Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna kategoria leśnicy
1 Jakub Antkowiak Września M2 - Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE
2 Dominik Baczyński Kluczbork WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY - ,,STO-BRAWKA' NIE
3 Daniel Baczyński Kluczbork WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY - ,,STO-BRAWKA' NIE
4 ADAM BEDNARCZYK Kalisz M4 1 MTB PLASMET NIE
5 Miichał Bednarek Tabor mały WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY - UKS SPORT BRALIN NIE
6 KAROL BEDNAREK CZERMIM M0 1 UKS SPORT BRALIN NIE
7 Maciej Betka Kościelna Wieś M4 1 GILICKIBIKE TEAM NIE
8 Szymon Błasik ŁASK M2 - Jastrzębie Łaskie NIE
9 Paweł Bocionek Kluczbork WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY - PSP2 Stobrawa NIE
10 Dariusz BOJANOWSKI Koluszki M3 - Veolia Energia Łódź Bike Team NIE
11 Tadeusz Bonk rybnik M5 1 Beer Team NIE
12 Ryszard Brandt Sieradz M6 - - NIE
13 KONRAD BRYŁKA Nowa Wieś Książęca M0 1 WKK WIERUSZÓW NIE
14 BARTOSZ BRYŁKA Nowa Wieś Książęca WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY 1 WKK WIERUSZÓW NIE
15 Rafał Brzęczek Lodz M3 - Brazzers NIE
16 Bartek Budek Ligota Górna WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY - PSP2 Stobrawa NIE
17 ADAM Chwałowski Piotrków Trybunalski M4 - ESTILE RACING TEAM NIE
18 ŁUKASZ CICHON Opatów M3 1 - NIE
19 Paweł Cieplik Bogusławice M3 - Cart Pack Team Sokół Bralin NIE
20 Michał Cierpik Kępno M3 - CART-PACK TEAM NIE
21 Marcin Cybulski Rogów M3 - - NIE
22 Mateusz Cygan Lubczyna M2 - - NIE
23 Tomasz Czapczyński Słupia M2 1 UKS SPORT BRALIN NIE
24 Tomasz Czerwik Biała M4 - ESTILE RACING TEAM NIE
25 MAREK CZUCHWICKI Wrocław M4 1 - NIE
26 Maciej Defort Krakow M3 - dotsport racing team NIE
27 Marcin Dębowski Tomaszów Mazowiecki M3 - BROWERZYŚCI.TM NIE
28 Mieczysław Długaszewski Wieruszów M6 1 WKK WIERUSZÓW NIE
29 Dawid Domagała KOBYLA GÓRA M2 - - NIE
30 Stefaniszyn Dominik Kluczbork WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY - ,,STO-BRAWKA' NIE
31 Dariusz Drelak Bralin M4 1 UKS SPORT BRALIN NIE
32 Milena Drelak Bralin K0 1 UKS SPORT BRALIN NIE
33 Mikołaj Drobnik kowalówka M0 1 WKK WIERUSZÓW NIE
34 Kamil Duczkowski Głuchołazy M1 - VICTORIA GŁUCHOŁAZY NIE
35 Marek Eliasz Dobrzeń Wielki M3 1 Bike Ekipa NIE
36 Paweł Florczak Namysłów M3 1 Diehl Controls MTB Team NIE
37 Leszek Foryś Łódź M4 1 iFon Kolarz Klub NIE
38 Michał Froń Wieruszów WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY 1 WKK WIERUSZÓW NIE
39 Piotr Gajewski Łódź M4 - MOVLINK Bike Team NIE
40 Marek Gawron BEŁCHATÓW M5 - WARACH ROWERY NIE
41 Jarosław Gąsiorowski Kalisz M3 - Mobile team NIE
42 Włodzimierz Gilicki Godziesze M4 1 GILICKIBIKE TEAM NIE
43 Jakub Gilicki Godziesze WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY - Uks Zefir Wola Droszewska NIE
44 Kamil Glinny Kluczbork WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY - PSP2 Stobrawa NIE
45 Michał Głowik trzcinica M0 - UKS SPORT BRALIN NIE
46 Arkadiusz Gmurowski Ostrów Wielkopolski M3 - - NIE
47 Roman Gos Kępno M5 - CARTPACK-TEAM BRALIN NIE
48 Dawid Górecki Opatów M3 1 Diehl Controls MTB Team NIE
49 Przemek Graczyk Poznań M3 - - NIE
50 Daniel Grossek Wieruszow M3 - - TAK
51 Mateusz Gwiazda Brzeziny M0 - Raz na wozie Brzeziny mtb team NIE
52 Dawid Gwiazda Brzeziny WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY - Raz na wozie Brzeziny mtb team NIE
53 Krzysztof Hampelski Topolów M3 1 Rafako Orbea MTB Team NIE
54 Krzysztof Hetnar Wrocław M4 - OŚ RACING Team NIE
55 Tomasz Holinej Prószków M4 - CykloOpole NIE
56 Wojtek Igielski Poznań M3 - Hołda Team NIE
57 Tomasz Irzykowski Kalisz M4 1 GILICKIBIKE TEAM NIE
58 Maciej Jakubowski Poznań M4 - Grass Mania MTB Team NIE
59 Grzegorz JANASZEK Ostrów Wlkp M5 - DC Team Wołów NIE
60 Przemysław Janowicz Olesno M3 1 CykloOpole NIE
61 Tomasz Jesion Kalisz M4 1 MTB-PLASMET NIE
62 Tomasz Jurek Wrocław M4 - Krzywe Banany NIE
63 Dominik Kaczmarek Koło M4 - SIEC PIZZERII K2 NIE
64 Ryszard Kasiński Łódź M5 1 IFON KolarzKlub NIE
65 Augustas Kasprzyk Lubawka WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY - Cyklo Grupa NIE
66 PIOTR KAŹMIERCZAK Ostrów Wlkp M3 1 - NIE
67 ARKADIUSZ KIDOŃ Ostrów Wlkp M4 - - NIE
68 Barbara Klimesz Opole K4 - CylkoOpole NIE
69 Kamil Kluczyk Kluczbork WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY - ,,STO-BRAWKA' NIE
70 Aleksandra Kochanowska Kluczbork WYŚCIG DZIECI DZIEWCZYNY - PSP2 Stobrawa NIE
71 Bartosz Kołakowski Konin M3 - KTK ImageCyclingTeam NIE
72 Sławomir Kończak Ostrów Wielkopolski M4 1 - NIE
73 Grzegorz Korol Wrocław M4 - - NIE
74 Dawid Kruszniak Kalisz M3 1 - NIE
75 Piotr Krych Wrocław M3 - - NIE
76 PIOTR KRYSZCZAK Ostrów Wielkopolski M2 1 - NIE
77 Przemysław Krzywański Wieruszów M2 1 - NIE
78 Bartosz KUBIK Wrocław M4 - - NIE
79 Wojciech Kubik Wrocław M0 - Wrocłwaski Klub Kolarski NIE
80 Przemysław Kuźbik Kępno M3 1 Cart-Pack Team Sokół Bralin NIE
81 Stanisław Lasota WIELICZKA M4 - dotsport racing team NIE
82 Maciek Leszczyk Działoszyn M3 - MTB Działoszyn NIE
83 Tomasz Lewicki Oleśnica M3 1 - NIE
84 Grzegorz Lis Wrocław M5 - MODECO MTB TEAM NIE
85 Lukasz Liszka Plewiska M3 - SALW Logistic Team NIE
86 Wojciech Lorenz Słupia pod Kępnem M2 1 - NIE
87 Paweł Lorenz Słupia pod Kępnem M2 1 - NIE
88 Małgorzata Lutecka Łódź K3 1 iFon Kolarz Klub NIE
89 Tomasz Lutecki Łódź M3 1 iFon Kolarz Klub NIE
90 Bożena Łącka Klęka K4 1 Phytopharm TEAM NIE
91 Piotr Łącki Klęka M4 1 Phytopharm TEAM NIE
92 Kacper Łukianowski Bralin M0 1 UKS Sport Bralin NIE
93 Patryk Malmur Rąbczyn M2 1 Brak NIE
94 Mateusz Mamzer Kluczbork WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY - ,,STO-BRAWKA' NIE
95 Wojciech Mania Kalisz M2 - Mobile Team NIE
96 Dawid Markiel Srebrna Góra M3 - Inpeak team NIE
97 Paweł Matuła Kraków M4 - Dotsport racing team NIE
98 Paweł Matyja Łódź M4 - COMMON NIE
99 Karina Mazurczak Kluczbork WYŚCIG DZIECI DZIEWCZYNY - ,,STO-BRAWKA' NIE
100 Julita Mendel Kępno K0 1 UKS Sport Bralin NIE
101 Piotr Michalczyk Piotrków Trybunalski M3 - Estile Racing Team NIE
102 Przemyslaw Mikolajczyk Konin M4 - Agrochest Team NIE
103 Michał Młynarkiewicz Wrocław M3 - Immotion Specialized Team NIE
104 Waldemar Modranka Łódź M3 - 4MTB Immergas NIE
105 Anton Motsuch Wieruszów M2 - - NIE
106 ADAM MUSIOŁ Bytom M5 - MMBIKE TEAM NIE
107 PIOTR NASYPANY Lubawka M3 - Cyklo Grupa NIE
108 Jerzy Neumann Swarzędz M6 - Euro bike Kaczmarek electric team NIE
109 Gabriela Niciejewska Lubawka K2 1 Cyklo Grupa NIE
110 Nikodem Niewiejski Wrocław M2 - GT Rat NIE
111 Rafał Noculak Kępno WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY - UKS Sport Bralin NIE
112 Kamil Nogalski Stryków M3 1 iFon Kolarz Klub NIE
113 Ireneusz Nowak Kalisz M3 1 MTB-PLASMET NIE
114 Mariusz Ograbek Koło M2 - - NIE
115 ZBIGNIEW PACAN Zdzieszowice M5 1 - NIE
116 Piotr Panek Wrocław M4 1 IMMOTION Specialized Team NIE
117 Jan Pasek Pajęczno M6 - Pajęczno NIE
118 Artur Pastusiak Kępno M4 1 Cart-Pack Bralin NIE
119 Filip Paszko Kluczbork WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY - PSP2 Stobrawa NIE
120 Nikodem Patek Kluczbork WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY - PSP2 Stobrawa NIE
121 Dariusz Piekarski Piotrkow Tryb. M5 - ESTILE RACING TEAM NIE
122 Marek Pilarski Łódź M3 1 - NIE
123 Hubert Pilarz Wieruszów WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY - Szkółka kolarska w szkole im marszałka Józefa Piłsudskiego nr 2 NIE
124 Emilia Pingot Kalisz K2 - Immotion Specialized Team NIE
125 Łukasz Plejewski Kamieniec Ząbkowicki M3 - KORBA TEAM NIE
126 Wiktor Pluciński GOLINA M0 - Konińska Grupa MTB NIE
127 Sławomir Pluciński GOLINA M5 - Koninska Grupa MTB NIE
128 Monika Potomska wieluń K3 - - NIE
129 Monika Potomska wieluń K3 - - NIE
130 Alfred Przemieniecki Lubawka M4 1 Cyklo Grupa NIE
131 Agnieszka Ptak Błażkowa K4 1 Cyklo Grupa NIE
132 Jarosław Ptaszek Biedrusko M3 - Grass Mania MTB Team NIE
133 Wojciech Puzio Prudnik WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY - GKK Victoria Głuchołazy NIE
134 Piotr Pytel Głuchołazy M1 - Gluchołazy klub kolarski Victoria NIE
135 Maciej Radwański wieluń M4 - - NIE
136 Witold Rostropowicz Wieruszów M4 1 WKK Wieruszów TAK
137 ŁUKASZ RUBIK Namysłów M3 - MEBLE MARZENIE TEAM NIE
138 Robert Rutkowski Brzeziny M5 - DOMAX RACING TEAM NIE
139 Paweł Rybak Wieruszów M3 1 WKK WIERUSZÓW NIE
140 Lesław Rzadkowski CHWAŁOWICE M3 - Rower Wrona NIE
141 Michał Sikorski Pieczyska M2 1 - NIE
142 Przemysław Skonieczny Koło M4 - MTB Koło NIE
143 Maciej Skowron Jelenia Góra M2 - Immotion Specialized Team NIE
144 Weronika Skrzyńska Brzeziny WYŚCIG DZIECI DZIEWCZYNY - SK Logo Service Stryków NIE
145 Łukasz Snuszka Kalisz M3 - OLX Team NIE
146 Mateusz Sobkowicz Kluczbork WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY - PSP2 Stobrawa NIE
147 TOMASZ SOCHA Łódź M5 - 4MTB IMMERGAS ŁODŹ TAK
148 PAWEŁ STARZYCKI Tychy M3 - CHOMA SPORT TRENER NIE
149 Krzysztof Stasiak Kalisz M3 1 Mobile team NIE
150 Mateusz Staszak Kalisz M2 - MOBILE TEAM NIE
151 Marek Steciuk Łódź M5 - iFon Kolarz Klub NIE
152 Bartosz Sulot Wieruszów WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY 1 Wkk Wieruszów NIE
153 Bartek Surowiec Kluczbork WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY - ,,STO-BRAWKA' NIE
154 Piotr Szpakowski Kępno M3 1 XC BIKES KĘPNO SKLEP ROWEROWY NIE
155 Paweł Śmigielski Piotrków Trybunalski M2 - Estile Racing Team NIE
156 Samuel ŚWIERCZYNSKI Brzeziny M0 - Raz na Wozie Brzeziny MTB Team NIE
157 Michał Tarnowski Wołczyn WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY - ,,STO-BRAWKA' NIE
158 Paweł Tomczak Głowno M4 1 Luks Dwójka Danielo Sportswear Stryków NIE
159 Igor Tomczak Głowno M1 1 Luks Dwójka Danielo Sportswear Stryków NIE
160 Ireneusz Tomoś Kępno M2 - - NIE
161 Mirosław Trąpczyński Kępno M3 1 - NIE
162 MACIEJ TRZECIAK Nabyszyce M3 1 WKK Wieruszów NIE
163 Dariusz Tyburski Zgierz M3 - Cyklomaniacy NIE
164 Łukasz Urbaniak Opole M3 - Misiakokon NIE
165 Agnieszka Uroda-Hampelska Częstochowa K4 - Rafako Orbea MTB Team NIE
166 Jakub Wall Kluczbork WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY - ,,STO-BRAWKA' NIE
167 Łukasz Warzala Wrocław M3 - - NIE
168 Andrzej Wasylkiewicz Namysłów M4 - DIEHL CONTROLS MTB TEAM NIE
169 Olgierd Wejner MARKI M4 - MCP Bike Team NIE
170 Michal Wesolowski Olesnica M3 1 www.dimen.pl NIE
171 Witold Wicha Katowice M6 - ALVA1-Rowery.ruda.pl NIE
172 Dominik Wiktorowicz Piotrków Tryb. M4 - ESTILE RACING TEAM NIE
173 Mateusz Wiszniewski Mrągowo M3 1 wtw-poland.com NIE
174 Joanna Wiśniewska Mieleszyn K4 1 WKK Wieruszów NIE
175 Michał Wita rybnik M4 - Victoria Rybnik NIE
176 WOJCIECH Wojciech Sakowski 1659 Łódź M6 - NIE NIE
177 Maciej Wójtowicz Działoszyn M2 - MTB Działoszyn NIE
178 Bartek Zaborowski Polanica Zdrój M4 - Kudowianka CyklonProalTeam NIE
179 Iwona Zając LUTUTÓW K2 - - NIE
180 Włodzimierz Zawadzki Wieruszów M5 1 WKK WIERUSZÓW NIE
181 PARTYCJA Zawierta Pieczyska K0 1 WKK WIERUSZÓW NIE
182 MAGDALENA Zawierta Pieczyska K0 1 WKK WIERUSZÓW NIE
183 Tomasz Ziemski Wołczyn M2 - MEBLE MARZENIE TEAM NIE
184 Jarosław Zimnal Opole M5 1 CykloOpole NIE
185 Michał Zimoń WIELICZKA M3 - dotsport racing team NIE
186 Jarosław Ziółkowski Łódź M3 1 Ifon kolarz klub NIE
187 Wacław Żbikowski Wieruszów M6 1 WKK WIERUSZÓW NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K0 4
K1 0
K2 3
K3 3
K4 5
K5 0
M0 9
M1 3
M2 21
M3 53
M4 37
M5 15
M6 7
WYŚCIG DZIECI CHŁOPCY 24
WYŚCIG DZIECI DZIEWCZYNY 3
Kobiety 18
Mężczyźni 169
Wszyscy 187