Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Klasa Status zawodnika Szkoła Wybierz szkołę podstawową Wybierz Gimnazjum Wybierz Liceum Wybierz Technikum Wybierz szkołę ZSZ / LIC Nazwa szkoły poza wykazem
1 Łukasz Kurowski Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Zespół Szkół Energetycznych - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - -
2 Emilia Drabik Łęczna - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie - - -
3 Jakub Hejduk Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - INNA POZA WYKAZEM - - XXIX Liceum Ogólnokształcące im. cc. majora Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” w Lublinie
4 Marek Mirosław Lublin - - NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
5 Marcin Bąk Lublin - - NAUCZYCIEL PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie - - -
6 MAKSYMILIAN SZEPIETOWSKI Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
7 Jakub Śliwiński Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie - - - - -
8 Dominika Stawska Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
9 Iga Stawska Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
10 Michał Stawski Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
11 Paweł Giza Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
12 Agnieszka Giza Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
13 Grzegorz Zdun Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie - - - - -
14 Jakub Szubartowski Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Budowlane w Lublinie - -
15 Julia Tarnowska Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
16 Wiktor Tarnowski Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
17 Kacper Tarnowski Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
18 Sławomir Nazaruk Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 34 im.Kornela Makuszyńskiego w Lublinie - - - - -
19 Dariusz Samarczenko Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA ZSZ / LICEUM ZAWODOWE - - - - Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 3 w Lublinie -
20 Artur Kurowski Lublin - - RODZIC PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Zespół Szkół Energetycznych - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - -
21 Roman Kotarski Lublin - - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 15 im Jana Pawła II w Lublinie - - - -
22 Dawid Foltyn kostkowice - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA ZSZ / LICEUM ZAWODOWE - - - - INNA POZA WYKAZEM zsb w cieszynie
23 Gabriela Hejduk Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori w Lublinie - - - - -
24 Ireneusz Pszczoła Lublin - - RODZIC PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - INNA POZA WYKAZEM - - ...
25 Artur Zdun Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie - - - - -
26 Michał Zdun Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie - - - - -
27 Daniel Osiński Lublin - - NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
28 Krzysztof Gałat Skorczyce - - RODZIC PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie - - -
29 Kacper Mazurkiewicz Turka - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie - - -
30 Katarzyna Bechta Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie - - - - -
31 MICHAŁ ORZEŁ Lublin - NIE DOTYCZY - - - - - - - -
32 Marcin Jonik Lublin - - NAUCZYCIEL PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
33 Konrad Jankowski Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lublinie - - -
34 PIOTR KONOPKA Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie - - - - -
35 Joanna Gąszczyk Lublin - - NAUCZYCIEL PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 26
36 Dariusz Golas Dąbrowica - - RODZIC PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Zespół Szkół Energetycznych - Technikum Energetyczno-Informatyczne w Lublinie - -
37 hubert Znajomski Łęczna - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - IV Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie - - -
38 Jacek Komsta Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie - - -
39 Gabriela Winiarska Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lublinie - - -
40 Oskar Szewczyk Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - -
41 Elżbieta Szewczyk Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 15 w Lublinie
42 Maciej Walasek TRZCIANKI - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - INNA POZA WYKAZEM - Zespół Szkół Technicznych w Radomiu im. Tadeusza Kościuszki
43 Weronika Mikulska Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 15 im Jana Pawła II w Lublinie - - - -
44 Michał Mikulski Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Transportowo-Komunikacyjne w Lublinie - -
45 Artur Frontczak Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 22 im. Bolesława Prusa w Lublinie - - - - -
46 kornelia Frontczak Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 22 im. Bolesława Prusa w Lublinie - - - - -
47 Michał Łapa Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - X Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
48 Iwona Piotrowicz Lublin - - NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
49 Karolina Gierczak Lublin - - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
50 Milena Mardoń Lublin - - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
51 Kamil Lato Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
52 Wiktoria Nagorna Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
53 Klara Grzyb Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 15 im Jana Pawła II w Lublinie - - - -
54 Oskar Wilkos Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
55 Mateusz Okoń Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
56 Magdalena Tkaczyk Lublin - - NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
57 Magdalena Winska Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
58 Malgorzata Winska Lublin - - NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
59 Arkadiusz Brzuszek Ryki - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - INNA POZA WYKAZEM - -
60 Marek MIROSŁAW Lublin - - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
61 Anna Kidaj Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
62 Mateusz Kidaj Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
63 Julia Zbysław Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
64 Dominika Mazur Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
65 Kamila Felisiak Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
66 Andżelika Szczepaniak Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
67 Barbara Turska-Paprzycka Lublin - - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
68 Marcel Paprzycki Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
69 Michał Ogórek Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
70 Oliwia Ozon Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
71 Natalia Michalik Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
72 Krzysztof Michalik Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
73 Marcin Kot Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
74 Kasia Kosior Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
75 Aleksandra Mardoń Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
76 justyna mazurek Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
77 Maja Kotowska Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
78 Nina Kotowska Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
79 Joanna Muroń Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
80 Zuzanna Florek Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
81 Marcin Florek Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
82 Maja Paryż Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
83 Monika Radkowska-Kluziak Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
84 Mateusz Jacniacki Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego
85 Oliwia Ratajczak Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
86 Błażej Młynarski Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
87 Grzegorz Ścioch Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
88 Sylwia Golec-Ścioch Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
89 Natalia Flak Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Lublinie - - -
90 Norbert Nadulski Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
91 Ryszard Pytka Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
92 Kinga Gawrońska Lublin - - NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
93 Maciej Jurkowski Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
94 Katzrzyna Jurkowska Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
95 Leszek Jurkowski Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
96 Cezary Wierzchoń Wojcieszków - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - INNA POZA WYKAZEM - - IV LO im. Jana Pawła II w Łukowie
97 Jakub Błaszczyk Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
98 Hanna Ligęza Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
99 Gabriela Ligęza Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
100 Sylwia Ligęza Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
101 Adam Gawroński Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
102 Michał Gawroński Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
103 Marta Gawrońska Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
104 małgorzata mazurek Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
105 Jerzy Jarosiński Lublin - - NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 38 im.Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
106 ANDRZEJ RADZIEJEWSKI Lublin - - NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie - - - - -
107 Patrycja Szczółko Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie - - - - -
108 Angelina Behrens Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - - -
109 Krzysztof Ochal Lublin - - RODZIC PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - - -
110 Małgorzata Ochal Lublin - - RODZIC PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - - -
111 julia mazurek Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
112 MARTYNA BUGAŁA Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - X Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
113 Wiktoria Wójcik Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
114 Marcin Wójcik Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
115 Mateusz Stachyra Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
116 Zuzanna Szaruta Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie - - -
117 Zuzanna Wolińska Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
118 Szymon Woliński Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 11 im. por. mar. Mariana Tadeusza Mokrskiego w Lublinie - - - -
119 DAWID Dylon Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lublinie - - -
120 Dominika Dylon Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
121 Mateusz Karaś Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
122 Tymoteusz Szmuryło Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
123 Dominik Kiciński Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
124 Jagoda Dębicka Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
125 Emilia Dębicka Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - INNA POZA WYKAZEM - - Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie
126 Aleksandra Paluch Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. WINCENTEGO PALLOTTIEGO W LUBLINIE
127 Anna Paluch Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. WINCENTEGO PALLOTTIEGO W LUBLINIE
128 Antonina Paluch Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. WINCENTEGO PALLOTTIEGO W LUBLINIE
129 Piotr Paluch Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. WINCENTEGO PALLOTTIEGO W LUBLINIE
130 Julia Radziejewska Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - - -
131 Mirosław Uniłowski Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Elektroniczne im. Obrońców Lublina 1939 roku w Lublinie - -
132 Marcin Dylon Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
133 Joanna Demucha Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
134 Julia Lemieszek Krasnystaw - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
135 Krzysztof Łagowski Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
136 Oliwia Zielińska Lubartów - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum Sportowe ZS nr 2 w Lubartowie
137 Bartosz Zieliński Lubartów - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - INNA POZA WYKAZEM - Technikum Informatyczne w Niemcach
138 Małgorzata Jachimczuk Świdnik - - RODZIC PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - INNA POZA WYKAZEM - Technikum logistyczne
139 Ludwik Kawalec Świdnik - - RODZIC PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Podstawowa nr5
140 Marcin Stec Lublin - - NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
141 Dominik Szewczak Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
142 Oliwier Wróblewski Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
143 Lidia Wierzchowska Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
144 Natalia Haponiuk Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie - - -
145 Olga Jacniacka Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - - -
146 Kacper Kuśmierowski Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
147 Karolina Zalewska Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie - - -
148 Martyna Kinik Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
149 Karina Sępoch Łuków - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
150 KAROL NOWACKI Ćmiłów - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
151 Szymon Sowa Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
152 Rafał Czaban Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
153 Kacper Dudek Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
154 Wojciech Bielecki Bełżyce - - NAUCZYCIEL PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
155 Julia Maciąg Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
156 Maciej Kowalczyk Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
157 Natalia Zienkiewicz Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
158 Sylwia Krzysztoń Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
159 Konrad Marszałek Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
160 Gabriel Przybylski Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
161 Filip Węgorski Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
162 Filip Hańczur Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
163 Iga Zabaryło Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
164 Oliwia skowronek Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
165 Andrzej Zabaryło Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
166 Marcel Filipek Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
167 Marika Skrzyńska Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
168 Tomasz Dybowski Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
169 Adam Dybowski Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
170 Elżbieta Basak Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
171 Julia Goś Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
172 Alicja Garbacka Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
173 Aleksander Ostrwski Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
174 Martyna Mamos Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
175 Gabriela Baczkowska Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
176 Julia Kijewska Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
177 Mariusz Kulik Zofian - - RODZIC PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - -
178 Aleksandra Skórska Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
179 Oliwia Drąg Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Ekonomiczne im. Augusta i Juliusza Vetterów w Lublinie - -
180 Denis Dados Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Elektroniczne im. Obrońców Lublina 1939 roku w Lublinie - -
181 Tobias Gawetski Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
182 Sylwia Noskiewicz Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
183 Jakub Ochal Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
184 Jakub Ponikowski Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
185 ARTUR PIEKARZ Lublin - - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
186 Nadia Solak Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
187 Marta Solak Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
188 Irena Budnik Lublin - - NAUCZYCIEL PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
189 Kacper Swiderski Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jarosława Dąbrowskiego w Lublinie - - - - -
190 Kacper Wójcik Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
191 Kamil Łysiak Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
192 Kacper Kowalski Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
193 Magdalena Kowalska Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
194 Kacper Kancik Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
195 Tosia Bujak Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
196 Oliwia Psujek Oleśniki - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Ekonomiczne im. Augusta i Juliusza Vetterów w Lublinie - -
197 Filip Jachowicz Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
198 Anna Haraszczuk - Dybowska Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
199 Klara Chargot Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
200 Monika Szymańska-Chargot Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
201 Michał Woźniak Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
202 Adam Konowalek Olesniki - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - INNA POZA WYKAZEM - ZSCKR w Siennicy Rozanej
203 Dominik Stoń Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
204 Weronika Panek Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
205 Daniel Panek Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
206 Kamila Karczewska Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
207 Karol Jakubczak Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
208 Tomasz Karczewski Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
209 Krzysztof Szulej Lublin - - NAUCZYCIEL GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
210 Kacper Jarantowicz Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
211 David Jarantowicz Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
212 Martyna Felisiak Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
213 Anna Pyza Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie - - -
214 Jakub Janusz Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
215 Marcin Janusz Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
216 Kuba Nalepa Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
217 Dariusz Nalepa Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
218 Sara Buczkowska Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
219 Piotr Buczkowski Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
220 Adam Budzyński Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie - - - - -
221 Monika Kacprzak Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
222 Wiktor Sokół Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
223 Kamil Szymczyk Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
224 Dominik Jóźwik Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
225 Adam Jóźwik Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
226 Aleksandra Sławecka Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
227 Kacper Grymuza Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
228 Weronika Zaborek Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum nr 20
229 Przemyslaw Sokołowski Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum nr 20
230 Aleksandra Wyrwas Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - SP26 im Janusza Korczaka
231 Kacper Krupa Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - SP26 im Janusza Korczaka w Lublinie
232 Wręga Kacper Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - SP 26 im Janusza Korczaka w Lublinie
233 Lefeld Kamil Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - SP 26 im Janusza Korczaka w Lublinie
234 Laura Bartuzi Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - SP 26 im Janusza Korczaka w Lublinie
235 Laura Bartuzi Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - -
236 Michal Mlynarski Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
237 Jan Jabłoński Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
238 Weronika Woźniak Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
239 Izabela Tomasiak Lisów - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Lublinie - -
240 Piotr Szulej Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie - - - - -
241 Ewa Japola Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie - - -
242 Miriam Japola Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie - - -
243 Ignacy Japola Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 39 im. Aleksandra Kamińskiego w Lublinie - - - - -
244 Piotr Mochol Lublin - - NAUCZYCIEL PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka
245 Natalia Jędrzejek Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
246 Katarzyna Jędrzejek Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
247 Julia Pawłowicz Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
248 Emilia Wójcik Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
249 Franciszek Cisek Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
250 Mateusz Wójcik Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
251 Natalia Nowak Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Lublinie - -
252 Klaudia Szałachwij Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Lublinie - -
253 Brygida Rutkowska Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Lublinie - -
254 Piotr Tomaszewski Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Lublinie - -
255 Jakub Markiewicz Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Lublinie - -
256 Jakub Długosz Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Lublinie - -
257 Barbara Bocian Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Lublinie - -
258 Natalia Nowak Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Lublinie - -
259 Natalia Jędruszczak Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Lublinie - -
260 Olga Buczkowska Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - INNA POZA WYKAZEM - - XXIV Liceum Ogólnokształcące
261 Alicja Kazanowska Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - INNA POZA WYKAZEM - - XXIV Liceum Ogólnokształcące
262 Klaudia Fidecka Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Lublinie - -
263 Weronika Marcinek Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Lublinie - -
264 Weronika Duda Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Lublinie - -
265 Natalia Janik Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Lublinie - -
266 Natalia Cholewa Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Lublinie - -
267 Alicja Chamera Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Lublinie - -
268 Amanda Bukała Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Lublinie - -
269 Barbara Źróbek Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Lublinie - -
270 Agnieszka Bartkiewicz Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Lublinie - -
271 Łukasz Winiarczyk Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie - - - - -
272 Bartek Olech Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
273 Szymon Maryniowski Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
274 Milena Łukiewicz Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
275 Monika Łukiewicz Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
276 Nina Chudy Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
277 Wojciech Łukiewicz Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
278 Jan Aftyka Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
279 Natalia Tchórzewska Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
280 Maja Łątkowska Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
281 Piotr Radomski Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
282 Igor Kawa Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
283 Jan Małecki Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie - - - - -
284 Jowita Krawczyk Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
285 Dariusz Krawczyk Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
286 Zuzanna Kruszczyńska Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - INNA POZA WYKAZEM - - XXIV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie
287 Ryszard Król Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego-Prymasa Tysiąclecia w Lublinie - - - - -
288 Anna Lutomska Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
289 Mateusz Lutomski Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
290 Amelia Wolter Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Nr 48 im. Józefa Piłsudskiego w Lublinie - - - - -
291 Dominika Kiwilszo Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Nr 48 im. Józefa Piłsudskiego w Lublinie - - - - -
292 Maja Oleszczuk Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
293 Maja Sankowska Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
294 oliwia banaszek Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
295 ŁUKASZ KAMIŃSKI Lublin - - NAUCZYCIEL PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - INNA POZA WYKAZEM - - -
296 Lilla Bandzarewicz Lublin - - RODZIC GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
297 Rafał Bandzarewicz Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
298 Dagmara Szumska Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
299 Oliwia Rycek Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
300 Roksana Kowalczyk Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
301 Alan Wójcik Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
302 Paweł Wołek Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Lublinie - -
303 Mateusz Szewczak Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - INNA POZA WYKAZEM - - XXIV Liceum Ogólnokształcące
304 Weronika Rzosińska Tomaszowice - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - -
305 Norbert Wierzchowski Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
306 Zuzanna TOMCZUK Tomaszowice - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
307 Agata Sidor Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 15 im Jana Pawła II w Lublinie - - - -
308 Iga Banaszek Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
309 Bartłomiej Misztal Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
310 Tomasz Misztal Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
311 Klementyna Łątkowska Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
312 Karol Łątkowski Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
313 Kamila Woźniak Elizówka - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
314 Monika Woźniak Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
315 Maciej Przystupa Łęczna - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - INNA POZA WYKAZEM - Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej
316 Julia Tajak Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
317 Paweł Przyłucki Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
318 Ignacy Lis Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
319 Zofia Bętkowska Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
320 Joanna Bętkowska Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
321 Grzegorz Lis Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
322 Tomasz Bętkowski Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
323 Natalia Szafranek Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im. Klonowica w Lublinie
324 Wioletta Zgierska-Szafranek Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im. Klonowica w Lublinie
325 Aleksandra Rossowiecka Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
326 Klaudia Skrzypek Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
327 Klaudia Mazurek Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
328 Klaudia Mazurek Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
329 Emilia Mazurek Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
330 Maja Wierzchowska Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
331 Karolina Wierzchowska Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
332 Adrian Nogal Lublin,Turka - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - INNA POZA WYKAZEM - - Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II
333 Michał Młynarczuk Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
334 Monika Młynarczuk Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
335 Mateusz Kowal Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
336 Kamila Misterek Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
337 Veronika Bubnova Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - - -
338 Davyd Bubnov Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 22 im. Bolesława Prusa w Lublinie - - - - -
339 Andrii Bubnov Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 22 im. Bolesława Prusa w Lublinie - - - - -
340 Jakub Jakubczyk Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
341 Michał Stępień Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
342 Grzegorz Pastucha Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
343 Małgorzata Pastucha Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
344 Alessandro Peria Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - - -
345 Jaroslaw Czekalski Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
346 Adam Wiński Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
347 Kamil Karpinski Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Elektroniczne im. Obrońców Lublina 1939 roku w Lublinie - -
348 Aleksandra Wróbel Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
349 Jacek Kurzepa Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie - - - - -
350 Natalia Kobiałka Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - - -
351 Emil Zieliński Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
352 Anna Radomska Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
353 Adam Żydek Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
354 Maria Suchorab Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie - - - - -
355 Jan Suchorab Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 10 im. księdza Jana Twardowskiego w Lublinie - - - -
356 Andrzej Suchorab Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie - - - - -
357 Beata Olech Lublin - - NAUCZYCIEL PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - SP 26 im Janusza Korczaka
358 Jasiek Dmochowski Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
359 Mikołaj Kubiniec Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie - - - - -
360 Mikołaj Targosiński Lublin` - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - X Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
361 Kacper Cisek Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - X Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
362 Kamil Baranowski Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - X Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
363 Mikołaj Bezman Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - X Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
364 Katarzyna Niewęgłowska` Lublin` - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - X Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
365 Magdalena Tomaszewska Puławy - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - X Liceum Ogólnokształcące w Lublinie - - -
366 Wiktoria Wysmulska Turka - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie - - - - -
367 Jakub Wysmulski Turka - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie - - - - -
368 Paulina Wysmulska Turka - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie - - - - -
369 JAKUB SZCZEPANIK Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta w Lublinie - - - - -
370 Szymon Miłkowski Lublin - - NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
371 Andrzej Laskowski Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
372 Kacper Moroc Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
373 Martyna Tedorowicz Charlęż - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
374 Dagmara Wójcik Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
375 Zuzanna Oroń Turka - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
376 Natalia Porombka Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
377 Ewelina Machaj Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
378 Wiktoria Krzysiak Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
379 Kinga Kitaszwska Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
380 Jakub Kitaszewski Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
381 Daniel Wasil Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
382 Kacper Sawa Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - SP26 im Janusza Korczaka w Lublinie
383 Wiktoria Małaj Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
384 Patrycja Drozd Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
385 Sokołowski Andrzej Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum 20 w Lublinie
386 Eliza Mori Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum 20 w Lublinie
387 Aleksandra Niesciór Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum 20 w Lublinie
388 JULIA ADAMCZYK WÓLKA - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa Nr 48 im. Józefa Piłsudskiego w Lublinie - - - - -
389 Klaudia Radziej Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
390 Paulina Czerwińska Lubin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
391 Julia Wójcik Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
392 Aleksandra Pasik Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
393 Karolina Sierpińska Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
394 Natalia Flis Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
395 Gosia Baran Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
396 Szymon Chyliński Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
397 Kacper Żmuda Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
398 Łukasz Pasierbiak Sobianowice - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
399 Karolin Wójcik Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
400 Janina Dziuba Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
401 Zofia Skibińska Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
402 Witold Skibiński Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
403 Aleksander Śliwa Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im.S.F.Klonowica w Lublinie
404 JAN WOŁOSZYN Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im.S.F.Klonowica w Lublinie
405 Julia Majsiak Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F.Klonowica w Lublinie
406 Igor Paradowski Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F.Klonowica w Lublinie
407 Alicja Kondracka Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F.Klonowica w Lublinie
408 Igor Wielgosz Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F.Klonowica w Lublinie
409 Szymon Piłat Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F.Klonowica w Lublinie
410 Miłosz Zalewski Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F.Klonowica w Lublinie
411 Adam Kondracki Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - -
412 Dominik Samonek Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F.Klonowica w Lublinie
413 KAROL STEFANIUK Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - -
414 ANTONI STEFANIUK Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F.Klonowica w Lublinie
415 Paulina Chwojko Lublin - - NAUCZYCIEL PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa im. S.F.Klonowica w Lublinie
416 KLAUDIA SAWKA Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 33 IM. 27 WOŁYŃSKIEJ DYWIZJI PIECHOTY ARMII KRAJOWEJ W LUBLINIE
417 Marcin Skibiński Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
418 Olaf Domagała Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - INNA POZA WYKAZEM - Technikum nr. 1 w Lublinie
419 Kacper Stępniowski Leżajsk - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - INNA POZA WYKAZEM - Technikum nr. 1 w Lublinie
420 Kacper Semeniuk Łuków - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - INNA POZA WYKAZEM - -
421 Mateusz Popek Chełm - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - INNA POZA WYKAZEM - Technikum nr. 1 w Lublinie
422 Kacper Semeniuk Łuków - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - INNA POZA WYKAZEM - Technikum nr. 1 w Lublinie
423 Ola leszczyńska Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
424 Bartłomiej Szczygielski Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
425 Szymon Cytawa Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - INNA POZA WYKAZEM - Technikum nr. 1 w Lublinie
426 Weronika Kasperek Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
427 Grzegorz Czerwiński Lubin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
428 Natalia Wołodko Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
429 Oliwia Oczkowska Turka - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
430 Anna Byra Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 5
431 Sebastian Byra Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 5
432 Mateusz Byra Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - -
433 Kacper Byra Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 5
434 Gabrysia Boguń Turka - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
435 Julia Matacz Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 33 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej
436 Lena Kudyk Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
437 Sebastian Maciejewski Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
438 Bartosz Winnicki Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Podstawowa r 33 im. 27.Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej ul. Pogodna 19. Lublin
439 Zofia Winnicka Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Podstawowa nr 33 im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej ul. Pogodna 19 w Lublinie
440 JULIA Kociuba Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie
441 Patrycja Grzechnik Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
442 Kinga Sołoducha Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
443 Zuzanna Kot Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
444 Martyna Chlebio Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
445 Kaja Garbacz Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
446 Wiktor Kulesza Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
447 Weronika Zawada Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
448 Zofia Omelianiuk Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
449 Michał Drewniak Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - INNA POZA WYKAZEM - TEB Nauczanie
450 Nadia Solska Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie - - - - -
451 Tymon Kiszczak Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
452 Małgorzata Jabłońska Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie - - - - -
453 Jakub Socha Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
454 Emilia Wojniak Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie - - - - -
455 Zuzanna Korab Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
456 Maja Sykuła Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie - - - - -
457 Aleksandra Mazurek Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie - - - - -
458 Natalia Płaczkowska Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie - - - - -
459 Wiktoria Kukawska Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie - - - - -
460 Oliwaia Baranowska Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie - - - - -
461 Aleksandra Pawlak Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie - - - - -
462 Julia Karczmarz Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 33 im.27 WDPAK w Lublinie
463 Wiktoria Polak Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie - - - - -
464 Aleksandra Kuczkowska Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - SP.33im.27 WDPAK w Lublinie
465 Kinga Kuczkowska Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - SP.33im.27 WDPAK w Lublinie
466 Adrian Staszyc Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - SP.33im.27 WDPAK w Lublinie
467 Erwin Figurski Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - SP.33im.27 WDPAK w Lublinie
468 Jakub Komsta Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - SP.33im.27 WDPAK w Lublinie
469 Zuzanna Sołowiej Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
470 Jakub Popowicz Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - SP.33im.27 WDPAK w Lublinie
471 Szymon Kępiński Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - SP.33im.27 WDPAK w Lublinie
472 Maksymilian Kozak Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - SP.33im.27 WDPAK w Lublinie
473 Wiktoria Zalewa Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
474 Oliwia Zawadzka Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
475 Sylwia Dunik Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - SP 26 im Janusza Korczaka w Lublinie
476 Emanuel Józefacki Lublin - - NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
477 Natalia Siwko Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie - - - -
478 Kacper Boguń Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
479 Emanuel Józefacki Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
480 Krystian Listos Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA ZSZ / LICEUM ZAWODOWE - - - - Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 11 w Lublinie -
481 Dawid Stagiński Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
482 Mikołaj Gliwka Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA ZSZ / LICEUM ZAWODOWE - - - - Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 11 w Lublinie -
483 Marcin Flis Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Elektroniczne im. Obrońców Lublina 1939 roku w Lublinie - -
484 Bartek Kłoda Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
485 Tomasz Ajzak Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie - - -
486 Weronika Socha Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA ZSZ / LICEUM ZAWODOWE - - - - Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 11 w Lublinie -
487 Marcin Żyszkiewicz Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
488 Michał Żyszkiewicz Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
489 Bartosz Żyszkiewicz Lublni - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
490 Magdalena Żyszkiewicz Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
491 Martyna Wojcieszyn Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
492 Mateusz Wojcieszyn Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
493 Marcin Wojcieszyn Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
494 Mateusz Kozieł Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
495 Daniel Osiński Lublin - - RODZIC PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie - - -
496 Oliwia Dudek Dominów - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
497 Urszula Dudek Dominów - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
498 Karolina Świetlicka Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
499 KAJETAN KOZAK Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F.Klonowica w Lublinie
500 Gabriela Franczuk Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F.Klonowica w Lublinie
501 Wojciech Kotuła Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F.Klonowica w Lublinie
502 Gabriel Mazur Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F.Klonowica w Lublinie
503 Szymon Kotuła Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F.Klonowica w Lublinie
504 Ewa Książek Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - -
505 Jakub PODBIELSKI Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F.Klonowica w Lublinie
506 Jakub Giannopoulos Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F.Klonowica w Lublinie
507 Antonina Kurek Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F.Klonowica w Lublinie
508 Daniel Cur Łęczna - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - INNA POZA WYKAZEM - - - Gimnazjum Nr 1 im.Króla Bolesława Chrobrego w Łęcznej
509 Kacper Mącik Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie - - - -
510 Jakub Małecki Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
511 Mikołaj Szwewczuk Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
512 Katarzyna Karska Lublin - - RODZIC PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Popdstawowa im. S.F.Klonowica w Lublinie
513 Mikolaj Szewczuk Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
514 Maksym Cherkavskyi Tarnopol - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - INNA POZA WYKAZEM - Technikum nr. 1 w Lublinie
515 Paweł Skóra Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
516 Justyna Kręglicka Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
517 Krystian Goliszewski Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Samochodowe im. St. Syroczyńskiego w Lublinie - -
518 Oskar Maj Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 6 w Lublinie - - - -
519 Anatol Karski Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Popdstawowa im. S.F.Klonowica w Lublinie.
520 karol zaranek Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA ZSZ / LICEUM ZAWODOWE - - - - Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 11 w Lublinie -
521 Patryk Mitrut Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA ZSZ / LICEUM ZAWODOWE - - - - Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 11 w Lublinie -
522 Weronika Mizera Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
523 Klara Łuksiewicz Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
524 Krzysztof Krauz Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
525 Zuzanna Łyś Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
526 Julia Ogrodnik Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
527 Karolina Nowomiejska Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
528 Maja Paszt Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
529 Magdalena Spaczyńska Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
530 Wiktor Lewandowski Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
531 Karolina Kurek Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
532 Karolina Wawrzyszczak Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
533 Blanka Świętoń Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
534 Oliwia Tarka Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
535 Dominik Małecki Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie - - - -
536 Janusz Sidor Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
537 Karolina Wołodko Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie - - - -
538 Klaudia Stasieczek Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
539 Paulina Pitura Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
540 Julia Jarecka Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
541 Martyna Juchacz Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
542 Monika Maruszewska Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
543 Aleksandra Rotkiewicz Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
544 Daria Adamowicz Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie - - - - -
545 Maja Wardziak Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
546 Aleksandra Adamiec Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
547 Alicja Kowlczyk Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
548 Michalina Chudak Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
549 Aneta Sitarz Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
550 Iga Zielińska Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
551 Aleksandra Leśniak Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
552 Maciej Hetman Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
553 Weronika Ordutowska Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
554 Aleksandra Jarosz Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
555 Oliwia Pyszko Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
556 KONRAD MIŁKOWSKI Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
557 Natan Ziarkiewicz Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F.Klonowica w Lublinie
558 Martyna Białek Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F.Klonowica w Lublinie
559 Nela Stanisławek Lublin - IV PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F.Klonowica w Lublinie
560 Julian Stanisławek Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F.Klonowica w Lublinie
561 Wiktor Sidor Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
562 Iwona Sidor Zamość - - RODZIC PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie - - - - -
563 Dariusz Garbala Lublin - - NAUCZYCIEL PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie - - - - -
564 Oliwia Stagińska Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
565 Oliwia Korneliusz Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
566 agata poniewozik Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
567 weronika zięba Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
568 Oliwia Kasperska Lublin - V PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
569 oliwia kotarska Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
570 oliwia moniuszko Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
571 Alicja Oleszek Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
572 Karol Poleszak Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
573 danil holomeenkov Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
574 Dawid Sobieszczański Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
575 Jarosław Pastuszak Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
576 Wojciech Rzemieniak Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
577 Kacper Węgliński Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
578 Małgorzata Tarkowska Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
579 Małgorzata Kobylińska Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
580 Mateusz Kuszpa Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
581 Bartłomiej Makarczuk Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
582 Aleksandra Smolak Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 18 im. M. Rataja w Lublinie
583 Oliwia Milko Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 18 im. M. Rataja w Lublinie
584 Alicja Dmitrenko Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 18 im. M. Rataja w Lublinie
585 Piotr Chabros Lublin - - NAUCZYCIEL PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Lublinie - -
586 Wiktoria Zalewska Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 18 im. M. Rataja w Lublinie
587 Olga Cieślik Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 18 im. M. Rataja w Lublinie
588 Estera Miszczuk Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 18 im. M. Rataja w Lublinie
589 Joanna Wargocka Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 18 im. M. Rataja w Lublinie
590 Katarzyna Wargocka Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 18 im. M. Rataja w Lublinie
591 Agata Kasprzyk Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 18 im. M. Rataja w Lublinie
592 Aleksandra Borsukiewicz Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 18 im. M. Rataja w Lublinie
593 Weronika Piebiak Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 18 im. M. Rataja w Lublinie
594 Gabriela Konera Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 18 im. M. Rataja w Lublinie
595 Jowita Szatraj Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 18 im. M. Rataja w Lublinie
596 Wiktor Słowacki Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 18 im. M. Rataja w Lublinie
597 Emilia Zadrożniak Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - -
598 Anna Maciaszczuk Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 18 im. M. Rataja w Lublinie
599 Julia Kociuba Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 18 im. M. Rataja w Lublinie
600 Ewa Krzyszycha Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - -
601 Marcel Sławacki Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 18 im. M. Rataja w Lublinie
602 Marcel Sławacki Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA INNA POZA WYKAZEM - - - - Szkoła Podstawowa nr 18 im. M. Rataja w Lublinie
603 Martyna Kozłowska Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA ZSZ / LICEUM ZAWODOWE - - - - Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 11 w Lublinie -
604 ŁUKASZ KAMIŃSKI Lublin - - NAUCZYCIEL PONADGIMNAZJALNA LICEUM - - INNA POZA WYKAZEM - - LO 1
605 ola Leszczynska Lublin - VI PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
606 Wiktor Lewandowski Lublin - VII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
607 Dawid Górecki Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny w Lublinie - - - - -
608 Amanda Bukała Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ PONADGIMNAZJALNA TECHNIKUM - - - Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Lublinie - -
609 Oliwia Ratajczak Lublin - VIII PODSTAWOWA UCZEŃ PODSTAWOWA Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie - - - - -
610 Zuzanna Kot Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
611 Martyna Chlebio Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
612 Zofia Omelianiuk Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
613 Zofia Omelianiuk Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -
614 Weronika Zawada Lublin - NIE DOTYCZY UCZEŃ GIMNAZJUM kl. III - Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 320
Mężczyźni 294
Wszyscy 614