Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię / Name Nazwisko / Surname Miejscowość / City Kategoria Opłata / Payment Drużyna / Team Rozmiar koszulki / T-shirt
1 Paweł Archiciński Warszawa M3_EPIC 1 - L
2 Tomasz Banaszak Gdynia M3_CLASSIC 1 banana team S
3 Karel Bernard Hronov M5_EPIC 1 INS Atelier Nachod M
4 Hubert Bojanowski Świętno M2_CLASSIC 1 Studio Urody Fresh L
5 Paweł Borowiak Międzychód M3_EPIC 1 Marbopur Międzychód Team Bike M
6 Michał Brzeziński Wrocław M3_CLASSIC 1 Spin4Win M
7 Milan Černý Prague M4_EPIC 1 Ski a Bike centrum Radotín MTB Team M
8 ANDRZEJ CHOINA Wołów M4_CLASSIC 1 brak L
9 JAKUB DEREŃ Zielona Góra M3_CLASSIC 1 CYKLOMANIAK SCOTT ZIELONA GÓRA L
10 Przemysław Dunowski Gorzów Wlkp M4_EPIC 1 MTB4FUN L
11 Jiří Dušek Praha 5 M5_EPIC 1 Ski a Bike Centrum Radotín Mtb team M
12 Marta Garnek Dzierżoniów K3_CLASSIC 1 Dream-Bike Bielawa S
13 Janusz Gontarek Bielawa M3_CLASSIC 1 - M
14 Sebastian Grześkowiak Solec Wielkopolski M2_EPIC 1 Środa Racing Team M
15 Patryk Helwig Środa Wielkopolska M2_CLASSIC 1 Środa Racing Team M
16 Lukáš Hofman Praha M2_EPIC 1 Ski a Bike Centrum Radotín Mtb team M
17 Richard Hrzán Nove Mesto nad Metuji M4_EPIC 1 CTM SILVINI R2 Sport M
18 Krzysztof Jański Oborniki Śląskie M3_CLASSIC 1 banana team L
19 Michał Jaskuła Plewiska M3_EPIC 1 FotoMTB Racing Team L
20 Tomasz Jaworski Świnoujście M4_EPIC 1 BALTIC HOME ŚWINOUJSCIE M
21 Grzegorz Kalenko Załom M5_EPIC 1 - S
22 Wojtek Karpierz Bielawa M2_CLASSIC 1 Dream-Bike Bielawa M
23 Marcin Kawecki Nowa Wola M3_CLASSIC 1 - M
24 Błażej Kępa Tarnowo Podgórne M3_CLASSIC 1 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team L
25 Jarosław Kinal Polanica Zdrój M4_CLASSIC 1 KONDYCJA.NET TEAM M
26 Łukasz Kopczyński Wrocław M3_CLASSIC 1 K-Team M
27 Roman Kopczyński Wrocław M4_CLASSIC 1 K-Team M
28 Magdalena Kosko Ząbki K3_EPIC 1 MCP Bike Team S
29 Adam Kowalski Sopot M2_CLASSIC 1 VO2max MTB Team M
30 Paweł Kowalski Julianów M3_CLASSIC 1 Sklepbicykl.pl-Perfectsource M
31 Ireneusz Kubera Wołów M4_CLASSIC 1 - L
32 Dmytro Kudashev Wrocław M3_EPIC 1 Poszukuję druzyny M
33 KRZYSZTOF KURASIŃSKI Środa Wielkopolska M4_EPIC 1 ŚRODA RACING TEAM M
34 Daniel Kurek gaworzyce M2_CLASSIC 1 - XL
35 Jarosław Kurkiewicz Poznań M3_EPIC 1 - XXL
36 Agata Kurkiewicz Poznań K3_CLASSIC 1 - L
37 Daniel Lorenz Kiekrz M4_EPIC 1 Kibolski KS L
38 Kamil Łuczak Ząbki M3_EPIC 1 MCP Bike Team M
39 Piotr Machowski Brabrand M4_CLASSIC 1 - XL
40 Wiesław Makuchowski Polkowice M5_CLASSIC 1 CCC Polkowice M
41 FILIP MAŃCZAK Kicin M4_EPIC 1 Czerwonak Biega L
42 PIOTR MERMELA Plewiska M3_CLASSIC 1 MRÓZROWERY TEAM L
43 EWA MICHALSKA Głogów K2_CLASSIC 1 mSport Team M
44 Radek Nackowski Jedlina Zdroj M4_CLASSIC 1 HUAPI L
45 Hanka Nenadálová Czech Republic M4_EPIC 1 MTB R2 TEAM S
46 Milosz Nowicki Warszawa M3_EPIC 1 - M
47 Tomasz Nurczyński Skórzewo M3_CLASSIC 1 Trek Rowery Małgośka M
48 Piotr Panek Wrocław M4_CLASSIC 1 IMMOTION Specialized Team M
49 Robert Papierowski Wolsztyn M4_CLASSIC 1 KKFP M
50 Jan Piasecki Bielawa M2_CLASSIC 1 Dream-bike Bielawa M
51 Karolina Piętka Jordanów Slaski K3_EPIC 1 indiwidualnie S
52 Piotr Pojawis Kraków M3_EPIC 1 KSPO Dentinea 1A XL
53 Błażej Reimann Czmoń M3_CLASSIC 1 Foto MTB Racing Team M
54 Bartosz Reimann Swarzędz M4_CLASSIC 1 Foto MTB Racing Team L
55 Adam Rogala Węgrów M2_EPIC 1 Bobrownicy mtb Team S
56 Rafał Rogula Wrocław M3_CLASSIC 1 HappyDental.pl M
57 Maciej Rybotycki Wrocław M4_EPIC 1 Onninen Team M
58 Błażej Rzepa Siedlec M3_CLASSIC 1 - S
59 Jiri SLABY Bohuslavice M6+_EPIC 1 CTM Silvilvini R2 Sport L
60 Piotr Stachowiak Suchy Las M3_CLASSIC 1 Torpol Racing Team L
61 Dariusz Stojke Grodowiec M5_CLASSIC 1 FTI Racing Team M
62 Tomasz Suligowski Skórzewo M4_CLASSIC 1 Trek Rowery Małgośka M
63 Elżbieta Szczepańska Krosno Odrzańskie K3_CLASSIC 1 - S
64 Marcin Szot Jedlina Zdroj M4_CLASSIC 1 HUAPI M
65 Jakub Śląski Pępowo M2_CLASSIC 1 - L
66 Kamil Tarka Kraków M3_CLASSIC 1 - M
67 Jacek Tomczyk Głogów M2_CLASSIC 1 TC CHROBRY BETRON GŁOGÓW M
68 Milan Vopat Rakovník M2_EPIC 1 Ski a Bike Centrum Radotín Mtb team M
69 Waldemar WARGUŁA RAKOWNIA M3_EPIC 1 Kibolski KS M
70 Adam Warzych Konin M2_CLASSIC 1 - XL
71 Wiktor Wiśniewski Bielawa M1_CLASSIC 1 Dream-Bike Bielawa M
72 Dominik Wojciechowski Leszno M3_CLASSIC 1 - L
73 Patryk Wrzesień Warszawa M3_EPIC 1 Bobrownicy MTB Team XXL
74 Damian Zalejski Dzierżoniów M3_CLASSIC 1 Dream-Bike Bielawa M
75 Adrian Zwoliński Świdnica M3_EPIC 1 - M
76 Wojciech Żołyński Zielona Góra M3_EPIC 1 Sulima Rowery Team L

Lp. Imię / Name Nazwisko / Surname Miejscowość / City Kategoria Opłata / Payment Drużyna / Team Rozmiar koszulki / T-shirt
1 www aaa adss M2_CLASSIC - sada M
2 Piotr Andrejków Kowary M2_CLASSIC - Mitsubishi Materials MTB Team S
3 Dawid Andrzejewski Lubin M3_CLASSIC - - L
4 RAFAŁ BALAWAJDER Zielona Góra M3_EPIC - EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM S
5 Dawid Basiński Rakoniewice M2_CLASSIC - - M
6 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie M3_CLASSIC - SGR Specialized S
7 Tomasz Błochowicz SANDNES M5_CLASSIC - - M
8 Wojciech Buliński Szczecin M4_CLASSIC - - M
9 Fryderyk Fredi Bunkiewicz Polkowice M4_CLASSIC - Bikeatelier eobuwie urbex maximus team L
10 GRZEGORZ CEBULSKI Zielona Góra M3_EPIC - SEVEN - Perceptus Team M
11 Arkadiusz Chrzanowski Kudowa Zdrój M2_CLASSIC - SOWIE TEAM XL
12 Karolina Chwiej Brwinów K3_CLASSIC - KOMOBIKE SCOTT S
13 Marcin Dreksler Łódź M4_CLASSIC - LucyInTheSky L
14 Lukasz Duda Wroclaw M3_EPIC - IMMOTION SPECIALIZED TEAM M
15 Piotr Garncarz Brzeg Dolny M3_CLASSIC - K-Team L
16 Bartłomiej Gortat Dąbrówka M3_CLASSIC - Trek Rowery Małgośka L
17 Sławomir Guzik Poznan M3_CLASSIC - - M
18 Krzysztof Hetnar Wrocław M4_EPIC - OŚ RACING Team L
19 Pavel Hnyk Praha 8 M3_EPIC - - M
20 Rafał Horbowy ŻAGAŃ M3_CLASSIC - OSPWL-Żagań XL
21 Błażej Janota Belsk Duży M2_CLASSIC - WGR Team XL
22 Jarosław Kielar Srebrna Góra M3_CLASSIC - SGR Specialized S
23 Elwira Kuziel Wrocław K4+_EPIC - - S
24 Paweł Malak Zielona Góra M3_EPIC - MASTERCHEM MTB TEAM L
25 Łukasz Malejczyk Warszawa M3_CLASSIC - - L
26 Juliusz Malik Koziegłowy M4_CLASSIC - Nikoś Bike Team XL
27 Łukasz Mendera Bardo M3_EPIC - UKS KUSY BARDO XL
28 Tomasz MUCHA Katowice M4_CLASSIC - - XL
29 Patryk Nowak Koscian M3_CLASSIC - ŚTC Śmigiel M
30 ROBERT PAPIEROWSKI Wolsztyn M4_CLASSIC - SEVEN - Perceptus Team M
31 Szymon Pertek Szamotuły M3_CLASSIC - - XL
32 Maciej Piątek Zielona Góra M3_EPIC - MASTERCHEM MTB TEAM L
33 Jakub Rysz Dzierżoniów M4_CLASSIC - SOWIE TEAM L
34 Artur Sowa Zielona gora M4_CLASSIC - - L
35 Michał Spolnik Piechowice M2_CLASSIC - Mitsubishi Materials MTB Team L
36 Marcin Staniszewski Dzierżoniów M4_CLASSIC - MTB Punks United M
37 Paweł Szechowski Zielona Góra M4_EPIC - BIKEBOARD M
38 Robert Szydłowski Wrocław M3_CLASSIC - K-TEAM L
39 Tomasz Turczyn Dzbanów M2_CLASSIC - SGR Specialized S
40 Lukasz Wojciak Plewiska M3_CLASSIC - MAMA ZUHA MTB M
41 Rafał Zazula wierzbice M4_CLASSIC - Wierzbice XXL


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K1_CLASSIC 0
K2_CLASSIC 1
K2_EPIC 0
K3_CLASSIC 4
K3_EPIC 2
K4+_CLASSIC 0
K4+_EPIC 1
M1_CLASSIC 1
M2_CLASSIC 16
M2_EPIC 4
M3_CLASSIC 30
M3_EPIC 19
M4_CLASSIC 21
M4_EPIC 11
M5_CLASSIC 3
M5_EPIC 3
M6+_CLASSIC 0
M6+_EPIC 1
Kobiety 8
Mężczyźni 109
Wszyscy 117