Zapisz się na zawody
Lp. Imię / Name Nazwisko / Surname Płeć / Sex Miejscowość / City Kategoria Opłata / Payment Drużyna / Team Rozmiar koszulki / T-shirt
1 Jakub Antkowiak M Września M2_EPIC 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team S
2 Paweł Archiciński M Warszawa M3_EPIC 1 - L
3 Michał Badowski M Września M4_EPIC 1 Motive Home Team M
4 RAFAŁ BALAWAJDER M Zielona Góra M3_EPIC 1 EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM S
5 Karel Bernard M Hronov M5_EPIC 1 INS Atelier Nachod M
6 Krzysztof Celary M Kraków M3_EPIC 1 72D Rowmix Java Team S
7 Milan Černý M Prague M4_EPIC 1 Ski a Bike centrum Radotín MTB Team M
8 Przemysław Dunowski M Gorzów Wlkp M4_EPIC 1 MTB4FUN L
9 Jiří Dušek M Praha 5 M5_EPIC 1 Ski a Bike Centrum Radotín Mtb team M
10 Marek Dynaka M Kąty Wrocławskie M3_EPIC 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa M
11 Mariusz Gil M STRZELCE KRAJEŃSKIE M3_EPIC 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team S
12 Daniel Grochała M Strzelce Kraj. M3_EPIC 1 EuroBike Kaczmarek Electric Team S
13 Sebastian Grześkowiak M Solec Wielkopolski M2_EPIC 1 Środa Racing Team M
14 Lukáš Hofman M Praha M2_EPIC 1 Ski a Bike Centrum Radotín Mtb team M
15 Richard Hrzán M Nove Mesto nad Metuji M4_EPIC 1 CTM SILVINI R2 Sport M
16 Tomasz Jaworski M Świnoujście M4_EPIC 1 BALTIC HOME ŚWINOUJSCIE M
17 Agnieszka Kachel K Łowyń K2_EPIC 1 Marbopur Międzychód Team Bike S
18 Andrzej Kaiser M Bytów M4_EPIC 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team M
19 Grzegorz Kalenko M Załom M5_EPIC 1 - S
20 Bartosz Kołodziejczyk M Chodzież M2_EPIC 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team M
21 Magdalena Kosko K Ząbki K3_EPIC 1 MCP Bike Team S
22 Marcin Krzyzowski M Nysa M4_EPIC 1 Monkeys Grip Nysa M
23 Dmytro Kudashev M Wrocław M3_EPIC 1 Poszukuję druzyny M
24 KRZYSZTOF KURASIŃSKI M Środa Wielkopolska M4_EPIC 1 ŚRODA RACING TEAM M
25 Jarosław Kurkiewicz M Poznań M3_EPIC 1 - XXL
26 Daniel Lorenz M Kiekrz M4_EPIC 1 Kibolski KS L
27 Urszula Luboińska K Warszawa K4+_EPIC 1 Trezado Wolfpack S
28 Kamil Łuczak M Ząbki M3_EPIC 1 MCP Bike Team M
29 Jerzy Maćków M Nysa M5_EPIC 1 Trezado Wolfpack M
30 Zuzanna Madaj K Poznań K2_EPIC 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team S
31 Paweł Malak M Zielona Góra M3_EPIC 1 MASTERCHEM MTB TEAM L
32 Artur Małkowski M Kobylnica M2_EPIC 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team S
33 FILIP MAŃCZAK M Kicin M4_EPIC 1 Czerwonak Biega L
34 Regina Marunde K dallgow-döberitz14624 K4+_EPIC 1 fizik scott team S
35 Gilles Melse M Sulechów M3_EPIC 1 - M
36 Bartosz Mikler M jarocin M2_EPIC 1 victoria Jarocin Accent Team M
37 Tomasz Misjan M STRZELCE KRAJEŃSKIE M5_EPIC 1 FSD sport L
38 Hanka Nenadálová M Czech Republic M4_EPIC 1 MTB R2 TEAM S
39 Maciej Piątek M Zielona Góra M3_EPIC 1 MASTERCHEM MTB TEAM L
40 Karolina Piętka K Jordanów Slaski K3_EPIC 1 indiwidualnie S
41 Piotr Pojawis M Kraków M3_EPIC 1 KSPO Dentinea 1A XL
42 Maciej Rybotycki M Wrocław M4_EPIC 1 Onninen Team M
43 Jiri SLABY M Bohuslavice M6+_EPIC 1 CTM Silvilvini R2 Sport L
44 Marek Strug M Nowa Niedrzwica M3_EPIC 1 Way2Champ M
45 Irek Sudnik M Józefosław M5_EPIC 1 Lirene Bike Team M
46 Błażej Surowiec M Poznań M3_EPIC 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team S
47 Paweł Szechowski M Zielona Góra M4_EPIC 1 BIKEBOARD M
48 Milan Vopat M Rakovník M2_EPIC 1 Ski a Bike Centrum Radotín Mtb team M
49 Waldemar WARGUŁA M RAKOWNIA M3_EPIC 1 Kibolski KS M
50 Pawel Weber M Tuczno M3_EPIC 1 BMWkodowanie.pl M
51 Patryk Wrzesień M Warszawa M3_EPIC 1 Bobrownicy MTB Team XXL
52 Jakub Zajączkowski M Zielona Góra M3_EPIC 1 BIKEBOARD L
53 Adrian Zwoliński M Świdnica M3_EPIC 1 - M

Lp. Imię / Name Nazwisko / Surname Płeć / Sex Miejscowość / City Kategoria Opłata / Payment Drużyna / Team Rozmiar koszulki / T-shirt
1 Piotr Andrejków M Kowary M2_CLASSIC 1 Mitsubishi Materials MTB Team S
2 Tomasz Banaszak M Gdynia M3_CLASSIC 1 banana team M
3 Bartosz Bejm M Koło M2_CLASSIC 1 Bejm Team Drukarnia DAgraf Wit-Mar S
4 Tomasz Błochowicz M SANDNES M5_CLASSIC 1 - M
5 Hubert Bojanowski M Świętno M2_CLASSIC 1 Studio Urody Fresh L
6 Paweł Borowiak M Międzychód M3_CLASSIC 1 Marbopur Międzychód Team Bike M
7 Michał Brzeziński M Wrocław M3_CLASSIC 1 Spin4Win M
8 Marian Celary M Kraków M6+_CLASSIC 1 - M
9 Marek CHAMIENIA M Gubin M3_CLASSIC 1 Bike Brothers Parkini L
10 ANDRZEJ CHOINA M Wołów M4_CLASSIC 1 brak L
11 JAKUB DEREŃ M Zielona Góra M3_CLASSIC 1 CYKLOMANIAK SCOTT ZIELONA GÓRA L
12 Bartosz Foltyn M Poznań M4_CLASSIC 1 MROZROWERY FOLTYN TEAM M
13 Filip Foltyn M Poznań M1_CLASSIC 1 MRÓZROWERY FOLTYN TEAM S
14 Marta Garnek K Dzierżoniów K3_CLASSIC 1 Dream-Bike Bielawa S
15 Aneta Gawlicka K Sulechów K4+_CLASSIC 1 GRUPA MTB SULECHÓW M
16 Janusz Gontarek M Bielawa M3_CLASSIC 1 - M
17 Bartłomiej Gortat M Dąbrówka M3_CLASSIC 1 Trek Rowery Małgośka L
18 Sławomir Guzik M Poznań M3_CLASSIC 1 - M
19 Magdalena Hałajczak K Poznań K4+_CLASSIC 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team S
20 Patryk Helwig M Środa Wielkopolska M2_CLASSIC 1 Środa Racing Team M
21 Błażej Janota M Belsk Duży M2_CLASSIC 1 WGR Team XL
22 Krzysztof Jański M Oborniki Śląskie M3_CLASSIC 1 banana team L
23 Andrzej JAROSZONEK M Barlinek M6+_CLASSIC 1 euro bike kaczmarek electric team M
24 Michał Jaskuła M Plewiska M3_CLASSIC 1 FotoMTB Racing Team L
25 Wojtek Karpierz M Bielawa M2_CLASSIC 1 Dream-Bike Bielawa M
26 KAROL KASPROWIAK M Gliwice M5_CLASSIC 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team M
27 Marcin Kawecki M Nowa Wola M3_CLASSIC 1 - M
28 Błażej Kępa M Tarnowo Podgórne M3_CLASSIC 1 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team L
29 Jarosław Kinal M Polanica Zdrój M4_CLASSIC 1 KONDYCJA.NET TEAM M
30 Mariusz Kłos M Żary M4_CLASSIC 1 Zerwani z łańcucha Żary L
31 Łukasz Kopczyński M Wrocław M3_CLASSIC 1 K-Team M
32 Roman Kopczyński M Wrocław M4_CLASSIC 1 K-Team M
33 Mirosław Kowalski M Pieszyce M3_CLASSIC 1 - L
34 Adam Kowalski M Sopot M2_CLASSIC 1 VO2max MTB Team M
35 Paweł Kowalski M Julianów M3_CLASSIC 1 Sklepbicykl.pl-Perfectsource M
36 Ireneusz Kubera M Wołów M4_CLASSIC 1 - L
37 Tomasz Kuczewski M Warszawa M5_CLASSIC 1 Trezado Wolfpack L
38 Daniel Kurek M gaworzyce M2_CLASSIC 1 Wataha Przemków L
39 Agata Kurkiewicz K Poznań K3_CLASSIC 1 - L
40 Maciej Kycler M Poznań M2_CLASSIC 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team M
41 Sabine Lengert K Berlin K4+_CLASSIC 1 Velonistas Berlin L
42 Ireneusz Lubiatowski M Gubin M5_CLASSIC 1 Bike Brothers Parkini L
43 Piotr Machowski M Brabrand M4_CLASSIC 1 - XL
44 Oliwier Machura M Bytom M1_CLASSIC 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team S
45 Wiesław Makuchowski M Polkowice M5_CLASSIC 1 CCC Polkowice M
46 Andrzej MAZIARZ M Połczyn-Zdrój M6+_CLASSIC 1 Eurobike Kaczmarek Electric Team M
47 PIOTR MERMELA M Plewiska M3_CLASSIC 1 MRÓZROWERY TEAM L
48 EWA MICHALSKA K Głogów K2_CLASSIC 1 mSport Team M
49 Radek Nackowski M Jedlina Zdroj M4_CLASSIC 1 HUAPI L
50 Rafał NITA M Gubin M3_CLASSIC 1 Bike Brothers Parkini M
51 Milosz Nowicki M Warszawa M3_CLASSIC 1 - M
52 Tomasz Nurczyński M Skórzewo M3_CLASSIC 1 Trek Rowery Małgośka M
53 Piotr Panek M Wrocław M4_CLASSIC 1 IMMOTION Specialized Team M
54 Robert Papierowski M Wolsztyn M4_CLASSIC 1 KKFP M
55 Jan Piasecki M Bielawa M2_CLASSIC 1 Dream-bike Bielawa M
56 Błażej Reimann M Czmoń M3_CLASSIC 1 Foto MTB Racing Team M
57 Adam Rogala M Węgrów M2_CLASSIC 1 Bobrownicy mtb Team S
58 Rafał Rogula M Wrocław M3_CLASSIC 1 HappyDental.pl M
59 Błażej Rzepa M Siedlec M3_CLASSIC 1 - S
60 Michał Spolnik M Piechowice M2_CLASSIC 1 Mitsubishi Materials MTB Team L
61 Piotr Stachowiak M Suchy Las M3_CLASSIC 1 Torpol Racing Team L
62 Dariusz Stojke M Grodowiec M5_CLASSIC 1 FTI Racing Team M
63 Tomasz Suligowski M Skórzewo M4_CLASSIC 1 Trek Rowery Małgośka M
64 Przemysław SYDOR M Strzelce Kraj M5_CLASSIC 1 FSD Sport L
65 Elżbieta Szczepańska K Krosno Odrzańskie K3_CLASSIC 1 - S
66 Krzysztof Szostak M Zielona Góra M4_CLASSIC 1 MASTERCHEM MTB TEAM M
67 Marcin Szot M Jedlina Zdroj M4_CLASSIC 1 HUAPI M
68 Piotr Szuba M Wrocław M4_CLASSIC 1 iKSORIS MTB TEAM L
69 Jakub Śląski M Pępowo M2_CLASSIC 1 - L
70 Michał Świderski M Radonie M4_CLASSIC 1 Trezado Wolfpack M
71 Kamil Tarka M Kraków M3_CLASSIC 1 - M
72 Daniel Telej M Gubin M2_CLASSIC 1 Bike Brothers Parkini M
73 Jacek Tomczyk M Głogów M2_CLASSIC 1 TC CHROBRY BETRON GŁOGÓW M
74 Artur Urbański M Bojadła M4_CLASSIC 1 MASTERCHEM MTB TEAM XL
75 Adam Warzych M Konin M2_CLASSIC 1 - XL
76 Piotr Wasilewski M Zielona Góra M4_CLASSIC 1 Masterchem MTB Team M
77 Paweł Winczaszek M Pustków Żurawski M4_CLASSIC 1 STS EXTREME STRZELIN L
78 Wiktor Wiśniewski M Bielawa M1_CLASSIC 1 Dream-Bike Bielawa M
79 Dominik Wojciechowski M Leszno M3_CLASSIC 1 - L
80 Damian Zalejski M Dzierżoniów M3_CLASSIC 1 Dream-Bike Bielawa M
81 Małgorzata ZELLNER K Poznań K4+_CLASSIC 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team S
82 Piotr Zellner M Poznań M4_CLASSIC 1 Fogt Bikes Team M
83 Wojciech Żołyński M Zielona Góra M3_CLASSIC 1 Sulima Rowery Team L

Lp. Imię / Name Nazwisko / Surname Płeć / Sex Miejscowość / City Kategoria Opłata / Payment Drużyna / Team Rozmiar koszulki / T-shirt
1 GRZEGORZ CEBULSKI M Zielona Góra M3_EPIC - SEVEN - Perceptus Team M
2 Andrey Dianov M Svetlogorsk M4_EPIC - Svetlogorsk MTB Team M
3 Lukasz Duda M Wroclaw M3_EPIC - IMMOTION SPECIALIZED TEAM M
4 Pavel Fomin М Moscow - - CIBUNIGAS TEAM S
5 Pavel Hnyk M Praha 8 M3_EPIC - - M
6 Elwira Kuziel K Wrocław K4+_EPIC - - S
7 Josef Lelek M Hronov M4_EPIC - INS atelier Nachod M
8 ŁUKASZ MENDERA M Bardo M3_EPIC - UKS KUSY BARDO XL
9 Maciej Stanowicz M Świebodzice M2_EPIC - Mitsubishi Materials MTB TEAM S
10 Damian Starzyński M Piła M4_EPIC - - XL
11 Bartosz Szczepanek M Kraków M2_EPIC - bikeBoard M

Lp. Imię / Name Nazwisko / Surname Płeć / Sex Miejscowość / City Kategoria Opłata / Payment Drużyna / Team Rozmiar koszulki / T-shirt
1 www aaa M adss M2_CLASSIC - sada M
2 Dawid Andrzejewski M Lubin M3_CLASSIC - - L
3 Sowa Artur M Zielona gora M4_CLASSIC - - L
4 Joanna Balawajder K Zielona Góra K3_CLASSIC - Euro Bike Kaczmarek Electric Team S
5 Dawid Basiński M Rakoniewice M2_CLASSIC - Consdata Supersportowy Team M
6 Bartosz Bejm M Koło M2_CLASSIC - BejmTeam Drukarnia DAgraf Wit-Mar S
7 Jakub Błaźniak M Ząbkowice Śląskie M3_CLASSIC - SGR Specialized S
8 Ewelina Bojdzińska K Warszawa K3_CLASSIC - VELCREDO FACTORY TEAM S
9 Paweł Borowiak M Międzychód M3_CLASSIC - Marbopur Międzychód Team Bike M
10 Przemysław Buda M Trzebiechów M3_CLASSIC - Bomadek MTB Team L
11 Wojciech Buliński M Szczecin M4_CLASSIC - - M
12 Fryderyk Fredi Bunkiewicz M Polkowice M4_CLASSIC - Bikeatelier eobuwie urbex maximus team L
13 marian Celary M Kraków M6+_CLASSIC - - M
14 ARKADIUSZ Chrzanowski M Bielawa M2_CLASSIC - SOWIE TEAM XL
15 Karolina Chwiej K Brwinów K3_CLASSIC - KOMOBIKE SCOTT S
16 Miłosz Cynk M Domasław M2_CLASSIC - Stowarzyszenie Nasz Domasław L
17 Marcin Dreksler M Łódź M4_CLASSIC - LucyInTheSky L
18 Hubert Dudzik M Dukla M2_CLASSIC - Java - Woda Alkaliczna L
19 Darek Dyrek M Mościska M6+_CLASSIC - COZMOBIKE TEAM M
20 Piotr Garncarz M Brzeg Dolny M3_CLASSIC - K-Team L
21 Marcin Gruszczyński M Lipienica M3_CLASSIC - S
22 Krzysztof Hetnar M Wrocław M4_CLASSIC - OŚ RACING Team L
23 Rafał Horbowy M ŻAGAŃ M3_CLASSIC - OSPWL-Żagań XL
24 LESZEK JAŚKIEWICZ M Polanica-Zdrój M1_CLASSIC - NO NAME S
25 Jarosław Kielar M Srebrna Góra M3_CLASSIC - SGR Specialized S
26 Mateusz Konwiński M Brzeziny M1_CLASSIC - RK ALUMINIUM BIKE TEAM M
27 Pawel Kosmowski M Oborniki M5_CLASSIC - Vezuvio Team L
28 Łukasz Malejczyk M Warszawa M3_CLASSIC - - L
29 Juliusz Malik M Koziegłowy M4_CLASSIC - Nikoś Bike Team XL
30 Tomasz MUCHA M Katowice M4_CLASSIC - - XL
31 Kyryl Novikov M Lviv M3_CLASSIC - Aviator L
32 Patryk Nowak M Koscian M3_CLASSIC - ŚTC Śmigiel M
33 Kamil Nowakowski M Sulechów M3_CLASSIC - Bomadek MTB Team M
34 ROBERT PAPIEROWSKI M Wolsztyn M4_CLASSIC - SEVEN - Perceptus Team M
35 Szymon Pertek M Szamotuły M3_CLASSIC - - XL
36 Adam Rakoczy M Inowrocław M4_CLASSIC - - L
37 Jakub Rysz M Dzierżoniów M4_CLASSIC - SOWIE TEAM L
38 Sylwester Sordyl M Bielawa M4_CLASSIC - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa L
39 Marcin Staniszewski M Dzierżoniów M4_CLASSIC - MTB Punks United M
40 Piotr Sułek M Świdnica M3_CLASSIC - Bike Center Atak Sport Świdnica S
41 Robert Szydłowski M Wrocław M3_CLASSIC - K-TEAM L
42 Tomasz Turczyn M Dzbanów M2_CLASSIC - SGR Specialized S
43 Lukasz Wojciak M Plewiska M3_CLASSIC - MAMA ZUHA MTB M
44 Piotr Wójcik M Stoszowice M2_CLASSIC - E30 Bike Team S
45 Rafał Zazula M wierzbice M4_CLASSIC - Wierzbice XXL


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K1_CLASSIC 0
K2_CLASSIC 1
K2_EPIC 2
K3_CLASSIC 6
K3_EPIC 2
K4+_CLASSIC 4
K4+_EPIC 3
M1_CLASSIC 5
M2_CLASSIC 24
M2_EPIC 9
M3_CLASSIC 43
M3_EPIC 24
M4_CLASSIC 32
M4_EPIC 16
M5_CLASSIC 8
M5_EPIC 6
M6+_CLASSIC 5
M6+_EPIC 1
Kobiety 18
Mężczyźni 173
Wszyscy 192