Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Drużyna
1 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie 5KM + Bieg Towarzyszący Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
2 Natalia Ignasiak Zabkowice Slaskie 5KM + Bieg Towarzyszący -
3 Grzegorz Jedziniak Jedlina zdr 5KM + Bieg Towarzyszący -
4 Dorota Jedziniak Jedlina zdr 5KM + Bieg Towarzyszący Biegam w Górach Bardzkich
5 Mirosław Kapłan Bardo 5KM + Bieg Towarzyszący -
6 Sylwia Kodzis Janowiec 5KM + Bieg Towarzyszący Biegam w Górach Bardzkich
7 Edyta Korgul Strzelin 5KM + Bieg Towarzyszący Strzeliński Klub Biegacza "Granit"
8 FRANCISZEK Kornaś Bardo 5KM + Bieg Towarzyszący Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
9 Joanna Krasuska kuropatnik 5KM + Bieg Towarzyszący SKB GRANIT
10 Agnieszka Królikowska Kudowa Zdrój 5KM + Bieg Towarzyszący Odpoczniemy w niebie
11 Justyna Kubicz Ząbkowice Śląskie 5KM + Bieg Towarzyszący -
12 Iwona Kulik Kudowa-Zdrój 5KM + Bieg Towarzyszący odpoczniemy w niebie
13 Henryk Ostropolski Dzierżoniów 5KM + Bieg Towarzyszący Bielawska Akademia Biegania
14 Emilia Piskorska Przyłęk 5KM + Bieg Towarzyszący Biegam w Górach Bardzkich
15 Angela Skorecka Ząbkowice Śląskie 5KM + Bieg Towarzyszący -
16 PAWEŁ SKORECKI Ząbkowice Śląskie 5KM + Bieg Towarzyszący -
17 Agata Stachów Kudowa-Zdrój 5KM + Bieg Towarzyszący Odpoczniemy w niebie
18 Sandra Stawasz Ziębice 5KM + Bieg Towarzyszący -
19 Karina Zając Starczówek 5KM + Bieg Towarzyszący Mamy biegamy
20 Norbert Zając Ziębice 5KM + Bieg Towarzyszący -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Drużyna
1 Dariusz Adach Ząbkowice Śląskie 10KM + Bieg Towarzyszący Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
2 Agnieszka Bednarczyk Tarnów/Ząbkowice Śląskie 10KM + Bieg Towarzyszący -
3 Ewa Błauciak Tarnów 10KM + Bieg Towarzyszący ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN
4 Sebastian Dąbrowski Ząbkowice Śląskie 10KM + Bieg Towarzyszący -
5 Róża Gieniec-Czuba Wrocław 10KM + Bieg Towarzyszący Bieganie zBliża
6 Marcin Jankowski Wrocław 10KM + Bieg Towarzyszący -
7 Dominik Junik Ząbkowice Śląskie 10KM + Bieg Towarzyszący ZIS WRO
8 Piotr Kociołowicz Janowiec 10KM + Bieg Towarzyszący Biegam w Górach Bardzkich
9 Marcin Kornaś Braszowice 10KM + Bieg Towarzyszący Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
10 Mariusz Kubicz Ząbkowice Śląskie 10KM + Bieg Towarzyszący -
11 Radosław Panek Kamieniec Ząbkowicki 10KM + Bieg Towarzyszący Bielawska Akademia Biegania
12 Bogusław Tomaka Ząbkowice Śląskie 10KM + Bieg Towarzyszący Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
13 Daniel Trela Pieszyce 10KM + Bieg Towarzyszący Bielawska Akademia Biegania
14 Marta Zaucha Kłodzko 10KM + Bieg Towarzyszący KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Drużyna
1 Błażej Wojda Ziębice Bieg Towarzyszący -
2 Karolina Bandura Ziębice Bieg Towarzyszący -
3 Dawid Bandura Ziębice Bieg Towarzyszący -
4 Mikołaj Czuba Wrocław Bieg Towarzyszący Bieganie zBliża
5 Bartłomiej Duchacz Kudowa Zdrój Bieg Towarzyszący -
6 Wojtek Jedziniak Jedlina zdr Bieg Towarzyszący Biegam w Górach Bardzkich
7 Krzysztof Jedziniak Jedlina zdr Bieg Towarzyszący -
8 Krzysztof Jedziniak Jedlina zdr Bieg Towarzyszący -
9 Piotr Kasiuk kuropatnik Bieg Towarzyszący -
10 Aneta Klinke-Osadnik Ząbkowice Śląskie Bieg Towarzyszący Aby do Mety
11 Agnieszka Kornaś Dzbanów Bieg Towarzyszący Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
12 Jan Kornaś Dzbanów Bieg Towarzyszący Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
13 Gabriela Krasuska kuropatnik Bieg Towarzyszący asiabiega
14 Mieczysław Krasuski Strzelin Bieg Towarzyszący asiabiega
15 Pamela Kuczera Ząbkowice Śląskie Bieg Towarzyszący -
16 Karolina Lebowska Ziębice Bieg Towarzyszący -
17 Jagoda Łukasik Strzelin Bieg Towarzyszący -
18 Eryk Łukasik Strzelin Bieg Towarzyszący -
19 Karolina Margasińska Ołdrzychowice Kłodzkie Bieg Towarzyszący Klub Lekkoatletyczny ,,Ziemia Kłodzka"
20 Stanisław Marzec Ząbkowice Bieg Towarzyszący PODZAMCZE
21 Justyna Marzec Ząbkowice Bieg Towarzyszący PODZAMCZE
22 Zuzanna Marzec Ząbkowice Śląskie Bieg Towarzyszący PODZAMCZE
23 Laura Michta Zabkowice Śląskie Bieg Towarzyszący Michta team
24 Wiktoria Michta Zabkowice Śląskie Bieg Towarzyszący Michta team
25 Zofia Michta 57-200 Zabkowice slaskie Bieg Towarzyszący Michta team
26 Paweł Onyśków Ząbkowice Śląskie Bieg Towarzyszący Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
27 Marta Proskura Wałbrzych Bieg Towarzyszący Predators Wałbrzych
28 Dariusz Proskura Wałbrzych Bieg Towarzyszący Predators Wałbrzych
29 Edyta Rozpedowska Jemna Bieg Towarzyszący .
30 Jacek Stachów Kudowa-Zdrój Bieg Towarzyszący Odpoczniemy w niebie
31 Dariusz Stachów Kudowa-Zdrój Bieg Towarzyszący -
32 Jaśmina Stachów Kudowa-Zdrój Bieg Towarzyszący Odpoczniemy w niebie
33 Konrad Syjud Ząbkowice Śląskie Bieg Towarzyszący -
34 Marcin Szydłowski Ziębice Bieg Towarzyszący -
35 Gabriela Tokaruk Ząbkowice Śląskie Bieg Towarzyszący -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Drużyna
1 Jakub Cywka Ząbkowice Śląskie 5KM Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
2 Nikola Domagała Ząbkowice Śląskie 5KM Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
3 Janusz Dudzik Ząbkowice Śląskie 5KM -
4 Grzegorz Dziągwa Ząbkowice Śląskie 5KM Polonia
5 Edyta Dzierżak Nysa 5KM Runners Team Nysa
6 Krzysztof Dzierżak Nysa 5KM Runners Team Nysa
7 Katarzyna Grzybowska Ząbkowice Śl. 5KM Grzybki4
8 Ewelina Hawliczek Ząbkowice Śląskie 5KM Zabkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
9 Natalia Ignasiak Zabkowice Slaskie 5KM -
10 Magdalena Jaranowska Kłodzko 5KM KŁODZKO przy TWIERDZA BIEGANIE
11 Mateusz Karbowski Woliborz 5KM -
12 ANDRZEJ KAWOŃ Namysłów 5KM -
13 Aleksandra Konarska Korfantów 5KM -
14 Artur Korczynski Legnica 5KM -
15 Justyna Korzeniewska Nysa 5KM -
16 Daniel Korzeniewski Nysa 5KM -
17 Aleksandra Krasuska Strzelin 5KM Ola biega
18 Sławomir Krocz Ząbkowice Śląskie 5KM -
19 Urszula Krupa Ząbkowice Śl. 5KM klub lekkoatletyczny ,,Ziemia Kłodzka
20 Urszula Krupa Ząbkowice Śl. 5KM klub lekkoatletyczny ,,Ziemia Kłodzka"
21 Patrycja Lewandowska Ołdrzychowice Kłodzkie 5KM LKS ISKRA Jaszkowa
22 Mirosław Łęczek Ząbkowice Śląskie 5KM brak
23 Marta Margasińka Ołdrzychowice Kłodzkie 5KM Klub lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka
24 Marta Marta Nerkowska Nowa Ruda 5KM -
25 Aleksander Marzec Ząbkowice 5KM PODZAMCZE
26 Krzysztof Merak Ołdrzychowice Kłodzkie 5KM Klub Lekkoatletycznych Ziemia Kłodzka
27 Agnieszka Merak Ołdrzychowice Kłodzkie 5KM Kl Ziemia Kłodzka
28 Magdalena Noga Ludwikowice 5KM -
29 Michał Ostrowski Strzelin 5KM Strzeliński Klub Biegacza
30 Przemysław Pałachniuk Starczów 5KM WATAHA Ząbkowice Śląskie
31 Marek Pawlik Nysa 5KM Runners Team Nysa
32 Bartosz Polak Żelazno 5KM KL Ziemia Kłodzka
33 Sebastian Polak Żelazno 5KM KL Ziemia Kłodzka
34 Szczepan Polak Żelazno 5KM KL Ziemia Kłodzka
35 DOROTA Przybysławska Wrocław 5KM Flo team
36 Kamil Przybysławski Wrocław 5KM Flo team
37 Piotr Rajczakowski Krzelków 5KM -
38 Elżbieta RYBKA Kłodzko 5KM Piszkowice
39 Robert Sadzik Bardo 5KM NEOPROFIL
40 Klaudia Skowron Zabkowice Śląskie 5KM -
41 Łukasz Słodyczka Ząbkowice Śląskie 5KM WATAHA Ząbkowice Śląskie
42 Grażyna Sobór Ząbkowice Śląskie 5KM -
43 Stanisław Staniec Strzelin 5KM -
44 Witold Stolarczyk Ząbkowice Śląskie 5KM ZKKK
45 Paweł Stolarczyk Ząbkowice Śląskie 5KM ZKKK
46 Aleks Svyrydyuk Złoty Stok 5KM -
47 Jakub Szwajkowski Ząbkowice Śląskie 5KM -
48 Zofia Tatarek Ciepłowody 5KM -
49 Piotr Tatarek Ciepłowody 5KM -
50 Ewelina Tekieli Stronie Śląskie 5KM -
51 Jerzy Tekieli Bystrzyca Kłodzka 5KM -
52 Katarzyna Terlecka Ząbkowice Śląskie 5KM FBW/CKB ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
53 Natalia Tomaszyk Złoty Stok 5KM -
54 WOJCIECH TOMCZYK Brzeg 5KM -
55 Piotr Warzocha Ząbkowice Śląskie 5KM Polonia
56 Tomek Wołoszczuk Brzeg 5KM -
57 Michał Woś Piszkowice 5KM LKS ISKRA Jaszkowa
58 Aleksandra Woźny Strzelin 5KM -
59 Waldemar Zarychta Świdnica 5KM Świdnicka Grupa Biegowa
60 Roksana Zięba Złoty Stok 5KM -
61 Tomasz Żurek Wrocław 5KM Zurek team
62 Magdalena Żurek Wrocław 5KM Zurek Team

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Drużyna
1 TOMASZ ABRAMIK Dzierżoniów 10KM Natural born runner
2 Rudolf Ates Kudowa-Zdrój 10KM KUDOWA
3 Bożena Bogaczyńska-Adach Ząbkowice Śląskie 10KM Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
4 Marcin Borowik Ząbkowice Śląskie 10KM -
5 Piotr Brzęczkowski Ząbkowice Śląskie 10KM Zespół niespokojnych nóg
6 Krzysztof Bujak Opole 10KM -
7 Piotr Cabaj Ząbkowice Śląskie 10KM -
8 Joanna Chit Ząbkowice Śląskie 10KM WKS Wrocław
9 JERZY CHWALCZUK Nysa 10KM -
10 Krzysztof Cieśla Ziębice 10KM Sparta Ziębice
11 Tomek Cywka Ząbkowice Śląskie 10KM Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
12 Paweł Czuba Wrocław 10KM Mrożonki
13 Agnieszka Domagała Ząbkowice Śląskie 10KM Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
14 Sławomir Duchacz Kudowa Zdrój 10KM Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
15 Andrzej Duda Dzierżoniów 10KM Natural Born Runners
16 Zbigniew Figura Nysa 10KM -
17 Bartosz Franczak Jeżów Sudecki 10KM Nabiegówki.com
18 Magdalena Franczak Wrocław 10KM -
19 Czesław Gawryś Kudowa-Zdrój 10KM KUDOWA
20 Kacper Gazda Strzelin 10KM Jezus team
21 JACEK GOŁĘBIEWSKI Świdnica 10KM Świdnicka Grupa Biegowa
22 Aleksy Gomółka Kudowa-Zdrój 10KM KUDOWA
23 MONIKA GORZKOWSKA Lubnów 10KM brak
24 Robert Górski Zabkowice Slaskie 10KM -
25 Aleksandra Grodecka Ząbkowice Śląskie 10KM Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
26 Paweł Grodecki Ząbkowice Śląskie 10KM Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
27 Malgorzata Grudzien Zabkowice Śląskie 10KM -
28 Ewelina Herman Ciepłowody 10KM ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN
29 Dariusz Herman Ciepłowody 10KM Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
30 Damian Jabłoński Kudowa Zdrój 10KM Damian Bike i-Sport Team
31 Grzegorz Jaworski Dzierżoniów 10KM LIW LEWANT
32 Jarek Jaworski Ziębice 10KM -
33 Leopld Jowczyk Ząbkowice Śląskie 10KM nie
34 Michał Kamiński Ziębice 10KM -
35 PIOTR KASPERSKI Lubnów 10KM MALINY Z LUBNOWA
36 Adam Kierski Bielawa 10KM LIW LEWANT
37 Antoni Klimek Ząbkowice Śląskie 10KM Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
38 Beata Klita Ząbkowice Śląskie 10KM ZGB Frankenstein
39 DAWID Knychas Henryków 10KM SKTF
40 Roman Kos Ząbkowice Śląskie 10KM -
41 Tomasz Kozieł Kudowa-Zdrój 10KM KUDOWSCY MILOSNICY BIEGANIA
42 Krzysztof Kuczek Gorzanów 10KM -
43 Arkadiusz Kurzaj Dzierżoniów 10KM HATA
44 Katarzyna Kurzawska Strzelin 10KM -
45 Rafał Lipiński Brzeg 10KM Elita
46 Dariusz Łaszczewski Budzów 10KM Świt Wrocław
47 Alicja Madej Ząbkowice Śląskie 10KM Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein
48 Paweł Marcinowski Stara Łomnica 10KM -
49 Agnieszka Mazur Bierdzany 10KM Biegam i dobrze mi z tym !
50 Marcin Mąkosza Dębowiec 10KM amator
51 Piotr Michalkiewicz Ząbkowice Śląskie 10KM -
52 Klaudia Mroczkiewicz Wrocław 10KM vege runners
53 Ryszard Osadnik Ząbkowice Śląskie 10KM Drużyna Jezusa
54 Andrzej Pacholak Ząbkowice Śląskie 10KM -
55 Ewelina Palac POTWORÓW 10KM -
56 Daniel Pawlak Kłodzko 10KM Brak
57 Aneta Pitoń Ząbkowice Śląskie 10KM Aby Do Mety
58 Paweł Pitoń Ząbkowice Śląskie 10KM Aby Do Mety
59 Kamil Powalski Sobótka 10KM KB Sobótka
60 Tomasz Pruszyński Lipa 10KM -
61 Andrzej Przybylski Krzelków 10KM -
62 Adrian Radziszewski Ząbkowice Śląskie 10KM Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
63 Iwona Rygiel Prudnik 10KM Runners Team Nysa
64 Witold Skorecki Ząbkowice Śląskie 10KM .
65 Patrycja Sowa Rososznica 10KM -
66 Dorota Sowa Rososznica 10KM -
67 Mateusz Stanik Strzelin 10KM -
68 Piotr Stryszewski Ziębice 10KM M
69 Marcin Syrek Świdnica 10KM -
70 Katarzyna Szczepańczuk Ziębice 10KM -
71 Łukasz Szewczyk Wrocław 10KM Tri luk
72 Tomasz Szymański Ząbkowice Śląskie 10KM -
73 Jarosław Śleziak Złoty Stok 10KM Matner team
74 Mateusz Tomanek Ząbkowice Śląskie 10KM -
75 Dawid Turkiewicz Woliborz 10KM Wolibórz w biegu
76 Patryk Wala Ząbkowice Śląskie 10KM Załoga Górska
77 Łukasz Wikluk Kłodzko 10KM -
78 Radek Wołoszczuk Brzeg 10KM -
79 Agnieszka Wrona Ząbkowice Śląskie 10KM -
80 Marta Zielecka Ząbkowice Śląskie 10KM Brak
81 Damian Ziomek Ząbkowice Śląskie 10KM GRUPA WITEX


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 80
Mężczyźni 132
Wszyscy 212