Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Drużyna
1 Wiktor Kawalec Trzciana 1,5KM - TEAM IWO
2 Igor Kawalec Trzciana 1,5KM - TEAM IWO
3 Antoni Rzeszutek Rzeszów 1,5KM - biegamnaboso.pl
4 Jakub Stącel Krasne 1,5KM - TEAM IWO

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Drużyna
1 Monika Bester Kosina 12KM - -
2 PIOTR BRZYSKI Stalowa Wola 12KM - -
3 Andrzej Cyran Nowy Żmigród 12KM - -
4 Wacław Czwakiel Leżajsk 12KM - -
5 Danuta Czwakiel Leżajsk 12KM - -
6 Tomasz Dąbrowski Rzeszów 12KM - Husaria Race Team
7 Alicja Kaczyńska Rzeszów 12KM - Perfect Runner Team
8 Tomasz Kasperski Przeworsk 12KM - -
9 Jacek KAWALEC Trzciana 12KM - TEAM IWO
10 Marcin Koszałka Kraków 12KM - -
11 Stanisław Kozioł Głogów Małopolski 12KM - -
12 Waldemar Majka Sokołów Młp. 12KM - 123456789
13 Aleksandra Malik Rzeszów 12KM - Rzeszowski Hasacz
14 Wojciech Markowicz Nisko 12KM - 3 kompania regulacji ruchu
15 Michał Naspiński Wiązownica 12KM - Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
16 Krzysztof osiniak Sokołów Młp. 12KM - GB Na Zdrowie
17 Sebastian Ożóg Górno 12KM - Zdzich&Zdzich
18 Łukasz Rachwał Mielec 12KM - Brak
19 Tomasz Rogowski Mielec 12KM - -
20 Piotr Rumanek Maziarnia 12KM - -
21 Grzegorz Rzeszutek Bytom 12KM - Miechowicka Grupa Biegowa
22 Fryderyk Schiller Rzeszów 12KM - Schody Hiszpańskie
23 ANDRZEJ SKAWIŃSKI Stalowa Wola 12KM - -
24 Andrzej Słobodzian Sokołów Młp. 12KM - GB Na Zdrowie
25 Tomasz Stec Rzeszów 12KM - DzikiTim
26 Tomasz Świątoniowski Trzeboś 12KM - 3 KRR Nisko
27 Justyna Świętoniowska Rzeszów 12KM - Spartan Training Group Rzeszów
28 Andrzej Tabaka Sokołów Młp. 12KM - DzikiTim
29 Adrian Walat Rzeszów 12KM - 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 BLP
30 Wiesław wiktor Straszęcin 12KM - Dębickie Gepardy
31 Tomasz Wyka Kamień 12KM - -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Drużyna
1 Agnieszka Bachowicz Niepołomice 5KM - -
2 Adam Bąk Sokołów Małopolski 5KM - -
3 Marcin Chmielowski Kańczuga 5KM - -
4 Wacław Czaja Przemyśl 5KM - -
5 Aleksandra Dąbrowska Rzeszów 5KM - -
6 Dominik Dec Sokołów Małopolski 5KM - Tego Typu
7 Tomasz Fior Rzeszów 5KM - WŻW Rzeszów
8 Justyna Jacek Trzeboś 5KM - -
9 Bartosz Juryś Rzeszów 5KM - -
10 Lidia Juryś Rzeszów 5KM - -
11 Wiktoria Kania Nowy Kamień 5KM - -
12 Rafał Kida Sokołów Małopolski 5KM - Sokołów Team
13 Tomasz Kołodziej Rzeszów 5KM - -
14 Basia Korczyńska-Kwitek Stalowa Wola 5KM - KwitekTeam
15 Dagmara Kowalczyk Sanok 5KM - -
16 Wiktoria Krakowska Mielec 5KM - -
17 Jerzy Krakowski Mielec 5KM - MKG Carpatia Mielec
18 Tomasz Kulig Dębica 5KM - Dębickie Gepardy
19 Mateusz Lasota Rzeszów 5KM - FEEL THE GRAVEL
20 Marta Małek Cygany 5KM - Brak
21 Łukasz Marecki Sokołów Małopolski 5KM - -
22 Zbigniew Markus Rzeszów 5KM - -
23 Jacek Mazgaj Sokołów Małopolski 5KM - -
24 Katarzyna Polniaszek Dębica 5KM - Dębickie Gepardy
25 Monika Ragan Szyperki 5KM - -
26 Tomasz Reguła Rzeszów 5KM - -
27 Katarzyna Rozenbajgier-Domin Haczów 5KM - -
28 Andrzej Rzeszutek Rzeszów 5KM - ANDY TEAM
29 Wojciech Rzeszutek Bytom 5KM - Miechowicka Grupa Biegowa
30 Katarzyna Rzeszutek Bytom 5KM - -
31 Marek Sikora Rzeszów 5KM - -
32 Krystian Sikora Rzeszów 5KM - -
33 Janusz Spirała Rzeszów 5KM - -
34 Kamil Stopyra Sokołów Małopolski 5KM - -
35 Piotr Tuczapski Rzeszów 5KM - xRunners
36 Jan Wąsik Korabina 5KM - -
37 Marzena Wąsik Korabina 5KM - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 19
Mężczyźni 53
Wszyscy 72