Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię / Name Nazwisko / Surname Miejscowość / City Kategoria Opłata / Payment Drużyna / Team Klasyfikacja - rower elektryczny / E-Bike
1 Marek Ardelli Wysoka - - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
2 Adam Rogala Jelenia Góra - 1 K.S. Optyk Okular Jelenia Góra NIE
3 Krzysztof Paluszek głuszyca - 1 Sklep rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
4 Mariusz Jarymowicz Czadrów - - POPOLUPO NIE
5 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
6 Piotr Starczukowski Wałbrzych - 1 E-MTB TEAM TAK
7 ROBERT DUŁAWA głuszyca - 1 elastotech NIE
8 Sylwester Molski głuszyca - 1 Sklep Rowerowy Bike-Finger Wałbrzych NIE
9 Arkadiusz Kuna Wrocław - - Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław NIE
10 Daniel Lorenz Kiekrz - 1 Kibolski KS NIE
11 Tomasz Tyl Kłodzko - 1 KUDOWIANKA CYKLONPROAL TEAM NIE
12 Artur Marzec Bielawa - - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA NIE
13 Marcin JURKÓW Leszno - - STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
14 Grzegorz Gancarz Kraków - - WM TRISELF NIE
15 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra - 1 POPOLUPO NIE
16 Agata Hamera Bielawa - 1 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH NIE
17 Alina Serafin Opole - - THP Team NIE
18 Artur Badowski Burkatów - 1 - NIE
19 Krzysztof Hetnar Wrocław - - OŚ RACING Team NIE
20 Jan Madej głuszyca - - Cranberry Team Głuszyca NIE
21 Michał Matyka Wrocław - 1 Mtb Team Wrocław NIE
22 Jan Piasecki Bielawa - - Dream-bike Bielawa NIE
23 Janusz Gontarek Bielawa - 1 - NIE
24 Piotr Szuba Wrocław - - iKSORIS MTB TEAM NIE
25 Piotr Walczak głuszyca - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
26 Jacek Sury Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
27 Patryk Chomiuk rybnik - - TOMAZI BIKE TEAM NIE
28 MARIUSZ GIERKO Wrocław - - - NIE
29 Łukasz Klimaszewski Wrocław - - Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław NIE
30 Marcin Szczerbanowski Walbrzych - - SOWIETEAM NIE
31 Paweł Rybak Poznań - 1 FTI NIE
32 Daniel Kęska Wrocław - 1 Spin4Win NIE
33 Waldemar Wołoch Wrocław - 1 - NIE
34 jarosław matłoka Komorniki - 1 komorniki mtb team NIE
35 Marcin Mokiejewski Wrocław - - IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM NIE
36 Radosław Kozal Krotoszyn - 1 FTI Racing Team NIE
37 Jakub Iwaniec Pieszyce - - SOWIE TEAM NIE
38 Marcin Staniszewski Dzierżoniów - 1 MTB Punks United NIE
39 Rafał Szczepuch Świdnica - 1 QUEST TEAM NIE
40 Grzegorz Broda Katowice - 1 SCS OSOZ Racing Team NIE
41 Adam Michalski Poznań - - TORPOL Racing Team NIE
42 Piotr Sitarz Wrocław - - BR#KNURR#TEAM NIE
43 MARIUSZ MACHURA głuszyca - 1 Cranberry team Głuszyca NIE
44 Damian Staroń Zacharzyce - 1 Ski&Bike House Team NIE
45 ŁUKASZ SĘDKOWSKI TRZEBNICA - 1 - NIE
46 DARIUSZ POROŚ Wrocław - - MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW NIE
47 Paweł Walkowiak Wrocław - 1 - NIE
48 HONORATA PABICH Wrocław - - The BESTie NIE
49 Dawid Duława głuszyca - 1 Elastotech Bohema MTB TEAM NIE
50 Adam Safiański Popowo Kościelne - 1 - NIE
51 Maciej Grobelny Krotoszyn - 1 - NIE
52 Mateusz Marcinek Krotoszyn - 1 Dziki NIE
53 Daniel Czepiel Wrocław - 1 The BESTie NIE
54 Michał Jóźwiakowski Wałbrzych - 1 TMMP Bike Team NIE
55 Jacek Rydecki Zgorzelec - 1 Gomola Trans Airco NIE
56 Grzegorz Kasiński wroclaw - - Cyklon Proal Team NIE
57 Karol Banaszek Krotoszyn - 1 - NIE
58 Marcin Gruszczyński Lipienica - - POPOLUPO NIE
59 jan stróżek kopaniec - - - NIE
60 Rafał Mikołajczyk Zgorzelec - - THC Promil NIE
61 Nodirżon Farmonow Komorniki - 1 Komorniki MTB Team NIE
62 Krzysztof Czarnecki Kamienna Góra - - POPOLUPO NIE
63 Daniel Sowa głuszyca - 1 - NIE
64 Pawel Fesyk głuszyca - - - NIE
65 Paweł Szkudlarek Kalisz - 1 - NIE
66 Artur Drzymkowski Warszawa - - fatbike.com.pl NIE
67 Kamil Marczak Warszawa - 1 PEATYS uszczelniacz NIE
68 Michał Baranowski Dziekanów Leśny - 1 AdiOstry Team NIE
69 Paweł Kossowski Bielawa - - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
70 Tadeusz Spilok ustron - - STS FOKUS USTRON NIE
71 Tomasz Szymański Warszawa - 1 - NIE
72 Bartłomiej Młodawski Kłonice - 1 - NIE
73 Adam Biewald Eschwege - 1 BikeAcademy Werra-Meissner NIE
74 Krzysztof Nowakowski Nowa Sól - - - NIE
75 Gracjan Kucharski Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM NIE
76 Kasia Laskowska Łomianki - 1 Finisher.pl NIE
77 BARTEK MĘZIŃSKI Olsztyn - 1 FINISHER.PL WARMIA MTB NIE
78 Grzegorz Rusinowski Kozienice - - KS Energia Kozienice NIE
79 Sebastian Chowaniec Nowy Dwór Mazowiecki - 1 Absolutebike.pl Team NIE
80 Kacper Kwaśnik Wrocław - 1 Spin4Win NIE
81 Leon Grodzicki Wałbrzych - - Quest TEAM NIE
82 Arnold Wójcik Kraków - - Harda Horda NIE
83 Piotr Cibart Szczecin - - BALTIC HOME ŚWINOUJŚCIE NIE
84 Łukasz Warzala Wrocław - - Ski&Bike House Team NIE
85 Paweł Terlecki Kaźmierz - 1 Komorniki MTB Team NIE
86 Dominik Pąpka Nowy Tomyśl - 1 LsPlusRecyclingTeam NIE
87 Bartosz Piątkowski Dębogóra - 1 BIKEME BAPCO.EU NIE
88 Wojciech Plywacz LILLE - 1 - NIE
89 Bartosz Woronicz Wrocław - 1 - NIE
90 Ireneusz Dusza Jawor - - - NIE
91 Wojciech Głąb Warszawa - 1 CHLORKI.PL NIE
92 Katarzyna Dąbrowicz Komorniki - 1 KOMORNIKI MTB TEAM NIE
93 Daniel Bryk Szczytno - - - NIE
94 Zbigniew Dusza Jawor - - - NIE
95 Paweł Perz Wiry - 1 Komorniki MTB Team NIE
96 Marek Galowy Katowice - - KIWI KLUB MTB NIE
97 Szymon Listowski Wrocław - 1 IMMOTION Specialized Team NIE
98 Tomasz Durski Mrowino - - - NIE
99 Marek Zając Warszawa - 1 - NIE
100 Piotr Kupka Poznań - 1 Direct Floor NIE
101 Krzysztof Kowalczyk Boguszów-Gorce - 1 - NIE
102 Remigiusz Pędrak Szreniawa - 1 Komorniki MTB Team NIE
103 Filip Sznajder Szreniawa - 1 Komorniki MTB Team NIE
104 Lesław Szczurek Kędzierzyn-Koźle - 1 - NIE
105 Stanisław Kogut Świdnica - - Biegowa Świdnica NIE
106 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - - AR Tom NIE
107 jacek malik Ostrow Wlkp - - my NIE
108 Grzegorz Kobyliński LEGIONOWO - 1 Bike Fun Legionowo NIE
109 Edward Szraucner Wesel - 1 BikeAcademy Werra-Meissner NIE
110 Paweł Majta Kędzierzyn-Koźle - 1 Jeźdźcy Apokalipsy NIE
111 Andrzej Barszczewski Kędzierzyn-Koźle - 1 Jeźdźcy Apokalipsy NIE
112 Tomasz Juchniewicz Toruń - - - NIE
113 Grzegorz Półtorak Kraków - - 72D NIE
114 Tomasz Gołębiewski głuszyca - 1 - NIE
115 Maciej Polak Wrocław - 1 - NIE
116 Maciej Brzeziński Nadma - 1 Bona-Agra NIE
117 Julia Kozal Poznań - 1 FTI Racing Team NIE
118 Darek Dyrek Mościska - - COZMOBIKE TEAM NIE
119 Michał Urbankowski Kraków - - Harda Horda NIE
120 Paweł Wilk Warszawa - 1 - NIE
121 Tomasz Kochanowski Radom - - Grupa KK NIE
122 Piotr Romaszewski Warszawa - - - NIE
123 Grzegorz Zanto Legnica - 1 Oldtimer Chojnów NIE
124 Jakub Kuśmierczak Mogilno - - Mogilno Team NIE
125 Rafał Waszewski Mogilno - - - NIE
126 Lucjan Bosek Boguchwała - - FME MTB TEAM NIE
127 Sebastian GOLCZAK Puszczykowo - 1 Komorniki MTB Team NIE
128 Filip Gorazdowski Kłanino - - Klif Team NIE
129 Mateusz Milanowski Poznań - - RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team NIE
130 Mateusz Adamczak Jerzykowo - 1 FTI Racing Team NIE
131 Robert Robert Kubat Radom - - Bikeshop Radom NIE
132 Szymon Zacharski Radom - - Tytan Radom NIE
133 Adrian Typkiewicz Kraków - - KSPO Dentinea 1A NIE
134 Damian Reszytylo Wrocław - - - NIE
135 Mariusz Tąporowski Olsztyn - - - NIE
136 Elżbieta Wieczorek Wałbrzych - - POPOLUPO NIE
137 SEBASTIAN POPARDA Jelcz-Laskowice - 1 Jelcz Triathlon Project NIE
138 Piotr Rembak Skarżysko Kamienna - - Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna NIE
139 Agnieszka Patoka Gdynia - - ASE TREK GDYNIA NIE
140 Wiktor Porakowski Wola Mysłowska - 1 SKPB Warszawa NIE
141 Piotr Bienenda Olsztyn - - Centrum Rowerowe Olsztyn Team NIE
142 Wojciech SYRWID Olsztn - - - NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 8
Mężczyźni 134
Wszyscy 142