Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna Szkoła młodzika Podaj nazwę szkoły Mieszkaniec Gminy Osieczna
1 Marek JAKUBOWSKI Leszno MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE DOTYCZY - NIE
2 Waldemar Łukaszkiewicz Starkowo MINI 1 Orzeł Lipno NIE DOTYCZY - NIE
3 Jerzy Nogała Leszno MINI 1 METABO TORA BIKE NIE DOTYCZY - NIE
4 Jędrzej Quoos Leszno MINI - Werner Kenkel Sport Team NIE DOTYCZY - NIE
5 Janusz Tumiłowicz Góra MEGA 1 DGR RACING TEAM NIE DOTYCZY - NIE
6 MARCIN MOSTOWSKI Kościan MINI - REAL 64-STO NIE DOTYCZY - NIE
7 Mikolaj KONIECZNY LIPNO MEGA - TEAM HUROM NIE DOTYCZY - NIE
8 piotr janus Leszno MINI - Pozytywnie zakręceni leszno NIE DOTYCZY - NIE
9 Dariusz Walczak Leszno MINI 1 Pozytywnie Zakręceni NIE DOTYCZY - NIE
10 BERNARD MATUSZAK Śmigiel MEGA - ŚTC ŚMIGIEL NIE DOTYCZY - NIE
11 Robert Syc Leszno MEGA - REAL 64-sto NIE DOTYCZY - NIE
12 Robert Świętek sława MINI 1 Kołownik Włoszakowice NIE DOTYCZY - NIE
13 Szymon Nowaczyk Leszno MINI - STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE DOTYCZY - NIE
14 IRENEUSZ LUBIATOWSKI Gubin MINI 1 BIKE BROTHERS GIANT GUBIN NIE DOTYCZY - NIE
15 Dominik Frąckowiak Nietążkowo MINI 1 Orzeł Lipno NIE DOTYCZY - NIE
16 ZUZANNA OLEJNICZAK Gostyń JUNIOR 1 KKS GOSTYŃ NIE DOTYCZY - NIE
17 Arek Kaczmarek Strzyżewice MINI - GALIBIER BIKEFUN TEAM NIE DOTYCZY - NIE
18 Krzysztof Krówczyński Leszno MINI - Werner Kenkel Sport Team NIE DOTYCZY - NIE
19 Adam Kędzia Śmigiel MEGA - StrefaSportu.MW.Invest.Group NIE DOTYCZY - NIE
20 ANDRZEJ SKORUPSKI Kąkolewo MINI 1 SMIGŁO OSIECZNA NIE DOTYCZY - TAK
21 Marek Wawrowski Leszno MINI 1 Spinko Leszno NIE DOTYCZY - NIE
22 daniel świątkowski Głogów MEGA - tc chrobry betron głogów NIE DOTYCZY - NIE
23 Waldemar Gebel Śrem MINI 1 Kolarze Śrem NIE DOTYCZY - NIE
24 Mikołaj Kowalczyk LIPNO MEGA - STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE DOTYCZY - NIE
25 Zdzisław Wasiołka Leszno MINI 1 Spinko Leszno NIE DOTYCZY - NIE
26 Przemysław Papież Leszno MINI - STREFASPORTU.PL MW-INVEST NIE DOTYCZY - NIE
27 Robert Matuszak rawicz MEGA 1 RSC Bike Rawicz NIE DOTYCZY - NIE
28 Franciszek Komolka Święciechowa MINI 1 Brzechwa team NIE DOTYCZY - NIE
29 Michał Stachowski Leszno MEGA - REAL 64-sto NIE DOTYCZY - NIE
30 łukasz mularczyk rawicz MEGA 1 DGR RACING TEAM NIE DOTYCZY - NIE
31 Tomasz Ratajczak Leszno MINI 1 METABO TORA BIKE NIE DOTYCZY - NIE
32 MARTYNA SZUDRA Leszno MINI 1 LKS SZAWER LESZNO NIE DOTYCZY - NIE
33 Mikołaj Poloch Bukówiec Górny MEGA 1 Kołownik Włoszakowice NIE DOTYCZY - NIE
34 BARTOSZ ROKOSIEWICZ dobramyśl MEGA 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE DOTYCZY - TAK
35 Krzysztof Skorliński Leszno MINI - LKK TEAM NIE DOTYCZY - NIE
36 Waldemar Jendrzejczak Leszno MINI - Spinko Leszno NIE DOTYCZY - NIE
37 Maciej Wawrzyniak RYDZYNA MINI - R-TEAM RYDZYNA NIE DOTYCZY - NIE
38 Przemysław Szłapka Karolewko MINI 1 R-TEAM RYDZYNA NIE DOTYCZY - NIE
39 Marcin Nowak Leszno MINI 1 R-TEAM RYDZYNA NIE DOTYCZY - NIE
40 Jakub BANASZKIEWICZ GRONÓWKO MŁODZIK 1 KKS Gostyń SP 12 LESZNO - NIE
41 Marcin Nowak Śmigiel MINI 1 Orzeł Lipno NIE DOTYCZY - NIE
42 PAWEŁ NAPIERAŁA Leszno MINI 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE DOTYCZY - NIE
43 Janusz Majchrzak Luboń MINI 1 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team NIE DOTYCZY - NIE
44 Jakub Mądry Kąkolewo MINI - REAL 64-sto NIE DOTYCZY - TAK
45 Mariusz Chyła Kąkolewo MEGA - REAL 64-sto NIE DOTYCZY - TAK
46 jarosław rokosiewicz dobramyśl MINI 1 Śmigło Osieczna NIE DOTYCZY - TAK
47 MICHAŁ KOWALEWSKI Leszno MINI 1 Spinko Leszno NIE DOTYCZY - NIE
48 Dawid Kowalczyk Leszno MINI - REAL 64-sto NIE DOTYCZY - NIE
49 Renata Głód Leszno MINI - STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE DOTYCZY - NIE
50 Arkadiusz TIETZ Leszno MEGA 1 LKK TEAM NIE DOTYCZY - NIE
51 Grzegorz Napierała Bolechówko MINI 1 RYBCZYNSKI-BIKES Remmers TP-Link Team NIE DOTYCZY - NIE
52 ANDRZEJ MATYLEK Głogów MEGA 1 MTB G-TEAM NIE DOTYCZY - NIE
53 Paweł Kołosionek Leszno MINI 1 r-team rydzyna NIE DOTYCZY - NIE
54 Tomasz Tęgi Leszno MEGA - REAL 64-STO NIE DOTYCZY - NIE
55 Waldemar Kajoch Leszno MINI - Galibier Bikefun Team NIE DOTYCZY - NIE
56 Aleksander Khitrykau Bucz MEGA 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE DOTYCZY - NIE
57 ROMAN Lutostański Leszno MINI 1 Brzechwa Team NIE DOTYCZY - NIE
58 BARTOSZ KRYSMAN Kościan MEGA - KROSS EURO-ROWER.PL NIE DOTYCZY - NIE
59 Patryk Nowak Koscian MINI - ŚTC Śmigiel NIE DOTYCZY - NIE
60 DARIUSZ ŁABIAK rawicz MEGA 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE DOTYCZY - NIE
61 Marcin Mikolajczak Bojanowo MINI - 4 EVER BIKE NIE DOTYCZY - NIE
62 Damian Ratajczak Dolsk MINI 1 ANP TEAM Dolsk NIE DOTYCZY - NIE
63 Mariusz Majchrzak Leszno MINI 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE DOTYCZY - NIE
64 Dariusz Ratajczak Dolsk MŁODZIK 1 ANP TEAM DOLSK NIE DOTYCZY - NIE
65 Andrzej Ratajczak Dolsk MINI 1 ANP TEAM Dolsk NIE DOTYCZY - NIE
66 Piotr Mulczyński Śmigiel MINI - ŚTC ŚMIGIEL NIE DOTYCZY - NIE
67 Paweł Samol Włoszakowice MINI 1 Parkiety-Samol NIE DOTYCZY - NIE
68 Jacek Nowak Leszno MINI 1 R-TEAM RYDZYNA NIE DOTYCZY - NIE
69 Krzysztof Wisniewski Leszno MINI - Ambit Racing Team NIE DOTYCZY - NIE
70 Aleksander Jęsiek Leszno MINI 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE DOTYCZY - NIE
71 KAROL KRÓLIKOWSKI Leszno MINI 1 Companeros NIE DOTYCZY - NIE
72 Daniel Huzar Włodków Górny MEGA - DGR RACING TEAM SP 1 GORA - NIE
73 Adam Wiśniewski Leszno MINI - AMBIT RACING TEAM NIE DOTYCZY - NIE
74 DOMINIK KACZMAREK Włoszakowice MINI 1 Galibier Bikefun Team NIE DOTYCZY - NIE
75 Mirosław Kajoch Leszno MINI - Galibier Bikefun Team NIE DOTYCZY - NIE
76 Krzysztof Hetnar Wrocław MEGA - OŚ RACING Team NIE DOTYCZY - NIE
77 ŁUKASZ STAWIŃSKI Kąkolewo MINI 1 śmigło osieczna NIE DOTYCZY - TAK
78 Kacper Bartkowiak Kąkolewo JUNIOR - REAL 64-sto NIE DOTYCZY - TAK
79 Grzegorz Brzechwa Strzyżewice MINI 1 BRZECHWA TEAM NIE DOTYCZY - NIE
80 Krzysztof Łuczak Leszno MEGA 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE DOTYCZY - NIE
81 Rafał DZIEDZIC Polkowice MINI - BUDSTYL NIE DOTYCZY - NIE
82 Przemysław Dudziak Leszno MEGA 1 LKK TEAM NIE DOTYCZY - NIE
83 Kacper Fiszer łoniewo MINI - REAL 64-sto NIE DOTYCZY - TAK
84 Karol Cieśliński Leszno MINI 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE DOTYCZY - NIE
85 Łukasz Ratajczak Leszno MINI 1 4 EVER BIKE NIE DOTYCZY - NIE
86 Jarosław Gąsior Leszno MINI - SpeedBike Leszno NIE DOTYCZY - NIE
87 Roman Szczepaniak Leszno MEGA 1 LKK TEAM NIE DOTYCZY - NIE
88 Marek Karolczak Gostyń MINI 1 Gostyń NIE DOTYCZY - NIE
89 Agnieszka Nowak Śmigiel MINI 1 Orzeł Lipno NIE DOTYCZY - NIE
90 Mateusz Rek dobramyśl MINI - - NIE DOTYCZY - TAK
91 Wacław Florczyk Modrzyca MINI 1 - NIE DOTYCZY - NIE
92 Krzysztof Wójt Leszno MINI 1 Spinko Leszno NIE DOTYCZY - NIE
93 Dominik Łakomy Kościan MINI 1 Spinko Leszno NIE DOTYCZY - NIE
94 Tomasz Kramer Leszno MINI - Companeros NIE DOTYCZY - NIE
95 Adam Dudziak Leszno MINI 1 - NIE DOTYCZY - NIE
96 Anna Ratajczak Dolsk MŁODZIK 1 ANP TEAM DOLSK NIE DOTYCZY - NIE
97 Marcin Jarek Leszno MEGA 1 Strefasportu.pl MW Invest NIE DOTYCZY - NIE
98 Jerzy Nowak Leszno MEGA 1 LKK TEAM NIE DOTYCZY - NIE
99 Grzegorz Mikołajczak Tworzanice MINI - 4 EVER BIKE NIE DOTYCZY - NIE
100 MICHAŁ KIAŁKA rawicz MINI 1 Klub mojej żony Basi NIE DOTYCZY - NIE
101 Anna Lipowa Krzycko Wielkie MINI 1 Kołownik Włoszakowice NIE DOTYCZY - NIE
102 Łukasz Lewandowski Leszno MINI 1 MORO Team NIE DOTYCZY - NIE
103 ROBERT SAMOLĄG Leszno MINI 1 COMPANEROS NIE DOTYCZY - NIE
104 Zdzisław Binkowski Śrem MINI 1 BRZECHWA TEAM NIE DOTYCZY - NIE
105 Łukasz Napierała Bolechówko MINI 1 Goggle Pro Active Eyewear NIE DOTYCZY - NIE
106 Michał Józefiak Leszno MINI - Ambit Racing Team NIE DOTYCZY - NIE
107 DAWID SZUDRA Leszno MŁODZIK 1 LKS SZAWER LESZNO SP 7 LESZNO - NIE
108 Krystian Mróz Leszno MINI - 4 EVER BIKE NIE DOTYCZY - NIE
109 Tomasz Sobczak Leszno MINI 1 MORO Team NIE DOTYCZY - NIE
110 KRZYSZTOF PATERKA Leszno MEGA 1 LKK TEAM NIE DOTYCZY - NIE
111 Kamil Gromnicki Żary MEGA - VYTYV Wheels NIE DOTYCZY - NIE
112 Damian Miela Wrocław MEGA - STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE DOTYCZY - NIE
113 Kinga MOCEK Leszno MEGA 1 Fotografia MM-FOTO.eu NIE DOTYCZY - NIE
114 Michał Nochowski Gostyń MEGA - KD7W NIE DOTYCZY - NIE
115 Czesław Seraszek Koźmin Wielkopolski MINI 1 AGK-Koźmin Wlkp. NIE DOTYCZY - NIE
116 Filip Sobczak Leszno JUNIOR 1 MORO Team NIE DOTYCZY - NIE
117 Tomasz Leciejewski Święciechowa MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE DOTYCZY - NIE
118 Marek Mierzwiczak Oborniki MINI 1 Goggle Pro Active Eyewear NIE DOTYCZY - NIE
119 Mariusz Cińcio Leszno MINI 1 Galibier Bikefun Team NIE DOTYCZY - NIE
120 Andrzej Pacanowski Leszno MINI - MORO Team NIE DOTYCZY - NIE
121 Przemek Kozowski RYDZYNA JUNIOR 1 R-TEAM RYDZYNA NIE DOTYCZY - NIE
122 Krzysztof Majewski Stara Góra MINI 1 DGR RACING TEAM NIE DOTYCZY - NIE
123 Bartosz Wujczak Leszno MEGA - REAL 64-sto NIE DOTYCZY - NIE
124 KACPER JABŁOŃSKI rawicz MINI 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE DOTYCZY - NIE
125 Amadeusz Wróblewski Sądzia MŁODZIK 1 Kołownik Włoszakowice SP KRZYCKO WIELKIE - NIE
126 Filip Zinowiew Dąbcze JUNIOR - REAL 64-sto NIE DOTYCZY - NIE
127 Przemysław Biernat Leszno MINI 1 REAL LESZNO NIE DOTYCZY - NIE
128 Grzegorz Karg Turew MINI 1 QUESTY NIE DOTYCZY - NIE
129 Karol Rychlik Leszno MINI 1 4 EVER BIKE NIE DOTYCZY - NIE
130 Bartosz Foltyn Poznań MEGA 1 MRÓZROWERY TEAM NIE DOTYCZY - NIE
131 Błażej Kutrowski Leszno MINI 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE DOTYCZY - NIE
132 Krystian Schiller Śmigiel MINI 1 Orzeł Lipno NIE DOTYCZY - NIE
133 Artur Selbirak Krotoszyn MINI - AA NIE DOTYCZY - NIE
134 Mirosław MATUSZEWSKI Wilkowice MEGA 1 Astromal NIE DOTYCZY - NIE
135 Grzegorz Bryl Gostyń MINI 1 ALFAPANEL MTB TEAM NIE DOTYCZY - NIE
136 Joanna Bryl Gostyń MINI - ALFAPANEL MTB TEAM NIE DOTYCZY - NIE
137 Dawid Głód Leszno MINI - MRÓZROWERY TEAM NIE DOTYCZY - NIE
138 Arkadiusz Czajka Koźmin Wielkopolski MINI - Trans-Auto NIE DOTYCZY - NIE
139 Eryk Stróżycki Leszno JUNIOR 1 Metabo Tora bike NIE DOTYCZY - NIE
140 Alina Selbirak Krotoszyn MINI - AA NIE DOTYCZY - NIE
141 Tomasz Bartkowiak Rawicz- Masłowo MEGA - DGR RACING TEAM NIE DOTYCZY - NIE
142 Piotr Sikora Kiełczewo MINI 1 4 EVER BIKE NIE DOTYCZY - NIE
143 zbigniew kaźmierczak Leszno MINI 1 LKK NIE DOTYCZY - NIE
144 Malwina Kusz Prezmęt JUNIOR 1 Orzeł Lipno NIE DOTYCZY - NIE
145 Jan Schulz Osieczna JUNIOR - REAL 64-STO NIE DOTYCZY - TAK
146 Daniel SCIERNICKI Radwanice MEGA - AKTIV TEAM BEZ BALASTU NIE DOTYCZY - NIE
147 Maksymilian Biernat Leszno MŁODZIK 1 REAL 64-STO SP 5 LESZNO - NIE
148 Tomasz Naryniecki Wrocław MINI 1 - NIE DOTYCZY - NIE
149 Piotr Malak Leszno MINI - Werner Kenkel Sport Team NIE DOTYCZY - NIE
150 Iwona Chyła Leszno MINI - REAL 64 - STO NIE DOTYCZY - NIE
151 Mikołaj Skorupiński Leszno MŁODZIK 1 KKS Gostyń SP 13 LESZNO - NIE
152 Waldemar Przybylski Śrem MINI 1 ANP TEAM DOLSK NIE DOTYCZY - NIE
153 Mateusz Górski Kościan MEGA 1 - NIE DOTYCZY - NIE
154 Dawid Tomaszewski Śmigiel MEGA 1 QBIAK Transport Team NIE DOTYCZY - NIE
155 Konrad Chudak Nietążkowo MEGA - ŚTC Śmigiel NIE DOTYCZY - NIE
156 Tomasz Adamczewski Popowo Stare MINI 1 Orzeł Lipno NIE DOTYCZY - NIE
157 Patrycja Langner Stare Bojanowo MINI - ŚTC ŚMIGIEL NIE DOTYCZY - NIE
158 Tomasz Skrzypczak Gostyń MINI 1 ALFAPANEL MTB TEAM NIE DOTYCZY - NIE
159 Julia BOROWSKA Kąty MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE DOTYCZY - TAK
160 Patryk Krzyżyński RYDZYNA JUNIOR - Real 64-sto NIE DOTYCZY - NIE
161 Wojciech Skorupinski Świętno MINI 1 Orzeł Lipno NIE DOTYCZY - NIE
162 Bartosz Kozak Śmigiel MINI 1 Orzeł Lipno NIE DOTYCZY - NIE
163 Marta Halczyn Leszno MINI - LKK TEAM - JUNIOR NIE DOTYCZY - NIE
164 Damian Śliwczyński Śmigiel MINI 1 Kolarski Śmigiel NIE DOTYCZY - NIE
165 Wiktor Staniewski GRONÓWKO MŁODZIK 1 REAL 64-sto SP 5 LESZNO - NIE
166 Bartosz Drożdżyński Leszno MŁODZIK - REAL 64-STO SP 7 LESZNO - NIE
167 Jakub Klimpel Kąkolewo MŁODZIK - REAL 64-sto SP KAKOLEWO - TAK
168 Wojciech Jurewicz Góra MINI 1 DGR RACING TEAM NIE DOTYCZY - NIE
169 Arkadiusz Broda Luboń MINI 1 Rooweromania Team Poznań NIE DOTYCZY - NIE
170 Rajmund Dudziak Poznań MINI 1 Ziołolek Team Poznań NIE DOTYCZY - NIE
171 Krystian Nieć Sady MINI 1 - NIE DOTYCZY - NIE
172 Bartłomiej Spychała Nietążkowo MINI - ŚTC ŚMIGIEL NIE DOTYCZY - NIE
173 Maciej Kłoczaniuk Zielona Góra MINI 1 UKS Peleton Nowa Sól NIE DOTYCZY - NIE
174 Jakub Chudak Smolno MŁODZIK - ŚTC Śmigiel NIE DOTYCZY - NIE
175 Agata Kurkiewicz Poznań MEGA 1 - NIE DOTYCZY - NIE
176 Jarosław Kurkiewicz Poznań MEGA 1 - NIE DOTYCZY - NIE
177 Tomasz Maćkowiak Leszno JUNIOR 1 LKS Szawer Leszno NIE DOTYCZY - NIE
178 Tomasz Sorbian Wrocław MEGA - Strefasportu.pl MW Invest NIE DOTYCZY - NIE
179 Filip Krysztof Koszanowo MŁODZIK - ŚTC ŚMIGIEL SP SMIGIEL - NIE
180 Mateusz Matuszewski Leszno MINI 1 METABO TORA BIKE NIE DOTYCZY - NIE
181 Szymon Gerszendorf Leszno MŁODZIK - - SP 9 LESZNO - NIE
182 Dawid Marcinkowski LIPNO MINI 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE DOTYCZY - NIE
183 Dominik Łagoda Kąkolewo MINI 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE DOTYCZY - TAK
184 Bartosz Bednarczyk Śmigiel MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE DOTYCZY - NIE
185 Mateusz Mróz czapury MINI - Galibier Bikefun Team NIE DOTYCZY - NIE
186 Piotr Stachowiak Suchy Las MEGA 1 Torpol Racing Team NIE DOTYCZY - NIE
187 Leszek Dudka Leszno MINI 1 Galibier Bikefun Team NIE DOTYCZY - NIE
188 Slawek Kasprzyk LIPNO MINI 1 Orzel Lipno NIE DOTYCZY - NIE
189 Sławek Kozowski RYDZYNA MINI 1 R-TEAM RYDZYNA NIE DOTYCZY - NIE
190 KAZIMIERZ DUSZYŃSKI Wolibórz MEGA 1 - NIE DOTYCZY - NIE
191 Dawid Kubera Osieczna MINI 1 Czarny Kruk NIE DOTYCZY - TAK
192 Alicja Węgierska Nowa Wieś MŁODZIK - ŚTC ŚMIGIEL SP SMIGIEL - NIE
193 Adam Firlej Śmigiel MŁODZIK - ŚTC Śmigiel SP SMIGIEL - NIE
194 Bartłomiej Komar Kargowa MŁODZIK - Akademia Kolarska Zbąszynek NIE DOTYCZY - NIE
195 Marcin Matuszewski Wilkowice MEGA 1 4 EVER BIKE NIE DOTYCZY - NIE
196 Zbigniew Rozwalka GONIEMBICE MINI 1 Galibier bikefun team NIE DOTYCZY - NIE
197 Julia Skorupińska Żegrówko MINI 1 Orzeł Lipno NIE DOTYCZY - NIE
198 Marcin Matuszczak Koszanowo MŁODZIK - ŚTC SP SMIGIEL - NIE
199 Julia Pieprzyk Leszno MŁODZIK - LKS SZAWER LESZNO NIE DOTYCZY - NIE
200 Maja KRYSMAN Kościan MŁODZIK - KROSS EURO-ROWER.PL SP KOSCIAN - NIE
201 Przemysław Chudzicki Fałkowo MEGA 1 Torpol Racing Team NIE DOTYCZY - NIE
202 Jan Kot Bukówiec Górny MINI 1 TG.Sokół Bukówiec Górny NIE DOTYCZY - NIE
203 Justyna Skorupinska Świętno MINI 1 Orzeł Lipno NIE DOTYCZY - NIE
204 Mateusz ANDRZEJCZAK dobramyśl MINI 1 ZENDER NIE DOTYCZY - TAK
205 Kamil Szeląg RYDZYNA MINI 1 - NIE DOTYCZY - NIE
206 Sławomir Pytlak Poznań MEGA 1 - NIE DOTYCZY - NIE
207 Dariusz Stankowiak Leszno MINI - Brak NIE DOTYCZY - NIE
208 Leszek Wuziak Poznan MEGA - ŻTC ŻYCHLIN SKINLINE SPORTSWEAR NIE DOTYCZY - NIE
209 Michal Malina Gorzów Wlkp. MEGA - - NIE DOTYCZY - NIE
210 Jakub Borowiak Ostrów Wielkopolski MEGA - OTR Interkol NIE DOTYCZY - NIE
211 Hieronim Majewski Osieczna MEGA 1 - NIE DOTYCZY - TAK
212 Kamil Maćkowiak Osieczna JUNIOR - - NIE DOTYCZY - TAK
213 KONRAD CHOCIANOWSKI Góra JUNIOR 1 FWS BIKE TEAM SP 1 GORA - NIE
214 Stanislaw KASOWSKI Wężyska MEGA - TEAM Międzyrzecz NIE DOTYCZY - NIE
215 Adrian Gorwa Góra MŁODZIK 1 MKS Polkowice SP 1 GORA - NIE
216 Ireneusz Zieliński Leszni MINI 1 - NIE DOTYCZY - NIE
217 Daniel FENGLER Lubin MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE DOTYCZY - NIE
218 Mikołaj Urbaniak jerka MEGA 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE DOTYCZY - NIE
219 Paweł Zjeżdżałka Leszno MINI 1 - NIE DOTYCZY - NIE
220 Magdalena Kruk Kluczewo MEGA 1 STREFASPORTU.PL MW INWEST NIE DOTYCZY - NIE
221 Jan Jankowiak rawicz MINI - Enigma Rawicz NIE DOTYCZY - NIE
222 Przemysław Skotarek rawicz MINI - Enigma Rawicz NIE DOTYCZY - NIE
223 Łukasz Wojtkowiak Osieczna MINI 1 - NIE DOTYCZY - TAK
224 Marta Kaczmarek RYDZYNA MINI 1 R-Team NIE DOTYCZY - NIE
225 Paweł Laskowski Leszno MINI 1 Smektała Sp. z o.o. NIE DOTYCZY - NIE
226 Bogumiła Walkowiak Luboń MINI 1 - NIE DOTYCZY - NIE
227 Paweł Rzymiański Cerkiwica MEGA 1 - NIE DOTYCZY - NIE
228 Łukasz Pożarlik RYDZYNA MINI - - NIE DOTYCZY - NIE
229 MARCEL Kozyczak Leszno MŁODZIK - Leszno SP 5 LESZNO - NIE
230 Grzegorz Czarnecki Święciechowa MINI - - NIE DOTYCZY - NIE
231 Edward Radke Włoszakowice MINI - Kołownik Włoszakowice NIE DOTYCZY - NIE
232 Artur Adamczak Stęszew MEGA - - NIE DOTYCZY - NIE
233 Marcin LATOSZEK Legnica MEGA 1 Lkk Wulkan ccc NIE DOTYCZY - NIE
234 Kacper Mizuro Leszno MŁODZIK - Real-64 sto SP 7 LESZNO - NIE
235 Dominika Zaczyńska Plewiska MINI - Torpol Racing Team NIE DOTYCZY - NIE
236 Szymon Krawczyk jarocin MEGA - Voster ATS Team NIE DOTYCZY - NIE
237 Jakub Kaczmarek Kalisz MEGA - Team Hurom NIE DOTYCZY - NIE
238 Marcin Karbowy Poznań MEGA - Guidon Chalettois NIE DOTYCZY - NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 23
Mężczyźni 215
Wszyscy 238