Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 ZBIGNIEW KREFT Śrem MINI - 1 Ciacho Team
2 Robert KONIECZNY LIPNO MINI - - Orzeł Lipno
3 Marek JAKUBOWSKI Leszno MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
4 Waldemar Łukaszkiewicz Starkowo MINI - - Orzeł Lipno
5 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI Włoszakowice MEGA - 1 PRO-FIT-BIKE
6 Jerzy Nogała Leszno MINI - - METABO TORA BIKE
7 Konrad Staniewski GRONÓWKO MINI - 1 FEBE&REAL Team
8 Łukasz Sibila Osetno MINI - 1 DGR RACING TEAM
9 Janusz Tumiłowicz Góra MEGA - 1 DGR RACING TEAM
10 Michał Ciekański Leszno MEGA - 1 35 plus
11 piotr janus Leszno MINI - 1 Pozytywnie zakręceni leszno
12 Dariusz Walczak Leszno MINI - 1 Pozytywnie Zakręceni
13 Robert Świętek sława MINI - 1 Kołownik Włoszakowice
14 BRONISŁAW SIKORA Leszno MINI - 1 ŚMIGŁO OSIECZNA
15 MARCIN JABŁOŃSKI Włoszakowice MINI - 1 ASTROMAL
16 Marcin Brzozowski Leszno MINI - 1 Spinko Leszno
17 Krzysztof Krówczyński Leszno MINI - 1 Werner Kenkel Sport Team
18 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
19 ANDRZEJ SKORUPSKI Kąkolewo MINI - 1 SMIGŁO OSIECZNA
20 Marek Wawrowski Leszno MINI - 1 Spinko Leszno
21 Zdzisław Wasiołka Leszno MINI - 1 Spinko Leszno
22 Franciszek Komolka Święciechowa MINI - 1 Brzechwa team
23 Michał Stachowski Leszno MEGA - - REAL 64-sto
24 Łukasz Nowak Dabcze MINI - 1 Spinko Leszno
25 Remigiusz Wawrzyniak Leszno MINI - - REAL 64-STO
26 Szymon Wasiołka Leszno MINI - - Orzeł Lipno
27 Konrad Konkol Miastko MEGA - 1 35 PLUS
28 BARTOSZ ROKOSIEWICZ dobramyśl MEGA - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
29 Krzysztof Skorliński Leszno MINI - 1 LKK TEAM
30 Marcin Nowak Leszno MINI - 1 R-Team Rydzyna
31 WALDEMAR PRZYBYLSKI Śrem MINI - 1 ANP TEAM DOLSK
32 Waldemar Jendrzejczak Leszno MINI - - Spinko Leszno
33 Maciej Wawrzyniak RYDZYNA MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA
34 Kacper Szłapka Karolewko MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA
35 Przemysław Szłapka Karolewko MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA
36 Jakub BANASZKIEWICZ GRONÓWKO MINI - 1 KKS Gostyń
37 Marcin Włodarczyk Wilkowice MINI - 1 CIESIÓŁKA TEAM
38 Marcin Nowak Śmigiel MINI - - Orzeł Lipno
39 PAWEŁ NAPIERAŁA Leszno MINI - 1 CIESIÓŁKA TEAM
40 agnieszka gabrysz Cybinka MINI - 1 AMG CYBINKA TEAM
41 Janusz Majchrzak Luboń MINI - 1 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team
42 Jakub Mądry Kąkolewo MINI - - REAL 64-sto
43 Mariusz Chyła Kąkolewo MEGA - - REAL 64-sto
44 jarosław rokosiewicz dobramyśl MINI - 1 Śmigło Osieczna
45 MICHAŁ KOWALEWSKI Leszno MINI - 1 Spinko Leszno
46 Dawid Kowalczyk Leszno MINI - - REAL 64-sto
47 PATRYK PAWŁOWSKI Leszno MINI - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
48 Mirosław Pleskot Leszno MEGA - - Orzeł Lipno
49 Renata Głód Leszno MINI - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
50 Arkadiusz TIETZ Leszno MEGA - 1 LKK TEAM
51 ANDRZEJ KARMOWSKI Poznań MINI - 1 -
52 Patryk Zajaczkowski Leszno MINI - 1 Spinko Leszno
53 Grzegorz Napierała Bolechówko MINI - 1 Goggle Pro Active Eyewear
54 Artur Walkowiak Wyciążkowo MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
55 ANDRZEJ MATYLEK Głogów MINI - 1 MTB G-TEAM
56 Paweł Kołosionek Leszno MINI - 1 r-team rydzyna
57 Tomasz Tęgi Leszno MEGA - - REAL 64-STO
58 Waldemar Kajoch Leszno MINI - 1 Galibier Bikefun Team
59 Bartosz Mikołajczak Przemęt MEGA - 1 PRO-FIT-BIKE
60 Aleksander Khitrykau Bucz MEGA - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
61 ROMAN Lutostański Leszno MINI - 1 Brzechwa Team
62 BARTOSZ KRYSMAN Kościan MEGA - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
63 Krzysztof Kaźmierowski Leszno MINI - 1 Astromal
64 Piotr Przybył Poznań MEGA - 1 Team Berotu
65 Patryk Nowak Koscian MINI - - ŚTC Śmigiel
66 Marcin Mikolajczak Bojanowo MINI - 1 4 EVER BIKE
67 Mariusz Majchrzak Leszno MINI - 1 REAL 64-sto
68 Rafał Paszek Leszno MINI - 1 -
69 Dariusz Ratajczak Dolsk MINI - 1 ANP TEAM DOLSK
70 Paweł Samol Włoszakowice MINI - 1 Parkiety-Samol
71 Andrzej Skiba Leszno MEGA - - LKK Team
72 Jacek Nowak Leszno MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA
73 Daniel Huzar Włodków Górny MEGA - - DGR RACING TEAM
74 PAWEŁ CIEŚLIŃSKI Wilkowice MINI - 1 CIESIÓŁKA TEAM
75 Magdalena Zimniak Leszno MINI - 1 Galibier Bikefun Team
76 DOMINIK KACZMAREK Włoszakowice MINI - 1 Galibier Bikefun Team
77 Mirosław Kajoch Leszno MINI - 1 Galibier Bikefun Team
78 JACEK KACZMAREK Krzycko Wielkie MEGA - 1 -
79 Mateusz MOCEK Leszno MINI - 1 Fotografia MM-FOTO.eu
80 Krzysztof Hetnar Wrocław MEGA - - OŚ RACING Team
81 ŁUKASZ STAWIŃSKI Kąkolewo MINI - 1 śmigło osieczna
82 Kacper Bartkowiak Kąkolewo Junior - - REAL 64-sto
83 Grzegorz Brzechwa Strzyżewice MINI - 1 BRZECHWA TEAM
84 Tomasz Jaz Góra MEGA - 1 DGR RACING TEAM
85 Krzysztof Łuczak Leszno MEGA - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
86 Krzysztof Kubiak LIPNO MINI - 1 Pozytywnie Zakręcony
87 Pawel Kosmowski Oborniki MEGA - 1 Rooweromania Oborniki
88 Joanna CIEKAŃSKA Leszno MINI - 1 35 plus
89 Edyta STANCZAK Leszno MINI - 1 35PLUS
90 Rafał DZIEDZIC Polkowice MINI - 1 BUDSTYL
91 Przemysław Dudziak Leszno MEGA - 1 LKK TEAM
92 Michał Andrzejewski Wilkowice MINI - - REAL 64-STO
93 PRZEMYSŁAW KUBIAK Leszno MINI - 1 -
94 Kacper Fiszer łoniewo MINI - - REAL 64-sto
95 Karol Cieśliński Leszno MINI - 1 CIESIÓŁKA TEAM
96 Łukasz Ratajczak Leszno MINI - 1 4 EVER BIKE
97 Paweł Hrankowski Leszno MINI - 1 Spinko Leszno
98 Szymon Cieśliński Leszno MINI - 1 MS Road-project
99 Roman Szczepaniak Leszno MEGA - 1 LKK TEAM
100 Agnieszka Nowak Śmigiel MINI - - Orzeł Lipno
101 Joanna Jarząb Góra MINI - 1 Pozytywnie Zakręceni
102 Wacław Florczyk Modrzyca MINI - 1 -
103 Krzysztof Wójt Leszno MINI - 1 Spinko Leszno
104 Dominik Łakomy Kościan MINI - 1 Spinko Leszno
105 Sebastian Sielągowski Włoszakowice MINI - 1 Kołownik Włoszakowice
106 Anna Ratajczak Dolsk MŁODZIK - 1 ANP TEAM DOLSK
107 Damian Przybylak Święciechowa MINI - 1 MTB G-TEAM
108 Grzegorz Mikołajczak Tworzanice MINI - 1 4 EVER BIKE
109 MICHAŁ KIAŁKA rawicz MINI - 1 Klub mojej żony Basi
110 Piotr Machowicz Poznań MINI - 1 CRAZY TEAM
111 Paulina Grajnert Leszno MINI - 1 Galibier Bikefun Team
112 Łukasz Lewandowski Leszno MINI - - MORO Team
113 Zdzisław Binkowski Śrem MINI - 1 BRZECHWA TEAM
114 DAWID SZUDRA Leszno MŁODZIK - 1 LKS SZAWER LESZNO
115 Darek Świt RYDZYNA MINI - - 4 EVER BIKE
116 Krystian Mróz Leszno MINI - 1 4 EVER BIKE
117 KRZYSZTOF PATERKA Leszno MEGA - - LKK TEAM
118 Kinga MOCEK Leszno MEGA - 1 Fotografia MM-FOTO.eu
119 Tomasz Wróbel Szreniawa MEGA - 1 Komorniki MTB Team
120 Filip Sobczak Leszno Junior - - MORO Team
121 Mariusz Cińcio Leszno MINI - 1 Galibier Bikefun Team
122 Andrzej Pacanowski Leszno MINI - - MORO Team
123 Przemek Kozowski RYDZYNA Junior - 1 R-TEAM RYDZYNA
124 Krzysztof Majewski Stara Góra MINI - 1 DGR RACING TEAM
125 KACPER JABŁOŃSKI rawicz MEGA - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST
126 Amadeusz Wróblewski Sądzia MŁODZIK - 1 Kołownik Włoszakowice
127 Filip Zinowiew Dąbcze Junior - - REAL 64-sto
128 Włodzimierz Krawczyk Śrem MINI - 1 Ciacho Team Triathlon
129 Paweł John Kaszczor MINI - 1 -
130 Przemysław Biernat Leszno MINI - 1 REAL LESZNO
131 Grzegorz Karg Turew MINI - 1 QUESTY
132 Bartosz Foltyn Poznań MINI - 1 MRÓZROWERY TEAM
133 Dawid Stachowiak Włoszakowice MINI - 1 Real 64 sto
134 Krystian Schiller Śmigiel MINI - - Orzeł Lipno
135 Grzegorz Bryl Gostyń MINI - - ALFAPANEL MTB TEAM
136 Eryk Stróżycki Leszno Junior - - Metabo Tora bike
137 Marcin Przybylak Kościan MINI - - REAL 64-STO
138 ANDRZEJ NAWROCKI Leszno MEGA - 1 35 PLUS
139 MARIUSZ JANKOWIAK Bronikowo MINI - - ORZEŁ LIPNO
140 Arkadiusz Wojciechowski Leszno MINI - 1 Spinko Leszno
141 Marcin BANASZKIEWICZ GRONÓWKO MINI - - Orzeł Lipno
142 Jacek TUTUCKI Leszno MINI - - 4 EVER BIKE
143 zbigniew kaźmierczak Leszno MINI - 1 LKK
144 Malwina Kusz Prezmęt Junior - - Orzeł Lipno
145 MAJA KRYSMAN Kościan MŁODZIK - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
146 DANIEL MICHALAK Leszno MEGA - 1 MTB G-TEAM
147 Waldemar Stachowiak Włoszakowice MINI - 1 -
148 Maksymilian Biernat Leszno MŁODZIK - 1 REAL 64-STO
149 Piotr Malak Leszno MINI - 1 Werner Kenkel Sport Team
150 Iwona Chyła Leszno MINI - - REAL 64 - STO
151 Mikołaj Skorupiński Leszno MŁODZIK - 1 KKS Gostyń
152 Patryk Szkudlarczyk Włoszakowice MINI - 1 Kołownik Włoszakowice
153 Mateusz Górski Kościan MEGA - 1 -
154 Marcin NAWROTKIEWICZ RYDZYNA MINI - 1 R-TEAM RYDZYNA
155 Dawid Tomaszewski Śmigiel MEGA - 1 QBIAK Transport Team
156 Patrycja Langner Stare Bojanowo MINI - 1 ŚTC ŚMIGIEL
157 Julia BOROWSKA Kąty MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
158 ŁUKASZ WITKOWSKI Leszno MINI - 1 -
159 Patryk Krzyżyński RYDZYNA Junior - - Real 64-sto
160 Wojciech Skorupinski Świętno MINI - - Orzeł Lipno
161 Hubert Lubinski LIPNO MINI - - Orzeł Lipno
162 Damian Śliwczyński Śmigiel MEGA - 1 Kolarski Śmigiel
163 Wiktor Staniewski GRONÓWKO MŁODZIK - 1 REAL 64-sto
164 Roman Trojnar Wilkowice MINI - 1 MTB G-TEAM
165 Michał Gołąbka LIPNO MINI - - ORZEŁ LIPNO
166 KRZYSZTOF KURASIŃSKI Środa Wielkopolska MEGA - 1 ŚRODA RACING TEAM
167 Nodirżon Farmonow Komorniki MINI - 1 Komorniki MTB Team
168 Bartosz Drożdżyński Leszno MŁODZIK - - REAL 64-STO
169 Jakub Klimpel Kąkolewo MŁODZIK - - REAL 64-sto
170 Wojciech Jurewicz Góra MINI - 1 DGR RACING TEAM
171 Jacek Grajser Poznań MEGA - 1 Komorniki MTB Team
172 Arkadiusz Broda Luboń MINI - 1 Rooweromania Team Poznań
173 Rajmund Dudziak Poznań MINI - - Ziołolek Team Poznań
174 Dawid Śliwiński Leszno Junior - - LKS Szawer Leszno
175 Bartłomiej Spychała Nietążkowo MINI - 1 ŚTC ŚMIGIEL
176 Maciej Kłoczaniuk Zielona Góra MINI - - UKS Peleton Nowa Sól
177 Jakub Chudak Smolno MŁODZIK - 1 ŚTC Śmigiel
178 Oskar Hrankowski Leszno Junior - 1 Spinko Leszno
179 Piotr Mierzyński Włoszakowice MEGA - 1 KKS Gostyń
180 Agata Kurkiewicz Poznań MEGA - 1 -
181 Jarosław Kurkiewicz Poznań MEGA - 1 -
182 Marianna Dudzińska Wrocław MINI - - -
183 Tomasz Maćkowiak Leszno Junior - 1 LKS Szawer Leszno
184 Filip Krysztof Koszanowo MŁODZIK - - ŚTC ŚMIGIEL
185 Mateusz Matuszewski Leszno MINI - - METABO TORA BIKE
186 Szymon Gerszendorf Leszno MŁODZIK - 1 -
187 Dawid Marcinkowski LIPNO MINI - 1 CIESIÓŁKA TEAM
188 Dominik Szymański Leszno MINI - 1 LKS Szawer Leszno
189 Dominik Łagoda Kąkolewo MINI - 1 CIESIÓŁKA TEAM
190 Bartosz Bednarczyk Śmigiel MINI - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
191 Krzysztof Przybylak Leszno MINI - 1 MTB G-TEAM
192 Mateusz Mróz czapury MINI - 1 Galibier Bikefun Team
193 Slawek Kasprzyk LIPNO MINI - - Orzel Lipno
194 Magdalena Kaczmarek RYDZYNA MINI - 1 -
195 Przemysław Wleklik Leszno MINI - 1 -
196 Patryk JANKOWSKI Śmigiel MEGA - - Śtc Śmigiel
197 Krzysztof Weiss Włoszakowice MINI - 1 wloszakowice
198 Dawid Kubera Osieczna MINI - 1 Czarny Kruk
199 Jędrzej Kowalski Śrem MINI - 1 -
200 Adam Firlej Śmigiel MŁODZIK - - ŚTC Śmigiel
201 Jarosław Majchrzak Leszno MINI - 1 -
202 Bartłomiej Komar Kargowa MŁODZIK - 1 niezrzeszony
203 Zbigniew Rozwalka GONIEMBICE MINI - 1 Galibier bikefun team
204 Julia Skorupińska Żegrówko MINI - - Orzeł Lipno
205 Marcin Matuszczak Koszanowo MŁODZIK - - ŚTC
206 Julia Pieprzyk Leszno MŁODZIK - 1 LKS SZAWER LESZNO
207 Szymon Pieprzyk Leszno MŁODZIK - - LKS SZAWER LESZNO
208 Marcin Kenkel Włoszakowice MINI - 1 Werner Kenkel Sport Team
209 Filip Krysiak Cybinka Junior - 1 AMG Cybinka Team
210 Zuzanna Michalewicz Włoszakowice MŁODZIK - 1 GORWA TEAM
211 Jacek Michalewicz Włoszakowice MINI - 1 -
212 Kamil Naskręt Leszno MINI - - Szawer MTB Team
213 Jan Kot Bukówiec Górny MINI - 1 TG.Sokół Bukówiec Górny
214 Jakub Ławecki Krosinko MINI - 1 brak
215 Justyna Skorupinska Świętno MINI - - Orzeł Lipno
216 Paweł Górnik Modrzyca MINI - 1 KOM-KAS TEAM
217 Krystian Kruk Kluczewo MEGA - 1 PRO-FIT-BIKE
218 Maciej ZAGÓRSKI Poznań MINI - 1 -
219 Kacper Przybylski Głuchowo MINI - - LKK Team
220 Janusz PUT Sulechów MEGA - 1 5 pa Sulechów
221 Przemysław Wegner Poznań MINI - - FTI RACING TEAM
222 Maciej Białas Stęszew MINI - - GRUPA KROTOSKI-CICHY
223 Piotr Leciejewski Murowana Goślina MINI - - Grupa Krotoski-Cichy
224 Zofia Mierzyńska Włoszakowice MINI - 1 KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
225 Mateusz ANDRZEJCZAK dobramyśl MINI - 1 ZENDER
226 Marek Frąszczak Kościan MINI - 1 Astromal
227 Edward Radke Włoszakowice MINI - 1 Kołownik Włoszakowice
228 Daniel FENGLER Lubin MINI - - KROSS EURO-ROWER.PL
229 Mikołaj Urbaniak jerka MINI - - KROSS EURO-ROWER.PL
230 Przemysław Gąda Włoszakowice MINI - 1 -
231 Patryk Janiszewski Cybinka Junior - 1 AMG CYBINKA TEAM
232 Łukasz Jasiuwian czapury MINI - 1 MRÓZROWERY TEAM
233 Kamil Szeląg RYDZYNA MINI - 1 -
234 Adam ŁĘGOWSKI Krosno MINI - 1 Rooweromania Oborniki Wlkp.
235 TOMASZ CHRAPLAK Kościan MINI - 1 TOMCHEM
236 Ines STACHOWIAK Włoszakowice Junior - - -
237 Tomasz KOWALEWICZ sława MEGA - 1 MTB Sława
238 Sławomir Pytlak Poznań MINI - 1 -
239 Martyna Grzegorzewska Leszno MŁODZIK - 1 -
240 Darek Grzegorzewski Leszno MEGA - 1 -
241 Krystian Skorupiński Włoszakowice MINI - 1 -
242 Renata Skorupińska Włoszakowice MINI - 1 Fit Way
243 Tomasz Gawłowicz Zielona Góra MINI - 1 Fines Bike Team


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 25
Mężczyźni 218
Wszyscy 243