Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Służby Mundurowe
1 Piotr EWERTOWSKI MARKI BIEG - 1 MARKOWI BIEGACZE TAK
2 Jacek Bajorek Wyszków BIEG - 1 IZBI KONSULTING NIE
3 PAWEŁ KAMIŃSKI Warszawa BIEG - - arturkurek.pro NIE
4 yury kaptserau Belarus BIEG - - Mogilev NIE
5 Małgorzata Wyszyńska Wyszków BIEG - 1 KB Wyszków NIE
6 Grzegorz Kaczyński Wyszków BIEG - 1 KB Wyszków TAK
7 Andrzej Czerczak Warszawa BIEG - 1 - NIE
8 Damian Rosiak Stare Grabie BIEG - 1 - NIE
9 ELŻBIETA ROSA Tłuszcz BIEG - 1 Bóbr Tłuszcz TAK
10 Dariusz Wieczorek Warszawa BIEG - 1 Przegląd Sportowy NIE
11 Cezary Kępiński Wiązowna BIEG - 1 Legia Run Club NIE
12 Andrzej Brzozowski Zamość BIEG - - WKZ NIE
13 Katarzyna Marcinkiewicz Kobyłka BIEG - - Bóbr Tłuszcz NIE
14 Paweł Romanowski MARKI BIEG - - Markowi Biegacze TAK
15 Agnieszka Brogowicz Stępniewska Grójec BIEG - 1 - NIE
16 Piotr Mazur Piaseczno BIEG - 1 - TAK
17 Jerzy Marszałek Warszawa Gocław NORDIC - 1 - NIE
18 Tomasz Zych Jasienica BIEG - - 12TRI.PL NIE
19 Dariusz Mędrek Warszawa BIEG - 1 Rembertów Team TAK
20 Dariusz Gotowiec Tłuszcz BIEG - 1 Bóbr Tłuszcz NIE
21 Anna Byczuk Tłuszcz BIEG - - Klub Sportowy BÓBR TŁUSZCZ NIE
22 WALDEMAR ZDUNEK Wołomin BIEG - 1 BÓBR TŁUSZCZ NIE
23 Marzena Klimkiewicz RADZYMIN BIEG - - RADZYMIN RUN TEAM NIE
24 Eugeniusz Moszkowicz Warszawa BIEG - - Kondycja NIE
25 ANDRZEJ DYMEL Warszawa BIEG - 1 Markowi Biegacze NIE
26 Sylwia Rejmentowska Warszawa-Wesoła NORDIC - - - NIE
27 Anna Karłowicz Warszawa BIEG - 1 Partia Wolnych Biegaczy NIE
28 Michał Jachacy Krusze BIEG - 1 - NIE
29 Mariusz Puścian Rysie BIEG - 1 KOBRA NIE
30 Jarosław Kowalski Kobyłka BIEG - 1 - NIE
31 Tomasz Miller Ząbki BIEG - 1 Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM NIE
32 Wojciech Adamski RADZYMIN BIEG - 1 Run Team Radzymin NIE
33 Katarzyna Kępińska Wiązowna BIEG - 1 Zabiegane Dni NIE
34 Paweł Trochim Wołomin BIEG - 1 Zabiegany Wołomin NIE
35 Stanislaw Troniarz Raszyn NORDIC - - - NIE
36 Jan Nartowski Warszawa BIEG - 1 MORT! NIE
37 MARTA POWIERŻA Łochów BIEG - 1 - TAK
38 Andrzej SULEWSKI STARY KRASZEW BIEG - 1 RZĄDZA KRASZEW NIE
39 Artur Tyczyński Białobrzegi BIEG - 1 COMP TEAM NIE
40 Rafał Mathiak STARY KRASZEW BIEG - 1 Klembów Biega NIE
41 Paweł Żydowo Dobczyn BIEG - 1 - NIE
42 Damian Piwko Duczki BIEG - 1 PIWKO RUN TEAM NIE
43 Krystian Jusiński Tłuszcz BIEG - 1 - NIE
44 Marcin Marszałek Warszawa BIEG - 1 - TAK
45 Artur Dzięcioł Tłuszcz BIEG - 1 - NIE
46 Eugeniusz Dembiński Wołomin BIEG - 1 Huragan Wołomin NIE
47 piotr lubański Warszawa BIEG - 1 WOT TAK
48 Ewa Chacińska Dobczyn NORDIC - 1 - NIE
49 Adam Lipiński Tłuszcz BIEG - 1 Bóbr Tłuszcz NIE
50 Piotr Łucak Łochów BIEG - 1 CST Run Team NIE
51 Monika Gawryś Wołomin BIEG - 1 KOBRA NIE
52 Marek Gąsiorek Franciszków BIEG - 1 - NIE
53 Jarosław Rudnik Pasek BIEG - 1 Klembów Biega NIE
54 Valentyna Kiliarska Nikolaev, Ukraine BIEG - - Dream team NIE
55 Romuald Pomiński Wołomin BIEG - 1 Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka TAK
56 Piotr Stach RADZYMIN BIEG - 1 RADZYMIN RUN TEAM TAK
57 Michał Laskowski Kobyłka BIEG - - - NIE
58 Paweł Makarowski Warszawa BIEG - 1 RUNtravelFUN TAK
59 Oskar Piekut Tłuszcz BIEG - - Bóbr Tłuszcz NIE
60 Ryszard Opiatowski Kobyłka BIEG - - - NIE
61 Dawid Szałkowski Warszawa BIEG - - Ekobiegi NIE
62 Katarzyna Michalik Wólka Kozłowska BIEG - 1 Bóbr Tłuszcz NIE
63 Wojciech Syrocki Warszawa BIEG - 1 Zgrupowanie Radosław NIE
64 Krystian Steplikowski Białobrzegi BIEG - 1 - NIE
65 Michał Wojda Klembów BIEG - 1 Orły Klembów NIE
66 Janusz Puscian Tłuszcz BIEG - - super morsy tłuszcz NIE
67 Przemysław Roman Wołomin BIEG - 1 - NIE
68 Przemysław Krzymowski Sitki BIEG - 1 Pern Runners/ KB Klembów NIE
69 Malgorzata Malec RADZYMIN BIEG - - - TAK
70 Mateusz Różycki Nadma BIEG - 1 - NIE
71 Bartek Wilkowski Slupno BIEG - 1 NOCNE WILKI NIE
72 Magdalena Malik Ostrów Mazowiecka BIEG - - - NIE
73 Gabriel Kozłowski Tłuszcz BIEG - 1 Bóbr Tłuszcz NIE
74 Tomasz Świętoń Wyszków BIEG - 1 Kwiatuszki NIE
75 Jakub Chojnacki RADZYMIN BIEG - 1 - NIE
76 Robert Kabat Wołomin BIEG - - SZKOŁA SZTUK WALKI TINH LONG NIE
77 Monika Wojno Jabłonna BIEG - 1 KB Wyszków NIE
78 Tomasz Wojno Jabłonna BIEG - 1 KB Wyszków TAK
79 Łukasz Karwacki Pasek BIEG - 1 - NIE
80 Krzysztof Mamiński Warszawa BIEG - 1 Trucht Tarchomin Team NIE
81 Arkadiusz Krysik Tłuszcz BIEG - 1 - NIE
82 Katarzyna Pietrzykowska Wołomin BIEG - 1 Zabiegany Wołomin TAK
83 Leszek Borkowski Grabianów NORDIC - 1 NoWi Siedlce - NW Wschód NIE
84 Basia ŁOZAK-SEREDA Wołomin BIEG - 1 Zabiegany Wołomin NIE
85 Dorota Staniak Stare Grabie NORDIC - 1 Kijanki NIE
86 Agnieszka Szczepaniak Wołomin NORDIC - 1 Kijanki NIE
87 ANDRZEJ WALORYSZAK RADZYMIN NORDIC - 1 Morsy Radzymin NIE
88 Franciszek Niewiarowski Helenów BIEG - 1 - NIE
89 Wiesław Gumiński Nowy Dwór Mazowiecki BIEG - 1 - TAK
90 Krzysztof Dąbrowski RADZYMIN BIEG - 1 Radzymin Run Team NIE
91 zoja krzyzanowska warsza BIEG - - Vege runners NIE
92 Michał Wąsik Klembów BIEG - 1 Klembów Biega NIE
93 Emilia Sobczak Ostrówek BIEG - 1 - NIE
94 ROBERT BARTCZAK Warszawa BIEG - 1 - NIE
95 Jerzy Sarnecki Józefów BIEG - - - NIE
96 Pawel Jakubas Warszawa BIEG - 1 Elavon NIE
97 Jagoda Szulc MARKI BIEG - - Elavon NIE
98 Jan Siennicki Tłuszcz BIEG - 1 - NIE
99 Izabela Zalewska Warszawa BIEG - - Elavon NIE
100 Michał Szczepaniak Wołomin BIEG - - Księżyc NIE
101 Damian Rosiak Stare Grabie BIEG - - - NIE
102 Krystian Koszela Wołomin BIEG - 1 Control Naczaj Team NIE
103 Mirosław Pasek Czachówek BIEG - 1 i-Sport NIE
104 Tomasz Dzieniszewski Michałów BIEG - 1 - NIE
105 Paweł Mielczarek MARKI BIEG - 1 Markowi Biegacze NIE
106 Bartek Przyszewski Klembów BIEG - 1 - NIE
107 Dariusz Żebrowski Warszawa BIEG - - JacekBiega Running Team NIE
108 BOGNA GAJ Warszawa NORDIC - 1 NW Człapski Team NIE
109 Katarzyna Karasiewicz Kuligów BIEG - 1 - NIE
110 Piotr DZIEPAK Wola Mrokowska BIEG - - 1. BLTr TAK
111 Marta Pawełas Warszawa BIEG - - Pomijalni NIE
112 Sławomir Kowalczyk Ostrów Mazowiecka BIEG - 1 Ostrów Biega NIE
113 Grażyna Kowalczyk Ostrów Mazowiecka BIEG - 1 Ostrów Biega NIE
114 ANDRZEJ PAZIEWSKI Warszawa BIEG - 1 Biegam na Tarchominie TAK
115 MAREK TYCZYŃSKI Sieraków BIEG - - Radzymin Run Team NIE
116 Piotr Kowalczyk PRUSZKÓW BIEG - - - NIE
117 Dariusz Pawłowski Wołomin BIEG - 1 - NIE
118 Wojciech Więczkowski Warszawa BIEG - 1 MUAY Running Team NIE
119 Kamil Laskowski Ząbki BIEG - 1 Muszkieterowie Ząbki TAK
120 Urszula Miąskiewicz Tłuszcz NORDIC - - - NIE
121 Dariusz Sokulski Tłuszcz BIEG - 1 - NIE
122 Piotr Jachacy Krusze BIEG - 1 - NIE
123 Zdzisław Niewiadomski Warszawa BIEG - - - NIE
124 Andrzej Słoński Chruściele BIEG - 1 - NIE
125 Kacper Sobczak Ostrówek BIEG - 1 - NIE
126 Anita Telakowska Warszawa BIEG - 1 - NIE
127 Leszek Grabowski Latchorzew BIEG - 1 Stare Babice biegają TAK
128 Dorota Jakubas Warszawa BIEG - 1 4Babki NIE
129 Anna Horbowiec Warszawa BIEG - 1 4Babki NIE
130 Izabela Szczerbinska Warszawa BIEG - 1 4Babki NIE
131 Michał Mielczarek Wołomin BIEG - 1 WOT TAK
132 Piotr Saczko PRUSZKÓW BIEG - 1 - TAK
133 MARTA PLUCIŃSKA Warszawa NORDIC - - - NIE
134 Grzegorz Boguszewski Tłuszcz BIEG - 1 UniversalsSport NIE
135 Michał Sasin Duczki BIEG - 1 - NIE
136 Monika Pasek Czachówek BIEG - 1 i-Sport NIE
137 Robert Nosek Warszawa NORDIC - 1 NOSKI TRZY NIE
138 Jan Nosek Warszawa NORDIC - 1 NOSKI TRZY NIE
139 TOMASZ GABINSKI ostrowek BIEG - 1 INDYWIDUALNIE NIE
140 Edyta Zdunek Wołomin BIEG - 1 BÓBR TUSZCZ NIE
141 Krzysztof Gadomski Warszawa NORDIC - 1 NW CZŁAPSKI TEAM NIE
142 Joanna Pietrusewicz Warszawa NORDIC - 1 PASJA Nordic Walking NIE
143 Michał Gąsior Kobyłka BIEG - 1 - NIE
144 Dariusz Walas Warszawa BIEG - - - TAK
145 Jaroslaw Jasinski Łódź BIEG - - - TAK
146 Anna Wardakowska STARY KRASZEW BIEG - 1 Klembów Biega NIE
147 Alesia Biedrzycka STARY KRASZEW BIEG - 1 Klembów Biega NIE
148 Karolina Turek Rasztów BIEG - 1 Klembów Biega NIE
149 Aleksander Gołębiewski RADZYMIN BIEG - 1 Klembów Biega NIE
150 Marcin Socik Błędnica BIEG - - - TAK
151 Stanisław Lubański Warszawa BIEG - 1 Lubański Team NIE
152 Konrad Krajewski MARKI BIEG - - Markowi Biegacze TAK
153 Paulina Woźniakowska Stary Dybów BIEG - 1 - TAK
154 Alina Dzieniszewska Małkinia NORDIC - - - NIE
155 SŁAWEK JAKUSZ-GOSTOMSKI MARKI BIEG - 1 Markowi Biegacze NIE
156 Adam Pretkiewicz Tłuszcz BIEG - 1 - NIE
157 Magdalena Karwacka Pasek BIEG - 1 - NIE
158 Dominik Kornacki Kobyłka BIEG - 1 Zabiegany Wołomin NIE
159 Iza Jakubowska Wolomin BIEG - - - NIE
160 Sławomir Wasilewski Warszawa NORDIC - 1 PASJA Nordic Walking NIE
161 Rafał Kędziorek Wiązowna BIEG - 1 - NIE
162 Elżbieta Kędziorek Wiązowna BIEG - 1 - NIE
163 Michał Maciejewski Krusze BIEG - 1 - TAK
164 Renata Kotarska Warszawa BIEG - 1 - NIE
165 Paweł Radwan-Pytlewski Wołomin BIEG - - Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka NIE
166 Iwona Wróblewska Wyszków NORDIC - 1 - NIE
167 Dariusz Świstek Wieliszew NORDIC - 1 - NIE
168 Krzysztof Kaminski Jasienica BIEG - 1 - NIE
169 Mariusz Turlej Warszawa BIEG - 1 - NIE
170 Aleksandra Musiatowicz Warszawa NORDIC - - PASJA NORDIC WALKING NIE
171 MACIEJ Wajda Ostrówek NORDIC - 1 - NIE
172 Szymon Laskowski Klembów BIEG - 1 - NIE
173 Grzegorz RYCHLIK Halasy NORDIC - 1 - NIE
174 Grzegorz Kurek Krusze BIEG - 1 - NIE
175 Marcin Popielewski Michałów BIEG - 1 - NIE
176 Maria Marchel Karaolina NORDIC - 1 - NIE
177 Joanna Litwin Warszawa BIEG - 1 - NIE
178 Dariusz Adamek Ząbki BIEG - 1 - NIE
179 Rafał Peszko Wrocław BIEG - 1 Dąbrowski Team NIE
180 KRZYSZTOF GALIŃSKI Warszawa BIEG - 1 - TAK
181 Anna Olejarczyk Kielce BIEG - 1 - NIE
182 Paweł Kozłowski LEGIONOWO BIEG - 1 - NIE
183 Paweł Marchliński Warszawa BIEG - 1 - TAK
184 Mateusz Ziomek Biała Podlaska BIEG - 1 Dąbrowski Team TAK
185 Natalia Gajewska Wola Rasztowska BIEG - - - NIE
186 Marcin Chaciński Dobczyn BIEG - 1 - NIE
187 Łukasz Lubera Tłuszcz BIEG - 1 Lacho Team NIE
188 Artur Bartosiak Iłow BIEG - 1 - NIE
189 Mateusz Kielak Ostrówek BIEG - 1 Sparta Gym NIE
190 BARBARA WALORYSZAK RADZYMIN NORDIC - 1 Morsy Radzymin NIE
191 Mariusz Andrzejewski Łuków BIEG - 1 - TAK
192 Krzysztof Ochnik Otwock BIEG - 1 - TAK
193 Krzysztof Krysiak Tłuszcz BIEG - 1 - NIE
194 Radosław Koseski Tłuszcz BIEG - 1 - NIE
195 Jarosław Kędzierski RADZYMIN BIEG - 1 Radzymin Run Team NIE
196 Kamil Bereda Jasienica BIEG - - - NIE
197 Agnieszka Cebula Warszawa BIEG - - Elavon NIE
198 Krzysztof Kreid Adamów BIEG - - A NIE
199 Maciej Gutowski Warszawa BIEG - - Elavon NIE
200 Tomasz Czechoski Warszawa BIEG - 1 Runfoto Team NIE
201 Magdalena Perchaluk Warszawa BIEG - 1 Runfoto Team NIE
202 Paweł Różański Biała Podlaska BIEG - 1 23blp TAK
203 Kamil Tymiński Duczki BIEG - 1 PIWKO RUN TEAM NIE
204 Łukasz Chmielewski Tłuszcz BIEG - 1 - NIE
205 Sylwia Michniewicz Krusze BIEG - 1 - NIE
206 Arek Białek Jasienica Mazowiecka BIEG - 1 Swiss Kobra NIE
207 Arkadius ŁUKASIAK Mińsk Maowiecki BIEG - 1 Mińska Grupa Rowerowa NIE
208 Szymon Szymański Lipinki BIEG - - - NIE
209 Jakub Mielczarek MARKI BIEG - 1 Markowi Biegacze NIE
210 Andrzej Rostek MARKI BIEG - - Markowi Biegacze NIE
211 Piotr SERAFIN Sulejówek BIEG - - - TAK
212 Arkadiusz Kamiński Tłuszcz NORDIC - 1 - TAK
213 Urszula Nowicka Warszawa NORDIC - 1 Pasja NW NIE
214 Cezary Matak Ząbki BIEG - 1 - NIE
215 Jakub Rosłon Michałów BIEG - 1 - NIE
216 Paweł Bachus Stare Załubice BIEG - 1 - NIE
217 patrycja Kabat Wołomin NORDIC - - szkoła sztuk walki tinh long NIE
218 Marcin Pamuła Kobyłka BIEG - 1 - NIE
219 Przemysław Woźniecki MARKI BIEG - - - TAK
220 Radosław Wypych Warszawa NORDIC - 1 maratonczyk.pl NIE
221 serhii okseniuk luck BIEG - - mk luchesk NIE
222 oksana okseniuk luck BIEG - - mk luchesk NIE
223 serhii marchuk luck BIEG - - mk luchesk NIE
224 Volha Krautsova Belarus BIEG - - - NIE
225 Lena Pawłowska Nowy Kraszew BIEG - 1 Dobczyn NIE
226 Alicja Trojanowska-Laskowska Kobyłka BIEG - - - NIE
227 Tomasz Olszewski Ostrówek BIEG - 1 - NIE
228 Tomasz Marczak Aleksandria I NORDIC - 1 - NIE
229 Andrzej Starżynski Klementowice BIEG - - centrum Eksportu Klementynka NIE
230 Iurii Vykhopen Terezyne BIEG - - SC BIG-TIME RIVNE NIE
231 MARIUSZ POTYRAJ Przasnysz BIEG - 1 2 ORel TAK
232 Piotr Skołorzyński Ostrówek BIEG - 1 Sparta Gym NIE
233 Radosław Czarnocki Wołomin BIEG - 1 - NIE
234 Konrad Brus Rejowiec Fabryczny BIEG - - - NIE
235 Maciej Ferdyn Wołomin BIEG - 1 - NIE
236 Arkadiusz Romański Ząbki BIEG - 1 Muszkieterowie Ząbki NIE
237 Mateusz Skibniewski RADZYMIN BIEG - - - NIE
238 Cezary Michalak Łochów BIEG - 1 - NIE
239 Rafał Londzin Wyszków BIEG - 1 - NIE
240 Daniel Sobczak Wyszków BIEG - - KB Wyszków NIE
241 Szymon Ławecki Zielonka BIEG - 1 MKS Pogoń Siedlce TAK
242 Karolina Sochacka RADZYMIN BIEG - 1 - NIE
243 Anna Sochacka RADZYMIN NORDIC - 1 - NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 67
Mężczyźni 176
Wszyscy 243