Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Licencja kolarska ELITA
1 Szymon Koszykowski Oława - 1 Mitsubishi Materials MTB Team NIE
2 Maciej Stanowicz Świebodzice - 1 Mitsubishi Materials MTB TEAM NIE
3 Marek Ardelli Wysoka - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
4 Artur Widecki Oleśnica - 1 VIKING on BIKE NIE
5 Patrycja PIOTROWSKA Wałbrzych - 1 Fundacja Piotrowski Bikes NIE
6 Jakub Jakimiuk Wrocław - 1 - NIE
7 Piotr Biernat Wałbrzych - 1 TMMP TOYOTA BIKE TEAM NIE
8 Dareus Młotek Przyłęk - 1 SGR Specialized NIE
9 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
10 Konrad Pełczyński Wałbrzych - 1 KM PSP Wałbrzych NIE
11 Rafał Ignaczak Jelenia Góra - 1 K.S. Optyk-Okular Jelenia Góra NIE
12 Michał Grzeszczak Wrocław - 1 ROMET FACTORY TEAM NIE
13 Dariusz Baran Strzelin - 1 STS EXTREME STRZELIN NIE
14 Krystian Kotlarz Lubin - 1 STS EXTREME STRZELIN NIE
15 Sylwester Molski głuszyca - 1 Sklep Rowerowy Bike-Finger Wałbrzych NIE
16 Grzegorz Bardadyn Wrocław - 1 STS EXTREME STRZELIN NIE
17 Andrzej Prus CHWAŁOWICE - 1 SGR Specialized NIE
18 krzysztof klich sława - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
19 daniel świątkowski Głogów - 1 tc chrobry betron głogów NIE
20 Mikołaj Kowalczyk LIPNO - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
21 Przemysław Papież Leszno - 1 STREFASPORTU.PL MW-INVEST NIE
22 DARIUSZ DROBNIAK Leszno - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
23 Wojciech Kryczka Kudowa Zdrój - 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej NIE
24 Tomasz Tyl Kłodzko - 1 KUDOWIANKA CYKLONPROAL TEAM NIE
25 Paweł Borowiak Międzychód - 1 Marbopur Międzychód Team Bike NIE
26 Przemysław Frąckowiak Leszno - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
27 Marcin JURKÓW Leszno - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
28 JACEK SUDA WSCHOWA - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
29 Bartosz Mikler jarocin - 1 victoria Jarocin Accent Team TAK
30 PIOTR ICIASZEK Wałbrzych - 1 SPORTFUEL.PL NIE
31 Krzysztof Pawlak Oborniki - 1 DT4YOU MTB TEAM NIE
32 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra - 1 POPOLUPO NIE
33 Grzegorz Niski Bielawa - 1 Dream-Bike Bielawa NIE
34 Adam Moskaluk Wrocław - 1 ROMET FACTORY TEAM NIE
35 MARIUSZ PRZYBYCIEŃ Piechowice - 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna NIE
36 Dariusz Gac Wałbrzych - 1 POPOLUPO NIE
37 Alina Serafin Opole - 1 THP Team NIE
38 Sebastian Ratajczak Opole - 1 THP Team NIE
39 Radosław Lisowski Pszenno - 1 Burza Wilków NIE
40 Tomasz Zając SIECHNICE - 1 Simoldes Plasticos Team NIE
41 Adam Dudziak Leszno - 1 Strefasportu.pl MV INVEST TEAM NIE
42 Jan Madej głuszyca - 1 Cranberry Team Głuszyca NIE
43 Artur Gilewski Kudowa Zdrój - 1 Kudowianka CyklonProalTeam NIE
44 Mariusz Śliwiński Bogatynia - 1 K.S Interferie Optyk Okular Team Jelenia Góra NIE
45 Tomasz Kurek Wrocław - 1 CHOJRAK TEAM WROCŁAW NIE
46 Adrian Zwoliński Świdnica - 1 - NIE
47 Kamil Hodyl Kudowa Zdrój - 1 KudowiankaCyklonProalTeam NIE
48 Mirosław Kowalski Pieszyce - 1 - NIE
49 Maciej Gilewski Kudowa Zdrój - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team NIE
50 Krystian Okulski Kudowa Zdrój - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team NIE
51 Krzysztof Wardzała Świebodzice - 1 STS EXTREME STRZELIN NIE
52 Alfred Przemieniecki Lubawka - 1 CYKLO GRUPA NIE
53 Michał Decewicz Wrocław - 1 ROMET FACTORY TEAM NIE
54 Janusz Gontarek Bielawa - 1 - NIE
55 Piotr Szuba Wrocław - 1 iKSORIS MTB TEAM NIE
56 Daniel Kucharski Bielawa - 1 Dream Bike Bielawa NIE
57 Marek Kowalewski Bielawa - 1 Wielka Sowa Pieszyce NIE
58 Tomasz Musioł Tychy - 1 Romet Factory Team NIE
59 Mirosław Paździora szczytnica - 1 ROMET FACTORY TEAM NIE
60 Łukasz Klimaszewski Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław NIE
61 Paweł Klusek Stary Wielisław - 1 Sport-profit Team Wrocław NIE
62 PIOTR HRYŃCZUK Wrocław - 1 Lone Rider NIE
63 Waldemar Wołoch Wrocław - 1 Spin4Win NIE
64 Piotr Sułek Świdnica - 1 Bike Center Atak Sport Świdnica NIE
65 Wojciech Maćkiewicz Gułów - 1 - NIE
66 GRZEGORZ WITCZAK Wrocław - 1 Volvo Polska Cycling Team NIE
67 Piotr KIEDROWSKI Podstolice - 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE
68 Tomasz Kosior Pieszyce - 1 Wielka Sowa Pieszyce NIE
69 Tomasz Turzański Wrocław - 1 Ciclismo Wrocław NIE
70 Jerzy Kurzaj Wojcieszów - 1 - NIE
71 KACPER JABŁOŃSKI rawicz - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
72 Marcin Staniszewski Dzierżoniów - 1 MTB Punks United NIE
73 Dmytro Kudashev Wrocław - 1 Poszukuję druzyny NIE
74 Łukasz Plejewski Kamieniec Ząbkowicki - 1 KORBA TEAM NIE
75 DAWID ŻUREK Głogów - 1 KolaŻe Wyklęci NIE
76 Michał Brzeziński Wrocław - 1 Spin4Win NIE
77 Piotr Berdzik Wrocław - 1 IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team NIE
78 Jarosław Wąsiel Skorogoszcz - 1 ATAK CHMIELU NIE
79 Artur Strzałkowski Piechowice - 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna NIE
80 Krzysztof Gaborski Wałbrzych - 1 POPOLUPO NIE
81 GRZEGORZ BIELECKI Legnica - 1 FOCUS LEGNICA NIE
82 Maciej Jakubowski Poznań - 1 Grass Mania MTB Team NIE
83 MARIUSZ MACHURA głuszyca - 1 Cranberry team Głuszyca NIE
84 Jakub Antkowiak Września - 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE
85 Paweł Maczuba Legnica - 1 - NIE
86 Michał Majborski Jaworzyna Śląska - 1 - NIE
87 Szymon Stolarczyk Wałbrzych - 1 Cranberry Team Głuszyca NIE
88 Dariusz Stwertetschka Kudowa-Zdrój - 1 KUDOWIANKA CyklonProalTeam NIE
89 Marek Szczepaniak Bayreuth - 1 No Name Team NIE
90 Tomasz Szarata głuszyca - 1 BRAK NIE
91 Dawid Duława głuszyca - 1 Elastotech Bohema MTB TEAM NIE
92 Mariusz Gałuszka Męcinka - 1 K.S. OPTYK - OKULAR JELENIA GÓRA NIE
93 Radosław Jasiński Wałbrzych - 1 TMMP TOYOTA BIKE TEAM NIE
94 Maciej Łopatka Środa Wielkopolska - 1 Środa Racing Team NIE
95 Dawid Górecki Opatów - 1 Diehl Controls MTB Team NIE
96 Piotr Bereźnicki Jelenia Góra - 1 K.S. OptyK -Okular Jelenia Góra NIE
97 Maciej Grobelny Krotoszyn - 1 Dziki NIE
98 Marek Migdał Wrocław - 1 Real 64-STO NIE
99 MACIEJ PLUTA Walbrzych - 1 TMMP TOYOTA BIKE TEAM NIE
100 Mateusz Pepera Wałbrzych - 1 BIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH NIE
101 Wojciech Sroka Warszawa - 1 SOWIE TEAM NIE
102 Tomasz Rudnicki Pieszyce - 1 Wielka Sowa Pieszyce NIE
103 PAWEŁ Daniłów Wrocław - 1 DP Synergia NIE
104 Paweł Winczaszek Pustków Żurawski - 1 STS EXTREME STRZELIN NIE
105 Michał Jóźwiakowski Wałbrzych - 1 TMMP TOYOTA BIKE TEAM NIE
106 Bernadetta Pasicka Wrocław - 1 Huzar Bike Academy NIE
107 Mariusz Mazij TRZEBNICA - 1 CardioHome Tem NIE
108 Łukasz Huzarski HuzarCom.pl Sobótka - 1 Huzar Bike Academy NIE
109 Karol Banaszek Krotoszyn - 1 - NIE
110 Przemyslaw Winny Bielawa - 1 - NIE
111 Michał Marchel Oława - 1 - NIE
112 Eryk Gomoński Oborniki - 1 DT4YOU MTB TEAM NIE
113 jan stróżek kopaniec - 1 - NIE
114 Paweł Maćkiewicz Gułów - 1 - NIE
115 Mirosław Sokołowski Kowary - 1 - NIE
116 Arkadiusz Chrzanowski Kudowa Zdrój - 1 SOWIE TEAM NIE
117 ANDRZEJ CHOINA Wołów - 1 brak NIE
118 Wiesław Jasiński Dzierżoniów - 1 www.recykling-punkt.pl NIE
119 Krzysztof Czarnecki Kamienna Góra - 1 POPOLUPO NIE
120 Wojciech Milewski Wrocław - 1 - NIE
121 Mariusz SZUSTAK L U B I N - 1 - NIE
122 Kamil Duczkowski Głuchołazy - 1 GŁUCHOŁASKI KLUB LUDOWOWY VICTORIA GŁUCHOŁAZY NIE
123 Kamil Winnicki Duszniki-Zdrój - 1 B&B Duszniki-Zdrój NIE
124 Sławomir Jugo Jelenia Góra - 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna NIE
125 BARTOSZ KOŚCIELNIAK Świebodzice - 1 COMP TEAM NIE
126 Darek Salitra Wrocław - 1 DAMY RADE NIE
127 Dominika Niemiec Kamienna Góra - 1 Eroe Racing Club NIE
128 Tomasz Kołogryw Szprotawa - 1 ROMET FACTORY TEAM NIE
129 Dawid Mosoczy Świerzawa - 1 Dr Schneider Automotive NIE
130 Konrad Jeżewski Miłkowice - 1 UKKS Oriens Chojnów NIE
131 Tomasz NOWACKI SPALONA - 1 Piasecki Concept Ratownicy ZG Rudna NIE
132 Alicja Marciniec CHOJNÓW - 1 Oriens Chojnów NIE
133 Mariusz Ilczuk Boguszów - Gorce - 1 - NIE
134 Robert Tadla Świdnica - 1 Toyota Motor Manufacturing Poland Bike Team NIE
135 Piotr Niski Bielawa - 1 Dream-Bike Bielawa NIE
136 Agnieszka Dudzińska-Górka Śrem - 1 FTI Racing Team NIE
137 Michał Bąkowski Komorniki - 1 - NIE
138 Szymon Dziedzic Świdnica - 1 - NIE
139 Radosław Wróbel Lutomia Górna - 1 Wielka Sowa Pieszyce NIE
140 Leszek Jaśkiewicz Szczawina - 1 NO NAME NIE
141 ROBERT GORCZYCA Kamienna Góra - 1 popolupo NIE
142 Marcin Tomiło Wrocław - 1 - NIE
143 Mateusz Staszak Kalisz - 1 MOBILE TEAM NIE
144 Kacper Helon Ząbkowice Śl - 1 - NIE
145 PIOTR NASYPANY Lubawka - 1 Cyklo Grupa NIE
146 Krzysztof Stasiak Kalisz - 1 Mobile team NIE
147 Wojciech Mania Kalisz - 1 Mobile Team NIE
148 JAREK WOJCZAL Piechowice - 1 VYTYV NIE
149 Ireneusz Kubera Wołów - 1 - NIE
150 Wacław Zając Kraków - 1 - NIE
151 Maciej Moskwa Walbrzych - 1 TMMP TOYOTA BIKE TEAM NIE
152 Jan Dłubała Dzierżoniów - 1 Druciki NIE
153 Zdzisław Kamasz Boguszów-Gorce - 1 - NIE
154 Ievgen Trushkov wroclaw - 1 - NIE
155 Mateusz Leciejewski Człuchów - 1 NDF TEAM CZŁUCHÓW NIE
156 Bartlomiej Przybylski wroclaw - 1 - NIE
157 JAKUB Miller Miłkowice - 1 UKKS ORIENS CHOJNÓW NIE
158 Dorian Siomiak Boguszów-Gorce - 1 - NIE
159 Jakub Helon Ząbkowice Śl - 1 - NIE
160 Dariusz Geniusz-Mikusinski Poznań - 1 Mobile Team NIE
161 Łukasz Marciniec CHOJNÓW - 1 - NIE
162 Mike Schiller Sallgast - 1 TEAM BIKEBUDE 24 NIE
163 Sylwia Górna Żary - 1 Żary NIE
164 Piotr Kobus Świdnica - 1 - NIE
165 Ewa Kurek Piotrkowiczki - 1 Sport-Profit Team Wrocław NIE
166 Damian Chojecki Jelenia Góra - 1 K.S. Optyk-Okular Jelenia Góra NIE
167 Adam Wiśniewski Kłodzko - 1 - NIE
168 Michał Ogryzek Pieszyce - 1 - NIE
169 Jacek Tomczyk Głogów - 1 TC CHROBRY BETRON GŁOGÓW NIE
170 Michał Wawer Kostrzyn - 1 Walka Kostrzyn NIE
171 PAWEŁ WOJCZAL Piechowice - 1 VYTYV NIE
172 Katarzyna Dąbrowicz Komorniki - 1 Komorniki MTB Team NIE
173 Paweł Łasak Świdnica - 1 - NIE
174 Tymon Kukier Gdańsk - 1 - NIE
175 Jarosław Ślęzak Brzezinka Średzka - 1 - NIE
176 Dariusz Badko Piechowice - 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna NIE
177 Grzegorz Kitkowski Stronie Śląskie - 1 UKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA NIE
178 Robert Jastrzębski CHOJNÓW - 1 - NIE
179 Mariusz Manorek Wrocław - 1 Zwift.pl NIE
180 Bartłomiej SROCZYŃSKI Granowo - 1 FTI Racing Team NIE
181 Maciej Sroczyński Granowo - 1 EUROROWER.PL NIE
182 Kamil Nowak Milicz - 1 Sokół Kaszowo NIE
183 Sławomir Gaworski Wrocław - 1 STS EXTREME STRZELIN NIE
184 gosia brycka wroclaw - 1 VYTYV NIE
185 Michał Glanz Warszawa - 1 Warszawski Klub Kolarski NIE
186 Paweł Ścibisz Poznań - 1 NDF Człuchów NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Licencja kolarska ELITA
1 Mikołaj Dziewa Bardo - - SGR Specialized TAK
2 Daniel Oszczęda Wrocław - - Huzar Bike Academy NIE
3 Rafał Wójcik Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
4 Wojciech Piechowicz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
5 Jan Dubas Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
6 Piotr Starczukowski Wałbrzych - - E-MTB TEAM NIE
7 Gracjan Krzemiński Polanica Zdrój - - Mitsubishi Materials MTB Team NIE
8 Bartosz Krzyśko Wrocław - - Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław NIE
9 Robert Regner Oława - - Świat Roweru Welda Omega Team NIE
10 Rafał JANKOWSKI Smolec - - VW CENTRUM WROCŁAW NIE
11 Arkadiusz Kuna Wrocław - - Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław NIE
12 Łukasz Mendera Bardo - - UKS KUSY BARDO NIE
13 Marcin Kuczyński Polanica-Zdrój - - Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej NIE
14 Marcin Laburda Kłodzko - - - NIE
15 Artur Marzec Bielawa - - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA NIE
16 Dariusz Lewczak Lewin Brzeski - - - NIE
17 Wojciech Żołyński Zielona Góra - - Sulima Rowery Team NIE
18 PIOTR Kunigowski Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
19 Sebastian Grześkowiak Solec Wielkopolski - - Środa Racing Team NIE
20 Wacław Barancewicz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
21 Krzysztof Hetnar Wrocław - - OŚ RACING Team NIE
22 Michał Ratajczak Szczawno Zdrój - - SOWIE TEAM NIE
23 Dariusz Zalewski Wałbrzych - - SOWIE TEAM NIE
24 SERGIUSZ WIECZORKIEWICZ Jeżów Sudecki - - K.S. OPTYK - OKULAR JELENIA GÓRA NIE
25 Jan Piasecki Bielawa - - Dream-bike Bielawa NIE
26 Sylwester Sordyl Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
27 Marcin Chłądowicz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
28 Agnieszka Ptak Błażkowa - - Cyklo Grupa NIE
29 Marek Oleszczuk Lubiatów - - Sport - Profit Team Wrocław NIE
30 Piotr Mihilewicz Dzierżoniów - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
31 Wojtek Karpierz Bielawa - - Dream-Bike Bielawa NIE
32 Jacek Sury Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
33 Robert Krok głuszyca - - Elastotech Bohema MTBTeam NIE
34 Przemysław Rak Brzeg Dolny - - - NIE
35 Filip Kaczanowski Luboń - - Skoda Auto Szkoła Bike Team NIE
36 Radek Dalecki Wałbrzych - - ALEX TEAM NIE
37 Gabriela Niciejewska Lubawka - - Cyklo Grupa NIE
38 Przemysław Koralewski Świdnica - - ZARĘBSKI TEAM NIE
39 Maciej Radzikowski Struga - - Luks Lider Stare Bogaczowice NIE
40 NORBERT POTKAŃSKI Jelenia Góra - - KS Lechia Piechowice NIE
41 Daniel Bejmert Cieszów - - SPORTFUEL.PL NIE
42 TOMAS CADA Teplice nad Matuji - - redpoint eleven team NIE
43 Rafał Koszka Świdnica - - Wielka Sowa Pieszyce NIE
44 Tomasz Kowalski Wrocław - - Huzar Bike Academy NIE
45 Piotr Myszkowski Cieszyn Wlkp. - - PST OSTSPED NIE
46 Paweł Kwiatkowski Brzeg Dolny - - FitStyle Team NIE
47 dariusz pala Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
48 Wojciech Szperlik Dachowa - - Airpol Compressors MTB Team NIE
49 Piotr Kowalski Wałbrzych - - - NIE
50 Rafał Urbanek Bierutów - - KLUB KOLARSKI HRMAX OLEŚNICA NIE
51 Mirosław DĄBEK Ziębice - - MIRAS NIE
52 Radek Zamorski Bolesławiec - - Romet Factory Team NIE
53 Maciej Skulski Tyniec Mały - - Huzar Bike Academy NIE
54 Piotrek Krusz Mieroszów - - KKW NEXELO WAŁBRZYCH NIE
55 Grzegorz Szymanski Walim - - SOWIE TEAM NIE
56 Grzegorz Kasiński wroclaw - - Cyklon Proal Team NIE
57 Łukasz Cywiński Wałbrzych - - Głodni Życia NIE
58 Robert . Selewski Kowary - - - NIE
59 Łukasz Chalastra Racibórz - - - NIE
60 Zdzisław Trybuła Warszawa - - Trezado NIE
61 Michal Zajaczkowski Sokolowsko - - - NIE
62 KRZYSZTOF SWIATEK Walim - - MTB WALIM NIE
63 Marcin Barszcz Bielawa - - Dream-Bike Bielawa NIE
64 Paweł Kossowski Bielawa - - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
65 MAREK KUŚ Bielawa - - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA NIE
66 Leon Grodzicki Wałbrzych - - Quest TEAM NIE
67 Natalia Jeruzalska Walbrzych - - Kkw whyte nexelo Wałbrzych TAK
68 tomasz januszewicz Walbrzych - - - NIE
69 Natalia GABRYŚ Ostrzeszów - - KGHM Drużyna Szpiku MTS NIE
70 Jarosław Musiał Wrocław - - FORTEPIANY NIE
71 Mariusz Piotrowski Wałbrzych - - FUNDACJA PIOTROWSKI BIKES NIE
72 Krzysztof Zazula Wrocław - - ExtremePromil Team NIE
73 Jakub Kopyść Kamienna Góra - - Cyklo Grupa NIE
74 Karel Bernard Hronov - - INS Atelier Nachod NIE
75 Mateusz Pawlikowski Świdnica - - - NIE
76 Piotr Walerak Wałbrzych - - KKW Nexelo Wałbrzych NIE
77 Augustas Kasprzyk Lubawka - - Cyklo Grupa NIE
78 Rafał Zazula wierzbice - - Wierzbice NIE
79 Mariusz Węgłowski Jawor - - JTC Team NIE
80 sebastian każmierczak Świdnica - - - NIE
81 KRZYSZTOF GABRYŚ Turze - - - NIE
82 Robert Trawiński Wrocław - - - NIE
83 Wojciech Dudzik Łomnica - - - NIE
84 Adam Firlej Walim - - KKW Nexelo Wałbrzych NIE
85 Krystian Pakuła Wałbrzych - - KKW Nexelo Wałbrzych NIE
86 Jacek Ratajczak jarocin - - - NIE
87 Rafał Jankowski Smolec - - VW CENTRUM WROCŁAW NIE
88 Witold Fiebich Leszno - - Galibier Bikefun Team NIE
89 Jarosław Gąsiorowski Kalisz - - Mobile Team NIE
90 Bartosz Bartosiewicz Gorzesław - - - NIE
91 Karol Bartosiewicz Kruszowice - - - NIE
92 Marek Kowalewski Bielawa - - Wielka Sowa Pieszyce NIE
93 Filip Bruckner Praha - - RAJEC 100% TREK TAK
94 Tymoteusz Duda Wałbrzych - - KKW Wałbrzych TAK
95 Lucie Hainzelová Hronov - - PITRS BIKES TEAM TAK
96 Kamil Wiśniewski Wrocław - - - NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 16
Mężczyźni 266
Wszyscy 282