Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna
1 ANDRZEJ MARCINEK Środa Śląska Czasówka - 50upAT
2 Arek Kaczmarek Strzyżewice WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - GDDiK S5 TEAM
3 Krzysztof Krówczyński Leszno WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - Werner Kenkel Sport Team
4 Marek Wawrowski Leszno WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - Spinko Leszno
5 Krzysztof Skorliński Leszno WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - LKK TEAM
6 Jakub BANASZKIEWICZ GRONÓWKO WYŚCIG MŁODZIEŻOWY (14,15,16 LAT) - KKS Gostyń
7 Tomasz Kuik Leszno WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - KROSS EURO-ROWER.PL
8 Paulina Płatek Leszno WYŚCIG DZIECIĘCY (8,9,10,11,12,13 LAT) - SP 12 Leszno
9 Jakub Bordecki Święciechowa WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - Galibier Bikefun Team
10 Arkadiusz TIETZ Leszno WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - LKK TEAM
11 WALDEMAR KAJOCH Leszno WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - GALIBIER BIKEFUN TEAM
12 Przemysław Stefaniak Pniewy WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - Odjechani-TEAM PL
13 Bartosz Twardowski Leszno WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - ONNINEN TEAM
14 Mirosław Kajoch Leszno WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - Galibier Bikefun Team
15 Kacper Bartkowiak Kąkolewo WYŚCIG MŁODZIEŻOWY (14,15,16 LAT) - REAL 64-sto
16 Dariusz Jamielucha Poznań WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - -
17 Andrzej Quoos Leszno WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - Wernwer Kenkel Sport Team
18 Paweł Primel Śmigiel WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - PRIMEL.PL
19 Adam Kaczmarek Stare Miasto Czasówka drużynowa - 1
20 DAWID SZUDRA Leszno WYŚCIG MŁODZIEŻOWY (14,15,16 LAT) - LKS SZAWER LESZNO
21 Piotr Mikołajczak Leszno WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - R-TEAM RYDZYNA
22 JAN KAPUŚCIK Wrocław WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - AMATOR
23 Jerzy Rogalski Leszno WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - C.K. MERX
24 Przemek Kozowski RYDZYNA WYŚCIG MŁODZIEŻOWY (14,15,16 LAT) - R-TEAM RYDZYNA
25 Paweł Matykiewicz Leszno WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - REAL 64-sto
26 Maksymilian Biernat Leszno WYŚCIG DZIECIĘCY (8,9,10,11,12,13 LAT) - REAL 64-STO
27 Mikołaj Skorupiński Leszno WYŚCIG DZIECIĘCY (8,9,10,11,12,13 LAT) - KKS Gostyń
28 GRAŻYNA Tondel Poznań Czasówka - brak
29 Dawid Tomaszewski Śmigiel WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - QBIAK Transport Team
30 Wiktor Staniewski GRONÓWKO WYŚCIG DZIECIĘCY (8,9,10,11,12,13 LAT) - REAL 64-sto
31 Jakub Ignyś Leszno WYŚCIG MŁODZIEŻOWY (14,15,16 LAT) - LKS Szawer Leszno
32 Bartosz Drożdżyński Leszno WYŚCIG DZIECIĘCY (8,9,10,11,12,13 LAT) - REAL 64-STO
33 Wojciech Jurewicz Góra WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - DGR RACING TEAM
34 Arkadiusz Broda Luboń WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - Rooweromania Team Poznań
35 Jakub Chudak Smolno WYŚCIG MŁODZIEŻOWY (14,15,16 LAT) - ŚTC Śmigiel
36 Tomasz Maćkowiak Leszno WYŚCIG MŁODZIEŻOWY (14,15,16 LAT) - LKS Szawer Leszno
37 Filip Krysztof Koszanowo WYŚCIG DZIECIĘCY (8,9,10,11,12,13 LAT) - ŚTC ŚMIGIEL
38 Mateusz Matuszewski Leszno WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - METABO TORA BIKE
39 Dawid Marcinkowski LIPNO WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - DAFMAR TEAM
40 Dominik Łagoda Kąkolewo WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - CIESIÓŁKA TEAM
41 GRZEGORZ ROGOZIŃSKI Świdnica WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - Diversey Team
42 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - KK TARNOVIA
43 Adam Firlej Śmigiel WYŚCIG DZIECIĘCY (8,9,10,11,12,13 LAT) - ŚTC Śmigiel
44 Marcin Matuszczak Koszanowo WYŚCIG DZIECIĘCY (8,9,10,11,12,13 LAT) - ŚTC
45 Mirosław Retzlaff Poznań WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - Brak
46 Zosia Teofilewska Leszno WYŚCIG DZIECIĘCY (8,9,10,11,12,13 LAT) - UKS Achilles Leszno
47 Paulina Płatek Leszno WYŚCIG DZIECIĘCY (8,9,10,11,12,13 LAT) - SP 12 Leszno
48 Mateusz ANDRZEJCZAK dobramyśl WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - ZENDER
49 Ada Wierzbińska Opalenica WYŚCIG DZIECIĘCY (8,9,10,11,12,13 LAT) - uks mróz jedynka
50 Dariusz Stankowiak Leszno WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - Brak
51 Adam Stopyra Witoszyce WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - C.K. MERX Leszno
52 Wojciech Mizuro Leszno WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - Real-64-sto
53 Kacper Mizuro Leszno WYŚCIG DZIECIĘCY (8,9,10,11,12,13 LAT) - Real-64-sto
54 Seweryn Ziółkowski Lubin WYŚCIG DZIECIĘCY (8,9,10,11,12,13 LAT) - wlasna
55 Mirosław Paluch Oborniki Czasówka - budchem
56 Jerzy Drzewiecki Poznań Czasówka - Team MERXK
57 Leszek Wuziak Poznan Czasówka - ŻTC ŻYCHLIN SKINLINE SPORTSWEAR
58 Marek Kozłowski Żnin WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - KS Szosa Żnin
59 Michał Kozłowski Żnin WYŚCIG MŁODZIEŻOWY (14,15,16 LAT) - KS Szosa Żnin
60 Jerzy Kowalczyk Żnin WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - KS Szosa Żnin
61 Mateusz Andrzejczak dobramyśl WYŚCIG DZIECIĘCY (8,9,10,11,12,13 LAT) - ZENDER
62 Szymon Andrzejczak dobramyśl WYŚCIG DZIECIĘCY (8,9,10,11,12,13 LAT) - ZENDER
63 Bartłomiej Korycki Babimost WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - MTB Sulechów
64 Igor Chudak Śmigiel WYŚCIG DZIECIĘCY (8,9,10,11,12,13 LAT) - ŚTC Śmigiel
65 Jakub Misiołek CHRZYPSKO WIELKIE WYŚCIG MŁODZIEŻOWY (14,15,16 LAT) - Odjechani-team. PL
66 Stanisław Muchajer Pniewy WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - Odjechani-Team.pl
67 Jan Parzybut Pniewy WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - Odjechani-team.pl
68 Kamil Maćkowiak Osieczna WYŚCIG MŁODZIEŻOWY (14,15,16 LAT) - -
69 Eugeniusz Siminiak Pniewy WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - Odjechani-TEAM PL
70 Tomasz Szarata Pniewy WYŚCIG GŁÓWNY (od 17 lat) - Odjechani-TEAM PL
71 marian wawszkiewicz sroda wlkp Czasówka - sroda miastem ludzi aktywnych
72 Dawid Mulczyński Śmigiel WYŚCIG DZIECIĘCY (8,9,10,11,12,13 LAT) - ŚTC Śmigiel
73 MARCEL Kozyczak RYDZYNA WYŚCIG DZIECIĘCY (8,9,10,11,12,13 LAT) - nie ma
74 Igor Ziemba Słubice WYŚCIG DZIECIĘCY (8,9,10,11,12,13 LAT) - UKS Koźmińanka koźminek


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 5
Mężczyźni 69
Wszyscy 74