Zapisz się na zawody
Lp. Imię kierowcy Nazwisko kierowcy Opłata Nazwa teamu Imię pilota Nazwisko pilota
1 Krzysztof Malec 1 Pasterze dobrej zmiany - -
2 Mirosław Baranowski 1 Dwa Taty Wariaty Piotr Teresiński
3 Beata Bednarczuk 1 BLONDI SQUAD Małgorzata Bednarczuk
4 Paweł Ciszewski 1 Diamond Krzysiek Ślusarczyk
5 Dawid Fiłek 1 Polonia Napleton Kamil Kacprzak
6 Marcin Iwański 1 Przywodzie Team Michał Borecki
7 Rafal Jańczyk 1 OSA BIELANY Basia Rutkowska
8 Wojciech Jastrzębski 1 Jastrząb Brak Brak
9 Dominik Kaczmarczyk 1 Orlina TEAM Adrian Kaczmarczyk
10 WOJCIECH KASPRZYK 1 X-treme Squad Andrzej Wyrostek
11 Jakub Klaczkowski 1 Juro Trans Team Kacper Klemporz
12 Sebastian Kocon 1 SEBA TEAM Grzegorz Baran
13 Grzegorz Kołpak 1 AUTO MAX Sędziszowa .... ....
14 Oskar Korpysa 1 Zjednoczeni w błocie Paweł Wnukowicz
15 Łukasz Koziarski 1 FARMER & PUMBA TEAM Marcin Jafra
16 Andrzej Kukułka 1 KadettRacing Hubert Dobrzański
17 Grzegorz Kwaśny 1 Juro Trans Team Sandra Danek
18 Tomasz Kwiatkowski 1 Pasterze dobrej zmiany - -
19 Patryk Kwiatkowski 1 Pasterze dobrej zmiany - -
20 Szymon Marczyk 1 Kudłaty Racing Team Krzysztof Stępień
21 Łukasz Matuszewski 1 MURAKUN TEAM Kubuś Puchatek
22 Piotr Matuszewski 1 Schreiberhau Team Jarosław Draczuk
23 Michał Matuszewski 1 Misza WRT Sylwia Wysoczańska
24 Łukasz Mokanek 1 House of mystery & Elektroplus Wawrzyn Biegus
25 Bartosz Paluch 1 PALUCH 4X4 Ania Paluch
26 Wojciech Piotrowski 1 Yaco-Taco Team Tomasz Wyrostek
27 Krzysztof Piotrowski 1 Auto Mix Kowary Jan Kowalski
28 Rafał Ruszczak 1 Honda Team Kamienna Góra Sebastian Gołojuch
29 Oskar Sikorski 1 Freekee Team Maciej Lichoń
30 Krzysiek Stańczyk 1 Zjednoczeni w błocie Damian Pahl-Ciaciek
31 Dominik Stępień 1 Ogień z Piotr Krynicki
32 Agnieszka Wołowiec 1 MINI TEAM Andżelika Matejek
33 Konrad Wróblewski 1 VAL Team Dawid Sakowicz
34 Patryk Zwoliński 1 SIMAR SQUAD KOSTRZYCA Ewa Zwolińska
35 Piotr Zyzek 1 Piterexspres Oskar Slusarczyl

Lp. Imię kierowcy Nazwisko kierowcy Opłata Nazwa teamu Imię pilota Nazwisko pilota
1 Agnieszka Augustyniak - Rapid - -
2 Paweł Czerwiński - Zjednoczeni w błocie Michał Czerwiński
3 Łukasz Konrady - Nabrzmiałe wydechy-Team Wojków Mateusz Lipiński
4 Łukasz Koziarski - FARMER & PUMBA TEAM Marcin Jafra
5 Dawid Kucharek - ROLBUD KUCHAREK Stefan Kucharek
6 Piotr Mordarski - Morda Anna Sońska
7 Adam Należny - FIRE & ICE Beata Francuz
8 Adrian Naskręcki - Swiry Psk Arek Wiecha
9 Dawid Nazlukhanyan - Auto Naprawa MAGAJWER Łukasz Szymański
10 Artak Nazlukhanyan - Auto Naprawa MAGAJWER - -
11 Mateusz Nowakowski - EVOBrothers Bartłomiej Nowakowski
12 Marek Pichnar - Mix Team Lucjan Cichomski
13 Karol Pięta - Czerwona Strzała Michał Bulemba
14 Mateusz Piszczek - Pucio i Wąska Teem Sylwia Piszczek
15 Łukasz Stasieńko - ... Piotr Chmielewski
16 Krzysztof Szarkowicz - WamosTeam Ferdynand Kriger
17 Jakub Wiercinski - The Fit Driver Michał Kanabrocki
18 Tomasz Zając - ultimasport.pl Wpis Przykładowy


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 0
Mężczyźni 2
Wszyscy 53