Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
1 Waldemar Bać Piaseczno 1 -
2 Mirosław Bak Chorzelów 1 TOP-SERVIS CHORZELÓW
3 Piotr Bałut Kamień 1 FCM
4 Agata Borcz jajuga Rzeszów 1 Swimtri
5 Maciej BRZYSKI Kraków 1 BrzyskiTriTeam
6 Marek Bury Babica 1 -
7 tomasz buszta Maleniska 1 -
8 Robert Bździuch Biłgoraj 1 Herba Triathlon Team Biłgoraj
9 Tomasz Chłanda Zaczernie 1 -
10 Łukasz Chmiel Rzeszów 1 -
11 Bożena Chmielewska Sandomierz 1 TSA SANDOMIERZ
12 Robert Chrobak Rzeszów 1 Swim Tri Rzeszów
13 piotr czarnecki Rzeszów 1 -
14 Kasper Czop Rzeszów 1 i-Sport Hotel Sokół Łańcut
15 MATEUSZ DYBEK Kraków 1 Kinesis Fizjoterapia
16 Mateusz Dygdoń Wola Żyrakowska 1 dkk gryf
17 Grzegorz Faliński Radom 1 -
18 Liam FitzGerald Poniatowa 1 -
19 Andrzej Gałek Rudna Wielka 1 MPEC-RZESZÓW
20 Jacek Garbacik Stalowa Wola 1 SKB Stalowa Wola
21 Sebastian Gogacz Puławy 1 UK S Trójka Puławy
22 Paweł Gołąbek Krzątka 1 Zmitek TEAM
23 Dariusz Grądek Kraśnik 1 Triathlon Kraśnik Team
24 Edyta Gwoździowska Tarnobrzeg 1 Witar Tarnobrzeg
25 Michał Irzeński Rzeszów 1 SwimTri Rzeszów
26 Bartłomiej Jachimowski Siedliska 1 -
27 Marta Jata Lublin 1 WW Team
28 Hubert Jemioło Ocieka 1 Toxic Team
29 Waldemar Kalbarczyk Stalowa Wola 1 FACTS Stalowa Wola
30 Aleksey Kapitsa RANIŻÓW 1 Brak
31 DAMIAN KIEŚ Rzeszów 1 KESCAR
32 Paweł Kikiela Przemyśl 1 GADZIO
33 Damian Kobeluk Biłgoraj 1 BUT Biłgoraj Ultra Trail
34 Kamil Kobylański Rzeszów 1 Opak-System
35 Sławomir Koch Sokołów Małopolski 1 -
36 Karolina Kochaniec-Matuszak Lublin 1 Triathlon Lublin Team
37 Łukasz Kornak JASIONKA 1 -
38 Kamil Koza Ulanów 1 Stalowowolski klub biegacza
39 Łukasz Kozioł Dębica 1 Brzyski Tri Team
40 Dominik Kretowicz Tajęcina 1 -
41 Wioletta Kulesza Skorocice 1 -
42 Andrzej Kuźniar Albigowa 1 -
43 Robert Lemko Sanok 1 -
44 Paweł Leśko Kielanówka 1 -
45 ANDRZEJ LEŚNIEWSKI Ostrowiec Świętokrzyski 1 Politechnika Warszawska
46 Radosław Lew Rzeszów 1 PWR
47 Marcin Łukaszczyk Biłgoraj 1 HERBA TRIATHLON TEAM BIŁGORAJ
48 Paweł Łukaszczyk Biłgoraj 1 -
49 Piotr Łukaszczyk Biłgoraj 1 HERA TRIATHLON TEAM BIŁGORAJ
50 Damian Majchrowicz Radymno 1 Pro-sport Kraków
51 Waldemar Majka Sokołów Małopolski 1 -
52 Grzegorz Marszałek Sędziszów Małopolski 1 Szybkie Szyszki
53 Mariusz Matuszak Lublin 1 Triathlon Lublin Team
54 Artem Miagkyj Jaworze 1 -
55 Wojciech Michalec Radom 1 Street Run Radom
56 Tomasz Michno Rzeszów 1 SIGNUM
57 Ewa Minda Radom 1 -
58 Artur Mirosz Radom 1 -
59 Jakub Niemiec Mielec 1 Pro Smile
60 Hubert Niespodziewanski Biłgoraj 1 -
61 Bartosz Noworyta Kraków 1 -
62 Oskar Olejarski Blizne 1 Brzozowski Klub Biegacza
63 Radosław Organ Rzeszów 1 DRB
64 Maciej Ostrowski Jarosław 1 Akademia Triathlonu Jarosław
65 Tomasz Ostrzywilk Przeworsk 1 -
66 Władysław Paczkowski Tarnobrzeg 1 -
67 Rafał Pajączek Leżajsk 1 -
68 Łukasz Patryn Strzyżów 1 -
69 Justyna Pawelec Sandomierz 1 TSA SANDOMIERZ
70 Marcin Pawlina Jamnica 1 -
71 mariusz piekarz przędzel 1 SKB STALOWA WOLA
72 Dariusz Pieróg Racławice 1 -
73 Krzysztof Polak Jastkowice 1 policja
74 KRZYSZTOF POPIOŁEK Kraków 1 KRAKERS
75 Mariusz Poręba Rzeszów 1 Asseco Active Team
76 Piotr Proszowski Jastkowice 1 Stalowowolski Klub Biegacza
77 Agnieszka Przech-Fus Lublin 1 WW Team
78 Bartosz Ptak Kraków 1 Sokół
79 Jacek Pyrzak Jarosław 1 Bikeshop Rzeszów
80 Marcin Radziwiński Rzeszów 1 GB Sport
81 Krzysztof Rainer Pysznica 1 ACS-STAL
82 Piotr Rochowski Stalowa Wola 1 Stalowowolski Klub Biegacza
83 Marcin Rogóż Zagórz 1 -
84 Grzegorz Rosiek Bolechowice 1 -
85 Dawid Rość Rzeszów 1 -
86 Ryszard Rybczak Rzeszów 1 -
87 Paweł Rybczak Rzeszów 1 Kuźnia Triathlonu
88 Robert Sanecki Gorzyce 1 Sprint Gorzyce
89 Pawel Siatecki Garbow 1 TRIATHLON LUBLIN TEAM
90 Jacek Sieroń Sandomierz 1 Tsa Sandomierz
91 Andrzej Słobodzian Sokołów Młp. 1 GB Na Zdrowie
92 Piotr Smolak Poraj 1 MOSiR -Dukla
93 Adam SOKÓŁ Rzeszów 1 PersonalTriathlon.pl
94 DAWID STACHURA HYŻNE 1 NSB-SPORT TEAM RZESZÓW
95 Justyna Stasiak Głogów Małopolski 1 STT
96 Krzysztof Stasiak Głogów Małopolski 1 STT
97 Leszek Stępień Nisko 1 -
98 Dorota Surmacz Rzeszów 1 Swimtri Rzeszów
99 Joanna Syrowiecka Kraków 1 -
100 Bartłomiej Telega Przeworsk 1 -
101 Tomasz Tokarz Pysznica 1 SKB STALOWA WOLA
102 Konrad Włoszczyna Mielec 1 -
103 Mariusz Wojtak Wólka Tanewska 1 Planeta Nisko
104 Andrzej Wrona Lublin 1 Triathlon Lublin Team
105 Mariusz Wróbel Lublin 1 Stay Insane
106 Justyna Wrzosek Sandomierz 1 TSA SANDOMIERZ
107 Robert Zaborowski Dębica 1 Maratończyk Dębica
108 Mateusz Zięba Świlcza 1 Zięba Team
109 Łukasz Zyma Przeworsk 1 Athlete Box Przeworsk

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
1 Michał Adamski JASIONKA - -
2 Łukasz Banaś Rzeszów - SWIMTRI
3 Leszek Behounek Zakopane - TG Sokół Zakopane
4 Jacek Bereza Łańcut - STS Jordan Wola Mała
5 Łukasz Bluj Jarosław - Triathlon Jarosław
6 Maciej Byjoś Puławy - -
7 Mariusz Chorzepa Sokołów Młp - -
8 Damian Demkowicz Kamień - Niezrzeszony
9 Dawid Drapała Nienadówka - Wataha
10 Maksymilian Drążek Sanok - NO LIMITED Pro Team Poland
11 Radosław Dudka Modlnica - -
12 Magda Dziarnowska Warszawa - Mechanika Zdrowia
13 Marta Gajęcka Radom - -
14 Mateusz Grębowiec Sandomierz - TSA Sandomierz
15 Łukasz Gruca Lublin - Triathlon Lublin Team
16 Tomasz Hajewski Katowice - Triathlon Dąbrowa Górnicza
17 Małgorzata Jarocka Stalowa Wola - Stalowowolski Klub Biegacza
18 Wojciech Jemioła Strzyżów - POMUSZ
19 Marek Jurkiewicz Rzeszów - SirChicken
20 Konrad Karpik Bilgoraj - -
21 Jakub Kida Munina - Błysk Jarosław
22 Grzegorz Kindlik Rzeszów - -
23 alina klosowicz Tarnów - -
24 Marcin Krzemiński Gorzyce - Sprint Gorzyce
25 Jarosław Kulanica Biłgoraj - progress triathlon team
26 Łukasz Marecki Sokołów Małopolski - -
27 Roman Materna Rzeszów - SPAR Polska
28 Jan Michalec Radom - Street Run Radom
29 MATEUSZ MIŁEK Kraków - MIŁEK TRIATHLON TEAM
30 Slawomir Niedziela Szewna - Sport Medical Rechabilitacja Ostrowiec Sw
31 Agnieszka Orzyp Lublin - Triathlon Lublin Team
32 Arkadiusz Ostręga Tarnów - Creator 365
33 Władysław Paczkowski Tarnobrzeg - -
34 Adrian Pietruszewski Dębica - -
35 Marcin Pogoda Lublin - -
36 Anna Pusz Rzeszów - Swim Tri
37 Adam Rogala Stalowa Wola - -
38 Anna Rogowska Rzeszów - DecaRun Rzeszów
39 DANIEL SOCHACKI Lublin - TRIATHLON LUBLIN TEAM
40 Krzysztof Stasiak Głogów Małopolski - STT
41 Paulina Stopyra Lublin - TRIATHLON LUBLIN TEAM
42 Mariusz Stus Nisko - Planeta Nisko
43 Maciej Sułkowski Jarosaw - Triathlon Jarosław
44 Ewa Szymańska Jarosław - Triathlon Jarosław
45 Andrzej Tabaka Wólka Niedźwiedzka - DzikiTim
46 Dariusz Ziental Zagrody - Rock & Rower team
47 Maciej Zychewicz Warszawa - Kuźnia Triathlonu
48 Basia Żukowska Lublin - wydolnść


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 23
Mężczyźni 134
Wszyscy 157