Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Klasyfikacja Niepełnosprawni Klasyfikacja Mundurowa Klasyfikacja Powiat Busko
1 Edward Tyka Swiętochłowice - - - NIE NIE NIE
2 DAWID KUBIEC starchowice - - juventa starachowice NIE NIE NIE
3 Sylwester Lepiarz WRONÓW - - LKB RUDNIK NIE NIE NIE
4 Damian Sator Busko Zdrój - - - NIE NIE TAK
5 Aleksander Dragan Kielce - - - NIE NIE NIE
6 Andrzej Macioł Kraków - - ESKADRA-KRAKOW NIE NIE NIE
7 Dariusz Starzyński Sędziszów - - PKP ENERGETYKA KATOWICE NIE NIE NIE
8 ANDRZEJ GUZY Gliwice - - JW 3940 Agat NIE TAK NIE
9 LUCJAN SAPA Kraków - - - NIE NIE NIE
10 Dariusz Fijałkowski Pińczów - - 5 Sów Run Team Pińczów NIE NIE NIE
11 Piotr Jaśtal Domaszowice - - LKB Rudnik / AZS UJK Kielce NIE NIE NIE
12 WIOLETA Jończyk Daleszyce - - Fitness Active NIE NIE NIE
13 Piątek Paweł Kazimierza Wielka - - Zamek Dersława NIE NIE TAK
14 Tomasz Wądek Wiślica - - Zamek Dersława NIE NIE TAK
15 Paweł Furmanek Zbludowice - - Szybka Grupa Bukovina NIE NIE TAK
16 Mariusz Furmanek Busko Zdrój - - Szybka Grupa Bukovina NIE NIE TAK
17 Aneta Grudzińska Busko-Zdrój - - Szybka Grupa Bukovina NIE NIE TAK
18 Grzegorz Marchewka Busko-Zdrój - - Szybka Grupa Bukovina NIE NIE TAK
19 Wojciech Podsiadło Busko Zdrój - - Szybka Grupa Bukovina NIE NIE TAK
20 Izabela Wójcik Kielce - - Biegam żeby Bartek mógł biegać . Zagnańsk Biega NIE NIE NIE
21 Michał Bąk Chełmce - - Drukarnia DAP Kielce/BBL Strawczyn NIE NIE NIE
22 Rafał Bębacz Oblęgorek - - BBL Strawczyn NIE NIE NIE
23 piotr bednarek Dobrodzień - - Dobrodzień biega TAK NIE NIE
24 Tomasz Jabłoński Busko Zdrój - - DRUŻYNA SZWAGRÓW NIE NIE TAK
25 Andrzej Szczepanik Kazimierza Wielka - - Zamek Dersława NIE NIE NIE
26 Zbyszek Zalewski Kielce - - DRUŻYNA SZWAGRÓW NIE NIE NIE
27 Gosia Sikora Kielce - - DRUŻYNA SZWAGRÓW NIE NIE NIE
28 Michał Kołomański wilków - - KWP OPP Kielce/ Mechanik i Przyjaciele NIE TAK NIE
29 Andrzej Wotliński Skarżysko-Kamienna - - AAA NIE NIE NIE
30 Krzysztof Pakosiński Busko Zdrój - - RUN TEAM CHMIELNIK NIE NIE TAK
31 Michał Kułaga Busko-Zdrój - - Zabiegani w Kielcach NIE NIE TAK
32 Aleksandra Bujak Bolszewo - - CROSSBOX KASZUBY TAK NIE NIE
33 Maciej Bielacha Miedziana Góra - - MECHANIK I PRZYJACIELE NIE NIE NIE
34 Paweł Telka Kielce - - Mechanik i Przyjaciele NIE NIE NIE
35 Olga Pierzak Kielce - - Lacho Team/ Biegnę, żeby Bartek mógł biegać NIE NIE NIE
36 Piotr Mikuśkiewicz Chmielnik - - Run Team Chmielnik NIE NIE NIE
37 Marcin Gardyjan Kielce - - - NIE NIE NIE
38 Renata Wojtaś Pińczów - - - NIE NIE NIE
39 KLAUDIA KOTAŃSKA Skarżysko-Kamienna - - - NIE NIE NIE
40 Małgorzata Czarnota Jastrząb - - - NIE NIE NIE
41 Michał Łukasik Busko-Zdrój - - RUN-BIKE.PL NIE NIE TAK
42 Adam Grzelec Kielce - - EkstremalniDecaRun NIE NIE NIE
43 Norbert Wojtaszek Wiślica - - Akademia Wojsk Lądowych NIE TAK TAK
44 Joanna Zawłocka Morawica - - - NIE NIE NIE
45 Alicja Sykut Kielce - - 1984 NIE NIE NIE
46 Michał Maroński Busko - - - NIE NIE TAK
47 Dawid Ziółkowski Chmielnik - - RUN TEAM CHMIELNIK NIE NIE NIE
48 Aneta Majewska Przededworze - - - NIE NIE NIE
49 Monika Szyszka Chmielnik - - RTC CHMIELNIK NIE NIE NIE
50 Adam Szyszka Chmielnik - - - NIE NIE TAK
51 JOANNA ZAWADZKA Chmielnik - - - NIE NIE NIE
52 Grzegorz Bednarski Kielce - - - NIE NIE NIE
53 Adam Świątek Busko Zdrój - - - NIE NIE TAK
54 Dorota Szmidt Zagnańsk - - - NIE NIE NIE
55 Tomasz Wira Chmielnik - - Deloitte Adventure Team NIE NIE NIE
56 Anna Sadza Skarżysko Kamienna - - - NIE NIE NIE
57 Krzysztof Kalarus Gnojno - - - NIE NIE TAK
58 Monika Majewska Ostrowiec Św. - - - NIE NIE NIE
59 Jerzy Kloczkowski Ciechostowice - - - NIE NIE NIE
60 Serhii Posternak Busko Zdrój - - Ukraina NIE NIE NIE
61 Marcin Lewandowski Kielce - - Sprint Gorzyce NIE NIE NIE
62 Mariusz Sosnierz Kielce - - - NIE NIE NIE
63 Łukasz Łach Pińczów - - BAD NIE NIE NIE
64 Agnieszka Nawrot Jędrzejów - - - NIE NIE NIE
65 Barbara Nawrot Jędrzejów - - - NIE NIE NIE
66 Ireneusz Nawrot Jędrzejów - - - NIE NIE NIE
67 Sławomir Pietrzykowski Kielce - - - NIE NIE NIE
68 DAMIAN OSZYWA Kielce - - DAMCZI RUN NIE NIE NIE
69 Adrian Gruchała Nowy Korczyn - - - NIE NIE TAK
70 Kamil Buczak Nowy Korczyn - - - NIE NIE TAK
71 Mieczysław Pikulski Pińczów - - KL Ponidzie NIE NIE NIE
72 Mieczysław Napora Pińczów - - KL Ponidzie NIE NIE NIE
73 Krzysztofl Majka Dabrowa Tarnowska - - - NIE NIE NIE
74 Włodzimierz Puchała Przasnysz - - - NIE NIE NIE
75 Marcin Hanczke Piotrkowice - - - NIE NIE NIE
76 Michał Karcz Daleszyce - - - NIE NIE NIE
77 Oliwia Jaskólska Łagiewniki - - - NIE NIE NIE
78 Grzegorz Stępień Chmielnik - - Run Team Chmielnik NIE NIE NIE
79 Daniel Chrobot Kielce - - Woźniak Running Team NIE NIE NIE
80 Hubert Banaś Gorzakiew - - - NIE TAK TAK
81 Maciej Mochocki Kielce - - - NIE NIE NIE
82 Jakub Wróbel Busko Zdrój - - - NIE NIE TAK
83 Wojciech Socha Busko Zdrój - - - NIE NIE TAK
84 Adam Kędziora Kielce - - Woźniak Running Team NIE NIE NIE
85 Julian Pandew Busko-Zdrój - - - NIE NIE NIE
86 JERZY MISIARA Bolechowice - - ŚWIĘTOKRZYSKI BIEGACZ NIE NIE NIE
87 Mateusz Strach Nowy Korczyn - - - NIE TAK TAK
88 Tomasz Jakus Jędrzejów - - Jędrzejowski Klub Kolarski NIE NIE NIE
89 Jan Kołomański Chmielnik - - - NIE NIE NIE
90 Grzegorz Zychowicz Chmielnik - - Run Team Chmielnik NIE NIE NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 20
Mężczyźni 70
Wszyscy 90