Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Drużyna
1 Halina Czyż Kamieniec Ząbkowicki - -
2 Stanisław Czyż Kamieniec Ząbkowicki - ZaDyszka Team
3 Krzysztof Woliński Kamieniec Ząbkowicki - Sam
4 Paweł Bogdał Międzygórze - -
5 Dominika Leszczyńska-Bogdał Międzygórze - -
6 Bogusław Tomaka Ząbkowice Śląskie - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
7 Zbigniew Marzec Ząbkowice Śląskie - Ząbkowicka Grupa Biegowa
8 Marcin Kornaś Braszowice - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
9 Paweł Bierut Kamieniec Ząbkowicki - -
10 Zdzisław Poświat Kamieniec Ząbkowicki - -
11 FRANCISZEK Kornaś Bardo - Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
12 Mariusz Malinowski Strzelin - Strzelin
13 SŁAWOMIR ZAPAŁA Zwrócona - makeris team
14 Magdalena Kurczyna - Głuszczak Ząbkowice Śląskie - ABY DO METY
15 Jakub Głuszczak Ząbkowice Śląskie - Aby do mety
16 Tomasz Zając Bardo - ultimasport.pl
17 Bartosz Panek Kamieniec Ząbkowicki - -
18 Radosław Panek Kamieniec Ząbkowicki - -
19 Mariola Klimek Kamieniec Ząbkowicki - -
20 Bartłomiej Nowosielski Kamieniec Ząbkowicki - -
21 Dariusz Borzęcki Kamieniec Ząbkowicki - -
22 Dominika Ostrowska Sławęcin - -
23 Patrycja Ostrowska Sławęcin - -
24 Karol Ostrowski Sławęcin - -
25 Beata Stelmaszewska Kamieniec Ząbkowicki - -
26 Katarzyna Michalik Kamieniec Ząbkowicki - -
27 Marcel Wojtas Kamieniec Ząbkowicki - -
28 Agnieszka Kuśmierek Chałupki - -
29 BEATA ORZOŁ Zawidów - EDI TEAM
30 DARIUSZ ORZOŁ Zawidów - -
31 Piotr Hytkowski Rososznica - -
32 Monika Kwiecień Ziębice - -
33 Bogusława Tokarz Kamieniec Ząbkowicki - -
34 Stanisław Staniec Strzelin - -
35 Aleksandra Woźny Strzelin - -
36 Marcin Czyż Kamieniec Ząbkowicki - -
37 Joanna Gutowska Kamieniec Ząbkowicki - -
38 Przemysław Gutowski Kamieniec Ząbkowicki - -
39 Filip Gutowski Kamieniec Ząbkowicki - -
40 Kazimierz Gniadecki Śrem 10 - -
41 Szymon Michalik Kamieniec Ząbkowicki - -
42 Franciszek Michalik Kamieniec Ząbkowicki - -
43 Agnieszka Długosz Kamieniec Ząbkowicki - -
44 Anna Wolińska Kamieniec Ząbkowicki - Sam
45 Mateusz Kuchejda Kamieniec Ząbkowicki - -
46 Monika Klatka Kamieniec Ząbkowicki - -
47 Brajan Krzyżanowski Kamieniec Ząbkowicki - -
48 Laura Krzyżanowska Kamieniec Ząbkowicki - -
49 Jessica Wojtas Kamieniec Ząbkowicki - -
50 Aneta Purgał Bardo - Makaron Team
51 Anna Sakiewicz Kamieniec Ząbkowicki - -
52 Dominik Płatek Kamieniec Ząbkowicki - -
53 Natan Maćków Kamieniec Ząbkowicki - -
54 Izabela Moniak Kamieniec Ząbkowicki - -
55 Fabian Janiec Kamieniec Ząbkowicki - -
56 Igor Wiśniewski Kamieniec Ząbkowicki - -
57 Alan Wiśniewski Kamieniec Ząbkowicki - -
58 Krystyna Surowiec Jastrzębie Zdrój - -
59 Beata Lachman Kamieniec Ząbkowicki - RKS KROSS
60 Iwona Dołowicz Kamieniec Ząbkowicki - -
61 Dołowicz Filip Kamieniec Ząbkowicki - -
62 Dolowicz Wiktor Kamieniec Ząbkowicki - -
63 Kacper Socha Kamieniec Ząbkowicki - -
64 Waldemar Socha Kamieniec Ząbkowicki - -
65 Renata Wojciechowska Kamieniec Ząbkowicki - -
66 Janusz Wojciechowski Kamieniec Ząbkowicki - -
67 Hubert Wojciechowski Kamieniec Ząbkowicki - -
68 Marzena Witos Kamieniec Ząbkowicki - -
69 Jakub Witos Kamieniec Ząbkowicki - -
70 Małgorzata Mikos Kamieniec Ząbkowicki - -
71 Elżbieta klak Kamiemiec Ząbkowicki - -
72 Jarosław Orzoł Zawidów - EDI Team
73 Katarzyna Pastuch TOPOLA - -
74 Dawid Klak Kamieniec Ząbkowicki - -
75 Julia Klak Kamieniec Ząbkowicki - -
76 Karol Klak Kamieniec Ząbkowicki - -
77 Natalia Klak Kamieniec Ząbkowicki - -
78 Maciej Bierut Kamieniec Ząbkowicki - -
79 Jan Boczula Kamieniec Ząbkowicki - RKS KROSS
80 Julia Mazur Kamieniec Ząbkowicki - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 34
Mężczyźni 46
Wszyscy 80