Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Konkurencja Szkoła/Drużyna
1 Paulina Będziszewska-Szewczyk K Dąbrowa Górnicza 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
2 Amadeusz Bieda M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
3 Maciej Biedroń M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
4 Aleksander Biedroń M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN Szkoła Podstawowa nr.3
5 Blanka Błoch K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN SP42
6 Adrian Błoch M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
7 Hanna Bogdziun K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
8 Michał Buba M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
9 Maciej Buba M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
10 Dominika Cichocka K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
11 Aleksander Czajęcki M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
12 Maria Czepiel K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
13 Janusz Czepiel M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
14 Grzegorz Czepiel M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
15 Grzegorz Czepiel M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
16 Piotr Czerniewski M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN KS Wake Zone Stawiki
17 Grzegorz Czerniewski M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN Ks Wake Zone Stawiki
18 Mikołaj Damski M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN AFA team
19 Mikołaj Damski M Czeladź 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN SP7 CZELADŹ
20 artur dudek M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
21 Władysław Dyrda M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
22 Radek Fajer M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
23 Jakub Faleńczyk M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN AFA Team
24 Filip Faleńczyk M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN AFA Team
25 Aleksander Faleńczyk M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN AFA Team
26 Aleksander Fatyga M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 w Sosnowcu
27 Aleksander Fatyga M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 w Sosnowcu
28 Elżbieta Gajewska K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
29 Wiesław Gętkowski M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
30 Tymoteusz Grobelny M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
31 Krzysztof Haładus M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
32 Aleksandra Haładus K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
33 ADAM HOLONA M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
34 Julia Jamroży K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN Szkoła Podstawowa nr.18 w Sosnowcu
35 Weronika Jatkowska K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN Szp 32
36 Mirosław Jaźwiec M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN Sosnowiec
37 Filip Jeżewski M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN Wiking Team
38 Bartłomiej Kolanek M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
39 Dominik Kolanek M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
40 Dominik Kolanek M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
41 Lena Komasińska K Czeladź 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
42 Jakub Kopeć M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
43 Jerzy Król M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
44 Marek Krupa M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN nie dotyczy
45 Antonina Krzepczak K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
46 Robert Kuchmacz M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
47 Sławomir Kutrzeba M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
48 Mateusz Kwiecień M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
49 Marcin Kwiecień M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
50 Ryszard Kwiecień M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
51 DaviD Kwiecień M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
52 Maja Kwiecień K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
53 IVO LIS M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
54 BRUNO LIS M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
55 Mateusz Łyczek M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
56 Marceli Majcherczyk M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
57 Krzysztof Matysek M Racibórz 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
58 Kaja Mirek K Rzeszów 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
59 MONIKA MOTŁOCH-LIS K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
60 Łukasz Możdżeń M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
61 Jagoda Możdżeń K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
62 Kacper Nowak M dabrowa gornicza 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
63 Kacper Nowak M dabrowa gornicza 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN SP
64 Iga Ościłowicz K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
65 Hanna Piatkowska K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
66 Daniel Pietrasiak M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
67 Jakub Przyciasa M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
68 Karol Przyciasa M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
69 Patryk Pyrkosz M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
70 Jan Sikora M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN Sp 42 Sosnowiec
71 Witold Smętek M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN Pogoria
72 Maja Sobala K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN Szkoła podstawowa nr 8 w Sosnowcu
73 Mikołaj Sołościuk M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
74 Mikołaj Sołościuk M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
75 Mariusz Sosur M Będzin 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
76 Wiktor Sowa M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN Gimnazjum nr 27
77 NIKODEM SPŁAWSKI M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN SP.46
78 TOMASZ SPŁAWSKI M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
79 NIKODEM SPŁAWSKI M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN SP.46
80 Maria Szewczyk K Dąbrowa Górnicza 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN sp7
81 Stanisław Szewczyk M Dąbrowa Górnicza 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
82 Mikołaj Szewczyk M Dąbrowa Górnicza 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN sp7
83 Aleksander Szparniak M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
84 Arkadiusz Szrubarczyk M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
85 Jakub Szrubarczyk M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
86 Maja Szrubarczyk K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
87 Aleksandra Szubert K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN Sp33, Sosnowiec
88 Kacper Świątek M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN Zespół szkół nr5 szkoła podstawowa nr 38
89 Maria Taniukiewicz K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
90 Zbigniew Taniukiewicz M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
91 Justyna Tulicka K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
92 Andrzej Wacław M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
93 Filip Walaszczyk M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN 45 Sosnowiec
94 Mateusz Wesołowski M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
95 Karol Więcek M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN Przedszkole nr 57
96 Maciej Więcek M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
97 Zdzisław Wolski M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
98 Agata Wójcik K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
99 Marcin Wygledacz M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
100 IWONA WYGLĘDACZ K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
101 Jacek Wyparło M Dąbrowa Górnicza 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
102 Krzysztof Zybura M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -
103 Krzysztof Żak M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca w kategorii OPEN -

Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Konkurencja Szkoła/Drużyna
1 Zuzia Chmielewska K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli Przedszkole Miejskie nr 40 w Sosnowcu
2 Matylda Chowańska K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli Przedszkole AKP
3 Dominika Cichocka K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli -
4 Kacper Gołąb M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli Przedszkole nr 29
5 Liliana Juszczyk K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli przedszkole AKP
6 Liliana Juszczyk K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli przedszkole AKP
7 Lilianka Konieczna K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli PM 35 w Sosnowcu
8 Adrianna Korzeń K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli Przedszkole Miejskie nr 40 w Sosnowcu
9 Michał Kostoń M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli -
10 Marta Kucharska K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli Przedszkole AKP
11 Emilia Kutrzeba K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli Przedszkole Miejskie nr. 38
12 Maja Kwiecień K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli Przedszkole Akademia Pana Kleksa
13 Karol Możdżeń M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli -
14 Cezary Mudyn M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli Przedszkle Miejskie nr 52
15 Iga Nowak K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli Przedszkole nr15
16 Magdalena Nowak K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli Przedszkole nr15
17 Szymon Pawlik M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli Przedszkole Miejskie nr 5
18 Jakub Sebesta M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli przedszkole
19 Igor Sroka M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli -
20 Antoni Świątek M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli Przedszkole miejskie nr 43
21 Lena Tulicka K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli Przedszkole 57 Sosnowiec
22 Lena Tulicka K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli Przedszkole 57 Sosnowiec
23 Kuba Twaróg M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli ZSS 4
24 Klara Walasek K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli Przedszkole Miejskie nr 29
25 Karol Więcek M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli Przedszkole nr 57
26 Tymon Wójciak M Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli -
27 Julia Wyględacz K Sosnowiec 2 lutego 2019 r. - zawody o Puchar Sosnowca dla Przedszkoli Przedszkole nr 35

Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Konkurencja Szkoła/Drużyna
1 Radosław Koźlicki M Sosnowiec - 2 LO im.E.Plater w Sosnowcu
2 Magdalena Aniołek K Sosnowiec - Sp6
3 Kinga Armata K Sosnowiec - SP 38
4 Lena Arnold K Sosnowiec - SP 33
5 Blanka Bałtrukiewicz K Sosnowiec - SP42 Sosnowiec
6 Nicole Banach K Sosnowiec - Sp6
7 Olgierd Bańdo M Sosnowiec - SP6
8 Maciej Bańka M Sosnowiec - SP42 Sosnowiec
9 PIOTR BARAŃSKI M Sosnowiec - IV LO STASZIC
10 Julia Barczyk K Sosnowiec - SP 20 Sosnowiec
11 Szymon Basak M Sosnowiec - SP 20 Sosnowiec
12 Szymon Bąk M Sosnowiec - Gimnazjum Nr 15
13 NIKOLA BĘDKOWSKA K Tychy - IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
14 FRANCISZEK BIAŁEK M Sosnowiec - SP 45 SOSNOWIEC
15 Aleksander Biedroń M Sosnowiec - Szkoła Podstawowa nr.3
16 OSKAR BLACHA M Katowice - IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
17 Blanka Błoch K Sosnowiec - SP42 Sosnowiec
18 BŁAŻEJ BŁOCH M Sosnowiec - IV LO STASZIC
19 Kamil Bronakowski M Sosnowiec - SP 45
20 Julia Bryszkowska M Sosnowiec - Sp6
21 Kinga Brzezoń K Sosnowiec - SP 33
22 Julia Bugaj K Sosnowiec - Sp6
23 Maja Cebo K Sosnowiec - SP 20 Sosnowiec
24 Jan Chabrzyk M Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
25 MILENA CHADUŁA K Sosnowiec - IV LO STASZIC
26 Gabriel Chowański M Sosnowiec - Szkoła Podstawowa nr 46 w Sosnowcu
27 Adam Chrobak M Sosnowiec - ZS Katolickich
28 Martyna Chrobak K Sosnowiec - SP 38
29 Jakub Chruściel M Sosnowiec - VI LO KORCZAK
30 Karol Chruzik M Sosnowiec - Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych
31 Alicja Cierniak K Sosnowiec - Sp6
32 Anita Cieślik K Dąbrowa Górnicza - SP46
33 Cezary Cwykiel M Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
34 BARTOSZ CYRAN M Sosnowiec - IV LO STASZIC
35 Wiktoria Cyrkiel K Katowice - Szkoła Podstawowa nr 20 Sosnowiec
36 MACIEJ CZACHURA M Sosnowiec - SP40
37 Wojciech Czarnecki M Sosnowiec - Szkoła Podstawowa nr 39 w Sosnowcu
38 Adam Czech M Sosnowiec - CKZiU Technikum nr 7
39 Michał Czech M Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
40 Anna Czerniewska K Sosnowiec - Oddz. Gimn. IV LO STASZIC
41 Piotr Czerniewski M Sosnowiec - ZSP nr 1/KS Wake Zone Stawiki
42 Marcin Czernik M Katowice - SP46
43 Hania Czeszyk K Będzin - SP46
44 Tymon Dąbek M Sosnowiec - SP 20 Sosnowiec
45 Bartosz Derela M Sosnowiec - SP42 Sosnowiec
46 MACIEJ DERELA M Sosnowiec - IV LO STASZIC
47 Kaja Duda K Sosnowiec - SP46
48 Lena Dudek K Sosnowiec - SP46
49 Aleksandra Dudek K Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
50 ANTONI DYBEK M Sosnowiec - IV LO STASZIC
51 Marta Dyksińska K Sosnowiec - Gimnazjum nr 13
52 Jakub Dziedzic M Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1
53 ANNA DZIEDZIC K Sosnowiec - IV LO STASZIC
54 Michał Dziki M Sosnowiec - Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu
55 Filip Faleńczyk M Sosnowiec - SP nr 6
56 Filip Faleńczyk M Sosnowiec - Sz.P. nr 6
57 Jakub Faleńczyk M Sosnowiec - VI LO KORCZAK
58 Aleksander Fatyga M Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
59 GRZEGORZ FLAK M Sosnowiec - IV LO STASZIC
60 OLIWIA FORNALCZYK K Sosnowiec - IV LO STASZIC
61 Maja Fuks K Sosnowiec - SP 33
62 Kamil Furman M Sosnowiec - VI LO KORCZAK
63 Mikołaj Gacek M Sosnowiec - Sp6
64 Alicja Gadomska K Sosnowiec - SP 20 Sosnowiec
65 Wiktoria Gajocha K Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1
66 Jagoda Gawlik K Mikołów - SP46
67 Kalina Gawlik K Mikołów - SP46
68 Igor Gawor M Sosnowiec - Sp6
69 Wiktor Gawor M Sosnowiec - Sp6
70 BARBARA GĄSIOROWSKA K Sosnowiec - SP40
71 Mateusz Gąsiorowski M Sosnowiec - Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych
72 Adam Gemza M Sosnowiec - SP 20 Sosnowiec
73 Paulina Gębczyńska K Sosnowiec - Szkoła Podstawowa nr 20 Sosnowiec
74 Jan Gil M Sosnowiec - Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych
75 JAN GIL M Sosnowiec - SP29
76 TOMASZ GŁĄB M Sosnowiec - IV LO STASZIC
77 Aleksander Głowacz M Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
78 Maciej Głowania M Sosnowiec - SP 33
79 ZUZANNA GOLIŃSKA K Sosnowiec - SP29
80 Maria Gornik K Sosnowiec - Zespół szkół Katolickich im. Św. Jana Bosko
81 WIKTOR GÓRAZDA M Sosnowiec - SP40
82 Julia Górska K Sosnowiec - SP42
83 Emilia Grabarczyk K Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
84 Filip Grabarczyk M Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
85 ZUZANNA GRABOWSKA K Sosnowiec - IV LO STASZIC
86 TOMASZ GREDKA M Sosnowiec - SP29
87 Bianka Grela K Sosnowiec - ZS Katolickich
88 Kornelia Grela K Sosnowiec - SP 20 Sosnowiec
89 Natalia Grobelna K Sosnowiec - Sp47
90 Tymoteusz Grobelny K Sosnowiec - Szkoła Podstawowa nr 20 Sosnowiec
91 Szymon Gruszczyk M Sosnowiec - Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych
92 MARCEL GRUSZCZYŃSKI M Sosnowiec - IV LO STASZIC
93 NIKODEM HADAS M Dąbrowa Górnicza - IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
94 Mateusz Hakuba M Sosnowiec - Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych
95 JULIAN HAŁADUS M Sosnowiec - IV LO STASZIC
96 Bartłomiej Helbin M Sosnowiec - Sp6
97 FILIP HOJDECZKO M Sosnowiec - SP40
98 SZYMON HOJDECZKO M Sosnowiec - SP40
99 Zuzanna Imiołek K Sosnowiec - 2 LO im.E.Plater w Sosnowcu
100 Alan Jakubowski M Sosnowiec - SP42
101 Julia Jamroży K Sosnowiec - Szkoła Podstawowa nr.18 w Sosnowcu
102 Olaf Janicki M Sosnowiec - Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych
103 Dawid Janocha M Sosnowiec - Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych
104 Liwia Jarkowska K Sosnowiec - -
105 KACPER JAROSZ M Sosnowiec - SP40
106 JAKUB JAWOREK M Siemianowice Śląskie - IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
107 Katarzyna Jaworek K Sosnowiec - 2 LO im.E.Plater w Sosnowcu
108 EMILIA JUSZCZYK K Sosnowiec - SP 45 SOSNOWIEC
109 KAJETAN KACPRZYK M Sosnowiec - SP40
110 KALINA KACPRZYK K Sosnowiec - SP40
111 Jakub Kaczmarczyk M Sosnowiec - SP 23 Sosnowiec
112 KRZYSZTOF KACZMARZYK M Dąbrowa Górnicza - IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
113 MARTYNA KAGAN K Sosnowiec - IV LO STASZIC
114 WIKTOR KALAGA M Sosnowiec - IV LO STASZIC
115 Mateusz Kałat M Sosnowiec - Sp6
116 Oliwia Kania K Sosnowiec - SP nr 6
117 Oktawian Karnia M Sosnowiec - SP 38
118 Karolina Karpińska K Sosnowiec - Sp 45 Sosnowiec
119 KAROLINA KARPIŃSKA K Sosnowiec - SP 45 SOSNOWIEC
120 Grzegorz Karpiński M Sosnowiec - SP46
121 BARTOSZ KASPRZYK M Sosnowiec - SP40
122 Paweł Kasprzyk M Tychy - SP46
123 SZYMON KASPRZYK M Sosnowiec - SP40
124 MATYLDA KIEDA K Sosnowiec - SP40
125 Zuzanna Kielian K Sosnowiec - Sp6
126 Michał Kijowski M Sosnowiec - SP42
127 Antoni Kiwer M Sosnowiec - SP46
128 Maja Klamra K Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
129 Maja Klamra K Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
130 Szymon Klimaszewski M Sosnowiec - SP 20 Sosnowiec
131 Oliwia Knap K Sosnowiec - SP 45
132 Agata Knapik K Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
133 Karolina Knapik M Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
134 Kacper Kobuszewski M Sosnowiec - Gimnazjum nr 13
135 Kacper Kobuszewski M Sosnowiec - GIMNAZJUM NR 13
136 MICHALINA KOCJAN K Sosnowiec - SP40
137 BARTŁOMIEJ KOLANEK M Sosnowiec - SP40
138 DOMINIK KOLANEK M Sosnowiec - SP40
139 Wiktoria Konecka K Bytom - SP 45
140 Eryk Konieczka M Sosnowiec - Sp6
141 HANNA KOPAŁA K Sosnowiec - SP29
142 ERYK KOPAŁA M Sosnowiec - SP29
143 Roksana Kordek K Sosnowiec - SP 45
144 Jakub Kosałka M Sosnowiec - 2 LO im.E.Plater w Sosnowcu
145 Adam Kostoń M Tychy - Szkoła Podstawowa nr 39 w Sosnowcu
146 Adam Kostoń M Tychy - Szkoła Podstawowa nr 39 w Sosnowcu
147 KAROL KOZŁOWSKI M Sosnowiec - IV LO STASZIC
148 Maciej Krawczyk M Sosnowiec - Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych
149 Damian Krawczyk M Sosnowiec - Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych
150 TOMASZ KRAWCZYK M Sosnowiec - ZS KATOLICKICH
151 Krzysztof Król M Sosnowiec - SP 33
152 Jakub Kruwczyk M Sosnowiec - Zespół Szkół elektronicznych i Informatycznych
153 Kuba Krychowski M Sosnowiec - VI LO KORCZAK
154 Julia Krysiak K Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
155 Hubert Krysztopowicz M Sosnowiec - Sp6
156 NATALIA KRYZA K Sosnowiec - IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
157 Amelia Kula K Sosnowiec - Sp6
158 MIKOŁAJ KURLEJ M Sosnowiec - SP 45 SOSNOWIEC
159 Dawid Kuzior M Sosnowiec - Podstawowa nr 18 w Sosnowcu
160 Mateusz Kwiecień M Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
161 Filip Kwietniewski M Dąbrowa Gòrnicza - Technikum nr 2 Architektoniczno-Budowlane w Sosnowcu
162 Jakub Lachór M Sosnowiec - SP 45
163 Oliwier Lasek M Sosnowiec - Sp6
164 Violetta Laskowska K Sosnowiec - Szkoła podstawowa nr 20 Sosnowiec
165 Violetta Laskowska K Sosnowiec - Szkola podstawowa nr 20 Sosnowiec
166 Wiktor Laskowski M Sosnowiec - Szkola podstawowa nr 20 Sosnowiec
167 Szymon Lech M Sosnowiec - SP 33
168 Zuzanna Legień K Sosnowiec - Sp6
169 WOJCIECH LEWICKI M Sosnowiec - IV LO STASZIC
170 Zuzanna Liberda K Katowice - SP 45
171 Bruno Lis M Sosnowiec - SP 45
172 IVO LIS M Sosnowiec - SP 45 SOSNOWIEC
173 Adam Liszka M Sosnowiec - SP 45
174 Małgorzata Łatacz K Sosnowiec - Gimnazjum nr 13
175 Małgorzata Łatacz K Sosowiec - VI LO KORCZAK
176 Małgorzata Łatacz K Sosnowiec - GIMNAZJALNE NR 13
177 Joanna Madeksza K Sosnowiec - Sp6
178 Maja Makuch K Sosnowiec - szkola podstawowa nr 20 w Sosnowcu
179 Michał Małkowski M Sosnowiec - VI LO KORCZAK
180 Mateusz Mańka M Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
181 Maks Marusa M Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
182 Szymon Marzec M Sosnowiec - Sp6
183 MACIEJ MATUSIK M Sosnowiec - IV LO STASZIC
184 Szymon Matusik M Sosnowiec - Szkoła podstawowa nr 6 Sosnowiec
185 Alicja Matuszczyk K Sosnowiec - Sp6
186 Bartłomiej Michalik M Sosnowiec - Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych
187 Mikołaj Mierzwa M Sosnowiec - SP42
188 Wojciech Mikuła M Dąbrowa Górnicza - Zespół Szkół Katolickich im. św Jana Bosko
189 BRUNO MILCZAREK M Sosnowiec - SP40
190 ALEKSANDRA MIŚ K Sosnowiec - IV LO STASZIC
191 Jagoda Możdżeń K Sosnowiec - SP 20 Sosnowiec
192 Wiktor Mudyn M Sosnowiec - Szkoła Podstawowa nr 16
193 MATEUSZ MUSIAŁ M Sosnowiec - SP40
194 Michał Musiał M Sosnowiec - Gimnazjum nr 13
195 Julia MUSIAŁ K Sosnowiec - SP40
196 JAKUB MUSIAŁ M Sosnowiec - SP40
197 ALEKSANDER MYGA M Sosnowiec - IV LO STASZIC
198 Katarzyna Myga K Sosnowiec - SP46
199 GRZEGORZ MYGA M Sosnowiec - IV LO STASZIC
200 JULIA NAJARYIAN K Sosnowiec - SP29
201 Karol Nowacki M Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
202 Dariusz Nowak M Sosnowiec - Gimnazjum Nr 15
203 Igor Ogrodniczak M Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1
204 ROCH OLESIŃSKI M Sosnowiec - IV LO STASZIC
205 ALEKSANDRA OMIRSKA K Sosnowiec - IV LO STASZIC
206 Szymon Osman M Sosnowiec - Sp6
207 Oliwier Osys M Sosnowiec - SP 33
208 Iga Ościłowicz K Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
209 Alan Otak M Sosnowiec - Sp6
210 PATRYK OWCZAREK M Sosnowiec - IV LO STASZIC
211 Antonina Pacek K Sosnowiec - Sp6
212 Filip Pająk M Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
213 IGOR PAJKERT M Katowice - IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
214 Daria Parzelska K Sosnowiec - Szkoła podstawowa nr 6 Sosnowiec
215 Kacper Pawłowski M Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
216 Karol Pełka M Sosnowiec - Sp6
217 Eryk Pezda M Sosnowiec - SP 38
218 WOJCIECH PIELOK M Sosnowiec - IV LO STASZIC
219 Jagoda Pietraszczyk K Sosnowiec - Sp6
220 adam Piotrowski M Sosnowiec - Szkola Podstawowa nr 6 Sosnowiec
221 MARIUSZ PIWKOWSKI M Sosnowiec - IV LO STASZIC
222 Mateusz Podgórski M Sosnowiec - Gimnazjum Nr 15
223 Dorota Porzucek K Sosnowiec - ZS Katolickich
224 Bruno Preisner M Sosnowiec - Sp6
225 Dawid Przybylski M Sosnowiec - Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych
226 Szymon Psik M Sosnowiec - SP 1 Sosnowiec
227 Tymon Pstrowski M Sosnowiec - SP 33
228 Bartłomiej Pytel M Sosnowiec - Sp6
229 MAJA RACHWALIK K Bytom - IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
230 Mateusz Rajca M Sosnowiec - Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych
231 Małgorzata Rejdych K Sosnowiec - SP33
232 Paweł Rejdych M Sosnowiec - SP 33
233 Piotr Rejdych M Sosnowiec - SP 33
234 Michalina Renczuk K Sosnowiec - Sp6
235 ZUZANNA ROTARSKA K Sosnowiec - IV LO STASZIC
236 ZUZANNA ROTARSKA K Sosnowiec - IV LO STASZIC
237 MICHAŁ ROŻEK M Sosnowiec - SP40
238 Krystian Rożek M Sosnowiec - Gimnazjum Nr 15
239 JAKUB ROŻEK M Sosnowiec - SP40
240 NINA RÓZGA K Sosnowiec - SP 45 SOSNOWIEC
241 Matylda Rynczuk K Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
242 Szymon Sadowski M Sosnowiec - SP46
243 Aleksandra Saternus K Sosnowiec - VI LO KORCZAK
244 Aurelia Schab K Sosnowiec - Szkoła Podstawowa nr 20 Sosnowiec
245 PAULINA SIUDYKA K Sosnowiec - IV LO STASZIC
246 MAJA SKOSZYLAS K Sosnowiec - IV LO STASZIC
247 Piotr Smerczak M Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
248 Wiktor Sowa M Dąbrowa Górnicza - Gimnazjum nr 27
249 KAROL SOWA M Sosnowiec - IV LO STASZIC
250 SZYMON SÓWKA M Sosnowiec - SP40
251 Nikodem Spławski M Sosnowiec - SP46
252 Karolina Sroka K Sosnowiec - SP 20 Sosnowiec
253 Zofia Stanek K Sosnowiec - Szkoła Podstawowa nr 20 im.M.Kopernika w Sosnowcu
254 Oliwia Stańczyk K Sosnowiec - Sp6
255 MICHAŁ STĘPEL M Sosnowiec - SP40
256 WOJCIECH STOBIŃSKI M Sosnowiec - SP 45 SOSNOWIEC
257 Alicja Strojecka K Sosnowiec - SP 33
258 Jakub Strzelec M Sosnowiec - 2 LO im.E.Plater w Sosnowcu
259 TOMASZ STYN M Sosnowiec - IV LO STASZIC
260 Mariusz Styrna M Olkusz - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 w Sosnowcu
261 OSKAR SYROKA M Sosnowiec - SP40
262 KORNELIA SZAFRAŃSKA-WOLIŃSKA K Sosnowiec - SP40
263 Amelia Szerer K Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
264 Igor Szewczyk M Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
265 Mikołaj Szewczyk M Dąbrowa Górnicza - Sp7
266 Maria Szewczyk K Dąbrowa Górnicza - sp7
267 Mikołaj Szewczyk M Dąbrowa Górnicza - Sp7
268 Zuzanna Szkutnik K Sosnowiec - SP 20 Sosnowiec
269 ALEKSANDER SZMYŁA M Sosnowiec - SP 45 SOSNOWIEC
270 Aleksander Szparniak M Sosnowiec - SP nr 6 Sosnowiec/kl.VII
271 Jakub Szrubarczyk M Sosnowiec - Sp6
272 Jakub Szrubarczyk M Sosnowiec - Sp6
273 Aleksandra Szubert K Sosnowiec - SP 33
274 MARCEL SZWENK M Sosnowiec - SP 45 SOSNOWIEC
275 Milena Szyjka K Sosnowiec - SP 45
276 Maria Szyluk K Sosnowiec - Sp6
277 Wojciech Szymonowicz M Sosnowiec - Szkoła podstawowa nr 6 Sosnowiec
278 Kacper Świątek M Sosnowiec - Zespół szkół nr 5 Szkoła podstawowa nr 38
279 Kacper Świątek M Sosnowiec - SP 38
280 MAGDA ŚWITAŁA K Sosnowiec - SP40
281 Karolina Tarnas K Sosnowiec - 2 LO im.E.Plater w Sosnowcu
282 MARTYNA TASZAKOWSKA K Sosnowiec - IV LO STASZIC
283 KAROLINA TOMASIK K Sosnowiec - IV LO STASZIC
284 Antoni Tomczyk M Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec
285 Jonasz Trocha M Sosnowiec - Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych
286 Aleksander Trząski M Sosnowiecc - ZS Katolickich
287 Maksym Trzebiński M Sosnowiec - ZS Katolickich
288 Maja Twardy K Sosnowiec - SP46
289 Maja Twardy K Sosnowiec - SP46
290 Igor Uchnast M Sosnowiec - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1
291 ALICJA UJWARY K Sosnowiec - SP 45 SOSNOWIEC
292 FILIP URGACZ M Sosnowiec - SP 45 SOSNOWIEC
293 Zuzanna Wachowska K Sosnowiec - Sp6
294 Dominika Wachowska K Sosnowiec - Sp6
295 MARCEL WALENTEK M Sosnowiec - IV LO STASZIC
296 Emilia Waluga K Sosnowiec - 2 LO im.E.Plater w Sosnowcu
297 Mateusz Wanik M Sosnowiec - SP 45
298 Kacper Wierzchowski M Sosnowiec - SP 20 Sosnowiec
299 Barbara Wilczyńska K Sosnowiec - Zespół szkół Katolickich
300 Michał Wiliński M Sosnowiec - Sp. nr 6
301 Maksymilian Wiśniewski M Dąbrowa Górnicza - 2 LO im.E.Plater w Sosnowcu
302 Kacper Wiśniewski M Sosnowiec - SP 38
303 Dawid Witkowski M Sosnowiec - 2 LO im.E.Plater w Sosnowcu
304 Wiktor Włodarczyk M Sosnowiec - ZS Katolickich
305 Gabriela Wójcik K Sosnowiec - SP42 Sosnowiec
306 Kinga Wójcik K Sosnowiec - Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych
307 MAJA WÓJCIK K Sosnowiec - SP 45 SOSNOWIEC
308 Michalina Wójcik K Sosnowiec - SP42
309 WIKTORIA WÓJTOWICZ K Sosnowiec - SP29
310 Jukub Wróbel M Sosnowiec - SP46
311 Paweł Wtorek K Sosnowiec - Sp6
312 JAKUB ZASADA M Sosnowiec - SP40
313 Agata Zastawny K Sosnowiec - Szkoła Podstawowa nr 21 w Sosnowcu
314 Kacper Zdanowski M Katowice - SP 45
315 Magda Zynek K Sosnowiec - SP46
316 Zuzanna Żebro K Sosnowiec - Sp6
317 Kacper Żmijewski M Sosnowiec - SP 33
318 Jędrzej Żyrek M Sosnowiec - Zespół Szkół Elektronicznyuch i Informatycznych


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 167
Mężczyźni 281
Wszyscy 448