Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
1 PAWEŁ ROLOFF Walbrzych 1 MTB WALIM
2 Marek Ardelli Wysoka 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
3 Dariusz Badko Piechowice 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna
4 TOMASZ BAL Kąty Wrocławskie 1 -
5 JOANNA Balawajder Zielona Góra 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team
6 RAFAŁ BALAWAJDER Zielona Góra 1 EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
7 Konrad Balcewicz szczawno-zdroj 1 -
8 Joanna Banasiak Wrocław 1 MKS MOS Wrocław
9 Marcin Banasiak Wrocław 1 i-dualnie WRO
10 Karol Banaszek Krotoszyn 1 -
11 Wacław Barancewicz Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
12 Grzegorz Bardadyn Wrocław 1 STS EXTREME STRZELIN
13 Marcin Barszcz Bielawa 1 Dream-Bike Bielawa
14 Michał Bąkowski Komorniki 1 -
15 Daniel Bejmert Cieszów 1 SPORTFUEL.PL
16 Piotr Berdzik Wrocław 1 IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team
17 Piotr Bereźnicki Jelenia Góra 1 K.S. Optyk -Okular Jelenia Góra
18 PAWEŁ Bieleckì Wałbrzych 1 Kkw Nexelo Wałbrzych
19 GRZEGORZ BIELECKI Legnica 1 FOCUS LEGNICA
20 Piotr Biernat Wałbrzych 1 TMMP TOYOTA BIKE TEAM
21 Jolanta Bojarska Wałbrzych 1 -
22 PRZEMYSŁAW BOJARSKI Wałbrzych 1 Akademia Kolarska SEVEN
23 Wojciech Borkowski Poznań 1 FTI Racing Team
24 Paweł Borowiak Międzychód 1 Marbopur Międzychód Team Bike
25 MAREK BRASZKA Kamieniec Ząbkowicki 1 -
26 Urszula Brzóska Nowa Ruda 1 KKW Nexelo Wałbrzych
27 Filip Brzóska Nowa Ruda 1 KKW Nexelo Wałbrzych
28 Piotr Bujak Jelenia Góra 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna
29 Marcin Chłądowicz Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
30 Grzegorz Chłodowicz Bielawa 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM
31 Piotr Chruszcz Ludwikowice Kłodzkie 1 Kondycja Net
32 Arkadiusz Chrzanowski Kudowa Zdrój 1 SOWIE TEAM
33 Łukasz Cywiński Wałbrzych 1 Głodni Życia
34 Krzysztof Czarnecki Kamienna Góra 1 POPOLUPO
35 Michał Czarny Świdnica 1 -
36 Radek Dalecki Wałbrzych 1 ALEX TEAM
37 PAWEŁ Daniłów Wrocław 1 DP Synergia
38 ŁUKASZ DAWIDOWICZ Wilczyce 1 -
39 Katarzyna Dąbrowicz Komorniki 1 Komorniki MTB Team
40 Michał Decewicz Wrocław 1 ROMET FACTORY TEAM
41 Jan Dłubała Dzierżoniów 1 Druciki
42 DARIUSZ DROBNIAK Leszno 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
43 Jan Dubas Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
44 Kamil Duczkowski Głuchołazy 1 GŁUCHOŁASKI KLUB LUDOWY VIKTORIA
45 Jakub Dudek Wrocław 1 QIAGEN DNA Crew
46 Marianna Dudzińska Wrocław 1 QIAGEN DNA Crew
47 Agnieszka Dudzińska-Górka Śrem 1 FTI Racing Team
48 Dawid Duława głuszyca 1 Elastotech Bohema MTB TEAM
49 ROBERT DUŁAWA głuszyca 1 elastotech
50 Marek Dynaka Kąty Wrocławskie 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
51 Szymon Dziedzic Świdnica 1 -
52 Marcin Fesyk głuszyca 1 Cranberry Team Głuszyca
53 Karolina Fiołek Wrocław 1 Ski&Bike House Team
54 Adam Firlej Walim 1 MTB Walim
55 Dominik Firlej Walim 1 KKW Nexelo Wałbrzych
56 Krzysztof Gaborski Wałbrzych 1 POPOLUPO
57 Dariusz Gac Wałbrzych 1 POPOLUPO
58 Mateusz Gałek Wrocław 1 -
59 Mariusz Gałuszka Męcinka 1 K.S. OPTYK - OKULAR JELENIA GÓRA
60 BARTŁOMIEJ GARBACZ Tarnów/Ząbkowice Śląskie 1 -
61 Marta Garnek Dzierżoniów 1 Dream-Bike Bielawa
62 Dariusz Geniusz-Mikusinski Poznań 1 Mobile Team
63 Maciej Gilewski Kudowa Zdrój 1 Kudowianka Cyklon Proal Team
64 Tomasz Gołębiewski głuszyca 1 -
65 Eryk Gomoński Oborniki 1 DT4YOU MTB TEAM
66 Janusz Gontarek Bielawa 1 -
67 ROBERT GORCZYCA Kamienna Góra 1 popolupo
68 Sylwia Górna Żary 1 Żary
69 Maciej Grobelny Krotoszyn 1 Dziki
70 Leon Grodzicki Wałbrzych 1 Quest TEAM
71 Arkadius Gross Fischbach 1 Cranberry Team Gluszyca
72 Michał Grzeszczak Wrocław 1 ROMET FACTORY TEAM
73 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
74 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra 1 POPOLUPO
75 Wiktoria HEJMAN Wałbrzych 1 KKW Nexelo Wałbrzych
76 Jakub Helon Ząbkowice Śl 1 -
77 Kacper Helon Ząbkowice Śl 1 -
78 Damian Hiszpański głuszyca 1 -
79 Damian Hliwa Miastko 1 FTI Racing Team
80 Kamil Hodyl Kudowa Zdrój 1 KudowiankaCyklonProalTeam
81 Tomek Hołub Ząbkowice Śląskie 1 UKS Kusy Bardo
82 Andrzej Hołyst Nowa Ruda 1 Aktywna Nowa Ruda
83 PIOTR HRYŃCZUK Wrocław 1 Lone Rider
84 Ryszard HUPAJŁO Bukowiec 1 -
85 PIOTR ICIASZEK Wałbrzych 1 SPORTFUEL.PL
86 Rafał Ignaczak Jelenia Góra 1 K.S. Optyk-Okular Jelenia Góra
87 KACPER JABŁOŃSKI rawicz 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
88 Jakub Jakimiuk Wrocław 1 -
89 Maciej Jakubowski Poznań 1 Grass Mania MTB Team
90 Rafał Jankowski Smolec 1 VW CENTRUM WROCŁAW
91 Rafał Jarząbek Wrocław 1 jarząbki
92 Radosław Jasiński Wałbrzych 1 TMMP TOYOTA BIKE TEAM
93 Wiesław Jasiński Dzierżoniów 1 www.recykling-punkt.pl
94 Leszek Jaśkiewicz Szczawina 1 NIEZRZESZONY
95 Tomasz Jaumien Świdnica 1 -
96 Michał Jóźwiakowski Wałbrzych 1 TMMP TOYOTA BIKE TEAM
97 Sławomir Jugo Jelenia Góra 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna
98 Marcin JURKÓW Leszno 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
99 Filip Kaczanowski Luboń 1 Skoda Auto Szkoła Bike Team
100 Zdzisław Kamasz Boguszów-Gorce 1 -
101 Wojtek Karpierz Bielawa 1 Dream-Bike Bielawa
102 Michał Każura Wrocław 1 -
103 Piotr KIEDROWSKI Podstolice 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team
104 Sławomir Kińczyk Oława 1 KIN-SPAW
105 Daniel Kińczyk Oława 1 Kin-spaw
106 Łukasz Klimaszewski Wrocław 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
107 Tomasz Klucznik Kalisz 1 Mobile team
108 Nataniel Kluss Wałbrzych 1 KKW NEXELO WAŁBRZYCH
109 Piotr Kobus Świdnica 1 -
110 Michał Kochel Wrocław 1 -
111 Tomasz Kołogryw Szprotawa 1 ROMET FACTORY TEAM
112 Gniewko Konsewicz Wałbrzych 1 Kkw nexelo wałbrzych
113 Mirosław Kopala Bielawa 1 -
114 Jakub Kopyść Kamienna Góra 1 Cyklo Grupa
115 Przemek Koralewski Świdnica 1 ZARĘBSKI TEAM
116 Dawid Kosciuszko Plewiska 1 FTI Racing Team
117 Tomasz Kosior Pieszyce 1 Wielka Sowa Pieszyce
118 Paweł Kossowski Bielawa 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
119 Rafał Koszka Świdnica 1 Wielka Sowa Pieszyce
120 Krystian Kotlarz Lubin 1 STS EXTREME STRZELIN
121 Kacper Kowalczyk Mieroszów 1 -
122 Jakub KOWALCZYK Oborniki Śląskie 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
123 Marek Kowalewski Bielawa 1 Wielka Sowa Pieszyce
124 Piotr Kowalski Wałbrzych 1 -
125 Mirosław Kowalski Pieszyce 1 -
126 Tomasz Kowalski Wrocław 1 Huzar Bike Academy
127 Karol Kowalski Luboń 1 FTI Racing Team
128 Radosław Kozal Krotoszyn 1 FTI Racing Team
129 Robert Krok głuszyca 1 Elastotech Bohema MTBTeam
130 Rafał Król głuszyca 1 Cranberry Team
131 Filip Królik Poznań 1 FTI Racing Team
132 Piotrek Krusz Mieroszów 1 KKW NEXELO WAŁBRZYCH
133 Wojciech Kryczka Kudowa Zdrój 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
134 Łukasz Krzyszczak Wrocław 1 ROMET FACTORY TEAM
135 Bartosz Krzyśko Wrocław 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
136 Ireneusz Kubera Wołów 1 -
137 Wojciech Kubik Wrocław 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
138 Marcin Kuczyński Polanica-Zdrój 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
139 Dmytro Kudashev Wrocław 1 Banzaj-Ra
140 Maciej Kulawik Wrocław 1 -
141 Wojciech Kulej Jeleniów 1 Kudowianka Cyklon Proal Team
142 JACEK KULKA Jelenia Góra 1 QUEST TEAM
143 Arkadiusz Kuna Wrocław 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
144 PIOTR Kunigowski Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
145 Tomasz Kurek Wrocław 1 CHOJRAK TEAM WROCŁAW
146 Ewa Kurek Piotrkowiczki 1 Sport-Profit Team Wrocław
147 Jerzy Kurzaj Wojcieszów 1 -
148 Jakub Kuśmierczak Mogilno 1 Mogilno Team
149 Marcin Kuśnierz Dobrzeń Wielki 1 -
150 Paweł Kwiatkowski Brzeg Dolny 1 FitStyle Team
151 Marcin Laburda Kłodzko 1 -
152 Maciej Lesisz Poznań 1 FTI Racing Team
153 Przemysław Lewandowski Namysłów 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
154 Andrzej Ligienza Dzierżoniów 1 ColdBeerRacingTeam
155 Radosław Lisowski Pszenno 1 Burza Wilków
156 Waldemar Łatka Bielawa 1 -
157 Adam Łobodziec Poznań 1 Ceramic-Dent
158 Maciej Łopatka Środa Wielkopolska 1 Środa Racing Team
159 Bartosz Łysak Świdnica 1 NEXELO TEAM
160 Tomasz Mach Wałbrzych 1 Sportfuel.pl
161 MARIUSZ MACHURA głuszyca 1 Cranberry team Głuszyca
162 Paweł Maczuba Legnica 1 -
163 Wojciech Maćkiewicz Gułów 1 -
164 Paweł Maćkiewicz Gułów 1 -
165 Jan Madej głuszyca 1 Cranberry Team Głuszyca
166 Michał Majborski Jaworzyna Śląska 1 -
167 Bernard Malwic głuszyca 1 SOWIE TEAM
168 Wojciech Mania Kalisz 1 Mobile Team
169 Marcin Mańczak Nowa Ruda 1 TMMP TOYOTA BIKE TEAM
170 Mateusz Marcinek Krotoszyn 1 Dziki
171 Alicja Marciniec CHOJNÓW 1 -
172 Łukasz Marciniec CHOJNÓW 1 -
173 Marcin Marcinkowski Oborniki 1 DT4YOU MTB
174 Artur Marzec Bielawa 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
175 Łukasz Mendera Bardo 1 UKS KUSY BARDO
176 EWA MICHALSKA Głogów 1 Tc Chrobry betron Głogów
177 Adam Michalski Poznań 1 TORPOL Racing Team
178 Mariusz Mieczkowski Bielawa 1 Lincol Electric bester bike team Bielawa
179 Piotr Mihilewicz Dzierżoniów 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
180 Wojciech Milewski Wrocław 1 -
181 Dareus Młotek Przyłęk 1 SGR Specialized
182 Rafał Moczulski Legnica 1 Kudowianka Cyklon Proal Team
183 Sylwester Molski głuszyca 1 Sklep Rowerowy Bike-Finger Wałbrzych
184 Adam Moskaluk Wrocław 1 ROMET FACTORY TEAM
185 Maciej Moskwa Walbrzych 1 TMMP TOYOTA BIKE TEAM
186 Bartosz Moskwa Jelenia Góra 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna
187 Dawid Mosoczy Świerzawa 1 Dr Schneider Automotive
188 PATRYK Müller Zbąszyń 1 DT4YOU MTB TEAM
189 Romuald Muraszko Wrocław 1 -
190 PIOTR NASYPANY Lubawka 1 Cyklo Grupa
191 Gabriela Niciejewska Lubawka 1 Cyklo Grupa
192 Jarosław Nowak Świdnica 1 brak
193 Michał Ogryzek Pieszyce 1 -
194 Cezary Orlikowski Wilczyce 1 UKS KUSY BARDO
195 Rafal Ozga Wrocław 1 Tygryski
196 Krzysztof Pamuła Jaworzyna Śląska 1 -
197 Bernadetta Pasicka Wrocław 1 Huzar Bike Academy
198 Jakub Pasiewicz Świdnica 1 -
199 Krzysztof Pawlak Oborniki 1 DT4YOU MTB TEAM
200 Mirosław Paździora szczytnica 1 ROMET FACTORY TEAM
201 Konrad Pełczyński Wałbrzych 1 KM PSP Wałbrzych
202 Mateusz Pepera Wałbrzych 1 BIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH
203 Bartosz Piątkowski Dębogóra 1 FTI Racing Team
204 Wojciech Piechowicz Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
205 Patrycja PIOTROWSKA Wałbrzych 1 Fundacja Piotrowski Bikes
206 Mariusz Piotrowski Wałbrzych 1 FUNDACJA PIOTROWSKI BIKES
207 MACIEJ PLUTA Walbrzych 1 TMMP TOYOTA BIKE TEAM
208 NORBERT POTKAŃSKI Jelenia Góra 1 KS Lechia Piechowice
209 Grzegorz Prokopski Wrocław 1 -
210 Andrzej Prus CHWAŁOWICE 1 SGR Specialized
211 Alfred Przemieniecki Lubawka 1 CYKLO GRUPA
212 MARIUSZ PRZYBYCIEŃ Piechowice 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna
213 Agnieszka Ptak Błażkowa 1 Cyklo Grupa
214 Tomasz Rasztar Chwaliszów 1 -
215 Sebastian Ratajczak Opole 1 THP Team
216 Robert Regner Oława 1 Świat Roweru Welda Omega Team
217 Tomasz Rudnicki Pieszyce 1 Wielka Sowa Pieszyce
218 Łukasz Rus Grodków 1 Pałac Sulisław MTB Team
219 Krzysztof Sadurski Pieszyce 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
220 Andrzej Sawicki Oława 1 -
221 Alina Serafin Opole 1 THP Team
222 Tomasz Serafiński Ludwikowice Kłodzkie 1 KONDYCJA.NET
223 Paweł Sieciechowicz Poznań 1 www.serwis-stomatologiczny.pl
224 Dorian Siomiak Boguszów-Gorce 1 -
225 Maciej Skulski Tyniec Mały 1 Huzar Bike Academy
226 Krzysztof Skupin głuszyca 1 AZS Uniwersytet Przyrodniczy Poznań
227 Bartek Sokol Wrocław 1 Renderman.pl
228 Patrycjusz Sołenczew Poznań 1 FTI Racing Team
229 Sylwester Sordyl Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
230 Daniel Sowa głuszyca 1 -
231 PAWEŁ SPYCHALSKI Rokietnica 1 FTI Racing Team
232 Maciej Sroczyński Granowo 1 EUROROWER.PL
233 Wojciech Sroka Warszawa 1 SOWIE TEAM
234 Gracjan Stankiewicz Oborniki 1 DT4YOU MTB TEAM
235 Maciej Stanowicz Świebodzice 1 Mitsubishi Materials MTB TEAM
236 Damian Staroń Zacharzyce 1 Ski&Bike House Team
237 Grzegorz Stolarczyk Wałbrzych 1 CRANBERRY TEAM GŁUSZYCA
238 Szymon Stolarczyk Wałbrzych 1 Cranberry Team Głuszyca
239 Sebastian Struzik Poznań 1 FTI Racing Team
240 Grzegorz Strychar Wrocław 1 Mitsubishi Materials MTB TEAM
241 Monika Strychar Wrocław 1 Mitsubishi Materials MTB TEAM
242 Artur Strzałkowski Piechowice 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna
243 Dariusz Stwertetschka Kudowa-Zdrój 1 KUDOWIANKA CyklonProalTeam
244 JACEK SUDA WSCHOWA 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
245 Jacek Sury Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
246 Rafał Sycha Szczawno-Zdrój 1 -
247 Tomasz Szarata głuszyca 1 BRAK
248 Rafał Szczepuch Świdnica 1 QUEST TEAM
249 Marcin Szczerbanowski Walbrzych 1 SOWIETEAM
250 Wojciech Szperlik Dachowa 1 Airpol Compressors MTB Team
251 Grzegorz Szymanski Walim 1 SOWIE TEAM
252 Mariusz Szymczyk Nowa Ruda 1 TMMP TOYOTA BIKE TEAM
253 Magda Szyszka głuszyca 1 -
254 Jarosław Ślęzak Brzezinka Średzka 1 -
255 daniel świątkowski Głogów 1 tc chrobry betron głogów
256 ŁUKASZ ŚWIERGIEL Jelenia Góra 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna
257 Jacek Tomczyk Głogów 1 TC CHROBRY BETRON GŁOGÓW
258 Robert Trawiński Wrocław 1 -
259 Zdzisław Trybuła Warszawa 1 Trezado
260 Tomasz Turzański Wrocław 1 Ciclismo Wrocław
261 Tomasz Tyl Kłodzko 1 KUDOWIANKA CYKLONPROAL TEAM
262 Marcin Urbaniak Poznań 1 -
263 Maciej Walasek Brzeg Dolny 1 FitStyle Team
264 Piotr Walczak głuszyca 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
265 Piotr Walerak Wałbrzych 1 KKW Nexelo Wałbrzych
266 Krzysztof Wardzała Świebodzice 1 STS EXTREME STRZELIN
267 Paweł Wawrzyńczyk Łomnica 1 Kkw nexelo Wałbrzych
268 Jarosław Wąsiel Skorogoszcz 1 ATAK CHMIELU
269 Artur Wencel Oborniki 1 DT4YOU MTB TEAM
270 Mariusz Wereszczynski Mieroszów 1 KKW Nexelo Wałbrzych
271 Jacek Wesołowski Poznań 1 -
272 Mariusz Węgłowski Jawor 1 JTC Team
273 Piotr Węgrzynowski Jedlina-Zdrój 1 555
274 Artur Widecki Oleśnica 1 VIKING on BIKE
275 Paweł Winczaszek Pustków Żurawski 1 STS EXTREME STRZELIN
276 Kamil Winnicki Duszniki-Zdrój 1 B&B Duszniki-Zdrój
277 Przemyslaw Winny Bielawa 1 -
278 Wiktor Wiśniewski Bielawa 1 Dream-Bike Bielawa
279 Przemyslaw Wolicki Poznan 1 FTI Ricing Team
280 godzislaw wolicki Poznan 1 -
281 Waldemar Wołoch Wrocław 1 Spin4Win
282 Michał Woźniczka Kraków 1 Harda Horda
283 Rafał Wójcik Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
284 Radosław Wróbel Lutomia Górna 1 Wielka Sowa Pieszyce
285 Witold Wturski Świdnica 1 -
286 Łukasz Zachara Kilianów 1 -
287 Tomasz Zając SIECHNICE 1 Simoldes Plasticos Team
288 Damian Zalejski Dzierżoniów 1 Dream-Bike Bielawa
289 Dariusz Zalewski Wałbrzych 1 SOWIE TEAM
290 Łukasz Zamojski Kraszowice 1 ROMET FACTORY TEAM
291 Grzegorz Zanto Legnica 1 Oldtimer Chojnów
292 Piotr Zofiński Wrocław 1 Ody do mety
293 Adrian Zwoliński Świdnica 1 -
294 Mateusz Żak Oborniki Śląskie 1 FUNCLUB Racing Team

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna
1 JAKUB Miller Miłkowice - UKKS ORIENS CHOJNÓW
2 Petr Adámek Rtyně v Podkrkonoší - Apache LOKO Trutnov
3 Rafał Alchimowicz Jelenia Góra - alchimowiczbike.pl
4 Natalia Bereziuk Kłodzko - Romet Factory Team
5 Karel Bernard Hronov - INS Atelier Nachod
6 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie - SGR Specialized
7 Piotr Boczula chocieszów - Brak
8 MATEUSZ BOJARSKI Wałbrzych - -
9 Wojciech Brudzinski Janowice Wielkie - -
10 Bartosz Burdzinski Wrocław - Immotion specialized team
11 TOMAS CADA Teplice nad Matuji - redpoint eleven team
12 ANDRZEJ CHOINA Wołów - brak
13 Karolina Chwiej Brwinów - KOMOBIKE SCOTT
14 Arkadiusz Cichocki Wrocław - -
15 Mirosław DĄBEK Ziębice - MIRAS
16 Ireneusz Dusza Jawor - -
17 Marcin Dykas Wrocław - Sport-Profit Wrocław
18 Kamil Dziedzic Wrocław - Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
19 Mikołaj Dziewa Bardo - SGR Specialized
20 KRZYSZTOF GABRYŚ Turze - -
21 Jarosław Gąsiorowski Kalisz - Mobile Team
22 Tomasz Jakubiec Strzelin - STS EXTREME STRZELIN
23 Rafał Janusz Wroclaw - GARAŻOWE ALKOHOLYKY
24 tomasz januszewicz Walbrzych - -
25 Konrad Jeżewski Miłkowice - UKKS Oriens Chojnów
26 Szymon Juchniewicz Walim - MTB WALIM
27 Augustas Kasprzyk Lubawka - Cyklo Grupa
28 Radosław Klekociński Wrocław - -
29 Paweł Klusek Stary Wielisław - Sport-profit Team Wrocław
30 Andrzej Kraciński Wrocław - Rowerowa DOIIB
31 Andrzej Ligienza Dzierżoniów - Cold Beer Racing Team
32 Agnieszka Minniti Bielawa - -
33 Piotr Myszkowski Cieszyn Wlkp. - PST OSTSPED
34 Tomasz NOWACKI SPALONA - Piasecki Concept Ratownicy ZG Rudna
35 Bartłomiej Oleszczuk Poznań - RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team
36 Katarzyna Osiadacz Dzierżoniów - -
37 Daniel Oszczęda Wrocław - Huzar Bike Academy
38 Krzysztof Palij Szczytna - -
39 Krzysztof Paluszek głuszyca - Sklep rowerowy Bike Finger Wałbrzych
40 Justyna Pokorska Łomnica - SOWIE TEAM
41 Marcin Przewłocki Jelenia Góra - KONDYCJA.NET TEAM
42 Bartlomiej Przybylski wroclaw - -
43 Andrzej Pyto Kudowa Zdrój - Kudowianka Cyklon Proal Team
44 Paweł Rutkowski Wrocław - -
45 Robert . Selewski Kowary - -
46 Piotr Stangret Mikołów - SRiT
47 Marcin Staniszewski Dzierżoniów - MTB Punks United
48 Irena Sterecka głuszyca - -
49 Wojciech Szlichta Bielawa - -
50 Mariusz Szukalski SZEWCE - Mitsubishi Materials MTB Team
51 Robert Szydłowski Wrocław - K-TEAM
52 Robert Tadla Świdnica - Toyota Motor Manufacturing Poland Bike Team
53 Dominik Tałanda Bolesławiec - Romet Factory Team
54 Rafał Urbanek Bierutów - KLUB KOLARSKI HRMAX OLEŚNICA
55 Rafał Węzik Wrocław - -
56 Bartek Zaborowski Polanica Zdrój - Kudowianka CyklonProalTeam
57 Michal Zajaczkowski Sokolowsko - -
58 Wacław Zając Kraków - -
59 Rafał Zazula wierzbice - Wierzbice
60 Wojtek Zielonka ŻAGAŃ - Grzechu Warte Tattoo


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 28
Mężczyźni 326
Wszyscy 354