Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Powiat Górowski
1 Marek JAKUBOWSKI Leszno MINI M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
2 Waldemar Łukaszkiewicz Starkowo MINI M5 1 Orzeł Lipno NIE
3 WOJCIECH BANASZCZAK Leszno MINI M4 1 4 EVER BIKE NIE
4 Jerzy Nogała Leszno MINI M4 1 METABO TORA BIKE NIE
5 Łukasz Sibila Osetno MINI M3 1 DGR RACING TEAM TAK
6 Janusz Tumiłowicz Góra MEGA M4 1 DGR RACING TEAM TAK
7 Konrad ZDZIABEK Śmigiel MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
8 piotr janus Leszno MINI M4 1 Pozytywnie zakręceni leszno NIE
9 Dariusz Walczak Leszno MINI M5 1 Pozytywnie Zakręceni NIE
10 Robert Świętek sława MINI M4 1 Kołownik Włoszakowice NIE
11 Dominik Frąckowiak Nietążkowo MINI M2 1 FOGO Orzeł Lipno NIE
12 Marcin Brzozowski Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno NIE
13 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń MINI M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
14 ANDRZEJ SKORUPSKI Kąkolewo MINI M5 1 SMIGŁO OSIECZNA NIE
15 Marek Wawrowski Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno NIE
16 daniel świątkowski Głogów MINI M4 1 tc chrobry betron głogów NIE
17 Zdzisław Wasiołka Leszno MINI M5 1 Spinko Leszno NIE
18 Przemysław Papież Leszno MEGA M3 1 STREFASPORTU.PL MW-INVEST NIE
19 DARIUSZ DROBNIAK Leszno MEGA M5 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
20 Franciszek Komolka Święciechowa MINI M6 1 Brzechwa team NIE
21 Łukasz Nowak Dabcze MINI M3 1 Spinko Leszno TAK
22 Remigiusz Wawrzyniak Leszno MINI M3 1 REAL 64-STO NIE
23 łukasz mularczyk rawicz MEGA M3 1 DGR RACING TEAM NIE
24 Szymon Wasiołka Leszno MINI M2 1 Orzeł Lipno NIE
25 Mikołaj Poloch Bukówiec Górny MEGA M2 1 Kołownik Włoszakowice NIE
26 Krzysztof Skorliński Leszno MINI M5 1 LKK TEAM NIE
27 Przemysław Skorupka Leszno MINI M3 1 MORO Team NIE
28 WALDEMAR PRZYBYLSKI Śrem MINI M4 1 ANP TEAM DOLSK NIE
29 Grzegorz Jakubowski Leszno MINI M4 1 MTB G-TEAM NIE
30 Waldemar Jendrzejczak Leszno MINI M5 1 Spinko Leszno NIE
31 Marcin Włodarczyk Wilkowice MINI M3 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE
32 Marcin Nowak Śmigiel MINI M3 1 Orzeł Lipno NIE
33 Janusz Majchrzak Luboń MINI M5 1 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team NIE
34 Wojciech Jachimczyk Góra MINI M2 1 DGR RACING TEAM TAK
35 jarosław rokosiewicz dobramyśl MINI M5 1 Śmigło Osieczna NIE
36 PATRYK PAWŁOWSKI Leszno MINI M3 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
37 Mirosław Pleskot Leszno MEGA M5 1 Orzeł Lipno NIE
38 Renata Głód Leszno MINI K4 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
39 ANDRZEJ KARMOWSKI Poznań MINI M6 1 - NIE
40 Patryk Zajaczkowski Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno NIE
41 Grzegorz Napierała Bolechówko MINI M6 1 Goggle Pro Active Eyewear NIE
42 Artur Walkowiak Wyciążkowo MINI M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
43 Bartosz Andrzejczak Piaski MINI M2 1 Orzeł Lipno NIE
44 ANDRZEJ MATYLEK Głogów MINI M5 1 MTB G-TEAM NIE
45 Paweł Kołosionek Leszno MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
46 Bartosz Mikołajczak Przemęt MEGA M3 1 PRO-FIT-BIKE NIE
47 Aleksander Khitrykau Bucz MEGA M5 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
48 ROMAN Lutostański Leszno MINI M6 1 Brzechwa Team NIE
49 BARTOSZ KRYSMAN Kościan MEGA M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
50 Patryk Nowak Koscian MINI M2 1 ŚTC Śmigiel NIE
51 Marcin Mikolajczak Bojanowo MINI M3 1 4 EVER BIKE NIE
52 Mariusz Majchrzak Leszno MINI M4 1 REAL 64-sto NIE
53 Rafał Paszek Leszno MINI M4 1 Radio Elka NIE
54 Paweł Samol Włoszakowice MINI M4 1 Parkiety-Samol NIE
55 Aleksander Jęsiek Leszno MINI M5 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE
56 Daniel Huzar Włodków Górny MEGA M3 1 DGR RACING TEAM TAK
57 PAWEŁ CIEŚLIŃSKI Wilkowice MINI M4 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE
58 Magdalena Zimniak Leszno MINI K4 1 Galibier Bikefun Team NIE
59 Grzegorz Szczepański Bielawa MINI M4 1 - NIE
60 DOMINIK KACZMAREK Włoszakowice MINI M3 1 Galibier Bikefun Team NIE
61 Krzysztof Hetnar Wrocław MINI M4 1 OŚ RACING Team NIE
62 Bartosz Lisiecki Góra MINI M3 1 DGR RACING TEAM TAK
63 Grzegorz Brzechwa Strzyżewice MINI M6 1 BRZECHWA TEAM NIE
64 Robert Budnik Góra MINI M3 1 DGR TAK
65 Bartosz Samborski Góra MINI M3 1 DGR Racing Team TAK
66 Krzysztof Łuczak Leszno MINI M4 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
67 Edyta STANCZAK Leszno MINI K4 1 35PLUS NIE
68 Przemysław Dudziak Leszno MEGA M3 1 LKK TEAM NIE
69 Karol Cieśliński Leszno MINI M2 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE
70 Łukasz Ratajczak Leszno MINI M3 1 4 EVER BIKE NIE
71 Tomasz Rogowicz Pogorzela MINI M3 1 SKLEP-INSTALACYJNY.PL NIE
72 Paweł Hrankowski Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno NIE
73 Szymon Wesolek Strzyżewice MINI M3 1 Pierścieni NIE
74 Roman Szczepaniak Leszno MEGA M4 1 LKK TEAM NIE
75 Agnieszka Nowak Śmigiel MINI K3 1 Orzeł Lipno NIE
76 Joanna Jarząb Góra MINI K3 1 Pozytywnie Zakręceni TAK
77 Wacław Florczyk Modrzyca MINI M6 1 - NIE
78 Damian Przybylak Święciechowa MINI M2 1 MTB G-TEAM NIE
79 Krzysztof Kwaśnik Niechlów MINI M3 1 KGHM ZG Run TAK
80 Mateusz Ludwiczak Leszno MINI M2 1 LKS SZAWER LESZNO NIE
81 Grzegorz Mikołajczak Tworzanice MINI M4 1 4 EVER BIKE NIE
82 MICHAŁ KIAŁKA rawicz MINI M4 1 Klub mojej żony Basi NIE
83 Anna Lipowa Krzycko Wielkie MINI K2 1 Kołownik Włoszakowice NIE
84 Paulina Grajnert Leszno MINI K3 1 Galibier Bikefun Team NIE
85 Zdzisław Binkowski Śrem MINI M6 1 BRZECHWA TEAM NIE
86 Darek Świt RYDZYNA MINI M1 1 4 EVER BIKE NIE
87 Krystian Mróz Leszno MINI M2 1 4 EVER BIKE NIE
88 Agata Mularczyk rawicz MINI K3 1 DGR RACING TEAM TAK
89 Tomasz Wróbel Szreniawa MEGA M3 1 Komorniki MTB Team NIE
90 Maciej Mogiłka Leszno MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
91 Mariusz Cińcio Leszno MINI M5 1 Galibier Bikefun Team NIE
92 Gniewko Nowicki Leszno MINI M3 1 MTB Fanatic TAK
93 Krzysztof Majewski Stara Góra MINI M4 1 DGR RACING TEAM TAK
94 Robert Piotrowski Zaborowice MINI M3 1 Astromal NIE
95 Grzegorz Hełka Wrocław MEGA M5 1 - NIE
96 Paweł John Kaszczor MINI M3 1 - NIE
97 Ryszard Bróździński Poznan MEGA M5 1 RYBCZYNSKI_BIKES Remmers TP-Link Team NIE
98 Przemysław Biernat Leszno MINI M4 1 REAL LESZNO NIE
99 Przemysław Galuba Strzałkowo MINI M4 1 - NIE
100 Bartosz Foltyn Poznań MINI M3 1 MRÓZROWERY TEAM NIE
101 Monika Cegła Raszków MINI K3 1 MLUKS Raszków NIE
102 Krystian Schiller Śmigiel MINI M3 1 Orzeł Lipno NIE
103 Marcin Mrozowski Góra MINI M2 1 DGR RACING TEAM TAK
104 Mirosław MATUSZEWSKI Wilkowice MINI M1 1 - NIE
105 Arkadiusz Czajka Koźmin Wielkopolski MINI M2 1 Trans-Auto NIE
106 Dariusz Kubiak LIPNO MINI M3 1 Orzeł Lipno NIE
107 Dawid Grodzki Leszno MINI M2 1 - NIE
108 Jan Szymański Leszno MINI M1 1 LKK TEAM - junior NIE
109 Tomasz Bartkowiak Rawicz- Masłowo MEGA M3 1 DGR RACING TEAM NIE
110 Arkadiusz Wojciechowski Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno NIE
111 Piotr Sikora Kiełczewo MINI M3 1 4 EVER BIKE NIE
112 Jacek TUTUCKI Leszno MINI M3 1 4 EVER BIKE NIE
113 DANIEL MICHALAK Leszno MINI M4 1 MTB G-TEAM NIE
114 Tomasz Naryniecki Wrocław MINI M3 1 - NIE
115 Mikołaj Skorupiński Leszno MŁODZIK Młodzik 1 KKS Gostyń NIE
116 Marcin NAWROTKIEWICZ RYDZYNA MINI M3 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
117 Mariusz Suchanecki rawicz MINI M3 1 RSC BIKE RAWICZ NIE
118 Patrycja Langner Stare Bojanowo MINI K3 1 ŚTC ŚMIGIEL NIE
119 Tomasz Skrzypczak Gostyń MINI M3 1 ALFAPANEL MTB TEAM NIE
120 Julia BOROWSKA Kąty MINI K2 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
121 Krzysztof Cielon Góra MINI M4 1 DGR RACING TEAM TAK
122 Patryk Krzyżyński RYDZYNA JUNIOR Junior 1 Real 64-sto NIE
123 Wojciech Skorupinski Świętno MINI M3 1 Orzeł Lipno NIE
124 Bartosz Kozak Śmigiel MINI M3 1 Orzeł Lipno NIE
125 Marta Halczyn Leszno MINI K2 1 LKK TEAM - JUNIOR NIE
126 Roman Trojnar Wilkowice MINI M3 1 MTB G-TEAM NIE
127 Łukasz Płonka Leszno MINI M4 1 MTB G-TEAM NIE
128 Adam Obiegała Leszno MINI M3 1 MEGAN NIE
129 Adam Chmiel Góra MINI M4 1 Aktywna Góra TAK
130 Wojciech Jurewicz Góra MINI M3 1 DGR RACING TEAM TAK
131 Jacek Grajser Poznań MINI M3 1 Komorniki MTB Team NIE
132 ARKADIUSZ POPRAWA Ligota MINI M3 1 MORO Team TAK
133 Wojciech Grochała Grębocice MINI M3 1 KGHM ZG Run NIE
134 Arkadiusz Broda Luboń MINI M2 1 Rooweromania Team Poznań NIE
135 Bartłomiej Spychała Nietążkowo MINI M3 1 ŚTC ŚMIGIEL NIE
136 Mateusz Matuszewski Leszno MINI M2 1 METABO TORA BIKE NIE
137 Roman Matuszewski LIPNO MINI M2 1 4ever bike NIE
138 Dawid Marcinkowski LIPNO MINI M3 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE
139 Witold Korbanek Poznań MINI M4 1 Pozytywnie Zakręceni NIE
140 Krzysztof Przybylak Leszno MINI M3 1 MTB G-TEAM NIE
141 Leszek Dudka Leszno MINI M4 1 Galibier Bikefun Team NIE
142 Slawek Kasprzyk LIPNO MINI M3 1 Orzel Lipno NIE
143 Rafał Walczewski Przysieka Polska MINI M2 1 Brak NIE
144 Dawid Kubera Osieczna MINI M2 1 Czarny Kruk NIE
145 Wojciech Brucko-Stempkowski Dobrzykowice MINI M1 1 DWR NIE
146 Paweł Brucko-Stempkowski Dobrzykowice MINI M4 1 DWR NIE
147 ANDRZEJ NAWROCKI Leszno MINI M4 1 35 PLUS NIE
148 Adam Firlej Śmigiel MŁODZIK Młodzik 1 ŚTC Śmigiel NIE
149 Dominik Wojciechowski Leszno MINI M2 1 - NIE
150 Krzysztof Żłobiński Góra MINI M2 1 - TAK
151 Paweł Perz Wiry MINI M4 1 Komorniki MTB Team NIE
152 Jarosław Majchrzak Leszno MINI M5 1 - NIE
153 Marceli Pera Raszków MŁODZIK Młodzik 1 MLUKS Raszków NIE
154 Wojciech Janiak Raszków MŁODZIK Młodzik 1 MLUKS Raszków NIE
155 Bartłomiej Komar Kargowa MŁODZIK Młodzik 1 niezrzeszony NIE
156 Paweł Armatys Bolesławiec MINI M3 1 Romet Xrabike Factory Team NIE
157 Marcin Matuszewski Wilkowice MINI M4 1 Matuszewski team NIE
158 Marek Mierzwiczak Oborniki MINI M6 1 Goggle Pro Active Eyewear NIE
159 Tomasz Leszczynski Zbrudzewo MINI M3 1 - NIE
160 Zbigniew Rozwalka GONIEMBICE MEGA M5 1 Galibier bikefun team NIE
161 Mateusz Siejak Kiekrz MINI M2 1 - NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Powiat Górowski
1 Mikolaj KONIECZNY LIPNO MINI M4 - ORZEŁ LIPNO NIE
2 Maciej Michalski Gostyń MINI M3 - GKR Gostyń NIE
3 Krzysztof Krówczyński Leszno MINI M2 - Werner Kenkel Sport Team NIE
4 Michał Stachowski Leszno MEGA M3 - REAL 64-sto NIE
5 Emilian Pajzert Leszno MINI M1 - REAL 64-STO NIE
6 Mariusz Chyła Kąkolewo MEGA M4 - REAL 64-sto NIE
7 Tomasz Tęgi Leszno MEGA M3 - REAL 64-STO NIE
8 PIOTR KRYSMAN Włoszakowice MEGA M3 - Real 64-sto NIE
9 Kacper Fiszer łoniewo MINI M1 - REAL 64-sto NIE
10 Bartłomiej Kozdraś Kłodzko MINI M2 - KONDYCJA.NET.TEAM NIE
11 Sebastian Sielągowski Włoszakowice MINI M3 - Kołownik Włoszakowice NIE
12 DAWID SZUDRA Leszno MŁODZIK Młodzik - LKS SZAWER LESZNO NIE
13 Przemek Kozowski RYDZYNA JUNIOR Junior - R-TEAM RYDZYNA NIE
14 Bartosz Wujczak Leszno MEGA M2 - REAL 64-sto NIE
15 Filip Zinowiew Dąbcze JUNIOR Junior - REAL 64-sto NIE
16 Karol Martynów Krzycko Małe MINI M3 - KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE NIE
17 Eryk Stróżycki Leszno JUNIOR Junior - Metabo Tora bike NIE
18 Malwina Kusz Prezmęt JUNIOR Juniorka - Orzeł Lipno NIE
19 Maksymilian Biernat Leszno MŁODZIK Młodzik - REAL 64-STO NIE
20 Michał Kaźmierczak Leszno MINI M1 - REAL 64-STO NIE
21 Piotr Malak Leszno MINI M3 - Werner Kenkel Sport Team NIE
22 Iwona Chyła Leszno MINI K4 - REAL 64 - STO NIE
23 Hubert Lubinski LIPNO MINI M4 - Orzeł Lipno NIE
24 Sara Jóźwiak Bruszczewo JUNIOR Juniorka - ŚTC Śmigiel NIE
25 Wiktor Staniewski GRONÓWKO MŁODZIK Młodzik - REAL 64-sto NIE
26 Jakub Ignyś Leszno JUNIOR Junior - LKS Szawer Leszno NIE
27 Alex Szkudlarek Leszno MŁODZIK Młodzik - LKS Szawer Leszno NIE
28 ERYK KARPOWICZ Kargowa JUNIOR Junior - Real 64-sto NIE
29 Bartosz Drożdżyński Leszno MŁODZIK Młodzik - REAL 64-STO NIE
30 Jakub Klimpel Kąkolewo MŁODZIK Młodzik - REAL 64-sto NIE
31 Bartłomiej Domaniecki rawicz MEGA M3 - MGŁA NIE
32 Igor Stachowiak Bruszczewo MŁODZIK Młodzik - ŚTC Śmigiel NIE
33 Dawid Śliwiński Leszno JUNIOR Junior - LKS Szawer Leszno NIE
34 Jakub Chudak Smolno MŁODZIK Młodzik - ŚTC Śmigiel NIE
35 Tomasz Maćkowiak Leszno JUNIOR Junior - LKS Szawer Leszno NIE
36 Filip Krysztof Koszanowo MŁODZIK Młodzik - ŚTC ŚMIGIEL NIE
37 Szymon Gerszendorf Leszno MŁODZIK Młodzik - - NIE
38 Bartosz Bednarczyk Śmigiel MINI M2 - KROSS EURO-ROWER.PL NIE
39 Sławek Kozowski RYDZYNA MINI M2 - R-TEAM RYDZYNA NIE
40 Jakub CIELON Góra MŁODZIK Młodzik - DGR RACING TEAM TAK
41 Jakub Płonka Leszno MINI M1 - REAL 64-STO NIE
42 Sylwia Tumiłowicz Góra MINI K2 - DGR RACING TEAM TAK
43 Alicja Węgierska Nowa Wieś MŁODZIK Młodziczka - ŚTC ŚMIGIEL NIE
44 Kamil Naskręt Leszno MINI M2 - Szawer NIE
45 Kacper Mizuro Leszno MŁODZIK Młodzik - Real64-sto NIE
46 Mikołaj Urbaniak jerka MINI M3 - KROSS Euro-Rower.pl NIE
47 Daniel FENGLER Lubin MINI M3 - KROSS Euro-Rower.pl NIE
48 Marcin TOMIAK Szczytniki MINI M3 - MRÓZROWERY TEAM TAK
49 TOMASZ SIEJAK Kiekrz MINI M4 - - NIE
50 Joanna Kubicka-Jakuczun Zielona Góra MINI K3 - - NIE
51 kuba kubala Leszno JUNIOR Junior - 35 PLUS NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Junior 9
Juniorka 2
K 0
K2 4
K3 7
K4 4
M1 8
M2 26
M2 2
M3 11
M3 55
M4 4
M4 36
M5 6
M5 12
M6 8
Młodziczka 1
Młodzik 17
Kobiety 18
Mężczyźni 194
Wszyscy 212