard Klamut Jablonica Polska 12KM - - -
33 Adam Kopacz Nowa Sarzyna 12KM - - Nowosarzyńska Grupa Biegowa
34 Piotr Kopacz Nowa Sarzyna 12KM - - -
35 Marcin Koszałka Kraków 12KM - - -
36 Stanisław Kozioł Głogów Małopolski 12KM - 1 -
37 MICHAŁ LENKIEWICZ Jawor 12KM - 1 JKB TKKF JAWORZANIE
38 Paweł Łabuz Rzeszów 12KM - - PAVLO TEAM
39 Dominik Magnucki Sokołów Młp 12KM - - Gang sowy
40 Waldemar Majka Sokołów Młp. 12KM - - 123456789
41 Aleksandra Malik Rzeszów 12KM - 1 Rzeszowski Hasacz
42 Wojciech Markowicz Nisko 12KM - - 3 kompania regulacji ruchu
43 Arkadiusz Maziarz Stalowa Wola 12KM - - BRAK
44 Krzysztof Młynarski Tarnogóra 12KM - - -
45 Stanisław Młynarski Zarzecze k/Niska 12KM - 1 Stalowowolski Klub Biegacza
46 Karolina Mroczek Rzeszów 12KM - - -
47 Michał Naspiński Wiązownica 12KM - - Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
48 Michał Nizioł Turza 12KM - - Gang Sowy
49 Izabela Nowak Nienadówka 12KM - - -
50 Krzysztof osiniak Sokołów Młp. 12KM - - GB Na Zdrowie
51 Tomasz Osiniak Sokołów Małopolski 12KM - - -
52 Sebastian Ożóg Górno 12KM - - Zdzich&Zdzich
53 Stanisław Piszczek Przemyśl 12KM - 1 -
54 Marcin Prażmowski Grębów 12KM - 1 Zabrnie
55 Łukasz Rachwał Mielec 12KM - 1 Brak
56 Tomasz Rogowski Mielec 12KM - - -
57 Piotr Rumanek Maziarnia 12KM - - -
58 Grzegorz Rzeszutek Bytom 12KM - 1 Miechowicka Grupa Biegowa
59 Fryderyk Schiller Rzeszów 12KM - - Schody Hiszpańskie
60 ANDRZEJ SKAWIŃSKI Stalowa Wola 12KM - 1 -
61 Barbara Skrzypczak Stalowa Wola 12KM - - Stalowowolski Klub Biegacza
62 Andrzej Słobodzian Sokołów Młp. 12KM - - GB Na Zdrowie
63 Henryk Smagacz Stara Jastrząbka 12KM - - Dębickie Gepardy
64 Marcin Stach Zarzecze 12KM - 1 -
65 Tomasz Stec Rzeszów 12KM - - DzikiTim
66 Błażej Superson Sonina 12KM - - STS JORDAN WOLA MAŁA
67 Damian Ślęczka Rzeszów 12KM - - Biomedycyna Sp. z o.o. Rzeszów
68 Tomasz Świątoniowski Trzeboś 12KM - - 3 KRR Nisko
69 Justyna Świętoniowska Rzeszów 12KM - - Spartan Training Group Rzeszów
70 Andrzej Tabaka Sokołów Młp. 12KM - - DzikiTim
71 Jacek Tabor Jeżowe 12KM - - Jeżowe
72 Marcin Tomasiak Sokołów Małopolski 12KM - - GB Na Zdrowie
73 andrzej trzonek Jaroslaw 12KM - - -
74 Andrzej Trzonek Jarosław 12KM - - Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
75 Zbigniew Turosz Leżajsk 12KM - - 123456789
76 Zbigniew Urbański Nowa Dęba 12KM - - ZMITEK TEAM
77 Adrian Walat Rzeszów 12KM - - 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 BLP
78 Sylwia Wiatr Łęg Tarnowski 12KM - 1 -
79 Wiesław wiktor Straszęcin 12KM - 1 Dębickie Gepardy
80 Witold Wilczyński Jata 12KM - 1 Klub Matiego Jeżowe
81 Anna Wilk JASIONKA 12KM - - -
82 Marian Włodarczyk Skarżysko Kamienna 12KM - - -
83 Marcin Woźniak Mielec 12KM - - Frytki z majonezem
84 Mariusz Woźniak Tuszyma 12KM - 1 Frytki z majonezem
85 Tomasz Wójcik Gorzyce 12KM - - Zmitek Team Nowa Dęba
86 Tomasz Wyka Kamień 12KM - - -
87 Karolina Zuber Kolbuszowa 12KM - - -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Grzegorz Ast Jedlicze 5KM - - Amstaff Team Jedlicze
2 Agnieszka Bachowicz Niepołomice 5KM - - -
3 Bartosz Barć Rzeszów 5KM - 1 X
4 Adam Bąk Sokołów Małopolski 5KM - - -
5 Karol Bednarz Trzciana 5KM - - SSPS RESOVIA
6 Dariusz Broniec Zawada k/Tarnowa 5KM - 1 -
7 Łukasz Chmiel Rzeszów 5KM - - -
8 Marcin Chmielowski Kańczuga 5KM - 1 -
9 Jakub Czach Łukawiec 5KM - 1 -
10 Wacław Czaja Przemyśl 5KM - 1 -
11 Aleksandra Dąbrowska Rzeszów 5KM - - -
12 Michał de Haan Strzelin 5KM - - -
13 Dominik Dec Sokołów Małopolski 5KM - - Tego Typu
14 Małgorzata Delekta Korabina 5KM - 1 -
15 Tomasz Fior Rzeszów 5KM - - WŻW Rzeszów
16 Kamil Foryt Krasne 5KM - - -
17 CZESŁAW FURMANEK Jasło-Trzcinica 5KM - 1 -
18 Bartłomiej Hałys Manasterz 5KM - - SSPS Resovia
19 Grzegorz Jacek Trzeboś 5KM - - -
20 Beata Jacek Trzeboś 5KM - - -
21 Anna Jacek Sokołów Małopolski 5KM - - -
22 Justyna Jacek Trzeboś 5KM - - -
23 Kamil Jednacz Jasiennik stary 5KM - 1 -
24 Maciej Jędruchów Trzebownisko 5KM - 1 Biegowy Team Rzeszów
25 Bartosz Juryś Rzeszów 5KM - 1 -
26 Lidia Juryś Rzeszów 5KM - 1 -
27 Wiktoria Kania Nowy Kamień 5KM - - -
28 Jacek KAWALEC Trzciana 5KM - 1 TEAM IWO
29 Alina Kazio Stalowa Wola 5KM - - Stalowowolski Klub Biegacza
30 Rafał Kida Sokołów Małopolski 5KM - - Sokołów Team
31 Kamila Kobos Rzeszów 5KM - - -
32 Szymon Kojder Krzemienica 5KM - 1 -
33 Tomasz Kołodziej Rzeszów 5KM - 1 -
34 Michał Kołodziej Nisko 5KM - 1 brak
35 Basia Korczyńska-Kwitek Stalowa Wola 5KM - 1 KwitekTeam
36 Jakub Kosierb Lipa 5KM - - -
37 Dagmara Kowalczyk Sanok 5KM - - -
38 Anna Krajewska Święte 5KM - 1 -
39 Ryszard Krajewski Święte 5KM - 1 -
40 Wiktoria Krakowska Mielec 5KM - - -
41 Jerzy Krakowski Mielec 5KM - 1 MKG Carpatia Mielec
42 Marek Krzyśko Trzebownisko 5KM - 1 -
43 Piotr Kuczma Rzeszów 5KM - - Projektant Rzeszów
44 Tomasz Kulig Dębica 5KM - 1 Dębickie Gepardy
45 Grzegorz Kwitek Stalowa Wola 5KM - 1 KwitekTeam
46 Mateusz Lasota Rzeszów 5KM - - FEEL THE GRAVEL
47 Dawid Lencznar Krzemienica 5KM - - -
48 Mateusz Lencznar Krzemienica 5KM - 1 -
49 Aneta Machowska Korabina 5KM - 1 -
50 Marta Małek Cygany 5KM - 1 Brak
51 Łukasz Marecki Sokołów Małopolski 5KM - - -
52 Zbigniew Markus Rzeszów 5KM - - -
53 Dariusz Matuła Sokołów Małopolski 5KM - - -
54 Jacek Mazgaj Sokołów Małopolski 5KM - - -
55 Roman Nawojski Pogwizdów Nowy 5KM - - III LO RzeszOw
56 Janusz Nocek Łańcut 5KM - 1 -
57 Kamil Ożóg Sokołów Małopolski 5KM - - -
58 Aleksandra Para Dabrowki 5KM - 1 -
59 Paweł Pasierb Sokołów Młp. 5KM - - -
60 Damian Plęs Lipa 5KM - 1 -
61 Mateusz Plęs Lipa 5KM - 1 -
62 Karolina Plizga Nienadówka 5KM - - Yello
63 Katarzyna Polniaszek Dębica 5KM - 1 Dębickie Gepardy
64 Jakub Polniaszek Dębica 5KM - 1 Dębickie Gepardy
65 Damian Puc Rzeszów 5KM - - -
66 Tomasz Pudełek Sokołów Małopolski 5KM - - -
67 Monika Ragan Szyperki 5KM - - -
68 Tomasz Reguła Rzeszów 5KM - 1 -
69 Katarzyna Rozenbajgier-Domin Haczów 5KM - - -
70 Jolanta Rusznica Ślęzak Wysoka Głogowska 5KM - - Yello
71 Wojciech Rzeszutek Bytom 5KM - 1 Miechowicka Grupa Biegowa
72 Katarzyna Rzeszutek Bytom 5KM - 1 -
73 Andrzej Rzeszutek Rzeszów 5KM - - ANDY TEAM
74 Stanisław Sarzyński Łańcut 5KM - - -
75 Krystian Sikora Rzeszów 5KM - 1 -
76 Marek Sikora Rzeszów 5KM - 1 -
77 Anna sojka Zarzecze woj. podkarpackie 5KM - 1 -
78 Janusz Spirała Rzeszów 5KM - 1 -
79 JAKUB STĄCEL Krasne 5KM - 1 TEAM IWO
80 Kamil Stopyra Sokołów Małopolski 5KM - - -
81 Maciej Śliwa Rzeszów 5KM - 1 -
82 Maciej Tomaszewski Widna Góra/Pawłosiów 5KM - - JGB Sokół Jarosław/GUKLA Bratkowice
83 Piotr Tuczapski Rzeszów 5KM - 1 xRunners
84 Marzena Wąsik Korabina 5KM - 1 -
85 Jan Wąsik Korabina 5KM - 1 -
86 Barbara Wiech Rzeszów 5KM - 1 -
87 Marcin Wielgosz Dębica 5KM - 1 -
88 Grzegorz Wilczak Sokołów Małopolski 5KM - - -
89 ANDRZEJ WITKOWSKI Przyszów 5KM - - -
90 Michał WOJCIECHOWSKI Tarnobrzeg 5KM - - Witar Tarnobrzeg
91 Barbara Zając Zarzecze woj. podkarpackie 5KM - 1 -
92 Andrzej Zdeb Brzóza Królewska 5KM - 1 JANTEX TEAM


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 43
Mężczyźni 151
Wszyscy 194