Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Miasta Gorlice
1 Jan Adamczyk GORLICE 10KM M5 1 Gorlicka Grupa Biegowa TAK
2 Jakub Adamczyk GORLICE 10KM M1 1 - TAK
3 Piotr Balon Krosno 10KM M2 1 BAKoMAT Team NIE
4 Waldemar Bałaban Krosno 10KM M4 1 WALBA NIE
5 Mateusz Baran Szymbark 10KM M1 1 Gorlicka Grupa Biegowa NIE
6 Roman Bielski Potok 10KM M3 1 - NIE
7 Mateusz Bieszczad Wojaszówka 10KM M2 1 KKB Mosir Krosno NIE
8 Magdalena Bieszczad Jasło 10KM K2 1 - NIE
9 Yuriy Blahodir Winnica 10KM M1 1 Klub sportowy Fabryka biegania Ostrów Wlkp. NIE
10 RYSZARD Bogdan Libusza 10KM M5 1 - NIE
11 Waldemar Bożętka Krosno 10KM M2 1 Nowy Styl Group Running Team NIE
12 Angelika Brończyk Nowy Sącz 10KM K1 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
13 Mateusz Bryg GORLICE 10KM M2 1 Gorlicki Klub Sportów Walki TAK
14 Leszek Brzozowski GORLICE 10KM M5 1 Maraton Gorlice TAK
15 Wincenty Bukowiec Ujanowice 10KM M5 1 Partner Alma Limanowa NIE
16 Daniel Buliński GORLICE 10KM M1 1 Gorlicka Grupa Biegowa TAK
17 Sebastian Chłanda GORLICE 10KM M2 1 Grupetto Gorlice TAK
18 Tomasz Chmura GORLICE 10KM M3 1 GKPS TAK
19 Dawid Cieśla GORLICE 10KM M2 1 - TAK
20 Andrzej Cisek Rzeszów 10KM M3 1 Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
21 RAFAŁ COMBER Nowy Sącz 10KM M3 1 - NIE
22 Bogan Czekaj Krosno 10KM M4 1 Nowy Styl Group Runing Team NIE
23 Grzegorz Czyż Bogumiłowice 10KM M4 1 Grupa Azoty -Automatyka Tarnów NIE
24 Halina Ćwiąkała Krosno 10KM K3 1 Samotni Wędrowcy NIE
25 JÓZEF ĆWIKŁA Jankowa 10KM M4 1 EDEN NIE
26 ANTONI DEBIEC Kroscienko Wyzne 10KM M4 1 KKB MOSIR KROSNO NIE
27 Dariusz Dobosz Zagórzany 10KM M3 1 - NIE
28 Maria Domiszewska Ustrzyki Dolne 10KM M4 1 MKS Halicz NIE
29 Milan Dvorščak Presov 10KM M3 1 kst Dubnik Presov NIE
30 GRZEGORZ DYBAŚ Jasło 10KM M3 1 - NIE
31 Michał Dyrek Mszana Górna 10KM M2 1 MOK Mszana Dolna NIE
32 Marek Dziedziak GORLICE 10KM M4 1 Gorlicka Grupa Biegowa TAK
33 Bogdan Dziuba Jastkowice 10KM M3 1 Stalowowolski KLub Biegacza NIE
34 Karolina Epa Warszawa 10KM K1 1 - NIE
35 Piotr Firlit GORLICE 10KM M3 1 - TAK
36 Sebastian Florek Gaboń 10KM M2 1 Norafsport / Sport HG NIE
37 Marcin Florek Pilzno 10KM M3 1 Mężczyźni Św. Józefa NIE
38 Michał Fudala Jasień 10KM M2 1 Victoria Brzesko NIE
39 Karol Galas GORLICE 10KM M1 1 Julka Team TAK
40 Mariusz Gazda Krosno 10KM M3 1 KROSNO NIE
41 Dawid Gębarowski Moszczenica 10KM M1 1 Gorlicki Klub Sportów Walki NIE
42 WIOLETTA GNUTEK Nowy Sącz 10KM K3 1 - NIE
43 MATEUSZ GOLONKA GORLICE 10KM M1 1 GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL TAK
44 Arkadiusz Gomułka Biecz 10KM M2 1 - NIE
45 Iñaki Gonzalez Martin San Sebastian, Hiszpania 10KM M2 1 - NIE
46 Adam Gotfryd Jasło 10KM M3 1 - NIE
47 Piotr Górka Kraków 10KM M2 1 - NIE
48 Malgorzata Gryboś GORLICE 10KM K4 1 - TAK
49 Kamil Gubała Warszawa 10KM M2 1 - NIE
50 Paweł Guzik Krosno 10KM M2 1 AZS PWSZ Krosno/Zatorski Team NIE
51 Dorota Habrat Krosno 10KM K3 1 Habrat Team NIE
52 Maciej Habrat Krosno 10KM M3 1 Habrat Team NIE
53 Zdzisław Haszto Leżajsk 10KM M5 1 Nowosarzyńska Grupa Biegowa NIE
54 kamila hejmej Nowy Sącz 10KM K2 1 - NIE
55 Maciej Honkisz Krosno 10KM M4 1 - NIE
56 Tomasz Jagieła Krosno 10KM M2 1 JAGIELIK NIE
57 Leopold Jamro GORLICE 10KM M6 1 - TAK
58 MARCIN JARACZ Krosno 10KM M2 1 - NIE
59 Maciej JAWOR Nowy Sącz 10KM M3 1 - NIE
60 Krzysztof Jaworski Stary Sącz 10KM M2 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
61 MACIEJ JURASZ Mielec 10KM M2 1 Zabiegani Mielec NIE
62 Janusz Kajder Nowy Sącz 10KM M3 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
63 Małgorzata Kalisz Krosno 10KM K3 1 AZS PWSZ Krosno NIE
64 Beata Kandefer Korczyna 10KM K3 1 KB,,Athletic' Zrecin NIE
65 JÓZEF KANIA Stróże 10KM M4 1 - NIE
66 Pawel Karp Kryg 10KM M2 1 - NIE
67 Edward kasperkowicz Krościenko Wyżne 10KM M4 1 Mosir krosno NIE
68 Ryszard Kiełtyka Rzepiennik Biskupi 10KM M4 1 - NIE
69 Kamil Kiełtyka Rzepiennik Strzyżewski 10KM M1 1 - NIE
70 Marcin Kilarowski Miejsce Piastowe/Zalesie 10KM M1 1 - NIE
71 Rafał Kin Odrzykoń 10KM M2 1 AZS PWSZ KROSNO NIE
72 Marcin Kisielewicz Leśniówka 10KM M1 1 Athletic Zręcin NIE
73 Jarosław Kisiński Nowy Sącz 10KM M3 1 COMP TEAM / NOVITUS NIE
74 Piotr Klimek nowy sacz 10KM M3 1 - NIE
75 Marek Konieczny ropica górna 10KM M5 1 Gorlicka Grupa Biegowa NIE
76 Kamil Kościółek Nowy Sącz 10KM M1 1 - NIE
77 Maciej Kozioł Targowiska 10KM M1 1 OSP Targowiska NIE
78 Kacper Kozioł Targowiska 10KM M1 1 OSP Targowiska NIE
79 Aneta Kruszewska Wyszków 10KM K2 1 KB Wyszków NIE
80 Przemysław Kuklicz GORLICE 10KM M2 1 GEOLIDA TAK
81 PRZEMYSAŁAW KULA niskowa 10KM M2 1 - NIE
82 Regina Kulka Ropa 10KM K1 1 - NIE
83 Krystyna Kurzeja Rzepiennik Strzyzewski 10KM K2 1 - NIE
84 Anna Kusion Tarnów 10KM K4 1 Aktywna Pleśna NIE
85 Tomasz Kusz Gorajowice 10KM M3 1 - NIE
86 Stanislaw Lancucki Stalowa Wola 10KM M5 1 Stalowowolski Klub Biegacza NIE
87 Marian Leśniak Kraków 10KM M6 1 AZS-AWF Kraków Masters NIE
88 Ireneusz Łachmanek GORLICE 10KM M1 1 - TAK
89 Bartłomiej Machowski Szczepańcowa 10KM M2 1 Machoney Team NIE
90 Karol Machowski Krosno 10KM M2 1 - NIE
91 Grzegorz Malicki Nowy Kazanów 10KM M3 1 SCYZORYK NIE
92 SŁAWEK MARKUSZKA Równe 10KM M3 1 BIEGAM BO LUBIĘ NIE
93 Kamil Marszałek Kamionka Mała 10KM M1 1 Klub Biegowy Kamionka Wielka NIE
94 Jerzy Marszałek Kamionka Mała 10KM M1 1 Klub Biegowy Kamionka Wielka NIE
95 SABINA MARSZAŁEK Krosno 10KM K3 1 - NIE
96 Jan Mentel GORLICE 10KM M6 1 - TAK
97 Zenon Michalczuk Liszna 10KM M5 1 - NIE
98 Marcin Michalski Jasło 10KM M1 1 Husaria Race Team NIE
99 Mateusz Mikulski Nowy Sącz 10KM M2 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
100 Krzysztof Mirek Kamionka Mała 10KM M2 1 Klub Biegowy Kamionka Wielka NIE
101 Sławomir Mituś GORLICE 10KM M3 1 - TAK
102 Marzena Moskal Krosno 10KM K3 1 - NIE
103 Stanisław Mróz Łabowa 10KM M5 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
104 Teresa Mróz Krynica-Zdrój 10KM K4 1 - NIE
105 Henryk Mussur Krosno 10KM M5 1 KTC Krosno NIE
106 Lilianna Nazimek Nowy Sącz 10KM K3 1 Suo tempore NIE
107 Marcin Niezgoda Krosno 10KM M1 1 KKB MOSiR Krosno NIE
108 Adam Ochwat Staszkówka 10KM M1 1 - NIE
109 Michał Ogłuszka GORLICE 10KM M2 1 SAFEPRO Usługi BHP TAK
110 Elżbieta Ogłuszka Rzeszów 10KM K2 1 SAFEPRO Usługi BHP NIE
111 Wojtek OKARMA Warzyce 10KM M2 1 www.virtutimilitari.pl NIE
112 Piotr Ostapiński Jasło 10KM M4 1 - NIE
113 Barbara Paczos Mielec 10KM K4 1 Stal Mielec Master NIE
114 Ewa Pałuzewicz Nowy Sącz 10KM K3 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
115 Pawel Panasiuk Kroscienko Wyzne 10KM M2 1 - NIE
116 Artur Panaś Szczepańcowa 10KM M3 1 Zamczysko Team NIE
117 EWA PATLA Krosno 10KM K3 1 - NIE
118 Piotr Pawelec Jasło 10KM M4 1 - NIE
119 Czesław Pawłowski Nowy Sącz 10KM M5 1 - NIE
120 Patryk PAWŁOWSKI Stalowa Wola 10KM M1 1 Sparta Stalowa Wola NIE
121 Łukasz Pazgan Kamionka Wielka 10KM M2 1 Klub Biegowy Kamionka Wielka NIE
122 Zbigniew Peciak GORLICE 10KM M3 1 Uks Strzeszyn TAK
123 Arkadiusz Penar GORLICE 10KM M3 1 - TAK
124 BARTŁOMIEJ PIRÓG Piasek 10KM M2 1 - NIE
125 Renata Pliś Świnoujscie 10KM K2 1 Maraton NIE
126 Tomasz Pociecha Kryg 10KM M2 1 www.radekkleczek.pl NIE
127 Zbigniew Prucnal Jasło 10KM M3 1 elko24.pl NIE
128 Piotr Przepióra GORLICE 10KM M3 1 - TAK
129 Paweł Puścizna GORLICE 10KM M4 1 Saint-Gobain SQUAD TAK
130 Leszek Pytel Klęczany 10KM M5 1 - NIE
131 Patryk PYŻ Zaskale 10KM M1 1 runonline.pl NIE
132 DAGMARA PYŻ Zaskale 10KM K3 1 runonline.pl NIE
133 Andrzej Reczkowski Nienaszów 198a 10KM M5 1 KB Atletico Zręcin NIE
134 ARTUR ROGOZIŃSKI Biecz 10KM M3 1 BiegamBoLubię NIE
135 JÓZEF ROJEK Ropczyce 10KM M4 1 - NIE
136 Grzegorz Rosłoński Szymbark 10KM M1 1 GORLICKA GRUPA BIEGOWA NIE
137 Grzegorz Rożeń Staszkówka 10KM M1 1 - NIE
138 Janusz Samolewicz Rzeszów 10KM M5 1 Handlopex NIE
139 ADRIAN SAWICKI Głowaczowa 10KM M1 1 TUP TUP...ABY DO METY NIE
140 Beata Słomska Jodłówka Tuchowska 10KM K2 1 LKS Burzyn NIE
141 Tomasz Socha Biecz 10KM M3 1 KKB Mosir Krosno NIE
142 Paweł Sojka Jaslo 10KM M3 1 - NIE
143 Jacek Stachon Jedlicze 10KM M2 1 Biegowy Team NIE
144 Maciej Steliga Krosno 10KM M3 1 Byczek team NIE
145 Mirosław Subik Zręcin 10KM M2 1 - NIE
146 Wojciech Sułkowski Limanowa 10KM M3 1 Limanowa biega NIE
147 Rafał Sułkowski Limanowa 10KM M1 1 - NIE
148 Krystyna Sumiec Mielec 10KM K4 1 Zabiegani Mielec NIE
149 Tadeusz Sypień Bieździedza 10KM M2 1 - NIE
150 Marcin Szelc Krosno 10KM M2 1 KKB Mosir Krosno NIE
151 Mariusz Szkaradek Nowy Sącz 10KM M1 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
152 Jadwiga Szmist Szczepancowa 10KM M2 1 KB.ATHLETIC ZRĘCIN NIE
153 Piotr Świder Targowiska 10KM M1 1 OSP Targowiska NIE
154 Arkadiusz Świder Targowiska 10KM M1 1 - NIE
155 Antoni Tarza Zgłobice 10KM M5 1 Ekipa z Tarnowa NIE
156 Tomasz Tatrzański Krosno 10KM M3 1 KKB Krsono NIE
157 Piotr Tokarczyk Przysietnica 10KM M1 1 BRYGADA BESKIDÓW NIE
158 Marek Tomasiak Barcice 10KM M4 1 Visegrad Maraton Rytro NIE
159 Jacek Uliasz Korczyna 10KM M3 1 n/z NIE
160 Wojciech Uram Jaszczew 10KM M3 1 Wojtek MTB Sport i Turystyka Rowerowa NIE
161 Marcin Węgiel Jasło 10KM M2 1 Polwax Racing Team NIE
162 Marcin Wiącek Jasło 10KM M2 1 Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów NIE
163 Jacek Więcław Kraków 10KM M4 1 AZS AWF Kraków Masters NIE
164 Rafal Wilczkiewicz Biecz 10KM M3 1 Szczescie Sila Zdrowie NIE
165 Antek Wilk Krosno 10KM M3 1 KKB Krosno NIE
166 Michał Witalis Jasło 10KM M1 1 - NIE
167 Magdalena Włodarska Tarnów 10KM K3 1 Natalia Tomasik Górski Styl NIE
168 Zdzislaw Wojtowicz Szczawa 10KM M5 1 niezrzeszony NIE
169 Janusz Wójcik Raba Wyżna 10KM M4 1 MOK Mszana Dolna NIE
170 Barbara Wójtowicz Cieklin 10KM K1 1 - NIE
171 Sławomir Wroński GORLICE 10KM M2 1 Janusze Grozy TAK
172 HELENA WSZOŁEK Kraków 10KM K5 1 - NIE
173 Jan Wydra Mszana Dolna 10KM M2 1 MOK MSZANA DOLNA NIE
174 Paulina Wywłoka Wierzbna 10KM K1 1 Salco Garmin Team NIE
175 Waldemar Zabielski Strzeszyn 10KM M4 1 niezrzeszony NIE
176 Michał Zaczyk Nowy Sącz 10KM M1 1 - NIE
177 Ireneusz Zając Biecz 10KM M5 1 - NIE
178 Janusz Zaleśny Jasło 10KM M3 1 Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów NIE
179 Wojciech Zapłata GORLICE 10KM M3 1 - TAK
180 Tomasz Ziobro Krosno 10KM M3 1 Krosno Miasto Szkła NIE
181 Bożena Ziółkowska Krosno 10KM K3 1 WALBA NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Miasta Gorlice
1 Grzegorz Adamski Frysztak 5KM M_5KM 1 - NIE
2 Robert Antczak Racibórz 5KM M_5KM 1 EasyRun Racibórz NIE
3 Grzegorz Ast Jedlicze 5KM M_5KM 1 Amstaff Team Jedlicze NIE
4 Konrad Baran Szymbark 5KM M_5KM 1 Gorlicka Grupa Biegowa NIE
5 Andrzej Baran Jodłowa 5KM M_5KM 1 JODŁOWA NIE
6 Dariusz Bąba Nowy Sącz 5KM M_5KM 1 - NIE
7 Sylwia Bednarz Sękowa 5KM K_5KM 1 Zabiegani NIE
8 Norbert Bil Jedlicze 5KM M_5KM 1 MUKS Podkarpacie Jedlicze NIE
9 Piotr Bil Jedlicze 5KM M_5KM 1 muks Jedlicze NIE
10 Stanisław Binkowicz Lubla 5KM M_5KM 1 - NIE
11 Maria Bosak-Sojka Jaslo 5KM K_5KM 1 - NIE
12 Piotr Broniszewski Stary Sącz 5KM M_5KM 1 SZOST TEAM NIE
13 Rafał Budziak Wójtowa 5KM M_5KM 1 - NIE
14 Martin Čajka Presov 5KM M_5KM 1 ŠK Dubník Prešov NIE
15 Martin Čajka Presov 5KM M_5KM 1 ŠK Dubník Prešov NIE
16 Artur CHRZĘSZCZYK Nowy Borek 5KM M_5KM 1 - NIE
17 Elżbieta Cisowska Kobylanka 5KM K_5KM 1 - TAK
18 Zuzanna Cisowska Kobylanka 5KM K_5KM 1 - TAK
19 Adam Cisowski Kobylanka 5KM M_5KM 1 - TAK
20 Marcin Cisowski Kobylanka 5KM M_5KM 1 - TAK
21 Piotr Czekaj Krosno 5KM M_5KM 1 - NIE
22 Angelika Czelna Krosno 5KM K_5KM 1 Blue Team NIE
23 HUBERT CZERWONKA Jasło 5KM M_5KM 1 - NIE
24 Bartłomiej Czochór Szymbark 5KM M_5KM 1 - NIE
25 Wojciech Czochór GORLICE 5KM M_5KM 1 Maraton Gorlice NIE
26 Piotr Czyżykiewicz GORLICE 5KM M_5KM 1 GGB TAK
27 Halina Dobek GORLICE 5KM K_5KM 1 Gorlicka Grupa Biegowa TAK
28 Ignacy Domiszewski Ustrzyki Dolne 5KM M_5KM 1 MKS Halicz NIE
29 Kacper Dudczak Rytro 5KM M_5KM 1 UKS RYTER RYTRO NIE
30 Łukasz Dudczak Rytro 5KM M_5KM 1 UKS Ryter Rytro NIE
31 Michał Dudczak Rytro 5KM M_5KM 1 UKS Budowlani Nowy Sącz, Visegrad Maraton Rytro NIE
32 Jerzy Dybaś Jasło 5KM M_5KM 1 Naturex Pektyna Jasło NIE
33 Renata Dziuban GORLICE 5KM K_5KM 1 - TAK
34 Agnieszka Dziuban GORLICE 5KM K_5KM 1 - TAK
35 Robert Eljasz Łódź 5KM M_5KM 1 - NIE
36 Anna Firlej Nowy Sącz 5KM K_5KM 1 - NIE
37 Marek Firszt Binarowa 5KM M_5KM 1 - NIE
38 WŁODZIMIERZ FORYŚ Jasło 5KM M_5KM 1 ULKS Technik Trzcinica NIE
39 Katarzyna Fruzynska Biecz 5KM K_5KM 1 - NIE
40 Dariusz Frydrych Moderówka 5KM M_5KM 1 Nowy Styl Group Running Team NIE
41 Małgorzata Fudala Brzesko 5KM K_5KM 1 Victoria Brzesko NIE
42 Mariusz Furmanek Skołyszyn 5KM M_5KM 1 - NIE
43 CZESŁAW FURMANEK Jasło-Trzcinica 5KM M_5KM 1 - NIE
44 Piotr Gajda GORLICE 5KM M_5KM 1 - TAK
45 paweł Gajda GORLICE 5KM M_5KM 1 Miasto Gorlice TAK
46 Mieczysław Galas GORLICE 5KM M_5KM 1 - TAK
47 Tomasz Gawlak Kołaczyce 5KM M_5KM 1 Biecz/Kołaczyce NIE
48 Renata Gazda Krosno 5KM K_5KM 1 KROSNO NIE
49 SYLWIA GERLACH Krosno 5KM K_5KM 1 BLUE TEAM NIE
50 Krzysztof Gierlasiński Krosno 5KM M_5KM 1 NWG PRZYSZŁOŚĆ NIE
51 jolanta Gołąb WOJNICZ 5KM K_5KM 1 - NIE
52 Zbigniew Gołąb WOJNICZ 5KM M_5KM 1 - NIE
53 Sylwia Górka Kraków 5KM K_5KM 1 - NIE
54 Michał Górka Biecz 5KM M_5KM 1 UKS,,Olimpijczyk" RACŁAWICE NIE
55 Sylwia Gubała Warszawa 5KM K_5KM 1 - NIE
56 Grzegorz Guzik Krosno 5KM M_5KM 1 Karpaty&Glinik NIE
57 Tomasz Hajduk GORLICE 5KM M_5KM 1 - TAK
58 Piotr Haluch Kobylanka 5KM M_5KM 1 - NIE
59 Kazimierz Ignarski Kryg 5KM M_5KM 1 - NIE
60 Paweł Jacher Katowice 5KM M_5KM 1 Józefowska Team NIE
61 Gabriela Jagielska Ustrzyki Dolne 5KM K_5KM 1 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne NIE
62 Sylwester Jamro GORLICE 5KM M_5KM 1 Z.S.C.K.R. TAK
63 Marcin Janik Sękowa 5KM M_5KM 1 - NIE
64 Ewa Janik - Dybaś GORLICE 5KM K_5KM 1 - TAK
65 Maciej Janocha Świerzowa Polska 5KM M_5KM 1 MJE TEAM NIE
66 Iwona Janowska GORLICE 5KM K_5KM 1 - TAK
67 Krystian Jaracz Nowy Żmigród 5KM M_5KM 1 BWG Ekonomic NIE
68 Katarzyna Jasiurska Ustrzyki Dolne 5KM K_5KM 1 MKS HALICZ USTRZYCKI KLUB BIEGACZA NIE
69 Lech Jerzemski Kraków 5KM M_5KM 1 Husaria Race Team NIE
70 Halina Karlak Uście Gorlickie 5KM K_5KM 1 - NIE
71 MAGDALENA KAWALEC brzostek 5KM K_5KM 1 - NIE
72 Patrycja Kiełbasa Ptaszkowa 5KM K_5KM 1 OSP Ptaszkowa NIE
73 Jolanta Kiełbasa Ptaszkowa 5KM K_5KM 1 OSP Ptaszkowa NIE
74 Dominik Kijowski Milcza 5KM M_5KM 1 KB Krościenko Wyżne NIE
75 Tinka Klemova Košice 5KM K_5KM 1 Autoservis ERIKA NIE
76 Konrad Klocek Łężyny 5KM M_5KM 1 - NIE
77 Mariusz Kmak GORLICE 5KM M_5KM 1 gorlicka grupa biegowa TAK
78 Grzegorz Kmiecik Folusz 5KM M_5KM 1 Folusz Team NIE
79 Łukasz Kołodziej Jasło 5KM M_5KM 1 - NIE
80 ANTONI KOSIBA Kryg 5KM M_5KM 1 SAINT-GOBAIN SQUAD NIE
81 Łukasz Kot Rzeszów 5KM M_5KM 1 Rzeszowskie Gazele i Gepardy NIE
82 Konrad Kowalski Lubatowa 5KM M_5KM 1 Lubatowa NIE
83 Wiesław Kozioł Krosno 5KM M_5KM 1 dzikie życie run team NIE
84 Grzegorz Krerowicz nowy sacz 5KM M_5KM 1 biegam bo lubie NIE
85 Wojciech Krokowski Jasło 5KM M_5KM 1 BWG Ekonomic NIE
86 Tomasz Krzyszycha GORLICE 5KM M_5KM 1 Żuku Biega TAK
87 Karol Lach Biecz 5KM M_5KM 1 Gorlicka Grupa Biegowa NIE
88 Adrian Ligęza GORLICE 5KM M_5KM 1 - TAK
89 Iwona Ligęza GORLICE 5KM K_5KM 1 - TAK
90 Wojciech Lipa Rzeszów 5KM M_5KM 1 Rzeszowskie Gazele I Gepardy NIE
91 Łukasz Lipecki Kraków 5KM M_5KM 1 - NIE
92 Robert Lis Korczyna 5KM M_5KM 1 n/z NIE
93 Magdalena Lisowska Nawojowa 5KM K_5KM 1 - NIE
94 Karol Lisowski Nawojowa 5KM M_5KM 1 - NIE
95 Magdalena Madej Chorzelów 5KM K_5KM 1 - NIE
96 Milan Majerník Presov 5KM M_5KM 1 Maras team NIE
97 Sylwester Malec Nowe Rybie 5KM M_5KM 1 brak NIE
98 Ladislav Maras Presov 5KM M_5KM 1 MARAS team NIE
99 Patryk Marmon Nawojowa 5KM M_5KM 1 AZS AWF Kraków NIE
100 Leszek Marzec Dudyńce 5KM M_5KM 1 - NIE
101 Maryna Marzec Dudyńce 5KM K_5KM 1 - NIE
102 Karolina Matiasik Ustrzyki Dolne 5KM K_5KM 1 MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
103 ALFRED MIARECKI GORLICE 5KM M_5KM 1 maraton Gorlice TAK
104 Monika Michalec Krosno 5KM K_5KM 1 KKB MOSIR KROSNO NIE
105 Kamil Michalec Toruń 5KM M_5KM 1 KKB MOSIR KROSNO NIE
106 Karolina Michalik Nowy Sącz 5KM K_5KM 1 - NIE
107 Józef Mikołajczyk Folusz 5KM M_5KM 1 - NIE
108 Henryk Mikowski GORLICE 5KM M_5KM 1 - TAK
109 Marina Mirek Nawojowa 5KM M_5KM 1 - NIE
110 Joanna Mitoraj-Wiatr Jasło 5KM K_5KM 1 Nowy Styl Group Running Team NIE
111 Aneta Młynarczyk GORLICE 5KM K_5KM 1 Zadyszka Gorlice TAK
112 Jan Musiał Jasło 5KM M_5KM 1 - NIE
113 Krystian Nalepka Ropica Polska 5KM M_5KM 1 - TAK
114 Alicja Niemiec GORLICE 5KM K_5KM 1 - TAK
115 Beata Nieznaj Mielec 5KM K_5KM 1 Zabiegani Mielec/Wkurw_Team NIE
116 Marcin Nieznaj Mielec 5KM M_5KM 1 - NIE
117 Taras Nikolayenko GORLICE 5KM M_5KM 1 Saint-Gobain squadt TAK
118 Jan Ostrowski Korczyna 5KM M_5KM 1 - NIE
119 Tomasz Passoń Skołyszyn 5KM M_5KM 1 - NIE
120 Jana Petrova Košice 5KM K_5KM 1 Autoservis ERIKA NIE
121 Michał PIECUCH Rzeszów 5KM M_5KM 1 Wojewódzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie NIE
122 leszek pięta trzcinica 5KM M_5KM 1 - NIE
123 Sławomir Piszczyk Lipinki 5KM M_5KM 1 - NIE
124 Szymon Piszczyk Lipinki 5KM M_5KM 1 Bracia P NIE
125 Marek Podraza GORLICE 5KM M_5KM 1 Gorlicka Grupa Biegowa TAK
126 Jacek Poręba Nowy Sącz 5KM M_5KM 1 Visegrad Maraton Ryto NIE
127 Justyna Potaczek niedźwiedź 5KM K_5KM 1 MOK MSZANA DOLNA NIE
128 Krzysztof Prokop Kobylanka 5KM M_5KM 1 - NIE
129 Grzegorz Przepióra Rożnowice 5KM M_5KM 1 - NIE
130 Patrycja Przybylska GORLICE 5KM K_5KM 1 - TAK
131 Dominik Przybyłowicz GORLICE 5KM M_5KM 1 GGB TAK
132 Aleksandra Radzik Wojnarowa 5KM K_5KM 1 AZS PWSZ Nowy Sącz NIE
133 Agata Rępalska Krościenko Wyżne 5KM K_5KM 1 - NIE
134 Mateusz Roman Dominikowice 5KM M_5KM 1 UKSJunior Siary NIE
135 Bogdan Roman Dominikowice 5KM M_5KM 1 UKSJunior Siary NIE
136 Dorota Różycka Jasło 5KM K_5KM 1 Nowy Styl Group Running Team NIE
137 Monika Rżany Mielec 5KM K_5KM 1 Zabiegani Mielec NIE
138 Jacek SERAFIN Rzeszów 5KM M_5KM 1 Rzeszów NIE
139 Michał Setlak GORLICE 5KM M_5KM 1 GGB/ AZS RZESZÓW UR TAK
140 Przemysław Słyś Krosno 5KM M_5KM 1 Jedlicze Team NIE
141 Maciej Smerecki Targowiska 5KM M_5KM 1 POSMAKUJ Run Team NIE
142 Paweł Sowa nowy sacz 5KM M_5KM 1 - NIE
143 Krzysztof Sporniak Targowiska 5KM M_5KM 1 - NIE
144 Przemysław Srebro Tarnów 5KM M_5KM 1 SIETAR NIE
145 Krzysztof Steć Ropica Polska 5KM M_5KM 1 MEDIATOR TAK
146 Mariusz STOPA Rzeszów 5KM M_5KM 1 Wojewódzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie NIE
147 Piotr Stróżyk Biecz 5KM M_5KM 1 - NIE
148 Ewa Stusowska Jasło 5KM K_5KM 1 - NIE
149 Zygmunt Sumiec Mielec 5KM M_5KM 1 Zabiegani Mielec NIE
150 Rafał Szewczyk Nowy Sącz 5KM M_5KM 1 Felek Nowy Sącz NIE
151 Robert Szmaciński Sękowa 5KM M_5KM 1 Zabiegani NIE
152 Jadwiga Szmist Szczepancowa 5KM K_5KM 1 KB.ATHLETIC ZRĘCIN NIE
153 Dariusz Szuba Przemyśl 5KM M_5KM 1 - NIE
154 Jakub Szurek Szymbark 5KM M_5KM 1 GORLICKA GRUPA BIEGOWA NIE
155 Aleksander Szurek Szymbark 5KM M_5KM 1 GORLICKA GRUPA BIEGOWA NIE
156 Grzegorz Szybisty Wrocanka 5KM M_5KM 1 KKB Mosir Krosno NIE
157 Agnieszka Świątek Świerzowa Polska 5KM K_5KM 1 KKB MOSIR KROSNO NIE
158 Bartłomiej Świerz Katowice 5KM M_5KM 1 GKS 1964 NIE
159 Zuzanna Terlecka Ustrzyki Dolne 5KM K_5KM 1 MKS HALICZ Ustrzyki Dolne NIE
160 Michał Tokarczyk Rytro 5KM M_5KM 1 MT-SPORT.PL NIE
161 Kamil Tokarski GORLICE 5KM M_5KM 1 - TAK
162 Monika Tokarz Wielogłowy 5KM K_5KM 1 - NIE
163 Evka Tóthová Rožňava 5KM K_5KM 1 MARAS team NIE
164 Paweł Truniarz Mielec 5KM M_5KM 1 Zabiegami Mielec NIE
165 Łukasz Trzepak Hańczowa 5KM M_5KM 1 - NIE
166 Nikos Tzikas Sękowa 5KM M_5KM 1 - NIE
167 Urszula Tzikas Sękowa 5KM K_5KM 1 - NIE
168 Edita Vrbiakova Košice 5KM K_5KM 1 Autoservis ERIKA NIE
169 Urszula Wacek GORLICE 5KM K_5KM 1 - TAK
170 Paweł Walczyk Dominikowice 5KM M_5KM 1 - NIE
171 Sławomir Warchoł Jasło 5KM M_5KM 1 - NIE
172 Franciszek Wasyl Kraków 5KM M_5KM 1 Tytus Team NIE
173 Anna Wilk Mielec 5KM K_5KM 1 ZABIEGANI MIELEC NIE
174 Krzysztof Wojsław Nowy Sącz 5KM M_5KM 1 PT NIE
175 Adrian Wojtas GORLICE 5KM M_5KM 1 Gorlicka Grupa Biegowa NIE
176 JANUSZ WOŹNIAK Skołyszyn 5KM M_5KM 1 PORMAT JEDLICZE BIEGA NIE
177 Artur Woźniak Dominikowice 5KM M_5KM 1 - NIE
178 Daniel Woźniak Dominikowice 5KM M_5KM 1 - NIE
179 Maria Wójcik Ropica Polska 5KM K_5KM 1 - NIE
180 Rafał WÓJCIKIEWICZ PRUSZKÓW 5KM M_5KM 1 Team EUROFIN/section Warsaw NIE
181 Marek Zajchowski Moderówka 5KM M_5KM 1 ULKS Technik Trzcinica NIE
182 Filip Zaręba Mielec 5KM M_5KM 1 Zabiegani Mielec NIE
183 Krzysztof Zdeb Wrocanka 5KM M_5KM 1 KKB Mosir Krosno NIE
184 Kamil Zelenák Košice 5KM M_5KM 1 Autoservis ERIKA NIE
185 Robert Zięba Bobowa 5KM M_5KM 1 Andrzej Tokarz Group NIE
186 Teofil Zima GORLICE 5KM M_5KM 1 - TAK
187 Paweł Zych Jasło 5KM M_5KM 1 - NIE
188 Patrycja Zych Jasło 5KM K_5KM 1 - NIE
189 Tomasz Żurek Wrocław 5KM M_5KM 1 Zurek team NIE
190 Magdalena Żurek Wrocław 5KM K_5KM 1 Zurek Team NIE
191 Dariusz Żytka Stróżówka 5KM M_5KM 1 - NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Miasta Gorlice
1 Marcin Balon Krosno 10KM M3 - VOLUME TRADING NIE
2 Barbara Balon Krosno 10KM K3 - Volume Trading NIE
3 Lubomir Bartuś Biecz 10KM M1 - - NIE
4 Wojciech Bętkowski Stróże 10KM M4 - Brygada Beskidów NIE
5 Dariusz Błażejowski Świerzowa Polska 10KM M2 - Nowy Styl Group Running Team NIE
6 Anna Bodziony niskowa 10KM K2 - Start Nowy Sącz/ Visegrad Maraton Rytro Szost Team NIE
7 János Bogár Fancsal 10KM M4 - Hegyalya 2050 NIE
8 Artur Borycki Dąbrowa Tarnowska 10KM M3 - DDC NIE
9 Konrad Bukowski Jaslo 10KM M2 - - NIE
10 JERZY CIELAK Paszczyna 10KM M4 - - NIE
11 Tomasz Ciuła Kraków 10KM M2 - Rebellion Of Free Runners NIE
12 Sylwester Dacyk Dąbrowa Górnicza 10KM M2 - Saint Gobain Squad NIE
13 Dmytro Didovodiuk Ivano Frankivsk 10KM M2 - Borys running club NIE
14 Bożena Fiałkowska Sosnowiec 10KM K3 - Harpagan Sosnowiec NIE
15 Paweł Gazda Zręcin 10KM M2 - - NIE
16 Piotr Główczyk Grybów 10KM M2 - - NIE
17 Renata Grzesik Rzeszów 10KM K1 - - NIE
18 Michał Grzesik Rzeszów 10KM M2 - - NIE
19 Wojciech Guzik Miejsce Piastowe 10KM M3 - - NIE
20 Michał Guzik Wrocanka 10KM M1 - - NIE
21 Barbara Habrat Krosno 10KM K1 - Akademia Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki NIE
22 Jerzy Haduch Pisarowce 10KM M5 - - NIE
23 Marcin Janur Nowy Sącz 10KM M1 - - NIE
24 Marcin Jasiński Nowy Sącz 10KM M3 - AZS PWSZ Nowy Sącz NIE
25 Justyna Jasłowska Jedlicze 10KM K2 - Posmakuj Run Team NIE
26 Mateusz Jemioło Mielec 10KM M1 - Zabiegani Mielec NIE
27 HRYHORII KHOMYCH luck 10KM M2 - LKB,,RUDNIK´´ NIE
28 Małgorzata Kmak Florynka 10KM K2 - - NIE
29 Jerzy Kopta Kraków 10KM M6 - Cwałujące Dziadki NIE
30 Janusz Kostka Szczepańcowa 10KM M4 - Posmakuj Run Team NIE
31 Dominik Kryca Wietrzychowice 10KM M2 - Team Kopeć NIE
32 Slawomir Krzak Tarnów 10KM M2 - - NIE
33 Beata Kumiega Krosno 10KM K3 - AZS PWSZ Krosno NIE
34 Tomasz Łeptuch Rzeszów 10KM M2 - Stalowowolski Klub Biegacza NIE
35 ANDRZEJ MAJCHROWICZ Krościenko Wyżne 10KM M3 - - NIE
36 Bogdan Malaga podegrodzie 10KM M3 - Malaga Team NIE
37 Marcin Marcisz Chełmiec 10KM M2 - - NIE
38 Paulina Mąka Złockie 10KM K1 - - NIE
39 Artur Mikruta Katowice 10KM M4 - - NIE
40 TOMASZ MILER Krynica Zdrój 10KM M3 - - NIE
41 Szczepan Moskała Grybów 10KM M1 - Geolida NIE
42 MARCIN NIŻNIK Miejsce Piastowe 10KM M3 - Nowy Styl Group Running Team NIE
43 Katarzyna Ochal Mielec 10KM K2 - Zabiegani Mielec NIE
44 Janusz Ogorzałek Kamionka Wielka 10KM M3 - MALAGA TEAM NIE
45 Janusz Ogorzałek Chełmiec 10KM M3 - Malaga Team NIE
46 RAFAŁ OPAŁKA Dukla 10KM M3 - MTB MOSIR DUKLA NIE
47 Robert Osika Jodłówka Tuchowska 10KM M4 - GKC Gorlice NIE
48 Cezary Osika Jodłówka Tuchowska 10KM M1 - - NIE
49 SERGII Panasiuk Kovel 10KM M3 - SK Kovel LKB Rudnik NIE
50 Marek Połowianiuk Warszawa 10KM M3 - - NIE
51 Maja Poźniak-Styczyńska Leśniowice 10KM K1 - DDC NIE
52 Marcin Prejznar Dukla 10KM M2 - MTB MOSiR Dukla NIE
53 Barbara Prymakowska Tarnów 10KM K5 - PTG SOKÓŁ TARNÓW NIE
54 RYSZARD PRZEPIÓRA GORLICE 10KM M3 - BIEGAM BO LUBIĘ TAK
55 Jan Rodzinka Zręcin 10KM M3 - - NIE
56 Wojciech Rostocki Stary Sącz 10KM M1 - SzostTeam/MS Ubezpieczenia NIE
57 Marta Rus Sławków 10KM K3 - Sławków NIE
58 Katarzyna Rutkowska Białystok 10KM K1 - Ks Podlasie Białystok NIE
59 Monika Rżany Mielec 10KM M3 - Zabiegani Mielec NIE
60 Anna Samborska Lipinki 10KM K3 - ULKS Lipinki NIE
61 Janusz Sanocki Moderówka 10KM M2 - Nowy Styl Group Running Team NIE
62 Robert Sarbowski Kargowa 10KM M2 - - NIE
63 Grzegorz Siembida Ulanów 10KM K3 - Stalowowolski Klub Biegacza NIE
64 Henryk Smagacz Stara Jastrząbka 10KM M5 - - NIE
65 Rafal Sokulski Szerzyny 10KM M3 - GAS "Rozwój" Szerzyny NIE
66 JERZY SOSKA Zakliczyn 10KM M4 - ZIELONKA NIE
67 VIKTOR STARODUBTSEV Lwiw 10KM M3 - JM DEMOLEX IPhone BARDEJOV NIE
68 Maria Szot Ujazd 10KM K3 - - NIE
69 Zbigniew Szpila Nowy Sącz 10KM M3 - Sądecka Grupa Biegowa NIE
70 Jerzy Szwast Dukla 10KM M3 - MOSiR Dukla NIE
71 Paweł Ślaski Strzyżów 10KM M6 - Team Biegowy Strzyżów NIE
72 Stanisław Tomasik Szymbark 10KM M2 - Gorlicka Grupa Biegowa NIE
73 Daniel Tutak Krosno 10KM M2 - - NIE
74 Waldemar Uliasz Jedlicze 10KM M3 - - NIE
75 Józef Urbański Krosno 10KM M5 - KKB Mosir Krosno NIE
76 Ildikó Varga Fancsal 10KM K4 - Hegyalya 2050 NIE
77 Ewa Wojciechowska Szymbark 10KM K3 - - NIE
78 Andrzej Wojtas GORLICE 10KM M2 - Gorlicka Grupa Biegowa TAK
79 Jacek Wójcik Gwoźnica Górna 10KM M3 - - NIE
80 Dominik Wróbel Jasło 10KM M3 - AZS PWSZ Krosno NIE
81 Michał Zawadzki Warszawa 10KM M2 - Ultramaraton Magurski NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Miasta Gorlice
1 Jakub Bartula Kołaczyce 5KM M_5KM - - NIE
2 Ilona Bieszczad Wojaszówka 5KM K_5KM - KKB MOSIR KROSNO NIE
3 Grzegorz Bodzioch GORLICE 5KM M_5KM - Gorlicka Grupa Biegowa TAK
4 Olesia Didovodiuk Ivano Frankivsk 5KM K_5KM - Borys running club NIE
5 Paweł Dobrzański Warszawa 5KM M_5KM - Posmakuj Run Team NIE
6 Kacper Dudczak Rytro 5KM M_5KM - UKS Ryter Rytro NIE
7 Kacper Dudczak Rytro 5KM M_5KM - UKS Ryter Rytro NIE
8 Mateusz Duran Ołpiny 5KM M_5KM - LKS OLSZYNKA OŁPINY NIE
9 Arkadiusz Dybaś Cieklin 5KM M_5KM - - NIE
10 Ryszard Fiega GORLICE 5KM M_5KM - Maraton Gorlice TAK
11 Kacper Frydrych Krosno 5KM M_5KM - - NIE
12 Andrzej Frydrych Krosno 5KM M_5KM - - NIE
13 Marcin Gancarski Frysztak 5KM M_5KM - Nowy Styl Group Running Team NIE
14 Grzegorz Głód Głowienka 5KM M_5KM - MTB MOSIR DUKLA NIE
15 Jan Gonzalez Jasiorkowski Korzenna 5KM M_5KM - - NIE
16 Anna Gruca GORLICE 5KM K_5KM - - TAK
17 Przemyslaw Gruca GORLICE 5KM M_5KM - - TAK
18 Mateusz Gurtman Nowy Sącz 5KM M_5KM - - NIE
19 Wacław Guzik Krosno 5KM M_5KM - kkb mosir krosno NIE
20 TOMASZ Józefczyk Krosno 5KM M_5KM - Posmakuj Run Team NIE
21 Karol Kaszany Ustrzyki Dolne 5KM M_5KM - MKS Halicz Ustrzyki Dolne NIE
22 HRYHORII KHOMYCH luck 5KM M_5KM - LKB,,RUDNIK´´ NIE
23 Kostiantyn Koliada Lwow 5KM M_5KM - Lwow NIE
24 Katarzyna Konik Ustrzyki Dolne 5KM K_5KM - Bieszczadzki Klub Nordic Walking NIE
25 Grzegorz KOSTYCZ Teodorówka 5KM M_5KM - - NIE
26 Małgorzata Krawczyk Żeglce 5KM K_5KM - - NIE
27 Krzysztof Krawczyk Żeglce 5KM M_5KM - - NIE
28 Grzegorz Krzeszowski GORLICE 5KM M_5KM - - TAK
29 Agnieszka Kukla GORLICE 5KM K_5KM - - TAK
30 Krystian Kurzydło Markowce 5KM M_5KM - TG Sokół Sanok NIE
31 Sylwester Lepiarz WRONÓW 5KM M_5KM - LKB RUDNIK NIE
32 Wiktor Majchrowicz Rogi 5KM M_5KM - TS Beskidy NIE
33 Barbara Malaga podegrodzie 5KM K_5KM - MALAGA TEAM NIE
34 Mirosław Mika Krosno 5KM M_5KM - - NIE
35 Józef Mikołajczyk Cieklin 5KM M_5KM - - NIE
36 Adam Mikulski Zagórzany 5KM M_5KM - a NIE
37 Katarzyna Ortyl Mielec 5KM K_5KM - Zabiegani Mielec NIE
38 Paweł Osikowicz GORLICE 5KM M_5KM - - TAK
39 Patryk Osikowicz GORLICE 5KM M_5KM - - TAK
40 Agnieszka Pasieka Krosno 5KM K_5KM - Nordzik team NIE
41 Robert Patroński Warszawa 5KM M_5KM - Robinson z wyboru ;-) NIE
42 Małgorzata Rogozińska Biecz 5KM K_5KM - BiegamBoLubię NIE
43 Martyna Roś Kołaczyce 5KM K_5KM - ULKS Technik Trzcinica NIE
44 Jolanta Rusek Mielec 5KM K_5KM - Zabiegani Mielec NIE
45 Dominik Sarnowski Kobylanka 5KM M_5KM - - NIE
46 Radosław Sidor WIDACZ 5KM M_5KM - Posmakuj Run Team NIE
47 Michal Siwek GORLICE 5KM M_5KM - - TAK
48 Agata Skolimowska Dukla 5KM K_5KM - - NIE
49 Daniel Słowik Żabno 5KM M_5KM - Gang pozytywnych Masterków NIE
50 Andrzej Starżyński Klementowice 5KM M_5KM - Centrum Eksportu Klementynka UMCS Lublin NIE
51 Róża Stój Harklowa 5KM K_5KM - - NIE
52 Paulina Szurek Moderówka 5KM K_5KM - - NIE
53 Olaf Szwast Dukla 5KM M_5KM - MOSiR Dukla NIE
54 Gabor Tęcza Rzeszów 5KM M_5KM - Zrzeszeni Rzeszów NIE
55 Łukasz Trzaskoś Lipnica Dolna 5KM M_5KM - - NIE
56 Karol Winiarski Żeglce 5KM M_5KM - Błękitni Żeglce NIE
57 Katarzyna Wiśniewska Warszawa 5KM K_5KM - Indywidualistka NIE
58 Stanisław Wysowski Ptaszkowa 5KM M_5KM - Wykończenia wnętrz +48577318707 NIE
59 Krzysztof Zagórski GORLICE 5KM M_5KM - Maraton Gorlice TAK


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K_5KM 72
K1 10
K2 11
K3 21
K4 6
K5 2
M_5KM 178
M1 38
M2 61
M3 62
M4 26
M5 20
M6 5
Kobiety 122
Mężczyźni 390
Wszyscy 512