Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Osobie Dystans Kategoria Opłata Drużyna klasyfikacja rodzinna - trzy pokolenia
1 Jacek Bandura Chorzów - TRASA MTB M 3 1 Trek-Velonews.pl NIE
2 Przemysław Bardzyński Dąbrowa Górnicza - TRASA MTB M 3 1 JURA BIKE MTB TEAM NIE
3 Jacek Barglik Dąbrowa Górnicza - TRASA MTB M 4 1 - NIE
4 Jarosław Bem Bieruń - TRASA MTB M 3 1 - NIE
5 Damian Biss Tychy - TRASA MTB M 3 1 - NIE
6 Stefan Bluszcz świerklany - TRASA MTB MASTER 1 - NIE
7 Zbigniew Bobak Bieruń - TRASA TURYSTYCZNA M 2 1 - NIE
8 Krystyna Bobak Bieruń - TRASA TURYSTYCZNA K 2 1 - NIE
9 Joanna Borek Katowice - TRASA MTB K 4 1 Yellobike NIE
10 Grzegorz Brożek Mikołów - TRASA MTB M 4 1 K8 Body Art NIE
11 Sergio Costamagna Tychy - TRASA MTB M 5 1 - NIE
12 Robert Czarnota Bieruń Stary Profesjonalny klub sportowy "Bieruńska błyskawica" TRASA TURYSTYCZNA M 2 1 Bieruński Jastrząb NIE
13 Stanisław Czarnynoga Bieruń - TRASA TURYSTYCZNA MASTER 1 - TAK
14 Rafał Czarnynoga Bojszowy - TRASA MTB M 1 1 - NIE
15 Wojciech Czarnynoga Międzyrzecze Górne - TRASA MTB M 3 1 - TAK
16 Katarzyna Czarnynoga-Zając Bieruń - TRASA TURYSTYCZNA K 2 1 - TAK
17 Paulina Czmok Tychy - TRASA TURYSTYCZNA K 2 1 - NIE
18 Adam Dziuk MYSZKÓW - TRASA MTB M 3 1 Sengam Sport Racing Team NIE
19 Andrzej Erenc Katowice - TRASA TURYSTYCZNA M 1 1 - NIE
20 Maciej Fiałkiewicz Żory - TRASA TURYSTYCZNA M 2 1 Fiołekteam TAK
21 Anna Fiałkiewicz Żory - TRASA TURYSTYCZNA K 2 1 Fiołekteam TAK
22 Ryszard Fiałkiewicz Żory - TRASA TURYSTYCZNA MASTER 1 FIołekteam TAK
23 Filip Fiałkiewicz Żory - TRASA TURYSTYCZNA JUNIOR 1 Fiołekteam TAK
24 Anna Gerle-Kotula Katowice - TRASA TURYSTYCZNA K 2 1 - NIE
25 Krzysztof Głowacz rybnik - TRASA TURYSTYCZNA MASTER 1 - NIE
26 Mariusz Góra Żory - TRASA TURYSTYCZNA M 2 1 - NIE
27 Jolanta Grześlak Bieruń - TRASA TURYSTYCZNA MASTER 1 - NIE
28 Adam Hantulik Tychy - TRASA MTB M 3 1 - NIE
29 Michał Jagniątkowski Tychy - TRASA MTB M 3 1 - NIE
30 Waldemar Jakubowski Oświęcim - TRASA MTB M 4 1 Elitarna jednostka NIE
31 Marek Jaromin Bieruń - TRASA MTB M 3 1 - NIE
32 Marcin Kalita Chełmek - TRASA MTB M 3 1 SutriSept MTB Team NIE
33 Adriana Kapellak rybnik - TRASA MTB K 2 1 Absalon MTB Team NIE
34 Andrzej Karkoszka Tychy - TRASA MTB M 1 1 Kiwi Klub MTB NIE
35 Teresa Kasprzyk Bytom - TRASA MTB K 2 1 CST 7R MTB TEAM NIE
36 Tomasz Kazimierczak Katowice - TRASA MTB M 4 1 - NIE
37 Jacek Koselski Tychy - TRASA MTB M 4 1 - NIE
38 Agnieszka Koszyk Tychy - TRASA TURYSTYCZNA K 2 1 - NIE
39 Jakub Kotula Katowice - TRASA TURYSTYCZNA M 2 1 - NIE
40 Agnieszka Krawczyńska Oświęcim - TRASA TURYSTYCZNA K 1 1 - NIE
41 Beata Krenzel Zabrze - TRASA TURYSTYCZNA K 1 1 - NIE
42 Grzegorz Krzeszowiak Wola - TRASA MTB M 2 1 - NIE
43 Tomasz Wiesław Kubik Tychy - TRASA MTB M 4 1 IMED MK NIE
44 Marek Kubuszok Świętochłowice - TRASA MTB M 5 1 Bike Atelier Team NIE
45 Michał Kucewicz Bytom - TRASA MTB M 3 1 CST 7R MTB TEAM NIE
46 Agnieszka Kuciel Jaworzno - TRASA TURYSTYCZNA K 2 1 - NIE
47 Artur Kuciel Jaworzno - TRASA MTB M 3 1 - NIE
48 Łukasz Lasota Katowice - TRASA MTB M 3 1 - NIE
49 Krzysztof Łukasik Tychy - TRASA MTB M 5 1 - NIE
50 Artur Machowski Bielsko-Biała - TRASA TURYSTYCZNA M 2 1 - NIE
51 Dawid Maciasz Tychy - TRASA TURYSTYCZNA M 1 1 - NIE
52 Jacek Markiel Wyry - TRASA MTB M 2 1 - NIE
53 Grzegorz Matysiak Tychy - TRASA MTB M 3 1 Elitarna jednostka NIE
54 PAWEŁ MAZUR Katowice - TRASA TURYSTYCZNA M 2 1 Nudel Team NIE
55 Jarosław Mokry Bieruń amatorski klub sportowy TRASA MTB M 3 1 Profesjonalna grupa MTB - Bieruń 2018 NIE
56 Leszek Mokrzan Bielsko - Biała - TRASA MTB MASTER 1 - TAK
57 Gabriela Mokrzan Bielsko-Biała - TRASA TURYSTYCZNA MASTER 1 - TAK
58 Piotr Mosur Nowe Chechlo - TRASA TURYSTYCZNA M 2 1 Nudel team NIE
59 Jarek Mrowiec Chorzów Batory - TRASA MTB M 3 1 Chorzowski Klub Rowerowy NIE
60 Marcin Musiał Katowice - TRASA MTB M 3 1 YelloBike NIE
61 Ewelina Musiał Katowice - TRASA TURYSTYCZNA K 2 1 Yellobike NIE
62 Bartłomiej Nowacki Żory - TRASA MTB M 3 1 - NIE
63 Paweł Pabich Zawiercie - TRASA MTB M 3 1 Sengam Sport Racing Team NIE
64 Piotr Pasternak brzeszcze - TRASA MTB M 2 1 Jura Bike Mtb Team NIE
65 Jakub Pasternak brzeszcze - TRASA MTB M 2 1 Jura Bike MTB Team NIE
66 Jagoda Pencherkiewicz-Matysiak Tychy - TRASA TURYSTYCZNA K 2 1 Elitarna jednostka NIE
67 Jarosław Piękny Bieruń - TRASA TURYSTYCZNA M 2 1 - NIE
68 Tomasz Pytka Ruda Śląska - TRASA MTB M 3 1 - NIE
69 Mateusz Raff Tychy - TRASA TURYSTYCZNA M 1 1 MYW TEAM NIE
70 Michał Ranik Tychy - TRASA MTB M 3 1 GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR NIE
71 Jakub Rapota Bobrowniki - TRASA MTB M 2 1 - NIE
72 MARZENA ROZMUS Bojszowy Nowe - TRASA TURYSTYCZNA K 2 1 - NIE
73 Renata RYNDAK Jaworzno - TRASA TURYSTYCZNA K 2 1 - NIE
74 Bogdan Sadecki Katowice waga królewska ;) TRASA TURYSTYCZNA M 2 1 ILA BIKERs TEAM NIE
75 Mariusz Schmidt Sosnowiec - TRASA MTB M 4 1 - NIE
76 Adam Sobień Katowice - TRASA TURYSTYCZNA M 2 1 - NIE
77 Kamil Stachowicz Dąbrowa Górnicza - TRASA MTB M 4 1 MSX INTERNATIONAL NOX GROUP NIE
78 Michał Stachowicz Czekanów Fajowy Gościu TRASA MTB M 3 1 MSX INTERNATIONAL NOX GROUP NIE
79 Ilona Stankiewicz Mysłowice tylko podium ! TRASA TURYSTYCZNA MASTER 1 ILA BIKERs TEAM NIE
80 PAWEŁ STARZYCKI Tychy - TRASA TURYSTYCZNA M 2 1 CHOMA SPORT TRENER NIE
81 Bogusław Stokfisz Bieruń - TRASA MTB M 4 1 Bieruniok NIE
82 Dariusz Sulejewski Katowice - TRASA MTB M 4 1 YelloBike NIE
83 Damian Szczucki Tychy - TRASA MTB M 3 1 Magna Formpol Running Team NIE
84 Mateusz Szewczyk Zawiercie - TRASA MTB M 2 1 SENGAM SPORT RACING TEAM NIE
85 Marcin Szewczyk Bobrowniki - TRASA MTB M 4 1 Sanisilesia Team NIE
86 Marcin Szymura Stanowice - TRASA MTB M 3 1 BB MTB TEAM NIE
87 Artur Śladowski Chełmek - TRASA MTB M 5 1 SutriSept MTB Team NIE
88 Kamil Ślęzak Częstochowa - TRASA MTB M 4 1 oknonaswiat.czest.pl NIE
89 Grzegorz Ślęzak Częstochowa - TRASA TURYSTYCZNA JUNIOR 1 oknonaswiat.czest.pl NIE
90 Paulina Ślęzak Częstochowa - TRASA TURYSTYCZNA K 2 1 oknonaswiat.czest.pl NIE
91 Elżbieta Ślęzak Częstochowa - TRASA TURYSTYCZNA K 1 1 oknonaswiat.czest.pl NIE
92 Mirosław Tabor Chorzów - TRASA MTB M 3 1 PZU Sport Team NIE
93 Marcin Ufel Zabrze - TRASA TURYSTYCZNA M 1 1 - NIE
94 Marcin Ulman Jaworzno - TRASA MTB M 3 1 - NIE
95 Iwona Urbanek Bieruń - TRASA TURYSTYCZNA K 2 1 - NIE
96 Ania Wajzer Zawiercie - TRASA MTB K 2 1 Sengam Sport Racing Team NIE
97 Dariusz Walkiewicz Dąbrowa Górnicza - TRASA TURYSTYCZNA M 2 1 SutriSept MTB Team NIE
98 Michal Winiarczyk Chrzanow - TRASA MTB M 3 1 Ocynkownia Śląsk Chrzanów SCHC Team Chrzanów NIE
99 Wojciech Wiśniewski Sosnowiec - TRASA MTB M 3 1 - NIE
100 Wojciech Wojtyczka Bieruń - TRASA MTB M 3 1 - NIE
101 Kamila Wrzeszcz-Jakubowska Oświęcim - TRASA TURYSTYCZNA K 2 1 Elitarna jednostka NIE
102 Łukasz Wybraniec Bieruń - TRASA MTB M 3 1 - NIE
103 Przemysław Ziółkowski Gliwice - TRASA MTB M 4 1 - NIE
104 Jakub Ziółkowski Gliwice - TRASA MTB - 1 - NIE
105 Mateusz Zontek Bieruń - TRASA MTB M 2 1 - NIE
106 Grzegorz Żołna Bieruń - TRASA MTB M 4 1 - NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Osobie Dystans Kategoria Opłata Drużyna klasyfikacja rodzinna - trzy pokolenia
1 Maciej Absalon rybnik - TRASA MTB M 2 - Absalon MTB Team NIE
2 Filip Atas Sosnowiec - TRASA MTB M 2 - 72d windsport powered by oshee NIE
3 Norbert Biolik Tychy - TRASA MTB M 1 - - NIE
4 Dawid Blazyca Belk - TRASA TURYSTYCZNA M 1 - - NIE
5 Michał Borowiecki Bolesław - TRASA MTB M 3 - Olkusz Team NIE
6 Remigiusz Chomiuk rybnik - TRASA MTB M 2 - Tomazi Mtb Bike Team NIE
7 Szymon Chromik Czechowice Dziedzice - TRASA MTB M 3 - Sports Coaching MTB Team NIE
8 Jolanta Czarnynoga Międzyrzecze Górne - TRASA TURYSTYCZNA JUNIORKA - - TAK
9 Jakub Dajmund Katowice - TRASA MTB M 3 - MSX International NOX Group NIE
10 Zbigniew Domżalski Ruda Śląska - TRASA TURYSTYCZNA MASTER - ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL NIE
11 Przemysław Duda Pszczyna - TRASA MTB M 1 - JURA BIKE MTB Team NIE
12 Jakub Dybał Wygiełzów - TRASA MTB M 1 - Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów NIE
13 Tomasz Dygacz Katowice - TRASA MTB M 2 - Odkrywcy Taurus NIE
14 Michał Ficek Mysłowice - TRASA MTB M 2 - Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team NIE
15 Krystian Filipiak Mikołów - TRASA TURYSTYCZNA M 2 - - NIE
16 Marek Galowy Katowice - TRASA MTB M 4 - KIWI KLUB MTB NIE
17 Marcin Gawęda Katowice - TRASA MTB M 1 - - NIE
18 Dariusz Gnat Dąbrowa Górnicza - TRASA MTB M 4 - Bike Atelier Team NIE
19 Adam Gorecki Chem Slaski - TRASA MTB M 2 - - NIE
20 Krzysztof Górny Katowice - TRASA TURYSTYCZNA M 2 - - NIE
21 Damian Grzesiczek Mikołów - TRASA MTB M 2 - Kiwi Klub MTB NIE
22 Sylwester Jachna Chełmek - TRASA MTB M 4 - SutriSept MTB Team NIE
23 Mirosław Jarnot Chełm Śląski - TRASA MTB M 3 - - NIE
24 Tomasz Jarnot Chełm Śląski - TRASA MTB M 4 - - NIE
25 Tomasz Jokiel Świerczyniec - TRASA MTB M 3 - - NIE
26 Michał Kapuściński Sosnowiec - TRASA MTB M 1 - Bike Atelier Team NIE
27 Rafał Kapuściński Sosnowiec - TRASA MTB M 4 - Bike Atelier Team NIE
28 Julita Karolińska Czeladź - TRASA MTB K 4 - - TAK
29 Roman Karwat Bieruń - TRASA MTB M 5 - Gomola Trans Airco TAK
30 Irena Karwat Lędziny - TRASA TURYSTYCZNA MASTER - Gomola Trans Airco TAK
31 Urszula Karwat Bieruń - TRASA TURYSTYCZNA MASTER - Gomola Trans Airco TAK
32 Iga Karwat Bieruń - TRASA TURYSTYCZNA K 1 - Gomola Trans Airco TAK
33 Jakub Karwat Bieruń - TRASA TURYSTYCZNA JUNIOR - Gomola Trans Airco TAK
34 Szymon Karwat Bieruń - TRASA TURYSTYCZNA M 1 - Gomola Trans Airco TAK
35 Jacek Kostka Świerczyniec - TRASA MTB M 3 - Adient Team NIE
36 Piotr Krawczyk Dąbrowa Górnicza - TRASA MTB M 2 - REAL 64-sto NIE
37 Rafał Kubiak Piekary Śląskie - TRASA TURYSTYCZNA M 2 - - NIE
38 Aleksandra Kuciel Jaworzno - TRASA TURYSTYCZNA JUNIORKA - - NIE
39 Karol Kucięba Będzin TRASA MTB M 2 - Cst 7r mtb team NIE
40 Mateusz Kulesza Tychy - TRASA MTB M 1 - - NIE
41 ADAM KUSAK Oswiecim - TRASA MTB MASTER - - NIE
42 Magorzata Kustra-Kapol jastrzebie zdroj - TRASA MTB K 4 - Tomazi Bike Team NIE
43 Andrzej Martynowicz Gliwice - TRASA MTB MASTER - - NIE
44 Katarzyna Martynowicz Gliwice - TRASA MTB K 4 - - NIE
45 Mariusz Maślanka Bielsko-Biała - TRASA MTB M 3 - MTBB - Bielska Drużyna Rowerowa NIE
46 Katarzyna Miętkiewicz Chrzanów - TRASA MTB K 3 - Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów NIE
47 Jacek Miętkiewicz Chrzanów - TRASA MTB M 4 - Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów NIE
48 Iwona Migda Krakow - TRASA MTB K 3 - - NIE
49 Tomasz Musioł Tychy - TRASA MTB M 3 - Gomola Trans Airco NIE
50 ADAM MUSIOŁ Bytom - TRASA MTB M 5 - MMBIKE TEAM NIE
51 Janusz Mzyk Tychy - TRASA MTB MASTER - ADIENT TEAM/40-LATEK TYCHY NIE
52 Dariusz Nowak Jaworze - TRASA MTB M 4 - NOVI TEAM NIE
53 Jan Penkała Skoczów - TRASA MTB M 5 - Opony Serafinowski NIE
54 Wojciech Puchałka Bieruń Lubię jazde na rowerze w każdej postaci TRASA MTB M 3 - Brak NIE
55 Rafał Red Mikołów Mokre - TRASA MTB M 3 - Kiwi Klub Mtb TAK
56 Michał Rudnow Mysłowice - TRASA TURYSTYCZNA M 2 - Rudbikers NIE
57 Wiesław Rusin Chełmek - TRASA MTB MASTER - - NIE
58 Katarzyna Skrzypiec Mikołów - TRASA TURYSTYCZNA K 2 - K8 Body Art NIE
59 Łukasz Sobol Tychy - TRASA MTB M 3 - Gomola Trans Airco NIE
60 Marek Sojka Tychy - TRASA MTB M 4 - - NIE
61 Dawid Sosna Bieruń - TRASA MTB M 3 - - NIE
62 Ireneusz Stiller Zabrze - TRASA MTB M 4 - Alva 1 - Rowery.ruda.pl Team NIE
63 Malgorzata Suchy Pszczyna - TRASA MTB K 3 - - NIE
64 Jan Szczepaniak Tychy Lubię wyzwania w różnych sportach: rower, narty basen latem i zimą. TRASA MTB MASTER - - NIE
65 Kacper Trukała Tychy - TRASA MTB M 1 - - NIE
66 Maksymilian Walkiewicz Dąbrowa Górnicza - TRASA TURYSTYCZNA JUNIOR - SutriSept MTB Team NIE
67 Inga Wilk Bojszowy - TRASA TURYSTYCZNA JUNIORKA - SBL-Najlepsze rajzy na kole NIE
68 Marcin Witański Ruda Śląska - TRASA TURYSTYCZNA M 2 - - NIE
69 Marcin Wojtak Jaworzno - TRASA MTB M 3 - Mikesz Team NIE
70 Andrzej Woźnica Sosnowiec - TRASA MTB M 3 - BIKE ATELIER TEAM NIE
71 Patrycja Woźnica Sosnowiec - TRASA MTB K 3 - BIKE ATELIER TEAM NIE
72 Marek Zawadzki Chrzanów - TRASA MTB M 3 - - NIE
73 Grzegorz Żołna Mikołów - TRASA TURYSTYCZNA M 2 - NewBike.pl Racing TEAM NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K 1 0
K 1 4
JUNIOR 4
JUNIORKA 3
K 2 3
K 2 15
K 3 4
K 4 4
K 5 0
M 1 9
M 1 6
M 2 16
M 2 19
M 3 45
M 4 23
M 5 7
MASTER 0
MASTER 5
MASTER 7
MASTER 4
Kobiety 38
Mężczyźni 141
Wszyscy 179