Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Pracownik LW Bogdanka oraz spółek Emeryt LW Bogdanka oraz spółek Uczeń Technikum Górniczego w Łęcznej
1 Jerzy Ambrozik Włodawa M4 1 - NIE NIE NIE
2 Kamil Banaśkiewicz Lublin M2 1 Cisowianka Team PL NIE NIE NIE
3 Dorota Bańcerowska Lublin K3 1 Lublin Biega NIE NIE NIE
4 Agata Baranowska Lublin K2 1 Lublin Biega NIE NIE NIE
5 TADEUSZ BEDNARZAK SIEDLCE M5 1 Yulo Run Team SIEDLCE NIE NIE NIE
6 Dariusz Białas Frampol M4 1 - NIE NIE NIE
7 Michał Biały Kraśnik M1 1 SKB Kraśnik NIE NIE NIE
8 Piotr Biały Kraśnik M4 1 SKB Kraśnik NIE NIE NIE
9 Mirosław Biały Ziółków M3 1 Mirek NIE TAK NIE
10 Łukasz Bucior Franciszków M1 1 NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA NIE NIE NIE
11 Krzysztof Buławski Puchaczów M4 1 - NIE TAK NIE
12 Marek Chadaj Adamów M4 1 KB V-MAX ADAMÓW NIE NIE NIE
13 Paweł Chochowski Ludwin - Kolonia M1 1 - TAK NIE NIE
14 Emil Chodowiec NURZEC-STACJA M2 1 - NIE NIE NIE
15 Agnieszka CHOMA Janowica K3 1 Wolność-Endorfin NIE NIE NIE
16 Tomasz Chwedyna Radzyń Podlaski M3 1 AGROTEX LKS MILANÓW NIE NIE NIE
17 Mirosław Chwil Fajsławice M3 1 - NIE NIE NIE
18 Paweł Ciechanowicz Puławy M2 1 Multimedia Runners Puławy NIE NIE NIE
19 Paweł Ciotucha Końskowola M2 1 Multimedia Runners Puławy NIE NIE NIE
20 Wojciech Ciupa Puławy M3 1 - NIE NIE NIE
21 ADRIAN CYTAWA Łęczna M1 1 Łęczna Biega NIE NIE NIE
22 Ireneusz Czekierda Chełm M4 1 Borek Chełm Biega NIE NIE NIE
23 Hubert Ćwik Zamość M3 1 Agros Zamość NIE NIE NIE
24 Marek Danił Lubartów M3 1 - NIE NIE NIE
25 Wojciech Deleżuch Niemce M3 1 - NIE NIE NIE
26 Robert Dobromilski Zamość M3 1 RGB CYKU PYKU NIE NIE NIE
27 Piotr Dobrowolski Lublin M3 1 2LBOT NIE NIE NIE
28 Arkadiusz Drzazga Wierzbica- Osiedle M2 1 - NIE NIE NIE
29 Wioletta Drzazga Wierzbica- Osiedle K2 1 Biegamy dzisiaj? NIE NIE NIE
30 Sylwester DUDEK rudnik M4 1 LKB RUDNIK NIE NIE NIE
31 Małgorzata Dudzik Kamionka K2 1 - NIE NIE NIE
32 Paweł Dylewski Łęczna M3 1 Łęczna Biega TAK NIE NIE
33 Michał Fila Lublin M2 1 - TAK NIE NIE
34 Grażyna Firek Zamość K3 1 RGB Cyku Pyku NIE NIE NIE
35 Ula Foltyn LUDWIN K3 1 Łęczna Biega NIE NIE NIE
36 Patryk Furmanik Świerże M1 1 Granica Dorohusk NIE NIE NIE
37 Ewa Furmanik Świerże K3 1 Chełm biega NIE NIE NIE
38 Marcin Górski Chełm M3 1 - NIE NIE NIE
39 WALENTY GRYCIUK NURZEC-STACJA M3 1 - NIE NIE NIE
40 Michał Grzesiuk Łęczna M3 1 Łęczna Biega NIE NIE NIE
41 Bogumił Haponiuk Chelm M2 1 Chełm Biega NIE NIE NIE
42 Monika Hejduk Lublin K3 1 Lublin Biega NIE NIE NIE
43 Marek Heniborg Dorohusk M2 1 - NIE NIE NIE
44 Jerzy Hiller Lublin M6 1 Lubelska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
45 Mateusz Huk Chełm M1 1 Dzikusy w natarciu TAK NIE NIE
46 ŁUKASZ IWANICKI Lublin M2 1 LUBELSKI WĘGIEL "Bogdanka" TAK NIE NIE
47 WŁADYSŁAW IWANICKI Łęczna M4 1 LW.Bogdanka NIE TAK NIE
48 Marek Jabłoński Niemce M1 1 PGB Sportowa Paczka NIE NIE NIE
49 Sylwia Jakóbczyk Lublin K3 1 - NIE NIE NIE
50 Aleksandra Jakubczak Zamość K2 1 - NIE NIE NIE
51 Piotr Janiuk Chełm M3 1 Chełm Biega NIE NIE NIE
52 Tomasz Janowski Łęczna M2 1 Korporacja Gwarecka S.A. TAK NIE NIE
53 Paweł Janowski Turowola Kolonia M2 1 Łęczna Biega TAK NIE NIE
54 Marta Jata Lublin K2 1 WW Team NIE NIE NIE
55 Marzena Juraś-Kmieć Lublin K3 1 LUBLIN BIEGA NIE NIE NIE
56 Kazimierz Kamola Puławy M4 1 Chemik Noxy Puławy NIE NIE NIE
57 Józef Kaniewski Lubartów M5 1 - NIE NIE NIE
58 DAREK Kantor Boduszyn M4 1 lubelskibiegacz.plTEAM NIE NIE NIE
59 Kamil Kawalec Lublin M2 1 7 Piwek Górnik Lublin TAK NIE NIE
60 Bartłomiej Kawalec Lublin M3 1 - NIE NIE NIE
61 Andrzej Kawalec Łęczna M5 1 Hobby Sport Łęczna- KawalecTeam NIE NIE NIE
62 Małgorzata Kawka Żyrzyn K2 1 Gloria Victis NIE NIE NIE
63 Daniel Klimkiewicz Rozpłucie Drugie M2 1 - NIE NIE NIE
64 Agnieszka Klisz Lublin K2 1 - NIE NIE NIE
65 Wiesław Kochalski Lubartów M5 1 - NIE NIE NIE
66 Karolina Kochaniec-Matuszak Lublin K2 1 TRIATHLON LUBLIN TEAM NIE NIE NIE
67 Mariusz Kołodziej Cyców M3 1 - NIE TAK NIE
68 Marta Kołodziejczyk Łęczna K3 1 Łęczna Biega NIE NIE NIE
69 Maciej Kołodziejczyk Łęczna K3 1 Łęczna Biega NIE NIE NIE
70 Piotr KONOPKA Lublin M3 1 Lubelska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
71 Joanna Korzeniowska Lublin K2 1 UMCS Biega NIE NIE NIE
72 Jan Kościarz Łęczna M4 1 LW Bogdanka TAK NIE NIE
73 Krzysztof Kościołek Lublin M2 1 - NIE NIE NIE
74 Krzysztof Kowalczyk Lublin M2 1 Milon Club Run NIE NIE NIE
75 Robert Kowalczyk Łęczna M3 1 Łęczna Biega NIE NIE NIE
76 Grzegorz Kowalczyk Lublin M3 1 - NIE NIE NIE
77 Anna Kowalik Chrzanów K2 1 UMCS Biega NIE NIE NIE
78 - Kozak Lubartów M2 1 Saint-Gobain Squad NIE NIE NIE
79 Sławomir Kozak Zamość M3 1 RGB Cyku Pyku NIE NIE NIE
80 Jarosław Krajka Lublin M3 1 UMCS Biega NIE NIE NIE
81 Ryszard Król Lublin M4 1 Lublin Biega NIE NIE NIE
82 Katarzyna Królikowska Lublin K3 1 - NIE NIE NIE
83 Agata Królikowska Lublin K2 1 Lublin Biega NIE NIE NIE
84 Andrzej Królikowski Lublin M3 1 Centrum Medyczne Orto-Optymist NIE NIE NIE
85 Halina Krysa Lublin K4 1 1961 NIE NIE NIE
86 Agnieszka Kudło Szczekarków K3 1 - NIE NIE NIE
87 Piotr Kurzejewski Bychawa M1 1 Bychawa Runners NIE NIE NIE
88 Olga Kuzmicz STARY UŚCIMÓW K2 1 ŁĘCZNA BIEGA NIE NIE NIE
89 Robert Lach Dęblin M3 1 3Rblog- Kraków NIE NIE NIE
90 Karolina Lato-Książek Lublin K2 1 Lublin Biega NIE NIE NIE
91 Sylwester Lepiarz WRONÓW M1 1 LKB RUDNIK NIE NIE NIE
92 Grzegorz Lesniak wlodawa M3 1 KS Tecza Wlodawa NIE NIE NIE
93 Wojciech Leziak Wilkołaz M4 1 FŁT Kraśnik NIE NIE NIE
94 Olaf Lipczyński Lublin M2 1 - NIE NIE NIE
95 Marek Litwinek Lubartów M2 1 WW TEAM NIE NIE NIE
96 MARIUSZ ŁOBACZUK Chełm M3 1 CHEŁM BIEGA NIE NIE NIE
97 Piotr Łukasik Łęczna M2 1 - TAK NIE NIE
98 Marta Łukasik Łęczna K2 1 - NIE NIE NIE
99 Wojciech Machaj Lubartów M2 1 Biegamy Razem NIE NIE NIE
100 Basia Malec Lublin K4 1 - NIE NIE NIE
101 Elżbieta Mamej Lublin K4 1 Lublin Biega NIE NIE NIE
102 Krzysztof Matczuk Hanna M4 1 --- NIE NIE NIE
103 Mariusz Matuszak Lublin M1 1 TRIATHLON LUBLIN TEAM NIE NIE NIE
104 Arkadiusz Matuszewski Zamosc M3 1 - NIE NIE NIE
105 Konrad Meresta Łęczna M2 1 LW Bogdanka TAK NIE NIE
106 Sylwester Męczyński Międzyrzec Podlaski M2 1 - NIE NIE NIE
107 Miron Misiurek Lublin M2 1 Lublin Biega NIE NIE NIE
108 Sławomir MITRUS Mełgiew M2 1 - TAK NIE NIE
109 KAMIL MŁYNARZ Łęcznowola M1 1 SKB Kraśnik NIE NIE NIE
110 janusz monach kulik M3 1 siedliszcze NIE NIE NIE
111 Przemysław Mroczek Lublin M3 1 UMCS biega NIE NIE NIE
112 Magdalena Mroczek Lublin K3 1 UMCS Biega NIE NIE NIE
113 Elżbieta Mróz Chełm K3 1 24 Batalion Lekkiej Piechoty Chełm NIE NIE NIE
114 Arkadiusz Niziołek Wesołówka M2 1 - TAK NIE NIE
115 Sylwester Odziemczyk Lublin M4 1 Lubelska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
116 Basia Okorska-Bombińska Radom K2 1 - NIE NIE NIE
117 Marcin ONISZCZUK Kozłówka M3 1 - NIE NIE NIE
118 Henryk ostrykiewicz tomaszow lub M5 1 tomaszowska grupa biegowa NIE NIE NIE
119 Irmina Pańczuk Figura Puławy K3 1 UMCS Biega NIE NIE NIE
120 Robert Patroński Warszawa M3 1 Robinson z wyboru ;-) NIE NIE NIE
121 Sylwia Patrzylas-Janczak Kamionka K3 1 Biegamy Razem NIE NIE NIE
122 Grzegorz Pawlak Turowola M2 1 LW Bogdanka TAK NIE NIE
123 Paulina Pawłowska Lublin K1 1 AZS UMCS LUBLIN NIE NIE NIE
124 Irena PAŹDZIOR Chełm K4 1 Chełm biega NIE NIE NIE
125 Dariusz Piątkowski Nowiny M4 1 Chełmska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
126 MARTA PIETRUSZKA Lubartów K2 1 - NIE NIE NIE
127 Eliza Pitura Lublin K3 1 Lubelska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
128 Ireneusz Połeć Lublin M2 1 Polska Marka NIE NIE NIE
129 Marcin Porada JASIONKA M2 1 - NIE NIE NIE
130 Witold Prill Urszulin M4 1 Pozytywnie Aktywni NIE NIE NIE
131 Agnieszka Przech-Fus Lublin K4 1 WW Team NIE NIE NIE
132 Henryk Pytka Łęczna M4 1 LW Bogdanka NIE TAK NIE
133 Patryk Radzicki Nurzec Stacja M2 1 - NIE NIE NIE
134 Piotr Rembiesa Łęczna M1 1 LW Bogdanka TAK NIE NIE
135 Marcin Repecki Zamość M3 1 - NIE NIE NIE
136 Dagmara Rogozińska-Kozak Zamość K2 1 Roztoczańska Grupa Biegowa Cyku Pyku NIE NIE NIE
137 Agnieszka Rojek Łęczna K2 1 Łęczna biega NIE NIE NIE
138 Krzysztof Rycak Małków M3 1 - NIE NIE NIE
139 Marta Sawosz Włodawa K3 1 KS Tecza Wlodawa NIE NIE NIE
140 Bogusław Siedlecki Włodawa M4 1 - NIE NIE NIE
141 Piotr Słotwinski Lublin M2 1 turbo sprzęgło NIE NIE NIE
142 Jarek Sobkowicz Bychawa M2 1 Bychawa Runners NIE NIE NIE
143 Robert Solpa Świdnik M4 1 - NIE NIE NIE
144 Rafał Sroczyński Krasnystaw M3 1 Krasnystaw Biega NIE NIE NIE
145 Andrzej Stachyra Lublin M4 1 LSB NIE NIE NIE
146 LESZEK STAŃCZUK Chodów M4 1 1962 NIE NIE NIE
147 Karol Stawecki Lublin M1 1 - NIE NIE NIE
148 ZBIGNIEW STELMACH Ćmiłów M4 1 Lubelski Węgiel Bogdanka NIE TAK NIE
149 Władysław Sulowski Marysin M5 1 - NIE NIE NIE
150 Mateusz Surdacki Nałęczów M2 1 - NIE NIE NIE
151 Marian Surowiec Milanów M5 1 AGROTEX LKS MILANÓW NIE NIE NIE
152 KAZIMIERZ SYSA Krasnystaw M5 1 Krasnystaw Biega NIE NIE NIE
153 Robert Szkoda Biłgoraj M2 1 Biłgoraj Biega NIE NIE NIE
154 Sebastian Szpinda Biłgoraj M2 1 Biłgoraj Ultra Trail NIE NIE NIE
155 Andrzej Śliwa Łęczna M4 1 - NIE TAK NIE
156 Leon Tomaszewski Cyców M5 1 - NIE TAK NIE
157 Ewelina Toruń Łęczna K2 1 - NIE NIE NIE
158 Marian Urbaniak Trześń M4 1 - NIE NIE NIE
159 Izabela Walczak Lublin K2 1 - NIE NIE NIE
160 MAREK WALENCIK Pionki M5 1 - NIE NIE NIE
161 Kamil Wasil Lubartów M2 1 - NIE NIE NIE
162 Wojciech Wenerski Lublin M5 1 Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe NIE NIE NIE
163 Wiesław Wepa Chełm M5 1 Chełmska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
164 ILONA WERENKOWICZ-WRONA Pawłów K2 1 LKB Rudnik NIE NIE NIE
165 Katarzyna Wiśniewska Warszawa K3 1 Indywidualistka NIE NIE NIE
166 Rafał Wojtuniak Małęczyn M2 1 Biegiem Radom ! NIE NIE NIE
167 Monia WOŹNIAK Elizówka K3 1 - NIE NIE NIE
168 Marcin Wójcicki Łęczna M3 1 Łęczna Biega NIE NIE NIE
169 Paweł Wójtowicz Lublin M3 1 Lublin Biega NIE NIE NIE
170 Stanisław Wrocławski Chodel M5 1 LW Bogdanka NIE TAK NIE
171 Magdalena Wrona Bychawa K1 1 Bychawa Runners NIE NIE NIE
172 Jacek Wronisz Turowola M2 1 LW Bogdanka TAK NIE NIE
173 Łukasz Wroński Łęczna M2 1 Łęczna biega TAK NIE NIE
174 Anna Zabłocka Lublin K4 1 Lubelska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
175 Grzegorz Zając Łęczna M2 1 - TAK NIE NIE
176 Mikołaj Zasiadko Łęczna M3 1 LW Bogdanka NIE NIE NIE
177 Adam Zbiciak Lubartów M4 1 - NIE NIE NIE
178 Grzegorz Zdun Lublin M2 1 Lubelska Ekipa Biegowa NIE NIE NIE
179 Małgorzata Zwierz Lublin K3 1 - NIE NIE NIE
180 Ewa Zyga Lublin K2 1 Lublin biega NIE NIE NIE
181 Agata Żuk Lublin K3 1 Lublin Biega NIE NIE NIE
182 Wiktoria Żuk Lublin K1 1 Lublin Biega NIE NIE NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Pracownik LW Bogdanka oraz spółek Emeryt LW Bogdanka oraz spółek Uczeń Technikum Górniczego w Łęcznej
1 KATARZYNA BECHTA Lublin K1 - 1993 NIE NIE NIE
2 Mirosława BELNIAK Łuków K4 - - NIE NIE NIE
3 Leszek Belowski Puławy M5 - Chemik NOXY Puławy NIE NIE NIE
4 Jacek Blicharz Biłgoraj M4 - Gonię życie NIE NIE NIE
5 Jacek Charaba Pawłów M2 - Zawisza Stara Kuźnia NIE NIE NIE
6 Marcin Cichalewski Lublin M2 - Lubelska grupa Triatholu NIE NIE NIE
7 KRZYSZTOF CYWKA ZWOLEŃ M3 - Zwoleń Biega NIE NIE NIE
8 Sylwester Dudek rudnik M4 - LKB Rudnik NIE NIE NIE
9 Tomasz Giza Chełm M2 - - NIE NIE NIE
10 Karol Grabda Mirów M3 - Biegiem Radom! NIE NIE NIE
11 Marek HARASIMIUK Lublin M2 - Lubelska Grupa Triathlonu NIE NIE NIE
12 Mykhaylo Iveruk RIVNE M3 - LKB Rudnik NIE NIE NIE
13 Svitlana Iveruk RIVNE K3 - - NIE NIE NIE
14 MICHAŁ KARASIŃSKI Janowice M1 - LKB RUDNIK NIE NIE NIE
15 Radosław Kędra Łęczna M3 - LW Bogdanka TAK NIE NIE
16 Dawid Książek Lublin M2 - Lublin Biega TAK NIE NIE
17 Beata-Agata Lange Biłgoraj K3 - Biłgoraj Biega NIE NIE NIE
18 Michał Małek Lublin M2 - Everprof NIE NIE NIE
19 Kamil Matyjaszczyk Łęczna M2 - LW Bogdanka TAK NIE NIE
20 antoni olesiejuk Lubartów M5 - morsy lubartów NIE NIE NIE
21 Przemysław Pasiak Łęczna M2 - ANGIO-REH/ ŁĘCZNA BIEGA NIE NIE NIE
22 ROMAN PRAŻMO SAMOKLĘSKI M5 - - NIE NIE NIE
23 Eliza Rafał Biłgoraj K2 - - NIE NIE NIE
24 Mariusz Rapa Lublin M3 - - NIE NIE NIE
25 Piotr Schab Dobryłówka M3 - Dobryłówka biega NIE NIE NIE
26 Pawel Siatecki Garbow M1 - TRIATHLON LUBLIN TEAM NIE NIE NIE
27 Marcin Socha Lubartów M2 - lubartowbiega.pl NIE NIE NIE
28 Adam Stepaniuk Wierzbica-Osiedle M3 - CHEŁM BIEGA TAK NIE NIE
29 Radosław Suski Lublin M4 - SP 38 w LUBLINIE NIE NIE NIE
30 Joanna Szmit Łabunie K1 - KS Agros Zamość NIE NIE NIE
31 DANIEL WOSIK Kunów M2 - DANIEL WOSIK TERVEL TEAM NIE NIE NIE
32 Piotr Wójtowicz Łęczna M2 - Łęczna Biega NIE NIE NIE
33 GRZEGORZ ZABIELSKI Lublin M3 - Lublin biega/Łęczna biega NIE NIE NIE
34 Tomasz Zając Bardo M2 - ultimasport.pl NIE NIE NIE
35 Anna Zarczuk Chełm K3 - - NIE NIE NIE
36 Artur Zdun Lublin M2 - Dynsanios NIE NIE NIE
37 Jacek Zmyslowski Lublin M5 - Wodnik NIE NIE NIE
38 Łukasz Zmysłowski Motycz M2 - - NIE NIE NIE
39 Przemysław Zwolakiewicz Lublin M2 - NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA NIE NIE NIE
40 Jolanta Żebrowska Puławy K3 - Potrenujemy? NIE NIE NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K1 5
K2 23
K3 26
K4 7
K5 0
K6 0
M1 15
M2 55
M3 44
M4 29
M5 17
M6 1
Kobiety 61
Mężczyźni 161
Wszyscy 222