Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Bogdan Sztuba Leśna - - Zabiegani z Leśnej
2 Tadeusz Kocoń Leśna - - Vision Optyk Jelenia góra
3 Piotr Kurczewski Olszyna - - Olszyna Biega
4 Krzysztof Kuchnia Rybnica - - TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA
5 jarosław manthaj jelenia gora - - private
6 Grzegorz Kaczor Zgorzelec - - KB LEW LEGNICA
7 ANDRZEJ KLATKA Lubań - - Team Lubań
8 MARIUSZ LERIAN Lubań - - TEAM LUBAŃ
9 Grzegorz Staroń Lubań - - Edi Team
10 Artur Machtelewski Jelenia Góra - - TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA
11 Stanisław Świerk Janowice Wielkie - - NaturalniE Janowice
12 Damian Sztych Bolesławiec - - 23 ŚPA
13 EWA NARKUN IŁOWA - - -
14 Łukasz Staszczak Lubań - - Kwisa Lubań
15 Tomasz Okraszewski Lubań - - SECTION 51
16 Dorota Markuszewska Lubań - - -
17 Dariusz Królikowski Lubań - - emeryci i renciści
18 Patryk Kotowski Lubań - - -
19 MARIOLA ANIŚKIEWICZ Lubań - - -
20 Anna Grzegrzółka Lubań - - -
21 JAN SALAMONOWICZ Zgorzelec - - -
22 GRZEGORZ SAWICKI Zaręba - - EDI TEAM ZGORZELEC
23 Karolina Jankowska Lubań - - 23 ŚPA
24 Sebastian Krawiec Zgorzelec - - EDI TEAM ZGORZELEC
25 Ewelina Krawiec Zgorzelec - - EDI TEAM ZGORZELEC
26 Artur Żebrowski Bolesławiec - - -
27 Elżbieta KOWALEWSKA Zgorzelec - - Edi Team
28 Krystian Kwiatkowski Staniszów - - Vision Optyk Jelenia Gora
29 Dmytro Lenets Lubań - - Niewidzialny wyścigowiec :)
30 Maksym Gładkow Gryfino - - Rowerem hen hen
31 DAMIAN ĆWIĘKA Zgorzelec - - WALECZNI NIEZNISZCZALNI
32 DOMINIKA WYLEŻOŁ Jelenia Góra - - -
33 JULIAN PROMIRSKI Jelenia Góra - - Karkonoski Weteran
34 Andrzej Paszkowski Olszyna - - OLSZYNA BIEGA
35 Piotr Kamiński Zgorzelec - - -
36 Sylwia Matuszak Stara Kamienica - - TS Regle Szklarska Poręba
37 WOJCIECH REIZER jelenia gora - - wesoly autobus
38 Józef Czarnecki Gryfów Śląski - - Cross Gryfitów
39 Andrzej Bujak Gryfów śl - - Virtual Runner Club
40 Ewa Kamińska Zgorzelec - - -
41 KRZYSZTOF SUDOMLAK Siekierczyn - - KARKONOSZ RUNNING TEAM
42 Monika Andrejewicz Lubań - - -
43 Kamil Nowak Bolesławiec - - Nowak Team
44 Jarosław Malung Olszyna - - OLSZYNA BIEGA
45 MAREK CICHOCKI Czerwona Woda - - Start Ruszów
46 Arkadiusz Biskupski Lubań - - -
47 Grzegorz Malewicz Lubań - - -
48 Józek Horodko Leśna - - Zabiegani z Leśnej
49 Janusz Wojnarowicz Zgorzelec - - EDI-Team Zgorzelec
50 Tomasz Tylka Leśna - - Zabiegani z Leśnej
51 Iwona Karnicka Zgorzelec - - -
52 Łukasz Ścieżka Lubań - - UKS TS Sparta Lubań
53 Adrian Orzechowski Wieża - - -
54 Daniel Więckowski Zawidów - - -
55 Damian Strugała Zawidów - - TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA
56 Grzegorz Kotowski Lubań - - -
57 Mateusz Urban Lubań - - Bojan boks
58 Tristian Samulski Staniszów - - -
59 ANNA RESPONDEK Zielona Góra - - 1983
60 Aneta Oleksiuk Zgorzelec - - EDI TEAM ZGORZELEC
61 ROBERT ROKOSZ Bolesławiec - - BBKTS
62 Ewa Bielawa Bogatynia - - -
63 Justyna Bajda Stara Kamienica - - Izerska Grupa Biegowa
64 Tomasz Mydłowski Janowice Wielkie - - NaturalniE Janowice
65 Łukasz Bakalarz Siekierczyn - - -
66 Paweł Golonka Nowa Sól - - KB WIKON NOWA SÓL
67 Aureliusz Miszczyk Jelenia Góra - - -
68 Grażyna Paluch Lubań - - -
69 Krzysztof Wojtuś Zawidów - - TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA
70 Krystyna Świerk Janowice Wielkie - - NaturalniE Janowice
71 Łukasz Rebiger Zgorzelec - - -
72 Agnieszka Szałkowska Lubań - - Editeam
73 Agnieszka Twardowska Luban - - -
74 Zofia Jagiełło Pieńsk - - -
75 Janusz Jagiełło Pieńsk - - -
76 Łukasz Mazurek Zgorzelec - - EDI TEAM Zgorzelec
77 Joanna Dąbrowska Wesołówka - - -
78 PAULINA BOŻEK Wrocław - - -
79 Emilia Rajter-Brodawka Lubań - - -
80 Małgorzata Staszczak Lubań - - Kwisa Lubań
81 Rafał Hnitecki Zgorzelec - - EDI TEAM ZGORZELEC
82 PRZEMYSŁAW MIŁOSZEWSKI Bogatynia - - EDI TEAM ZGORZELEC
83 JACEK LERYNOWICZ Zgorzelec - - EDI TEAM ZGORZELEC
84 Adrian Kochman Kowary - - MKS Karkonosze Jelenia gora
85 Łukasz Klatka Lubań - - SL GKS OLSZA OLSZYNA
86 Anna Szczęsna Olszyna - - -
87 Mariusz Mazur Lubań - - Kwisa Lubań
88 Maciej Gryniuk Lubin - - Krav Maga Be Safe
89 Mateusz Dubieniecki Leśna - - 23 Śląski Pułk Artylerii
90 Emilia Raubo Zgorzelec - - -
91 Józef Horodko Leśna - - Zabiegani z Leśnej
92 Vladyslav Klymenko Lubań - - -
93 Kamil Stefański Czerwona Woda - - -
94 ROBERT FARGANUS Leśna - - ZABIEGANI Z LEŚNEJ
95 Michał Kepke Lubań - - -
96 Marcin Segedyn Lubań - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 28
Mężczyźni 68
Wszyscy 96