Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Branża Budowlana
1 Artur Janik Leszno MINI - 1 AMBIT RACING TEAM TAK
2 Bartłomiej Bąk Sulechów MINI - 1 Computec NIE
3 Maksymilian Biernat Leszno MŁODZIK - 1 REAL 64-STO NIE
4 Przemysław Biernat Leszno MINI - 1 REAL LESZNO NIE
5 Zdzisław Binkowski Śrem MINI - 1 BRZECHWA TEAM NIE
6 Jakub Bordecki Święciechowa MINI - 1 Galibier Bikefun Team NIE
7 Julia BOROWSKA Kąty MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
8 Arkadiusz Broda Luboń MINI - 1 Rooweromania Team Poznań NIE
9 Ryszard Bróździński Poznan MEGA - 1 RYBCZYNSKI_BIKES Remmers TP-Link Team TAK
10 Grzegorz Bryl Gostyń MINI - 1 ALFAPANEL MTB TEAM TAK
11 Joanna Bryl Gostyń MINI - 1 ALFAPANEL MTB TEAM NIE
12 Grzegorz Brzechwa Strzyżewice MINI - 1 BRZECHWA TEAM NIE
13 Przemysław Chudzicki Fałkowo MINI - 1 Torpol Racing Team TAK
14 Alan Chudziński Leszno MINI - 1 Astromal NIE
15 Arkadiusz Czajka Koźmin Wielkopolski MINI - 1 Trans-Auto NIE
16 Jarosław Dawidziak Leszno MINI - 1 AMBIT RACING TEAM TAK
17 Przemysław Dudziak Leszno MEGA - 1 LKK TEAM NIE
18 Wacław Florczyk Modrzyca MINI - 1 - NIE
19 Aleksander Głuchowski Osieczna MINI - 1 - TAK
20 Paulina Grajnert Leszno MINI - 1 Galibier Bikefun Team NIE
21 Jacek Grajser Poznań MINI - 1 Komorniki MTB Team NIE
22 Tomasz Grondal Leszno MEGA - 1 METABO TORA BIKE NIE
23 Krzysztof Hetnar Wrocław MINI - 1 OŚ RACING Team NIE
24 Daniel Huzar Włodków Górny MEGA - 1 DGR RACING TEAM TAK
25 Marek JAKUBOWSKI Leszno MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
26 Joanna Jarząb Góra MINI - 1 Pozytywnie Zakręceni NIE
27 Radek Jaskulski Gniezno MINI - 1 Skoda Auto Szkoła Bike Team NIE
28 Paweł John Kaszczor MINI - 1 - NIE
29 Wojciech Jurewicz Góra MINI - 1 DGR RACING TEAM NIE
30 DOMINIK KACZMAREK Włoszakowice MINI - 1 Galibier Bikefun Team TAK
31 Waldemar Kajoch Leszno MINI - 1 Galibier Bikefun Team NIE
32 Mirosław Kajoch Leszno MINI - 1 Galibier Bikefun Team NIE
33 ANDRZEJ KARMOWSKI Poznań MINI - 1 - NIE
34 zbigniew kaźmierczak Leszno MINI - 1 LKK NIE
35 Przemysław Kęsicki Leszno MINI - 1 - NIE
36 Aleksander Khitrykau Bucz MEGA - 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
37 MICHAŁ KIAŁKA rawicz MINI - 1 Klub mojej żony Basi NIE
38 Marcin Kisieliński Leszno MINI - 1 - NIE
39 MARIUSZ KOBUS Gostyń MINI - 1 SUBOKA TEAM TAK
40 Paweł Kołosionek Leszno MINI - 1 r-team rydzyna NIE
41 Bartłomiej Komar Kargowa MŁODZIK - 1 niezrzeszony NIE
42 Sławek Kozowski RYDZYNA MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
43 Krzysztof Krówczyński Leszno MINI - 1 Werner Kenkel Sport Team NIE
44 BARTOSZ KRYSMAN Kościan MEGA - 1 KROSS EURO-ROWER.PL TAK
45 Dawid Kubera Osieczna MINI - 1 Czarny Kruk NIE
46 Krzysztof Kubiak LIPNO MINI - 1 Pozytywnie Zakręcony NIE
47 Krzysztof Kwaśnik Niechlów MINI - 1 KGHM ZG Run NIE
48 Piotr Lipelt Boguszyn MINI - 1 - NIE
49 ROMAN Lutostański Leszno MINI - 1 Brzechwa Team NIE
50 Janusz Majchrzak Luboń MINI - 1 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team NIE
51 Piotr Malak Leszno MINI - 1 Werner Kenkel Sport Team NIE
52 RADOSŁAW MARKIEWICZ Poznań MINI - 1 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team TAK
53 Karol Martynów Krzycko Małe MINI - 1 KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE NIE
54 Mateusz Matuszewski Leszno MINI - 1 METABO TORA BIKE NIE
55 ANDRZEJ MATYLEK Głogów MINI - 1 MTB G-TEAM NIE
56 DANIEL MICHALAK Leszno MEGA - 1 MTB G-TEAM NIE
57 Marcin Mikolajczak Bojanowo MINI - 1 4 EVER BIKE TAK
58 Grzegorz Mikołajczak Tworzanice MINI - 1 4 EVER BIKE NIE
59 Maciej Mogiłka Leszno MEGA - 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
60 Krystian Mróz Leszno MINI - 1 4 EVER BIKE NIE
61 Mateusz Mróz czapury MINI - 1 Galibier Bikefun Team NIE
62 Agata Mularczyk rawicz MINI - 1 DGR RACING TEAM NIE
63 łukasz mularczyk rawicz MINI - 1 DGR RACING TEAM NIE
64 Grzegorz Napierała Bolechówko MINI - 1 Goggle Pro Active Eyewear TAK
65 ANDRZEJ NAWROCKI Leszno MEGA - 1 35 PLUS NIE
66 Marcin NAWROTKIEWICZ RYDZYNA MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
67 Jerzy Nogała Leszno MINI - 1 METABO TORA BIKE NIE
68 Szymon Nowaczyk Leszno MINI - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
69 Marcin Nowak Leszno MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
70 Agnieszka Plewka Wilkowice MINI - 1 - NIE
71 ARKADIUSZ POKORSKI Leszno MEGA - 1 - NIE
72 Damian Przybylak Święciechowa MINI - 1 MTB G-TEAM NIE
73 Jędrzej Quoos Leszno MINI - 1 Werner Kenkel Sport Team NIE
74 Mirosław Raburski Leszno MINI - 1 AMBIT Racing Team NIE
75 Edward Radke Włoszakowice MINI - 1 Kołownik Włoszakowice NIE
76 Łukasz Ratajczak Leszno MINI - 1 4 EVER BIKE TAK
77 Tomasz Rogowicz Pogorzela MINI - 1 SKLEP-INSTALACYJNY.PL TAK
78 BARTOSZ ROKOSIEWICZ dobramyśl MEGA - 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
79 jarosław rokosiewicz dobramyśl MINI - 1 Śmigło Osieczna NIE
80 KRYSTIAN ROZWALKA LIPNO MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
81 Zbigniew Rozwalka GONIEMBICE MINI - 1 Galibier bikefun team NIE
82 Wiktor Rzepecki RYDZYNA JUNIOR - 1 Real 64-sto NIE
83 KAMIL SADOWSKI Świebodzin MINI - 1 Computec MTB Team NIE
84 Paweł Samol Włoszakowice MINI - 1 Parkiety-Samol TAK
85 Sandra Samolewska Wilkowice MEGA - 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
86 Łukasz Sibila Osetno MINI - 1 DGR RACING TEAM TAK
87 Piotr Sikora Kiełczewo MINI - 1 4 EVER BIKE NIE
88 BRONISŁAW SIKORA Leszno MINI - 1 ŚMIGŁO OSIECZNA TAK
89 Tomasz Skrzypczak Gostyń MINI - 1 ALFAPANEL MTB TEAM TAK
90 Filip Sobczak Leszno JUNIOR - 1 MORO Team NIE
91 Tomasz Sokołowski Leszno MEGA - 1 - NIE
92 Marcin Sołtysiak LIPNO MINI - 1 Galibier Bikefun Team TAK
93 Dawid Stachowiak Włoszakowice MINI - 1 Real 64 sto NIE
94 Waldemar Stachowiak Włoszakowice MINI - 1 - NIE
95 ŁUKASZ STAWIŃSKI Kąkolewo MINI - 1 śmigło osieczna NIE
96 Marcin Stępniak Siedlnica MINI - 1 KGHM ZG Run NIE
97 Roman Szczepaniak Leszno MEGA - 1 LKK TEAM TAK
98 Kamil Szczerbal Leszno MINI - 1 AMBIT RACING TEAM TAK
99 Przemysław Szłapka Karolewko MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA TAK
100 Zenon Szoplik Leszno MINI - 1 - NIE
101 Dominik Szymański Leszno MINI - 1 LKS Szawer Leszno NIE
102 Darek Świt RYDZYNA MINI - 1 4 EVER BIKE NIE
103 Bartłomiej Temporale Mechlin MINI - 1 Romet Factory Team NIE
104 Arkadiusz TIETZ Leszno MEGA - 1 LKK TEAM NIE
105 Roman Trojnar Wilkowice MINI - 1 MTB G-TEAM NIE
106 Sylwia Tumiłowicz Góra MEGA - 1 DGR RACING TEAM NIE
107 Janusz Tumiłowicz Góra MEGA - 1 DGR RACING TEAM TAK
108 Jacek TUTUCKI Leszno MINI - 1 4 EVER BIKE NIE
109 Dariusz Walczak Leszno MINI - 1 Pozytywnie Zakręceni NIE
110 Artur Walkowiak Wyciążkowo MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
111 Maciej Wawrzyniak RYDZYNA MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
112 Robert Wawrzyniak Kórnik MINI - 1 WAWRZYN TEAM NIE
113 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
114 Adam Wiśniewski Leszno MINI - 1 AMBIT RACING TEAM TAK
115 Dominik Wojciechowski Leszno MINI - 1 - NIE
116 Adam Woźniak I MINI - 1 - NIE
117 Amadeusz Wróblewski Sądzia MŁODZIK - 1 Kołownik Włoszakowice NIE
118 Magdalena Zielińska-Dawidziak Leszno MINI - 1 AMBIT RACING TEAM NIE
119 Magdalena Zimniak Leszno MINI - 1 Galibier Bikefun Team NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Branża Budowlana
1 Kacper Bartkowiak Kąkolewo JUNIOR - - REAL 64-sto NIE
2 Piotr Berdzik Wrocław MEGA - - IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team NIE
3 Maciej Bogdanów Leszno MINI - - CIESIÓŁKA TEAM TAK
4 Marcin Brzozowski Leszno MINI - - Spinko Leszno NIE
5 Monika Cegła Raszków MINI - - MLUKS Raszków NIE
6 Jakub Chudak Smolno MŁODZIK - - ŚTC Śmigiel NIE
7 Konrad Chudak Nietążkowo MEGA - - ŚTC Śmigiel TAK
8 Iwona Chyła Leszno MINI - - REAL 64 - STO NIE
9 Mariusz Chyła Kąkolewo MEGA - - REAL 64-sto TAK
10 Karol Cieśliński Leszno MINI - - CIESIÓŁKA TEAM NIE
11 PAWEŁ CIEŚLIŃSKI Wilkowice MINI - - CIESIÓŁKA TEAM NIE
12 Bartosz Drożdżyński Leszno MŁODZIK - - REAL 64-STO NIE
13 Daniel FENGLER Lubin MINI - - KROSS EURO-ROWER.PL NIE
14 Adam Firlej Śmigiel MŁODZIK - - ŚTC Śmigiel NIE
15 Kacper Fiszer łoniewo MINI - - REAL 64-sto NIE
16 Dominik Frąckowiak Nietążkowo MINI - - Orzeł Lipno NIE
17 Szymon Gerszendorf Leszno MŁODZIK - - - NIE
18 Szymon Hadrych Raszków MŁODZIK - - MLUKS Raszków NIE
19 Marta Halczyn Leszno MINI - - LKK TEAM - JUNIOR NIE
20 Paweł Hrankowski Leszno MINI - - Spinko Leszno NIE
21 Jakub Ignyś Leszno JUNIOR - - LKS Szawer Leszno NIE
22 Grzegorz Jakubowski Leszno MEGA - - MTB G-TEAM NIE
23 Wojciech Janiak Raszków MŁODZIK - - MLUKS Raszków NIE
24 Patryk JANKOWSKI Śmigiel MEGA - - Śtc Śmigiel NIE
25 Waldemar Jendrzejczak Leszno MINI - - Spinko Leszno NIE
26 Aleksander Jęsiek Leszno MINI - - CIESIÓŁKA TEAM NIE
27 Jacek Jujka Kościan MINI - - - NIE
28 ERYK KARPOWICZ Kargowa JUNIOR - - - NIE
29 Slawek Kasprzyk LIPNO MINI - - Orzel Lipno NIE
30 BARTOSZ Kęsicki Leszno MŁODZIK - - - NIE
31 Jakub Klimpel Kąkolewo MŁODZIK - - REAL 64-sto NIE
32 Dawid Kowalczyk Leszno MINI - - REAL 64-sto NIE
33 Bartosz Kozak Śmigiel MINI - - Orzeł Lipno NIE
34 Przemek Kozowski RYDZYNA JUNIOR - - R-TEAM RYDZYNA NIE
35 Maja KRYSMAN Kościan MŁODZIK - - KROSS EURO-ROWER.PL NIE
36 Filip Krysztof Koszanowo MŁODZIK - - ŚTC ŚMIGIEL NIE
37 Patryk Krzyżyński RYDZYNA JUNIOR - - Real 64-sto NIE
38 PRZEMYSŁAW KUBIAK Leszno MINI - - - NIE
39 Błażej Kutrowski Leszno MINI - - STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
40 Patrycja Langner Stare Bojanowo MINI - - ŚTC ŚMIGIEL NIE
41 Hubert Lubinski LIPNO MINI - - Orzeł Lipno NIE
42 Dominik Łagoda Kąkolewo MINI - - CIESIÓŁKA TEAM TAK
43 Waldemar Łukaszkiewicz Starkowo MINI - - Orzeł Lipno NIE
44 Tomasz Maćkowiak Leszno JUNIOR - - LKS Szawer Leszno NIE
45 Mariusz Majchrzak Leszno MINI - - REAL 64-sto NIE
46 Maciej Mania Leszno MEGA - - KROSS EURO-ROWER.PL NIE
47 Dawid Marcinkowski LIPNO MINI - - Ciesiółka Team TAK
48 Marcin Matuszczak Koszanowo MŁODZIK - - ŚTC NIE
49 Jakub Mądry Kąkolewo MINI - - REAL 64-sto NIE
50 Robert Mencfeldowski Dobroszyce MINI - - KROSS EURO-ROWER.PL NIE
51 PAWEŁ NAPIERAŁA Leszno MINI - - CIESIÓŁKA TEAM TAK
52 Marcin Nowak Śmigiel MINI - - Orzeł Lipno NIE
53 Patryk Nowak Koscian MINI - - ŚTC Śmigiel NIE
54 Agnieszka Nowak Śmigiel MINI - - Orzeł Lipno TAK
55 Łukasz Nowak Dabcze MINI - - Spinko Leszno TAK
56 Marceli Pera Raszków MŁODZIK - - MLUKS Raszków NIE
57 Julia Pieprzyk Leszno MŁODZIK - - LKS SZAWER LESZNO NIE
58 Szymon Pieprzyk Leszno MŁODZIK - - LKS SZAWER LESZNO NIE
59 Michał Pietrzak Leszno MŁODZIK - - Real 64 sto NIE
60 Krzysztof Przybylak Leszno MINI - - MTB G-TEAM NIE
61 ROBERT SCHABEL Leszno MINI - - Ciesiółka Team NIE
62 Krystian Schiller Śmigiel MINI - - Orzeł Lipno NIE
63 Jan Schulz Osieczna JUNIOR - - REAL 64-STO NIE
64 Piotr Siewruk Leszno MINI - - 4 EVER BIKE TAK
65 Wojciech Skorupinski Świętno MINI - - Orzeł Lipno TAK
66 Bartłomiej Spychała Nietążkowo MINI - - ŚTC ŚMIGIEL NIE
67 Paweł Stachowiak Kąkolewo MINI - - CIESIÓŁKA TEAM NIE
68 Igor Stachowiak Bruszczewo MŁODZIK - - ŚTC Śmigiel NIE
69 Michał Stachowski Leszno MEGA - - REAL 64-sto NIE
70 Wiktor Staniewski GRONÓWKO MŁODZIK - - REAL 64-sto NIE
71 Alex Szkudlarek Leszno MŁODZIK - - LKS Szawer Leszno NIE
72 DAWID SZUDRA Leszno MŁODZIK - - LKS SZAWER LESZNO NIE
73 Jan Szymański Leszno MINI - - LKK TEAM - junior NIE
74 Dawid Śliwiński Leszno JUNIOR - - LKS Szawer Leszno NIE
75 Tomasz Tęgi Leszno MEGA - - REAL 64-STO NIE
76 Zdzisław Wasiołka Leszno MINI - - Spinko Leszno NIE
77 Marek Wawrowski Leszno MINI - - Spinko Leszno NIE
78 Remigiusz Wawrzyniak Leszno MINI - - REAL 64-STO NIE
79 Alicja Węgierska Nowa Wieś MŁODZIK - - ŚTC ŚMIGIEL NIE
80 Marcin Włodarczyk Wilkowice MINI - - CIESIÓŁKA TEAM NIE
81 Arkadiusz Wojciechowski Leszno MINI - - Spinko Leszno NIE
82 BARTOSZ WOLNY Leszno MINI - - Spinko Leszno NIE
83 Krzysztof Wójt Leszno MINI - - Spinko Leszno NIE
84 Bartosz Wujczak Leszno MEGA - - REAL 64-sto NIE
85 Patryk Zajaczkowski Leszno MINI - - Spinko Leszno NIE
86 Tomasz Zając Bardo MINI - - ultimasport.pl NIE
87 Filip Zinowiew Dąbcze JUNIOR - - REAL 64-sto NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 18
Mężczyźni 188
Wszyscy 206