Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Jarosław Wnęk Kluczbork 5KM (1okr) - 1 Kluczborska Grupa Biegowa
2 Joanna Smyrek trzcinica 5KM (1okr) - - niezrzeszona
3 TOMASZ SKUŁA Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -----
4 marcin brzozowski wroclaw 10KM (2okr) - 1 centrumfizjo.pl
5 aleksandra hoc-brzozowska Wrocław 10KM (2okr) - 1 centrumfizjo.pl
6 WIESŁAW PYRA Praszka 10KM (2okr) - - -
7 Mateusz Michalak namyslow 10KM (2okr) - 1 activsport namyslow
8 Marek Łazaj Rychtal 10KM (2okr) - 1 Drużyna Primusa
9 Krzysztof Krzywokulski Kluczbork 10KM (2okr) - 1 Kluczborska Grupa Biegowa
10 JOANNA DIDUCH Kluczbork 10KM (2okr) - 1 SIEGENIA
11 GRZEGORZ DIDUCH Kluczbork 10KM (2okr) - 1 BRAK
12 Katarzyna Wnęk- Majkut Kluczbork 5KM (1okr) - 1 Kluczborska Grupa Biegowa
13 Jan Cieśla Rudniki 5KM (1okr) - - Falstart Rudniki
14 Tomasz Kubisz Lubliniec 10KM (2okr) - - WKB META Lubliniec
15 Dorota Kubisz Lubliniec 10KM (2okr) - - WKB META Lubliniec
16 Zenon Wołczyński Namysłów 5KM (1okr) - 1 -
17 Dariusz Zajdel Zawadzkie 10KM (2okr) - 1 Zawadzkie biegnie
18 Jarosław Gruca Olesno 5KM (1okr) - 1 Olesno Biega
19 Jarosław Włodarczyk Okalew 10KM (2okr) - - -
20 BOGDAN MAŁKOWSKI MURÓW 10KM (2okr) - 1 SPARTANIE DZIECIOM
21 Adam Spychała Kluczbork 10KM (2okr) - 1 Kocie biegi
22 EDWARD BUKOWSKI Kluczbork 10KM (2okr) - 1 Kluczborski Dom kultury - Kluczborska Grupa Biegowa
23 Magdalena Dziwińska CZASTARY 10KM (2okr) - - -
24 Mirosław Hurman Namysłów 10KM (2okr) - 1 ACTIVRUN NAMYSŁÓW
25 ANNA SKALSKA Bytom 10KM (2okr) - - FESTIWAL BIEGOWY w Krynicy
26 Michał Czuba Ligota Zamecka 10KM (2okr) - 1 -
27 Marcin Szymała Kluczbork 10KM (2okr) - 1 Kluczborska Grupa Biegowa
28 Alicja Cierpucha Praszka 10KM (2okr) - 1 Kluczborska Grupa Biegowa
29 Piotr Hurman Namysłów 10KM (2okr) - - ActivRun Namysłów
30 Piotr Malecha Opole 5KM (1okr) - - RAJSPORT ACTIVE
31 Łukasz Kalemba Zdziechowice 5KM (1okr) - - BIEGAMY WE WROCŁAWIU
32 Karol Kaczkowski Kluczbork 10KM (2okr) - 1 -
33 Maciej Świątek Kępno 5KM (1okr) - 1 KS Gepard Kępno
34 Tomasz Zając Bardo 5KM (1okr) - - ultimasport.pl
35 Krzysztof Chmiel Kluczbork 5KM (1okr) - 1 Kluczborska Grupa Biegowa
36 KRZYSZTOF WASIK Kluczbork 10KM (2okr) - 1 FAJA BAJA BUMMM
37 Łukasz Wręczycki Lubliniec 10KM (2okr) - 1 5 PUŁK CHEMICZNY TARNOWSKIE GÓRY
38 TOMASZ MACZKA Byczyna 10KM (2okr) - 1 -
39 Magdalena Włodarczyk Okalew 10KM (2okr) - - WIELUŃ BIEGA
40 Marcin Kotarski Krzepice 10KM (2okr) - - KB Florian Zajączki Drugie, Krzepice
41 Ewa Lewandowska Kluczbork 5KM (1okr) - 1 Kluczborska Grupa Biegowa
42 Piotr Kwaśnicki Wołczyn 5KM (1okr) - 1 Siegenia
43 WALDEMAR SŁOBODZIAN Namysłów 10KM (2okr) - - -
44 Marcin Ferdynus Opatów 10KM (2okr) - 1 -
45 Patryk Wojcieszek Kluczbork 10KM (2okr) - 1 -
46 Dawid Pryszmont Opatów 10KM (2okr) - 1 -
47 Rafał Pryszmont Opatów 10KM (2okr) - 1 -
48 JAKUB OWCZAREK Kępno 10KM (2okr) - 1 -
49 Julia Wodara Kluczbork 5KM (1okr) - 1 Kluczborska Grupa Biegowa
50 Damian WŁODARCZYK Okalew 5KM (1okr) - - -
51 Damian Kowalik Lubliniec 10KM (2okr) - 1 EthosEnergy Poland S.A.
52 Elżbieta Wójcik Borkowice 5KM (1okr) - 1 Kluczborska Grupa Biegowa
53 Mariusz Kubicki Kluczbork 10KM (2okr) - - Kluczborska Grupa Biegowa
54 Roman Mazurek MURÓW 10KM (2okr) - 1 -
55 MARIAN PRZESTALSKI Wrocław 10KM (2okr) - 1 AC Polanka
56 Katarzyna Karpińska Wołczyn 5KM (1okr) - 1 Kluczborska Grupa Biegowa
57 Paweł Rękowicz Kowale 5KM (1okr) - 1 -
58 Łukasz Wielichowski Opole 5KM (1okr) - 1 Odra Opole
59 WIOLETTA URYGA Kluczbork 10KM (2okr) - 1 -
60 EWA KOTALA WIELUN 5KM (1okr) - - wielun biega
61 Patrycja Nadopta Bolesławiec 5KM (1okr) - 1 -
62 Marcin Nadopta Bolesławiec 5KM (1okr) - 1 -
63 Łukasz Machynia Praszka 10KM (2okr) - 1 NEAPCO PRASZKA
64 Jakub Tęcza Częstochowa 10KM (2okr) - 1 LUNIQUE TEAM
65 Edyta Tęcza Teklinów 5KM (1okr) - 1 LUNIQUE TEAM
66 Grzegorz Błażewski Kluczbork 10KM (2okr) - 1 ZORGINICI
67 Mateusz Szalek Dylaki 10KM (2okr) - 1 Kluczborska Grupa Biegowa
68 Jan Szymała Kluczbork 10KM (2okr) - - Kluczborska Grupowa Biegowa
69 Mariusz Podgórny Ozimek 10KM (2okr) - 1 Ozimek TEAM
70 ILONA MAJCHER Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
71 TOMASZ MAJCHER Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
72 Rafał Sobek Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
73 Mateusz Suska Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
74 Sebastian Bryja Kluczbork 10KM (2okr) - 1 Kluczborska Grupa Biegowa
75 Marlena Kulej Kluczbork 5KM (1okr) - - -
76 Piotr Gruszczyński Bąków 10KM (2okr) - 1 Kluczborska Grupa Biegowa
77 Artur Furmaniuk Cieszyn 10KM (2okr) - 1 -
78 Andrzej Mrugała Jasienie 10KM (2okr) - 1 Kluczborska grupa biegowa
79 Mateusz Wołkowicz Namysłów 10KM (2okr) - 1 -
80 Miłosz Pukajło Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
81 ALEKSANDRA Pijanka Kluczbork 5KM (1okr) - - -
82 Łukasz Pijanka Kluczbork 5KM (1okr) - - -
83 Anna Gulka Kluczbork 10KM (2okr) - 1 -
84 STANISŁAW DZIWISZ Opole 10KM (2okr) - - Forca Brava Opole
85 Martyna Mendel Wierzchy 5KM (1okr) - 1 Kluczborka Grupa Biegowa
86 Artur Tracz ROŻNÓW 5KM (1okr) - 1 Drużyna pierścienia
87 Rafał Panaszek Kluczbork 10KM (2okr) - 1 KLUCZBORSKI KLUB KARATE
88 Klaudia Boczek Kluczbork 5KM (1okr) - - -
89 Artur Czerwony Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
90 Anna Jończyk Ozimek 10KM (2okr) - 1 -
91 Łukasz Radwanski Bąków 10KM (2okr) - 1 Kluczborski Klub Karate
92 Karolina Radwanska Bąków 10KM (2okr) - 1 Kluczborski Klub Karate
93 Bożena Borowiec Kluczbork 5KM (1okr) - - -
94 marek grzywna Wojciechów 5KM (1okr) - - lzs wojciechów
95 Sebastian Koniarski Kleszczów 10KM (2okr) - 1 Pozytywnie Zabiegani Omega Kleszczów
96 BARTOSZ BIAŁAS Przeczyce 10KM (2okr) - 1 DEAF RUNNER
97 Leszek Przestalski Wrocław 5KM (1okr) - 1 AC Polanka
98 Jacek Kądzielewski Kluczbork 5KM (1okr) - 1 Kluczborska Grupa Biegowa
99 Andrzej Widera Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
100 MARCIN ZIELIŃSKI Niemodlin 5KM (1okr) - - -
101 Grzegorz Derengowski Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
102 Paweł Nowicki Kluczbork 10KM (2okr) - 1 -
103 Agnieszka Nowicka Kluczbork 10KM (2okr) - 1 -
104 Kornel Przestalski Wrocław 10KM (2okr) - 1 Ac Polanka
105 Krzysztof Chmiel Kluczbork 5KM (1okr) - - Kluczborska Grupa Biegowa
106 PRZEMYSŁAW LIŚKIEWICZ ŁOWKOWICE 10KM (2okr) - 1 JRG KLUCZBORK
107 Magdalena Chromik Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
108 Robert Wesoły Gortatowo 10KM (2okr) - 1 -
109 MAŁGORZATA SIKORSKA Wrocław 10KM (2okr) - 1 -
110 Piotr Betka Kluczbork 10KM (2okr) - 1 Kluczborska Grupa Biegowa
111 Jacek Tworkowski Kluczbork 5KM (1okr) - 1 AFK
112 Wojciech Zalewski Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
113 Karolina Zalewska Wrocław 5KM (1okr) - 1 -
114 Andrzej Flejsierowicz Kluczbork 10KM (2okr) - 1 -
115 Marek Leniec Ligota Dolna 10KM (2okr) - 1 Grupetto Kluczbork
116 Katarzyna Kuziemska Brzeg 10KM (2okr) - 1 -
117 Rafał Litner Wrocław 10KM (2okr) - - -
118 Angelika Mączka Byczyna 5KM (1okr) - 1 -
119 Alicja Przestalska Wrocław 5KM (1okr) - 1 AC Polanka
120 Agnieszka Pietruszkiewicz Brzeg 5KM (1okr) - 1 -
121 Arek Jankowski Kluczbork 10KM (2okr) - 1 Cottonarco.pl
122 Józef Drong Kuniów 5KM (1okr) - 1 Kuniów biega
123 ANDRZEJ KAMIŃSKI Kluczbork 5KM (1okr) - 1 niezrzeszony
124 Marcin Jocher Prudnik 10KM (2okr) - 1 -
125 Robert Sołtys Niemodlin 10KM (2okr) - 1 -
126 Kamil Fabjan Kluczbork 10KM (2okr) - 1 -
127 Dariusz Marciniak Wrocław 5KM (1okr) - 1 -
128 Wioletta Kukuczka Kluczbork 5KM (1okr) - - Kluczborska Grupa Biegowa
129 Łukasz Smereka Kluczbork 5KM (1okr) - 1 UM
130 Janusz Kędzia Kluczbork 10KM (2okr) - 1 KDK Kluczbork
131 Joanna Maksymiak Wrocław 5KM (1okr) - 1 AC Polanka
132 Tomasz Miśkiewicz Ligota Zamecka 5KM (1okr) - 1 -
133 Katarzyna Błaut Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
134 Jarosław Przybył Kluczbork 5KM (1okr) - - Zatorze Team
135 Monika Przybył Kluczbork 5KM (1okr) - - Zatorze Team
136 Tomasz Gryga Byczyna 5KM (1okr) - 1 -
137 Kamil Baron Jasiona 5KM (1okr) - 1 ANTONTEAM
138 Joanna Janas Lasowice Małe 5KM (1okr) - 1 -
139 Magda Wiecha Smardy Górne 10KM (2okr) - - -
140 Monika Polak Gotartow 5KM (1okr) - 1 Gitarowe team
141 PIOTR POLAK GOTARTÓW/KUJAKOWICE GÓRNE 5KM (1okr) - 1 Gotartów
142 Konrad Domagała Kluczbork 10KM (2okr) - 1 Kluczborska Grupa Biegowa
143 Marcin Reszka Kluczbork 10KM (2okr) - 1 -
144 Iwona Prochota Lasowice Male 5KM (1okr) - 1 -
145 Wojciech Zabrocki Wołczyn 10KM (2okr) - 1 -
146 BEATA WOŁCZYŃSKA Namysłów 5KM (1okr) - 1 -
147 joanna strzelczyk Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
148 Adrian Kuzaj Bgacica 10KM (2okr) - 1 -
149 Piotr Duda Wierzchy 10KM (2okr) - - -
150 Mariusz Kania Kluczbork 10KM (2okr) - 1 amator
151 Miroslaw Michulka Wolczyn 5KM (1okr) - - Wolczyn biega
152 Krzysztof Sipiński Kluczbork 10KM (2okr) - 1 -
153 Marcin Pasoń Opole 10KM (2okr) - 1 -
154 Tomasz Krupicki Kluczbork 10KM (2okr) - 1 -
155 Małgorzata Wielichowska Opole 5KM (1okr) - 1 Odra Opole
156 Katarzyna Antkowiak Radomierowice 5KM (1okr) - 1 Odra Opole
157 Mariusz Antkowiak Radomierowice 5KM (1okr) - 1 Odra Opole
158 JACEK NOWOJSKI Namysłów 10KM (2okr) - 1 -
159 tomasz poprawa Kluczbork 10KM (2okr) - 1 -
160 GINTER BLYS CHOCIANOWICE 5KM (1okr) - 1 -
161 Magdalena Baczyńska Kluczbork 5KM (1okr) - 1 Kluczborska Grupa Biegowa
162 Magdalena Sypko-Marciniszyn Kluczbork 10KM (2okr) - - KGB
163 Sylwia Napieraj Cieciułów 5KM (1okr) - 1 Falstart Rudniki
164 MAREK SZYMAŁA Kluczbork 10KM (2okr) - 1 Kluczborska grupa biegowa
165 Michał Chochołowicz Kluczbork 5KM (1okr) - 1 EPIZODX
166 Marek Ziemski Kluczbork 5KM (1okr) - 1 Kluczborska Grupa Biegowa
167 Iwona Kwiecien Wierzchy 5KM (1okr) - - -
168 kazimierz Dubowiecki Kluczbork 5KM (1okr) - 1 urząd Miejski kluczbork
169 Sandra Stramowska-Jarczewska Wołczyn 10KM (2okr) - 1 -
170 Marek TERLECKI Namysłów 10KM (2okr) - 1 -
171 Adrian Wijatyk Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
172 Marek Kaczmarczyk Pawełki 5KM (1okr) - - Amator
173 Anna Witek Kluczbork 5KM (1okr) - - -
174 Mateusz Szyporta Kluczbork 5KM (1okr) - 1 UKS Mickiewicz Kluczbork
175 ELŻBIETA PYPKA Namysłów 10KM (2okr) - 1 -
176 Agnieszka Pielichowska Kluczbork 5KM (1okr) - 1 Fun Ball
177 Paweł Pielichowski Kluczbork 10KM (2okr) - 1 Straż Pożarna
178 Magdalena Hajduk Sowczyce 5KM (1okr) - 1 -
179 Andrzej Zborowski Kluczbork 10KM (2okr) - 1 Kluczborska Grupa Biegowa
180 Bartłomiej Stojka Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
181 Paweł Kolczyk Lasowice Małe 10KM (2okr) - 1 -
182 Magdalena Wąsowicz Opole 5KM (1okr) - 1 Husaria Race Team
183 Radek Polak Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
184 Piotr Dera Lasowice Wielkie 5KM (1okr) - 1 -
185 Władysław Łężny Wołczyn 10KM (2okr) - 1 -
186 Michał Stanosek Ligota górna, kluczbork 10KM (2okr) - 1 -
187 Grzegorz Ciesielski Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
188 Monika Szymała Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
189 Helena Szymała Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
190 Anna Musiałek Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
191 Mariusz Łubik Kluczbork 10KM (2okr) - 1 -
192 Anna Zwarycz Brzezinki 5KM (1okr) - 1 KITA TEAM
193 Janusz Gruszka Brzezinki 10KM (2okr) - 1 KITA TEAM
194 Róża Zwarycz Brzezinki 5KM (1okr) - 1 -
195 Sylwia Babiarz Kluczbork 5KM (1okr) - 1 KITA TEAM
196 Patrycja Matkowska Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
197 Mirosława Zajdel Zawadzkie 5KM (1okr) - 1 Zawadzkie Biegnie
198 Magdalena Zagaja Wołczyn 5KM (1okr) - 1 ZAGAJA TEAM
199 Radosław Zagaja Wołczyn 10KM (2okr) - 1 ZAGAJA TEAM
200 Stanisław Libera Wołczyn 10KM (2okr) - 1 -
201 Kamil Andysz Kluczbork 10KM (2okr) - 1 -
202 Andrzej Cybulski Kluczbork 5KM (1okr) - 1 Albatrosy Landshut
203 Bartosz Pawyza Kluczbork 10KM (2okr) - - Max-Foto.pl - Sklep Foto & Video w Kluczborku
204 Karolina Dominiak Kluczbork 5KM (1okr) - - Max-Foto.pl - Sklep GoPro w Kluczborku
205 Czesław Węglarz Kędzierzyn-Koźle 10KM (2okr) - 1 -
206 Lech Zarzecki Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
207 Tomasz Stefański Kraków 10KM (2okr) - 1 -
208 Marta Stefańska Kraków 10KM (2okr) - 1 -
209 Mateusz Szymała Kluczbork 10KM (2okr) - 1 Kluczborska Grupa Biegowa
210 Barbara Respondek 5KM (1okr) - - -
211 Remigiusz Szalek Kluczbork 10KM (2okr) - 1 DORABIANIE KLUCZY KLUCZBORK
212 Bartosz Pencak Kluczbork 10KM (2okr) - 1 -
213 Janusz Radzioch Olesno 5KM (1okr) - 1 -
214 Agnieszka Salak Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
215 Jadwiga czuba Ligota Zamecka 5KM (1okr) - 1 -
216 Artur Skrzypczyk Iwiny 5KM (1okr) - 1 kpsi.pro
217 Grzegorz Zadworny Wołczyn 5KM (1okr) - 1 Wołczyn biega
218 Bartosz Fednik Wołczyn 10KM (2okr) - 1 -
219 Weronika Cichosz Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
220 Paweł Michalski Bąków 5KM (1okr) - 1 -
221 Michał Zabor Lubliniec 5KM (1okr) - 1 -
222 Roman Lubas Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
223 Tomasz Chilej Smardy Dolne 5KM (1okr) - 1 -
224 Dawid Roger Ruda Śląska 5KM (1okr) - 1 -
225 Jadwiga Michnik Ozimek 10KM (2okr) - 1 Active Team
226 Ryszard Michnik Ozimek 10KM (2okr) - 1 Active Team
227 Agnieszka Połońska Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
228 Małgorzata Kornaga-Mrugała Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
229 KINGA URBAŃSKA Kluczbork 10KM (2okr) - 1 -
230 GRAŻYNA URBAŃSKA Kluczbork 10KM (2okr) - 1 -
231 Jarosław Urbański Kluczbork 10KM (2okr) - 1 -
232 Anna Kowalska Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
233 Czesław Hazubski Kluczbork 10KM (2okr) - 1 -
234 Tomasz Kowalski Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
235 Grzegorz Gąszczak Bąków 5KM (1okr) - 1 -
236 Maciej Kamiński Wołczyn 10KM (2okr) - 1 -
237 Bartłomiej Czyż Praszka 10KM (2okr) - 1 -
238 Bogdan Dudzik Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
239 Roman Łakomski Kluczbork 5KM (1okr) - - -
240 Maciej Lewandowski Wrocław 10KM (2okr) - 1 #DASHRADE Team
241 Mirosław Podyma Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
242 Łukasz Strzelczyk Kostów 10KM (2okr) - 1 -
243 Patryk Śliwka Kluczbork 10KM (2okr) - 1 -
244 Beata Olaniszyn Wołczyn 5KM (1okr) - 1 Bank Spółdzielczy w Wołczynie
245 Rafał Kuliberda Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
246 Beata Hofman Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
247 Szymon Neugebauer Kluczbork 10KM (2okr) - 1 Kluczborski Klub Karate
248 Zbigniew Rajzer Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
249 Jakub Ryng Ligota Górna 10KM (2okr) - 1 Kluczborska Grupa Biegowa
250 Anna Zienkiewicz Wołczyn 5KM (1okr) - 1 -
251 Robert Rządkowski Brzezinki 10KM (2okr) - 1 -
252 marek Kaczmarczyk Kochanowice 5KM (1okr) - 1 amator
253 Grzegorz Trajdos Kleszczów 10KM (2okr) - 1 POZYTYWNIE ZABIEGANI OMEGA KLESZCZÓW
254 Dorota Miśkiewicz Olesno 5KM (1okr) - 1 BHP Komplex
255 Krzysztof Miśkiewicz Olesno 5KM (1okr) - 1 BHP Komplex
256 Marta Krzyśkow Kluczbork 5KM (1okr) - 1 -
257 Katarzyna Bartela Kluczbork 10KM (2okr) - 1 Team Bartela
258 Marcin Gnacy Bytom 10KM (2okr) - - -
259 Edyta Stabrawa Kluczbork 5KM (1okr) - - -
260 Sławomir Urbański Łęka Opatowska 10KM (2okr) - - -
261 Marek Kwasik Kluczbork 10KM (2okr) - - -
262 Artur Witek Kluczbork 5KM (1okr) - - -
263 Justyna Witek Kluczbork 5KM (1okr) - - -
264 Piotr Pośpiech Kluczbork 5KM (1okr) - - Amator
265 Eryka Chmielewska Kluczbork 5KM (1okr) - - -
266 Daniel Lityński Kluczbork 10KM (2okr) - - -
267 Jan Kadłuczka Głogówek 10KM (2okr) - - -
268 RENATA Kadłuczka Głogówek 5KM (1okr) - - -
269 Dorota Zabrocka Wołczyn 5KM (1okr) - - -
270 Adrianna Janicka Olesno 5KM (1okr) - - -
271 Ryszarda Janicka Olesno 5KM (1okr) - - -
272 Anna Bartnik Opole 5KM (1okr) - - Parkrun Opole
273 Katarzyna Sarnicka-Idzior Kluczbork 10KM (2okr) - - centrumfizjo.pl


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 93
Mężczyźni 180
Wszyscy 273