Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Wybieram pakiet z koszulką Rozmiar koszulki
1 Miłosz Abramczyk Wrocław - 1 Wyrypa NIE -
2 Marta Adamiak Złoty Stok - 1 ABY DO METY NIE -
3 Mateusz Adamowski Osjaków - 1 osj NIE -
4 Tadeusz Adamus Wałbrzych - 1 - TAK M
5 Dominika Adamus Kalisz - 1 - NIE -
6 Maciej Aleksandrowicz Jedlina-Zdrój - 1 Gang Dzikich Wieprzy NIE -
7 Monika Aleksandrowicz Jedlina-Zdrój - 1 Gang Dzikich Wieprzy NIE -
8 Zuzanna Aleksandrowicz Jedlina-Zdrój - 1 Gang Dzikich Wieprzy NIE -
9 Marcin Aleksandrowicz Chrząstawa Wielka - 1 Czarni TAK M
10 Marcin Arendarski Sosnowiec - 1 DzikWorkout TAK L
11 marcin babiasz Wrocław - 1 - NIE -
12 Jsarosław Babiasz Bolesławiec - 1 - NIE -
13 Małgorzata Babisz Jedlina Zdrój - 1 - NIE -
14 Adam Bała Szczawno-Zdrój - 1 Predators Wałbrzych TAK L
15 ROBERT BAŁYS Wrocław - 1 - NIE -
16 Radosław Banaś Ciepłowody - 1 Husaria Bagdad TAK L
17 Piotr Banaś Wrocław - 1 - NIE -
18 Jan Barabach Poznań - 1 - TAK M
19 Bożena Baran Warszawa - 1 - NIE -
20 Nina Baranowska Wrocław - 1 - TAK S
21 Barbara Baszczyńska Brzeg - 1 - TAK M
22 Piotr Batog Warszawa - 1 A NIE -
23 MARTA Bącler Kiełczówek - 1 - TAK L
24 Katarzyna Bąk PRUSZKÓW - 1 PABLO TAK L
25 Borys Bąk Zielona Góra - 1 Gruzja TAK L
26 Karol Bąkowski Świdnica - 1 - NIE -
27 Agnieszka Bednarczyk Kudowa Zdrój - 1 - TAK L
28 Jan Bednarczyk Śliwniki - 1 - TAK M
29 Łukasz Bernaś Wrocław - 1 1984 TAK L
30 Jarosław Bernat ŻAGAŃ - 1 Żagańskie Dziki TAK L
31 Justyna Bernat ŻAGAŃ - 1 Żagańskie Dziki TAK L
32 Grzegorz Berowski Toruń - 1 Lasołazy NIE -
33 Tomasz Biecuszek Nowa Ruda - 1 Aktywna Nowa Ruda TAK M
34 Joanna Bielecka Legnica - 1 - NIE -
35 SEBASTIAN BIEŁUŃSKI Wrocław - 1 - NIE -
36 Zofia Bieńkowska Warszawa - 1 - TAK S
37 Zbigniew Biłos wroclaw - 1 Tigers TAK L
38 Robert Biskupiak Łobżenica - 1 Łobżenica NIE -
39 Mateusz Bochenek Mieroszów - 1 - NIE -
40 Paweł Bochenek Prudnik - 1 Dzikusy z Pogranicza TAK XL
41 Beata Boczar Zielona Góra - 1 Green Team Zielona Góra TAK L
42 Dorota Bogdańska Świdnica - 1 - TAK S
43 Krzysztof Bruss Zalasewo - 1 Drużyna Szpiku NIE -
44 Rafał Bryś Świdnica - 1 Świdnicka Grupa Biegowa NIE -
45 Joanna Brytan Wrocław - 1 lipcowe babeczki NIE -
46 Zbigniew Brzeziński Kielce - 1 - TAK XL
47 Paweł Buczma Świdnica - 1 Teraz Sudety TAK L
48 Paulina Budkowska Wrocław - 1 - NIE -
49 Michał Bułkowski Wrocław - 1 - TAK XL
50 Zbigniew Bürger Kochlice - 1 - TAK XL
51 Łukasz Bury Świdnica - 1 FREERIDE ŚWIDNICA NIE -
52 Michał Celejewski Wrocław - 1 CebITgroup EP sp. z o.o. sp.j. TAK M
53 Anna Ceranowicz Jelenia Góra - 1 Ania I Piotrek NIE -
54 Damian Chabraszewski Żary - 1 - TAK M
55 Marek Chamot Wrocław - 1 Penetracje Sudeckie NIE -
56 Krzysztof Chlebowski głuszyca - 1 Szwagry TAK L
57 Marek Chodzyński Oława - 1 Brak TAK S
58 Ewelina Chojnacka Głogów - 1 - TAK S
59 Krzysztof Chorążewski Wrocław - 1 - TAK XXL
60 Łukasz Chyrek Wrocław - 1 - TAK M
61 Patryk Cichoracki grudziądz - 1 - NIE -
62 PRZEMYSŁAW CIEŚLA Kudowa Zdrój - 1 - TAK L
63 Beata Cybulska Wrocław - 1 - NIE -
64 jolanta cydzik Milkowice - 1 - TAK L
65 Jarosław Cymerman Wrocław - 1 Wyrypa TAK L
66 Izabela Czabaj Prudnik - 1 Dzikusy z pogranicza TAK S
67 Grzegorz Czaiński Wrocław - 1 Ahoj Przygodo TAK L
68 Aleksandra Czajkowska Warszawa - 1 - TAK S
69 Aleksandra Czajkowska Warszawa - 1 - TAK L
70 TADEUSZ CZAPLA-ZDANOWSKI Wrocław - 1 GORZELIN POWER TAK L
71 Mirosław Czekała Gogolin - 1 - TAK L
72 Marek Dańda Wrocław - 1 - TAK L
73 Iwona Dąbrowska Wrocław - 1 id NIE -
74 Jolanta Dąbrowska Poznań - 1 maratończyk poznań NIE -
75 Łukasz Dechnik Wrocław - 1 JAGODNO TEAM NIE -
76 Jacek Dembowiak Poznań - 1 - TAK M
77 Natalia Demusz wroclaw - 1 - TAK S
78 Mateusz Desławski Wrocław - 1 - TAK L
79 Renata Deszczynska Jaskowice - 1 - TAK XL
80 Alesandra Dębicka Jelenia Góra - 1 - NIE -
81 Monika Dobrowolska Kraków - 1 Wild Dogs Team NIE -
82 Magdalena Dobrowolska Wałbrzych - 1 - TAK M
83 Jarosław Dobruchowski Wrocław - 1 Pauza co kilometr TAK M
84 Robert Doniec Sulejów - 1 Lodz TAK M
85 Jakub Droń Piechowice - 1 Draniu Team TAK L
86 Marcin Drzewiecki wyszkow - 1 - TAK XL
87 Jakub Dudka Głuszyna - 1 - TAK M
88 Artur Dudka Wrocław - 1 Penetracje Sudeckie TAK M
89 Patryk Dymkowski Wałbrzych - 1 - TAK L
90 Justyna Dzedzej Wrocław - 1 Penetracje Sudeckie TAK M
91 ELIZA EMANOWICZ Piaseczno - 1 - NIE -
92 Agnieszka Erbertowska Jelenia Góra - 1 - NIE -
93 Maciej Fankanowski Wrocław - 1 - TAK M
94 Sebastian Firlit Lubawka - 1 - TAK XXL
95 Marta Flis Jedlina-Zdrój - 1 - NIE -
96 Paweł Frączyk Wiązowna - 1 PABLO TAK S
97 Dominika Frydlewicz Wrocław - 1 - NIE -
98 Aneta Fulara CHWAŁOWICE - 1 - TAK M
99 Halina Furmann Polkowice - 1 - NIE -
100 Damian Gabrusiewcz sława - 1 - NIE -
101 Anatolii Gabuza wroclaw - 1 Pauza co kilometr TAK M
102 Halina Gajek Prudnik - 1 - NIE -
103 Radomił Gajewski Wrocław - 1 - TAK L
104 Magdalena Garbacz Wrocław - 1 - NIE -
105 Rafał Gaworski Wrocław - 1 - TAK L
106 Janusz Gertner konstantynów łódzki - 1 - NIE -
107 Tomasz Giełda Wrocław - 1 Krwawe Stefany TAK XL
108 Anna Gimzicka Wrocław - 1 - TAK M
109 Lukasz Gladysz wroclaw - 1 G-1 Wroclaw TAK L
110 mateusz golonka Gluszyca - 1 - TAK L
111 Tomasz Gołda Wrocław - 1 - TAK XXL
112 Marcin Gozdek Sosnowiec - 1 DzikWorkout TAK XL
113 Artur Góralczyk Opole - 1 Bieg Opolski NIE -
114 Ewelina Górnicka Jedlina Zdrój - 1 - NIE -
115 Zbigniew Górnik Modrzyca - 1 Śnieżni Komandosi NIE -
116 Agnieszka Górnik Modrzyca - 1 Śnieżni Komandosi NIE -
117 Paweł Górnik Modrzyca - 1 sniezni komandosi NIE -
118 Tomasz Górnik Modrzyca - 1 SNIEŻNI KOMANDOSI TAK XXL
119 Tomasz Górzyński Żary - 1 - TAK XL
120 Krzysztof Grab Szklarska Poręba - 1 - TAK XL
121 Dominika Grabowska Poznań - 1 MOC I SIŁA NIE -
122 Mateusz Grabowy Nysa - 1 Śnieżni Komandosi NIE -
123 MONIKA GRAJEK Unisław Śląski - 1 Fit Klub 24 Wałbrzych NIE -
124 Krzysztof Grajek Unisław Śląski - 1 FitKlub24 NIE -
125 Radosław Grech Zielona gora - 1 - NIE -
126 Mariusz Gredes Legnica - 1 - TAK M
127 Damian Grubich grudziądz - 1 - NIE -
128 Daniel Grudniewicz Lwówek Śląski - 1 - TAK L
129 Bernadeta Gryzło Ciepłowody - 1 - NIE -
130 Dorota Grzelak Kudowa -Zdrój - 1 klasykklodzki.com TAK M
131 Barbara Grzelczak SIECHNICE - 1 - NIE -
132 Mateusz Grzesiak Mianowice - 1 Klub AA TAK L
133 Maciej Guguł Wrocław - 1 - NIE -
134 Paulina Gurgacz Jasienica Rosielna - 1 BLZM TAK S
135 Sabina Gurgacz Jasienica Rosielna - 1 - TAK S
136 Damian Gutkowski Rzeszów - 1 - TAK M
137 Sylwia Gutowska Wrocław - 1 - TAK S
138 Daniel Guwer Jelenia Góra - 1 - TAK M
139 Przemysław Guzy Wałbrzych - 1 RR NIE -
140 Tomasz Gwozdecki Wrocław - 1 - NIE -
141 Patryk Hejna Wrocław - 1 Blondynka na szlaku NIE -
142 Wojtek Hellwing Warszawa - 1 Polskie Towarzystwo Astronomicznme TAK S
143 Maciej Hetman Kleszczów - 1 - NIE -
144 aleksandra Hołownia Kiełczów - 1 - NIE -
145 Piotr Hormański Lubawka - 1 - NIE -
146 Arnika Hryszko Mieroszow - 1 Hryszki Team NIE -
147 Arnika Hryszko Mieroszow - 1 Hryszko Team NIE -
148 Monika ILNICKA Opole - 1 Dzikusy z Pogranicza TAK M
149 Przemysław Izdebski Wrocław - 1 - NIE -
150 Monika Jabłońska Warszawa - 1 - NIE -
151 Katarzyna Jachacy Wrocław - 1 Brak NIE -
152 Agnieszka Jaguszewska Karpacz - 1 - TAK M
153 PAWEŁ JAJOR Jelenia Góra - 1 - NIE -
154 Barbara Jakacka Jedlina-Zdrój - 1 - TAK S
155 Tomasz Jakacki Jedlina-Zdrój - 1 - TAK XL
156 Andrzej Jakubowski Bystrzyca Kłodzka - 1 Leśne skrzaty TAK L
157 PAULINA JAKUSIEWICZ Wrocław - 1 Dudi TAK M
158 Szymon jAŁOWSKA Poznań - 1 mARATOŃCZYK pOZNAŃ NIE -
159 Magdalena Jałowska Poznań - 1 maratończyk poznan NIE -
160 TOMASZ JANCZ Jelenia Góra - 1 - TAK M
161 Przemysław Janecki Warszawa - 1 - TAK S
162 Mateusz Janiszewski Łódź - 1 - TAK M
163 Wioletta Jankowska Katowice - 1 Poszli W Las TAK L
164 Aleksandra Jankowska Chorzów - 1 - NIE -
165 Bartosz Jankowski Chorzów - 1 - NIE -
166 Katarzyna Janus Wrocław - 1 - NIE -
167 Magdalena Janusz Bielawa - 1 - NIE -
168 Renata Jarocka-Lewandowska Wałbrzych - 1 - TAK S
169 Mariusz Jarymowicz Czadrów - 1 POPOLUPO NIE -
170 Paweł Jaszek Zabrze - 1 - TAK M
171 Robert Jeżak Wrocław - 1 - NIE -
172 Jacek Jędro Zielona Góra - 1 - TAK L
173 Krzysztof Józefowicz Smardzów - 1 Smardzów Pany NIE -
174 Katarzyna Judzińska Podgórki - 1 - NIE -
175 Joanna Judzińska Jelenia Góra - 1 - NIE -
176 Agnieszka Kabacińska Aleksandrów Łódzki - 1 - NIE -
177 Elżbieta Kaczmarek Stare Miasto - 1 - TAK S
178 Mateusz Kaczor Zielona gora - 1 - NIE -
179 PAWEŁ KAISER-SZMIDT ŻAGAŃ - 1 - NIE -
180 Grzegorz Kalinowski Wilkszyn - 1 - TAK XXL
181 krzysztof Kameczura głuszyca - 1 - TAK L
182 Adam Kamiński Międzylesie - 1 - NIE -
183 Marek Kamiński Gosciecice - 1 SKB Granit NIE -
184 Katarzyna Karbowiak Szczecin - 1 - TAK S
185 Tomasz Karczewski Jelenia Góra - 1 - NIE -
186 Joanna Karczyńska Oleśnica - 1 Bieganie=pomaganie NIE -
187 Dariusz Karczyński Oleśnica - 1 BIEGANIE=POMAGANIE TAK M
188 Dariusz Karczyński Oleśnica - 1 Bieganie=pomaganie NIE -
189 Filip Kasperkiewicz Wrocław - 1 Klub AA TAK L
190 Sławomir Kasperski Czerwieńsk - 1 blondynka na szlaku TAK M
191 Patrycja Kasprowicz Wrocław - 1 - NIE -
192 RADOSŁAW KAŹMIERSKI Strzelno - 1 - TAK XL
193 Agnieszka Kędzia Kalisz - 1 - NIE -
194 Arkadiusz Kędziora Toruń - 1 - TAK XL
195 Mateusz Kicka Rabka-Zdrój - 1 Rabczańscy Szerpowie NIE -
196 Paweł Kielar Kamienna Góra - 1 - NIE -
197 PAWEŁ KIEŁBASA Wrocław - 1 - TAK M
198 Agnieszka Kierczak Kamieniec Wrocławski - 1 ZAH TAK S
199 Aleksandra Klim Wrocłąw - 1 - NIE -
200 Monika Klocek Warszawa - 1 - NIE -
201 MARIA KLÓSKA KALSK - 1 - TAK S
202 Edyta Kluczyńska Kamienna Góra - 1 - TAK S
203 Edyta Kluska Wloszczowa - 1 Team TAK L
204 PAWEŁ KMIECIŃSKI Kudowa Zdrój - 1 Kudowscy Miłośnicy Biegania TAK L
205 Piotr Kocaj Tczew - 1 - TAK L
206 Arkadiusz Kociemba Kłodzko - 1 - TAK XL
207 Joanna Kocik Wrocław - 1 - NIE -
208 Paweł Kociok Kalisz - 1 - TAK L
209 Mariusz Kocjan Olkusz - 1 - NIE -
210 Stanisław Kogut Świdnica - 1 Biegowa Świdnica TAK L
211 Krzysztof Kogut Wałbrzych - 1 GG TEAM TAK S
212 DARIUSZ Kołacz Żary - 1 - TAK M
213 Joanna Kołoszyc Roztoki - 1 - TAK L
214 Marek Komendera Opole - 1 Latarniogrzmoty NIE -
215 Oktawian Komornicki Nowa Ruda - 1 - TAK L
216 Marta Konek Łobżenica - 1 Łobżenica TAK XXL
217 Marta Konopka Marciszów - 1 - TAK S
218 Katarzyna Kopacka Legnica - 1 Gorzelin power TAK S
219 Mariusz KOPEĆ Świdnica - 1 - TAK M
220 Sławomir Kopeć Wałbrzych - 1 - TAK XL
221 Marcin Koptoń Ruda Śląska - 1 - TAK XL
222 Marcin Kornaś Braszowice - 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN NIE -
223 Michał Korynek Wrocław - 1 - NIE -
224 Piotr Koscielniak Wrocław - 1 - NIE -
225 Wioleta Kościelniak Rudziczka - 1 Dzikusy z pogranicza NIE -
226 PIOTR KOTŁOWSKI Boguszów-Gorce - 1 Grupa Biegowa Dzikowiec NIE -
227 Weronika Kotysz Czekanów - 1 Gang dzikich wieprzy NIE -
228 Grzegorz Kowal Świebodzice - 1 #sudeckidrogowskaz NIE -
229 Dawid Kowalczyk Podgórzyn - 1 - NIE -
230 Marta Kowalczyk Poznań - 1 - TAK L
231 Tomasz Kowalczyk Wrocław - 1 - TAK XL
232 Barbara Kowalczyk Poznań - 1 - TAK S
233 KORNEL KOWALCZYK racot - 1 Ketokoty NIE -
234 Michał Kowalski Czerwieńsk - 1 MichNET - Ronin Czerwieńsk TAK L
235 Aneta Kozeranska Wojkowice - 1 Wild Dogs Team NIE -
236 Cezary Kozioł Wrocław - 1 - NIE -
237 Iwona Kozłowska Świebodzice - 1 - NIE -
238 Dominika Kozłowska Poznań - 1 Ita Pole Dance Studio NIE -
239 Paweł Kozłowski Platerówka - 1 - NIE -
240 Aleksandra Kozyra Wrocław - 1 Wyrypa NIE -
241 Grzegorz Kraiński Wałbrzych - 1 - NIE -
242 Amelia Krajewska jelenia gora - 1 - TAK M
243 Artur Krajewski Jelenia Góra - 1 - TAK XL
244 Katarzyna Kramarz Warszawa - 1 - NIE -
245 Joanna Krawczyk Wrocław - 1 - NIE -
246 Krystian Krawczyk Szczawno-Zdrój - 1 - TAK L
247 Łukasz Kropacz Mrowino - 1 - TAK L
248 Monika Krosondowicz Babiasz Bolesławiec - 1 - NIE -
249 Agnieszka Królikowska Kudowa Zdrój - 1 Odpoczniemy w niebie NIE -
250 piotr króliński Jabłonna - 1 zieloni TAK M
251 Piotr Króliński Jabłonna - 1 zieloni TAK M
252 Michal Kruk Sulechow - 1 - TAK XL
253 katarzyna Krupiak Korzystno - 1 - TAK M
254 Marta Krysa Świeradów-Zdrój - 1 - NIE -
255 Jolanta Książek Szklarska Poręba - 1 - TAK M
256 Wojciech Kubacki Wrocław - 1 SGR Racing Team NIE -
257 Łukasz Kubik Mysłakowice - 1 - NIE -
258 Michał Kuchno Bochnia - 1 - TAK XL
259 Tomasz Kudliński czapury - 1 Kazbek Team TAK L
260 Mateusz KUKAWSKI CZASTARY - 1 - TAK XL
261 Damian Kula Osjaków - 1 osj NIE -
262 Krzysztof Kulig Oława - 1 WIS NIE -
263 Kacper Kulisz Wałbrzych - 1 Szwagry TAK L
264 Mateusz Kulon Oława - 1 - NIE -
265 Małgorzata Kułakowska Świdnica - 1 - NIE -
266 Piotrek Kuncewicz Wałbrzych - 1 - NIE -
267 Marzena Kunicka Ciechanowice - 1 - NIE -
268 Joanna Kurek Wrocław - 1 Niezłomni TAK S
269 Wojciech Kurek Wrocław - 1 Niezłomni NIE -
270 Joanna Kuriata Brzeg - 1 ... TAK M
271 ANDZELIKA KURIATA Wilkszyn - 1 - TAK S
272 Marlena Kurowska Kamienna Góra - 1 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA TAK M
273 Mirella Kurzawa Kicin - 1 - NIE -
274 Michał Kuś Warszawa - 1 Chrumkająca Ciemność TAK L
275 Agnieszka Kuś Warszawa - 1 Chrumkająca Ciemność TAK M
276 Marcin KUŚTAK Wałbrzych - 1 KryMarŁuk NIE -
277 Dariusz Kwiatkowski Bielawa - 1 - NIE -
278 PIOTR KWIATKOWSKI Legnica - 1 Legnickie Morsy TAK L
279 Wojciech Lang Wrocław - 1 - NIE -
280 Sławomir Langert Prudnik - 1 Dzikusy z Pogranicza TAK L
281 Anna Laszczyk Warszawa - 1 Brak NIE -
282 Katarzyna Latkowska Jedlina-Zdrój - 1 Biegaj w Jedlinie NIE -
283 Katarzyna Leboda Katowice - 1 Wild dogs team NIE -
284 Grzegorz Lib Mogielnica - 1 - TAK XL
285 Kmil Liedke Poznań - 1 - NIE -
286 Ewa Lipiec Wrocław - 1 - NIE -
287 Agnieszka Lipińska Wrocław - 1 WKB Piast Wrocław NIE -
288 Katarzyna Lisiecka Dzierżoniów - 1 A NIE -
289 MACIEJ LISOWSKI Kielce - 1 SLAYER NIE -
290 Karolina Luchowska Wrocław - 1 FTT NIE -
291 Adam Lyka Gogolin - 1 ... TAK XL
292 Tomasz Łabędzki Wrocław - 1 - TAK L
293 Michał Łabędzki Poznan, Pologne - 1 - TAK XXL
294 Łukasz Łabiak Kamienna Góra - 1 MTB ekipa remontowa TAK S
295 Anna Łaniecka Ząbki - 1 - TAK XL
296 Grzegorz Łaptuch Wrocław - 1 Twardziele team Bogatynia NIE -
297 Katarzyna Łągiewka Kowary - 1 - TAK M
298 Aleksandra Łęcka Wrocław - 1 - NIE -
299 Wojciech Łuczyński wroclaw - 1 - TAK M
300 Joanna Łukaszewicz Zielona Góra - 1 Green Team Zielona Góra TAK M
301 MARIUSZ MACHURA głuszyca - 1 Cranberry team Głuszyca TAK L
302 Iwona Magdziak Wrocław - 1 NOA NIE -
303 Łukasz Magoś Stanowice - 1 - NIE -
304 Katarzyna Magoś Stanowice - 1 - NIE -
305 Kamila Majcherczyk Wałbrzych - 1 KRYMARŁUK NIE -
306 Łukasz Majcherczyk Wałbrzych - 1 KRYMARŁUK NIE -
307 Bartosz Majek wroclaw - 1 - NIE -
308 Jerzy Maksymowicz Wrocław - 1 Czarni TAK L
309 Patrycja Malec Jelenia Góra - 1 - TAK M
310 jacek malik Ostrow Wlkp - 1 g TAK M
311 Bartłomiej Malina Sosnowiec - 1 ALVA 1-ROWERY.RUDA.PL TEAM TAK S
312 Waldemar Malina Sosnowiec - 1 - TAK L
313 Katarzyna Malinowska Piekary Śląskie - 1 Lecymy Durś NIE -
314 Magdalena Małkowska Warszawa - 1 Morsy Team NIE -
315 Ireneusz Marciniak Kalisz - 1 Kalisz NIE -
316 Julia Marciniak Poznań - 1 Night Runners/NBR Team TAK M
317 Łukasz Marcinko Wałbrzych - 1 - NIE -
318 Justyna Marcinko Wałbrzych - 1 - NIE -
319 amadeusz markiewicz Bolesławiec - 1 - TAK L
320 Tomasz Marszycki Lublin - 1 KW Lublin TAK M
321 DANIEL MARTYNIEC Oleśnica - 1 brak TAK L
322 Grzegorz Matuszak Korzeniew - 1 - TAK M
323 Robert Matuszczak Świdnica - 1 PTTK Świdnica TAK XL
324 Agnieszka Matuszewska Kamienna Góra - 1 - TAK S
325 Marcin Matyśniak Wrocław - 1 - NIE -
326 Bernarda Mazurczuk Malin - 1 - TAK M
327 Joanna Mączyńska Poznań - 1 Kazbek Team NIE -
328 Patrycja Mele-Wasielewka Koronowo - 1 Dzikie smerfy <3 NIE -
329 Łukasz Menclewicz Poznań - 1 - TAK M
330 Adam Michalczyk Poznań - 1 - TAK M
331 Aleksandra Michalewska Jelenia Góra - 1 - TAK S
332 Katarzyna Michalewska Bogusxow Gorece - 1 - TAK S
333 Adam Michalewski Poznań - 1 - TAK L
334 tomasz michalski Legnica - 1 - TAK L
335 Paweł Michałkiewicz CHOJNÓW - 1 Dzikie smerfy <3 NIE -
336 MAŁGORZATA MICHAŁOWSKA Wrocław - 1 - NIE -
337 Paweł Mielcarek Odolanów - 1 - NIE -
338 DARIUSZ MIĘTEK ŻAGAŃ - 1 - NIE -
339 Agnieszka MIĘTEK ŻAGAŃ - 1 - NIE -
340 Maciej Migdał Bochnia - 1 - TAK XL
341 robert mika Nakło nad Notecią - 1 - TAK XL
342 Agnieszka Mikoś Łaziska Górne - 1 ALVA 1-ROWERY.RUDA.PL TEAM TAK M
343 Łukasz Mikrut Kraków - 1 - TAK L
344 Michal Mil głuszyca - 1 - TAK L
345 Janusz MILCZAREK Łódź - 1 ŁÓDZKIE MORSY NIE -
346 agnieszka milik Bydgoszcz - 1 - NIE -
347 Przemek Mista Kotorz Maly - 1 - TAK M
348 Wioleta Miśkiewicz Wojcieszów - 1 - TAK M
349 Karolina Miśkiewicz Nowa Sól - 1 - NIE -
350 Maciej Mnitowski Strzegom - 1 BLZM TAK XL
351 Bartosz Moll Gdańsk - 1 - NIE -
352 Jarosław Morawski Legnica - 1 Łączka Team Legnica TAK XXL
353 Marta Mościcka Będzin - 1 - NIE -
354 Michał Mrozek Mieroszów - 1 - TAK L
355 Agnieszka Mrozińska Boguszów-Gorce - 1 - TAK M
356 Marcin Mrożek ŻAGAŃ - 1 10BKPanc TAK L
357 Aleksandra Mrożek ŻAGAŃ - 1 Żagańskie Dziki TAK M
358 Marek Mruc Wrocław - 1 brak TAK XL
359 Krzysztof Nagórnik Głuszyca Górna - 1 - NIE -
360 Agata Namlik Wałbrzych - 1 - NIE -
361 Tomasz Nawrocki RAKOWNIA - 1 Drużyna Szpiku TAK XXL
362 MICHAŁ NAWROCKI Topola Mała - 1 - NIE -
363 Przemysław Nieckarz Oleśnica - 1 - NIE -
364 Jan Niedziałkowski Poznań - 1 Kazbek Team NIE -
365 Oskar Niemiec Oleśnica - 1 - TAK M
366 Sylwia Niezgódka wroclaw - 1 Załoga Górska NIE -
367 Paula Niwińska Zalasewo - 1 - TAK M
368 Michał Norbert Świdnica - 1 - NIE -
369 robert nowaczyk Jankowice - 1 Ketokoty NIE -
370 Sławomir Nowak Milicz - 1 - TAK L
371 Katarzyna Nowak Brzeg - 1 - TAK L
372 Przemysław NOWAKOWSKI Unisław Śląski - 1 TeMMPo Wałbrzych NIE -
373 Angelika Nowam Unisław Śląski - 1 - NIE -
374 Ewa Ochnio Bolesławiec - 1 - NIE -
375 Paweł Oczeretko Legnica - 1 drukujemy.eu NIE -
376 Ewa Olczyk Nowa Ruda - 1 - NIE -
377 Janusz Olejnik Nysa - 1 - TAK L
378 Paweł Olejnik Wrocław - 1 Wyrypa NIE -
379 Paweł Olesiuk Szczytna - 1 - NIE -
380 Krzysztof oleś Wrocław - 1 a NIE -
381 Kinga Olichwer Wrocław - 1 - NIE -
382 Zuzanna Opas Świnice Warckie - 1 - NIE -
383 Anna Opolska Gdansk - 1 - TAK M
384 Daria Ostach Ostrów Wielkopolski - 1 Antonteam NIE -
385 Seweryn Paczesny Zdunska Wola - 1 - TAK L
386 Raphael Paczkowski wroclaw - 1 xyz TAK M
387 Jacek Paluch Brzeg - 1 - NIE -
388 Małgorzata Palus Brzeg - 1 Pierwsi z Brzegu TAK M
389 Marcin Pałys Nowa Ruda - 1 UKS Ludwikowice NIE -
390 Grzegorz Panciszko Raciborowice Górne - 1 - NIE -
391 Barbara Panciszko Raciborowice Górne - 1 - NIE -
392 Paweł Panek Bielawa - 1 - NIE -
393 Ireneusz panek Bielawa - 1 - NIE -
394 Krzysztof Papuga Nysa - 1 - TAK XL
395 Magdalena Papuga BEŁCHATÓW - 1 - NIE -
396 Sergiusz Papuga BEŁCHATÓW - 1 Koty NIE -
397 Sara Paradzińska KRAMSK - 1 - NIE -
398 Elwira Pasek Nowa Ruda - 1 solo TAK L
399 michał pasennik SIEDLCE - 1 - NIE -
400 Marcin Pasiut Mysłakowice - 1 Wielka stopa TAK M
401 Marek Paul Jelenia Góra - 1 NIE -
402 Marcin Pawełkiewicz Bielawa - 1 - TAK L
403 Alina PAwłowska dzikowiec - 1 - TAK XL
404 Natalia Pawłowska Jugów - 1 - TAK L
405 Karolina Pawłowska Poznań - 1 Kobiety Górą NIE -
406 Justyna Pawłowska Wałbrzych - 1 - NIE -
407 Konrad Pawłowski Warszawa - 1 zieloni NIE -
408 Karol Pazera Kudowa Zdrój - 1 klasykklodzki.com TAK L
409 Natalia Peczynko Karwiany - 1 - NIE -
410 Tomasz Pełczyński Toruń - 1 - TAK XL
411 EWelina Perkowska Oława - 1 - NIE -
412 Karol Pers Poznan - 1 A TAK L
413 Piotr Perucki Prudnik - 1 - TAK S
414 Grzegorz Pietruszka Brzeg Dolny - 1 - TAK M
415 Marianna Piętka Jordanów Slaski - 1 - TAK S
416 Karolina Piętka Jordanów Slaski - 1 indiwidualnie TAK S
417 Andrzej Piotrowski Wałbrzych - 1 Mad Runners Wałbrzych NIE -
418 ANETA PIROZEK wroclaw - 1 - NIE -
419 Rafał Plantos Złoty Stok - 1 Szybkie Podróże NIE -
420 kacper płocki Siekierczyn - 1 - TAK XXL
421 Karolina Podlewska Katowice - 1 Carbon Paws NIE -
422 krystian pogoda Jelenia Góra - 1 NIE -
423 Katarzyna Pokojska Wałbrzych - 1 - TAK M
424 Grzegorz Polak Swarzędz - 1 - TAK XL
425 Jacek Polek BEŁCHATÓW - 1 - NIE -
426 joanna posiłek Wrocław - 1 - TAK S
427 Anna Posyniak Brzeg - 1 - TAK M
428 Tomasz Potaczek Nowa Ruda-Slupiec - 1 - NIE -
429 Grzegorz Prigan Wrocław - 1 - NIE -
430 Elżbieta Prokop Jedlina Zdrój - 1 - TAK M
431 Beata Prusiewicz Ostrów Wielkopolski - 1 ANTONÓWKI NIE -
432 Krzysztof Ptasznik Wrocław - 1 Dzikie smerfy <3 NIE -
433 Małgorzata Puchała-Pietruszka Brzeg Dolny - 1 Aktywni w Brzegu Dolnym TAK S
434 Przemysław Pupa Mirsk - 1 - TAK XL
435 Piotr Puzicki wroclaw - 1 - TAK M
436 Marta Pyjor Wałbrzych - 1 - TAK M
437 Andrzej Rabsztyn Wrocław - 1 Triathlon Mietków Team NIE -
438 Marta Raczyło Wojcieszów - 1 - NIE -
439 Rafał Raczyński Wrocław - 1 - TAK XL
440 Anna Radwan Wrocław - 1 - NIE -
441 Anna Radziwoń Polkowice - 1 - NIE -
442 Milena Ratajczak Poznań - 1 Team Vietnam NIE -
443 Aneta Regulska Wrocław - 1 - NIE -
444 Mateusz Rębecki Nowe Pieścirogi - 1 Hop NIE -
445 Paweł Rodzaj Swidnica - 1 - NIE -
446 Karolina Rodzaj Swidnica - 1 - NIE -
447 Renata Rodzik Szczawno Zdrój - 1 RR NIE -
448 Sylwester Rogalski Jedlina Zdrój - 1 - TAK L
449 DAMIAN ROGOZIŃSKI Świebodzice - 1 Aktywny Wałbrzych NIE -
450 Piotr Rogórz Wrocław - 1 - NIE -
451 Jarosław Rolek Wrocław - 1 - NIE -
452 Monika Romańczyk Wrocław - 1 brak TAK L
453 Barbara Rondejko Wrocław - 1 - NIE -
454 Monika Rosiak Wałbrzych - 1 Blondynka na szlaku TAK S
455 Monika Rouba Wrocław - 1 - TAK M
456 Agnieszka Rudnicka Krotoszyn - 1 - NIE -
457 Paweł Rudnicki Krotoszyn - 1 - TAK M
458 Daniel Rupacz Nowogrodziec - 1 Zagubieni w akcji TAK L
459 Maja Rusin Domaszczyn - 1 maja i ernest TAK S
460 Ernest Rusin Domaszczyn - 1 Maja i Ernest TAK XXL
461 Artur Ruta Opole - 1 - NIE -
462 Tomek Ruta Chrząstawa Wielka - 1 Czarni TAK L
463 Radosław Rybarczyk Poznan - 1 Kunodziki Nadwarciańskie NIE -
464 Łukasz Rydzewski Wałbrzych - 1 - TAK XL
465 Bartosz Rzeszowski BEŁCHATÓW - 1 - TAK L
466 Ela Rzezała Świdnica - 1 RR NIE -
467 Marta Rzymek Wrocław - 1 - TAK S
468 Monika Sabadach głuszyca - 1 - TAK M
469 Sebastian Sabadach głuszyca - 1 - TAK M
470 Katarzyna Sabok- Muszyńska Strzelin - 1 - NIE -
471 Tomasz Sadowski Łódź - 1 - TAK L
472 Mieczysław Sala Jelenia Góra - 1 Jelenia Góra TAK L
473 Sebastian Saleta Wrocław - 1 - NIE -
474 Anna Samborska Łódź - 1 - NIE -
475 Łukasz Samolak Lądek Zdrój - 1 22 karpacki batalion piechoty górskiej TAK S
476 Maciek Samolak Wałbrzych - 1 Predators Wałbrzych NIE -
477 Robert Sarbowski Kargowa - 1 - NIE -
478 Mariusz SARZYŃSKI Toruń - 1 - TAK L
479 Justyna sawicka Wrocław - 1 - NIE -
480 Łukasz Sawicki Wrocław - 1 - NIE -
481 Piotr Sawicz Wrocław - 1 - NIE -
482 Violetta Semczuk Brzeg - 1 Brzeskie Łaziki TAK L
483 Natalia Sendyka Rokietnica - 1 - NIE -
484 Krzysztof Seta Łodź - 1 - TAK M
485 Przemysław Sętkowski Sulejów - 1 Rossbiegani NIE -
486 Adam Siejkowski Poznań - 1 - TAK M
487 jakub Sienkiewicz Lwówek Śląski - 1 - TAK S
488 JOANNA SIENNICA Świdnica - 1 - TAK M
489 Jakub Siwiaszczyk Wrocław - 1 - TAK L
490 Mariusz Siwik Wałbrzych - 1 Blondynka na szlaku NIE -
491 Wojciech Skarżyński SIECHNICE - 1 - NIE -
492 Łukasz Skibiński Wrocław - 1 - TAK M
493 Aurelia Skomra Mirków - 1 kleszcze TAK L
494 Agnieszka Skomra Mirków - 1 Sudety z plecakiem NIE -
495 Maciek Skórczak Kąty Wrocławskie - 1 - TAK L
496 Jacek Sławiec głuszyca - 1 Szkoła przetrwania TAK L
497 Agnieszka Sławiec głuszyca - 1 Szkoła przetrwania TAK XL
498 Michał Służały Wrocław - 1 - TAK XL
499 Paweł Służały Wrocław - 1 - TAK XXL
500 Grzegorz Smoleń Długopole Górne - 1 Leśne skrzaty TAK M
501 paweł sołoniewicz Opole - 1 - TAK XL
502 Marta Sonnek Syców - 1 - NIE -
503 Tomasz Sosnowski RAKOWNIA - 1 - TAK XXL
504 Artur Sowa Zielona gora - 1 - TAK L
505 Aga Staniewska Poznań - 1 AR Poznań NIE -
506 Radosław Stanisz Wrocław - 1 - TAK M
507 Marta Stanisz Wrocław - 1 Lubimy nocą TAK M
508 Magdalena Staniszewska-Bugała Wałbrzych - 1 - TAK S
509 Miłosz Stanuch Męcinka - 1 - TAK XL
510 Paulina Stańczak Toruń - 1 Lasołazy NIE -
511 Piotr Stelmach wroclaw - 1 Adrian Danilewicz Group TAK L
512 Mariusz Stężycki Żary - 1 - TAK M
513 Jakub Strzelecki Łódź - 1 Rossbiegani TAK M
514 Jakub Sworowski Warszówka - 1 - NIE -
515 Magdalena Szalecka Warszawa - 1 - TAK S
516 Dominik Szczepaniak Korzeniew - 1 Nasze Życue N P M NIE -
517 Barbara Szczepaniak Korzeniew - 1 Nasze Życie n.p.m. NIE -
518 Natalia Szczepkowska Bydgoszcz - 1 - NIE -
519 Stanislawa Szczepuła Sulechów - 1 - TAK M
520 Katarzyna Szczęśniak Rabka-Zdrój - 1 Rabczańscy Szerpowie NIE -
521 Anna Szczurek Gryfów Śląski - 1 - NIE -
522 Józef Szczurek Rębiszów - 1 nie NIE -
523 Kasis Szeluk Wojcieszów - 1 - NIE -
524 Grzegorz Szeluk Wojcieszów - 1 - TAK M
525 Andrzej Szopa Wrocław - 1 - TAK M
526 Magdalena Szot Kraków - 1 Lux Torpeda Małopolska NIE -
527 Damian szukała Bieniów - 1 - TAK XL
528 Artur Szumski Wałbrzych - 1 - NIE -
529 Sebastian Szygenda Września - 1 TIGER TEAM TAK L
530 Dariusz Szymala Bystra - 1 - NIE -
531 Marcin Szymański Jelenia Góra - 1 NIE -
532 Dorota Szymkowiak Zielona Góra - 1 - NIE -
533 maciej szyszka Poznań - 1 Ketokoty NIE -
534 Łukasz Ścigała Jedlina-Zdrój - 1 - TAK XXL
535 Adrianna Śliwa Kraków - 1 - NIE -
536 Magdalena Śpiewak Poznań - 1 Dowiesz się w swoim czasie TAK S
537 Szymon Śpiewak Poznań - 1 Dowiesz się w swoim czasie NIE -
538 Miłosz Świerblewski Syców - 1 - TAK L
539 Katarzyna Talar głuszyca - 1 - NIE -
540 Piotr Talar głuszyca - 1 - NIE -
541 Edyta Talar Wałbrzych - 1 - TAK M
542 Jacek Tekiele Legnica - 1 Łączka Team Legnic NIE -
543 Rafał Telenga głuszyca - 1 - TAK M
544 Wojciech Tomaszewski Kudowa Zdroj - 1 - TAK M
545 Przemysław Tomaszewski Łódź - 1 ŁODZIAKI NA SZLAKI TAK L
546 Marcin Tomczak Drezdenko - 1 - TAK XL
547 Andrzej Tomczyk Wałbrzych - 1 Wałbrzyskie Centrum Siły NIE -
548 Mateusz Trochymiak Warszawa - 1 - TAK M
549 Bartłomiej Truszczyński Wałbrzych - 1 - NIE -
550 Joanna Trzaniec Kamieniec Wrocławski - 1 ZAH TAK S
551 Anna Tuchowska Sosnowiec - 1 - NIE -
552 dominika tudzias Wrocław - 1 - NIE -
553 Dorota Tumkielska Wrocław - 1 - TAK L
554 Przemysław Tutro Wałbrzych - 1 - NIE -
555 Tomasz Tworek Wrocław - 1 NV NIE -
556 Agnieszja Urbańczyk Bytom - 1 Lecymy Durś NIE -
557 Patryk Wala Ząbkowice Śląskie - 1 Załoga Górska NIE -
558 Anna Walczak Sulechów - 1 - NIE -
559 Anna Walczak Sulechów - 1 - NIE -
560 Piotr Walczak Sulechów - 1 - NIE -
561 Michał Walkiewicz TRZEBNICA - 1 - TAK L
562 Emanuel Wanat Warszawa - 1 Brak NIE -
563 Barbara Wanat Warszawa - 1 Brak TAK M
564 Jarosław Wasilewski Kłodzko - 1 - NIE -
565 Ariel Wcisło Ząbkowice Śląskie - 1 - TAK L
566 Marcin Wcisło Jelenia Góra - 1 - NIE -
567 Karolina Wieliczko Stara Kamienica - 1 Fat & Furious TAK M
568 Paulina Wieliczko Stara Kamienica - 1 - NIE -
569 Agnieszka Wieliczko Polkowice - 1 - TAK S
570 małgorzata Wierzchołowska Wałbrzych - 1 b NIE -
571 Michał Wilkowski Ratowice - 1 - NIE -
572 Milena Wiśniewska-Pępiak Warszawa - 1 - NIE -
573 Mateusz Wiśniewski Wilsdurf - 1 - NIE -
574 JOLANTA WITASIK Wrocław - 1 - NIE -
575 Krzysztof Witos Kłodzko - 1 - NIE -
576 Ewa Witwicka Kamienna Góra - 1 - TAK M
577 Paweł Witwicki Kamienna Góra - 1 KGB NIE -
578 Renata Wleklińska Warszawa - 1 - TAK XXL
579 Nina Włodarczyk Wałbrzych - 1 KRYMARŁUK NIE -
580 Krystian Włodarczyk Wałbrzych - 1 KRYMARŁUK NIE -
581 Mariusz Wnorowski Wrocław - 1 - NIE -
582 Tomasz Wnuk Milicz - 1 - NIE -
583 Tomasz Wnuk Wałbrzych - 1 - NIE -
584 Małgorzata Wojciechowska Lwówek Śląski - 1 - TAK M
585 Barbara Wojciechowska Nowa Ruda - 1 Sama NIE -
586 Helena Wojciechowska Poznań - 1 - NIE -
587 Izabela Wojnarowska-Stadler Witków - 1 - NIE -
588 Michał Wojtal CHWAŁOWICE - 1 - TAK S
589 Aneta Wojtaszewska Łódź - 1 Łodziaki na szlaki TAK XL
590 Lukasz Wojtera Wrocław - 1 Pauza co kilometr TAK M
591 Magda Wojtus Kielce - 1 - NIE -
592 Robert Wojtuś Kielce - 1 - NIE -
593 Krzysztof Wolski Mąkoszyce - 1 - TAK L
594 Artur Wolyniec Ząbkowice Śląskie - 1 - TAK XL
595 Katarzyna Wołos Częstochowa - 1 - NIE -
596 Tomasz Woźniak Wałbrzych - 1 Zadruga NIE -
597 Łukasz Wójciak Wrocław - 1 Umawianienabieganie Team TAK M
598 Monika Wójcicka SIECHNICE - 1 MKS Siechnice NIE -
599 Mariusz Wrona Czestochowa - 1 - NIE -
600 Irmina Wronkowska Izabelin - 1 - NIE -
601 Iza Wróbel Duszniki zdròj - 1 - TAK M
602 Henryk Wróblewski Wrocław - 1 - TAK M
603 Sylwia Wujda Wrocław - 1 - NIE -
604 Anna Wysocka Katowice - 1 - TAK M
605 Grzegorz Wysocki Sosnowiec - 1 - TAK XL
606 Michał Wyszyński Zielona Góra - 1 - NIE -
607 Agata Zalewska Raciborowice Dolne - 1 - TAK L
608 Edyta Zarzecka-Giełda wroclaw - 1 krwawe stefany TAK L
609 Rafał Zarzecki Wodzisław Śląski - 1 Krwawe Stefany NIE -
610 Magdalena Zasada Jelenia Góra 14 - 1 Fat & Furious NIE -
611 Tomasz Zawichowski Wałbrzych - 1 GG TEAM TAK M
612 ROBERT ZDANOWSKI Gorzelin - 1 GORZELIN POWER TAK XL
613 JACEK ZGŁOBICKI Kamienna Góra - 1 Kamiennogórska Grupa Biegowa NIE -
614 Tomasz Zieliński Wrocław - 1 Ahoj Przygodo NIE -
615 DAMIAN ZIĘBA Wrocław - 1 - NIE -
616 Olga Złotnicka Świdnica - 1 ŚGB NIE -
617 Kamil Zuzewicz Osjaków - 1 osj NIE -
618 Katarzyna Zych Zielona gora - 1 - TAK S
619 Krzysztof Zygis Wrocław - 1 - TAK XL
620 Marek Żołądek Wrocław - 1 Sudety z Plecakiem TAK L
621 Piotr Żulikowski Warszawa - 1 - NIE -
622 Marcin Żurawek Wrocław - 1 - TAK L
623 Małgorzata Żurawska Wolibórz - 1 - TAK S
624 Maksymilian Żurman Wrocław - 1 Brak NIE -
625 Jakub Żywiec Oława - 1 WIS NIE -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Wybieram pakiet z koszulką Rozmiar koszulki
1 Kamil Biedulski gora - - - NIE -
2 Krzysztof Bruss Zalasewo - - Drużyna Szpiku NIE -
3 Justyna Cebula Wałbrzych - - Hedgehog NIE -
4 Alina Chmielowska Wrocław - - Gwardia Gryfa TAK M
5 Kamil Galiński Krępice - - Aby Do Mety TAK M
6 Joanna Głusiec Bielsko-Biała - - - TAK S
7 Stanisław Gulba Jemielnica - - - NIE -
8 Daniel Halko Lubin - - WIS NIE -
9 Katarzyna Hewczuk Wrocław - - - TAK S
10 Aleksandra Jankowska Chorzów - - - NIE -
11 Maciej JASIŃSKI Wrocław - - - NIE -
12 jacek jerczyński Wrocław - - - NIE -
13 Maciej Kominek Wrocław - - - TAK XL
14 Małgorzata Kułakowska Świdnica - - Świdnicka Grupa Biegowa NIE -
15 Jakub Kwieciński Warszawa - - Morsy Team TAK XL
16 Kamila Majewska Boguszów Gorce - - - NIE -
17 Urszula Majewska Boguszów Gorce - - - TAK L
18 Julia Marciniak Poznań - - NBR Team TAK M
19 ADAM MARENIN Opole - - Bieg Opolski NIE -
20 Robert Mika Nakło - - - TAK XL
21 Arkadiusz Mikołajczyk Wałbrzych - - Predators Wałbrzych NIE -
22 Radosław Moskwik Głogówek - - Dzikusy z Pogranicza TAK M
23 Jeremi Papuga BEŁCHATÓW - - Koty NIE -
24 Marcin PASTERNAK Legnica - - - NIE -
25 Alina PAwłowska dzikowiec - - - TAK XL
26 Magdalena Piesyk Toruń - - Blondynka na szlaku TAK S
27 Aleksander Pomietło Wrocław - - Semper Parati NIE -
28 Marta Pyjor Wałbrzych - - - TAK M
29 DOMINIKA RATAJCZAK Bolesławiec - - - TAK S
30 Radosław Rybarczyk Poznań - - Kuno dziki nadwarciańskie NIE -
31 Andrzej Sawicki Świdnica - - Kazbek 2018 TAK M
32 Piotr Serafin Świebodzice - - - TAK XL
33 Anna Sliwa Warszawa - - - NIE -
34 Łukasz Sowada Siemianowice Śląskie - - - TAK M
35 Alicja Szablewska Jedlina-Zdrój - - - TAK S
36 Patrycja Szczepańska Strzelin - - Przegrani TAK M
37 Pawel Tynor Smolec - - - NIE -
38 Magdalena Wietecha Moszczenica - - - NIE -
39 Barbara Wojciechowska Nowa Ruda - - Sama NIE -
40 Tomasz Zając Bardo - - ultimasport.pl NIE -
41 Malwina Zator Wrocław - - Heh NIE -
42 Antonina Zbroniec Poznań - - - NIE -
43 Agnieszka Zembska Wrocław - - - TAK S
44 Paulina Zwardoń Jaszkowa Górna - - Rzeźnicy NIE -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 277
Mężczyźni 392
Wszyscy 669