Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna Licencja kolarska ELITA
1 PAWEŁ ROLOFF Walbrzych 1 MTB WALIM NIE
2 Marek Ardelli Wysoka 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
3 Sascha Asfandiar Berlin 1 MTB Punks United NIE
4 Sławomir Bakalarz Pieszyce 1 Dream-Bike Bielawa NIE
5 Szymon Bakalarz Pieszyce 1 Dream-Bike Bielawa TAK
6 RAFAŁ BALAWAJDER Zielona Góra 1 EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM NIE
7 JOANNA Balawajder Zielona Góra 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE
8 Konrad Balcewicz szczawno-zdroj 1 - NIE
9 Marcin Banasiak Wrocław 1 i-dualnie WRO NIE
10 Joanna Banasiak Wrocław 1 MKS MOS Wrocław NIE
11 Karol Banaszek Krotoszyn 1 - NIE
12 Wacław Barancewicz Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
13 Grzegorz Bardadyn Wrocław 1 STS EXTREME STRZELIN NIE
14 Marcin Barszcz Bielawa 1 Dream-Bike Bielawa NIE
15 Michał Bąkowski Komorniki 1 - NIE
16 Monika Bejma Wrocław 1 ROMET FACTORY TEAM NIE
17 Daniel Bejmert Cieszów 1 SPORTFUEL.PL NIE
18 Piotr Berdzik Wrocław 1 IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team NIE
19 Kosma Bereźnicki Jelenia Góra 1 K.S. Optyk-Okuar Jelenia Góra NIE
20 Anna Bielawska Dziwiszów 1 K.S. Optyk Okular NIE
21 Dorota Bielecka Wałbrzych 1 KKW Nexelo Wałbrzych NIE
22 Paweł Bielecki Wałbrzych 1 KKW Nexelo Wałbrzych NIE
23 Piotr Biernat Wałbrzych 1 TMMP TOYOTA BIKE TEAM NIE
24 Kamil Błaszczyk Kudowa-Zdrój 1 - NIE
25 Jolanta Bojarska Wałbrzych 1 - NIE
26 Mirosław Borycki Katowice 1 TWOMARK NIE
27 MAREK BRASZKA Kamieniec Ząbkowicki 1 - NIE
28 Mateusz Brycki Wrocław 1 GARAŻOWE ALKOHOLYKY NIE
29 Paweł Brzeszcz Jelcz-Laskowice 1 VOLVO POLSKA CYCLING TEAM NIE
30 Michał Brzeziński Wrocław 1 Spin4Win NIE
31 Urszula Brzóska Nowa Ruda 1 KKW Nexelo Wałbrzych NIE
32 Filip Brzóska Nowa Ruda 1 KKW Nexelo Wałbrzych NIE
33 Piotr Bujak Jelenia Góra 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna NIE
34 Rafał Byczkowski Jugów 1 Mitsubishi Materials MTB Team NIE
35 Marcin Chłądowicz Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
36 ANDRZEJ CHOINA Wołów 1 brak NIE
37 Damian Chojecki Jelenia Góra 1 Klub Sportowy Optyk-Okular Jelenia Góra NIE
38 Arkadiusz Chrzanowski Kudowa Zdrój 1 SOWIE TEAM NIE
39 Łukasz Cywiński Wałbrzych 1 Głodni Życia NIE
40 Paweł Czecholiński Poniec 1 Strefa Sportu.pl MW Invest NIE
41 Grzegorz Członkowski Poznań 1 Dziki z Moraska / DomData NIE
42 MAREK CZUCHWICKI Wrocław 1 - NIE
43 Radek Dalecki Wałbrzych 1 ALEX TEAM NIE
44 Katarzyna Dąbrowicz Komorniki 1 KOMORNIKI MTB TEAM NIE
45 Michał Decewicz Wrocław 1 ROMET FACTORY TEAM NIE
46 Jan Dłubała Dzierżoniów 1 Druciki NIE
47 DARIUSZ DROBNIAK Leszno 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
48 Jan Dubas Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
49 Kamil Duczkowski Głuchołazy 1 GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA NIE
50 Anna Duda Choina Wołów 1 - NIE
51 Jakub Dudek Wrocław 1 QIAGEN DNA Crew NIE
52 Marianna Dudzińska Wrocław 1 QIAGEN DNA Crew NIE
53 Agnieszka Dudzińska-Górka Śrem 1 FTI Racing Team NIE
54 Dawid Duława głuszyca 1 Elastotech Bohema MTB TEAM NIE
55 Marek Dynaka Kąty Wrocławskie 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
56 Szymon Dziedzic Świdnica 1 - NIE
57 Karolina Fiołek Wrocław 1 Ski&Bike House Team NIE
58 Dominik Firlej Walim 1 KKW Nexelo Wałbrzych NIE
59 Adam Firlej Walim 1 MTB Walim NIE
60 Krzysztof Gaborski Wałbrzych 1 POPOLUPO NIE
61 KRZYSZTOF GABRYŚ Turze 1 - NIE
62 Katarzyna Galewicz Libertów 1 TWOMARK SPECIALIZED NIE
63 Mateusz Gałek Wrocław 1 - NIE
64 Mariusz Gałuszka Męcinka 1 K.S. OPTYK - OKULAR JELENIA GÓRA NIE
65 BARTŁOMIEJ GARBACZ Tarnów/Ząbkowice Śląskie 1 - NIE
66 Marta Garnek Dzierżoniów 1 Dream-Bike Bielawa NIE
67 Dariusz Geniusz-Mikusinski Poznań 1 Mobile Team NIE
68 Przemysław Gierczak Opoczno 1 Hurom Sławno Accent NIE
69 Artur Gilewski Kudowa Zdrój 1 Kudowianka CyklonProalTeam NIE
70 Dawid Gniadzik Wrocław 1 ROMET FACTORY TEAM NIE
71 Tomasz Golczyński Wrocław 1 - NIE
72 Tomasz Gołębiewski głuszyca 1 - NIE
73 Eryk Gomoński Oborniki 1 DT4YOU MTB TEAM NIE
74 Janusz Gontarek Bielawa 1 - NIE
75 ROBERT GORCZYCA Kamienna Góra 1 popolupo NIE
76 Sylwia Górna Żary 1 Żary NIE
77 Maciej Grobelny Krotoszyn 1 Dziki NIE
78 Leon Grodzicki Wałbrzych 1 Quest TEAM NIE
79 Tatiana Gromada Gliwice 1 Grupa Kolarska Gliwice NIE
80 Szymon Gruchalski jarocin 1 GVT NIE
81 NATALIA GRZEGORZEWSKA Krosnowice 1 GLKS ORLĘTA KROSNOWICE TAK
82 Michał Grzeszczak Wrocław 1 ROMET FACTORY TEAM NIE
83 Sebastian Grześkowiak Solec Wielkopolski 1 Środa Racing Team NIE
84 Kajetan Gułaj Jelenia Góra 1 K.S. Optyk-Okular Jelenia Góra NIE
85 Marek Gumienny Wołów 1 FitStyle Team NIE
86 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
87 Łukasz Habura świeradów zdrój 1 - NIE
88 Tomasz Harkawy Złotoryja 1 ROMET FACTORY TEAM NIE
89 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra 1 POPOLUPO NIE
90 Wiktoria HEJMAN Wałbrzych 1 KKW Nexelo Wałbrzych NIE
91 Kacper Helon Ząbkowice Śl 1 - NIE
92 Jakub Helon Ząbkowice Śl 1 - NIE
93 Damian Hiszpański głuszyca 1 - NIE
94 Kamil Hodyl Kudowa Zdrój 1 KudowiankaCyklonProalTeam NIE
95 PIOTR HRYŃCZUK Wrocław 1 Lone Rider NIE
96 Szymon Hyrlik Świebodzice 1 KKW Nexelo Wałbrzych TAK
97 PIOTR ICIASZEK Wałbrzych 1 SPORTFUEL.PL NIE
98 Rafał Ignaczak Jelenia Góra 1 K.S. Optyk-Okular Jelenia Góra NIE
99 Jakub Iwaniec Pieszyce 1 SOWIE TEAM NIE
100 KACPER JABŁOŃSKI rawicz 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
101 PATRYK JAHN Falmirowice 1 Cykloopole NIE
102 MATEUSZ JAHN Falmirowice 1 Cykloopole NIE
103 Jakub Jakimiuk Wrocław 1 - NIE
104 Maciej Jakubowski Poznań 1 Grass Mania MTB Team NIE
105 Eryk Janowicz Nowogrodziec 1 ROMET FACTORY TEAM NIE
106 Rafał Janusz Wroclaw 1 GARAŻOWE ALKOHOLYKY NIE
107 tomasz januszewicz Walbrzych 1 - NIE
108 Radosław Jasiński Wałbrzych 1 TMMP TOYOTA BIKE TEAM NIE
109 Wiesław Jasiński Dzierżoniów 1 www.recykling-punkt.pl NIE
110 Leszek Jaśkiewicz Szczawina 1 NIEZRZESZONY NIE
111 Marcin Jędraszek Szymanów 1 mikspec.pl & fisglobal.com NIE
112 Szymon Juchniewicz Walim 1 MTB WALIM NIE
113 Sławomir Jugo Jelenia Góra 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna NIE
114 Marcin JURKÓW Leszno 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
115 Jacek Kalbarczyk Poznań 1 m40.pl NIE
116 Grzegorz Kalenko Załom 1 Bike Team roletki.home.pl NIE
117 Zdzisław Kamasz Boguszów-Gorce 1 - NIE
118 Małgorzata Karolewska Wrocław 1 - NIE
119 Piotr Karolewski Wrocław 1 - NIE
120 Wojtek Karpierz Bielawa 1 Dream-Bike Bielawa NIE
121 Marcin Kawalec Wrocław 1 IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team NIE
122 Michał Każura Wrocław 1 - NIE
123 Czesław Kędroń Bodzanów 1 KTK Ktukol Głuchołazy NIE
124 Piotr KIEDROWSKI Podstolice 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE
125 Jarosław Kinal Polanica Zdrój 1 KONDYCJA.NET TEAM NIE
126 Daniel Kińczyk Oława 1 Kin-spaw NIE
127 Kacper Kipiniak Pieńsk 1 ROMET FACTORY TEAM NIE
128 krzysztof klich sława 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM NIE
129 Łukasz Klimaszewski Wrocław 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław NIE
130 Sebastian Klizner Kowary 1 Szaleni Rowerzyści NIE
131 Tomasz Klucznik Kalisz 1 Mobile team NIE
132 Paweł Klusek Stary Wielisław 1 Sport-profit Team Wrocław NIE
133 Nataniel Kluss Wałbrzych 1 KKW NEXELO WAŁBRZYCH NIE
134 Piotr Kobus Świdnica 1 - NIE
135 Maciej Kojro Piechowice 1 JELENIA PLAST SPORT TEAM NIE
136 Krzysztof Kołodziejczyk Oborniki 1 - NIE
137 Gniewko Konsewicz Wałbrzych 1 Kkw nexelo wałbrzych TAK
138 Tomasz Kończak Burkatów 1 - NIE
139 Waldemar Kończak Burkatów 1 - NIE
140 Mirosław Kopala Bielawa 1 - NIE
141 Grzegorz Kopcik Jelenia Góra 1 - NIE
142 Jakub Kopyść Kamienna Góra 1 Cyklo Grupa NIE
143 Przemysław Koralewski Świdnica 1 ZARĘBSKI TEAM NIE
144 Sławomir Korbas Luboń 1 Road Bikers Poznań NIE
145 Tomasz Kosior Pieszyce 1 Wielka Sowa Pieszyce NIE
146 Paweł Kossowski Bielawa 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
147 Rafał Koszka Świdnica 1 Wielka Sowa Pieszyce NIE
148 Szymon Koszykowski Oława 1 Mitsubishi Materials MTB Team NIE
149 BARTOSZ KOŚCIELNIAK Świebodzice 1 - NIE
150 Krystian Kotlarz Lubin 1 STS EXTREME STRZELIN NIE
151 Marcin Kowal Wrocław 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław NIE
152 Mikołaj Kowalczyk LIPNO 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
153 Jakub KOWALCZYK Oborniki Śląskie 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław TAK
154 Mirosław Kowalski Pieszyce 1 - NIE
155 Tomasz Kowalski Wrocław 1 Huzar Bike Academy NIE
156 Jakub Krawczyk GORZYCE WIELKIE 1 OTR Interkol - CX80 Team NIE
157 Filip Królik Poznań 1 FTI Racing Team NIE
158 Piotrek Krusz Mieroszów 1 KKW NEXELO WAŁBRZYCH NIE
159 Wojciech Kryczka Kudowa Zdrój 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej NIE
160 Gracjan Krzemiński Polanica Zdrój 1 Mitsubishi Materials MTB Team NIE
161 Łukasz Krzyszczak Wrocław 1 ROMET FACTORY TEAM NIE
162 Bartosz Krzyśko Wrocław 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław NIE
163 Marcin Krzyzowski Nysa 1 Monkeys Grip Nysa NIE
164 Sylwia Książek Kłodzko 1 - NIE
165 Ireneusz Kubera Wołów 1 - NIE
166 Wojciech Kubik Wrocław 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław NIE
167 Marcin Kuczyński Polanica-Zdrój 1 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej NIE
168 Dariusz Kuczyński Jaworzyna Śl. 1 - NIE
169 Mateusz Kulaszewicz Walim 1 SOWIE TEAM NIE
170 Marcin Kulaszewicz Walim 1 SOWIE TEAM NIE
171 Paweł Kulikowski Kłodzko 1 Kondycja.net Team NIE
172 Arkadiusz Kuna Wrocław 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław NIE
173 PIOTR Kunigowski Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
174 Ewa Kurek Piotrkowiczki 1 Sport - Profit Team Wrocław NIE
175 Jerzy Kurzaj Wojcieszów 1 - NIE
176 MAREK KUŚ Bielawa 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA NIE
177 Marcin Laburda Kłodzko 1 - NIE
178 Krystian Lato Stronie Śląskie 1 - NIE
179 Dariusz Lewczak Lewin Brzeski 1 - NIE
180 Andrzej Ligienza Dzierżoniów 1 ColdBeerRacingTeam NIE
181 Radosław Lisowski Pszenno 1 - NIE
182 Bartosz Łysak Świdnica 1 NEXELO TEAM NIE
183 Tomasz Mach Wałbrzych 1 Sportfuel.pl NIE
184 MARIUSZ MACHURA głuszyca 1 Cranberry team Głuszyca NIE
185 Paweł Maczuba Legnica 1 - NIE
186 Łukasz Maćkowiak Wrocław 1 TriActiv Ridley NIE
187 Jerzy Maćków Nysa 1 Trezado NIE
188 Jan Madej głuszyca 1 Cranberry Team Głuszyca NIE
189 Roman Magdziarczyk Wałbrzych 1 Kkw Nexelo Wałbrzych NIE
190 Michał Majborski Jaworzyna Śląska 1 - NIE
191 Bernard Malwic głuszyca 1 SOWIE TEAM NIE
192 Wojciech Mania Kalisz 1 Mobile Team NIE
193 Marcin Mańczak Nowa Ruda 1 TMMP TOYOTA BIKE TEAM NIE
194 Mateusz Marcinek Krotoszyn 1 Dziki NIE
195 Alicja Marciniec CHOJNÓW 1 - NIE
196 Łukasz Marciniec CHOJNÓW 1 - NIE
197 Dawid Markiel Srebrna Góra 1 Inpeak team NIE
198 Grzegorz Maślanka Lubin 1 mSportWildRiders NIE
199 Adrian Matkowski Osiek 1 mSport Giant Team NIE
200 Łukasz Mendera Bardo 1 UKS KUSY BARDO NIE
201 PIOTR MERMELA Plewiska 1 MRÓZROWERY TEAM NIE
202 Anna Michalak-Warżała Wrocław 1 Ski&Bike House Team NIE
203 EWA MICHALSKA Głogów 1 mSport Team NIE
204 Piotr Mihilewicz Dzierżoniów 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
205 Agnieszka Minniti Bielawa 1 - NIE
206 Dareus Młotek Przyłęk 1 SGR Specialized NIE
207 Rafał Moczulski Legnica 1 Kudowianka Cyklon Proal Team NIE
208 Sylwester Molski głuszyca 1 Sklep Rowerowy Bike-Finger Wałbrzych NIE
209 Adam Moskaluk Wrocław 1 ROMET FACTORY TEAM NIE
210 Maciej Moskwa Walbrzych 1 TMMP TOYOTA BIKE TEAM NIE
211 Bartosz Moskwa Jelenia Góra 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna NIE
212 Dawid Mosoczy Świerzawa 1 Dr Schneider Automotive NIE
213 Tomasz Mosór Bardo 1 UKS KUSY BARDO NIE
214 Mateusz Mróz Poznań 1 MRÓZROWERY TEAM NIE
215 Michał Mucha Krzepice 1 Korba Team Strzelin NIE
216 Romuald Muraszko Wrocław 1 - NIE
217 Tomasz Musioł Tychy 1 Romet Factory Team NIE
218 PIOTR NASYPANY Lubawka 1 Cyklo Grupa NIE
219 Gabriela Niciejewska Lubawka 1 Cyklo Grupa NIE
220 Marcin Niemiec Kamienna Gora 1 - NIE
221 Dominika Niemiec Kamienna Góra 1 Eroe Racing Club NIE
222 Piotr Niski Bielawa 1 Dream-Bike Bielawa NIE
223 MICHAŁ Nowak Wołów 1 FitStyle Team NIE
224 Jarosław Nowak Świdnica 1 brak NIE
225 Przemyslaw Nowakowski Wrocław 1 override NIE
226 Krystian Okulski Kudowa Zdrój 1 Kudowianka Cyklon Proal Team NIE
227 Mateusz Owczynników Krotoszyn 1 Quest Team NIE
228 Rafal Ozga Wrocław 1 Tygryski NIE
229 Krystian Pakuła Wałbrzych 1 KKW Nexelo Wałbrzych NIE
230 Krzysztof Paluszek głuszyca 1 Sklep rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
231 Krzysztof Pamuła Jaworzyna Śląska 1 - NIE
232 Bernadetta Pasicka Wrocław 1 Huzar Bike Academy NIE
233 Jakub Pasiewicz Świdnica 1 - NIE
234 Krzysztof Pawlak Oborniki 1 DT4YOU MTB TEAM NIE
235 Mateusz Pawlikowski Świdnica 1 - NIE
236 Mirosław Paździora szczytnica 1 ROMET FACTORY TEAM NIE
237 Jan Pietraszko Głuchołazy 1 KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY NIE
238 Emilia PINGOT Kalisz 1 ROMET FACTORY TEAM NIE
239 Patrycja PIOTROWSKA Wałbrzych 1 Fundacja Piotrowski Bikes TAK
240 Robert Piotrowski Wrocław 1 Thirty Three Bicycle Studio NIE
241 MACIEJ PLUTA Walbrzych 1 TMMP TOYOTA BIKE TEAM NIE
242 Sławomir Polok Żyrowa 1 KS Bike Team Zdzieszowice NIE
243 Mariusz Pondo Kłodzko 1 Mocne Uda NIE
244 Grzegorz Prokopski Wrocław 1 - NIE
245 Andrzej Prus CHWAŁOWICE 1 SGR Specialized NIE
246 Alfred Przemieniecki Lubawka 1 CYKLO GRUPA NIE
247 MARIUSZ PRZYBYCIEŃ Piechowice 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna NIE
248 Artur Pstraś wroclaw 1 BMC TEAM WROCŁAW NIE
249 Adam Ptak Zabrze 1 WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW NIE
250 Andrzej Puć Szalejów Górny 1 Kondycja.net Team NIE
251 Andrzej Pyto Kudowa Zdrój 1 Kudowianka Cyklon Proal Team NIE
252 Łukasz Rachwalski Cieszyn 1 Erbud Team NIE
253 Grzegorz Radwański Wałbrzych 1 Kkw nexelo Wałbrzych NIE
254 Jacek Ratajczak jarocin 1 - NIE
255 Sebastian Ratajczak Opole 1 THP Team NIE
256 Robert Regner Oława 1 Świat Roweru Welda Omega Team NIE
257 Łukasz Reiter Wrocław 1 IMmotion Specialized Skoda GAll-Icm Team NIE
258 Adam Rogala Jelenia Góra 1 IMMOTION Specialized Team NIE
259 Tomasz Rudnicki Pieszyce 1 Wielka Sowa Pieszyce NIE
260 Łukasz Rus Grodków 1 Pałac Sulisław MTB Team NIE
261 Paweł Rutkowski Wrocław 1 - NIE
262 ŁUKASZ RYPIŃSKI Poznań 1 STALIGMA RACING TEAM NIE
263 Łukasz Rzepecki Wrocław 1 - NIE
264 Anna Sadowska Kraków 1 Bike Atelier Team TAK
265 Darek Salitra Wrocław 1 DAMY RADE NIE
266 Adam Sazanowicz Lubomin 1 KKW Nexelo Wałbrzych TAK
267 Mike Schiller Sallgast 1 TEAM BIKEBUDE 24 NIE
268 Alina Serafin Opole 1 THP Team NIE
269 Tomasz Serafiński Ludwikowice Kłodzkie 1 KONDYCJA.NET NIE
270 Przemysław Silbernagel Luciny 1 - NIE
271 Dorian Siomiak Boguszów-Gorce 1 - NIE
272 Grzegorz Sitek Tarnowskie Góry 1 - NIE
273 Maciej Skowron Jelenia Góra 1 ROMET FACTORY TEAM NIE
274 Maciej Skulski Tyniec Mały 1 Huzar Bike Academy NIE
275 Bartek Sokol Wrocław 1 Renderman.pl NIE
276 Sylwester Sordyl Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
277 Wojciech Sroka Warszawa 1 SOWIE TEAM NIE
278 Marcin Staniszewski Dzierżoniów 1 MTB Punks United NIE
279 Gracjan Stankiewicz Oborniki 1 DT4YOU MTB TEAM NIE
280 Maciej Stanowicz Świebodzice 1 Mitsubishi Materials MTB TEAM NIE
281 Damian Staroń Zacharzyce 1 Ski&Bike House Team NIE
282 Grzegorz Stolarczyk Wałbrzych 1 CRANBERRY TEAM GŁUSZYCA NIE
283 Szymon Stolarczyk Wałbrzych 1 Cranberry Team Głuszyca NIE
284 Sebastian Struzik Poznań 1 FTI Racing Team NIE
285 Artur Strzałkowski Piechowice 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna NIE
286 Marek Strzelecki Polkowice 1 - NIE
287 Dariusz Stwertetschka Kudowa-Zdrój 1 KUDOWIANKA CyklonProalTeam NIE
288 JACEK SUDA WSCHOWA 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
289 Piotr Sułek Świdnica 1 Bike Center Atak Sport Świdnica NIE
290 Jacek Sury Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
291 Sławomir Szachewicz Wrocław 1 GARAŻOWE ALKOHOLYKY NIE
292 Piotr Szczepaniak Borówno 1 nie NIE
293 Marek Szczepaniak Bayreuth 1 No Name Team NIE
294 Rafał Szczepuch Świdnica 1 QUEST TEAM NIE
295 Jacek Szczerbień Kłodzko 1 - NIE
296 Leszek Szlauer Goleszów 1 ERBUD / Strefa Wolności Cieszyn NIE
297 Wojciech Sztangret Byczeń 1 - NIE
298 Piotr Szuba Wrocław 1 iKSORIS MTB TEAM NIE
299 Mariusz Szukalski SZEWCE 1 Mitsubishi Materials MTB Team NIE
300 Elżbieta Szumska Świdnica 1 - NIE
301 Andrzej Szumski Świdnica 1 - NIE
302 Piotr Szydełko Świebodzice 1 - NIE
303 Łukasz Szydełko Świebodzice 1 - NIE
304 Grzegorz Szymański Walim 1 SOWIE TEAM NIE
305 Mariusz Śliwiński Bogatynia 1 K.S Interferie Optyk Okular Team Jelenia Góra NIE
306 Piotr Śliwiński Gliwice 1 RK ALUMINIUM BIKE TEAM NIE
307 Wojciech Śliwiński Gliwice 1 RK ALUMINIUM BIKE TEAM NIE
308 daniel świątkowski Głogów 1 tc chrobry betron głogów NIE
309 Michał Świderski Radonie 1 Trezado NIE
310 ŁUKASZ ŚWIERGIEL Jelenia Góra 1 Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna NIE
311 Martyna Tomasik Wałbrzych 1 KKW Nexelo Wałbrzych NIE
312 Jacek Tomczak Warszawa 1 - NIE
313 Jacek Tomczyk Głogów 1 TC CHROBRY BETRON GŁOGÓW NIE
314 Marcin Tomiło Wrocław 1 - NIE
315 Robert Trawiński Wrocław 1 - NIE
316 Zdzisław Trybuła Warszawa 1 Trezado NIE
317 Tomasz Turzański Wrocław 1 Ciclismo Wrocław NIE
318 Tomasz Tyl Kłodzko 1 KUDOWIANKA CYKLONPROAL TEAM NIE
319 Piotr Walczak głuszyca 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
320 Piotr Walerak Wałbrzych 1 KKW Nexelo Wałbrzych NIE
321 Łukasz Walewski Wrocław 1 Erbud Team NIE
322 Krzysztof Wardzała Świebodzice 1 STS EXTREME STRZELIN NIE
323 Michał Wawer Kostrzyn 1 Walka Kostrzyn NIE
324 Paweł Wawrzyńczyk Łomnica 1 Kkw nexelo Wałbrzych NIE
325 Jarosław Wąsiel Skorogoszcz 1 ATAK CHMIELU NIE
326 Mariusz Wereszczynski Mieroszów 1 Bike Mieroszów NIE
327 Mariusz Węgłowski Jawor 1 JTC Team NIE
328 Artur Widecki Oleśnica 1 VIKING on BIKE NIE
329 SERGIUSZ WIECZORKIEWICZ Jeżów Sudecki 1 K.S. OPTYK - OKULAR JELENIA GÓRA NIE
330 Paweł Winczaszek Pustków Żurawski 1 STS EXTREME STRZELIN NIE
331 Wojciech Winiarz Wilczyce 1 MASTERMET BICYCLE TEAM NIE
332 Przemyslaw Winny Bielawa 1 - NIE
333 Adam Wiśniewski Kłodzko 1 - NIE
334 GRZEGORZ WITCZAK Wrocław 1 Volvo Polska Cycling Team NIE
335 Dariusz Wizner Wrocław 1 Sport-Profit Team Wrocław NIE
336 Dorota Wizner Wrocław 1 Sport-Profit Team Wrocław NIE
337 JAREK WOJCZAL Piechowice 1 VYTYV NIE
338 PAWEŁ WOJCZAL Piechowice 1 VYTYV NIE
339 Jan Wojdyła Złotoryja 1 - NIE
340 Waldemar Wołoch Wrocław 1 Spin4Win NIE
341 Rafał Wójcik Bielawa 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
342 Piotr Wójcik Stoszowice 1 SGR Specialized NIE
343 Dawid Wrona TYNIEC LEGNICKI 1 Im motion spezialized team NIE
344 Radosław Wróbel Lutomia Górna 1 Wielka Sowa Pieszyce NIE
345 Katarzyna Wrzeszcz Wrocław 1 IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team NIE
346 Tomasz Zając SIECHNICE 1 Simoldes Plasticos Team NIE
347 Damian Zalejski Dzierżoniów 1 Dream-Bike Bielawa NIE
348 Dariusz Zalewski Wałbrzych 1 SOWIE TEAM NIE
349 Łukasz Zamojski Kraszowice 1 Romet Factory Team NIE
350 Rafał Zazula wierzbice 1 Wierzbice NIE
351 Magdalena Zielińska Malec 1 KKW Nexelo Wałbrzych TAK
352 SEBASTIAN ZUG Jodłownik 1 LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA NIE
353 Adrian Zwoliński Świdnica 1 - NIE
354 Wojciech Żołyński Zielona Góra 1 Sulima Rowery Team NIE
355 DAWID ŻUREK Głogów 1 KolaŻe Wyklęci NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Opłata Drużyna Licencja kolarska ELITA
1 PIOTR ADAMCZYK Bytom - Rowerek Team Bytom NIE
2 Rafał Alchimowicz Jelenia Góra - alchimowiczbike.pl NIE
3 Natalia Bereziuk Kłodzko - Romet Factory Team NIE
4 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie - SGR Specialized NIE
5 Piotr Boczula chocieszów - Brak NIE
6 GRZEGORZ BUJAK Jelenia Góra - - NIE
7 TOMAS CADA Teplice nad Matuji - redpoint eleven team NIE
8 Krzysztof Czarnecki Kamienna Góra - POPOLUPO NIE
9 Katarzyna Dąbrowicz Komorniki - Komorniki MTB Team NIE
10 Ireneusz Dusza Jawor - - NIE
11 Marcin Dykas Wrocław - Sport-Profit Wrocław NIE
12 Stefan Dziedzic Walbrzych - sportfuel NIE
13 Mikołaj Dziewa Bardo - SGR Specialized TAK
14 Wojtek Erstling Jawor - JTC Team NIE
15 Dominik Firlej Walim - KKW Nexelo Wałbrzych NIE
16 Lenka Fridrichová Hronov - Ghost Team TAK
17 Natalia GABRYŚ Ostrzeszów - KGHM Drużyna Szpiku MTS NIE
18 Krzysztof Gicala Stachów - Korba Team Strzelin NIE
19 Marcin Gruszczyński Lipienica - POPOLUPO NIE
20 Filip Grzywaczewski Wrocław - - NIE
21 Filip Helta Boguszów-Gorce - SGR SPECIALIZED TAK
22 Antonin Hodr Trutnov - GHOST PRO BIKE TRUTNOV NIE
23 Tomek Hołub Ząbkowice Śląskie - UKS Kusy Bardo NIE
24 Artur Jarczok Jugowice - MTB WALIM NIE
25 Leszek Jaśkiewicz Szczawina - - NIE
26 Tomasz Jurek Wrocław - Ski&Bike House Team NIE
27 Anita Kaputa Unisław Śląski - Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław TAK
28 Radosław Klekociński Wrocław - - NIE
29 Tomasz Kołogryw Szprotawa - Romet Factory Team NIE
30 Józef Kosiec GIERAŁCICE - KTK Ktukol Głuchołazy NIE
31 Paweł Kowalski ŻAGAŃ - Saint-Gobain SQUAD NIE
32 Semen Kozulin Poznan - - NIE
33 Jiří Kubec Česká Skalice - Cyklo Tony NIE
34 Daniel Kucharski Bielawa - Dream Bike Bielawa NIE
35 Konrad Kunicki Pilchowo - - NIE
36 Josef Lelek Hronov - IS ateliér Nachod NIE
37 Maciej Łopatka Środa Wielkopolska - Środa Racing Team NIE
38 Rafał Łukawski Poznań - Northtec Bike Team NIE
39 Wojciech Maćkiewicz Gułów - - NIE
40 Marek Marszałek Jastrzębie Zdrój - Jas-Kółka NIE
41 Ryszard Maślak Opolnica - UKS KUSY BARDO NIE
42 Jarosław Musiał Wrocław - FORTEPIANY NIE
43 Piotr Myszkowski Cieszyn Wlkp. - PST OSTSPED NIE
44 Krzysztof Nowakowski Nowa Sól - - NIE
45 Katarzyna Osiadacz Dzierżoniów - - NIE
46 Mateusz Pepera Wałbrzych - BIKE EXPERT TEAM WAŁBRZYCH NIE
47 Remigiusz Pędrak Szreniawa - Komorniki MTB Team NIE
48 Jan Piasecki Bielawa - Dream-bike Bielawa NIE
49 Jan Pietraszko Bodzanów - KTK Ktukol Głuchołazy NIE
50 Karolina Piętka Jordanów Slaski - indiwidualnie NIE
51 Aleksandra Podgórska Bielawa - Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team TAK
52 Justyna Pokorska Łomnica - SOWIE TEAM NIE
53 NORBERT POTKAŃSKI Jelenia Góra - KS Lechia Piechowice NIE
54 Marcin Przybylak Kościan - - NIE
55 Rafał Przybylski Kalisz - BUGS Team NIE
56 Artur Pstraś Wrocław - BMC MTB WROCŁAW NIE
57 WOJCIECH puzio Prudnik - GKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY NIE
58 Jakub Rysz Dzierżoniów - SOWIE TEAM NIE
59 Adam Safiański Popowo Kościelne - - NIE
60 Robert . Selewski Kowary - - NIE
61 Paweł Skrzypek Wrocław - - NIE
62 Łukasz Sławski Świebodzice - Kaz-gaz NIE
63 Patrycjusz Sołenczew Poznań - FTI Racing Team NIE
64 David Štolba Hradec Kralove - Ghost team NIE
65 jan stróżek kopaniec - - NIE
66 MAREK STRZELECKI Lubin - Obudowa Grupa Pościgowa NIE
67 Adam Szachewicz Wrocław - Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław NIE
68 BARTOSZ SZKLARCZYK SIECHNICE - PENTAGRAM NIE
69 Wojciech Szlichta Bielawa - - NIE
70 Filip Sznajder Szreniawa - Komorniki MTB Team NIE
71 Mariusz SZUSTAK L U B I N - Bike Atelier Eobuwie Urbex Maximus Team NIE
72 Robert Szydłowski Wrocław - K-TEAM NIE
73 Kamil Tomasik Kłodzko - - NIE
74 Rafał Urbanek Bierutów - KLUB KOLARSKI HRMAX OLEŚNICA NIE
75 Marek Wójciak Wrocław - Sport-Profit Team Wrocław NIE
76 Mariusz Wyroda Polanica Zdrój - DUVENBECK MTB TEAM NIE
77 Bartek Zaborowski Polanica Zdrój - Kudowianka CyklonProalTeam NIE
78 Tomasz Zając Bardo - ultimasport.pl NIE
79 Wacław Zając Kraków - - NIE
80 Piotr Zamorski boleslawiec - Romet Factory team NIE
81 Konrad ZDZIABEK Śmigiel - EURO-ROWER.PL NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 47
Mężczyźni 389
Wszyscy 436